Συνελήφθη ο γνωστός τράπερ Trannos για οπλοκατοχή

Υποθέσεις εγκλημάτων και περιστατικά ποινικής φύσης (σοβαρά), όπως δολοφονίες, απαγωγές, υπεξαιρέσεις, ληστείες κ.ά., στην ελληνική κοινωνία.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
έργο_μακέτο
Δημοσιεύσεις: 4354
Εγγραφή: 22 Σεπ 2021, 23:19
Phorum.gr user: έργο μακέτο

Συνελήφθη ο γνωστός τράπερ Trannos για οπλοκατοχή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από έργο_μακέτο » 05 Ιουν 2022, 15:17

- Have you been to Samos ?
- Yes, I was one of the first.
- No, you have not been to Samos!
- Yes I have!
- Look, you are not here today to insult me.

Άβαταρ μέλους
Μιλλένιαλ
Δημοσιεύσεις: 793
Εγγραφή: 24 Ιαν 2020, 13:54

Re: Συνελήφθη ο γνωστός τράπερ Trannos για οπλοκατοχή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μιλλένιαλ » 05 Ιουν 2022, 15:24

Ιτ ιζ γουαριρίζ
Το μίσος για τη μπουμεργιά είναι δυνατότερο απ' τα ασφαλιστικά
~~~~
Μίμα για χρήμα

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23211
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Συνελήφθη ο γνωστός τράπερ Trannos για οπλοκατοχή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 05 Ιουν 2022, 15:26

Θα πει κανείς "τι πιο σύνηθες... να συμβεί".
Ζούμε σε μια οικονομία.

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22781
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Συνελήφθη ο γνωστός τράπερ Trannos για οπλοκατοχή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 05 Ιουν 2022, 15:27

Καθυστερημένη Ελλάδα. Στις ΗΠΑ θα τον έκραζαν γιατί είχε μόνο ένα πιστολάκι.


Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20939
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Συνελήφθη ο γνωστός τράπερ Trannos για οπλοκατοχή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 05 Ιουν 2022, 15:35

Εικόνα
https://www.news247.gr/sunday-edition/t ... 54028.html

Δέκα μήνες με αναστολή είναι απλά μία καλή αρχή για τράπερ και τίποτα περισσότερο. Το βασικό είναι ότι δεν έσπασα, ότι δεν κάρφωσα κανέναν πέρα απ’ τον φίλο μου που είχε πάνω του το όπλο.

Δεν μου πήραν λέξη τα μου@#ανα :g030: , βοήθησε και λίγο που έκλαιγα με αναφιλητά. :roll: Κάποια στιγμή μου φέρανε ένα ποτήρι νερό και τους είπα “ευχαριστώ”, μου λένε “τι είπες;”, αλλά δεν μπόρεσα να το πω και δεύτερη φορά απ’ το τρέμουλο. Ό, τι κατάλαβαν, εγώ διευκολύνσεις σε μπάτσους δεν κάνω.

Το δικαστήριο μεγάλη μούφα, καμία σχέση με του Τζόνι Ντεπ. Το πιστόλι τους είπα ότι το είχαμε για να κάνουμε ένα βιντεοκλίπ. Θα πηγαίναμε το πρωί σε ένα βενζινάδικο εκεί στη γειτονιά, θα σημαδεύαμε τον βενζινά και θα ξεκινούσαμε τα γυρίσματα χωρίς να το ξέρει αυτός. Αν καλούσε την αστυνομία θα το μάθαινε, αλλιώς θα ‘ταν το μεγάλο μυστικό μας.

Πάνω απ’ όλα είμαστε καλλιτέχνες, δεν είναι ανάγκη να τα καταλαβαίνετε και όλα. Δεν μιλάμε την ίδια γλώσσα, βασικά δεν μιλάμε καμία γλώσσα, άντε να ξέρουμε είκοσι λέξεις, μέχρι εκεί.

Ενοχλεί που στη φωτογραφία που με κρατάει ο αστυνομικός (“κύριος αστυνομικός” για σας) είμαι σαν 12χρονο που μόλις του είπανε ότι το χελωνάκι του είναι τώρα με τον Θεούλη. Θέλουν τους άντρες να κρύβουν τα συναισθήματά τους, δεν θα τους κάνω τη χάρη.

Όχι φίλε μου, μπορείς να είσαι και γκάνγκστα αλλά και να κλαις ταυτόχρονα μόλις ένας αστυνομικός σου πει “καλησπέρα σας, κύριε. Κάντε λίγο στην άκρη”. Το ένα δεν αναιρεί το άλλο, βγες στην πιάτσα και ρώτα όποιον θέλεις. Μπροστά σ’ αυτήν την αστυνομική βαρβαρότητα είμαστε όλοι ίσοι.

Και παραδέχομαι ότι ήταν και λάθος το βίντεο που ανέβασα μετά. Δεν είχα και δεύτερο όπλο στο αυτοκίνητο, ή αν είχα ήταν και πάλι του συνοδηγού μου, εγώ δεν είχα καμία σχέση και δεν το ήξερα ότι είχα. Καθαρές κουβέντες.

Τα λέμε όταν με συλλάβουν ξανά αλλά γι’ αυτό που πρέπει: τη μουσική μου.
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11543
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Re: Συνελήφθη ο γνωστός τράπερ Trannos για οπλοκατοχή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 05 Ιουν 2022, 15:38

georgebi έγραψε:
05 Ιουν 2022, 15:35
Εικόνα
https://www.news247.gr/sunday-edition/t ... 54028.html

Δέκα μήνες με αναστολή είναι απλά μία καλή αρχή για τράπερ και τίποτα περισσότερο. Το βασικό είναι ότι δεν έσπασα, ότι δεν κάρφωσα κανέναν πέρα απ’ τον φίλο μου που είχε πάνω του το όπλο.

Δεν μου πήραν λέξη τα μου@#ανα :g030: , βοήθησε και λίγο που έκλαιγα με αναφιλητά. :roll: Κάποια στιγμή μου φέρανε ένα ποτήρι νερό και τους είπα “ευχαριστώ”, μου λένε “τι είπες;”, αλλά δεν μπόρεσα να το πω και δεύτερη φορά απ’ το τρέμουλο. Ό, τι κατάλαβαν, εγώ διευκολύνσεις σε μπάτσους δεν κάνω.

Το δικαστήριο μεγάλη μούφα, καμία σχέση με του Τζόνι Ντεπ. Το πιστόλι τους είπα ότι το είχαμε για να κάνουμε ένα βιντεοκλίπ. Θα πηγαίναμε το πρωί σε ένα βενζινάδικο εκεί στη γειτονιά, θα σημαδεύαμε τον βενζινά και θα ξεκινούσαμε τα γυρίσματα χωρίς να το ξέρει αυτός. Αν καλούσε την αστυνομία θα το μάθαινε, αλλιώς θα ‘ταν το μεγάλο μυστικό μας.

Πάνω απ’ όλα είμαστε καλλιτέχνες, δεν είναι ανάγκη να τα καταλαβαίνετε και όλα. Δεν μιλάμε την ίδια γλώσσα, βασικά δεν μιλάμε καμία γλώσσα, άντε να ξέρουμε είκοσι λέξεις, μέχρι εκεί.

Ενοχλεί που στη φωτογραφία που με κρατάει ο αστυνομικός (“κύριος αστυνομικός” για σας) είμαι σαν 12χρονο που μόλις του είπανε ότι το χελωνάκι του είναι τώρα με τον Θεούλη. Θέλουν τους άντρες να κρύβουν τα συναισθήματά τους, δεν θα τους κάνω τη χάρη.

Όχι φίλε μου, μπορείς να είσαι και γκάνγκστα αλλά και να κλαις ταυτόχρονα μόλις ένας αστυνομικός σου πει “καλησπέρα σας, κύριε. Κάντε λίγο στην άκρη”. Το ένα δεν αναιρεί το άλλο, βγες στην πιάτσα και ρώτα όποιον θέλεις. Μπροστά σ’ αυτήν την αστυνομική βαρβαρότητα είμαστε όλοι ίσοι.

Και παραδέχομαι ότι ήταν και λάθος το βίντεο που ανέβασα μετά. Δεν είχα και δεύτερο όπλο στο αυτοκίνητο, ή αν είχα ήταν και πάλι του συνοδηγού μου, εγώ δεν είχα καμία σχέση και δεν το ήξερα ότι είχα. Καθαρές κουβέντες.

Τα λέμε όταν με συλλάβουν ξανά αλλά γι’ αυτό που πρέπει: τη μουσική μου.
Κουλούρι;
Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20939
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Συνελήφθη ο γνωστός τράπερ Trannos για οπλοκατοχή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 05 Ιουν 2022, 15:39

Ζαιος και ο Trannos !!!!! :o:o





Αναρωτιέμαι αν ήταν πολιτική η δίωξη; :p2:
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εγκληματικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών