Λάρισα: Δολοφόνησε τη γυναίκα του μέσα στο μαγαζί της αδερφής της!

Υποθέσεις εγκλημάτων και περιστατικά ποινικής φύσης (σοβαρά), όπως δολοφονίες, απαγωγές, υπεξαιρέσεις, ληστείες κ.ά., στην ελληνική κοινωνία.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 25186
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: Λάρισα: Δολοφόνησε τη γυναίκα του μέσα στο μαγαζί της αδερφής της!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 03 Αύγ 2021, 14:22

Feindflug έγραψε:
03 Αύγ 2021, 14:15
Μήπως είναι παρενέργειες των εμβολίων όλα αυτά;

Πού είναι ο τύπος που γράφει βιβλία για το θέμα να μας κάνει μια ανάλυση της σχέσεως ακίδος mRNA με τάσεις προς βία;
Πω ρε φίλε!
Μόνο αυτό δεν είχε πέσει στη μάχη εμβολιαστών-αντιεμβολιαστών.
Ποσοστά εμβολιασμενων στα βίαια εγκλήματα.

Τι'πες τώρα;
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17019
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: Λάρισα: Δολοφόνησε τη γυναίκα του μέσα στο μαγαζί της αδερφής της!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 03 Αύγ 2021, 14:23

Prepon έγραψε:
03 Αύγ 2021, 12:04
Υδράργυρος έγραψε:
03 Αύγ 2021, 11:56
Υπάρχει και το κίνημα συμπαράστασης "καλά της έκανε". Το λένε μέσα από τις τρύπες τους κάτι παρτάλια
Που το είδες αυτό;
Και γιατι καλά της έκανε, τον απατούσε;
Αυτός είναι λόγος να την κάνει ρόμπα σε όλη τη τοπική κοινωνία, ώστε να μην έχει μούτρα να βγει έξω από το σπίτι της, ΟΧΙ ΝΑ ΤΗΝ ΣΚΟΤΩΣΕΙ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙΡΕΙ!!!

Εγώ νομίζω πως εκτός των άλλων αιτιών που λέτε, βλέπουμε και τα αποτελέσματα του παρατεταμένου lockdown.
Γενικώς υπάρχουν πολλά νεύρα.
Έχω δει επεισόδιο μεταξύ οδηγών στο δρόμο, μιλάμε πολύ ξύλο! Οι τριγύρω στέκονταν και τους έκοβαν πώς θα μπουν στη μέση να τους χωρίσουν και ζύγιζαν την κατάσταση, ενώ πιο παλιά θα είχαν μπει στη μέση με τη μία.
Έχω δει μαλλιοτράβηγμα στο supermarket!
Αυτά μετά την άρση του lockdown.
Αν έχει τόση επιθετικότητα ο μέσος πολίτης, τότε οι εγκληματικές φυσιογνωμίες θα κάνουν κάτι ακόμα πιο ακραίο.
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13327
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Λάρισα: Δολοφόνησε τη γυναίκα του μέσα στο μαγαζί της αδερφής της!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 03 Αύγ 2021, 14:28

Naida έγραψε:
03 Αύγ 2021, 14:20
Πασιφάη έγραψε:
03 Αύγ 2021, 14:10
Naida έγραψε:
03 Αύγ 2021, 14:04


Πριν διαμαρτυρήθηκες που δεν απάντησα στην ερώτηση σου. Δεν απάντησες εσύ τώρα σε αυτό που σε ρώτησα, οπότε περιμένω απάντηση :D
Μα σου απήντησα. Απλά εσύ θες αριθμούς για να επιβεβαιώσεις την νοοτροπία σου. Εγώ σου εξήγησα πως δεν κατηγοριοποιώ. Πεντάχρονο είσαι μαρή; :lol:
Φυσικά και θέλω αριθμούς καλέ. Τι να πάρω ως δεδομένο το ποιηματάκι σου με προσωπική νύξη τι θέλω εγώ να δω κι αν κατεβαίνω στο δρόμο και λοιπές προσωπικές μαλακίες; ή κάνεις συζήτηση πάνω σε ένα φαινόμενο που συζηταται και λέω διαφωνώ με τη x άποψη σου γιατί έχω αυτά τα δεδομένα ή λες εγώ θέλω να μιλήσω για το πως το βλέπει η Naida η οποία πιστεύω έχει εμμονές με την Πατριαρχία και βλέπει απ του βιαστές και λοιπές παπαριτσες που αναπαράγεις θεωρώντας ότι κατέχεις την μια και απόλυτη αλήθεια, σε ένα νήμα που φυσικά αφορά μια ακόμα γυναικοκτονία.
Οπότε να περιμένω απάντηση στο ερώτημα μου με στοιχεία ή θα συνεχίσεις επί προσωπικού;
Είπα πως διαφωνώ με τον όρο που δίδεις. Και χρησιμοποιώ δικές σου εκφράσεις, οπότε πάει περίπατο το ''επί προσωπικού.'' Αν δλδ σου πω ότι το τελευταίο δίμηνο έχουμε πολλές δολοφονίες γυναικών, θα σε κάμει να νοιώσεις καλλίτερα; Αυτό επιζητείς; Το πως θα καθιερωθεί ο όρος γυναικοκτονία;
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23367
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Λάρισα: Δολοφόνησε τη γυναίκα του μέσα στο μαγαζί της αδερφής της!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 03 Αύγ 2021, 14:29

Beria έγραψε:
03 Αύγ 2021, 14:22
Feindflug έγραψε:
03 Αύγ 2021, 14:15
Μήπως είναι παρενέργειες των εμβολίων όλα αυτά;

Πού είναι ο τύπος που γράφει βιβλία για το θέμα να μας κάνει μια ανάλυση της σχέσεως ακίδος mRNA με τάσεις προς βία;
Πω ρε φίλε!
Μόνο αυτό δεν είχε πέσει στη μάχη εμβολιαστών-αντιεμβολιαστών.
Ποσοστά εμβολιασμενων στα βίαια εγκλήματα.

Τι'πες τώρα;
Δώστε τους ιδέες, καλα το πατε :003:

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23367
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Λάρισα: Δολοφόνησε τη γυναίκα του μέσα στο μαγαζί της αδερφής της!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 03 Αύγ 2021, 14:31

Γιάννης έγραψε:
03 Αύγ 2021, 14:03
Λίνο Βεντούρα έγραψε:
03 Αύγ 2021, 12:43
Πάλι αρχίσαμε τις μαλακίες με τις «γτναικοκτονίες»;
Πήξε.
Άσ'τους. Φταίει ο αναδρομος ερμής, το λοκτάου, το χάλκινο του Πετρούνια αντί για χρυσό κτλ. Ουτε γυναικοκτονιες ουτε τιποτα.

Άβαταρ μέλους
Antares
Δημοσιεύσεις: 7896
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 10:46
Phorum.gr user: Ακταία

Re: Λάρισα: Δολοφόνησε τη γυναίκα του μέσα στο μαγαζί της αδερφής της!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antares » 03 Αύγ 2021, 14:32

Κάποιοι υποδαυλίζουν το μίσος στην κοινωνία. Με πολλά μέσα. Τα οποία χρηματοδοτούμε εμείς αλλά για διαφορετικό σκοπό, για το σύστημα υγείας και παιδείας. Βούτυρο στο ψωμί τους είναι αυτά και ας το παίζουν ανθρωπιστές και ευαίσθητοι.


Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23367
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Λάρισα: Δολοφόνησε τη γυναίκα του μέσα στο μαγαζί της αδερφής της!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 03 Αύγ 2021, 14:36

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Philip Mortimer
Δημοσιεύσεις: 8780
Εγγραφή: 07 Δεκ 2018, 16:22

Re: Λάρισα: Δολοφόνησε τη γυναίκα του μέσα στο μαγαζί της αδερφής της!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Philip Mortimer » 03 Αύγ 2021, 14:36

Εάν υπάρχει κάποια σχέση με το λοκνταουν αυτή ίσως είναι ότι καταπιεστικοί σύζυγοι βλέπουν τις γυναίκες τους να ξαναβγαίνουν από το σπίτι και ζηλεύουν

Georg Von Balkanen
Δημοσιεύσεις: 1646
Εγγραφή: 04 Σεπ 2019, 11:33

Re: Λάρισα: Δολοφόνησε τη γυναίκα του μέσα στο μαγαζί της αδερφής της!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Georg Von Balkanen » 03 Αύγ 2021, 14:37

Όταν έλεγα ότι ο νέο-ελληνισμός δεν είναι παρά ένα παρακλάδι του (ακραιου) Ισλάμ με λέγατε τρολ.

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13327
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Λάρισα: Δολοφόνησε τη γυναίκα του μέσα στο μαγαζί της αδερφής της!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 03 Αύγ 2021, 14:39

Η Naida, την έκανε μιας και πήρε την απάντηση που ήθελε. Προφανώς όμως πέρασε στο ντούκου, όλα όσα ειπώθηκαν. Δεν περίμενα κάτι περισσότερο. :lol:
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

nemo
Δημοσιεύσεις: 7223
Εγγραφή: 04 Ιούλ 2018, 11:08

Re: Λάρισα: Δολοφόνησε τη γυναίκα του μέσα στο μαγαζί της αδερφής της!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nemo » 03 Αύγ 2021, 14:41

Georg Von Balkanen έγραψε:
03 Αύγ 2021, 14:37
Όταν έλεγα ότι ο νέο-ελληνισμός δεν είναι παρά ένα παρακλάδι του (ακραιου) Ισλάμ με λέγατε τρολ.
και συνεχίζουμε να το λέμε ο ελληνισμός δέχεται επιρροές και από την δυση και απο την ανατολή
αφού είναι στην μεση ...

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24548
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Λάρισα: Δολοφόνησε τη γυναίκα του μέσα στο μαγαζί της αδερφής της!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 03 Αύγ 2021, 14:41

Feindflug έγραψε:
03 Αύγ 2021, 14:10
foscilis έγραψε:
03 Αύγ 2021, 13:00
Scouser έγραψε:
03 Αύγ 2021, 12:56

Δεν έχει σημασία τι σου θυμίζει, σημασία έχει ότι είναι σωστό. Ρώτα όποιον ψυχολόγο θες να σου πει μόνο για τα μακροχρόνια αποτελέσματα που θα έχουν τα λοκντάουν και άμα δεν σου σηκωθεί η τρίχα, έλα εδώ και γράψε το.
Καλά εμένα η ψυχολόγος μου είχε πει ότι ο Σόιμπλε λογικό να φέρεται έτσι σαν ανάπηρος και ότι δεν είναι σωστό να ασχολείσαι με τα πολιτικά του καθενός, αναφερόμενη στο ότι ξενέρωσα που μπροστά στο σούπερ μάρκετ περίμενε ο Κασιδιάρης.
Έχεις ψυχολόγο, τύπε;
Ναι αμέ, είχα για πέντε ενδιαφέροντες μήνες γιατί είχα πέσει σε λούμπα, δεν έχω πρόβλημα να το παραδεχτώ καθώς και ότι με βοήθησε αρκετά. Θεωρώ μάλιστα ότι αν είχαν πάει αλλα άτομα δεκαετίες νωρίτερα δε θα είχα μπλέξει ποτέ εγώ.

Τέλος πάντων, σταδιακα κατάλαβα τι προσπαθούσε να πετύχει και το πέτυχα μόνος μου λίγο αργοτερα, για να την απολυσω βέβαια μέτρησε και ότι δεν ήθελα να τα σκάω σε ένα άτομο σαν αυτό που μου αποκάλυπτε η ίδια ότι ηταν.

Ήταν καλή πάντως με τον τρόπο της, μου είχε κάνει γύρω στο μήνα 2 μια απλή ερώτηση που ξεκίνησε να κατρακύλαει στον εγκέφαλό μου μέχρι που εβδομάδες μετα έγινε κατολίσθηση με τεράστια βράχια και ξεγυμνώθηκε κάτι σαν αρχαίος εξωγήινος ναός με τσοντικα ιέρειες μέσα. Δεν ήταν αυτό η λύση στο πρόβλημα μου βέβαια αλλά holy fuck, μια ερώτηση τριών λέξεων να σου κάνει τέτοιο πράγμα, έκτοτε έπαψα να τους θεωρώ τελείως τσαρλατανους.

Της έστειλα και μήνυμα ότι δε θα ξαναπάω και ευχαριστώ πολύ, την καθιερωμένη μέρα και ωρα λοιπόν με παίρνει "πού είσαι πήγε τέσσερις και είκοσι" "μα σου έχω στειλει μήνυμα από την Τρίτη, έβγαλα άκρη thanks" "καλά και νομίζεις κοιτάω το κινητό μου" "αυτήν την εντύπωση είχα σχηματίσει τότε που μου είπες ο,τι χρειαστείς εμένα το κινητό μου πάντα ανοιχτό είναι" "δεν... ... ... καλά αν αλλάξεις γνωμ"-κλικ.

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29724
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Λάρισα: Δολοφόνησε τη γυναίκα του μέσα στο μαγαζί της αδερφής της!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 03 Αύγ 2021, 14:42

Otto Weininger έγραψε:
03 Αύγ 2021, 13:32
Gherschaagk έγραψε:
03 Αύγ 2021, 13:23
Otto Weininger έγραψε:
03 Αύγ 2021, 13:06


Που να το τηρουσαμε κιόλας δηλαδή. Γενοκτονία θα είχε γίνει.
Πάρτο αλλιώς.

Κάποιοι άνθρωποι δεν αντέχουν την κλεισούρα είτε την τηρήσουν, είτε όχι. Άλλοι γίνονται βαρύθυμοι και καταλήγουν με ελαφριά κατάθλιψη ξερωγώ, και άλλοι καταλήγουν δολοφόνοι σε βάρος πιο αδύναμων ατόμων από τους ίδιους.
Κάτσε γιατί κάπου σε έχασα. Αν δεν την τηρήσουν, τότε για μια κλεισουρα μιλάμε;
Τώρα σοβαρά. Ξέρεις πως όλοι αυτοί που σκότωσαν τις γυναίκες τους ή τις κοπέλες τους δεν τήρησαν καραντίνα;

Η μεταξύ μας συζήτηση είναι άτοπη από την πρώτη στιγμή.

Εμείς που την τηρήσαμε, εγώ είμαι με ελαφριά κατάθλιψη και ο μικρός έχει κολλήσει με κινητό και τάμπλετ και δεν ξεκολλάει με τίποτα.

Στην επόμενη καραντίνα που θα μου γκρινιάξει που εκνευρίζομαι με τα γαμημένα τα μέτρα μπορεί να μην αντιδράσω με την ψυχραιμία που αντιδρούσα στα προηγούμενα.

Την γαμοκαραντίνα μου μέσα.

Εγώ είμαι ήπια μορφή εκνευρισμού. Οι άλλοι που το έχασαν εντελώς και δολοφόνησαν ανθρώπους με τους οποίους είχαν τόσο στενή σχέση, σύζυγοι, σχέσεις, τους λες και εξτριμ περιπτώσεις. Και μου λες πως δεν είναι τυχαία όλα αυτά;

Οκ συμπτώσεις όλες.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 28216
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: Λάρισα: Δολοφόνησε τη γυναίκα του μέσα στο μαγαζί της αδερφής της!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 03 Αύγ 2021, 14:44

Αν ειχαμε κανονικο λοκνταουν δεν θα μπορουσε να παει απο Αθηνα Λαρισα.
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εγκληματικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών