Λάρισα: Δολοφόνησε τη γυναίκα του μέσα στο μαγαζί της αδερφής της!

Υποθέσεις εγκλημάτων και περιστατικά ποινικής φύσης (σοβαρά), όπως δολοφονίες, απαγωγές, υπεξαιρέσεις, ληστείες κ.ά., στην ελληνική κοινωνία.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Antares
Δημοσιεύσεις: 7882
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 10:46
Phorum.gr user: Ακταία

Re: Λάρισα: Δολοφόνησε τη γυναίκα του μέσα στο μαγαζί της αδερφής της!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antares » 03 Αύγ 2021, 13:44

Υπάρχουν και άλλοι τρόποι δολοφονιών (για κάποιο ποστ παραπάνω). Δεν χρειάζεται να είσαι απαραίτητα πλούσιος. Εξάλλου ο κάθε άνθρωπος έχει κάποιο πλούτο. Εικάζω ότι πολλές αυτοκτονίες (άνθρωποι καθημερινοί πηδάνε από τα παράθυρα) είναι δολοφονίες. Επίσης θάνατοι από ασθένειες και ατυχήματα. Γίνονται βασανισμοί ανθρώπων μέσα στα σπίτια τους. Δεν χρειάζεται να ανοίξει η πόρτα για να μπει ο δολοφόνος. Γι' αυτά θα λογοδοτήσουν οι δολοφόνοι, νομίζουν ότι ανακάλυψαν το τέλειο έγκλημα. Η Θέμις δεν κάνει χατήρια.

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13260
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Λάρισα: Δολοφόνησε τη γυναίκα του μέσα στο μαγαζί της αδερφής της!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 03 Αύγ 2021, 13:44

Naida έγραψε:
03 Αύγ 2021, 13:30
Πασιφάη έγραψε:
03 Αύγ 2021, 13:28
Naida έγραψε:
03 Αύγ 2021, 13:21


Δηλαδή; για πες μου πόσες δολοφονίες έγιναν από γυναικες στους συντρόφους τους μετά το λοκντάουν;
Γιατί δεν φροντίζεις να απαντάς στις ερωτήσεις που σου κάνουν με σαφήνεια και παραμένεις στην εμμονική εκδοχή σου περί κατηγοριοποίησης των φόνων; Πάλι τα ίδια; Δεν έχει άλλο βινύλιο να βάλεις στο πικάπ;
Πως κατηγοριουποιουνται οι ληστείες μετά δολοφονίας; ανθρωποκτονίες. Νόμιζα είναι ρητορικό το ερώτημα για αυτό δεν απάντησα. Για απαντά κι εσύ τώρα.
Για πες μου πόσες δολοφονίες έγιναν από γυναικες στους συντρόφους τους μετά το λοκντάουν;
Η διαφορά μας είναι πως εγώ τις θεωρώ όλες ανθρωποκτονίες και δεν δίδω συγκεκριμένη ταμπέλα στην ειδεχθή πράξη. Εσύ έχεις την αγωνία να τις κατατάξεις καπου για να νοιώσεις καλλίτερα, ή για να συγκρίνεις πχ, πόσα καριόλια σκότωσαν τις συντρόφους τους ή πόσες μαντάμες τους δικούς τους. Με τη λογική να καταρρίψεις την Πατριαρχία την πουτάνα που σε ταλανίζει στο κεφάλι σου και να φωνάξεις σε καμιά διαδήλωση για το πόσους βιαστές βλέπεις στο δρόμο και να τους δακτυλοδείξεις. Εγώ σ'αυτό το τριπάκι δεν μπαίνω, διότι το θεωρώ τουλάχιστον σάπιο. Κατακρίνω και θα καταγγείλλω όσα βλέπω να συμβαίνουν, δίχως διαχωρισμούς. Και θα ζητήσω την ίδια τιμωρία για τον δολοφόνο που βίασε και σκότωσε μια κοπέλα, για την υστερικιά που σκότωσε τον άλλον με δηλητήριο ή όπλο, ή για τους στυγνούς εγκληματίες που κακοποίησαν γέρους ανθρώπους μέχρι θανάτου, για 20 έουρος. Ελπίζω να έγινα σαφής.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
Υδράργυρος
Δημοσιεύσεις: 25515
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 17:47

Re: Λάρισα: Δολοφόνησε τη γυναίκα του μέσα στο μαγαζί της αδερφής της!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υδράργυρος » 03 Αύγ 2021, 13:48

Otto Weininger έγραψε:
03 Αύγ 2021, 13:43


Περίεργο βέβαια που οι φεμινίστριες και τα metoo, δεν τολμάνε να αγωνιστούν στα αραβικά κράτη που γίνεται κυριολεκτικά ο χαμός,
Ενημερώσου και θα εκπλαγείς. Θα σου φανεί περίεργο αλλά η δύση κρατάει τα πρωτεία. ΚΑι είναι λογικό. Δε σκοτώνουν μια γυναίκα κουκουλωμένη και αγράμματα, υποχείριο και ιδιοκτησία οτυ άντρα της. Σκοτώνουν γυναίκες χειραφετημένες με προσωπικότητα, που υψώνουν το ανάστημά τους, και καθορίζουν τη ζωή τους. Και τέτοιες υπάρχουν πιο πολλές στη δύση.

Δες για την Ιαπωνία κάτι ενδιαφέρον:
In Japan, violence against women does not, at first sight, appear to be a big issue, overall homicide rates in the country are among the lowest in the world — below 1 per 100,000 people — and street crime is rare. Harassment is also uncommon: women generally feel safe when going out alone at night.[51] Nevertheless, the jurisdiction actually has one of the highest rates of female homicide victims in the world, as a percentage of total homicides. According to a report by the U.N. Office on Drugs and Crime (UNODC), published in 2014, Japan, together with Hong Kong, top the ranking — with women comprising 52.9% of the total homicide victims — followed by South Korea at 52.5%.[5
https://en.wikipedia.org/wiki/Femicide#Japan

Η Φιλανδία τόσο ψηλά; Ρίχνει στ αυτιά στην Ελλάδα

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13260
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Λάρισα: Δολοφόνησε τη γυναίκα του μέσα στο μαγαζί της αδερφής της!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 03 Αύγ 2021, 13:50

Επιπροσθέτως, Naida,καλό θα είναι να νοιαζόμαστε εμπράκτως για όλα τα θύματα που δολοφονήθησαν από περιπτώσεις που προανέφερα. Αλλιώς δεν είμεθα άνθρωποι, αλλά γιαλαντζί θολοκουλτουριάρηδες. Ειδικά όταν απομονώνουμε τα φονικά ένστικτα βάσει των φύλων.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Γιάννης

Re: Λάρισα: Δολοφόνησε τη γυναίκα του μέσα στο μαγαζί της αδερφής της!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γιάννης » 03 Αύγ 2021, 13:56

talaipwros έγραψε:
03 Αύγ 2021, 12:22
Παλαιοτερα ηταν αδιανοητο για εναν αντρα να χτυπησει γυναικα
Τι πίνεις;

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29758
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Λάρισα: Δολοφόνησε τη γυναίκα του μέσα στο μαγαζί της αδερφής της!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 03 Αύγ 2021, 13:58

Υδράργυρος έγραψε:
03 Αύγ 2021, 13:48
Otto Weininger έγραψε:
03 Αύγ 2021, 13:43


Περίεργο βέβαια που οι φεμινίστριες και τα metoo, δεν τολμάνε να αγωνιστούν στα αραβικά κράτη που γίνεται κυριολεκτικά ο χαμός,
Ενημερώσου και θα εκπλαγείς. Θα σου φανεί περίεργο αλλά η δύση κρατάει τα πρωτεία. ΚΑι είναι λογικό. Δε σκοτώνουν μια γυναίκα κουκουλωμένη και αγράμματα, υποχείριο και ιδιοκτησία οτυ άντρα της. Σκοτώνουν γυναίκες χειραφετημένες με προσωπικότητα, που υψώνουν το ανάστημά τους, και καθορίζουν τη ζωή τους. Και τέτοιες υπάρχουν πιο πολλές στη δύση.

Δες για την Ιαπωνία κάτι ενδιαφέρον:
In Japan, violence against women does not, at first sight, appear to be a big issue, overall homicide rates in the country are among the lowest in the world — below 1 per 100,000 people — and street crime is rare. Harassment is also uncommon: women generally feel safe when going out alone at night.[51] Nevertheless, the jurisdiction actually has one of the highest rates of female homicide victims in the world, as a percentage of total homicides. According to a report by the U.N. Office on Drugs and Crime (UNODC), published in 2014, Japan, together with Hong Kong, top the ranking — with women comprising 52.9% of the total homicide victims — followed by South Korea at 52.5%.[5
https://en.wikipedia.org/wiki/Femicide#Japan

Η Φιλανδία τόσο ψηλά; Ρίχνει στ αυτιά στην Ελλάδα
Σήμερα μάθαμε ότι η θέση της γυναίκας είναι καλύτερη στα μουσουλμανικά κράτη από ότι είναι στη Δύση.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
Υδράργυρος
Δημοσιεύσεις: 25515
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 17:47

Re: Λάρισα: Δολοφόνησε τη γυναίκα του μέσα στο μαγαζί της αδερφής της!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υδράργυρος » 03 Αύγ 2021, 14:01

Otto Weininger έγραψε:
03 Αύγ 2021, 13:58


Σήμερα μάθαμε ότι η θέση της γυναίκας είναι καλύτερη στα μουσουλμανικά κράτη από ότι είναι στη Δύση.
Άλλο το ένα άλλο το άλλο. Μη μπερδέυεσαι. Αυτά τα εγκλήματα γίνονται ακριβώς επειδή είναι υψηλότερη η θέση της γυναίκας

Γιάννης

Re: Λάρισα: Δολοφόνησε τη γυναίκα του μέσα στο μαγαζί της αδερφής της!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γιάννης » 03 Αύγ 2021, 14:03

Λίνο Βεντούρα έγραψε:
03 Αύγ 2021, 12:43
Πάλι αρχίσαμε τις μαλακίες με τις «γτναικοκτονίες»;
Πήξε.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Λάρισα: Δολοφόνησε τη γυναίκα του μέσα στο μαγαζί της αδερφής της!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 03 Αύγ 2021, 14:04

Πασιφάη έγραψε:
03 Αύγ 2021, 13:44
Naida έγραψε:
03 Αύγ 2021, 13:30
Πασιφάη έγραψε:
03 Αύγ 2021, 13:28


Γιατί δεν φροντίζεις να απαντάς στις ερωτήσεις που σου κάνουν με σαφήνεια και παραμένεις στην εμμονική εκδοχή σου περί κατηγοριοποίησης των φόνων; Πάλι τα ίδια; Δεν έχει άλλο βινύλιο να βάλεις στο πικάπ;
Πως κατηγοριουποιουνται οι ληστείες μετά δολοφονίας; ανθρωποκτονίες. Νόμιζα είναι ρητορικό το ερώτημα για αυτό δεν απάντησα. Για απαντά κι εσύ τώρα.
Για πες μου πόσες δολοφονίες έγιναν από γυναικες στους συντρόφους τους μετά το λοκντάουν;
Η διαφορά μας είναι πως εγώ τις θεωρώ όλες ανθρωποκτονίες και δεν δίδω συγκεκριμένη ταμπέλα στην ειδεχθή πράξη. Εσύ έχεις την αγωνία να τις κατατάξεις καπου για να νοιώσεις καλλίτερα, ή για να συγκρίνεις πχ, πόσα καριόλια σκότωσαν τις συντρόφους τους ή πόσες μαντάμες τους δικούς τους. Με τη λογική να καταρρίψεις την Πατριαρχία την πουτάνα που σε ταλανίζει στο κεφάλι σου και να φωνάξεις σε καμιά διαδήλωση για το πόσους βιαστές βλέπεις στο δρόμο και να τους δακτυλοδείξεις. Εγώ σ'αυτό το τριπάκι δεν μπαίνω, διότι το θεωρώ τουλάχιστον σάπιο. Κατακρίνω και θα καταγγείλλω όσα βλέπω να συμβαίνουν, δίχως διαχωρισμούς. Και θα ζητήσω την ίδια τιμωρία για τον δολοφόνο που βίασε και σκότωσε μια κοπέλα, για την υστερικιά που σκότωσε τον άλλον με δηλητήριο ή όπλο, ή για τους στυγνούς εγκληματίες που κακοποίησαν γέρους ανθρώπους μέχρι θανάτου, για 20 έουρος. Ελπίζω να έγινα σαφής.
Πριν διαμαρτυρήθηκες που δεν απάντησα στην ερώτηση σου. Δεν απάντησες εσύ τώρα σε αυτό που σε ρώτησα, οπότε περιμένω απάντηση :D
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14668
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Λάρισα: Δολοφόνησε τη γυναίκα του μέσα στο μαγαζί της αδερφής της!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 03 Αύγ 2021, 14:08

Gherschaagk έγραψε:
03 Αύγ 2021, 12:21
Karolina έγραψε:
03 Αύγ 2021, 12:18
Gherschaagk έγραψε:
03 Αύγ 2021, 12:17


Όπως θες πες το. Είναι απ' το λοκνταουν.



Μη με σκας κι εσύ.

Δεν σας κούνησα το δάχτυλο.
Δεν το κούνησες αλλά το βλέπω υψωμένο. :003:
Αυτό βάλτο σε αυτούς που υποστηρίζουν την πατριαρχία και θα είμαστε καλά. :003:
Δεν θα μου πεις εσύ πού θα βάλω το δάχτυλο.
Κράτα το να το βάλεις σε κανέναν κώλο σκύλου που θα σου επιτεθεί, τύπισσα.
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13260
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Λάρισα: Δολοφόνησε τη γυναίκα του μέσα στο μαγαζί της αδερφής της!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 03 Αύγ 2021, 14:10

Naida έγραψε:
03 Αύγ 2021, 14:04
Πασιφάη έγραψε:
03 Αύγ 2021, 13:44
Naida έγραψε:
03 Αύγ 2021, 13:30


Πως κατηγοριουποιουνται οι ληστείες μετά δολοφονίας; ανθρωποκτονίες. Νόμιζα είναι ρητορικό το ερώτημα για αυτό δεν απάντησα. Για απαντά κι εσύ τώρα.
Για πες μου πόσες δολοφονίες έγιναν από γυναικες στους συντρόφους τους μετά το λοκντάουν;
Η διαφορά μας είναι πως εγώ τις θεωρώ όλες ανθρωποκτονίες και δεν δίδω συγκεκριμένη ταμπέλα στην ειδεχθή πράξη. Εσύ έχεις την αγωνία να τις κατατάξεις καπου για να νοιώσεις καλλίτερα, ή για να συγκρίνεις πχ, πόσα καριόλια σκότωσαν τις συντρόφους τους ή πόσες μαντάμες τους δικούς τους. Με τη λογική να καταρρίψεις την Πατριαρχία την πουτάνα που σε ταλανίζει στο κεφάλι σου και να φωνάξεις σε καμιά διαδήλωση για το πόσους βιαστές βλέπεις στο δρόμο και να τους δακτυλοδείξεις. Εγώ σ'αυτό το τριπάκι δεν μπαίνω, διότι το θεωρώ τουλάχιστον σάπιο. Κατακρίνω και θα καταγγείλλω όσα βλέπω να συμβαίνουν, δίχως διαχωρισμούς. Και θα ζητήσω την ίδια τιμωρία για τον δολοφόνο που βίασε και σκότωσε μια κοπέλα, για την υστερικιά που σκότωσε τον άλλον με δηλητήριο ή όπλο, ή για τους στυγνούς εγκληματίες που κακοποίησαν γέρους ανθρώπους μέχρι θανάτου, για 20 έουρος. Ελπίζω να έγινα σαφής.
Πριν διαμαρτυρήθηκες που δεν απάντησα στην ερώτηση σου. Δεν απάντησες εσύ τώρα σε αυτό που σε ρώτησα, οπότε περιμένω απάντηση :D
Μα σου απήντησα. Απλά εσύ θες αριθμούς για να επιβεβαιώσεις την νοοτροπία σου. Εγώ σου εξήγησα πως δεν κατηγοριοποιώ. Πεντάχρονο είσαι μαρή; :lol:
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14668
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Λάρισα: Δολοφόνησε τη γυναίκα του μέσα στο μαγαζί της αδερφής της!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 03 Αύγ 2021, 14:10

foscilis έγραψε:
03 Αύγ 2021, 13:00
Scouser έγραψε:
03 Αύγ 2021, 12:56
Υδράργυρος έγραψε:
03 Αύγ 2021, 12:54


Αυτο μου θυμίζει "τον σκότωσε για το ποδόσφαιρο"
Δεν έχει σημασία τι σου θυμίζει, σημασία έχει ότι είναι σωστό. Ρώτα όποιον ψυχολόγο θες να σου πει μόνο για τα μακροχρόνια αποτελέσματα που θα έχουν τα λοκντάουν και άμα δεν σου σηκωθεί η τρίχα, έλα εδώ και γράψε το.
Καλά εμένα η ψυχολόγος μου είχε πει ότι ο Σόιμπλε λογικό να φέρεται έτσι σαν ανάπηρος και ότι δεν είναι σωστό να ασχολείσαι με τα πολιτικά του καθενός, αναφερόμενη στο ότι ξενέρωσα που μπροστά στο σούπερ μάρκετ περίμενε ο Κασιδιάρης.
Έχεις ψυχολόγο, τύπε;
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48498
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Λάρισα: Δολοφόνησε τη γυναίκα του μέσα στο μαγαζί της αδερφής της!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 03 Αύγ 2021, 14:11

Θανατική ποινή για τον αλήτη, να τελειώνουμε.
Να δούμε αν θα ξανακουνηθεί άλλος.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14668
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Λάρισα: Δολοφόνησε τη γυναίκα του μέσα στο μαγαζί της αδερφής της!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 03 Αύγ 2021, 14:15

Μήπως είναι παρενέργειες των εμβολίων όλα αυτά;

Πού είναι ο τύπος που γράφει βιβλία για το θέμα να μας κάνει μια ανάλυση της σχέσεως ακίδος mRNA με τάσεις προς βία;
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Λάρισα: Δολοφόνησε τη γυναίκα του μέσα στο μαγαζί της αδερφής της!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 03 Αύγ 2021, 14:20

Πασιφάη έγραψε:
03 Αύγ 2021, 14:10
Naida έγραψε:
03 Αύγ 2021, 14:04
Πασιφάη έγραψε:
03 Αύγ 2021, 13:44


Η διαφορά μας είναι πως εγώ τις θεωρώ όλες ανθρωποκτονίες και δεν δίδω συγκεκριμένη ταμπέλα στην ειδεχθή πράξη. Εσύ έχεις την αγωνία να τις κατατάξεις καπου για να νοιώσεις καλλίτερα, ή για να συγκρίνεις πχ, πόσα καριόλια σκότωσαν τις συντρόφους τους ή πόσες μαντάμες τους δικούς τους. Με τη λογική να καταρρίψεις την Πατριαρχία την πουτάνα που σε ταλανίζει στο κεφάλι σου και να φωνάξεις σε καμιά διαδήλωση για το πόσους βιαστές βλέπεις στο δρόμο και να τους δακτυλοδείξεις. Εγώ σ'αυτό το τριπάκι δεν μπαίνω, διότι το θεωρώ τουλάχιστον σάπιο. Κατακρίνω και θα καταγγείλλω όσα βλέπω να συμβαίνουν, δίχως διαχωρισμούς. Και θα ζητήσω την ίδια τιμωρία για τον δολοφόνο που βίασε και σκότωσε μια κοπέλα, για την υστερικιά που σκότωσε τον άλλον με δηλητήριο ή όπλο, ή για τους στυγνούς εγκληματίες που κακοποίησαν γέρους ανθρώπους μέχρι θανάτου, για 20 έουρος. Ελπίζω να έγινα σαφής.
Πριν διαμαρτυρήθηκες που δεν απάντησα στην ερώτηση σου. Δεν απάντησες εσύ τώρα σε αυτό που σε ρώτησα, οπότε περιμένω απάντηση :D
Μα σου απήντησα. Απλά εσύ θες αριθμούς για να επιβεβαιώσεις την νοοτροπία σου. Εγώ σου εξήγησα πως δεν κατηγοριοποιώ. Πεντάχρονο είσαι μαρή; :lol:
Φυσικά και θέλω αριθμούς καλέ. Τι να πάρω ως δεδομένο το ποιηματάκι σου με προσωπική νύξη τι θέλω εγώ να δω κι αν κατεβαίνω στο δρόμο και λοιπές προσωπικές μαλακίες; ή κάνεις συζήτηση πάνω σε ένα φαινόμενο που συζηταται και λέω διαφωνώ με τη x άποψη σου γιατί έχω αυτά τα δεδομένα ή λες εγώ θέλω να μιλήσω για το πως το βλέπει η Naida η οποία πιστεύω έχει εμμονές με την Πατριαρχία και βλέπει απ του βιαστές και λοιπές παπαριτσες που αναπαράγεις θεωρώντας ότι κατέχεις την μια και απόλυτη αλήθεια, σε ένα νήμα που φυσικά αφορά μια ακόμα γυναικοκτονία.
Οπότε να περιμένω απάντηση στο ερώτημα μου με στοιχεία ή θα συνεχίσεις επί προσωπικού;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εγκληματικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών