Ρόδος: Εν ψυχρώ δολοφονία 30χρονης στη μέση του δρόμου - Αυτοκτόνησε ο δράστης

Υποθέσεις εγκλημάτων και περιστατικά ποινικής φύσης (σοβαρά), όπως δολοφονίες, απαγωγές, υπεξαιρέσεις, ληστείες κ.ά., στην ελληνική κοινωνία.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ρόδος: Εν ψυχρώ δολοφονία 30χρονης στη μέση του δρόμου - Αυτοκτόνησε ο δράστης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 24 Σεπ 2021, 19:18

Ασέβαστος έγραψε:
24 Σεπ 2021, 19:14

ελα, κλεβεις.

παιρνεις λεξεις που χρησιμοποιουν οι ανθρωποι για τις γυναικες,ακυρο, για αλλους ανθρωπους, αντρες και γυναικες, και λες οτι τις χρησιμοποιουν μονο αντρες προς γυναικες.

εισαι ο ορισμος του biased. δυσκολα μπορεις να κανεις πιο σεξιστικο σχολιο απο αυτο.
Δεν το έγραψα εγώ. Αυτός ο Άγιος άνθρωπος στο φμπ το έγραψε. Και συμφωνώ. Εξάλλου οι περισσότεροι που έχουν θέμα με τον όρο γυναικοκτονία είναι άντρες.
Αυτός σας ξεμπροστιαζει. Όχι εγώ.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32643
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Ρόδος: Εν ψυχρώ δολοφονία 30χρονης στη μέση του δρόμου - Αυτοκτόνησε ο δράστης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 24 Σεπ 2021, 19:26

Naida έγραψε:
24 Σεπ 2021, 19:18
Ασέβαστος έγραψε:
24 Σεπ 2021, 19:14

ελα, κλεβεις.

παιρνεις λεξεις που χρησιμοποιουν οι ανθρωποι για τις γυναικες,ακυρο, για αλλους ανθρωπους, αντρες και γυναικες, και λες οτι τις χρησιμοποιουν μονο αντρες προς γυναικες.

εισαι ο ορισμος του biased. δυσκολα μπορεις να κανεις πιο σεξιστικο σχολιο απο αυτο.
Δεν το έγραψα εγώ. Αυτός ο Άγιος άνθρωπος στο φμπ το έγραψε. Και συμφωνώ. Εξάλλου οι περισσότεροι που έχουν θέμα με τον όρο γυναικοκτονία είναι άντρες.
Αυτός σας ξεμπροστιαζει. Όχι εγώ.
εσυ, εφοσον συμφωνεις, γιατι εισαι τοσο τυφλη που δεν βλεπεις οτι ολες αυτες οι λεξεις, χρησιμοποιουνται απο και προς, αντρες και γυναικες;

οτι αυτο που εγραψε, ειναι απλως ενα ψεμμα. αυτες δεν ειναι λεξεις που χρησιμοποιουν αντρες εναντιον γυναικων, ειναι λεξεις που χρησιμοποιουν ανθρωποι εναντιον ανθρωπων. πολλες απο αυτες μαλιστα, δεν θα τις χρησιμοποιουσε ποτε αντρας, ειναι αυτες που λετε μεταξυ σας.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

nemo
Δημοσιεύσεις: 7135
Εγγραφή: 04 Ιούλ 2018, 11:08

Re: Ρόδος: Εν ψυχρώ δολοφονία 30χρονης στη μέση του δρόμου - Αυτοκτόνησε ο δράστης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nemo » 24 Σεπ 2021, 19:30

Naida έγραψε:
24 Σεπ 2021, 19:18
Ασέβαστος έγραψε:
24 Σεπ 2021, 19:14

ελα, κλεβεις.

παιρνεις λεξεις που χρησιμοποιουν οι ανθρωποι για τις γυναικες,ακυρο, για αλλους ανθρωπους, αντρες και γυναικες, και λες οτι τις χρησιμοποιουν μονο αντρες προς γυναικες.

εισαι ο ορισμος του biased. δυσκολα μπορεις να κανεις πιο σεξιστικο σχολιο απο αυτο.
Δεν το έγραψα εγώ. Αυτός ο Άγιος άνθρωπος στο φμπ το έγραψε. Και συμφωνώ. Εξάλλου οι περισσότεροι που έχουν θέμα με τον όρο γυναικοκτονία είναι άντρες.
Αυτός σας ξεμπροστιαζει. Όχι εγώ.
αν σκεφτουμε ποσα εκατομμυρια ζευγαρια υπαρχουν στον κοσμο και ποσες οι γυναικοκτονιες θα δουμε οτι μια χαρα σας σεβονται οι ανδρες

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ρόδος: Εν ψυχρώ δολοφονία 30χρονης στη μέση του δρόμου - Αυτοκτόνησε ο δράστης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 24 Σεπ 2021, 19:40

Ασέβαστος έγραψε:
24 Σεπ 2021, 19:26
Naida έγραψε:
24 Σεπ 2021, 19:18
Ασέβαστος έγραψε:
24 Σεπ 2021, 19:14

ελα, κλεβεις.

παιρνεις λεξεις που χρησιμοποιουν οι ανθρωποι για τις γυναικες,ακυρο, για αλλους ανθρωπους, αντρες και γυναικες, και λες οτι τις χρησιμοποιουν μονο αντρες προς γυναικες.

εισαι ο ορισμος του biased. δυσκολα μπορεις να κανεις πιο σεξιστικο σχολιο απο αυτο.
Δεν το έγραψα εγώ. Αυτός ο Άγιος άνθρωπος στο φμπ το έγραψε. Και συμφωνώ. Εξάλλου οι περισσότεροι που έχουν θέμα με τον όρο γυναικοκτονία είναι άντρες.
Αυτός σας ξεμπροστιαζει. Όχι εγώ.
εσυ, εφοσον συμφωνεις, γιατι εισαι τοσο τυφλη που δεν βλεπεις οτι ολες αυτες οι λεξεις, χρησιμοποιουνται απο και προς, αντρες και γυναικες;

οτι αυτο που εγραψε, ειναι απλως ενα ψεμμα. αυτες δεν ειναι λεξεις που χρησιμοποιουν αντρες εναντιον γυναικων, ειναι λεξεις που χρησιμοποιουν ανθρωποι εναντιον ανθρωπων. πολλες απο αυτες μαλιστα, δεν θα τις χρησιμοποιουσε ποτε αντρας, ειναι αυτες που λετε μεταξυ σας.
Μα την αλήθεια λέει. Γιατί να διαφωνήσω; και οι γυναίκες αποκαλούν με διάφορους χαρακτηρισμούς άλλες γυναίκες αλλά σε καμία περίπτωση δεν έχει την απόχρωση των λέξεων που έβαλε ο παραπάνω. Και όπως σου είπα εγώ μπορεί να αποκαλέσω μια γυναίκα πατσαβούρα, παπαρω κτλ και ας μην την ξέρω για τον χ, ψ προσωπικό λόγο μου αλλά δεν θα αρνηθώ τα δικαιώματα της γυναίκας , ούτε θα την κατηγορήσω αν βιαστεί ότι είχε μερίδιο ευθύνης,προκάλεσε, γιατί δεν μιλήσε, ούτε αν τη σκοτώσουν έκανε λάθος επιλογή συντρόφου, δεν έκρινε καλά και δεν έφυγε νωρίς, τον έφερε στο αμήν κτλ κτλ και όπως εγώ αλλες χιλιάδες γυναίκες.
Κατάλαβες την διαφορά μας; σας ενοχλεί ο όρος γυναικοκτονία γιατί από πίσω φέρει βάρος μεγάλο για την κοινωνία που αποδέχεται και χαϊδεύει συμπεριφορές.
Για αυτό σας ξεμπροστιαζει ανελέητα το ποστ αυτού του αντρός με τα τεράστια @@.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ρόδος: Εν ψυχρώ δολοφονία 30χρονης στη μέση του δρόμου - Αυτοκτόνησε ο δράστης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 24 Σεπ 2021, 19:40

nemo έγραψε:
24 Σεπ 2021, 19:30
Naida έγραψε:
24 Σεπ 2021, 19:18
Ασέβαστος έγραψε:
24 Σεπ 2021, 19:14

ελα, κλεβεις.

παιρνεις λεξεις που χρησιμοποιουν οι ανθρωποι για τις γυναικες,ακυρο, για αλλους ανθρωπους, αντρες και γυναικες, και λες οτι τις χρησιμοποιουν μονο αντρες προς γυναικες.

εισαι ο ορισμος του biased. δυσκολα μπορεις να κανεις πιο σεξιστικο σχολιο απο αυτο.
Δεν το έγραψα εγώ. Αυτός ο Άγιος άνθρωπος στο φμπ το έγραψε. Και συμφωνώ. Εξάλλου οι περισσότεροι που έχουν θέμα με τον όρο γυναικοκτονία είναι άντρες.
Αυτός σας ξεμπροστιαζει. Όχι εγώ.
αν σκεφτουμε ποσα εκατομμυρια ζευγαρια υπαρχουν στον κοσμο και ποσες οι γυναικοκτονιες θα δουμε οτι μια χαρα σας σεβονται οι ανδρες
Αντε ρε σε καμια γωνία που έχεις θράσος και μιλάς μετά τα χθεσινά τραγικά που έγραψες.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22746
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Ρόδος: Εν ψυχρώ δολοφονία 30χρονης στη μέση του δρόμου - Αυτοκτόνησε ο δράστης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 24 Σεπ 2021, 19:44

Εντωμεταξύ ο σουργελοθειος του φονιά που έχει πάρει σβάρνα τα κανάλια να τον υπερασπίζεται,αναφερει πως είναι χριστιανική οικογένεια, και αυτό το λέει για καλό.

nemo
Δημοσιεύσεις: 7135
Εγγραφή: 04 Ιούλ 2018, 11:08

Re: Ρόδος: Εν ψυχρώ δολοφονία 30χρονης στη μέση του δρόμου - Αυτοκτόνησε ο δράστης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nemo » 24 Σεπ 2021, 20:16

Naida έγραψε:
24 Σεπ 2021, 19:40
nemo έγραψε:
24 Σεπ 2021, 19:30
Naida έγραψε:
24 Σεπ 2021, 19:18


Δεν το έγραψα εγώ. Αυτός ο Άγιος άνθρωπος στο φμπ το έγραψε. Και συμφωνώ. Εξάλλου οι περισσότεροι που έχουν θέμα με τον όρο γυναικοκτονία είναι άντρες.
Αυτός σας ξεμπροστιαζει. Όχι εγώ.
αν σκεφτουμε ποσα εκατομμυρια ζευγαρια υπαρχουν στον κοσμο και ποσες οι γυναικοκτονιες θα δουμε οτι μια χαρα σας σεβονται οι ανδρες
Αντε ρε σε καμια γωνία που έχεις θράσος και μιλάς μετά τα χθεσινά τραγικά που έγραψες.
μιλας και σκεφτεσαι εντελως σε φαντασιακο επιπεδο και εγω τωρα καθομαι και σου απαντω γιατι βαριεμαι να κανω κατι αλλο
και οχι γιατι το θεωρω σπουδαιο αυτα που θα πω ή αυτα που θα ακουσω πχ χιλιαδες δολοφονιες γινονται απο ανδρες σε ανδρες
και ελαχιστες ειναι σε σε συγκριση σε γυναικες ..και αυτο δεν θα αλλαξει προς το παρον και ειτε ανθρωποκτονία ειτε γυναικοκτονια
το αποτελεσμα δεν αλλαζει γιατι οι ανθρωποι πραττουν και θα πραττουν θα ενεργουν πολλες φορες χωρις να σκεφτονται
το αποτελεσμα των πραξεων ειτε θα ειναι οι ιδιοι δολοφονοι ειτε θυματα και δεν εχει καμια σημασια αν ειναι ανδρες ή γυναικες
για αυτο λογικεψου λιγο με τις υπερβολες σου

Blackdog
Δημοσιεύσεις: 2438
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2021, 14:47

Re: Ρόδος: Εν ψυχρώ δολοφονία 30χρονης στη μέση του δρόμου - Αυτοκτόνησε ο δράστης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Blackdog » 24 Σεπ 2021, 20:18

Nandros έγραψε:
24 Σεπ 2021, 18:50
Blackdog έγραψε:
24 Σεπ 2021, 15:56
Nandros έγραψε:
24 Σεπ 2021, 15:49
:smt018

homo = άντρας άνθρωπος
homicide = δολοφονία ανθρωποκτονία
.
Αγγλικα

Ηοmo = man :smt018(Homo is a Latin word that means man, or human)

Homicide = manslaughter
Άνδρας στα Λατινικά = vir.
Γυναίκα στα λατινικά = Femina.
Άνθρωπος στα Λατινικά = Homo.

Homo sapiens = Άνθρωπος ο σοφός και όχι Άνδρας ο σοφός (μην τρελαθούμε τώρα!)
.
Βρε αγορι μου, δεν καταλαβαινεις τι λεω...

Εβαλα και λεξικο :102:
https://www.vocabulary.com/dictionary/homo

synonyms:human, human being, man

Δεν ειπα οτι σημαινει αποκλειστικα αντρας, αλλα οτι η λεξη homo μεταφραζεται και ως ετσι (man δηλαδη). Το mankind γιατι σημαινει ανθρωποτητα και οχι ανδροποτητα; Γιατι λενε "time of man" ; Και ο αρμστρονγκ οταν πατησε στο φεγγαρι και ειπε αυτο με το μικρο βημα για τον ανθρωπο, την λεξη man χρησιμοποιησε;

Για να σε διευκολυνω το man με αρθρο the σημαινει αντρας, χωρις αρθρο σημαινει ανθρωπος. Ειναι η ιδια λεξη ομως, συνωνυμη με το homo, αν ημουν φεμινιστρια ειναι το πρωτο που θα προσεχα...


Ενα αλλο στοιχειο ειναι οτι ο ορος αυτος δημιουργηθηκε πρωτη φορα το 1801 σε ενα σατιρικο μυθιστορημα για το Λονδινο, για να περιγραψει φονους με θυματα γυναικες. Και ο τυπος απλα το homo-cide το εκανε femi-cide.
https://www.femicideincanada.ca/about/history
Mετα τα 160 χρονια ανακαλυψε την λεξη μια φεμινιστρια και τον εκανε δημοφιλη ως "δολοφονια γυναικας επειδη ειναι γυναικα". Μεχρι τοτε δεν σημαινε τιποτα, ηταν ενα αστειο σε μυθιστορημα.

Ειναι ενας ορος λοιπον ο οποιος εγινε δημοφιλης το 1960, δεν σημαινε κατι πριν και δεν σημαινει κατι αλλο απ τον ορισμο που εδωσε η φεμ. Συγκρινε αυτα με τον ορο "γυναικοκτονια"...


Δεν εχω σαφη στοιχεια για το human, αλλα human και homo θα ελεγα μοιαζουν

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32643
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Ρόδος: Εν ψυχρώ δολοφονία 30χρονης στη μέση του δρόμου - Αυτοκτόνησε ο δράστης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 24 Σεπ 2021, 20:34

Naida έγραψε:
24 Σεπ 2021, 19:40


Μα την αλήθεια λέει. Γιατί να διαφωνήσω; και οι γυναίκες αποκαλούν με διάφορους χαρακτηρισμούς άλλες γυναίκες αλλά σε καμία περίπτωση δεν έχει την απόχρωση των λέξεων που έβαλε ο παραπάνω. Και όπως σου είπα εγώ μπορεί να αποκαλέσω μια γυναίκα πατσαβούρα, παπαρω κτλ και ας μην την ξέρω για τον χ, ψ προσωπικό λόγο μου αλλά δεν θα αρνηθώ τα δικαιώματα της γυναίκας , ούτε θα την κατηγορήσω αν βιαστεί ότι είχε μερίδιο ευθύνης,προκάλεσε, γιατί δεν μιλήσε, ούτε αν τη σκοτώσουν έκανε λάθος επιλογή συντρόφου, δεν έκρινε καλά και δεν έφυγε νωρίς, τον έφερε στο αμήν κτλ κτλ και όπως εγώ αλλες χιλιάδες γυναίκες.
Κατάλαβες την διαφορά μας; σας ενοχλεί ο όρος γυναικοκτονία γιατί από πίσω φέρει βάρος μεγάλο για την κοινωνία που αποδέχεται και χαϊδεύει συμπεριφορές.
Για αυτό σας ξεμπροστιαζει ανελέητα το ποστ αυτού του αντρός με τα τεράστια @@.
εξακολουθει να ειναι ψεμμα το οτι αυτες ειναι λεξεις που χρησιμοποιουν οι αντρες, και αυτο που εγραψες ειναι ασχετο.

επισης, ο ανδρας αυτος τα εχει μικρα. :102:
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 27154
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:47

Re: Ρόδος: Εν ψυχρώ δολοφονία 30χρονης στη μέση του δρόμου - Αυτοκτόνησε ο δράστης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ » 24 Σεπ 2021, 20:34

Naida έγραψε:
24 Σεπ 2021, 17:40
Μεγάλος ο κατάλογος. Αψογος.

τρώγλη, θείτσα, γκιόσα, κλαραμπέλ, μπαζάουσκας/ αδερφές καραμπαζόφ, ψωλαποθήκη, γελάδα, χαμούρα
Ο χρήστης που γκρέμισε τον εθνολαϊκισμό

Άβαταρ μέλους
Lord Brum
Δημοσιεύσεις: 15038
Εγγραφή: 08 Δεκ 2018, 00:27
Phorum.gr user: coriander

Re: Ρόδος: Εν ψυχρώ δολοφονία 30χρονης στη μέση του δρόμου - Αυτοκτόνησε ο δράστης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lord Brum » 24 Σεπ 2021, 20:44

ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
24 Σεπ 2021, 20:34
Naida έγραψε:
24 Σεπ 2021, 17:40
Μεγάλος ο κατάλογος. Αψογος.

τρώγλη, θείτσα, γκιόσα, κλαραμπέλ, μπαζάουσκας/ αδερφές καραμπαζόφ, ψωλαποθήκη, γελάδα, χαμούρα
Ξεφτιλισμένη, ψωλοαρπαχτρα, τελειωμένη, κακογαμημενη, αγαμητη, ζητιάνα της ψωλης, γαμιολα,
Σκότωσε τον ζαίο που κρύβεις μέσα σου!

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29696
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Ρόδος: Εν ψυχρώ δολοφονία 30χρονης στη μέση του δρόμου - Αυτοκτόνησε ο δράστης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 24 Σεπ 2021, 20:54

Σε όλες τα ίδια έκανε λένε. Κρίμα την κοπέλα. Αυτή ήταν η άτυχη.

https://www.protothema.gr/greece/articl ... uzugo-tou/
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

nemo
Δημοσιεύσεις: 7135
Εγγραφή: 04 Ιούλ 2018, 11:08

Re: Ρόδος: Εν ψυχρώ δολοφονία 30χρονης στη μέση του δρόμου - Αυτοκτόνησε ο δράστης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nemo » 24 Σεπ 2021, 20:55

αυτες οι λεξεις χαρακτηρίζουν ενα ποσοστο των γυναικων και υπαρχουν περισσοτερες που δεν τις αξιζουν να τις ακουν

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ρόδος: Εν ψυχρώ δολοφονία 30χρονης στη μέση του δρόμου - Αυτοκτόνησε ο δράστης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 24 Σεπ 2021, 21:07

ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
24 Σεπ 2021, 20:34
Naida έγραψε:
24 Σεπ 2021, 17:40
Μεγάλος ο κατάλογος. Αψογος.

τρώγλη, θείτσα, γκιόσα, κλαραμπέλ, μπαζάουσκας/ αδερφές καραμπαζόφ, ψωλαποθήκη, γελάδα, χαμούρα
Πάτος.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ρόδος: Εν ψυχρώ δολοφονία 30χρονης στη μέση του δρόμου - Αυτοκτόνησε ο δράστης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 24 Σεπ 2021, 21:10

Ασέβαστος έγραψε:
24 Σεπ 2021, 20:34

εξακολουθει να ειναι ψεμμα το οτι αυτες ειναι λεξεις που χρησιμοποιουν οι αντρες, και αυτο που εγραψες ειναι ασχετο.

επισης, ο ανδρας αυτος τα εχει μικρα. :102:
Δεν είναι ψέμα. Επίσης όσο και να τα έχει σε μέγεθος είναι τεράστια. Άντρακλας λέμε από τους σωστούς.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εγκληματικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών