Οικογενεια στην Πατρα χανει μυστηριωδώς και τα τρια της παιδια μεσα σε τρια χρονια

Υποθέσεις εγκλημάτων και περιστατικά ποινικής φύσης (σοβαρά), όπως δολοφονίες, απαγωγές, υπεξαιρέσεις, ληστείες κ.ά., στην ελληνική κοινωνία.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 27034
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: Οικογενεια στην Πατρα χανει μυστηριωδώς και τα τρια της παιδια μεσα σε τρια χρονια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 25 Αύγ 2022, 14:12

AlienWay έγραψε:
25 Αύγ 2022, 14:10
Nandros έγραψε:
25 Αύγ 2022, 13:26
AlienWay έγραψε:
24 Αύγ 2022, 15:19


Ηταν αυτό που έπρεπε να είναι με βάση το λειτούργημα που επιτελεί και -τολμώ να πω- σε πολλά σημεία, καλύτερος και από αυτούς του εξωτερικού.

(Εννοείται ότι υπερασπιζότανε μια δολοφόνο, αλλά το έκανε με ένα τρόπο που ήταν στα πλαίσια της λογικής και χωρίς φανφάρες)
Όταν προσπαθεί με νομικίστικα τερτίπια και παγαποντιές να την βγάλει αθώα περιστερά, με το μειλίχιο ύφος του βεβαίως-βεβαίως, πόσο κουφάλα είναι και αυτός;
Αυτή είναι η δουλειά των δικηγόρων.
Και ας πάει στον διάολο η δικαιοσύνη;
Δεν τους κάνει λιγότερο συχαμερούς τους συγκεκριμένους.
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Οικογενεια στην Πατρα χανει μυστηριωδώς και τα τρια της παιδια μεσα σε τρια χρονια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 25 Αύγ 2022, 14:22

Πασιφάη έγραψε:
25 Αύγ 2022, 14:08
nowhere έγραψε:
25 Αύγ 2022, 13:40
Πασιφάη έγραψε:
25 Αύγ 2022, 13:19
Λες μόνο λόγω δημοσιότητας; Εντάξει πουλάει το αφήγημα, αλλά ο τύπος είναι μέγιστος φραγκόγυπας. Δεν πάει με κανα σταυρό στο χέρι.Ας είμαστε λίγο σοβαροί.
το "μόνο λόγω δημοσιότητας" σε μια χαμένη υπόθεση που τελικά κερδίζει με όλα τα φώτα πάνω του = ένας σκασμός λεφτά από τους επόμενους
Κοίτα, όλοι θα φάνε. Το θέμα της Πισπιρίγκου είναι, που θα ''κάτσει η μπίλια''. Να βγει το συντομότερο δυνατόν. Ας μην ξεχνάμε πως δεν έχει ομολογήσει, μα όλα τα στοιχεία των επιστημόνων είναι αδιάσειστα. Περιμένω κινήσεις Κούγια, για να έχω μια πιο ξεκάθαρη εικόνα. Ο Όθωνας ήτανε λίγο λαπάς για την περίπτωσή της. Γι'αυτό και τον τελείωσε. Κι αυτός κονόμησε το κάτι τις του.
Ξέρει τι αντιμετωπίζει η ''κυρία''. Σαφέστατα.
Ο Κούγιας εννοείται πως θα έχει άπειρα οφέλη στη Μεταπισπιρίγκεια εποχή.
Είναι αδιάσειστα τα στοιχεία; μηπως έχουν παίξει πολύ ρόλο τα μμε και η κοινή γνώμη;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Οικογενεια στην Πατρα χανει μυστηριωδώς και τα τρια της παιδια μεσα σε τρια χρονια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 25 Αύγ 2022, 14:37

Πασιφάη έγραψε:
25 Αύγ 2022, 12:01
Χαοτικός έγραψε:
24 Αύγ 2022, 15:18
Α και κάτι ακόμα γιατί δεν συμμετείχα στο νήμα από την αρχή. Την Πισπιρίγκου δεν τη μισώ ούτε επιθυμώ το κακό της εκδικητικά. αντιθέτως τη λυπάμαι και φαντάζομαι το αδιέξοδο που θα βιώνει. περιμένω πολλές συμπεριφορές να βγάλει που θα χαρακτηρίζονται περίεργες, βλακώδεις κλπ. Είναι φυσικό γιατί προσπαθεί να απαλλαγεί από την πραγματικότητα.
Κι εγώ τη λυπάμαι..:003: Μια χαρά 400 τα'χει η πουτάνα.
Τα παιδάκια άραγε ποιός τα σκέφτεται;
Όλοι και κανένας. Τέλος πάντων.

Έχω καταλήξει ότι το έκανε για χειριστικούς λόγους κατά του άντρα της. Δηλαδή φαντάσου, με απορρίπτεις έτσι απλά; θα σου δείξω τι δύναμή μου να σε ταράζω, να σε επηρεάζω, κάτι. Δεν είναι θέμα εγωισμού; Βάζω την πάρτη μου παραπάνω από τα παιδιά μου. Αυτό το έχουν ή το έχουμε πολλοί. Μπορεί να μην το κάνει άλλος, αλλά παραμένει σοβαρή αρρώστια το θέμα του Εγώ. Και φυσικά όλο αυτό πηγάζει από την νοοτροπία της εξουσίας και πως την ενστερνιζόμαστε σαν αξία.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

runner
Δημοσιεύσεις: 2682
Εγγραφή: 08 Ιουν 2020, 21:11

Re: Οικογενεια στην Πατρα χανει μυστηριωδώς και τα τρια της παιδια μεσα σε τρια χρονια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από runner » 25 Αύγ 2022, 14:42

Naida έγραψε:
24 Αύγ 2022, 15:04
Μπορεί και να μην είναι δολοφονίες.
Και τι άλλο θα μπορούσαν να είναι;
Τυχαίοι θάνατοι;
Και στα τρία παιδιά και μάλιστα υπό αδιευκρίνιστες συνθήκες;
Πάρα πολύ έως εντελώς απίθανο φαντάζει ένα τέτοιο σενάριο.

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13340
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Οικογενεια στην Πατρα χανει μυστηριωδώς και τα τρια της παιδια μεσα σε τρια χρονια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 25 Αύγ 2022, 14:46

Naida έγραψε:
25 Αύγ 2022, 14:22
Πασιφάη έγραψε:
25 Αύγ 2022, 14:08
nowhere έγραψε:
25 Αύγ 2022, 13:40

το "μόνο λόγω δημοσιότητας" σε μια χαμένη υπόθεση που τελικά κερδίζει με όλα τα φώτα πάνω του = ένας σκασμός λεφτά από τους επόμενους
Κοίτα, όλοι θα φάνε. Το θέμα της Πισπιρίγκου είναι, που θα ''κάτσει η μπίλια''. Να βγει το συντομότερο δυνατόν. Ας μην ξεχνάμε πως δεν έχει ομολογήσει, μα όλα τα στοιχεία των επιστημόνων είναι αδιάσειστα. Περιμένω κινήσεις Κούγια, για να έχω μια πιο ξεκάθαρη εικόνα. Ο Όθωνας ήτανε λίγο λαπάς για την περίπτωσή της. Γι'αυτό και τον τελείωσε. Κι αυτός κονόμησε το κάτι τις του.
Ξέρει τι αντιμετωπίζει η ''κυρία''. Σαφέστατα.
Ο Κούγιας εννοείται πως θα έχει άπειρα οφέλη στη Μεταπισπιρίγκεια εποχή.
Είναι αδιάσειστα τα στοιχεία; μηπως έχουν παίξει πολύ ρόλο τα μμε και η κοινή γνώμη;
Η έκθεση Καρακούκη - Καλογρηά, δεν ειναι αδιάσειστη; Τα ΜΜΕ ασχολήθηκαν αφού τους έδινε πρώτα πσωμάκι η τύπισσα με την οικογένειά της.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13340
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Οικογενεια στην Πατρα χανει μυστηριωδώς και τα τρια της παιδια μεσα σε τρια χρονια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 25 Αύγ 2022, 14:47

runner έγραψε:
25 Αύγ 2022, 14:42
Naida έγραψε:
24 Αύγ 2022, 15:04
Μπορεί και να μην είναι δολοφονίες.
Και τι άλλο θα μπορούσαν να είναι;
Τυχαίοι θάνατοι;
Και στα τρία παιδιά και μάλιστα υπό αδιευκρίνιστες συνθήκες;
Πάρα πολύ έως εντελώς απίθανο φαντάζει ένα τέτοιο σενάριο.
Έτσι ακριβώς.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Οικογενεια στην Πατρα χανει μυστηριωδώς και τα τρια της παιδια μεσα σε τρια χρονια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 25 Αύγ 2022, 14:47

runner έγραψε:
25 Αύγ 2022, 14:42
Naida έγραψε:
24 Αύγ 2022, 15:04
Μπορεί και να μην είναι δολοφονίες.
Και τι άλλο θα μπορούσαν να είναι;
Τυχαίοι θάνατοι;
Και στα τρία παιδιά και μάλιστα υπό αδιευκρίνιστες συνθήκες;
Πάρα πολύ έως εντελώς απίθανο φαντάζει ένα τέτοιο σενάριο.
Δεν ξέρω. Κατά 98% είναι να είναι δολοφονίες. Απλά έχει πέσει πολύ μπιρι μπιρι από τα μμε και εκτός αυτού γενικά η κοινωνία "αναμείχθηκε" πολύ σε όλο αυτό.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23230
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Οικογενεια στην Πατρα χανει μυστηριωδώς και τα τρια της παιδια μεσα σε τρια χρονια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 25 Αύγ 2022, 14:49

Nandros έγραψε:
25 Αύγ 2022, 14:12
AlienWay έγραψε:
25 Αύγ 2022, 14:10
Nandros έγραψε:
25 Αύγ 2022, 13:26

Όταν προσπαθεί με νομικίστικα τερτίπια και παγαποντιές να την βγάλει αθώα περιστερά, με το μειλίχιο ύφος του βεβαίως-βεβαίως, πόσο κουφάλα είναι και αυτός;
Αυτή είναι η δουλειά των δικηγόρων.
Και ας πάει στον διάολο η δικαιοσύνη;
Δεν τους κάνει λιγότερο συχαμερούς τους συγκεκριμένους.
Η δικαιοσύνη ορίζει ότι πρέπει να υπερασπίζονται όλοι οι κατηγορούμενοι ανεξαιρέτως.
Ζούμε σε μια οικονομία.

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13340
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Οικογενεια στην Πατρα χανει μυστηριωδώς και τα τρια της παιδια μεσα σε τρια χρονια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 25 Αύγ 2022, 14:51

Χαοτικός έγραψε:
25 Αύγ 2022, 14:37
Πασιφάη έγραψε:
25 Αύγ 2022, 12:01
Χαοτικός έγραψε:
24 Αύγ 2022, 15:18
Α και κάτι ακόμα γιατί δεν συμμετείχα στο νήμα από την αρχή. Την Πισπιρίγκου δεν τη μισώ ούτε επιθυμώ το κακό της εκδικητικά. αντιθέτως τη λυπάμαι και φαντάζομαι το αδιέξοδο που θα βιώνει. περιμένω πολλές συμπεριφορές να βγάλει που θα χαρακτηρίζονται περίεργες, βλακώδεις κλπ. Είναι φυσικό γιατί προσπαθεί να απαλλαγεί από την πραγματικότητα.
Κι εγώ τη λυπάμαι..:003: Μια χαρά 400 τα'χει η πουτάνα.
Τα παιδάκια άραγε ποιός τα σκέφτεται;
Όλοι και κανένας. Τέλος πάντων.

Έχω καταλήξει ότι το έκανε για χειριστικούς λόγους κατά του άντρα της. Δηλαδή φαντάσου, με απορρίπτεις έτσι απλά; θα σου δείξω τι δύναμή μου να σε ταράζω, να σε επηρεάζω, κάτι. Δεν είναι θέμα εγωισμού; Βάζω την πάρτη μου παραπάνω από τα παιδιά μου. Αυτό το έχουν ή το έχουμε πολλοί. Μπορεί να μην το κάνει άλλος, αλλά παραμένει σοβαρή αρρώστια το θέμα του Εγώ. Και φυσικά όλο αυτό πηγάζει από την νοοτροπία της εξουσίας και πως την ενστερνιζόμαστε σαν αξία.
Ρε φίλε δεν θα διαφωνήσω στην ουσία αυτών που γράφεις. Απλά θεωρώ πως αν δεν είναι μια αξία πανέμορφη και πολύτιμη τα ίδια μας τα παιδιά, τότε τι θα μπορούσε να είναι; Ό,τιδήποτε άλλο που μπορεί να βλάψει ένεκα άκρατου εγωϊσμού, ΔΕΝ μπορεί να χαρακτηριστεί με τη λέξη, διότι την βρωμίζει.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Οικογενεια στην Πατρα χανει μυστηριωδώς και τα τρια της παιδια μεσα σε τρια χρονια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 25 Αύγ 2022, 14:55

Πασιφάη έγραψε:
25 Αύγ 2022, 14:46
Naida έγραψε:
25 Αύγ 2022, 14:22
Πασιφάη έγραψε:
25 Αύγ 2022, 14:08


Κοίτα, όλοι θα φάνε. Το θέμα της Πισπιρίγκου είναι, που θα ''κάτσει η μπίλια''. Να βγει το συντομότερο δυνατόν. Ας μην ξεχνάμε πως δεν έχει ομολογήσει, μα όλα τα στοιχεία των επιστημόνων είναι αδιάσειστα. Περιμένω κινήσεις Κούγια, για να έχω μια πιο ξεκάθαρη εικόνα. Ο Όθωνας ήτανε λίγο λαπάς για την περίπτωσή της. Γι'αυτό και τον τελείωσε. Κι αυτός κονόμησε το κάτι τις του.
Ξέρει τι αντιμετωπίζει η ''κυρία''. Σαφέστατα.
Ο Κούγιας εννοείται πως θα έχει άπειρα οφέλη στη Μεταπισπιρίγκεια εποχή.
Είναι αδιάσειστα τα στοιχεία; μηπως έχουν παίξει πολύ ρόλο τα μμε και η κοινή γνώμη;
Η έκθεση Καρακούκη - Καλογρηά, δεν ειναι αδιάσειστη; Τα ΜΜΕ ασχολήθηκαν αφού τους έδινε πρώτα πσωμάκι η τύπισσα με την οικογένειά της.
Τα μμε ασχολήθηκαν από την αρχή. Πριν ακόμα βγει οτιδήποτε. Και οδήγησαν και προς τα εκεί την σκέψη όλων, κάτι νικολουληδες, κάτι κατερινοπουλοι, Ευαγγελάτοι κτλ. Ξαναλέω ότι πιο σίγουρο είναι να όντως η δολοφόνος..
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

runner
Δημοσιεύσεις: 2682
Εγγραφή: 08 Ιουν 2020, 21:11

Re: Οικογενεια στην Πατρα χανει μυστηριωδώς και τα τρια της παιδια μεσα σε τρια χρονια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από runner » 25 Αύγ 2022, 14:55

Naida έγραψε:
25 Αύγ 2022, 14:47
Δεν ξέρω. Κατά 98% είναι να είναι δολοφονίες. Απλά έχει πέσει πολύ μπιρι μπιρι από τα μμε και εκτός αυτού γενικά η κοινωνία "αναμείχθηκε" πολύ σε όλο αυτό.
Καλά, σε αυτό το 2% πιστεύω και εγώ αν και κατά βάθος μου φαίνεται πολύ δύσκολο να ισχύει.
Ότι το πράγμα ξέφυγε από την αστυνομική, ανακριτική και ιατροδικαστική έρευνα και αναμείχθηκαν μέχρι τα και μεσημεριανάδικα με αποτέλεσμα να μαθαίνει ο κόσμος για τις γκόμενες του πατέρα και για τα κουτσομπολιά της οικογένειας και έτσι να χαθούν τα αβγά και τα πασχάλια, είναι γεγονός.

zteo
Δημοσιεύσεις: 10185
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 02:36

Re: Οικογενεια στην Πατρα χανει μυστηριωδώς και τα τρια της παιδια μεσα σε τρια χρονια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από zteo » 25 Αύγ 2022, 14:56

Η γυναίκα είναι άρρωστη για δημοσιότητα γι'αυτό πήρε τον Κούγια.
Η πλάκα θα είναι να καταφέρει ο κοντός να την αθώωση για τις δολοφονίες και να καταδικαστεί για την απόπειρα.
Όποιος σπέρνει Τσιπρες και ραντίζει Ανδρουλακηδες θερίζει Μητσοτακιδες και μια γκέισα Παναγία.

dotcom
Δημοσιεύσεις: 2354
Εγγραφή: 26 Ιουν 2019, 15:45
Phorum.gr user: dotcom

Re: Οικογενεια στην Πατρα χανει μυστηριωδώς και τα τρια της παιδια μεσα σε τρια χρονια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από dotcom » 25 Αύγ 2022, 14:58

runner έγραψε:
25 Αύγ 2022, 14:42
Naida έγραψε:
24 Αύγ 2022, 15:04
Μπορεί και να μην είναι δολοφονίες.
Και τι άλλο θα μπορούσαν να είναι;
Τυχαίοι θάνατοι;
Και στα τρία παιδιά και μάλιστα υπό αδιευκρίνιστες συνθήκες;
Πάρα πολύ έως εντελώς απίθανο φαντάζει ένα τέτοιο σενάριο.
Ξαφνικίτηδες από εμβόλια

runner
Δημοσιεύσεις: 2682
Εγγραφή: 08 Ιουν 2020, 21:11

Re: Οικογενεια στην Πατρα χανει μυστηριωδώς και τα τρια της παιδια μεσα σε τρια χρονια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από runner » 25 Αύγ 2022, 15:00

dotcom έγραψε:
25 Αύγ 2022, 14:58
Ξαφνικίτηδες από εμβόλια
Όντως, αυτό πως και δεν ακούστηκε ακόμα;

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Οικογενεια στην Πατρα χανει μυστηριωδώς και τα τρια της παιδια μεσα σε τρια χρονια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 25 Αύγ 2022, 15:07

runner έγραψε:
25 Αύγ 2022, 14:55
Naida έγραψε:
25 Αύγ 2022, 14:47
Δεν ξέρω. Κατά 98% είναι να είναι δολοφονίες. Απλά έχει πέσει πολύ μπιρι μπιρι από τα μμε και εκτός αυτού γενικά η κοινωνία "αναμείχθηκε" πολύ σε όλο αυτό.
Καλά, σε αυτό το 2% πιστεύω και εγώ αν και κατά βάθος μου φαίνεται πολύ δύσκολο να ισχύει.
Ότι το πράγμα ξέφυγε από την αστυνομική, ανακριτική και ιατροδικαστική έρευνα και αναμείχθηκαν μέχρι τα και μεσημεριανάδικα με αποτέλεσμα να μαθαίνει ο κόσμος για τις γκόμενες του πατέρα και για τα κουτσομπολιά της οικογένειας και έτσι να χαθούν τα αβγά και τα πασχάλια, είναι γεγονός.
Α γεια σου. Παίχτηκε πολύ το θέμα με πολλές προεκτάσεις. Τεσπα θα δείξει.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εγκληματικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών