Ρόδος: Εν ψυχρώ δολοφονία 30χρονης στη μέση του δρόμου - Αυτοκτόνησε ο δράστης

Υποθέσεις εγκλημάτων και περιστατικά ποινικής φύσης (σοβαρά), όπως δολοφονίες, απαγωγές, υπεξαιρέσεις, ληστείες κ.ά., στην ελληνική κοινωνία.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
EKPLIKTIKOS
Δημοσιεύσεις: 12884
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 00:15

Re: Ρόδος: Εν ψυχρώ δολοφονία 30χρονης στη μέση του δρόμου - Αυτοκτόνησε ο δράστης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από EKPLIKTIKOS » 27 Σεπ 2021, 22:01

ΑΝΤΙ-ΔΕΞΙΑ έγραψε:
27 Σεπ 2021, 21:53
Εν έτη 2021 συζητάτε αν πρέπει η γυναίκα να έχει ελεύθερη σεξουαλική ζωή. Πόσο πουριτανισμός πια;
Ελεύθερη σεξουαλικη ζωή ας έχει, αλλά αυτό δε σημαίνει ότι δεν έχουμε δικαίωμα να της ρίξουμε άκυρο. Σιγά μη δινουμε κ κωλο στους πουστηδες για να δείξουμε ότι τους αποδεχόμαστε. Μαλακες έχετε μπερδέψει την μπουτσα με τη βούρτσα :102:

nemo
Δημοσιεύσεις: 7074
Εγγραφή: 04 Ιούλ 2018, 11:08

Re: Ρόδος: Εν ψυχρώ δολοφονία 30χρονης στη μέση του δρόμου - Αυτοκτόνησε ο δράστης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nemo » 27 Σεπ 2021, 22:03

ΓΑΛΗ έγραψε:
27 Σεπ 2021, 21:57
Green Dragon έγραψε:
27 Σεπ 2021, 21:42
ΓΑΛΗ έγραψε:
25 Σεπ 2021, 15:31
Σταματήστε αυτήν την παπαριά για τις επιλογές γιατί εγώ δεν ξέρω ούτε έναν άντρα που να εξιτάρεται απο τα "καλά" κορίτσια στο σεξ.

Εσείς;
Εξαρτάται τι εννοείς 'καλά κορίτσια'. Αν εννοείς μυξοπαρθένες, ναι, είναι ότι πιο ξενέρωτο περπάτησε ποτέ πάνω σε αυτόν τον πλανήτη. Αυτό όμως δεν είναι καλοσύνη, είναι υποκρισία και κόμπλεξ.

Στατιστικά δεν ξέρω τι ισχύει, εμένα πάντως οι σκύλες με απωθούν, δεν θα έκανα ποτέ κάτι με τέτοια γυναίκα.
Όχι, δεν εννοώ τις μυξοπαρθένες.

Εννοώ τις γυναίκες, που θεωρεί ο μέσος άντρας "κατάλληλες" για να κάνει οικογένεια μαζί τους.

Οι σχέσεις γενικώς και αορίστως, είναι άλλο πράγμα.
ή μας δουλευουν ή ειναι ντουβαρια -ελαχιστοι ειναι οι ανδρες που δεν θα ηθελαν να ειναι οι πρωτοι-σε γαμο το εννοω
γιατι αλλιως σε μια τυχαια σχεση οσο πιο ελευθερη ειναι η γυναικα τοσο το καλυτερο και το ευκολοτερο για αυτους

Άβαταρ μέλους
Λίνο Βεντούρα
Δημοσιεύσεις: 10298
Εγγραφή: 05 Δεκ 2018, 18:51

Re: Ρόδος: Εν ψυχρώ δολοφονία 30χρονης στη μέση του δρόμου - Αυτοκτόνησε ο δράστης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λίνο Βεντούρα » 27 Σεπ 2021, 22:04

Otto Weininger έγραψε:
27 Σεπ 2021, 21:26
Naida έγραψε:
27 Σεπ 2021, 21:18
Λίνο Βεντούρα έγραψε:
27 Σεπ 2021, 21:11

Ε;
Εννοώ δεν θα αισθανόσουν άνετα να πεις σαν άντρας ότι σε έχουν πάρει 5 ομάδες ποδοσφαίρου ή αν ήσουν γυναίκα δεν θα αισθανόσουν άνετα να το πεις;
Εικόνα
:smt005:
Fluffy έγραψε:
25 Αύγ 2021, 12:22
Στον καπιταλισμό κυριαρχεί η αντίληψη της κυρίαρχης τάξης, γιαυτό είναι και κυρίαρχη.

Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Δημοσιεύσεις: 42756
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:08
Τοποθεσία: Maiore Patria

Re: Ρόδος: Εν ψυχρώ δολοφονία 30χρονης στη μέση του δρόμου - Αυτοκτόνησε ο δράστης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dwarven Blacksmith » 27 Σεπ 2021, 22:07

Συγκινούμαι πάντως, με αυτά που διαβάζω είμαι σίγουρος ότι ο μέσος πχορουμίτης αν φιλοξενούσε γυναικεία ομάδα βόλλευ στο σπίτι του, θα κοιμόταν στη μπανιέρα για να μείνει αγνός για τη μέλλουσα γυναίκα του.
🔻I would have lived in peace. But my enemies brought me war.🔻

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 69540
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ρόδος: Εν ψυχρώ δολοφονία 30χρονης στη μέση του δρόμου - Αυτοκτόνησε ο δράστης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 27 Σεπ 2021, 22:07

Έχω δακρύσει με το τζιφάκι του Ομπάμα.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ρόδος: Εν ψυχρώ δολοφονία 30χρονης στη μέση του δρόμου - Αυτοκτόνησε ο δράστης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 27 Σεπ 2021, 22:10

Blackdog έγραψε:
27 Σεπ 2021, 21:48
Naida έγραψε:
27 Σεπ 2021, 21:22


Μα δεν ρώτησα κανέναν το νούμερό του. Μιλάτε για τους πολλούς συντρόφους μιας γυναίκας, για συλλογές από πούτσες κτλ και ρωτάω να μου πείτε έναν αριθμό πρώην συντρόφων που καθορίζει αυτόν τον διαχωρισμό στο αν μια γυναίκα είναι κατάλληλη για σχέση ή όχι. Και πετάτε χαρταετό :102:
Τι να σου πω για το δικό μου νούμερο; πόσες πρώην σεξουαλικές συντρόφους θεωρώ πολλές για έναν άντρα για να τον κάνουν ακατάλληλο για σχέση;
Μα εκει ειναι το θεμα, οτι απ ολο αυτο εσυ κολλησες στον αριθμο. Που στην ουσια κανεις δεν ξερει με ποσους εχει πηδηχτει η νυν του. Ξερει οτι του εχει πει αυτη Επισης πες οτι εχει πηδηχτει με την λεγεωνα των ξενων γιατι να το πει; Ο αντιστοιχος αντρας γιατι να το πει;

Γιατι θα ηταν μαλακες και οι δυο οποτε αργα η γρηγορα θα παιρναν τον πουλο. Αυτο θα ηταν η αρχη για χιλιες αλλες δυο μαλακιες που θα ακολουθουσαν, γιατι ο τυπος-ισσα θα προσπαθουσε συνεχεια να προκαλεσει. Οσο μεγαλωνεις τα καταλαβαινεις αυτα και τα κοβεις απ την ριζα, εκτος αν εισαι και συ μαλακας.

Το ολο θεμα της σχεσης ειναι να σεβεσαι τον ανθρωπο που εχεις διπλα. Αν ισχυει αυτο, τα υπολοιπα ξεπερνιουνται.



Ναι για πες
Ε άρα καλά λέω είναι χαζή η ερώτηση σε έναν άνθρωπο πόσους είχε πριν από σένα για να βγάλεις κάποιο συμπέρασμα για το ποιόν του ως άνθρωπο. Γνώμη μου.
Τωρα σχετικά με το πόσες γυναίκες έχει παει ο άλλος δεν είναι κάτι που με ενδιαφέρει και δεν ρωτάω. Τουλάχιστον όχι για να βγάλω κάποιο συμπέρασμα. Και τον νυν μου τώρα πριν λίγο καιρό τον ρώτησα(μετά από 1.5 χρόνο) πάνω σε ακυρη φάση που μιλάγαμε γενικά και από καθαρή περιέργεια. Μου είπε δεν θυμάμαι ε δεν με απασχόλησε περισσότερο.
Α αυτό που τον ρώταγα(και γενικά ρωτάω) στις αρχές ήταν αν είχε εξτριμ εμπειρίες και αυτό από περιέργεια να μου πει πως ήταν κτλ όχι για να δω τι άνθρωπος είναι. Αυτό που τον ρώταγα (και ρωτάω)επίσης στις αρχές και προσπαθούσα να τον κόψω αν λέει αλήθεια ήταν αν έκανε ναρκωτικά και αν έπινε. Εμένα προσωπικά αυτά με απασχολούν να μάθω.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
esu
Δημοσιεύσεις: 1553
Εγγραφή: 07 Νοέμ 2018, 16:08

Re: Ρόδος: Εν ψυχρώ δολοφονία 30χρονης στη μέση του δρόμου - Αυτοκτόνησε ο δράστης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από esu » 27 Σεπ 2021, 22:13

Naida έγραψε:
27 Σεπ 2021, 22:10
Και τον νυν μου τώρα πριν λίγο καιρό τον ρώτησα
-έλα νυν, τι θα φάμε;

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 69540
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ρόδος: Εν ψυχρώ δολοφονία 30χρονης στη μέση του δρόμου - Αυτοκτόνησε ο δράστης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 27 Σεπ 2021, 22:18

nemo έγραψε:
27 Σεπ 2021, 22:03
ΓΑΛΗ έγραψε:
27 Σεπ 2021, 21:57
Green Dragon έγραψε:
27 Σεπ 2021, 21:42


Εξαρτάται τι εννοείς 'καλά κορίτσια'. Αν εννοείς μυξοπαρθένες, ναι, είναι ότι πιο ξενέρωτο περπάτησε ποτέ πάνω σε αυτόν τον πλανήτη. Αυτό όμως δεν είναι καλοσύνη, είναι υποκρισία και κόμπλεξ.

Στατιστικά δεν ξέρω τι ισχύει, εμένα πάντως οι σκύλες με απωθούν, δεν θα έκανα ποτέ κάτι με τέτοια γυναίκα.
Όχι, δεν εννοώ τις μυξοπαρθένες.

Εννοώ τις γυναίκες, που θεωρεί ο μέσος άντρας "κατάλληλες" για να κάνει οικογένεια μαζί τους.

Οι σχέσεις γενικώς και αορίστως, είναι άλλο πράγμα.
ή μας δουλευουν ή ειναι ντουβαρια -ελαχιστοι ειναι οι ανδρες που δεν θα ηθελαν να ειναι οι πρωτοι-σε γαμο το εννοω
γιατι αλλιως σε μια τυχαια σχεση οσο πιο ελευθερη ειναι η γυναικα τοσο το καλυτερο και το ευκολοτερο για αυτους
Το ότι είναι ευχάριστο ή σημαντικό για έναν άντρα να είναι ο πρώτος μιας γυναίκας, το καταλαβαίνω.

Το ότι θεωρεί ότι αν είναι ο πρώτος θα είναι και ο τελευταίος της, δεν το καταλαβαίνω.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
esu
Δημοσιεύσεις: 1553
Εγγραφή: 07 Νοέμ 2018, 16:08

Re: Ρόδος: Εν ψυχρώ δολοφονία 30χρονης στη μέση του δρόμου - Αυτοκτόνησε ο δράστης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από esu » 27 Σεπ 2021, 22:21

Ναι αλλά έχει τις ίδιες πιθανότητες με τον 26ο;

ιδου η απορια

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ρόδος: Εν ψυχρώ δολοφονία 30χρονης στη μέση του δρόμου - Αυτοκτόνησε ο δράστης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 27 Σεπ 2021, 22:22

esu έγραψε:
27 Σεπ 2021, 22:13
Naida έγραψε:
27 Σεπ 2021, 22:10
Και τον νυν μου τώρα πριν λίγο καιρό τον ρώτησα
-έλα νυν, τι θα φάμε;
Μιλάς με γρίφους γέροντα.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
EKPLIKTIKOS
Δημοσιεύσεις: 12884
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 00:15

Re: Ρόδος: Εν ψυχρώ δολοφονία 30χρονης στη μέση του δρόμου - Αυτοκτόνησε ο δράστης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από EKPLIKTIKOS » 27 Σεπ 2021, 22:32

Dwarven Blacksmith έγραψε:
27 Σεπ 2021, 22:07
Συγκινούμαι πάντως, με αυτά που διαβάζω είμαι σίγουρος ότι ο μέσος πχορουμίτης αν φιλοξενούσε γυναικεία ομάδα βόλλευ στο σπίτι του, θα κοιμόταν στη μπανιέρα για να μείνει αγνός για τη μέλλουσα γυναίκα του.
Δεν πάει έτσι. Ο καθένας δικαιούται να ζητά ό,τι θέλει από τον μελλοντικό του σύντροφο. Δε σημαίνει ότι πρέπει να κάνει κ αυτός το ίδιο. Ούτε τις μασχάλες μου ξυριζω αλλά δε θα έκανα σχέση με τύπισσα που δεν ξυρίζει τις μασχάλες της :102:

Blackdog
Δημοσιεύσεις: 2437
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2021, 14:47

Re: Ρόδος: Εν ψυχρώ δολοφονία 30χρονης στη μέση του δρόμου - Αυτοκτόνησε ο δράστης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Blackdog » 27 Σεπ 2021, 22:37

Naida έγραψε:
27 Σεπ 2021, 22:10

Ε άρα καλά λέω είναι χαζή η ερώτηση σε έναν άνθρωπο πόσους είχε πριν από σένα για να βγάλεις κάποιο συμπέρασμα για το ποιόν του ως άνθρωπο. Γνώμη μου.
Τωρα σχετικά με το πόσες γυναίκες έχει παει ο άλλος δεν είναι κάτι που με ενδιαφέρει και δεν ρωτάω. Τουλάχιστον όχι για να βγάλω κάποιο συμπέρασμα. Και τον νυν μου τώρα πριν λίγο καιρό τον ρώτησα(μετά από 1.5 χρόνο) πάνω σε ακυρη φάση που μιλάγαμε γενικά και από καθαρή περιέργεια. Μου είπε δεν θυμάμαι ε δεν με απασχόλησε περισσότερο.
Α αυτό που τον ρώταγα(και γενικά ρωτάω) στις αρχές ήταν αν είχε εξτριμ εμπειρίες και αυτό από περιέργεια να μου πει πως ήταν κτλ όχι για να δω τι άνθρωπος είναι. Αυτό που τον ρώταγα (και ρωτάω)επίσης στις αρχές και προσπαθούσα να τον κόψω αν λέει αλήθεια ήταν αν έκανε ναρκωτικά και αν έπινε. Εμένα προσωπικά αυτά με απασχολούν να μάθω.
Απο την μια ειναι...Απο την αλλη αν ενας αντρας ανω των 25 που ηξερες οτι ειχε 3 διαφορετικες την βδομαδα σου ελεγε "τωρα που βρηκα εσενα μωρο μου, βρηκα αυτο που ελειπε απ την ζωη μου, θα τα σταματησω αυτα" εσυ θα τον πιστευες;

Oυτε εγω ρωταω...Εχω προσεξει ομως οτι οσες επιμενουν να μου λενε εξελισσονται σε κακες εμπειριες.

Δεν σε βρισκω λαθος για το ποτο και τα ναρκωτικα, βεβαια χανεις τα καλυτερα παιδια, αλλα πραγματικα ειναι ψυχοφθορο. Εσυ πως και εχεις κεντραρει εκει;

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24488
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Ρόδος: Εν ψυχρώ δολοφονία 30χρονης στη μέση του δρόμου - Αυτοκτόνησε ο δράστης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 27 Σεπ 2021, 22:41

Dwarven Blacksmith έγραψε:
27 Σεπ 2021, 22:07
Συγκινούμαι πάντως, με αυτά που διαβάζω είμαι σίγουρος ότι ο μέσος πχορουμίτης αν φιλοξενούσε γυναικεία ομάδα βόλλευ στο σπίτι του, θα κοιμόταν στη μπανιέρα για να μείνει αγνός για τη μέλλουσα γυναίκα του.
Ο μέσος πχορουμίτης είναι γύρω στα 40 οπότε έχει καταλάβει πέντε πράγματα.

Άβαταρ μέλους
ΑΝΤΙ-ΔΕΞΙΑ
Δημοσιεύσεις: 254
Εγγραφή: 05 Δεκ 2018, 23:28

Re: Ρόδος: Εν ψυχρώ δολοφονία 30χρονης στη μέση του δρόμου - Αυτοκτόνησε ο δράστης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΝΤΙ-ΔΕΞΙΑ » 27 Σεπ 2021, 23:00

EKPLIKTIKOS έγραψε:
27 Σεπ 2021, 22:01
ΑΝΤΙ-ΔΕΞΙΑ έγραψε:
27 Σεπ 2021, 21:53
Εν έτη 2021 συζητάτε αν πρέπει η γυναίκα να έχει ελεύθερη σεξουαλική ζωή. Πόσο πουριτανισμός πια;
Ελεύθερη σεξουαλικη ζωή ας έχει, αλλά αυτό δε σημαίνει ότι δεν έχουμε δικαίωμα να της ρίξουμε άκυρο. Σιγά μη δινουμε κ κωλο στους πουστηδες για να δείξουμε ότι τους αποδεχόμαστε. Μαλακες έχετε μπερδέψει την μπουτσα με τη βούρτσα :102:
Κι άλλο σκουπίδι.
Σκάι Ξεφτίλες.

Άβαταρ μέλους
EKPLIKTIKOS
Δημοσιεύσεις: 12884
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 00:15

Re: Ρόδος: Εν ψυχρώ δολοφονία 30χρονης στη μέση του δρόμου - Αυτοκτόνησε ο δράστης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από EKPLIKTIKOS » 27 Σεπ 2021, 23:01

ΑΝΤΙ-ΔΕΞΙΑ έγραψε:
27 Σεπ 2021, 23:00
EKPLIKTIKOS έγραψε:
27 Σεπ 2021, 22:01
ΑΝΤΙ-ΔΕΞΙΑ έγραψε:
27 Σεπ 2021, 21:53
Εν έτη 2021 συζητάτε αν πρέπει η γυναίκα να έχει ελεύθερη σεξουαλική ζωή. Πόσο πουριτανισμός πια;
Ελεύθερη σεξουαλικη ζωή ας έχει, αλλά αυτό δε σημαίνει ότι δεν έχουμε δικαίωμα να της ρίξουμε άκυρο. Σιγά μη δινουμε κ κωλο στους πουστηδες για να δείξουμε ότι τους αποδεχόμαστε. Μαλακες έχετε μπερδέψει την μπουτσα με τη βούρτσα :102:
Κι άλλο σκουπίδι.
Σκουπίδι είναι κάποιος που επιλέγει σύντροφο με βάση τα γούστα του; ενδιαφέρουσα οπτική, δε λέω. Δικέ μου, δικαίωμα της να κάνει ό,τι γουστάρει, δικαίωμα μου να την απορρίψω ερωτικά για όποιον λόγο γουστάρω.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εγκληματικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών