πακιστανοσ παρενοχλησε 15/χρονο σεξ.

Υποθέσεις εγκλημάτων και περιστατικά ποινικής φύσης (σοβαρά), όπως δολοφονίες, απαγωγές, υπεξαιρέσεις, ληστείες κ.ά., στην ελληνική κοινωνία.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Bazoomba
Δημοσιεύσεις: 9233
Εγγραφή: 22 Σεπ 2019, 09:33
Phorum.gr user: Bazoomba

Re: πακιστανοσ παρενοχλησε 15/χρονο σεξ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bazoomba » 06 Ιούλ 2021, 18:04

Βλήμα έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 17:49
nostromos έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 17:48
Βλήμα έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 17:46


Πηγή ή αναφορά.
να πας να ψάξεις ...για τη γραμματέα σου με πέρασες...?
Ερώτηση: Τι λέει ο φασίστας;
Απάντηση: Μαλακίες που έχει βγάλει από την κωλαριά του.
https://en.wikipedia.org/wiki/Vani_(custom)

*δεν υπαρχει θρησκευτικο, αλλα πολιτισμικο υποβαθρο
ΓΑΛΗ έγραψε:
09 Φεβ 2021, 16:09
Προσωπικώς, βρίσκω πολύ πιο γελοία -και σε κάποιο βαθμό επίσης γραφική- τη μεταξωτή θολούρα του σοβαροφανούς λόγου.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: πακιστανοσ παρενοχλησε 15/χρονο σεξ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 06 Ιούλ 2021, 18:06

Obi Wan Iakobi έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 17:59
Naida έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 17:51


Άρα ποιους πρέπει να διώξουμε;
Αυτους που μπορουμε.Τους αλλοδαπους.
Μα το πρόβλημα έγκειται στο φύλο. Δηλαδή έχεις 100 πιθανούς βιαστές και διώχνεις τους 10 που είναι αλλοδαποί, σου μένουν 90 πιθανοί βιαστές. Μήπως η λυση θα πρέπει να είναι ουσιαστική;
επειδή ενδιαφέρεστε για τις γυναίκες το λέω.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
O I
Δημοσιεύσεις: 4298
Εγγραφή: 17 Νοέμ 2018, 22:11
Phorum.gr user: Ο.Ι.
Τοποθεσία: Χαλκιδική

Re: πακιστανοσ παρενοχλησε 15/χρονο σεξ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από O I » 06 Ιούλ 2021, 18:07

Naida έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 17:37
Βλήμα έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 17:32
Obi Wan Iakobi έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 17:29
Το "τι όμορφο αγόρι που είσαι.. θες να πάμε μαζί για μπάνιο κλπ." ειναι σεξιστικη συμπεριφορα το λενε και οι συντροφισσες με τις αφισες ''τι ψιτ ρε''?
Μαλακίες λένε οι φεμινίστριες. Αν είναι δικιές σου συντρόφισσες δεν ξέρω, πάντως δικιές μου δεν είναι.
Σεξιστική δεν είναι αλλά ενοχλητική είναι.
Πως δεν είναι;
Δηλαδή η "σεξιστική παρενόχληση" αφορά ΜΟΝΟ τις γυναίκες από άντρες;

Από πούστη προς άντρα, πως ονομάζεται κατά την άποψή σου Νάντια; :smt017

.,
Η μεγάλη ιδέα που έχουμε για τον εαυτό μας, είναι το μεγάλο κενό που θα πέσουμε μέσα.

Άβαταρ μέλους
Βλήμα
Δημοσιεύσεις: 5555
Εγγραφή: 04 Ιαν 2020, 15:32

Re: πακιστανοσ παρενοχλησε 15/χρονο σεξ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Βλήμα » 06 Ιούλ 2021, 18:08

Bazoomba έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 18:04
Βλήμα έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 17:49
nostromos έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 17:48


να πας να ψάξεις ...για τη γραμματέα σου με πέρασες...?
Ερώτηση: Τι λέει ο φασίστας;
Απάντηση: Μαλακίες που έχει βγάλει από την κωλαριά του.
https://en.wikipedia.org/wiki/Vani_(custom)
Από το "έθιμο σε μερικά κωλοχόρια του Πακιστάν" μέχρι το "θρησκευτικό καθήκον των Πακιστανών" αντιλαμβάνεσαι ότι έχει διαφορά έτσι;
Τέλος πάντων, για να αρνείσαι την διαγραφή του σχολίου υποθέτω ότι το παίρνεις πάνω σου: ο βιασμός είναι θρησκευτικό καθήκον των Πακιστανών. Εφόσον η διαχειριστική ομάδα του πχόρουμ συμφωνεί μαζί σου και εκπροσωπείται από εσένα, εγώ πάω πάσο. Ένας απλός χρήστης είμαι.
Ρε, τον Σιμπλίκιο Σιμπλικίσιμο τον διαβάσατε ή ακόμα;

Άβαταρ μέλους
Bazoomba
Δημοσιεύσεις: 9233
Εγγραφή: 22 Σεπ 2019, 09:33
Phorum.gr user: Bazoomba

Re: πακιστανοσ παρενοχλησε 15/χρονο σεξ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bazoomba » 06 Ιούλ 2021, 18:09

Βλήμα έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 18:08
Bazoomba έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 18:04
Βλήμα έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 17:49


Ερώτηση: Τι λέει ο φασίστας;
Απάντηση: Μαλακίες που έχει βγάλει από την κωλαριά του.
https://en.wikipedia.org/wiki/Vani_(custom)
Από το "έθιμο σε μερικά κωλοχόρια του Πακιστάν" μέχρι το "θρησκευτικό καθήκον των Πακιστανών" αντιλαμβάνεσαι ότι έχει διαφορά έτσι;
Τέλος πάντων, για να αρνείσαι την διαγραφή του σχολίου υποθέτω ότι το παίρνεις πάνω σου: ο βιασμός είναι θρησκευτικό καθήκον των Πακιστανών. Εφόσον η διαχειριστική ομάδα του πχόρουμ συμφωνεί μαζί σου και εκπροσωπείται από εσένα, εγώ πάω πάσο. Ένας απλός χρήστης είμαι.
εκανα εντιτ στο σχολιο μου

επισης αντιλαμβανεσαι πως η απαιτηση σου ερχεται σε αντιθεση με αυτο που ελεγες στον nowhere τις προαλλες; Πως θα πεισθει ο "τριτος" αν δεν υπαρχει υπαρκτη αντιπαραθεση; Και εσυ δηλωσες τοτε κατι ,που αποδειχθηκε , οτι δεν ισχυε. Κανεις δεν απαιτησε να διαγραφει το σχολιο σου ουτε να σβηστει η οποια λανθασμενη γνωμη σου.
ΓΑΛΗ έγραψε:
09 Φεβ 2021, 16:09
Προσωπικώς, βρίσκω πολύ πιο γελοία -και σε κάποιο βαθμό επίσης γραφική- τη μεταξωτή θολούρα του σοβαροφανούς λόγου.

Άβαταρ μέλους
Obi Wan Iakobi
Δημοσιεύσεις: 15683
Εγγραφή: 19 Ιαν 2020, 22:20

Re: πακιστανοσ παρενοχλησε 15/χρονο σεξ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Obi Wan Iakobi » 06 Ιούλ 2021, 18:09

Naida έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 18:06


Μα το πρόβλημα έγκειται στο φύλο. Δηλαδή έχεις 100 πιθανούς βιαστές και διώχνεις τους 10 που είναι αλλοδαποί, σου μένουν 90 πιθανοί βιαστές. Μήπως η λυση θα πρέπει να είναι ουσιαστική;
επειδή ενδιαφέρεστε για τις γυναίκες το λέω.
Δεν νομιζω οτι η αναλογια ελληνων/αλλοδαπων βιαστων ειναι 10/1.Αλλα και να ηταν τους ελληνες δεν μπορεις να τους διωξεις.

Τι θα προτεινες ως λυση?
Η αλήθεια είναι μια μικροαστική εμμονή.

Βλαδίμηρος Ίλιτς Λένιν

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: πακιστανοσ παρενοχλησε 15/χρονο σεξ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 06 Ιούλ 2021, 18:11

O I έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 18:07
Naida έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 17:37
Βλήμα έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 17:32


Μαλακίες λένε οι φεμινίστριες. Αν είναι δικιές σου συντρόφισσες δεν ξέρω, πάντως δικιές μου δεν είναι.
Σεξιστική δεν είναι αλλά ενοχλητική είναι.
Πως δεν είναι;
Δηλαδή η "σεξιστική παρενόχληση" αφορά ΜΟΝΟ τις γυναίκες από άντρες;

Από πούστη προς άντρα, πως ονομάζεται κατά την άποψή σου Νάντια; :smt017

.,
Μα και προς γυναίκα να ήταν από άνδρα, δεν είναι σεξιστική. Το να σου μιλήσει νορμάλ ένας άνθρωπος δεν είναι σεξουαλική παρενόχληση. Ενοχλητικό όμως μπορεί να είναι.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: πακιστανοσ παρενοχλησε 15/χρονο σεξ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 06 Ιούλ 2021, 18:13

Obi Wan Iakobi έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 18:09
Naida έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 18:06


Μα το πρόβλημα έγκειται στο φύλο. Δηλαδή έχεις 100 πιθανούς βιαστές και διώχνεις τους 10 που είναι αλλοδαποί, σου μένουν 90 πιθανοί βιαστές. Μήπως η λυση θα πρέπει να είναι ουσιαστική;
επειδή ενδιαφέρεστε για τις γυναίκες το λέω.
Δεν νομιζω οτι η αναλογια ελληνων/αλλοδαπων βιαστων ειναι 10/1.Αλλα και να ηταν τους ελληνες δεν μπορεις να τους διωξεις.

Τι θα προτεινες ως λυση?
Πληθυσμιακά το πήγα.
Σχετικά με τις λύσεις είναι μεγάλη συζήτηση. Απλά θεωρώ ότι θα πρέπει να εστιάζουμε στην ουσία.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Βλήμα
Δημοσιεύσεις: 5555
Εγγραφή: 04 Ιαν 2020, 15:32

Re: πακιστανοσ παρενοχλησε 15/χρονο σεξ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Βλήμα » 06 Ιούλ 2021, 18:14

Bazoomba έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 18:04
Βλήμα έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 17:49
nostromos έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 17:48


να πας να ψάξεις ...για τη γραμματέα σου με πέρασες...?
Ερώτηση: Τι λέει ο φασίστας;
Απάντηση: Μαλακίες που έχει βγάλει από την κωλαριά του.
https://en.wikipedia.org/wiki/Vani_(custom)

*δεν υπαρχει θρησκευτικο, αλλα πολιτισμικο υποβαθρο
Το πολιτισμικό υπόβαθρο μέρους ενός συνόλου με το θρησκευτικό καθήκον όλου του συνόλου είναι το ίδιο; Σε κάποια κωλοχόρια στην Ελλάδα ήσουν φλώρος αν δεν βίαζες το παιδί σου μέχρι πριν 20 χρόνια. Είναι σα να προσπαθείς να πείσεις ότι εγώ έχω περισσότερες πιθανότητες να σκοτώσω από έναν Ολλανδό πχ διότι οι Μανιάτες έχουν την Βεντέτα.
Ρε, τον Σιμπλίκιο Σιμπλικίσιμο τον διαβάσατε ή ακόμα;

Άβαταρ μέλους
Obi Wan Iakobi
Δημοσιεύσεις: 15683
Εγγραφή: 19 Ιαν 2020, 22:20

Re: πακιστανοσ παρενοχλησε 15/χρονο σεξ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Obi Wan Iakobi » 06 Ιούλ 2021, 18:15

Βλήμα έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 18:08


Από το "έθιμο σε μερικά κωλοχόρια του Πακιστάν" μέχρι το "θρησκευτικό καθήκον των Πακιστανών" αντιλαμβάνεσαι ότι έχει διαφορά έτσι;
Τέλος πάντων, για να αρνείσαι την διαγραφή του σχολίου υποθέτω ότι το παίρνεις πάνω σου: ο βιασμός είναι θρησκευτικό καθήκον των Πακιστανών. Εφόσον η διαχειριστική ομάδα του πχόρουμ συμφωνεί μαζί σου και εκπροσωπείται από εσένα, εγώ πάω πάσο. Ένας απλός χρήστης είμαι.
Το θεμα ειναι οτι στους ισλαμιστες η σεξουαλικη βια κατα απιστων γυναικων ειναι απολυτως δικαιολογημενη,εχω παραθεσει και βιντεο του Φαηλου που το εξηγει με παραδειγματα απο Γερμανια και αλλου.Αρα εχεις και μεγαλυτερο ποσοστο εν δυναμει βιαστων μεταξυ των αλλοδαπων.
Η αλήθεια είναι μια μικροαστική εμμονή.

Βλαδίμηρος Ίλιτς Λένιν

Άβαταρ μέλους
Bazoomba
Δημοσιεύσεις: 9233
Εγγραφή: 22 Σεπ 2019, 09:33
Phorum.gr user: Bazoomba

Re: πακιστανοσ παρενοχλησε 15/χρονο σεξ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bazoomba » 06 Ιούλ 2021, 18:15

Βλήμα έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 18:14
Bazoomba έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 18:04
Βλήμα έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 17:49


Ερώτηση: Τι λέει ο φασίστας;
Απάντηση: Μαλακίες που έχει βγάλει από την κωλαριά του.
https://en.wikipedia.org/wiki/Vani_(custom)

*δεν υπαρχει θρησκευτικο, αλλα πολιτισμικο υποβαθρο
Το πολιτισμικό υπόβαθρο μέρους ενός συνόλου με το θρησκευτικό καθήκον όλου του συνόλου είναι το ίδιο; Σε κάποια κωλοχόρια στην Ελλάδα ήσουν φλώρος αν δεν βίαζες το παιδί σου μέχρι πριν 20 χρόνια. Είναι σα να προσπαθείς να πείσεις ότι εγώ έχω περισσότερες πιθανότητες να σκοτώσω από έναν Ολλανδό πχ διότι οι Μανιάτες έχουν την Βεντέτα.
εκανα εντιτ στο επομενο σχολιο :lol:
ΓΑΛΗ έγραψε:
09 Φεβ 2021, 16:09
Προσωπικώς, βρίσκω πολύ πιο γελοία -και σε κάποιο βαθμό επίσης γραφική- τη μεταξωτή θολούρα του σοβαροφανούς λόγου.

Άβαταρ μέλους
Βλήμα
Δημοσιεύσεις: 5555
Εγγραφή: 04 Ιαν 2020, 15:32

Re: πακιστανοσ παρενοχλησε 15/χρονο σεξ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Βλήμα » 06 Ιούλ 2021, 18:16

Obi Wan Iakobi έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 18:15
Βλήμα έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 18:08


Από το "έθιμο σε μερικά κωλοχόρια του Πακιστάν" μέχρι το "θρησκευτικό καθήκον των Πακιστανών" αντιλαμβάνεσαι ότι έχει διαφορά έτσι;
Τέλος πάντων, για να αρνείσαι την διαγραφή του σχολίου υποθέτω ότι το παίρνεις πάνω σου: ο βιασμός είναι θρησκευτικό καθήκον των Πακιστανών. Εφόσον η διαχειριστική ομάδα του πχόρουμ συμφωνεί μαζί σου και εκπροσωπείται από εσένα, εγώ πάω πάσο. Ένας απλός χρήστης είμαι.
Το θεμα ειναι οτι στους ισλαμιστες η σεξουαλικη βια κατα απιστων γυναικων ειναι απολυτως δικαιολογημενη,εχω παραθεσει και βιντεο του Φαηλου που το εξηγει με παραδειγματα απο Γερμανια και αλλου.Αρα εχεις και μεγαλυτερο ποσοστο εν δυναμει βιαστων μεταξυ των αλλοδαπων.
Αν το εξηγεί ο γίγας της διανόησης Φαήλος, μαλακία μου που το αμφισβήτησα :lol:
Ρε, τον Σιμπλίκιο Σιμπλικίσιμο τον διαβάσατε ή ακόμα;

Άβαταρ μέλους
Obi Wan Iakobi
Δημοσιεύσεις: 15683
Εγγραφή: 19 Ιαν 2020, 22:20

Re: πακιστανοσ παρενοχλησε 15/χρονο σεξ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Obi Wan Iakobi » 06 Ιούλ 2021, 18:18

Βλήμα έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 18:14


Το πολιτισμικό υπόβαθρο μέρους ενός συνόλου με το θρησκευτικό καθήκον όλου του συνόλου είναι το ίδιο; Σε κάποια κωλοχόρια στην Ελλάδα ήσουν φλώρος αν δεν βίαζες το παιδί σου μέχρι πριν 20 χρόνια. Είναι σα να προσπαθείς να πείσεις ότι εγώ έχω περισσότερες πιθανότητες να σκοτώσω από έναν Ολλανδό πχ διότι οι Μανιάτες έχουν την Βεντέτα.
Το κατα ποσο ειναι αποδεκτες η οχι αυτες οι συμπεριφορες επι του συνολου των αλλοδαπων δεν θα επρεπε να μας απασχολει καν.Απο τη στιγμη που υπαρχει σαν πρακτικη εκει αρα μπορει να εκδηλωθει και εδω(σε μικρη η μεγαλη κλιμακα) η λυση ειναι αυτη που προανεφερα.
Η αλήθεια είναι μια μικροαστική εμμονή.

Βλαδίμηρος Ίλιτς Λένιν

Άβαταρ μέλους
Βλήμα
Δημοσιεύσεις: 5555
Εγγραφή: 04 Ιαν 2020, 15:32

Re: πακιστανοσ παρενοχλησε 15/χρονο σεξ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Βλήμα » 06 Ιούλ 2021, 18:19

Bazoomba έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 18:09
Βλήμα έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 18:08
Bazoomba έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 18:04
https://en.wikipedia.org/wiki/Vani_(custom)
Από το "έθιμο σε μερικά κωλοχόρια του Πακιστάν" μέχρι το "θρησκευτικό καθήκον των Πακιστανών" αντιλαμβάνεσαι ότι έχει διαφορά έτσι;
Τέλος πάντων, για να αρνείσαι την διαγραφή του σχολίου υποθέτω ότι το παίρνεις πάνω σου: ο βιασμός είναι θρησκευτικό καθήκον των Πακιστανών. Εφόσον η διαχειριστική ομάδα του πχόρουμ συμφωνεί μαζί σου και εκπροσωπείται από εσένα, εγώ πάω πάσο. Ένας απλός χρήστης είμαι.
εκανα εντιτ στο σχολιο μου

επισης αντιλαμβανεσαι πως η απαιτηση σου ερχεται σε αντιθεση με αυτο που ελεγες στον nowhere τις προαλλες; Πως θα πεισθει ο "τριτος" αν δεν υπαρχει υπαρκτη αντιπαραθεση; Και εσυ δηλωσες τοτε κατι ,που αποδειχθηκε , οτι δεν ισχυε. Κανεις δεν απαιτησε να διαγραφει το σχολιο σου ουτε να σβηστει η οποια λανθασμενη γνωμη σου.
1. Δεν θυμάμαι ποιο λες.
2. Όποιον τον ενοχλούσε ας έκανε αναφορά.
3. Δεν έχω γκρινιάξει ποτέ όταν σβήνονται σχόλιά μου. Ιδίως όταν κάνω λάθος νιώθω τυχερός διότι στο τέλος θα φαίνεται σα να έχω πάντα δίκιο. Αντιθέτως, εδώ έχει μείνει μετέωρο το αν η συκοφαντία του nostromos είναι αλήθεια.
Ρε, τον Σιμπλίκιο Σιμπλικίσιμο τον διαβάσατε ή ακόμα;

Άβαταρ μέλους
Obi Wan Iakobi
Δημοσιεύσεις: 15683
Εγγραφή: 19 Ιαν 2020, 22:20

Re: πακιστανοσ παρενοχλησε 15/χρονο σεξ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Obi Wan Iakobi » 06 Ιούλ 2021, 18:20

Βλήμα έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 18:16

Αν το εξηγεί ο γίγας της διανόησης Φαήλος, μαλακία μου που το αμφισβήτησα :lol:
Ο Φαηλος φερνει παραδειγματα που εχουν συμβει οχι προσωπικη του γνωμη τωρα αν εσυ προτιμας τους τεραστιους διανοητες της αριστερας δικο σου θεμα.Τα γεγονοτα βεβαια δεν αλλαζουν ειτε τα πει ο Φαηλος ειτε ο Βεργης :lol:
Η αλήθεια είναι μια μικροαστική εμμονή.

Βλαδίμηρος Ίλιτς Λένιν

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εγκληματικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών