Ρόδος: Εν ψυχρώ δολοφονία 30χρονης στη μέση του δρόμου - Αυτοκτόνησε ο δράστης

Υποθέσεις εγκλημάτων και περιστατικά ποινικής φύσης (σοβαρά), όπως δολοφονίες, απαγωγές, υπεξαιρέσεις, ληστείες κ.ά., στην ελληνική κοινωνία.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Rudiche
Δημοσιεύσεις: 316
Εγγραφή: 11 Ιουν 2018, 16:51

ΑΣ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΕΞΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΟΜΟΦΟΒΙΚΑ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ ΣΤΟ ΠΧΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΕΞΩ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Rudiche » 26 Σεπ 2021, 11:20

Με αφορμή τη δολοφονία της εκπαιδευτικού, αλλά και την επίθεση στο pride της Θεσσαλονίκης,

ΑΣ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΕΞΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΟΜΟΦΟΒΙΚΑ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ ΣΤΟ ΠΧΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΕΞΩ

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19092
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: ΑΣ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΕΞΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΟΜΟΦΟΒΙΚΑ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ ΣΤΟ ΠΧΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΕΞΩ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 26 Σεπ 2021, 11:45

Rudiche έγραψε:
26 Σεπ 2021, 11:20
Με αφορμή τη δολοφονία της εκπαιδευτικού, αλλά και την επίθεση στο pride της Θεσσαλονίκης,

ΑΣ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΕΞΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΟΜΟΦΟΒΙΚΑ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ ΣΤΟ ΠΧΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΕΞΩ
Υπάρχει ένα κατοχυρωμένο ανθρώπινο δικαίωμα το οποίο ονομάζεται ελευθερία σκέψης έκφρασης απόψεων και ιδεών
Το οποίο μας δίνει το δικαίωμα να έχουμε και να εκφράζουμε ελεύθερα τις δικές μας σκέψεις και απόψεις ακόμη και σε ερωτικά ζητήματα όπως είναι ή ομοφυλόφιλια και το σεξ ή να κρίνουμε ελεύθερα εγκλήματα πράξεις ή κυε τι άλλο που γίνονται εξαιτισς αυτών
Οι απόψεις σαν κι αυτές που εκφράζεις είναι ΦΑΣΙΣΤΙΚΈΣ και ζητάς την απαγόρευση και την εξολόθρευση οσψν εκφράζουν αντίθετες από εσένα απόψεις ακόμη και εάν δεν είναι τελείως αντίθετες αλλά παρεκκλίνουν από τον δικό σου ακραίο και φανατικό τρόπο σκέψης

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19092
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Ρόδος: Εν ψυχρώ δολοφονία 30χρονης στη μέση του δρόμου - Αυτοκτόνησε ο δράστης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 26 Σεπ 2021, 11:48

Εχω δικαίωμα σαν ελευθερία σκέψεως να. ..αναζητώ ευθύνες ακόμη και σε θύματα ή ν βρίσκω και ελαφρυντικά σε δράστες (κάνοντας τον συνήγορο του διαβόλου) και να μην υποτασω την σκέψη μου σε θέματα που ή πλειοψηφία θεωρεί ως ιερά ταμπού και είναι έτοιμη να με λιθοβολησει εάν τολμησω να τα κρίνω λίγο αρνητικά

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19092
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: ΑΣ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΕΞΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΟΜΟΦΟΒΙΚΑ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ ΣΤΟ ΠΧΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΕΞΩ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 26 Σεπ 2021, 11:50

Rudiche έγραψε:
26 Σεπ 2021, 11:20
Με αφορμή τη δολοφονία της εκπαιδευτικού, αλλά και την επίθεση στο pride της Θεσσαλονίκης,
Τώρα το τι σχέση έχει ή δολοφονία της εκπαιδευτικού με το pride της Θεσσαλονίκης...

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19092
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: ΑΣ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΕΞΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΟΜΟΦΟΒΙΚΑ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ ΣΤΟ ΠΧΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΕΞΩ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 26 Σεπ 2021, 11:51

Rudiche έγραψε:
26 Σεπ 2021, 11:20
ΑΣ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΕΞΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΟΜΟΦΟΒΙΚΑ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ ΣΤΟ ΠΧΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΕΞΩ
Ποσους ομοφοβικους σεξιστες .. έσφαξες σήμερα ;

Rudiche
Δημοσιεύσεις: 316
Εγγραφή: 11 Ιουν 2018, 16:51

Re: Ρόδος: Εν ψυχρώ δολοφονία 30χρονης στη μέση του δρόμου - Αυτοκτόνησε ο δράστης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Rudiche » 26 Σεπ 2021, 11:56

Η τοποθέτησή μου ήταν μεταφορική. Ασφαλώς και δεν εννοώ να σας ξεπαστρέψουμε.

Αυτό που εννοώ είναι να επικρατήσει η λογική και η ελευθερία και ισότητα των φύλων και η ισότητα της ΛΟΑΤΚΙ κοινότητας.

Όσο για τη συσχέτιση των δύο, αν το σκεφτείς πιο ψύχραιμα θα δεις ότι είναι όψεις του ίδιου νομίσματος. Εσύ είσαι αυτός που δεν είναι νηφάλιος...

Εμπεδοκλής
Δημοσιεύσεις: 20838
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 13:13

Re: Ρόδος: Εν ψυχρώ δολοφονία 30χρονης στη μέση του δρόμου - Αυτοκτόνησε ο δράστης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εμπεδοκλής » 26 Σεπ 2021, 11:56

Νέα διπλή γυναικοκτονία με αυτοκτονία του δράστη συζύγου. Διαπράχθηκε στο Βέλγιο αυτή τη φορά.
https://www.in.gr/2021/09/26/sports/oth ... omeni-tis/
Θύματα η CEO της πίστας του Σπα και η τζιβιτζιλού ερωμένη της.

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19092
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Ρόδος: Εν ψυχρώ δολοφονία 30χρονης στη μέση του δρόμου - Αυτοκτόνησε ο δράστης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 26 Σεπ 2021, 12:00

Και κάτι τελευταίο
Κρίνοντας αντικειμενικά και αμερόληπτα σύμφωνα με τον δικό μας έστω σχετικό ηθικό ή άλλου είδους κώδικα μπορεί να βρίσκω ελαφρυντικά σε έναν δράστη (χωρίς να δικαιολογω την πράξη του ή να πιστεύω ότι δεν πρέπει να τιμωρηθεί γι αυτή ) ή να κρίνω αρνητικά ένα θύμα χωρίς αυτό να σημαίνει ότι επικροτω αυτό που έπαθε
Απαγόρευση η περιορισμούς στην ελευθερία να σκέφτομαι δεν θα μου επιβάλει καμία ιερότητα καμιάς ιδεολογικής ορθότητας

Τίποτε δεν ειναι ιερό, τα πάντα μπορουν να κριθούν

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19092
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Ρόδος: Εν ψυχρώ δολοφονία 30χρονης στη μέση του δρόμου - Αυτοκτόνησε ο δράστης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 26 Σεπ 2021, 12:03

Rudiche έγραψε:
26 Σεπ 2021, 11:56
Η τοποθέτησή μου ήταν μεταφορική. Ασφαλώς και δεν εννοώ να σας ξεπαστρέψουμε.

Αυτό που εννοώ είναι να επικρατήσει η λογική και η ελευθερία και ισότητα των φύλων και η ισότητα της ΛΟΑΤΚΙ κοινότητας.

Όσο για τη συσχέτιση των δύο, αν το σκεφτείς πιο ψύχραιμα θα δεις ότι είναι όψεις του ίδιου νομίσματος. Εσύ είσαι αυτός που δεν είναι νηφάλιος...
Με αυτό που έγραψες δείχνεις ότι έχεις ΦΑΣΙΣΤΙΚΉ νοοιρτοοια και συμπεριφορα

Ασφαλώς οι ομοφυλόφιλοι και ή λοατκι κοινότητα είναι ελεύθερες να έχουν τις ερωτικές τους επιλογές , όπως και εγώ είναι ελεύθερος να μην συμφωνω μαζί τους
Δεν έχω το δικαίωμα να τους καταπίεσω η τους στερησω την ελευθερία τους στις ερωτικές τους εοικογς αλλά και δεν είμαι υποχρεωμένος να συμφωνω και να μου αρέσει αυτό που κάνουν

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 12704
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Ρόδος: Εν ψυχρώ δολοφονία 30χρονης στη μέση του δρόμου - Αυτοκτόνησε ο δράστης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 26 Σεπ 2021, 14:05

Χαοτικός έγραψε:
25 Σεπ 2021, 14:16
Πασιφάη έγραψε:
25 Σεπ 2021, 13:56
ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ έγραψε:
24 Σεπ 2021, 23:55



.




Εδώ έχουμε συνάντηση τών Αρχηγών της Μεγάλης των Μπάτσων Σχολής του Φόρουμ.....θαυμάστε τους..... :smt005::blm::blm::blm:


.
Δεν ξέρω αν το έχεις πάρει χαμπάρι, αλλά έχεις εγγραφεί σε έναν ιστότοπο που έχει κάποιους κανονισμούς.
Και ναι, όσο κι αν σε εκπλήσσει το γεγονός, όταν γράφονται ανηθικότητες κραυγαλέες, έχω ΚΑΘΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ να αναφέρω τη δημοσίευση που αντιβαίνει στην εύρυθμη λειτουργία του. Τα υπόλοιπα φληναφήματα είναι κουνιοτράμπαλες αηδίες, για να καλύψεις ένα πόστ δυο γραμμών δίχως νόημα.
Εν τω μεταξύ θα σου πρότεινα κι εσένα, να μάθεις ορθογραφία και σύνταξη. Πού ξέρεις, ίσως σου χρησιμεύσει στο μέλλον.
Στ ' αρχίδια μας :8)
Μπορεί. Αλλά υπάρχουν και σου βγάζουν την γλώσσα κοροϊδευτικά βρε μινάρα. :sal9:
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 12704
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Ρόδος: Εν ψυχρώ δολοφονία 30χρονης στη μέση του δρόμου - Αυτοκτόνησε ο δράστης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 26 Σεπ 2021, 14:18

Εν τω μεταξύ παρατηρώ, πως ο τσιπουρολάγνος εκ Ρούμελης, έχει πάρει ''παραμάζωμα'' όλη τη σελίδα και μιλάει μόνος του. Έχει κι αυτό την γραφικότητά του, δε λέω.. :bravo:
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
esu
Δημοσιεύσεις: 1542
Εγγραφή: 07 Νοέμ 2018, 16:08

Re: Ρόδος: Εν ψυχρώ δολοφονία 30χρονης στη μέση του δρόμου - Αυτοκτόνησε ο δράστης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από esu » 26 Σεπ 2021, 14:26

Naida έγραψε:
25 Σεπ 2021, 21:53
Το ίδιο ισχύει και για τους άντρες φαντάζομαι ε;
Ναι το ίδιο ισχύει.

Και ο τύπος που έκανε το έγκλημα ήταν ελεύθερος 40ρης. Αν ήταν νορμαλ θα είχε κάνει ήδη την οικογένειά του και δεν θα ψαχνώταν στα 40. Όλοι μπορεί να έχουν ατυχίες, αλλά οι πιθανότητες αποτυχίας είναι υπέρ των ανισόρροπων.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Ρόδος: Εν ψυχρώ δολοφονία 30χρονης στη μέση του δρόμου - Αυτοκτόνησε ο δράστης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 26 Σεπ 2021, 14:28

Πασιφάη έγραψε:
26 Σεπ 2021, 14:18
Εν τω μεταξύ παρατηρώ, πως ο τσιπουρολάγνος εκ Ρούμελης, έχει πάρει ''παραμάζωμα'' όλη τη σελίδα και μιλάει μόνος του. Έχει κι αυτό την γραφικότητά του, δε λέω.. :bravo:
Δε μου λες ρε ζούδι.
η κασέτα που είχα (από μαγαζί, με ταινία πάνω δηλαδή. Είχε κυκλοφορήσει δίσκος) όπου το πρώτο κομμάτι από τη δεύτερη πλευρά έλεγε:
"λαίντυζ εντ τζέντλεμα φρομ λος άντζελες κάλο φόρνια δε ντορς" και έμπαινε το ροντχάουζ μπλουζ, ένας δίσκος που όλο μίλαγε. Πχ "ϊντιαν ίντιαν γουα ντιν γιου ντάι φορ, ίντια σεζ νάθι νατόλ" και τέτοια.

πως στο μπέο λεγότανε;

Στην πρώτη πλευρά νομίζω, ξεκίναγε με το ιζ έβριμπάντι ιν δε σερεμόνι ιζ μπιγκίν και τέτοια.

Ψάχνω ένα συγκεκριμένο σόλο και στο γιουτού γίνεται της πουτάνας. να αποκλείσω τα υπόλοιπα τουλάχιστον να ψάξω σε ένα μόνο δίσκο.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
esu
Δημοσιεύσεις: 1542
Εγγραφή: 07 Νοέμ 2018, 16:08

Re: Ρόδος: Εν ψυχρώ δολοφονία 30χρονης στη μέση του δρόμου - Αυτοκτόνησε ο δράστης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από esu » 26 Σεπ 2021, 14:30

Green Dragon έγραψε:
26 Σεπ 2021, 08:16
esu έγραψε:
25 Σεπ 2021, 21:37
Green Dragon έγραψε:
25 Σεπ 2021, 21:21


Ναι αλλά υπονοεί (η λέξη) ότι καλό κορίτσι είναι το ανέραστο κορίτσι. Τρίχες κατσαρές δηλαδή, βλακεία όρος, παραπλανητικός. Η ανέραστη είναι πολύ πιο πιθανό να είναι κομπλεξική και προβληματική.
Ενώ το να χεις πάρει το βόρειο ημισφαίριο και να μην έχεις στεργιώσει σε σχέση σε κάνει νορμαλ.
Πολύ πιο νορμάλ από τις ανέραστες. Εξάλλου εξελικτικά φτιαχτήκαμε για να αναπαραγόμαστε, όχι για να κοιτάμε τ' αστέρια.
Εντάξει μπορείς να αναπαράγεσαι και με έναν άνθρωπο επαναλαμβανόμενα, δεν στο απαγορεύει κανείς.

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14631
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Ρόδος: Εν ψυχρώ δολοφονία 30χρονης στη μέση του δρόμου - Αυτοκτόνησε ο δράστης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 26 Σεπ 2021, 14:31

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
26 Σεπ 2021, 12:00
Και κάτι τελευταίο
Κρίνοντας αντικειμενικά και αμερόληπτα σύμφωνα με τον δικό μας έστω σχετικό ηθικό ή άλλου είδους κώδικα μπορεί να βρίσκω ελαφρυντικά σε έναν δράστη (χωρίς να δικαιολογω την πράξη του ή να πιστεύω ότι δεν πρέπει να τιμωρηθεί γι αυτή ) ή να κρίνω αρνητικά ένα θύμα χωρίς αυτό να σημαίνει ότι επικροτω αυτό που έπαθε
Απαγόρευση η περιορισμούς στην ελευθερία να σκέφτομαι δεν θα μου επιβάλει καμία ιερότητα καμιάς ιδεολογικής ορθότητας

Τίποτε δεν ειναι ιερό, τα πάντα μπορουν να κριθούν
Ρε δικέ μου, δεν έχεις κουραστεί να γράφεις το ίδιο πράγμα με άλλα λόγια, σε κάθε σου ανάρτηση, σε κάθε θέμα;

Και δεν είναι καν αστείο αυτό που γράφεις, να πεις ότι γελάμε κιόλας. Η ίδια μονότονη μαλακία για το δικαίωμα να έχεις ότι άποψη θέλεις, όσο αιρετική και να είναι.

Ο Ραπτόπουλος του πχώρουμ έχεις καταντήσει.
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εγκληματικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών