Λάρισα: Δολοφόνησε τη γυναίκα του μέσα στο μαγαζί της αδερφής της!

Υποθέσεις εγκλημάτων και περιστατικά ποινικής φύσης (σοβαρά), όπως δολοφονίες, απαγωγές, υπεξαιρέσεις, ληστείες κ.ά., στην ελληνική κοινωνία.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Antares
Δημοσιεύσεις: 7852
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 10:46
Phorum.gr user: Ακταία

Re: Λάρισα: Δολοφόνησε τη γυναίκα του μέσα στο μαγαζί της αδερφής της!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antares » 04 Αύγ 2021, 13:53

Ασέβαστος έγραψε:
04 Αύγ 2021, 13:29

αρχη.

ζησε, απο σημερα. ολα αυτα που φανταζεσαι δεν εχουν συμβει.
Παιδάκι μου εγώ δεν φεύγω από αυτόν τον κόσμο χωρίς να οδηγήσω τα σκατά στην δικαιοσύνη. Και αν φύγω, θα δουλεύω από αλλού γι' αυτόν τον σκοπό.
Zω, να μην ζω; Θέλω να ταξιδέψω, βλέπω Τάσσο Δούση και Happy Traveler (κλοπή περιουσίας είπαμε), θέλω να επικοινωνήσω με κόσμο που συμπαθώ, δεν γίνεται (διακίνηση προσωπικών δεδομένων, στέρηση της αξιοπρέπειας είπαμε), θέλω να μεταναστεύσω (κλοπή περιουσίας είπαμε) κλπ.
Δεν ανησυχείς γι' αυτά, που εμφανίσθηκαν εξάλλου σε μαζική κλίμακα τα δύο τελευταία χρόνια, σαν πρόβα τζενεράλε;

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 12704
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Λάρισα: Δολοφόνησε τη γυναίκα του μέσα στο μαγαζί της αδερφής της!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 04 Αύγ 2021, 13:56

Antares έγραψε:
04 Αύγ 2021, 13:08
Ασέβαστος έγραψε:
04 Αύγ 2021, 09:58
αυτα συμβαινουν μονο στη φαντασια σου. εχεις μανια καταδιωξης. κανεις δε θελει το κακο σου.

ζησε.
Διακίνηση προσωπικών δεδομένων, παράνομες ιατρικές πράξεις, στέρηση της ελευθερίας, απόπειρα ανθρωποκτονίας, στέρηση της αξιοπρέπειας, κλοπή προσωπικής περιουσίας, είναι μόνο λίγα από τα κακουργήματα, για τα οποία πρέπει να οδηγούνται μερικά ρετάλια περιοπής στην δικαιοσύνη. Θα συμβούν και σε άλλους αν δεν τα σταματήσει κάποιος, αλλά μάλλον θεοί θα τα καταφέρουν. Με όλα αυτά δεν ζεις καλά, ζεις;
Υπάρχουν πολλοί δολοφονημένοι έτσι, που έζησαν, υποτίθεται. Δεν θα περάσουν αυτά. Τέλος.
Τα έχεις καταγγείλλει όλα αυτά που λες; Διότι αν δεν το έχεις πράξει, για να τιμωρηθούν οι ένοχοι για τα κακουργήματα που αναφέρεις, μάλλον κάτι άλλο συμβαίνει.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
Antares
Δημοσιεύσεις: 7852
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 10:46
Phorum.gr user: Ακταία

Re: Λάρισα: Δολοφόνησε τη γυναίκα του μέσα στο μαγαζί της αδερφής της!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antares » 04 Αύγ 2021, 14:02

Πασιφάη έγραψε:
04 Αύγ 2021, 13:56
Τα έχεις καταγγείλλει όλα αυτά που λες; Διότι αν δεν το έχεις πράξει, για να τιμωρηθούν οι ένοχοι για τα κακουργήματα που αναφέρεις, μάλλον κάτι άλλο συμβαίνει.
Υπάρχει κοινότητα ατόμων από χώρες του εξωτερικού κυρίως (targeted individuals) η οποία θεωρείται ότι απαρτίζεται από άτομα ψυχικά διαταραγμένα που καταγγέλλουν τα ίδια ακριβώς. Το ψυχικά διαταραγμένα, σε 50 χρόνια θα γίνει "αν καλέ κάναμε πειράματα σε ανθρώπους" αν υπάρχει Γη έως τότε, όπως γίνεται συνήθως. Περασμένα, ξεχασμένα καλέ.
Ας μην γεμίζω το θέμα, αλλά γνώμη μου είναι ότι κάνουν και άλλα σε μαζική κλίμακα.

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 12704
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Λάρισα: Δολοφόνησε τη γυναίκα του μέσα στο μαγαζί της αδερφής της!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 04 Αύγ 2021, 14:16

Antares έγραψε:
04 Αύγ 2021, 14:02
Πασιφάη έγραψε:
04 Αύγ 2021, 13:56
Τα έχεις καταγγείλλει όλα αυτά που λες; Διότι αν δεν το έχεις πράξει, για να τιμωρηθούν οι ένοχοι για τα κακουργήματα που αναφέρεις, μάλλον κάτι άλλο συμβαίνει.
Υπάρχει κοινότητα ατόμων από χώρες του εξωτερικού κυρίως (targeted individuals) η οποία θεωρείται ότι απαρτίζεται από άτομα ψυχικά διαταραγμένα που καταγγέλλουν τα ίδια ακριβώς. Το ψυχικά διαταραγμένα, σε 50 χρόνια θα γίνει "αν καλέ κάναμε πειράματα σε ανθρώπους" αν υπάρχει Γη έως τότε, όπως γίνεται συνήθως. Περασμένα, ξεχασμένα καλέ.
Ας μην γεμίζω το θέμα, αλλά γνώμη μου είναι ότι κάνουν και άλλα σε μαζική κλίμακα.
Δεν ρωτώ για κοινότητες, αλλά για το αν εσύ σαν Αντάρες, έχεις καταγγείλλει περιστατικά που σου έχουν συμβεί και είναι κακουργηματικής φύσεως. Το νομίζω πως μου συμβαίνει, δεν μου λέει κάτι.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32120
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Λάρισα: Δολοφόνησε τη γυναίκα του μέσα στο μαγαζί της αδερφής της!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 04 Αύγ 2021, 14:16

Belisarius έγραψε:
04 Αύγ 2021, 13:47
vantono έγραψε:
04 Αύγ 2021, 10:48
Προχτες μια κάρεν πελάτισσα στο γραφείο μου λέει "φροντιστε το οσο πιο αμεσα γινεται παρακαλω γιατι θα δειτε Μανιατισσα εν δράσει". Στις ξυρισμένες μου αρχιδάρες μωρή κλώσσα, θα της ελεγα αν ηταν δική μου η επιχείρηση, και θα της ελεγα να μην ξαναπατήσει και ποτέ.
Απαντάω όπως πρέπει σε τόσο ηλίθιους. Το πιστεύεις ότι ενώ λέω (αναρωτιέμαι αλλά τους το λέω και ευθαρσώς) πως δε θα ξαναπατήσουν, έρχονται κανονικά μετά από λίγο καιρό και γίνονται και φανατικοί πελάτες;
yup.

εχω πει αυτολεξει "δε θελω να ξαναρθεις, γιατι μου πρηζεις τον πουτσο" σε πελατη, οταν μου ειπε "δε θα ξαναπατησω στο μαγαζι σου"

ε, ξαναρθε. και μου ξαναπρηζει τον πουτσο, ισως καπως λιγοτερο. :102:
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32120
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Λάρισα: Δολοφόνησε τη γυναίκα του μέσα στο μαγαζί της αδερφής της!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 04 Αύγ 2021, 14:19

Πασιφάη έγραψε:
04 Αύγ 2021, 14:16
Antares έγραψε:
04 Αύγ 2021, 14:02
Πασιφάη έγραψε:
04 Αύγ 2021, 13:56
Τα έχεις καταγγείλλει όλα αυτά που λες; Διότι αν δεν το έχεις πράξει, για να τιμωρηθούν οι ένοχοι για τα κακουργήματα που αναφέρεις, μάλλον κάτι άλλο συμβαίνει.
Υπάρχει κοινότητα ατόμων από χώρες του εξωτερικού κυρίως (targeted individuals) η οποία θεωρείται ότι απαρτίζεται από άτομα ψυχικά διαταραγμένα που καταγγέλλουν τα ίδια ακριβώς. Το ψυχικά διαταραγμένα, σε 50 χρόνια θα γίνει "αν καλέ κάναμε πειράματα σε ανθρώπους" αν υπάρχει Γη έως τότε, όπως γίνεται συνήθως. Περασμένα, ξεχασμένα καλέ.
Ας μην γεμίζω το θέμα, αλλά γνώμη μου είναι ότι κάνουν και άλλα σε μαζική κλίμακα.
Δεν ρωτώ για κοινότητες, αλλά για το αν εσύ σαν Αντάρες, έχεις καταγγείλλει περιστατικά που σου έχουν συμβεί και είναι κακουργηματικής φύσεως. Το νομίζω πως μου συμβαίνει, δεν μου λέει κάτι.
δεν εχει συμβει τιποτε απο αυτα που λεει, και τα λεει χρονια. κατι δυσνοητα μεταφυσικα ειναι, οτι ολοι, μαλλον ολες, με κατι γυναικες τα βαζει, θελουν το κακο της και της κανουν ξορκια η ξερογωτι.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 12704
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Λάρισα: Δολοφόνησε τη γυναίκα του μέσα στο μαγαζί της αδερφής της!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 04 Αύγ 2021, 14:23

Ασέβαστος έγραψε:
04 Αύγ 2021, 14:19
Πασιφάη έγραψε:
04 Αύγ 2021, 14:16
Antares έγραψε:
04 Αύγ 2021, 14:02


Υπάρχει κοινότητα ατόμων από χώρες του εξωτερικού κυρίως (targeted individuals) η οποία θεωρείται ότι απαρτίζεται από άτομα ψυχικά διαταραγμένα που καταγγέλλουν τα ίδια ακριβώς. Το ψυχικά διαταραγμένα, σε 50 χρόνια θα γίνει "αν καλέ κάναμε πειράματα σε ανθρώπους" αν υπάρχει Γη έως τότε, όπως γίνεται συνήθως. Περασμένα, ξεχασμένα καλέ.
Ας μην γεμίζω το θέμα, αλλά γνώμη μου είναι ότι κάνουν και άλλα σε μαζική κλίμακα.
Δεν ρωτώ για κοινότητες, αλλά για το αν εσύ σαν Αντάρες, έχεις καταγγείλλει περιστατικά που σου έχουν συμβεί και είναι κακουργηματικής φύσεως. Το νομίζω πως μου συμβαίνει, δεν μου λέει κάτι.
δεν εχει συμβει τιποτε απο αυτα που λεει, και τα λεει χρονια. κατι δυσνοητα μεταφυσικα ειναι, οτι ολοι, μαλλον ολες, με κατι γυναικες τα βαζει, θελουν το κακο της και της κανουν ξορκια η ξερογωτι.
Έχω καταλάβει μέσες - άκρες, διότι δεν απαντάει με σαφήνεια. Αφήνω ένα τοις χιλίοις να πέφτω έξω. Καλοπροαίρετα πάντα.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
Antares
Δημοσιεύσεις: 7852
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 10:46
Phorum.gr user: Ακταία

Re: Λάρισα: Δολοφόνησε τη γυναίκα του μέσα στο μαγαζί της αδερφής της!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antares » 04 Αύγ 2021, 14:43

Πασιφάη έγραψε:
04 Αύγ 2021, 14:16
Δεν ρωτώ για κοινότητες, αλλά για το αν εσύ σαν Αντάρες, έχεις καταγγείλλει περιστατικά που σου έχουν συμβεί και είναι κακουργηματικής φύσεως. Το νομίζω πως μου συμβαίνει, δεν μου λέει κάτι.
Δεν μπορείς να τα καταγγείλεις, θα σε στείλουν στον ψυχίατρο, δεν τα λαμβάνουν υπόψη, εξάλλου αν παρακολουθείσαι από ψυχίατρο θα τα θεωρήσουν εξ' αρχής φαντασιοπληξίες. Μπορεί να καταγγείλει ένας ουδέτερος που αντιλαμβάνεται κάτι, αλλά εκεί υπάρχει κίνδυνος για τον ίδιο.

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 12704
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Λάρισα: Δολοφόνησε τη γυναίκα του μέσα στο μαγαζί της αδερφής της!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 04 Αύγ 2021, 14:47

Antares έγραψε:
04 Αύγ 2021, 14:43
Πασιφάη έγραψε:
04 Αύγ 2021, 14:16
Δεν ρωτώ για κοινότητες, αλλά για το αν εσύ σαν Αντάρες, έχεις καταγγείλλει περιστατικά που σου έχουν συμβεί και είναι κακουργηματικής φύσεως. Το νομίζω πως μου συμβαίνει, δεν μου λέει κάτι.
Δεν μπορείς να τα καταγγείλεις, θα σε στείλουν στον ψυχίατρο, δεν τα λαμβάνουν υπόψη, εξάλλου αν παρακολουθείσαι από ψυχίατρο θα τα θεωρήσουν εξ' αρχής φαντασιοπληξίες. Μπορεί να καταγγείλει ένας ουδέτερος που αντιλαμβάνεται κάτι, αλλά εκεί υπάρχει κίνδυνος για τον ίδιο.
Αν έχεις αποδείξεις απτές, μια χαρά κάνεις καταγγελία. Αν όχι, πάμε σε άλλα μετερίζια.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
Antares
Δημοσιεύσεις: 7852
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 10:46
Phorum.gr user: Ακταία

Re: Λάρισα: Δολοφόνησε τη γυναίκα του μέσα στο μαγαζί της αδερφής της!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antares » 04 Αύγ 2021, 14:55

Πασιφάη έγραψε:
04 Αύγ 2021, 14:47
Αν έχεις αποδείξεις απτές, μια χαρά κάνεις καταγγελία. Αν όχι, πάμε σε άλλα μετερίζια.
Οι αποδείξεις βρίσκονται αν ερευνήσει η αστυνομία. Συνήθως όμως εμπλέκεται και η αστυνομία σ' αυτά. Είναι εγκλήματα τύπου Σιοβετίας.
Συνήθως γνωρίζουν πολλοί, αλλά δεν εμπλέκονται από φόβο.

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 12704
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Λάρισα: Δολοφόνησε τη γυναίκα του μέσα στο μαγαζί της αδερφής της!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 04 Αύγ 2021, 14:58

Antares έγραψε:
04 Αύγ 2021, 14:55
Πασιφάη έγραψε:
04 Αύγ 2021, 14:47
Αν έχεις αποδείξεις απτές, μια χαρά κάνεις καταγγελία. Αν όχι, πάμε σε άλλα μετερίζια.
Οι αποδείξεις βρίσκονται αν ερευνήσει η αστυνομία. Συνήθως όμως εμπλέκεται και η αστυνομία σ' αυτά. Είναι εγκλήματα τύπου Σιοβετίας.
Συνήθως γνωρίζουν πολλοί, αλλά δεν εμπλέκονται από φόβο.
Εντάξει κατάλαβα. Δεν έχεις κάνει καμία καταγγελία, διότι δεν υπάρχει αντικείμενο. Καλή συνέχεια. :wave:
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
Antares
Δημοσιεύσεις: 7852
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 10:46
Phorum.gr user: Ακταία

Re: Λάρισα: Δολοφόνησε τη γυναίκα του μέσα στο μαγαζί της αδερφής της!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antares » 04 Αύγ 2021, 15:12

Καταγγελία έχω κάνει στην αστυνομία, εξονυχιστική, δεν μου είπε κανείς να πάω στον ψυχίατρο, απλώς δεν έγινε τίποτα (για εργασιακό μπούλινκ κ.α.). Επίσης στην ευρωπαική υπηρεσία προστασίας προσωπικών δεδομένων.

Άβαταρ μέλους
BigChiefWahoo
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: 18 Ιουν 2021, 15:03
Phorum.gr user: Wahoo

Re: Λάρισα: Δολοφόνησε τη γυναίκα του μέσα στο μαγαζί της αδερφής της!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από BigChiefWahoo » 04 Αύγ 2021, 15:25

ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
04 Αύγ 2021, 10:46

ο τύπος είπε "έτσι καθαρίζουν στη μάνη"
Εντωμεταξύ είναι από τη Λαμία.

Άβαταρ μέλους
BigChiefWahoo
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: 18 Ιουν 2021, 15:03
Phorum.gr user: Wahoo

Re: Λάρισα: Δολοφόνησε τη γυναίκα του μέσα στο μαγαζί της αδερφής της!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από BigChiefWahoo » 04 Αύγ 2021, 15:26

vantono έγραψε:
04 Αύγ 2021, 10:48

Στις ξυρισμένες μου αρχιδάρες
:xena:

Άβαταρ μέλους
BigChiefWahoo
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: 18 Ιουν 2021, 15:03
Phorum.gr user: Wahoo

Re: Λάρισα: Δολοφόνησε τη γυναίκα του μέσα στο μαγαζί της αδερφής της!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από BigChiefWahoo » 04 Αύγ 2021, 15:28

foscilis έγραψε:
04 Αύγ 2021, 13:35
Όλα αυτά είναι μια λαϊκή υποκουλτούρα που γιγαντώθηκε από την τηλεόραση. "Εγώ είμαι από τον Πύργο/είμαι Πόντια/είμαι Ρέθυμνιωτης" έλεγε η χοντρή και ο σαπιοκοιλιας στο σιριαλ. Χιουμορακι εμετουλης.
:blm::smt038

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εγκληματικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών