πακιστανοσ παρενοχλησε 15/χρονο σεξ.

Υποθέσεις εγκλημάτων και περιστατικά ποινικής φύσης (σοβαρά), όπως δολοφονίες, απαγωγές, υπεξαιρέσεις, ληστείες κ.ά., στην ελληνική κοινωνία.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Βλήμα
Δημοσιεύσεις: 5555
Εγγραφή: 04 Ιαν 2020, 15:32

Re: πακιστανοσ παρενοχλησε 15/χρονο σεξ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Βλήμα » 06 Ιούλ 2021, 19:27

O I έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 19:23
Βλήμα δεν πήρα απάντηση γι' αυτό και αναρωτιέμαι: "Ρε μπας;"

.,
Πολύ σε βλέπω να σε απασχολεί.
Ψάχνεσαι;
Ρε, τον Σιμπλίκιο Σιμπλικίσιμο τον διαβάσατε ή ακόμα;

Άβαταρ μέλους
Prepon
Δημοσιεύσεις: 4969
Εγγραφή: 28 Ιαν 2020, 01:50

Re: πακιστανοσ παρενοχλησε 15/χρονο σεξ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Prepon » 06 Ιούλ 2021, 19:30

Naida έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 18:58
Prepon έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 18:54
Naida έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 18:50


Χρειάζεται στοχευμενη δράση στην πηγή του προβλήματος.



Και γιατί να μη διώξουμε και τους 1000 βιαστές και να διώξουμε μόνο τους 500; :xena:
Σωστό.

Ας τους διώξουμε, ούτε εγώ τους θέλω .

Θα πρότεινα μάλιστα ακόμη και να τους εκτελέσουμε, είμαι βέβαιος ότι σε αυτή την περίπτωση δεν θα έπιανε εμένα ο πόνος αλλά εσάς.

Οπότε δεν μπορείς να μου τη βγεις εσύ από δεξιά ότι δήθεν ενδιαφέρεσαι περισσότερο εσύ για το πρόβλημα, παρά το γεγονός ότι είσαι γυναίκα.

Αντίθετα, ιδεολογικά , αποτελείς εμπόδιο. Εξαιτίας θέσεων σαν και τη δική σου , πεντακόσια επιπλέον νέα κορίτσια θα βιάζονται διαρκώς.

Εγώ πάντως τα λυπάμαι και προτείνω λύσεις που θα τα σώσουν γιατί με ενδιαφέρουν περισσότερο από τους Πακιστανούς.

Το ίδιο θα έπρεπε να κάνεις και εσύ , γνώμη μου
Μα δεν σε ενδιαφέρουν οι βιασμοί των γυναικών πραγματικά. Σε ενδιαφέρει να μη γίνονται από αλλοδαπούς.
Ε ναι, εγώ δεν έχω γυναίκα, αδερφή, κόρη, φίλες.

Είμαι ουρανοκατέβατος.

Και τους λάθρο δεν τους θέλω όχι επειδή κάνουν εγκλήματα, αλλά επειδή είμαι ρατσιστής. Για αυτό ακριβώς δε θέλω στην Ελλάδα και Ιάπωνες, Σουηδούς και Καναδούς
Aριστοτελης έγραψε:
21 Μαρ 2020, 02:32
Δεν υπάρχει τίποτε πιο άνισο απ την ίση μεταχείριση των ανίσων
Ζενίθεδρος έγραψε:
21 Μαρ 2020, 02:32
Όλα ναι κύκλος.Είναι τόσο γκαντεμης π αγγίζει τη κωλοφαρδία.

Άβαταρ μέλους
O I
Δημοσιεύσεις: 4268
Εγγραφή: 17 Νοέμ 2018, 22:11
Phorum.gr user: Ο.Ι.
Τοποθεσία: Χαλκιδική

Re: πακιστανοσ παρενοχλησε 15/χρονο σεξ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από O I » 06 Ιούλ 2021, 19:31

Naida έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 19:22
O I έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 19:18
Naida έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 19:05


Μα δεν θα είχες εσύ κάποια ευθύνη αν απλωνε το χέρι του. Γενικά έχε στο μυαλό σου ότι τα θύματα σεξουαλικής παρενόχλησης, σεξουαλικης βίας δεν έχουν κάποια ευθύνη για τις πραξεις που θα υποστούν.
Άσε εμένα
Εγώ είπαμε ήμουν ψυλλιασμένος και το έκοψα απ' την αρχή.
Το ερώτημα πήγε σε άλλο στάδιο τώρα. Στο ανυποψίαστο θύμα.

Ακόμα κι αν ανοίξουν διάλογο με τον θύτη και παρασυρθούν από την εμπιστοσύνη που τους εμπνέει και τον ακολουθήσουν όπως στην περίπτωση Re: 38χρονος ημεδαπός κατηγορείται ότι βίαζε 12χρονη και της αντιπαράθεσης που είχατε/με εκεί. επαναλαμβάνω: πως θα μοίραζες τις ευθύνες;

.,
Δεν υπάρχει διαμοιρασμός ευθύνης. Η ευθύνη είναι 100% του εκάστοτε θύτη.
Σίγουρα υπάρχει διαμοιρασμός και σίγουρα 100% για τον θύτη από την πλευρά του!
Επίσης, 100% για το ανεγκέφαλο θύμα που τον ακολούθησε ενώ ο θύτης έδειξε ξεκάθαρα τις προθέσεις του (πάμε μαζί παραλία για μπανάκι κλπ).

.,
Η μεγάλη ιδέα που έχουμε για τον εαυτό μας, είναι το μεγάλο κενό που θα πέσουμε μέσα.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: πακιστανοσ παρενοχλησε 15/χρονο σεξ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 06 Ιούλ 2021, 19:36

O I έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 19:31
Naida έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 19:22
O I έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 19:18

Άσε εμένα
Εγώ είπαμε ήμουν ψυλλιασμένος και το έκοψα απ' την αρχή.
Το ερώτημα πήγε σε άλλο στάδιο τώρα. Στο ανυποψίαστο θύμα.

Ακόμα κι αν ανοίξουν διάλογο με τον θύτη και παρασυρθούν από την εμπιστοσύνη που τους εμπνέει και τον ακολουθήσουν όπως στην περίπτωση Re: 38χρονος ημεδαπός κατηγορείται ότι βίαζε 12χρονη και της αντιπαράθεσης που είχατε/με εκεί. επαναλαμβάνω: πως θα μοίραζες τις ευθύνες;

.,
Δεν υπάρχει διαμοιρασμός ευθύνης. Η ευθύνη είναι 100% του εκάστοτε θύτη.
Σίγουρα υπάρχει διαμοιρασμός και σίγουρα 100% για τον θύτη από την πλευρά του!
Επίσης, 100% για το ανεγκέφαλο θύμα που τον ακολούθησε ενώ ο θύτης έδειξε ξεκάθαρα τις προθέσεις του (πάμε μαζί παραλία για μπανάκι κλπ).

.,
Nope.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Βλήμα
Δημοσιεύσεις: 5555
Εγγραφή: 04 Ιαν 2020, 15:32

Re: πακιστανοσ παρενοχλησε 15/χρονο σεξ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Βλήμα » 06 Ιούλ 2021, 19:37

Naida έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 19:36
O I έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 19:31
Naida έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 19:22


Δεν υπάρχει διαμοιρασμός ευθύνης. Η ευθύνη είναι 100% του εκάστοτε θύτη.
Σίγουρα υπάρχει διαμοιρασμός και σίγουρα 100% για τον θύτη από την πλευρά του!
Επίσης, 100% για το ανεγκέφαλο θύμα που τον ακολούθησε ενώ ο θύτης έδειξε ξεκάθαρα τις προθέσεις του (πάμε μαζί παραλία για μπανάκι κλπ).

.,
Nope.
:+1:
Ρε, τον Σιμπλίκιο Σιμπλικίσιμο τον διαβάσατε ή ακόμα;

Άβαταρ μέλους
O I
Δημοσιεύσεις: 4268
Εγγραφή: 17 Νοέμ 2018, 22:11
Phorum.gr user: Ο.Ι.
Τοποθεσία: Χαλκιδική

Re: πακιστανοσ παρενοχλησε 15/χρονο σεξ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από O I » 06 Ιούλ 2021, 19:39

Βλήμα έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 19:27
O I έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 19:23
Βλήμα δεν πήρα απάντηση γι' αυτό και αναρωτιέμαι: "Ρε μπας;"

.,
Πολύ σε βλέπω να σε απασχολεί.
Ψάχνεσαι;
Όχι μωρέ
Όταν λες "Δεν ήσουν θύμα παρενόχλησης, ήσουν θύτης ρατσισμού" υπέθεσα ότι ενοχλήθηκες και όταν τοποθετήθηκα, αντιμετώπισα μια σιωπή εκ μέρους σου.

Τι να υποθέσω; "Η σιωπή μου προς απάντησή σου";
Αυτό κατάλαβα και γι' αυτό ρωτάω

.,
Η μεγάλη ιδέα που έχουμε για τον εαυτό μας, είναι το μεγάλο κενό που θα πέσουμε μέσα.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: πακιστανοσ παρενοχλησε 15/χρονο σεξ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 06 Ιούλ 2021, 19:40

Prepon έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 19:30
Naida έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 18:58
Prepon έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 18:54


Σωστό.

Ας τους διώξουμε, ούτε εγώ τους θέλω .

Θα πρότεινα μάλιστα ακόμη και να τους εκτελέσουμε, είμαι βέβαιος ότι σε αυτή την περίπτωση δεν θα έπιανε εμένα ο πόνος αλλά εσάς.

Οπότε δεν μπορείς να μου τη βγεις εσύ από δεξιά ότι δήθεν ενδιαφέρεσαι περισσότερο εσύ για το πρόβλημα, παρά το γεγονός ότι είσαι γυναίκα.

Αντίθετα, ιδεολογικά , αποτελείς εμπόδιο. Εξαιτίας θέσεων σαν και τη δική σου , πεντακόσια επιπλέον νέα κορίτσια θα βιάζονται διαρκώς.

Εγώ πάντως τα λυπάμαι και προτείνω λύσεις που θα τα σώσουν γιατί με ενδιαφέρουν περισσότερο από τους Πακιστανούς.

Το ίδιο θα έπρεπε να κάνεις και εσύ , γνώμη μου
Μα δεν σε ενδιαφέρουν οι βιασμοί των γυναικών πραγματικά. Σε ενδιαφέρει να μη γίνονται από αλλοδαπούς.
Ε ναι, εγώ δεν έχω γυναίκα, αδερφή, κόρη, φίλες.

Είμαι ουρανοκατέβατος.

Και τους λάθρο δεν τους θέλω όχι επειδή κάνουν εγκλήματα, αλλά επειδή είμαι ρατσιστής. Για αυτό ακριβώς δε θέλω στην Ελλάδα και Ιάπωνες, Σουηδούς και Καναδούς
Αν έχεις κόρη, γυναίκα, αδερφή, μάνα κτλ φρόντισε να δουλεύεις υπέρ τους.
Γιατί διαβάζοντας ένα 20χρονο αγόρι τις απόψεις σου θα νιώσει καλά όταν θα βάλει ένα ποτάκι να χαλαρώσει η κόρη σου να είναι πιο δεκτική κτλ κτλ.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Βλήμα
Δημοσιεύσεις: 5555
Εγγραφή: 04 Ιαν 2020, 15:32

Re: πακιστανοσ παρενοχλησε 15/χρονο σεξ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Βλήμα » 06 Ιούλ 2021, 19:41

O I έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 19:39
Βλήμα έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 19:27
O I έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 19:23
Βλήμα δεν πήρα απάντηση γι' αυτό και αναρωτιέμαι: "Ρε μπας;"

.,
Πολύ σε βλέπω να σε απασχολεί.
Ψάχνεσαι;
Όχι μωρέ
Όταν λες "Δεν ήσουν θύμα παρενόχλησης, ήσουν θύτης ρατσισμού" υπέθεσα ότι ενοχλήθηκες και όταν τοποθετήθηκα, αντιμετώπισα μια σιωπή εκ μέρους σου.

Τι να υποθέσω; "Η σιωπή μου προς απάντησή σου";
Αυτό κατάλαβα και γι' αυτό ρωτάω

.,
Σταμάτα να μου την πέφτεις, με κάνεις και νοιώθω άβολα.
Ρε, τον Σιμπλίκιο Σιμπλικίσιμο τον διαβάσατε ή ακόμα;

Άβαταρ μέλους
O I
Δημοσιεύσεις: 4268
Εγγραφή: 17 Νοέμ 2018, 22:11
Phorum.gr user: Ο.Ι.
Τοποθεσία: Χαλκιδική

Re: πακιστανοσ παρενοχλησε 15/χρονο σεξ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από O I » 06 Ιούλ 2021, 19:47

Βλήμα έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 19:41
O I έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 19:39
Βλήμα έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 19:27


Πολύ σε βλέπω να σε απασχολεί.
Ψάχνεσαι;
Όχι μωρέ
Όταν λες "Δεν ήσουν θύμα παρενόχλησης, ήσουν θύτης ρατσισμού" υπέθεσα ότι ενοχλήθηκες και όταν τοποθετήθηκα, αντιμετώπισα μια σιωπή εκ μέρους σου.

Τι να υποθέσω; "Η σιωπή μου προς απάντησή σου";
Αυτό κατάλαβα και γι' αυτό ρωτάω

.,
Σταμάτα να μου την πέφτεις, με κάνεις και νοιώθω άβολα.
Δε στην "πέφτω"
Απλά ρωτάω αλλά δεν πειράζει :102:

:smt039

.,
Η μεγάλη ιδέα που έχουμε για τον εαυτό μας, είναι το μεγάλο κενό που θα πέσουμε μέσα.

Άβαταρ μέλους
Bazoomba
Δημοσιεύσεις: 9008
Εγγραφή: 22 Σεπ 2019, 09:33
Phorum.gr user: Bazoomba

Re: πακιστανοσ παρενοχλησε 15/χρονο σεξ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bazoomba » 06 Ιούλ 2021, 19:48

Βλήμα έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 19:07
[...]
2. Σε αυτό που παρέθεσα δεν δικαιολογείται ο βιασμός γενικά, αλλά κάτω από πολύ συγκεκριμένες συνθήκες που είναι πολύ δύσκολο να προκύψουν στις μέρες μας και τελείως αδύνατο να προκύψουν προς Ελληνίδες, οπότε είναι σαν να παρέθεσες ένα παραμυθάκι κι όχι μία οδηγία "πάτε βιάστε".
Ναι, το ανεφερα και ο ιδιος, αλλα δεν μπορω να σου φερω πηγες για το πως αντιμετωπιζεται αυτο το χωριο της Σαριας παροτι τεχνικα, το Αφγανισταν βρισκεται σε εμπολεμη κατασταση και η ιδεολογικη προετοιμασια των Μουτζαχεντιν γινοταν επι Πακιστανικου εδαφους.
Αυτο που μπορω να κανω ομως ειναι να αναρτησω πιο ξεκαθαρα αποσπασματα, οπως αυτο:
.
Men are in charge of women by [right of] what Allah has given one over the other and what they spend [for maintenance] from their wealth. So righteous women are devoutly obedient, guarding in [the husband’s] absence what Allah would have them guard. But those [wives] from whom you fear arrogance – [first] advise them; [then if they persist], forsake them in bed; and [finally], strike them. But if they obey you [once more], seek no means against them. Indeed, Allah is ever Exalted and Grand.

Quran 4:34

Το Κορανι παρεισφρυει στην Κοινωνια εμμεσα, υπο την μορφη των διδασκαλιων (δηλαδη ερμηνειων) των Ιμαμιδων. Το παραπανω αποσπασμα δεν διευκρινιζει τι σημαινει (ανυπακοη/αλαζονεια). Παρ'ολα αυτα, δεν ειναι καθολου παραμυθι η γενικοτητα του. Διοτι δινει το πατημα να συνδεθει ο γενικος χαρακτηρας του (But those [wives] from whom you fear arrogance) με την ειδικη αποληξη του ( forsake them in bed and strike them). Η αποδειξη αυτου που λεω ειναι οτι χρειαζεται να γραφτουν αρθρα οπως αυτο, που καταδεικνυουν την αντιθεση μεταξυ κρατικων και κοινωνικων νομων.
https://en.dailypakistan.com.pk/31-Aug- ... n-pakistan
Η η αναγραφη ως αδιευκρινηστο του νομικου status για τον εντος γαμου βιασμο
The Offence of Zina (Enforcement of Hudood) Ordinance, 1979 included in its definition of rape "to whom he or she is not validly married". This ordinance was repealed by the Protection of Women (Criminal Laws Amendment) Act, 2006 and rape was now defined in Section 375 of the Penal Code.[law 104] The new definition did not include a reference to marriage. It was argued that the intent was to include marital rape in the offence.[327][328] However, as of February 2015, there were no reports of a case being brought before a superior court to clarify the law.[327]
https://lawyereadia.wordpress.com/2015/ ... -pakistan/

Τωρα, εαν δικαιολογουν αυτα τον ισχυρισμο "θρησκευτικο καθηκον" δεν το γνωριζω(υπο την εννοια πως δεν υποχρεουται κανεις να βιασει εντος γαμου ή αλλοπιστες) και ακριβως πανω σε αυτη την γενικοτητα παταω λεγοντας πως ηταν υπερβολικη η αντιδραση σου. Σκεψου, θα ειχαν παρατεθει οσα παρατεθηκαν εαν δεν ειχε συμβει οτι προηγηθηκε; :D Θα ηταν ακομα ενας μονολογικος διαλογος οπως αυτους που συνηθισαμε, πλεον, να βλεπουμε στην καθημερινοτητα μας
ΓΑΛΗ έγραψε:
09 Φεβ 2021, 16:09
Προσωπικώς, βρίσκω πολύ πιο γελοία -και σε κάποιο βαθμό επίσης γραφική- τη μεταξωτή θολούρα του σοβαροφανούς λόγου.

Άβαταρ μέλους
Βλήμα
Δημοσιεύσεις: 5555
Εγγραφή: 04 Ιαν 2020, 15:32

Re: πακιστανοσ παρενοχλησε 15/χρονο σεξ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Βλήμα » 06 Ιούλ 2021, 19:55

Bazoomba έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 19:48
Τωρα, εαν δικαιολογουν αυτα τον ισχυρισμο "θρησκευτικο καθηκον" δεν το γνωριζω(υπο την εννοια πως δεν υποχρεουται κανεις να βιασει εντος γαμου ή αλλοπιστες) και ακριβως πανω σε αυτη την γενικοτητα παταω λεγοντας πως ηταν υπερβολικη η αντιδραση σου. Σκεψου, θα ειχαν παρατεθει οσα παρατεθηκαν εαν δεν ειχε συμβει οτι προηγηθηκε; :D Θα ηταν ακομα ενας μονολογικος διαλογος οπως αυτους που συνηθισαμε, πλεον, να βλεπουμε στην καθημερινοτητα μας
Εγώ πάντως θα συνεχίσω να αναφέρω τις αναρτήσεις που θεωρώ προβληματικές κι εσύ κάνε ό,τι καταλαβαίνεις.
Ρε, τον Σιμπλίκιο Σιμπλικίσιμο τον διαβάσατε ή ακόμα;

Άβαταρ μέλους
Prepon
Δημοσιεύσεις: 4969
Εγγραφή: 28 Ιαν 2020, 01:50

Re: πακιστανοσ παρενοχλησε 15/χρονο σεξ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Prepon » 06 Ιούλ 2021, 19:56

Naida έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 19:40
Prepon έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 19:30
Naida έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 18:58


Μα δεν σε ενδιαφέρουν οι βιασμοί των γυναικών πραγματικά. Σε ενδιαφέρει να μη γίνονται από αλλοδαπούς.
Ε ναι, εγώ δεν έχω γυναίκα, αδερφή, κόρη, φίλες.

Είμαι ουρανοκατέβατος.

Και τους λάθρο δεν τους θέλω όχι επειδή κάνουν εγκλήματα, αλλά επειδή είμαι ρατσιστής. Για αυτό ακριβώς δε θέλω στην Ελλάδα και Ιάπωνες, Σουηδούς και Καναδούς
Αν έχεις κόρη, γυναίκα, αδερφή, μάνα κτλ φρόντισε να δουλεύεις υπέρ τους.
Γιατί διαβάζοντας ένα 20χρονο αγόρι τις απόψεις σου θα νιώσει καλά όταν θα βάλει ένα ποτάκι να χαλαρώσει η κόρη σου να είναι πιο δεκτική κτλ κτλ.
Πάλι τα ίδια μωρέ; Πάλι προσωπική επίθεση;
Κι όλα αυτά γιατί αποκάλυψα πως ενδιαφέρεσαι περισσότερο για τα προβλήματα των νεαρών Πακιστανων από τα προβληματα των γυναικών;

Δεν βαρέθηκες;

Πληροφοριακά , επειδή η κόρη μου είναι όμορφο και γυμνασμενο κοριτσάκι θεωρώ ότι θα τα πίνει μονο με όσους γουστάρει να είναι μαζί, επομένως αν μετά τα χαλαρωτικά ποτάκια κάνουν και κάτι άλλο δικό τους θέμα. Και θέλω να πιστεύω πως δε θα καταντήσει απελπισμένο μπαζο ωστε να έχει πάρει δώσε με λαθρο ελπίζοντας σε κάνα ψυχικό.

Αλλά ας μη λέω μεγάλα λόγια, θα αφήσω τη ζωή να μιλησει
Aριστοτελης έγραψε:
21 Μαρ 2020, 02:32
Δεν υπάρχει τίποτε πιο άνισο απ την ίση μεταχείριση των ανίσων
Ζενίθεδρος έγραψε:
21 Μαρ 2020, 02:32
Όλα ναι κύκλος.Είναι τόσο γκαντεμης π αγγίζει τη κωλοφαρδία.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: πακιστανοσ παρενοχλησε 15/χρονο σεξ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 06 Ιούλ 2021, 19:59

Prepon έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 19:56
Naida έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 19:40
Prepon έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 19:30


Ε ναι, εγώ δεν έχω γυναίκα, αδερφή, κόρη, φίλες.

Είμαι ουρανοκατέβατος.

Και τους λάθρο δεν τους θέλω όχι επειδή κάνουν εγκλήματα, αλλά επειδή είμαι ρατσιστής. Για αυτό ακριβώς δε θέλω στην Ελλάδα και Ιάπωνες, Σουηδούς και Καναδούς
Αν έχεις κόρη, γυναίκα, αδερφή, μάνα κτλ φρόντισε να δουλεύεις υπέρ τους.
Γιατί διαβάζοντας ένα 20χρονο αγόρι τις απόψεις σου θα νιώσει καλά όταν θα βάλει ένα ποτάκι να χαλαρώσει η κόρη σου να είναι πιο δεκτική κτλ κτλ.
Πάλι τα ίδια μωρέ; Πάλι προσωπική επίθεση;
Κι όλα αυτά γιατί αποκάλυψα πως ενδιαφέρεσαι περισσότερο για τα προβλήματα των νεαρών Πακιστανων από τα προβληματα των γυναικών;

Δεν βαρέθηκες;

Πληροφοριακά , επειδή η κόρη μου είναι όμορφο και γυμνασμενο κοριτσάκι θεωρώ ότι θα τα πίνει μονο με όσους γουστάρει να είναι μαζί, επομένως αν μετά τα χαλαρωτικά ποτάκια κάνουν και κάτι άλλο δικό τους θέμα. Και θέλω να πιστεύω πως δε θα καταντήσει απελπισμένο μπαζο ωστε να έχει πάρει δώσε με λαθρο ελπίζοντας σε κάνα ψυχικό.

Αλλά ας μη λέω μεγάλα λόγια, θα αφήσω τη ζωή να μιλησει
Που την είδες την προσωπική επίθεση;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Prepon
Δημοσιεύσεις: 4969
Εγγραφή: 28 Ιαν 2020, 01:50

Re: πακιστανοσ παρενοχλησε 15/χρονο σεξ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Prepon » 06 Ιούλ 2021, 20:06

Naida έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 19:59
Prepon έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 19:56
Naida έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 19:40


Αν έχεις κόρη, γυναίκα, αδερφή, μάνα κτλ φρόντισε να δουλεύεις υπέρ τους.
Γιατί διαβάζοντας ένα 20χρονο αγόρι τις απόψεις σου θα νιώσει καλά όταν θα βάλει ένα ποτάκι να χαλαρώσει η κόρη σου να είναι πιο δεκτική κτλ κτλ.
Πάλι τα ίδια μωρέ; Πάλι προσωπική επίθεση;
Κι όλα αυτά γιατί αποκάλυψα πως ενδιαφέρεσαι περισσότερο για τα προβλήματα των νεαρών Πακιστανων από τα προβληματα των γυναικών;

Δεν βαρέθηκες;

Πληροφοριακά , επειδή η κόρη μου είναι όμορφο και γυμνασμενο κοριτσάκι θεωρώ ότι θα τα πίνει μονο με όσους γουστάρει να είναι μαζί, επομένως αν μετά τα χαλαρωτικά ποτάκια κάνουν και κάτι άλλο δικό τους θέμα. Και θέλω να πιστεύω πως δε θα καταντήσει απελπισμένο μπαζο ωστε να έχει πάρει δώσε με λαθρο ελπίζοντας σε κάνα ψυχικό.

Αλλά ας μη λέω μεγάλα λόγια, θα αφήσω τη ζωή να μιλησει
Που την είδες την προσωπική επίθεση;
1. Τι σχέση έχει η κόρη μου με τη συζήτηση; Δε θυμάμαι να ενέπλεξα σε σενάριο ποτέ το παιδί κάποιου χρήστη;

2. Τι σχέση έχει ένα ποστ που έκανα πριν τέσσερα χρόνια ότι σαν έφηβος κερναγαμε τα κορίτσια της παρέας μπας και γαμησουμε με το ότι δεν θέλεις να μειωθούν στο μισό οι βιασμοί στην Ελλάδα; Γιατί αυτό συζητάγαμε μέχρι να πιάσεις ξανα μανα τη γνωστή καραμέλα, το λόγο που δε θέλεις να μειωθούν κατά 50% οι βιασμοί στη χώρα
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Prepon την 06 Ιούλ 2021, 20:07, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
Aριστοτελης έγραψε:
21 Μαρ 2020, 02:32
Δεν υπάρχει τίποτε πιο άνισο απ την ίση μεταχείριση των ανίσων
Ζενίθεδρος έγραψε:
21 Μαρ 2020, 02:32
Όλα ναι κύκλος.Είναι τόσο γκαντεμης π αγγίζει τη κωλοφαρδία.

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: πακιστανοσ παρενοχλησε 15/χρονο σεξ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 06 Ιούλ 2021, 20:06

Naida έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 17:51
Obi Wan Iakobi έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 17:46
Naida έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 17:43

Αν έχουμε συνολικά 100 πιθανούς βιαστές αλλοδαπούς και Έλληνες πόσοι από αυτούς πιθανόν να είναι άντρες;
Πιστευω ολοι ειναι αντρες.
Άρα ποιους πρέπει να διώξουμε;
:D

Άρα η είδηση έπρεπε να είναι "άντρας παρενόχλησε 15 χρονο".

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εγκληματικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών