16χρονη Κορυδαλλός: εμπιστεύτηκα τον πρόσφατα αποφυλακισμένο Αλβανό τράπερ και αυτος με βίασε !!!!

Υποθέσεις εγκλημάτων και περιστατικά ποινικής φύσης (σοβαρά), όπως δολοφονίες, απαγωγές, υπεξαιρέσεις, ληστείες κ.ά., στην ελληνική κοινωνία.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20858
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

16χρονη Κορυδαλλός: εμπιστεύτηκα τον πρόσφατα αποφυλακισμένο Αλβανό τράπερ και αυτος με βίασε !!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 16 Απρ 2022, 12:18

https://www.protothema.gr/greece/articl ... pakistano/
Εικόνα
https://www.protothema.gr/greece/articl ... 1650056696
Εικόνα

Λεπτό προς λεπτό το χρονικό του τρόμου που έζησε η 16χρονη μαθήτρια απο τον 26χρονο τράπερ, Marshid

Η μαθήτρια Β' τάξης λυκείου σε ΕΠΑΛ έδωσε με λεπτομέρειες όλα όσα φρικτά κατήγγειλε ότι υπέστη, την ίδια ώρα που ο κατηγορούμενος, μέσα από το υπόμνημά του, αναφέρει πως η κοπέλα όχι μόνο γνώριζε ποιος ήταν, αλλά και τον ακολουθούσε στο Instagram, καθώς οι περιπέτειες που είχε με τον νόμο και η φυλάκισή του ειχαν εμπνεύσει τον τράπερ Tranno, ο οποίος μάλιστα τον ανέφερε στο τραγούδι «Τα φιλιά μου στον Μαρσίντ που 'ναι στον Κορυδαλλό».



Πρώτα βάζω το ρολόι και μετά βάζω γιαλί
Η κάννη μου τινάζει πριν να κάνεις προσευχή

Η πουτάνα το συνήθισε και θέλει προσοχή
Άμα δω πως με προδίδει θα της κόψω το μαλλί

Κάνω tour σ' όλες τις πόλεις είμαι τίγκα οπλοφορώ
Βγάζουνε τα σωθικά μας ποιός να κάνει εμάς κοντρόλ

Βέρι βέρι νταλαβέρι Γιάννενα-Αργυρόκαστρο
Τα φιλιά μου στον Μαρσίντ
Που 'ναι στον Κορυδαλλό

Έχω coco στο τραπέζι μου
Τραπέζι μου
Όλη μέρα νιώθω de javu
De javu
Περνάω καλά και είμαστε αλλού
Είμ' αλλού
Είμαι φτιαγμένος για την πολή μου
Πόλη μου

Δεν μεγάλωσα σωστά, δεν είχα επιλογές
Εθισμένος για το χρήμα μέσα σ' όλες τις δουλειές

Η πουτάνα αυτή που μίλαγες τη γάμαγα προχθές
Στέλνω σπίτι σου αλήτες, πές τους και τζιχαντιστές




«Είμαι μαθήτρια της Β' τάξης λυκείου σε ΕΠΑΛ. Το Σάββατο 2 Απριλίου 2022 δέχτηκα αίτημα φιλίας στην εφαρμογή κοινωνικής δικτύωσης Instagram από άγνωστο χρήστη με το όνομα Marsid.West.

Σταδιακά αναπτύξαμε επικοινωνία σε καθημερινή βάση, ανταλλάσσοντας μηνύματα και μιλώντας τηλεφωνικά για διάφορα θέματα. Αυτός μου συστήθηκε με το όνομα που είχε στο Instagram λέγοντας μου ότι προ πενθημέρου είχε αποφυλακιστεί από τις φυλακές όπου κρατούνταν, για μεταφορά 26 kg (κιλα !!!!) :o:o ναρκωτικής ουσίας.

Κέρδισε την απόλυτη εμπιστοσύνη μου διαβεβαιώνοντάς με ότι βλέπει σοβαρά τις σχέσεις μας και διαφέρει σε σχέση με τα υπόλοιπα αγόρια.

Χθες, 11 Απριλίου 2022, συμφωνήσαμε να συναντηθούμε για φαγητό και στη συνέχεια για μία βόλτα. Έφτασε περί ώρα 21:30 της ίδιας έξω από το σπίτι μου, με ένα παπί το οποίο μου είπε ότι δεν ήταν δικό του, χωρίς να θυμάμαι περαιτέρω χαρακτηριστικά ή τον αριθμό. Ήταν κοντοκουρεμένος, αδύνατος, 1,85 ύψος περίπου, μαύρα μαλλιά, φορούσε τζιν παντελόνι και μαύρη ζακέτα. Θεωρώ ότι η ηλικία του ήταν κοντά στα 30, αν και μου είχε αναφέρει αρχικά ότι ήταν 21 ετών και στο ραντεβού, μου εκμυστηρεύτηκε ότι ήταν τελικά 26 ετών, προφανώς προσπαθώντας να με παραπλανήσει.

Με οδήγησε, μετά από μια διαδρομή περίπου 20 λεπτών, σε ένα παρκάκι στην περιοχή του Κορυδαλλού, με αρκετά παγκάκια, σχετικά μικρό και χωρίς κόσμο, το οποίο διάλεξε αυτός, γιατί όπως μου είπε τον έψαχναν διάφοροι και αναζητούσε ασφάλεια. Καθίσαμε σ’ ένα παγκάκι με αυτόν να έρχεται πολύ κοντά μου και να με χαϊδεύει επίμονα σε όλο μου το σώμα και στην γενετήσια περιοχή με σκοπό να με διεγείρει. Μάταια προσπαθούσα να τον αποτρέψω, αφού λόγω της δύναμής του δεν τα κατάφερα. Αυτός συνεχώς γελούσε και με ειρωνευόταν, ζητώντας μετά από ένα τέταρτο-εικοσάλεπτο να ανέβω πάλι στην μοτοσικλέτα του για να συνεχίσουμε τη βόλτα μας.

Εγώ επειδή φοβόμουν, έκανα αυτό που μου ζήτησε και ανέβηκα πάλι στη μοτοσικλέτα. Μετά από την πάροδο 10-15 λεπτών, με μετέφερε στην ισόγεια μονοκατοικία που διέμενε, χωρίς να θυμάμαι οδό ή αριθμό, παρά μόνο ότι βρισκόταν σε μία ανηφόρα. Αφού ξεκλείδωσε την κεντρική είσοδο, μπήκαμε στο μικρών διαστάσεων υπνοδωμάτιό του. Ο δράστης αύξησε την ένταση της τηλεόρασης και αυτός ξεκίνησε να ξεντύνεται :o , ενώ εγώ καθόμουν στο κρεβάτι, ρωτώντας τον αμήχανα και επανειλημμένα τι πάει να κάνει :p2: , χωρίς να λάβω κάποια απάντηση.

Αφού έμεινε γυμνός έφερε το σώμα του πάνω στο δικό μου, αποβάλλοντας τα ρούχα μου με το ένα χέρι και με το άλλο κρατούσε το στόμα μου κλειστό για να μην ακούγονται οι κραυγές μου. Τον κλωτσούσα φωνάζοντας ότι «δεν θέλω», «σταμάτα», αλλά μάταια. (Στις επόμενες γραμμές η κοπέλα αναφέρει όλα όσα φρικαλέα υπέστη από τον δράστη, ο οποίος, όταν ολοκλήρωσε την πράξη του, άφησε το βιολογικό του αποτύπωμα στο σώμα και την μπλούζα της).
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος georgebi την 16 Απρ 2022, 12:50, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20858
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: 16χρονη Κορυδαλλός: εμπιστεύτηκα τον πρόσφατα αποφυλακισμένο Αλβανό τράπερ και αυτος με βίασε !!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 16 Απρ 2022, 12:31

Η απολογία του τράπερ Μαρσίντ

https://www.protothema.gr/greece/articl ... /#Comments

....η ίδια η φερόμενη ως παθούσα με είχε κάνει εκείνη πρώτη follow στο Instagram, αναζητώντας το όνομά μου στην μηχανή αναζήτησης, όπως πολύς κόσμος μετά την ανάρτηση στο Youtube του δημοφιλούς τραγουδιού Coco της τραπ σκηνής του καλλιτέχνη με το ψευδώνυμο Trannos, το οποίο σήμερα ξεπερνά τις 12,5 εκατομμύρια προβολές μόνο στο Youtube.

Στο εν λόγω τραγούδι, ο προσωπικός μου φίλος και καλλιτέχνης της τραπ σκηνής Trannos αναφέρει στους στίχους του τραγουδιού: «Τα φιλιά μου στον Μαρσίντ που 'ναι στον Κορυδαλλό».

Το συγκεκριμένο τραγούδι, το οποίο δημοσιεύθηκε πρώτη φορά, κατά την διάρκεια της προσωρινής μου κράτησης, έκανε πολλούς χρήστες του διαδικτύου να αναζητήσουν στην μηχανή αναζήτησης του Instagram, προκειμένου να δουν εάν επρόκειτο για κάποιο αληθινό πρόσωπο.

Όταν αποφυλακίστηκα στις 06.04.2022 διαπίστωσα ότι είχα περισσότερα από 87.000 αιτήματα ακολούθησης :o και σταδιακά ξεκίνησα να αποδέχομαι και να απορρίπτω, δεδομένου ότι το προφίλ μου είναι για ιδιωτική χρήση.

Μέχρι τώρα αποδέχθηκα περίπου 3.000 αιτήματα ακολούθησης.

Όταν είδα αίτημα ακολούθησης από την κοπέλα και ξεκινήσαμε να συνομιλούμε, ουδέποτε πέρασε από το μυαλό μου η σκέψη ότι ήταν ανήλικη, αφού δεν είναι αναμενόμενο από μία κοπέλα 16 ετών και 8 μηνών να έχει αναρτημένες ημίγυμνες φωτογραφίες, τόσο εντός του λογαριασμού της όσο και στην φωτογραφία προφίλ της. :roll:
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..



Άβαταρ μέλους
Μπίστης
Δημοσιεύσεις: 14686
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:39
Τοποθεσία: Helsingør

Re: 16χρονη Κορυδαλλός: εμπιστεύτηκα τον πρόσφατα αποφυλακισμένο Αλβανό τράπερ και αυτος με βίασε !!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μπίστης » 16 Απρ 2022, 12:52

Γιατί έπρεπε να το παίξει πάκι ;
:102:
"I beseech you, in the bowels of Christ, think it possible you may be mistaken".

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32647
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: 16χρονη Κορυδαλλός: εμπιστεύτηκα τον πρόσφατα αποφυλακισμένο Αλβανό τράπερ και αυτος με βίασε !!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 16 Απρ 2022, 12:53

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
16 Απρ 2022, 12:40
Βλαμμενη αυτή, καθικι αυτός. Τα περισσότερα τα ξέρουν οι αστυνομικοί.
τεινω να συμφωνησω.

με μια εξτρα μομφη στους γονεις της. 16, ειναι ανηλικο.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22746
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: 16χρονη Κορυδαλλός: εμπιστεύτηκα τον πρόσφατα αποφυλακισμένο Αλβανό τράπερ και αυτος με βίασε !!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 16 Απρ 2022, 12:58

Ασέβαστος έγραψε:
16 Απρ 2022, 12:53
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
16 Απρ 2022, 12:40
Βλαμμενη αυτή, καθικι αυτός. Τα περισσότερα τα ξέρουν οι αστυνομικοί.
τεινω να συμφωνησω.

με μια εξτρα μομφη στους γονεις της. 16, ειναι ανηλικο.
Καλά δεν είναι 6. 16 όλοι έξω βγαίνουμε. Τι να ξέρουν οι καημένοι οι γονείς με ποιους γυρνάς και που. Απλά κάνουν τον σταυρό τους.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 69803
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: 16χρονη Κορυδαλλός: εμπιστεύτηκα τον πρόσφατα αποφυλακισμένο Αλβανό τράπερ και αυτος με βίασε !!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 16 Απρ 2022, 13:01

Θεωρώ ότι η ηλικία του ήταν κοντά στα 30, αν και μου είχε αναφέρει αρχικά ότι ήταν 21 ετών και στο ραντεβού, μου εκμυστηρεύτηκε ότι ήταν τελικά 26 ετών, προφανώς προσπαθώντας να με παραπλανήσει.
Η αλήθεια είναι ότι διαβάζοντας αυτό, γέλασα.

Για τα υπόλοιπα, ουδέν σχόλιο.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24720
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: 16χρονη Κορυδαλλός: εμπιστεύτηκα τον πρόσφατα αποφυλακισμένο Αλβανό τράπερ και αυτος με βίασε !!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 16 Απρ 2022, 13:03

Ασέβαστος έγραψε:
16 Απρ 2022, 12:53
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
16 Απρ 2022, 12:40
Βλαμμενη αυτή, καθικι αυτός. Τα περισσότερα τα ξέρουν οι αστυνομικοί.
τεινω να συμφωνησω.

με μια εξτρα μομφη στους γονεις της. 16, ειναι ανηλικο.
16 είναι η ηλικία συνένεσης αλλά όσο βλαμμένη και να ήταν αυτή ο άλλος είναι εντελώς κάθαρμα και πρέπει να ξαναπάει μέσα


Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20858
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: 16χρονη Κορυδαλλός: εμπιστεύτηκα τον πρόσφατα αποφυλακισμένο Αλβανό τράπερ και αυτος με βίασε !!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 16 Απρ 2022, 13:07

:xena::xena:

Εικόνα
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32647
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: 16χρονη Κορυδαλλός: εμπιστεύτηκα τον πρόσφατα αποφυλακισμένο Αλβανό τράπερ και αυτος με βίασε !!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 16 Απρ 2022, 13:07

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
16 Απρ 2022, 12:58
Ασέβαστος έγραψε:
16 Απρ 2022, 12:53
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
16 Απρ 2022, 12:40
Βλαμμενη αυτή, καθικι αυτός. Τα περισσότερα τα ξέρουν οι αστυνομικοί.
τεινω να συμφωνησω.

με μια εξτρα μομφη στους γονεις της. 16, ειναι ανηλικο.
Καλά δεν είναι 6. 16 όλοι έξω βγαίνουμε. Τι να ξέρουν οι καημένοι οι γονείς με ποιους γυρνάς και που. Απλά κάνουν τον σταυρό τους.

κατι δεν εχουν κανει σωστα. οχι χτες, απο τοτε που ηταν 6.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

πατησιωτης
Δημοσιεύσεις: 34756
Εγγραφή: 06 Ιαν 2019, 06:41
Phorum.gr user: πατησιωτης
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: 16χρονη Κορυδαλλός: εμπιστεύτηκα τον πρόσφατα αποφυλακισμένο Αλβανό τράπερ και αυτος με βίασε !!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πατησιωτης » 16 Απρ 2022, 13:09

Μπίστης έγραψε:
16 Απρ 2022, 12:52
Γιατί έπρεπε να το παίξει πάκι ;
:102:
Ισως να πιστεύει ότι οι Πακιστανοί ως πιο πιστοί μωαμεθανοί έχουν μεγαλύτερο ηθικό πλεονέκτημα στους αντιρατσιστικούς κύκλους από τους Αλβανούς. :roll: Οι Αλβανοί γενικώς έχουν αρχίσει να γίνονται νοικοκυραίοι κυρπαντελήδες.

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24720
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: 16χρονη Κορυδαλλός: εμπιστεύτηκα τον πρόσφατα αποφυλακισμένο Αλβανό τράπερ και αυτος με βίασε !!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 16 Απρ 2022, 13:11

Ασέβαστος έγραψε:
16 Απρ 2022, 13:07
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
16 Απρ 2022, 12:58
Ασέβαστος έγραψε:
16 Απρ 2022, 12:53


τεινω να συμφωνησω.

με μια εξτρα μομφη στους γονεις της. 16, ειναι ανηλικο.
Καλά δεν είναι 6. 16 όλοι έξω βγαίνουμε. Τι να ξέρουν οι καημένοι οι γονείς με ποιους γυρνάς και που. Απλά κάνουν τον σταυρό τους.

κατι δεν εχουν κανει σωστα. οχι χτες, απο τοτε που ηταν 6.
μπορεί να μην έκαναν , μπορεί και να έκαναν. Στην τελική ο κάθε άνθρωπος αποφασίζει για τις πράξεις του μόνος του

Άβαταρ μέλους
ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ
Δημοσιεύσεις: 10791
Εγγραφή: 27 Αύγ 2018, 12:00

Re: 16χρονη Κορυδαλλός: εμπιστεύτηκα τον πρόσφατα αποφυλακισμένο Αλβανό τράπερ και αυτος με βίασε !!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ » 16 Απρ 2022, 13:14

Ασέβαστος έγραψε:
16 Απρ 2022, 13:07
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
16 Απρ 2022, 12:58
Ασέβαστος έγραψε:
16 Απρ 2022, 12:53


τεινω να συμφωνησω.

με μια εξτρα μομφη στους γονεις της. 16, ειναι ανηλικο.
Καλά δεν είναι 6. 16 όλοι έξω βγαίνουμε. Τι να ξέρουν οι καημένοι οι γονείς με ποιους γυρνάς και που. Απλά κάνουν τον σταυρό τους.

κατι δεν εχουν κανει σωστα. οχι χτες, απο τοτε που ηταν 6.
Απ'το πληκτρολογιο ολα απλα και ευκολα ειναι.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εγκληματικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών