πακιστανοσ παρενοχλησε 15/χρονο σεξ.

Υποθέσεις εγκλημάτων και περιστατικά ποινικής φύσης (σοβαρά), όπως δολοφονίες, απαγωγές, υπεξαιρέσεις, ληστείες κ.ά., στην ελληνική κοινωνία.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: πακιστανοσ παρενοχλησε 15/χρονο σεξ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 06 Ιούλ 2021, 20:17

Prepon έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 20:06
Naida έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 19:59
Prepon έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 19:56

Πάλι τα ίδια μωρέ; Πάλι προσωπική επίθεση;
Κι όλα αυτά γιατί αποκάλυψα πως ενδιαφέρεσαι περισσότερο για τα προβλήματα των νεαρών Πακιστανων από τα προβληματα των γυναικών;

Δεν βαρέθηκες;

Πληροφοριακά , επειδή η κόρη μου είναι όμορφο και γυμνασμενο κοριτσάκι θεωρώ ότι θα τα πίνει μονο με όσους γουστάρει να είναι μαζί, επομένως αν μετά τα χαλαρωτικά ποτάκια κάνουν και κάτι άλλο δικό τους θέμα. Και θέλω να πιστεύω πως δε θα καταντήσει απελπισμένο μπαζο ωστε να έχει πάρει δώσε με λαθρο ελπίζοντας σε κάνα ψυχικό.

Αλλά ας μη λέω μεγάλα λόγια, θα αφήσω τη ζωή να μιλησει
Που την είδες την προσωπική επίθεση;
1. Τι σχέση έχει η κόρη μου με τη συζήτηση; Δε θυμάμαι να ενέπλεξα σε σενάριο ποτέ το παιδί κάποιου χρήστη;

2. Τι σχέση έχει ένα ποστ που έκανα πριν τέσσερα χρόνια ότι σαν έφηβος κερναγαμε τα κορίτσια της παρέας μπας και γαμησουμε με το ότι δεν θέλεις να μειωθούν στο μισό οι βιασμοί στην Ελλάδα; Γιατί αυτό συζητάγαμε μέχρι να πιάσεις ξανα μάνα τη γνωστή καραμέλα, το λόγο που δε θέλεις να μειωθούν κατά 50% οι βιασμοί στη χώρα
Εσύ δεν είπες ότι έχεις μάνα, κόρη, αδερφή κτλ κτλ; και σου απαντήσα πάνω σε αυτό ότι αφού έχεις θηλυκά στην οικογένεια σου, ενας λόγος παραπάνω να σκέφτεσαι αυτά που γράφεις τι αντίκτυπο μπορεί να έχουν σε ένα νεαρό παιδί που μπορεί να σε διαβάσει. Το ότι ήταν πριν 4 χρόνια δεν αλλάζει κάτι μιας και αναπαράγεις την ίδια νοοτροπία. Και επειδή λες ότι με ενδιαφέρουν οι νεαροί Πακιστανοί κτλ εγώ είμαι κάθετη σε αυτά που πιστεύω. Η κοινωνία πρέπει να αντιμετωπίζει τους βιαστές και τις νοοτροπίες που τους ευνοούν καθολικά. Ανεξαρτήτως εθνικότητας. Εσείς είστε αυτοι που επικαλείστε ευθύνες θυμάτων βιασμού και θρεφετε νοοτροπίες που βλάπτουν γυναίκες.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Prepon
Δημοσιεύσεις: 4969
Εγγραφή: 28 Ιαν 2020, 01:50

Re: πακιστανοσ παρενοχλησε 15/χρονο σεξ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Prepon » 06 Ιούλ 2021, 20:29

Naida έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 20:17
Prepon έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 20:06
Naida έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 19:59


Που την είδες την προσωπική επίθεση;
1. Τι σχέση έχει η κόρη μου με τη συζήτηση; Δε θυμάμαι να ενέπλεξα σε σενάριο ποτέ το παιδί κάποιου χρήστη;

2. Τι σχέση έχει ένα ποστ που έκανα πριν τέσσερα χρόνια ότι σαν έφηβος κερναγαμε τα κορίτσια της παρέας μπας και γαμησουμε με το ότι δεν θέλεις να μειωθούν στο μισό οι βιασμοί στην Ελλάδα; Γιατί αυτό συζητάγαμε μέχρι να πιάσεις ξανα μάνα τη γνωστή καραμέλα, το λόγο που δε θέλεις να μειωθούν κατά 50% οι βιασμοί στη χώρα
Εσύ δεν είπες ότι έχεις μάνα, κόρη, αδερφή κτλ κτλ; και σου απαντήσα πάνω σε αυτό ότι αφού έχεις θηλυκά στην οικογένεια σου, ενας λόγος παραπάνω να σκέφτεσαι αυτά που γράφεις τι αντίκτυπο μπορεί να έχουν σε ένα νεαρό παιδί που μπορεί να σε διαβάσει. Το ότι ήταν πριν 4 χρόνια δεν αλλάζει κάτι μιας και αναπαράγεις την ίδια νοοτροπία. Και επειδή λες ότι με ενδιαφέρουν οι νεαροί Πακιστανοί κτλ εγώ είμαι κάθετη σε αυτά που πιστεύω. Η κοινωνία πρέπει να αντιμετωπίζει τους βιαστές και τις νοοτροπίες που τους ευνοούν καθολικά. Ανεξαρτήτως εθνικότητας. Εσείς είστε αυτοι που επικαλείστε ευθύνες θυμάτων βιασμού και θρεφετε νοοτροπίες που βλάπτουν γυναίκες.
Εγώ είπα ότι έχω μάνα κόρη και αδερφή και εσύ έδωσες ένα σενάριο κατά το οποίο η κόρη μου βιάζεται.

Εκτός κι αν δεν θεωρείς βιασμό αυτό που περιέγραψες, αλλά ξέρω πολύ καλά πως για εσένα αυτό είναι βιασμός.

Δεν πας να σε κοιτάξει κανείς γιατρός λέω εγώ που θα φέρεις τέτοια σενάρια για ανήλικα παιδιά στο τραπέζι;
Ντροπή σου, δεν έχω συναντήσει ξανά κάτι παρόμοιο στο φόρουμ
Aριστοτελης έγραψε:
21 Μαρ 2020, 02:32
Δεν υπάρχει τίποτε πιο άνισο απ την ίση μεταχείριση των ανίσων
Ζενίθεδρος έγραψε:
21 Μαρ 2020, 02:32
Όλα ναι κύκλος.Είναι τόσο γκαντεμης π αγγίζει τη κωλοφαρδία.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: πακιστανοσ παρενοχλησε 15/χρονο σεξ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 06 Ιούλ 2021, 20:37

Prepon έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 20:29
Naida έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 20:17
Prepon έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 20:06


1. Τι σχέση έχει η κόρη μου με τη συζήτηση; Δε θυμάμαι να ενέπλεξα σε σενάριο ποτέ το παιδί κάποιου χρήστη;

2. Τι σχέση έχει ένα ποστ που έκανα πριν τέσσερα χρόνια ότι σαν έφηβος κερναγαμε τα κορίτσια της παρέας μπας και γαμησουμε με το ότι δεν θέλεις να μειωθούν στο μισό οι βιασμοί στην Ελλάδα; Γιατί αυτό συζητάγαμε μέχρι να πιάσεις ξανα μάνα τη γνωστή καραμέλα, το λόγο που δε θέλεις να μειωθούν κατά 50% οι βιασμοί στη χώρα
Εσύ δεν είπες ότι έχεις μάνα, κόρη, αδερφή κτλ κτλ; και σου απαντήσα πάνω σε αυτό ότι αφού έχεις θηλυκά στην οικογένεια σου, ενας λόγος παραπάνω να σκέφτεσαι αυτά που γράφεις τι αντίκτυπο μπορεί να έχουν σε ένα νεαρό παιδί που μπορεί να σε διαβάσει. Το ότι ήταν πριν 4 χρόνια δεν αλλάζει κάτι μιας και αναπαράγεις την ίδια νοοτροπία. Και επειδή λες ότι με ενδιαφέρουν οι νεαροί Πακιστανοί κτλ εγώ είμαι κάθετη σε αυτά που πιστεύω. Η κοινωνία πρέπει να αντιμετωπίζει τους βιαστές και τις νοοτροπίες που τους ευνοούν καθολικά. Ανεξαρτήτως εθνικότητας. Εσείς είστε αυτοι που επικαλείστε ευθύνες θυμάτων βιασμού και θρεφετε νοοτροπίες που βλάπτουν γυναίκες.
Εγώ είπα ότι έχω μάνα κόρη και αδερφή και εσύ έδωσες ένα σενάριο κατά το οποίο η κόρη μου βιάζεται.

Εκτός κι αν δεν θεωρείς βιασμό αυτό που περιέγραψες, αλλά ξέρω πολύ καλά πως για εσένα αυτό είναι βιασμός.

Δεν πας να σε κοιτάξει κανείς γιατρός λέω εγώ που θα φέρεις τέτοια σενάρια για ανήλικα παιδιά στο τραπέζι;
Ντροπή σου, δεν έχω συναντήσει ξανά κάτι παρόμοιο στο φόρουμ
Άκουσε το ως το τέλος
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Prepon
Δημοσιεύσεις: 4969
Εγγραφή: 28 Ιαν 2020, 01:50

Re: πακιστανοσ παρενοχλησε 15/χρονο σεξ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Prepon » 06 Ιούλ 2021, 20:42

Naida έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 19:40

διαβάζοντας ένα 20χρονο αγόρι τις απόψεις σου θα νιώσει καλά όταν θα βάλει ένα ποτάκι να χαλαρώσει η κόρη σου να είναι πιο δεκτική κτλ κτλ.
Το παραπάνω σενάριο αποτελεί για εσένα περίπτωση βιασμού;
Ναι

Στο σενάριο αυτό εμπλέκεις τη κόρη μου;
Ναι

Στο επεσήμανα δίνοντας σου την ευκαιρία να το ανακαλέσεις;
Ναι


Δε χρειάζεται να ειπωθεί κάτι άλλο.

Ντροπή σου που εμπλέκεις ανήλικα παιδιά και βιασμούς τους στις συζητήσεις σου εδώ μέσα.
Ξεφτίλα
Aριστοτελης έγραψε:
21 Μαρ 2020, 02:32
Δεν υπάρχει τίποτε πιο άνισο απ την ίση μεταχείριση των ανίσων
Ζενίθεδρος έγραψε:
21 Μαρ 2020, 02:32
Όλα ναι κύκλος.Είναι τόσο γκαντεμης π αγγίζει τη κωλοφαρδία.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: πακιστανοσ παρενοχλησε 15/χρονο σεξ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 06 Ιούλ 2021, 20:50

Prepon έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 20:42
Naida έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 19:40

διαβάζοντας ένα 20χρονο αγόρι τις απόψεις σου θα νιώσει καλά όταν θα βάλει ένα ποτάκι να χαλαρώσει η κόρη σου να είναι πιο δεκτική κτλ κτλ.
Το παραπάνω σενάριο αποτελεί για εσένα περίπτωση βιασμού;
Ναι

Στο σενάριο αυτό εμπλέκεις τη κόρη μου;
Ναι

Στο επεσήμανα δίνοντας σου την ευκαιρία να το ανακαλέσεις;
Ναι


Δε χρειάζεται να ειπωθεί κάτι άλλο.

Ντροπή σου που εμπλέκεις ανήλικα παιδιά και βιασμούς τους στις συζητήσεις σου εδώ μέσα.
Ξεφτίλα
Καν' το λίγο πιο δραματικό βρε παιδί μου. Πως θα με συγκινήσεις έτσι ως θιγμενος πατήρ; βάλε λίγο αγαναχτηση.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37756
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: πακιστανοσ παρενοχλησε 15/χρονο σεξ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 06 Ιούλ 2021, 21:24

Βλήμα έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 19:55
Bazoomba έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 19:48
Τωρα, εαν δικαιολογουν αυτα τον ισχυρισμο "θρησκευτικο καθηκον" δεν το γνωριζω(υπο την εννοια πως δεν υποχρεουται κανεις να βιασει εντος γαμου ή αλλοπιστες) και ακριβως πανω σε αυτη την γενικοτητα παταω λεγοντας πως ηταν υπερβολικη η αντιδραση σου. Σκεψου, θα ειχαν παρατεθει οσα παρατεθηκαν εαν δεν ειχε συμβει οτι προηγηθηκε; :D Θα ηταν ακομα ενας μονολογικος διαλογος οπως αυτους που συνηθισαμε, πλεον, να βλεπουμε στην καθημερινοτητα μας
Εγώ πάντως θα συνεχίσω να αναφέρω τις αναρτήσεις που θεωρώ προβληματικές κι εσύ κάνε ό,τι καταλαβαίνεις.
Εσύ στα μικρά σου αρχιδάκια που σπατάλησε ο άλλος το χρόνο του να σε απαντήσει τεκμηριωμένα.
:D
Αλλά οκ, ας κάνει ότι θέλει, εν περάζ, σταρκίδια σου.
:lol:
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37756
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: πακιστανοσ παρενοχλησε 15/χρονο σεξ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 06 Ιούλ 2021, 21:25

Naida έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 20:50
Prepon έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 20:42
Naida έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 19:40

διαβάζοντας ένα 20χρονο αγόρι τις απόψεις σου θα νιώσει καλά όταν θα βάλει ένα ποτάκι να χαλαρώσει η κόρη σου να είναι πιο δεκτική κτλ κτλ.
Το παραπάνω σενάριο αποτελεί για εσένα περίπτωση βιασμού;
Ναι

Στο σενάριο αυτό εμπλέκεις τη κόρη μου;
Ναι

Στο επεσήμανα δίνοντας σου την ευκαιρία να το ανακαλέσεις;
Ναι


Δε χρειάζεται να ειπωθεί κάτι άλλο.

Ντροπή σου που εμπλέκεις ανήλικα παιδιά και βιασμούς τους στις συζητήσεις σου εδώ μέσα.
Ξεφτίλα
Καν' το λίγο πιο δραματικό βρε παιδί μου. Πως θα με συγκινήσεις έτσι ως θιγμενος πατήρ; βάλε λίγο αγαναχτηση.
Ναδάη, μετά από τόσα χρόνια, για να σε ενημερώσω, το τελευταίο πράμα που ίσως προκαλείς είναι η.. αγανάχτηση.
😍😘😍😍
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: πακιστανοσ παρενοχλησε 15/χρονο σεξ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 06 Ιούλ 2021, 21:26

sys3x έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 21:25

Ναδάη, μετά από τόσα χρόνια, για να σε ενημερώσω, το τελευταίο πράμα που ίσως προκαλείς είναι η.. αγανάχτηση.
😍😘😍😍
Σε σένα;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37756
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: πακιστανοσ παρενοχλησε 15/χρονο σεξ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 06 Ιούλ 2021, 21:28

Όχι, όχι σε εμένα προσωπικά.
😍😍😘😍
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: πακιστανοσ παρενοχλησε 15/χρονο σεξ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 06 Ιούλ 2021, 21:29

sys3x έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 21:28
Όχι, όχι σε εμένα προσωπικά.
😍😍😘😍
Α εντάξει, γιατί νόμιζα λες σε εσένα.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37756
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: πακιστανοσ παρενοχλησε 15/χρονο σεξ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 06 Ιούλ 2021, 21:32

Όχι ρε, εγώ προσπάθησα αλλά δε μπορώ, είμαι φυσιολογικός μάλλον τελικά.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: πακιστανοσ παρενοχλησε 15/χρονο σεξ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 06 Ιούλ 2021, 21:33

sys3x έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 21:32
Όχι ρε, εγώ προσπάθησα αλλά δε μπορώ, είμαι φυσιολογικός μάλλον τελικά.
Εγώ δεν κρίνω.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37756
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: πακιστανοσ παρενοχλησε 15/χρονο σεξ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 06 Ιούλ 2021, 21:35

:D
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
nostromos
Δημοσιεύσεις: 23361
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2018, 22:06
Phorum.gr user: nostromos

Re: πακιστανοσ παρενοχλησε 15/χρονο σεξ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nostromos » 07 Ιούλ 2021, 00:08

Βλήμα έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 18:19
Bazoomba έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 18:09
Βλήμα έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 18:08


Από το "έθιμο σε μερικά κωλοχόρια του Πακιστάν" μέχρι το "θρησκευτικό καθήκον των Πακιστανών" αντιλαμβάνεσαι ότι έχει διαφορά έτσι;
Τέλος πάντων, για να αρνείσαι την διαγραφή του σχολίου υποθέτω ότι το παίρνεις πάνω σου: ο βιασμός είναι θρησκευτικό καθήκον των Πακιστανών. Εφόσον η διαχειριστική ομάδα του πχόρουμ συμφωνεί μαζί σου και εκπροσωπείται από εσένα, εγώ πάω πάσο. Ένας απλός χρήστης είμαι.
εκανα εντιτ στο σχολιο μου

επισης αντιλαμβανεσαι πως η απαιτηση σου ερχεται σε αντιθεση με αυτο που ελεγες στον nowhere τις προαλλες; Πως θα πεισθει ο "τριτος" αν δεν υπαρχει υπαρκτη αντιπαραθεση; Και εσυ δηλωσες τοτε κατι ,που αποδειχθηκε , οτι δεν ισχυε. Κανεις δεν απαιτησε να διαγραφει το σχολιο σου ουτε να σβηστει η οποια λανθασμενη γνωμη σου.
1. Δεν θυμάμαι ποιο λες.
2. Όποιον τον ενοχλούσε ας έκανε αναφορά.
3. Δεν έχω γκρινιάξει ποτέ όταν σβήνονται σχόλιά μου. Ιδίως όταν κάνω λάθος νιώθω τυχερός διότι στο τέλος θα φαίνεται σα να έχω πάντα δίκιο. Αντιθέτως, εδώ έχει μείνει μετέωρο το αν η συκοφαντία του nostromos είναι αλήθεια.
ποιο είναι μετέωρο βρε άσχετε...? όλος ο κόσμος το ξέρει και τους έχει στο φτύσιμο...και δεν είναι θέμα κουλτούρας αλλά θρησκείας...όλες οι κοινωνίες έχουνε ριζωμένο το βιασμό αλλά εδώ η θρησκεία δίνει το ελευθερο... τελευταία φορά σου δίνω τη προσοχή που ζητάς απεγνωσμενα


https://www.dawn.com/news/1580011
https://www.theworldmind.org/home/2020/ ... n-pakistan
https://adnchronicles.org/2021/06/11/up ... ll-battle/
https://www.atlanticcouncil.org/blogs/s ... -pakistan/

όποιος ενδιαφέρεται ας ψάξει το islamic rape culture in pakistan....θα του βγάλει μερικές 100δες παραπομπές...δεν θα ξεστραβωνουμε κάθε ασχετο
η προσοχη μας στο Καστελοριζο

Άβαταρ μέλους
Βλήμα
Δημοσιεύσεις: 5555
Εγγραφή: 04 Ιαν 2020, 15:32

Re: πακιστανοσ παρενοχλησε 15/χρονο σεξ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Βλήμα » 07 Ιούλ 2021, 21:26

sys3x έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 21:24
Εσύ στα μικρά σου αρχιδάκια που σπατάλησε ο άλλος το χρόνο του να σε απαντήσει τεκμηριωμένα.
:D
Αλλά οκ, ας κάνει ότι θέλει, εν περάζ, σταρκίδια σου.
:lol:
Τον σεβάστηκα, αλλά δεν πείσθηκα.
Αν πω ότι ο Σέξπιρ είχε γράψει "ο sys3x γαμιέται" τράβα να αποδείξεις ότι λέω ψέματα. Δική μου ευθύνη είναι να πω πού το είδα.

Παρεμπιπτόντως:
sys3x three exes
Πράξη δεύτερη
Σκηνή πρώτη.
Ρε, τον Σιμπλίκιο Σιμπλικίσιμο τον διαβάσατε ή ακόμα;

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εγκληματικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών