16χρονη Κορυδαλλός: εμπιστεύτηκα τον πρόσφατα αποφυλακισμένο Αλβανό τράπερ και αυτος με βίασε !!!!

Υποθέσεις εγκλημάτων και περιστατικά ποινικής φύσης (σοβαρά), όπως δολοφονίες, απαγωγές, υπεξαιρέσεις, ληστείες κ.ά., στην ελληνική κοινωνία.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Echelon
Δημοσιεύσεις: 3534
Εγγραφή: 15 Μάιος 2019, 11:42
Phorum.gr user: selinoid

Re: 16χρονη Κορυδαλλός: εμπιστεύτηκα τον πρόσφατα αποφυλακισμένο Αλβανό τράπερ και αυτος με βίασε !!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Echelon » 16 Απρ 2022, 13:17

Ο τύπος είδε ότι οι Πακιστανοί βιάζουν και μετά έχουν τους <<αλληλέγγυους>> να στηρίζουν επειδή "έτσι είναι στην πατρίδα τους" και είπε να δοκιμάσει.

Άβαταρ μέλους
Μπίστης
Δημοσιεύσεις: 14685
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:39
Τοποθεσία: Helsingør

Re: 16χρονη Κορυδαλλός: εμπιστεύτηκα τον πρόσφατα αποφυλακισμένο Αλβανό τράπερ και αυτος με βίασε !!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μπίστης » 16 Απρ 2022, 13:18

Αν της την έπεφτε ο Έθνι θα έλεγε τι μγκντΆου είναι αυτός ο ξενέρας ! Αν την κοίταζε ο Βαντόνο θα τον γούσταρε αν και μπάρμπα αλλά θα περίμενε πιπινοπροσέγγιση :102:

Ήθελε βαρβατίλα όμως, εξωτική. :102:

Τέλος πάντων όσο μαλακισμένη και να είναι δεν της άξιζε κάτι τέτοιο.
Ο θύτης εκ του ασφαλούς βίασε και κάτι μηνάκια έξτρα να του χρεώσουν, με χαρά θα επιστρέψει στην βάση του
"I beseech you, in the bowels of Christ, think it possible you may be mistaken".

Άβαταρ μέλους
Μπίστης
Δημοσιεύσεις: 14685
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:39
Τοποθεσία: Helsingør

Re: 16χρονη Κορυδαλλός: εμπιστεύτηκα τον πρόσφατα αποφυλακισμένο Αλβανό τράπερ και αυτος με βίασε !!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μπίστης » 16 Απρ 2022, 13:18

Echelon έγραψε:
16 Απρ 2022, 13:17
Ο τύπος είδε ότι οι Πακιστανοί βιάζουν και μετά έχουν τους <<αλληλέγγυους>> να στηρίζουν επειδή "έτσι είναι στην πατρίδα τους" και είπε να δοκιμάσει.
Πιθανό και λογικό
"I beseech you, in the bowels of Christ, think it possible you may be mistaken".

Καdy
Δημοσιεύσεις: 1978
Εγγραφή: 20 Μάιος 2020, 13:25

Re: 16χρονη Κορυδαλλός: εμπιστεύτηκα τον πρόσφατα αποφυλακισμένο Αλβανό τράπερ και αυτος με βίασε !!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καdy » 16 Απρ 2022, 13:19

η ελλαδα θα επρεπε να κάνει στο αλμπανια όσα κάνει η Ρωσία τώρα στην οκρανια,αν ήταν σοβαρό κράτος

Καdy
Δημοσιεύσεις: 1978
Εγγραφή: 20 Μάιος 2020, 13:25

Re: 16χρονη Κορυδαλλός: εμπιστεύτηκα τον πρόσφατα αποφυλακισμένο Αλβανό τράπερ και αυτος με βίασε !!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καdy » 16 Απρ 2022, 13:21

βέβαια στη συγκεκριμένη περίπτωση φταίει και το "κορίτσι"

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 69763
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: 16χρονη Κορυδαλλός: εμπιστεύτηκα τον πρόσφατα αποφυλακισμένο Αλβανό τράπερ και αυτος με βίασε !!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 16 Απρ 2022, 13:23

Μπίστης έγραψε:
16 Απρ 2022, 13:18
Echelon έγραψε:
16 Απρ 2022, 13:17
Ο τύπος είδε ότι οι Πακιστανοί βιάζουν και μετά έχουν τους <<αλληλέγγυους>> να στηρίζουν επειδή "έτσι είναι στην πατρίδα τους" και είπε να δοκιμάσει.
Πιθανό και λογικό
Καμμία σχέση. Έχετε δει πολλά κοριτσάκια να εκστασιάζονται με τους χύμα Πακιστανούς;

Μόνον το "θέλω κότερα/ελικόπτερα/κωλεόπτερα" πάκι στάιλ πιάνει.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Μπίστης
Δημοσιεύσεις: 14685
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:39
Τοποθεσία: Helsingør

Re: 16χρονη Κορυδαλλός: εμπιστεύτηκα τον πρόσφατα αποφυλακισμένο Αλβανό τράπερ και αυτος με βίασε !!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μπίστης » 16 Απρ 2022, 13:27

Καdy έγραψε:
16 Απρ 2022, 13:19
η ελλαδα θα επρεπε να κάνει στο αλμπανια όσα κάνει η Ρωσία τώρα στην οκρανια,αν ήταν σοβαρό κράτος
:g030:

Έχουμε φαντασιώσεις αποπλάνησης-βιασμού, θέλουμε να μας παίρνουν τα εδάφη μας πόντο πόντο και εμείς σε Μύκονο και Βουλή να φωνάζουμε: Τα πάντα γιά την Δημοκρατία !
"I beseech you, in the bowels of Christ, think it possible you may be mistaken".

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22740
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: 16χρονη Κορυδαλλός: εμπιστεύτηκα τον πρόσφατα αποφυλακισμένο Αλβανό τράπερ και αυτος με βίασε !!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 16 Απρ 2022, 13:28

Μπίστης έγραψε:
16 Απρ 2022, 13:18
Echelon έγραψε:
16 Απρ 2022, 13:17
Ο τύπος είδε ότι οι Πακιστανοί βιάζουν και μετά έχουν τους <<αλληλέγγυους>> να στηρίζουν επειδή "έτσι είναι στην πατρίδα τους" και είπε να δοκιμάσει.
Πιθανό και λογικό
Η κοπέλα δε λέει πουθενά για Πακιστάνους πάντως, ούτε βέβαια ειναι δυνατόν να τον περάσει για Πακιστανο.δημοσιογραφικη μπαρούφα μου ακούγεται.

Άβαταρ μέλους
έργο_μακέτο
Δημοσιεύσεις: 4345
Εγγραφή: 22 Σεπ 2021, 23:19
Phorum.gr user: έργο μακέτο

Re: 16χρονη Κορυδαλλός: εμπιστεύτηκα τον πρόσφατα αποφυλακισμένο Αλβανό τράπερ και αυτος με βίασε !!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από έργο_μακέτο » 16 Απρ 2022, 13:31

ΓΑΛΗ έγραψε:
16 Απρ 2022, 13:23
Μπίστης έγραψε:
16 Απρ 2022, 13:18
Echelon έγραψε:
16 Απρ 2022, 13:17
Ο τύπος είδε ότι οι Πακιστανοί βιάζουν και μετά έχουν τους <<αλληλέγγυους>> να στηρίζουν επειδή "έτσι είναι στην πατρίδα τους" και είπε να δοκιμάσει.
Πιθανό και λογικό
Καμμία σχέση. Έχετε δει πολλά κοριτσάκια να εκστασιάζονται με τους χύμα Πακιστανούς;

Μόνον το "θέλω κότερα/ελικόπτερα/κωλεόπτερα" πάκι στάιλ πιάνει.
Έδειξες την ηλικία σου.

Στη δική μου γενιά, πρέπει να το πάίξω ιρακινός για να έχω one night stand.
- Have you been to Samos ?
- Yes, I was one of the first.
- No, you have not been to Samos!
- Yes I have!
- Look, you are not here today to insult me.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 69763
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: 16χρονη Κορυδαλλός: εμπιστεύτηκα τον πρόσφατα αποφυλακισμένο Αλβανό τράπερ και αυτος με βίασε !!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 16 Απρ 2022, 13:35

έργο_μακέτο έγραψε:
16 Απρ 2022, 13:31
ΓΑΛΗ έγραψε:
16 Απρ 2022, 13:23
Μπίστης έγραψε:
16 Απρ 2022, 13:18


Πιθανό και λογικό
Καμμία σχέση. Έχετε δει πολλά κοριτσάκια να εκστασιάζονται με τους χύμα Πακιστανούς;

Μόνον το "θέλω κότερα/ελικόπτερα/κωλεόπτερα" πάκι στάιλ πιάνει.
Έδειξες την ηλικία σου.

Στη δική μου γενιά, πρέπει να το πάίξω ιρακινός για να έχω one night stand.
Για περισσότερες νύχτες, τί παίζεις;
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Hector Buas
Δημοσιεύσεις: 5640
Εγγραφή: 07 Απρ 2018, 00:53

Re: 16χρονη Κορυδαλλός: εμπιστεύτηκα τον πρόσφατα αποφυλακισμένο Αλβανό τράπερ και αυτος με βίασε !!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Hector Buas » 16 Απρ 2022, 13:39

georgebi έγραψε:
16 Απρ 2022, 13:07
:xena::xena:

Εικόνα
Βάλε ρε συ το κείμενο....

Για να μην βγάζουμε τα μάτια μας...
Με το που διάβασα το "είμαι μαθήτρια ... σε Επα.Λ." κατάλαβα. Εάν η κυβέρνηση έχωνε μέσα τους μαθητές των Επα.Λ., η εγκληματικότητα θα μειώνονταν ραγδαία. Το 95% είναι εγκληματίες, το άλλο 3% εκπαιδεύεται στο έγκλημα, και ένα 2% προσπαθεί όντως να σπουδάσει. Στείλτε τους σε ξερονήσια να γίνουν άνθρωποι, να μάθουν γράμματα.Έπεσε και το μάτι μου στο "Αυτός μου συστήθηκε ... λέγοντας μου ότι... κρατούνταν, για μεταφορά 26 kg ναρκωτικής ουσίας. Κέρδισε την απόλυτη εμπιστοσύνη μου ..." και επιβεβαιώθηκα. Η κοπέλα είναι για μέσα (όπως και αυτός). Όχι για βιασμούς και μιτού, μιθρί, αλλά για τα 26 κιλά (ΚΙΛΑ) ναρκωτικών.... Είναι δυνατόν να σου συστηθεί ο άλλος ότι μετέφερε 26 ΚΙΛΑ ναρκωτικών και να πας μετά στο αν βλέπει τις σχέσεις σοβαρά ή όχι; Απορώ με την δικαιοσύνη.... Μιτού, μιφόρ και "μου συστήθηκε ως δολοφόνος πρεζέμπορας, αλλά νόμιζα ότι είχε καλές προθέσεις για μένα..." Μέσα και οι δυό τους... και στείρωση ή υποχρεωτική απομάκρυνση των μελλοντικών παιδιών τους από αυτούς. ΕΠΑΛ, τραπ, ναρκωτικά, θα έπρεπε να σημαίνουν με την μία ξερονήσι γρήγορα, για να προλάβει να σωθεί η κοινωνία. Η κοπέλα ψηφίζει κιόλας (σύριζα) ως 17χρονη... και ο άλλος της είπε για 26 ΚΙΛΑ ναρκωτικά και κέρδισε την εμπιστοσύνη της... και ακόμα συζητάμε για άλλα...

Άβαταρ μέλους
έργο_μακέτο
Δημοσιεύσεις: 4345
Εγγραφή: 22 Σεπ 2021, 23:19
Phorum.gr user: έργο μακέτο

Re: 16χρονη Κορυδαλλός: εμπιστεύτηκα τον πρόσφατα αποφυλακισμένο Αλβανό τράπερ και αυτος με βίασε !!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από έργο_μακέτο » 16 Απρ 2022, 13:41

ΓΑΛΗ έγραψε:
16 Απρ 2022, 13:35
έργο_μακέτο έγραψε:
16 Απρ 2022, 13:31
ΓΑΛΗ έγραψε:
16 Απρ 2022, 13:23


Καμμία σχέση. Έχετε δει πολλά κοριτσάκια να εκστασιάζονται με τους χύμα Πακιστανούς;

Μόνον το "θέλω κότερα/ελικόπτερα/κωλεόπτερα" πάκι στάιλ πιάνει.
Έδειξες την ηλικία σου.

Στη δική μου γενιά, πρέπει να το πάίξω ιρακινός για να έχω one night stand.
Για περισσότερες νύχτες, τί παίζεις;
Φέρελπις νεανίας με προοπτικές επαγγελματικής ανέλιξης και τεκνοποιίας.

Γενικά, νομίζω ότι οι επιλογές είναι τρείς:
α) να το παίξω ιρανός
β) να το παίξω ανερχόμενος γιάπης
γ) να παίξω το ματζαφλάρι μου
- Have you been to Samos ?
- Yes, I was one of the first.
- No, you have not been to Samos!
- Yes I have!
- Look, you are not here today to insult me.

Άβαταρ μέλους
Μπίστης
Δημοσιεύσεις: 14685
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:39
Τοποθεσία: Helsingør

Re: 16χρονη Κορυδαλλός: εμπιστεύτηκα τον πρόσφατα αποφυλακισμένο Αλβανό τράπερ και αυτος με βίασε !!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μπίστης » 16 Απρ 2022, 13:48

26 κιλά σημαίνει ότι είναι βαρβάτος, όπως και οι γύφτοι και όχι παιδάκι :102: Φυσικά θα τον δει σοβαρά γιά σχέση.


Όπως και τους Κοντομηνά & Κυριακού
"I beseech you, in the bowels of Christ, think it possible you may be mistaken".

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20839
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: 16χρονη Κορυδαλλός: εμπιστεύτηκα τον πρόσφατα αποφυλακισμένο Αλβανό τράπερ και αυτος με βίασε !!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 16 Απρ 2022, 19:19

Hector Buas έγραψε:
16 Απρ 2022, 13:39
georgebi έγραψε:
16 Απρ 2022, 13:07
Βάλε ρε συ το κείμενο....

Για να μην βγάζουμε τα μάτια μας...
Πρεσβυωπία και σεις; :cry

Κατανοώ :c040: και στο μέλλον θα είμαι πιο προσεκτικός.
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
Hector Buas
Δημοσιεύσεις: 5640
Εγγραφή: 07 Απρ 2018, 00:53

Re: 16χρονη Κορυδαλλός: εμπιστεύτηκα τον πρόσφατα αποφυλακισμένο Αλβανό τράπερ και αυτος με βίασε !!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Hector Buas » 17 Απρ 2022, 11:55

georgebi έγραψε:
16 Απρ 2022, 19:19
Hector Buas έγραψε:
16 Απρ 2022, 13:39
georgebi έγραψε:
16 Απρ 2022, 13:07
Βάλε ρε συ το κείμενο....

Για να μην βγάζουμε τα μάτια μας...
Πρεσβυωπία και σεις; :cry

Κατανοώ :c040: και στο μέλλον θα είμαι πιο προσεκτικός.
Εκεί που είσαι ήμουνα, και εδώ που είμαι θα 'ρθεις...

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εγκληματικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών