Δεσμεύεται ολη η περιουσια του Γιώργου Τράγκα

Υποθέσεις εγκλημάτων και περιστατικά ποινικής φύσης (σοβαρά), όπως δολοφονίες, απαγωγές, υπεξαιρέσεις, ληστείες κ.ά., στην ελληνική κοινωνία.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Δεσμεύεται ολη η περιουσια του Γιώργου Τράγκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 25 Ιουν 2022, 23:12

Leporello έγραψε:
25 Ιουν 2022, 23:03
Αρίστος έγραψε:
25 Ιουν 2022, 21:30
Δικαιολογιες ειναι οτι εσεις σχιζετε τα ρουχα σας οχι με αυτους που σας κατακλεψαν αλλα με αυτον που εκλεψε αυτους που σας εκλεψαν; Δικαιολογιες ειναι οτι οχι μονο αποδεχοσαστε να σας κλεβουν αλλα θελετε να τους δικαιωσετε και ηθικα επειδη θριαμβευσαν πανω σε ενα πεθαμενο που οσο ζουσε τους κρατουσε επειδη ηξερε οτι σας εκλεβαν;
Ανοησίες Αρίστο, όπως πάντα. Πρώτα απ'όλα, δεν έχεις ιδέα ποιούς εκβίαζε ο Τράγκας. (Το ότι εκβίαζε το εμπεδώσαμε, ή επιμένεις ότι κέρδισε την περιουσία του στο Χρηματιστήριο; )

Επειτα, η λογική σου αθωώνει τον κάθε αισχρό εκβιαστή: Γιά να μπορεί να τους εκβιάζει, όποιοι και αν είναι οι εκβιαζόμενοι, έχουν κάνει κάτι κακό. Αρα, αθώος ο εκβιαστής, καλώς τους εκβίαζε.
Καταρχήν, με την ίδια λογική, αυτοί που τους έκλεψε ο Τράγκας έκλεψαν εξίσου δίκαια τους υπόλοιπους.
Καταλαβαίνεις ότι καταλήγει και πάλι στο "εσύ φταις που ο Τράγκας έκλεβε";

Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24414
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: Δεσμεύεται ολη η περιουσια του Γιώργου Τράγκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 25 Ιουν 2022, 23:12

ΓΑΛΗ έγραψε:
25 Ιουν 2022, 22:51
Ρε συ, δοκίμασε το. Έστω ως τεστ αντοχής. Είναι παλιό αλλά αξίζει τον κόπο. Τραστ μι.

:wink
Το δοκίμασα εγώ. Τα 2-3 σημαντικά πράγματα που μπορεί να έχει να πει χάνονται στην υπερβολή και το ατέλειωτο βρισίδι.

Άβαταρ μέλους
Pirate95
Δημοσιεύσεις: 121
Εγγραφή: 22 Ιουν 2022, 13:19
Phorum.gr user: Pirate
Τοποθεσία: Thessaloniki

Re: Δεσμεύεται ολη η περιουσια του Γιώργου Τράγκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Pirate95 » 25 Ιουν 2022, 23:13

Να μας δωσει και εμας τιποτα ο κλεφτοκοτας.
🏴☠️

Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24414
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: Δεσμεύεται ολη η περιουσια του Γιώργου Τράγκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 25 Ιουν 2022, 23:14

Gewponos90 έγραψε:
25 Ιουν 2022, 22:48
Αχα. Και παίρνουμε τον Άριστο σοβαρά από ποτέ;
Ένα επιχείρημα στέκεται από μόνο του ανεξάρτητα του ποιος το φέρνει στην συζήτηση. Δεν κάνουμε προσωπική συνομιλία. Διαβάζουν και άλλοι.

Gewponos90
Δημοσιεύσεις: 9848
Εγγραφή: 17 Φεβ 2020, 16:18
Phorum.gr user: Gewponos90

Re: Δεσμεύεται ολη η περιουσια του Γιώργου Τράγκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gewponos90 » 25 Ιουν 2022, 23:23

ST48410 έγραψε:
25 Ιουν 2022, 23:14
Gewponos90 έγραψε:
25 Ιουν 2022, 22:48
Αχα. Και παίρνουμε τον Άριστο σοβαρά από ποτέ;
Ένα επιχείρημα στέκεται από μόνο του ανεξάρτητα του ποιος το φέρνει στην συζήτηση. Δεν κάνουμε προσωπική συνομιλία. Διαβάζουν και άλλοι.

Σωστά. Διαβάζουν οι golden age, unique, μαδουραιος και under. :lol:
dtri2020 έγραψε:
23 Οκτ 2021, 22:56
Ενώ, ας πούμε στα άλλα κόμματα αυτό σπανίζει.
Δήλωση για γνωστή υπόθεση παιδεραστίας

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70073
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Δεσμεύεται ολη η περιουσια του Γιώργου Τράγκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 25 Ιουν 2022, 23:40

ST48410 έγραψε:
25 Ιουν 2022, 23:12
ΓΑΛΗ έγραψε:
25 Ιουν 2022, 22:51
Ρε συ, δοκίμασε το. Έστω ως τεστ αντοχής. Είναι παλιό αλλά αξίζει τον κόπο. Τραστ μι.

:wink
Το δοκίμασα εγώ. Τα 2-3 σημαντικά πράγματα που μπορεί να έχει να πει χάνονται στην υπερβολή και το ατέλειωτο βρισίδι.
Και ποια είναι τα σημαντικά που κράτησες;

Εκτός αν παίζουν στο αόριστο πλαίσιο αυτών που "μπορεί να έχει πει".

Εγώ αναφέρομαι σε αυτά που είπε.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24414
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: Δεσμεύεται ολη η περιουσια του Γιώργου Τράγκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 26 Ιουν 2022, 00:00

ΓΑΛΗ έγραψε:
25 Ιουν 2022, 23:40
Και ποια είναι τα σημαντικά που κράτησες;
Αυτά για τον Θέμο ως εργοδότη, τον πραγματικό χαρακτήρα vs την περσόνα που εμφάνιζε, την κριτική στον Μπαξεβάνη και τις ΜΚΟ.

Τέλος πάντων ό,τι έχει να πει (και αφού έχει συνεργαστεί με το εδώ εκδοτικό κατεστημένο τους ξέρει καλύτερα από εμάς), χάνεται σε έναν ποταμό ύβρεων. Θίχτηκε που του είπαν ότι τα έπαιρνε από τον Θέμο και αντέδρασε άτσαλα. Η ουσία αυτών που είπε δεν είναι για περισσότερο από 1-2 λεπτά.

ΥΓ. Το όλο πράγμα πάντως είναι στενάχωρο. Μοιάζει σαν να μην είναι πολύ καλά αλλά δεν ξέρω. Μπορεί να είναι και φτιαχτό όλο αυτό.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70073
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Δεσμεύεται ολη η περιουσια του Γιώργου Τράγκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 26 Ιουν 2022, 00:21

ST48410 έγραψε:
26 Ιουν 2022, 00:00
ΓΑΛΗ έγραψε:
25 Ιουν 2022, 23:40
Και ποια είναι τα σημαντικά που κράτησες;
Αυτά για τον Θέμο ως εργοδότη, τον πραγματικό χαρακτήρα vs την περσόνα που εμφάνιζε, την κριτική στον Μπαξεβάνη και τις ΜΚΟ.

Τέλος πάντων ό,τι έχει να πει (και αφού έχει συνεργαστεί με το εδώ εκδοτικό κατεστημένο τους ξέρει καλύτερα από εμάς), χάνεται σε έναν ποταμό ύβρεων. Θίχτηκε που του είπαν ότι τα έπαιρνε από τον Θέμο και αντέδρασε άτσαλα. Η ουσία αυτών που είπε δεν είναι για περισσότερο από 1-2 λεπτά.

ΥΓ. Το όλο πράγμα πάντως είναι στενάχωρο. Μοιάζει σαν να μην είναι πολύ καλά αλλά δεν ξέρω. Μπορεί να είναι και φτιαχτό όλο αυτό.
Εγώ τουλάχιστον δεν νομίζω ότι χάνεται κάτι από το ότι
α) ο φασίστας Θέμος ήταν καλός εργοδότης (μισθολογικά/ασφαλιστικα)
β) ότι ακόμη και ο Χατζηστεφάνου που είναι από τους τοπ στον ποταμό ύβρεων που αναφέρεις δεν υπέστη ποτέ κάποια πίεση για λογοκρισία αν και ήταν στη φωλιά του "λύκου".
Και ακριβώς γι' αυτό έγραψα ότι είναι κρας τεστ.

Αυτό που εννοώ είναι ότι προσωπικώς μπορώ να αποδεχθώ τις ύβρεις που αφορούν και σε μένα προσωπικώς (γιατί σαφώς δεν είμαι ο ορισμός του ανθρωπιστικού πρότυπου :D που έχει ο Χατζηστεφάνου) αλλά μπορώ επίσης να εκτιμήσω και τις αλήθειες που λέει χωρίς να έχω ως πρώτη αντίδραση την υποτίμηση τους επειδή "βρίζει" ή με θίγει προσωπικά. Και άλλοι θολοκουλτουραίοι ή τραγκολεβέντες βρίζουν αλλά δεν μπορούν να υποστηρίξουν το α και το β.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24414
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: Δεσμεύεται ολη η περιουσια του Γιώργου Τράγκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 26 Ιουν 2022, 00:35

ΓΑΛΗ έγραψε:
26 Ιουν 2022, 00:21

Εγώ τουλάχιστον δεν νομίζω ότι χάνεται κάτι από το ότι
α) ο φασίστας Θέμος ήταν καλός εργοδότης (μισθολογικά/ασφαλιστικα)
β) ότι ακόμη και ο Χατζηστεφάνου που είναι από τους τοπ στον ποταμό ύβρεων που αναφέρεις δεν υπέστη ποτέ κάποια πίεση για λογοκρισία αν και ήταν στη φωλιά του "λύκου".
Και ακριβώς γι' αυτό έγραψα ότι είναι κρας τεστ.

Αυτό που εννοώ είναι ότι προσωπικώς μπορώ να αποδεχθώ τις ύβρεις που αφορούν και σε μένα προσωπικώς (γιατί σαφώς δεν είμαι ο ορισμός του ανθρωπιστικού πρότυπου :D που έχει ο Χατζηστεφάνου) αλλά μπορώ επίσης να εκτιμήσω και τις αλήθειες που λέει χωρίς να έχω ως πρώτη αντίδραση την υποτίμηση τους επειδή "βρίζει" ή με θίγει προσωπικά. Και άλλοι θολοκουλτουραίοι ή τραγκολεβέντες βρίζουν αλλά δεν μπορούν να υποστηρίξουν το α και το β.
Όλα αυτά δεκτά. Ωστόσο παραμένει το ερώτημα αν θα έλεγε ο Χατζηστεφάνου τα ίδια και στην περίπτωση που δεν είχε εργαστεί για τον Θέμο.

Δηλαδή κάτι δεν σημαίνει και για τον ίδιο ότι εργάστηκε για αυτούς που τώρα μιλάει υποτιμητικά (βλέπε Μπαξεβάνης); Επίσης η όλη επίθεση σε αυτούς που σχολιάζουν στο chat ότι δεν θα βγάλουν ποτέ τα λεφτά του μου δίνει στα νεύρα. Ωραία κάποιοι δεν έχουν τη δυνατότητα να πληρωθούν τόσο καλά όσο αυτός. Ε, και; Στερούνται του δικαιώματος της αντίρρησης;

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70073
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Δεσμεύεται ολη η περιουσια του Γιώργου Τράγκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 26 Ιουν 2022, 00:48

ST48410 έγραψε:
26 Ιουν 2022, 00:35
ΓΑΛΗ έγραψε:
26 Ιουν 2022, 00:21

Εγώ τουλάχιστον δεν νομίζω ότι χάνεται κάτι από το ότι
α) ο φασίστας Θέμος ήταν καλός εργοδότης (μισθολογικά/ασφαλιστικα)
β) ότι ακόμη και ο Χατζηστεφάνου που είναι από τους τοπ στον ποταμό ύβρεων που αναφέρεις δεν υπέστη ποτέ κάποια πίεση για λογοκρισία αν και ήταν στη φωλιά του "λύκου".
Και ακριβώς γι' αυτό έγραψα ότι είναι κρας τεστ.

Αυτό που εννοώ είναι ότι προσωπικώς μπορώ να αποδεχθώ τις ύβρεις που αφορούν και σε μένα προσωπικώς (γιατί σαφώς δεν είμαι ο ορισμός του ανθρωπιστικού πρότυπου :D που έχει ο Χατζηστεφάνου) αλλά μπορώ επίσης να εκτιμήσω και τις αλήθειες που λέει χωρίς να έχω ως πρώτη αντίδραση την υποτίμηση τους επειδή "βρίζει" ή με θίγει προσωπικά. Και άλλοι θολοκουλτουραίοι ή τραγκολεβέντες βρίζουν αλλά δεν μπορούν να υποστηρίξουν το α και το β.
Όλα αυτά δεκτά. Ωστόσο παραμένει το ερώτημα αν θα έλεγε ο Χατζηστεφάνου τα ίδια και στην περίπτωση που δεν είχε εργαστεί για τον Θέμο.

Δηλαδή κάτι δεν σημαίνει και για τον ίδιο ότι εργάστηκε για αυτούς που τώρα μιλάει υποτιμητικά (βλέπε Μπαξεβάνης); Επίσης η όλη επίθεση σε αυτούς που σχολιάζουν στο chat ότι δεν θα βγάλουν ποτέ τα λεφτά του μου δίνει στα νεύρα. Ωραία κάποιοι δεν έχουν τη δυνατότητα να πληρωθούν τόσο καλά όσο αυτός. Ε, και; Στερούνται του δικαιώματος της αντίρρησης;
Δεν καταλαβαίνω τι εννοείς. Στην συγκεκριμένη φάση σύγκρισης υπάρχουν τα χ δεδομένα από όσους εργάστηκαν για τον Τράγκα και εργάστηκαν για τον Θέμο... και όχι μόνον. Και αξιολογήσεις σε δύο σημαντικά θέματα. Τα εργασιακά και την ελευθερία έκφρασης.

Τα υπόλοιπα είναι άλλα λόγια να αγαπιόμαστε επειδή δεν γουστάρεις τα αποτελέσματα.

Και ακριβώς γι' αυτό έγραψα ότι πρόκειται για κρας τεστ.


SpoilerShow
Βαρουφικός να υποθέσω;

Αν θες μην απαντάς, απλώς έχω αρχίσει να κάνω κάποιες υποθέσεις έτσι ως θεωρία παιγνίων που έλεγε και ο μεγάλος. :D
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24414
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: Δεσμεύεται ολη η περιουσια του Γιώργου Τράγκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 26 Ιουν 2022, 00:53

ΓΑΛΗ έγραψε:
26 Ιουν 2022, 00:48
SpoilerShow
Βαρουφικός να υποθέσω;

Αν θες μην απαντάς, απλώς έχω αρχίσει να κάνω κάποιες υποθέσεις έτσι ως θεωρία παιγνίων που έλεγε και ο μεγάλος. :D
Αυτό πόνεσε. Με ποιον με μπερδεύεις άραγε... :lol:

Άστεγος.

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Δεσμεύεται ολη η περιουσια του Γιώργου Τράγκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 26 Ιουν 2022, 04:09

ST48410 έγραψε:
25 Ιουν 2022, 22:02
Αρίστος έγραψε:
25 Ιουν 2022, 21:59
Δεν θα με βαλετε να κλαψω επειδη οι Σουλιωτες εκλεβαν τα γιδια του Αλη Πασα.

Μακαρι να του εκλεβαν περισσοτερα.

.
Από τη μια οι Σουλιώτες και από την άλλη ο Τράγκας.

Μου έφτιαξες τη διάθεση. Ευχαριστώ :)


Ξερω σου θιξαμε τον Αλη Πασα που οι συγκεκριμενοι που εκλεψε ο Τραγκας τον θεωρουν και πολυ προοδευτικο.

Το προβλημα σου Γαλη μου δεν ειναι οτι εκλεψε ο ΤΡαγκας, το προβλημα σου ειναι οτι ταυτιζεσαι με αυτους που εκλεψε.

Οπως και ολοι εδω μεσα που σκιζουν τα ρουχα τους.

.

Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24414
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: Δεσμεύεται ολη η περιουσια του Γιώργου Τράγκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 26 Ιουν 2022, 04:29

Αρίστος έγραψε:
26 Ιουν 2022, 04:09
Ξερω σου θιξαμε τον Αλη Πασα που οι συγκεκριμενοι που εκλεψε ο Τραγκας τον θεωρουν και πολυ προοδευτικο.

Το προβλημα σου Γαλη μου δεν ειναι οτι εκλεψε ο ΤΡαγκας, το προβλημα σου ειναι οτι ταυτιζεσαι με αυτους που εκλεψε.

Οπως και ολοι εδω μεσα που σκιζουν τα ρουχα τους.
Σε μένα γράφεις ή στη Γαλή;

Έχουν ακουστεί ονόματα επιχειρηματιών από τους οποίους απέσπασε χρήματα μέσω εκβιασμού;

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Δεσμεύεται ολη η περιουσια του Γιώργου Τράγκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 26 Ιουν 2022, 04:31

Επανειλημμενα εχω γραψει πως ο φορος καυσιμων και η ρητρα ρευματος ειναι τοσο μεγαλη κλοπη που εκανε καποιους σε λιγους μηνες δισεκατομμυριουχους. Κι αυτα ειναι δικα μας λεφτα που φαγωθηκαν. Και μαλιστα ηδη εγιναν βιλες απο οσους τα εκλεψαν. Πιχι το πρωτοπαλληκαρο που εβαλε ο Κουλης στη ΔΕΗ (τον κυνηγουσαν για σκανδαλο στη Ρουμανια) χτιζει ηδη βιλλα 3 εκατομμυριων στη Τζια με τα λεφτα.

Εκει ομως δεν σκιζετε τα ρουχα σας γιατι εχετε τη γλωσσα σας στα πατωματα απεναντι στο συστημα Αλη Πασας.

Βουαλα για τη βιλα που χτιζει ο τυπος.

Εικόνα

.

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Δεσμεύεται ολη η περιουσια του Γιώργου Τράγκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 26 Ιουν 2022, 04:35

Για να μην ξεχασω κι αυτο.

Με τον ενα απο τους τυπους που αποφυλακιστηκε οταν βγηκε η ΝΔ.


Εικόνα



Οποτε οκευ μπορουν να συνεχισουν με ΝΔ να κανουν τα παρτυ τους στη Μυκονο ενω εσεις θα βριζετε τον Τραγκα που σας υπεδειξαν.


Το πάρτι χλιδής μιας εβδομάδας στη Μύκονο του μέχρι πρότινος προφυλακισμένου για το σκάνδαλο της Energa-Hellas Power

14/07/2014 08:04

Αφού γιόρτασε τον ερχομό του νέου έτους στη βίλα του με ένα πάρτι χλιδής στο οποίο έδωσε το παρών όλη η κοσμική Αθήνα, ο μέχρι πρότινος προφυλακισμένος και βασικός κατηγορούμενος για το σκάνδαλο της Energa-Hellas Power Βασίλης Μηλιώνης... ξαναχτύπησε διοργανώνοντας στη Μύκονο ένα ακόμη πιο εντυπωσιακό πάρτι για τα γενέθλιά του. Είναι χαρακτηριστικό ότι η γιορτή κράτησε μια εβδομάδα και μεταξύ άλλων προσέφερε στους 30 καλεσμένους του τη διαμονή και τη μετακίνησή τους στο Νησί των Ανέμων.

Σύμφωνα με το εκτενές ρεπορτάζ του ιστοτόπου protothema.gr, ο αποφυλακισμένος με περιοριστικούς όρους μέχρι να γίνει η δίκη, Βασίλης Μηλιώνης είχε νοικιάσει για τους φίλους του τέσσερις πολυτελείς βίλες στη Μύκονο, αντί 2.500 ευρώ αλλά και τέσσερα τζιπ, με κόστος 7.500 ευρώ, προκειμένου οι καλεσμένοι στο πάρτι του να μετακινούνται από και προς τις παραλίες και τα χλιδάτα μαγαζιά του νησιού όπου θα το... έκαιγαν. Εξυπακούεται ότι ο κ. Μηλιώνης είχε εξασφαλίσει όλες τις ημέρες τις καλύτερες ξαπλώστρες στις παραλίες όπου έκαναν τις βουτιές τους, ενώ ένας σεφ τους ακολουθούσε και είχε πάντα κάτι έτοιμο σε περίπτωση που τους άνοιγε η όρεξη.

Από τα σκηνικά που... χτύπησαν περισσότερα από άλλα και τα οποία περιγράφει αναλυτικά το protothema.gr είναι αυτό με το φορτηγάκι κάβας που έψαχνε, στο συγκρότημα ανεξάρτητων πολυτελών βιλών, να εντοπίσει τον παραλήπτη της παραγγελίας. Τι περιελάμβανε αυτή: Δεκάδες κιβώτια με σαμπάνιες Moet και άλλα με βότκα Grey Goose και τεκίλα Silver Patron.

Εικόνα

https://www.iefimerida.gr/news/163133/% ... E%AC%CE%BD

.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Αρίστος την 26 Ιουν 2022, 04:40, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εγκληματικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών