Προσήχθη ο Αδαμαντίδης,αποφυλακίστηκε ο Φιλιππίδης

Υποθέσεις εγκλημάτων και περιστατικά ποινικής φύσης (σοβαρά), όπως δολοφονίες, απαγωγές, υπεξαιρέσεις, ληστείες κ.ά., στην ελληνική κοινωνία.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
BigChiefWahoo
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: 18 Ιουν 2021, 15:03
Phorum.gr user: Wahoo

Προσήχθη ο Αδαμαντίδης,αποφυλακίστηκε ο Φιλιππίδης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από BigChiefWahoo » 02 Ιούλ 2022, 15:38

Ο τραγουδιστής Θέμης Αδαμαντίδης προσήχθη με την κατηγορία της βιαοιοπραγίας κατά της συντρόφου του

https://www.protothema.gr/greece/articl ... damadidis/

Μετά την άσκηση της δίωξης ο τραγουδιστής, ο οποίος συνελήφθη έπειτα από μήνυση της συντρόφου για ξυλοδαρμό, οδηγήθηκε στο Αυτόφωρο Τριμελές Δικαστήριο, από το οποίο ο κατηγορούμενος έλαβε προθεσμία και θα δικαστεί τη Δευτέρα. Μέχρι τότε είναι ελεύθερος. Το δικαστήριο άφησε ελεύθερο τον κατηγορούμενο με τους όρους να μην πλησιάσει την πρώην σύντροφό του κάτω των 100 μέτρων και να μην έχει καμία επικοινωνία μαζί της με κανένα τρόπο.


Με αυτόν τον τύπο γελάω με τα εγκωμιαστικά σχόλια που δέχεται από τους οπαδούς του,"μεγάλε","γίγαντα","γαμώ τα παιδιά" κλπ,τη στιγμή που είναι καθηλωμένος είτε σε χαρτοπαικτική λέσχη είτε σε κανένα μηχάνημα αυτόματο του ΟΠΑΠ.Η "κουλτούρα" του νεο-Έλληνα,όποιος παίζει χαρτιά και πίνει σαν νεροφίδα,είναι φοβερός μάγκας.

.................................................................................
Την ίδια στιγμή,αποφυλακίζεται ο Πέτρος Φιλιππίδης,επειδή έπαθε εγκεφαλικό :roll::roll: ,αλλά ο δικηγόρος του ισχυρίζεται ότι δεν έγινε για τον λόγο αυτό

«Θα πρέπει να καταστεί σαφές ότι ο Πέτρος Φιλιππίδης δεν αποφυλακίστηκε για λόγους υγείας» ανέφερε ο Μιχάλης Δημητρακόπουλος
https://www.protothema.gr/greece/articl ... goros-tou/
..........................................................................................

Ελλαδάρα,ζούμε σε φοβερή χώρα τελικά.

Άβαταρ μέλους
Σιχαμερίων Αθλιοζήλευτος
Δημοσιεύσεις: 1003
Εγγραφή: 04 Φεβ 2022, 18:19

Re: Προσήχθη ο Αδαμαντίδης,αποφυλακίστηκε ο Φιλιππίδης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σιχαμερίων Αθλιοζήλευτος » 02 Ιούλ 2022, 16:24

Να θυμίσω στους νεότερους ότι την δεκαετία του 80 ο αδαμαντίδης είχε ναρκώσει την τότε φίλη του και την είχε εξεναγκάζει σε έκτρωση.
Να τα λέμε αφτά.
Βούτυρα-Έλαια-Λίπη

Άβαταρ μέλους
BigChiefWahoo
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: 18 Ιουν 2021, 15:03
Phorum.gr user: Wahoo

Re: Προσήχθη ο Αδαμαντίδης,αποφυλακίστηκε ο Φιλιππίδης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από BigChiefWahoo » 02 Ιούλ 2022, 16:27

Αυτό δεν το θυμάμαι.

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22411
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Προσήχθη ο Αδαμαντίδης,αποφυλακίστηκε ο Φιλιππίδης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 02 Ιούλ 2022, 16:30

Εντωμεταξύ η άλλη λέει πως ήταν ένας αλκοόλας ναρκομανής χαρτοπαίχτης γέρος, αλλά ήθελε να κάνει οικογένεια μαζί του. :lol:
Ας τον δικασουν, κι αυτήν ας αφήσει τα ναζί και τους φραγκατους γέρους, και να βρει κάνα άνθρωπο της προκοπής. 40 χρονών είναι, φτάνει η κλάψα.

Άβαταρ μέλους
Daje
Δημοσιεύσεις: 14507
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:30

Re: Προσήχθη ο Αδαμαντίδης,αποφυλακίστηκε ο Φιλιππίδης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Daje » 02 Ιούλ 2022, 16:32

[Είμαι σύντροφος του Αδαμαντίδη Θεμιστοκλή και μένουμε μαζί στη Γλυφάδα εδώ και περίπου ένα χρόνο. Στις 1:30 ώρα τις 30 Ιουνίου 2022 βρισκόμασταν και οι δύο στο play ΟΠΑΠ στην Άνω Γλυφάδα στην οδό Γούναρη. Εγώ βρισκόμουν εξωτερικά του καταστήματος μέσα στο αυτοκίνητο ιδιοκτησίας, του ανωτέρω, το οποίο ήταν σταθμευμένο ακριβώς έξω από το κατάστημα. Ο ανωτέρω βρισκόταν μέσα στο κατάστημα και έπαιζε τυχερά παιχνίδια. Εγώ για περίπου 2 ώρες ήμουν στο αυτοκίνητο μόνη μου και τον περίμενα.

Κάποια στιγμή γύρω στις 1:30, βγήκα από το αυτοκίνητο, βρισκόμουν ακριβώς απέξω, μίλησα στο κινητό μου τηλέφωνο στην εφαρμογή messenger. Εκείνος μόλις με είδε να μιλάω στο τηλέφωνο, βγήκε έξω αγριεμένος και μου άσκησε σωματική και λεκτική βία. Συγκεκριμένα με τράβηξε από τα μαλλιά, με χαστούκισε στο πρόσωπο και με κλώτσησε, δυνατά στο γοφό μου. Ταυτόχρονα με απείλησε με τη φράση «καρ…., πουτ..., ξεκ..., γαμ…., με ξεφτιλίζεις, θα σε σκοτώσω». Με κατηγορούσε επίσης ότι φλερτάρω με τον ταξιτζή απέναντι, κάτι το οποίο είναι απόλυτα ψευδές

Μία φορά μου πέταξε αναπτήρα μέσα στο στόμα μου όταν ήμασταν στο καμαρίνι του στην Πάτρα ενώπιον των συνεργατών του. Σχεδόν καθημερινά με εξυβρίζει, με τις φράσεις «καρ...., πουτ...» και όταν είμαστε μόνοι μας αλλά και δημοσίως μέσα στο μαγαζί που τραγουδάει. Αρκετές φορές στο παρελθόν με έχει κλωτσήσει σε δημόσιο χώρο.i]
https://i.imgur.com/p7krvsa.jpg
Πρόεδρος του Σ.Φ.Σ.Σ.Κ.Π.Ο
Ωραίο πρωτάθλημα ρε κατσικοειδή φυστικοβουτηρομένα λοβοτομημένα καγκουροειδή κατσίκια!

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Προσήχθη ο Αδαμαντίδης,αποφυλακίστηκε ο Φιλιππίδης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 02 Ιούλ 2022, 16:37

Daje έγραψε:
02 Ιούλ 2022, 16:32
[Είμαι σύντροφος του Αδαμαντίδη Θεμιστοκλή και μένουμε μαζί στη Γλυφάδα εδώ και περίπου ένα χρόνο. Στις 1:30 ώρα τις 30 Ιουνίου 2022 βρισκόμασταν και οι δύο στο play ΟΠΑΠ στην Άνω Γλυφάδα στην οδό Γούναρη. Εγώ βρισκόμουν εξωτερικά του καταστήματος μέσα στο αυτοκίνητο ιδιοκτησίας, του ανωτέρω, το οποίο ήταν σταθμευμένο ακριβώς έξω από το κατάστημα. Ο ανωτέρω βρισκόταν μέσα στο κατάστημα και έπαιζε τυχερά παιχνίδια. Εγώ για περίπου 2 ώρες ήμουν στο αυτοκίνητο μόνη μου και τον περίμενα.

Κάποια στιγμή γύρω στις 1:30, βγήκα από το αυτοκίνητο, βρισκόμουν ακριβώς απέξω, μίλησα στο κινητό μου τηλέφωνο στην εφαρμογή messenger. Εκείνος μόλις με είδε να μιλάω στο τηλέφωνο, βγήκε έξω αγριεμένος και μου άσκησε σωματική και λεκτική βία. Συγκεκριμένα με τράβηξε από τα μαλλιά, με χαστούκισε στο πρόσωπο και με κλώτσησε, δυνατά στο γοφό μου. Ταυτόχρονα με απείλησε με τη φράση «καρ…., πουτ..., ξεκ..., γαμ…., με ξεφτιλίζεις, θα σε σκοτώσω». Με κατηγορούσε επίσης ότι φλερτάρω με τον ταξιτζή απέναντι, κάτι το οποίο είναι απόλυτα ψευδές

Μία φορά μου πέταξε αναπτήρα μέσα στο στόμα μου όταν ήμασταν στο καμαρίνι του στην Πάτρα ενώπιον των συνεργατών του. Σχεδόν καθημερινά με εξυβρίζει, με τις φράσεις «καρ...., πουτ...» και όταν είμαστε μόνοι μας αλλά και δημοσίως μέσα στο μαγαζί που τραγουδάει. Αρκετές φορές στο παρελθόν με έχει κλωτσήσει σε δημόσιο χώρο.i]


Απογοήτευση ,δεν είχαμε πίσω πόρτα, χωλαίνει το αφήγημα :011:

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20166
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Προσήχθη ο Αδαμαντίδης,αποφυλακίστηκε ο Φιλιππίδης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 02 Ιούλ 2022, 18:28

BigChiefWahoo έγραψε:
02 Ιούλ 2022, 15:38
:e040::e040::e040:

Γιατί; γιατί δεν κοιτάτε πριν ανοίξετε ένα θέμα;;; :e040:

Και άντε να δεχτώ πως ένα θέμα με τίτλο Εδώ σε θέλω κάβουρα....
για μια μικρή μειοψηφία φορουμιτών ίσως δεν παραπέμπει 100% στον Αδαμαντίδη

Αλλά για αυτό Αποφυλακίζεται ο Πέτρος Φιλιππιδης τι δικαιολογία υπάρχει;

:a035::a035::a035:
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11460
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Re: Προσήχθη ο Αδαμαντίδης,αποφυλακίστηκε ο Φιλιππίδης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 02 Ιούλ 2022, 18:52

Daje έγραψε:
02 Ιούλ 2022, 16:32
[Είμαι σύντροφος του Αδαμαντίδη Θεμιστοκλή και μένουμε μαζί στη Γλυφάδα εδώ και περίπου ένα χρόνο. Στις 1:30 ώρα τις 30 Ιουνίου 2022 βρισκόμασταν και οι δύο στο play ΟΠΑΠ στην Άνω Γλυφάδα στην οδό Γούναρη. Εγώ βρισκόμουν εξωτερικά του καταστήματος μέσα στο αυτοκίνητο ιδιοκτησίας, του ανωτέρω, το οποίο ήταν σταθμευμένο ακριβώς έξω από το κατάστημα. Ο ανωτέρω βρισκόταν μέσα στο κατάστημα και έπαιζε τυχερά παιχνίδια. Εγώ για περίπου 2 ώρες ήμουν στο αυτοκίνητο μόνη μου και τον περίμενα.

Κάποια στιγμή γύρω στις 1:30, βγήκα από το αυτοκίνητο, βρισκόμουν ακριβώς απέξω, μίλησα στο κινητό μου τηλέφωνο στην εφαρμογή messenger. Εκείνος μόλις με είδε να μιλάω στο τηλέφωνο, βγήκε έξω αγριεμένος και μου άσκησε σωματική και λεκτική βία. Συγκεκριμένα με τράβηξε από τα μαλλιά, με χαστούκισε στο πρόσωπο και με κλώτσησε, δυνατά στο γοφό μου. Ταυτόχρονα με απείλησε με τη φράση «καρ…., πουτ..., ξεκ..., γαμ…., με ξεφτιλίζεις, θα σε σκοτώσω». Με κατηγορούσε επίσης ότι φλερτάρω με τον ταξιτζή απέναντι, κάτι το οποίο είναι απόλυτα ψευδές

Μία φορά μου πέταξε αναπτήρα μέσα στο στόμα μου όταν ήμασταν στο καμαρίνι του στην Πάτρα ενώπιον των συνεργατών του. Σχεδόν καθημερινά με εξυβρίζει, με τις φράσεις «καρ...., πουτ...» και όταν είμαστε μόνοι μας αλλά και δημοσίως μέσα στο μαγαζί που τραγουδάει. Αρκετές φορές στο παρελθόν με έχει κλωτσήσει σε δημόσιο χώρο.
...2 ώρες τον περίμενε στο αυτοκίνητο όσο έπαιζε φρουτάκια..
κι εγώ να ήμουν θα την έπεφτα στον ταξιτζή απέναντι.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Τζιτζιμιτζιχότζιρας την 02 Ιούλ 2022, 18:55, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.


Άβαταρ μέλους
BigChiefWahoo
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: 18 Ιουν 2021, 15:03
Phorum.gr user: Wahoo

Re: Προσήχθη ο Αδαμαντίδης,αποφυλακίστηκε ο Φιλιππίδης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από BigChiefWahoo » 02 Ιούλ 2022, 19:01

georgebi έγραψε:
02 Ιούλ 2022, 18:28
:e040::e040::e040:

Γιατί; γιατί δεν κοιτάτε πριν ανοίξετε ένα θέμα;;; :e040:
Να ανοίξω δικό σου νήμα ;
Αμ δεν πας καλά μου φαίνεται !
Οι ξανθιές στα πρωινάδικα λιγότερο κουτσομπόλες από σένα είναι.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37590
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Προσήχθη ο Αδαμαντίδης,αποφυλακίστηκε ο Φιλιππίδης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 02 Ιούλ 2022, 19:04

BigChiefWahoo έγραψε:
02 Ιούλ 2022, 19:01
georgebi έγραψε:
02 Ιούλ 2022, 18:28
:e040::e040::e040:

Γιατί; γιατί δεν κοιτάτε πριν ανοίξετε ένα θέμα;;; :e040:
Να ανοίξω δικό σου νήμα ;
Αμ δεν πας καλά μου φαίνεται !
Οι ξανθιές στα πρωινάδικα λιγότερο κουτσομπόλες από σένα είναι.
Δίκαιη δίκη.
:lol:
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20166
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Προσήχθη ο Αδαμαντίδης,αποφυλακίστηκε ο Φιλιππίδης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 02 Ιούλ 2022, 19:05

BigChiefWahoo έγραψε:
02 Ιούλ 2022, 19:01
georgebi έγραψε:
02 Ιούλ 2022, 18:28
:e040::e040::e040:

Γιατί; γιατί δεν κοιτάτε πριν ανοίξετε ένα θέμα;;; :e040:
Να ανοίξω δικό σου νήμα ;
Αμ δεν πας καλά μου φαίνεται !
Οι ξανθιές στα πρωινάδικα λιγότερο κουτσομπόλες από σένα είναι.

Εικόνα

Εικόνα
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
BigChiefWahoo
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: 18 Ιουν 2021, 15:03
Phorum.gr user: Wahoo

Re: Προσήχθη ο Αδαμαντίδης,αποφυλακίστηκε ο Φιλιππίδης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από BigChiefWahoo » 02 Ιούλ 2022, 19:08

sys3x έγραψε:
02 Ιούλ 2022, 19:04
BigChiefWahoo έγραψε:
02 Ιούλ 2022, 19:01
georgebi έγραψε:
02 Ιούλ 2022, 18:28
:e040::e040::e040:

Γιατί; γιατί δεν κοιτάτε πριν ανοίξετε ένα θέμα;;; :e040:
Να ανοίξω δικό σου νήμα ;
Αμ δεν πας καλά μου φαίνεται !
Οι ξανθιές στα πρωινάδικα λιγότερο κουτσομπόλες από σένα είναι.
Δίκαιη δίκη.
:lol:
Άδικο έχω ;
Τρομερά κουραστικός χρήστης και εντελώς αναίσθητος.Στην κοσμάρα του τελείως.
Αν ήμουν συντονιστής σιγά μην τον βλέπατε εδώ μέσα.
Και κάτι παπάρες κάνουν quote όόόόόλη την ανάρτησή του,με άπειρο αριθμό ηλίθιων memes και εικόνων.

Κάπου νισάφι.

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22411
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Προσήχθη ο Αδαμαντίδης,αποφυλακίστηκε ο Φιλιππίδης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 02 Ιούλ 2022, 19:11

Ο τύπος φαινεται, είναι βαριά άρρωστος. Κανονικά δε θα έπρεπε να τον πλησιάζει γυναίκα. Ας κάθεται μόνος να αυτοκαταστρεφεται.

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22411
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Προσήχθη ο Αδαμαντίδης,αποφυλακίστηκε ο Φιλιππίδης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 02 Ιούλ 2022, 19:13

BigChiefWahoo έγραψε:
02 Ιούλ 2022, 19:08
sys3x έγραψε:
02 Ιούλ 2022, 19:04
BigChiefWahoo έγραψε:
02 Ιούλ 2022, 19:01

Να ανοίξω δικό σου νήμα ;
Αμ δεν πας καλά μου φαίνεται !
Οι ξανθιές στα πρωινάδικα λιγότερο κουτσομπόλες από σένα είναι.
Δίκαιη δίκη.
:lol:
Άδικο έχω ;
Τρομερά κουραστικός χρήστης και εντελώς αναίσθητος.Στην κοσμάρα του τελείως.
Αν ήμουν συντονιστής σιγά μην τον βλέπατε εδώ μέσα.
Και κάτι παπάρες κάνουν quote όόόόόλη την ανάρτησή του,με άπειρο αριθμό ηλίθιων memes και εικόνων.

Κάπου νισάφι.
Αναδεικνύει πιασαρικα θέματα, αλλά το photobombing που κάνει είναι τρομερά κουραστικο. Κάποιες φορές καταστρέφει ολόκληρα νήματα. Ας κόψει τις επαναλαμβανόμενες φώτο, κι ας μείνει στο κείμενο.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εγκληματικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών