πακιστανοσ παρενοχλησε 15/χρονο σεξ.

Υποθέσεις εγκλημάτων και περιστατικά ποινικής φύσης (σοβαρά), όπως δολοφονίες, απαγωγές, υπεξαιρέσεις, ληστείες κ.ά., στην ελληνική κοινωνία.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Βλήμα
Δημοσιεύσεις: 5555
Εγγραφή: 04 Ιαν 2020, 15:32

Re: πακιστανοσ παρενοχλησε 15/χρονο σεξ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Βλήμα » 06 Ιούλ 2021, 18:22

Obi Wan Iakobi έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 18:20
Βλήμα έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 18:16

Αν το εξηγεί ο γίγας της διανόησης Φαήλος, μαλακία μου που το αμφισβήτησα :lol:
Ο Φαηλος φερνει παραδειγματα που εχουν συμβει οχι προσωπικη του γνωμη τωρα αν εσυ προτιμας τους τεραστιους διανοητες της αριστερας δικο σου θεμα.Τα γεγονοτα βεβαια δεν αλλαζουν ειτε τα πει ο Φαηλος ειτε ο Βεργης :lol:
Κοίτα, δεν τον πιστεύω. Έχει αποδειχτεί πολλές φορές ψεύτης, όπως και ολόκληρο το επιτελείο της ΝΔ. Μόνη περίπτωση να μην αντιμετώπιζα τα λόγια του σαν ήχους πορδής θα ήταν να έγραφε ένα άρθρο με αξιόπιστες πηγές στο τέλος του.
Ρε, τον Σιμπλίκιο Σιμπλικίσιμο τον διαβάσατε ή ακόμα;

Άβαταρ μέλους
Σέλευκας
Δημοσιεύσεις: 8966
Εγγραφή: 04 Αύγ 2018, 01:00
Phorum.gr user: Seleykos
Τοποθεσία: Sapan

Re: πακιστανοσ παρενοχλησε 15/χρονο σεξ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σέλευκας » 06 Ιούλ 2021, 18:26

αυτά τα φαινόμενα είναι στην αρχή όπου έρχονται σε επαφή οι δυο πολιτισμοί. Στη συνέχεια θα συνηθίσουμε.
Ιδιωτικές δομές παιδιών. Πως είναι δυνατόν;
Κοινοβουλευτισμός είναι η εκπροσώπηση των φεουδαρχών απέναντι στον βασιλιά.
Azzurra Carnelos

Άβαταρ μέλους
O I
Δημοσιεύσεις: 4268
Εγγραφή: 17 Νοέμ 2018, 22:11
Phorum.gr user: Ο.Ι.
Τοποθεσία: Χαλκιδική

Re: πακιστανοσ παρενοχλησε 15/χρονο σεξ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από O I » 06 Ιούλ 2021, 18:27

Naida έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 18:11
O I έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 18:07
Naida έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 17:37


Σεξιστική δεν είναι αλλά ενοχλητική είναι.
Πως δεν είναι;
Δηλαδή η "σεξιστική παρενόχληση" αφορά ΜΟΝΟ τις γυναίκες από άντρες;

Από πούστη προς άντρα, πως ονομάζεται κατά την άποψή σου Νάντια; :smt017

.,
Μα και προς γυναίκα να ήταν από άνδρα, δεν είναι σεξιστική. Το να σου μιλήσει νορμάλ ένας άνθρωπος δεν είναι σεξουαλική παρενόχληση. Ενοχλητικό όμως μπορεί να είναι.
Δηλαδή στην περίπτωση που άνοιγα κουβέντα με την πουστάρα και εξ αυτής τής ελαφρομυαλιάς μου έκανε άσεμνες κινήσεις (που ήταν και η πρόθεσή του όπως φαίνεται από την περιληπτική περιγραφή που έδωσα ειπώθηκαν κι άλλα), δεν θα ήμουν άξιος τής τύχης μου να παρασυρθώ;

.,
Η μεγάλη ιδέα που έχουμε για τον εαυτό μας, είναι το μεγάλο κενό που θα πέσουμε μέσα.

Άβαταρ μέλους
Obi Wan Iakobi
Δημοσιεύσεις: 15683
Εγγραφή: 19 Ιαν 2020, 22:20

Re: πακιστανοσ παρενοχλησε 15/χρονο σεξ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Obi Wan Iakobi » 06 Ιούλ 2021, 18:30

Βλήμα έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 18:22


Κοίτα, δεν τον πιστεύω. Έχει αποδειχτεί πολλές φορές ψεύτης, όπως και ολόκληρο το επιτελείο της ΝΔ. Μόνη περίπτωση να μην αντιμετώπιζα τα λόγια του σαν ήχους πορδής θα ήταν να έγραφε ένα άρθρο με αξιόπιστες πηγές στο τέλος του.
Δεν εχεις ακουσει για τις ομαδικες παρενοχλησεις την πρωτοχρονια σε Κολωνια και αλλου? εδω επιαναν συμμοριες αλλοδαπων βιαστων και οταν τους ρωταγαν γιατι βιαζατε μονο χριστιανες απαντουσαν οτι εχουμε το δικαιωμα να το κανουμε λογω Κορανιου.
Η αλήθεια είναι μια μικροαστική εμμονή.

Βλαδίμηρος Ίλιτς Λένιν

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37780
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: πακιστανοσ παρενοχλησε 15/χρονο σεξ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 06 Ιούλ 2021, 18:32

Βλήμα έγραψε:
05 Ιούλ 2021, 17:32
Καλώ όλες τις χρήστριες εδωνά μέσα: όσες από εσάς χρησιμοποιούν ΜΜΜ και δεν έχουν υποστεί σεξουαλική παρενόχληση μέσα σε λεωφορείο/ τρένο/ τραμ/ ηλεκτρικό, πείτε το εδώ. Σεξουαλική παρενόχληση σε τραμ, λέει. Ακόμα κι εγώ έχω υποστεί σεξουαλική παρενόχληση από άνδρα σε ΜΜΜ της Αθήνας. Γίνεται της πουτάνας εκεί μέσα, αλλά όταν ο παρενοχλητής είναι αλλοδαπός, έχουμε είδηση.
Από λάθρο κ συ;
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Bazoomba
Δημοσιεύσεις: 9155
Εγγραφή: 22 Σεπ 2019, 09:33
Phorum.gr user: Bazoomba

Re: πακιστανοσ παρενοχλησε 15/χρονο σεξ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bazoomba » 06 Ιούλ 2021, 18:33

Βλήμα έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 18:19
[...]
3. Δεν έχω γκρινιάξει ποτέ όταν σβήνονται σχόλιά μου. Ιδίως όταν κάνω λάθος νιώθω τυχερός διότι στο τέλος θα φαίνεται σα να έχω πάντα δίκιο. Αντιθέτως, εδώ έχει μείνει μετέωρο το αν η συκοφαντία του nostromos είναι αλήθεια.
Και σε αυτο το σημειο θα μπορουσες να συνεισφερεις τα μεγιστα στο νημα αποδειχνοντας αν ειναι αληθεια η ψεμα. Δεν μπορω να το παιξω δικηγορος του nostromos (και ουτε θελω, για να ειμαι ειλικρινης) αλλα θα πρεπει να δειχθει το λαθος του. Και να φανει σε ολους αυτο, ωστε να μην αναπαραγεται. Η Σαρια παντως επιτρεπει τον βιασμο σε ιδιαζουσες περιπτωσεις...και στον συγχρονο κοσμο ειναι δυσκολο να ισχυριστεις οτι μπορεις να γνωριζεις αν εχουν υποστει αυτες οι ιδιαζουσες περιπτωσεις διευρυνση.

Qur’an 33:50
Qur’an 70:22-30
ΓΑΛΗ έγραψε:
09 Φεβ 2021, 16:09
Προσωπικώς, βρίσκω πολύ πιο γελοία -και σε κάποιο βαθμό επίσης γραφική- τη μεταξωτή θολούρα του σοβαροφανούς λόγου.

Άβαταρ μέλους
Obi Wan Iakobi
Δημοσιεύσεις: 15683
Εγγραφή: 19 Ιαν 2020, 22:20

Re: πακιστανοσ παρενοχλησε 15/χρονο σεξ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Obi Wan Iakobi » 06 Ιούλ 2021, 18:35

O I έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 18:27

Δηλαδή στην περίπτωση που άνοιγα κουβέντα με την πουστάρα και εξ αυτής τής ελαφρομυαλιάς μου έκανε άσεμνες κινήσεις (που ήταν και η πρόθεσή του όπως φαίνεται από την περιληπτική περιγραφή που έδωσα ειπώθηκαν κι άλλα), δεν θα ήμουν άξιος τής τύχης μου να παρασυρθώ;

.,
Θα σου εκανε.Το θεμα με τις τρελες ειναι οτι αν δεν το κοψεις απο την αρχη το εκλαμβανουν ως ''ναι''.
Η αλήθεια είναι μια μικροαστική εμμονή.

Βλαδίμηρος Ίλιτς Λένιν

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37780
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: πακιστανοσ παρενοχλησε 15/χρονο σεξ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 06 Ιούλ 2021, 18:36

Βλήμα έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 17:34
Green Dragon έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 17:32
Tώρα που το θυμήθηκα, είναι πιο πιθανό να είναι βιαστής ο μέσος λαθρομετανάστης ή ο μέσος Έλληνας;

Για να μην ξεχνίομαστε με τις ερωτήσεις που δεν σε παίρνει ν' απαντήσεις :003:
Απάντησέ μου πρώτα μωρή κοτούλα, ποιοι είναι περισσότεροι βιαστές γύρω μας, οι Έλληνες ή οι αλλοδαποί;
Οι λάθρο.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Βλήμα
Δημοσιεύσεις: 5555
Εγγραφή: 04 Ιαν 2020, 15:32

Re: πακιστανοσ παρενοχλησε 15/χρονο σεξ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Βλήμα » 06 Ιούλ 2021, 18:38

Bazoomba έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 18:09
επισης αντιλαμβανεσαι πως η απαιτηση σου ερχεται σε αντιθεση με αυτο που ελεγες στον nowhere τις προαλλες; Πως θα πεισθει ο "τριτος" αν δεν υπαρχει υπαρκτη αντιπαραθεση; Και εσυ δηλωσες τοτε κατι ,που αποδειχθηκε , οτι δεν ισχυε. Κανεις δεν απαιτησε να διαγραφει το σχολιο σου ουτε να σβηστει η οποια λανθασμενη γνωμη σου.
Δεν απαιτώ διαγραφές τις αιτούμαι. Αντιλαμβάνομαι πλήρως τον ρόλο μου ως απλό μέλος χωρίς εξουσίες μέσα στο πχόρουμ. Το πώς θα τις χειριστείτε και το τι θέλετε να αντιπροσωπεύει το πχόρουμ είναι δικό σας θέμα κι ευθύνη, των συντονιστών.
Ρε, τον Σιμπλίκιο Σιμπλικίσιμο τον διαβάσατε ή ακόμα;

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37780
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: πακιστανοσ παρενοχλησε 15/χρονο σεξ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 06 Ιούλ 2021, 18:39

Naida έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 17:43
Obi Wan Iakobi έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 17:40
Βλήμα έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 17:27


Οι αλλοδαποί είναι ένα τυχαίο δείγμα κόσμου με μαλάκες, διαμάντια, ιδιοφυΐες και πανηλίθιους. Ακριβώς όπως οι Έλληνες.
Όταν φωτίζεις μόνο μία πτυχή τους, χωρίς να φωτίζεις αντίστοιχα αυτή των Ελλήνων, τότε καταλήγεις, κι οδηγείς κι άλλους να καταλήξουν σε λάθος συμπεράσματα.
Φυσικα δεν ειναι ολοι οι ξενοι κακοι και ολοι οι ελληνες καλοι αλλα δεν ειναι το θεμα μας αυτο για τον απλουστατο λογο πως και να ηταν πολυ χειροτεροι οι ελληνες(που δεν ειναι) δεν μπορεις εκ των πραγματων να τους διωξεις ενω τους ξενους και μπορεις και πρεπει.
Αν έχουμε συνολικά 100 πιθανούς βιαστές αλλοδαπούς και Έλληνες πόσοι από αυτούς πιθανόν να είναι άντρες;
Οι 101.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: πακιστανοσ παρενοχλησε 15/χρονο σεξ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 06 Ιούλ 2021, 18:40

O I έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 18:27
Naida έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 18:11
O I έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 18:07

Πως δεν είναι;
Δηλαδή η "σεξιστική παρενόχληση" αφορά ΜΟΝΟ τις γυναίκες από άντρες;

Από πούστη προς άντρα, πως ονομάζεται κατά την άποψή σου Νάντια; :smt017

.,
Μα και προς γυναίκα να ήταν από άνδρα, δεν είναι σεξιστική. Το να σου μιλήσει νορμάλ ένας άνθρωπος δεν είναι σεξουαλική παρενόχληση. Ενοχλητικό όμως μπορεί να είναι.
Δηλαδή στην περίπτωση που άνοιγα κουβέντα με την πουστάρα και εξ αυτής τής ελαφρομυαλιάς μου έκανε άσεμνες κινήσεις (που ήταν και η πρόθεσή του όπως φαίνεται από την περιληπτική περιγραφή που έδωσα ειπώθηκαν κι άλλα), δεν θα ήμουν άξιος τής τύχης μου να παρασυρθώ;

.,
Αν σου έκανε ασεμνες κινήσεις θα ήταν σεξουαλική παρενόχληση.Το ότι του μίλησες, δεν του δίνει το δικαίωμα να σε ακουμπήσει. Κάνω λάθος;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Obi Wan Iakobi
Δημοσιεύσεις: 15683
Εγγραφή: 19 Ιαν 2020, 22:20

Re: πακιστανοσ παρενοχλησε 15/χρονο σεξ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Obi Wan Iakobi » 06 Ιούλ 2021, 18:40

Σέλευκας έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 18:26
αυτά τα φαινόμενα είναι στην αρχή όπου έρχονται σε επαφή οι δυο πολιτισμοί. Στη συνέχεια θα συνηθίσουμε.
:lol:
Η αλήθεια είναι μια μικροαστική εμμονή.

Βλαδίμηρος Ίλιτς Λένιν

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: πακιστανοσ παρενοχλησε 15/χρονο σεξ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 06 Ιούλ 2021, 18:41

sys3x έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 18:39
Naida έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 17:43
Obi Wan Iakobi έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 17:40


Φυσικα δεν ειναι ολοι οι ξενοι κακοι και ολοι οι ελληνες καλοι αλλα δεν ειναι το θεμα μας αυτο για τον απλουστατο λογο πως και να ηταν πολυ χειροτεροι οι ελληνες(που δεν ειναι) δεν μπορεις εκ των πραγματων να τους διωξεις ενω τους ξενους και μπορεις και πρεπει.
Αν έχουμε συνολικά 100 πιθανούς βιαστές αλλοδαπούς και Έλληνες πόσοι από αυτούς πιθανόν να είναι άντρες;
Οι 101.
Είχε βούλες και δεν τον αναγνώρισα.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Obi Wan Iakobi
Δημοσιεύσεις: 15683
Εγγραφή: 19 Ιαν 2020, 22:20

Re: πακιστανοσ παρενοχλησε 15/χρονο σεξ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Obi Wan Iakobi » 06 Ιούλ 2021, 18:42

Naida έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 18:40


Αν σου έκανε ασεμνες κινήσεις θα ήταν σεξουαλική παρενόχληση.Το ότι του μίλησες, δεν του δίνει το δικαίωμα να σε ακουμπήσει. Κάνω λάθος;
Προνοησε ο πχωρουμιτης για να μην χρειαστει να χρησιμοποιησει βια.

Επικροτω.
Η αλήθεια είναι μια μικροαστική εμμονή.

Βλαδίμηρος Ίλιτς Λένιν

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37780
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: πακιστανοσ παρενοχλησε 15/χρονο σεξ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 06 Ιούλ 2021, 18:42

Naida έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 17:51
Obi Wan Iakobi έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 17:46
Naida έγραψε:
06 Ιούλ 2021, 17:43

Αν έχουμε συνολικά 100 πιθανούς βιαστές αλλοδαπούς και Έλληνες πόσοι από αυτούς πιθανόν να είναι άντρες;
Πιστευω ολοι ειναι αντρες.
Άρα ποιους πρέπει να διώξουμε;
Τους λάθρο;
Το βρήκα;
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εγκληματικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών