Καρέ-Καρέ η μάχη σώμα με σώμα υπαλλήλου και αδίστακτου ληστή με κουζινομάχαιρο..!

Υποθέσεις εγκλημάτων και περιστατικά ποινικής φύσης (σοβαρά), όπως δολοφονίες, απαγωγές, υπεξαιρέσεις, ληστείες κ.ά., στην ελληνική κοινωνία.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32764
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Καρέ-Καρέ η μάχη σώμα με σώμα υπαλλήλου και αδίστακτου ληστή με κουζινομάχαιρο..!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 11 Ιούλ 2022, 08:59

Otto Weininger έγραψε:
10 Ιούλ 2022, 20:54
Το λάθος του υπαλλήλου είναι ότι ενώ κατάφερε το πιο δύσκολο μέρος (να κρατήσει σταθερό το χέρι που κρατά το μαχαίρι) μετά επί της ουσίας δεν πάλεψε καθόλου. Απλά προσπαθούσε να του αποσπάσει το μαχαίρι σαν να μαλωνε παιδί ξέρω γω.
Ευτυχώς που δεν ξαναπήρε ο ληστής το μαχαίρι ή η άλλη η καργιολίτσα.

Όταν κάποιος (μη επαγγελματίας) κρατάει μαχαίρι, θεωρεί αυτόματα ότι όλη η δύναμη του είναι αυτό. Ακόμα και αν μπορεί να σε τσακίσει με γυμνά χέρια. Που σημαίνει ότι μολις ακινητοποιήσεις το μαχαίρι για τα πρώτα 5 δευτερόλεπτα τουλάχιστον η μόνη του έννοια θα είναι να το αποσπάσει ξανά ή/και να απελευθερώσει το χέρι που το κρατάει.
Σε αυτό το χρόνο τον χτυπάς σαν να μην υπάρχει αύριο. Στα μάτια, στο λαιμό, στη μύτη, στα γόνατα.

Μέχρι να μην μπορεί να κουνηθεί άλλο. Και γρήγορα ώστε να έχεις και ελεγχο του χώρου. Διότι να, μπήκε η άλλη μέσα. Αν ήταν άντρας συνεργάτης ή/και κρατούσε άλλο μαχαίρι θα τελείωνε πολύ άσχημα όλο αυτό.
εγω με τα λιγα που καταλαβαινω, το βλεπω ολο λαθος απο την αρχη. καταρχην δεν επρεπε να εμπλακει. τα λεφτα δεν ηταν δικα του, και δεν αξιζει τον κοπο να σε φανε, η να φας τον αλλο και να τραβιεσαι. μαλλον το εκανε παρορμητικα, και το καταλαβαινω.

δικιο εχεις, παλευει λες και ειναι παιδια. το πρωτο λαθος που βλεπω, ειναι οτι ξεκινα αοπλος απεναντι σε οπλισμενο. επρεπε να αρπαξει το πιο βαρυ αντικειμενο που ειχε κοντα του, και να αρχισει να κοπαναει το μαχαιροβγαλτη μεχρι να μην κουνιεται αλλο. μια καρεκλα ας πουμε θα εκανε αριστη δουλεια.

ηταν πολυ τυχερος που τη σκαπουλαρε. το βασικο που του λειεπει δεν ειναι γνωσεις, η τεχη η κατι τετοιο. ειναι το killer instict, η θεληση να κανει αληθινο κακο στον αλλο. οποιος δεν το εχει, καλο ειναι να αποφευγει τους καυγαδες μετα το γυμνασιο, γιατι θα χανει.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Υδράργυρος
Δημοσιεύσεις: 25529
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 17:47

Re: Καρέ-Καρέ η μάχη σώμα με σώμα υπαλλήλου και αδίστακτου ληστή με κουζινομάχαιρο..!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υδράργυρος » 11 Ιούλ 2022, 09:10

Ασέβαστος έγραψε:
11 Ιούλ 2022, 08:59

εγω με τα λιγα που καταλαβαινω, το βλεπω ολο λαθος απο την αρχη. καταρχην δεν επρεπε να εμπλακει. τα λεφτα δεν ηταν δικα του, και δεν αξιζει τον κοπο να σε φανε, η να φας τον αλλο και να τραβιεσαι. μαλλον το εκανε παρορμητικα, και το καταλαβαινω.
Άμα ήμουν ιδιοκτήτης του μαγαζιού θα του έλεγα κράτα μερικά λεφτά στο ταμείο και άμα έρθει ληστής δώστου τα να φύγει. Ψυχρά υπολογιστικά από τη μεριά του ιδιοκτήτη να το δεις, δε σε συμφέρει να σκοτωθεί άνθρωπος μέσα στο μαγαζί σου (είτε υπάλληλος είτε ληστής) γιατί μετά το μαγαζί θα κλείσει και θα έχεις πολλαπλάσια ζημιά.
Αν δεν έχεις κάποιο τέιζερ, κάποιο σπρέι, κάτι που τέλος πάντων σε συνδυασμό με τον αιφνιδιασμό να σου δίνει υπεροχή έναντι του ληστή, δεν πάς να συμπλακείς με οπλισμένο ληστή. Αυτον τον έσωσαν οι κάμερες και το γεγονός οτι λειτούργησε ένα ψήγμα λογικής στα κρανία των ληστών. Σου λέει άμα τον σκοτώσουμε θα μας βρούν από τις κάμερες και θα πάμε ισόβια.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32764
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Καρέ-Καρέ η μάχη σώμα με σώμα υπαλλήλου και αδίστακτου ληστή με κουζινομάχαιρο..!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 11 Ιούλ 2022, 09:13

Otto Weininger έγραψε:
10 Ιούλ 2022, 23:32
nyxtovios έγραψε:
10 Ιούλ 2022, 23:30
Κακώς αντιστάθηκε μπορούσε να του είχε δώσει καμία ο πρεζάκιας.
Εγώ θα του τα έδινα όλα, και καθώς θα γύρναγε να φύγει θα έβγαζα το ρόπαλο του μπειζμπολ.
Γαμανε τα ρόπαλα του μπέιζμπολ. Έχω δει και κάτι μικρά αλουμινίου, ότι πρέπει
διπλα στο ταμειο μου, απο την μεσα μερια, ειναι ενα σταντ με τσεκουρια.

για να τα βλεπουν οι πελατες, την ωρα που πληρωνουν, μην και αποφασισουν τελευταια στιγμη οτι χρειαζονται ενα. μονο για αυτο το λογο. αληθεια. για κανεναν αλλο. :003:
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29834
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Καρέ-Καρέ η μάχη σώμα με σώμα υπαλλήλου και αδίστακτου ληστή με κουζινομάχαιρο..!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 11 Ιούλ 2022, 09:41

Ασέβαστος έγραψε:
11 Ιούλ 2022, 09:13
Otto Weininger έγραψε:
10 Ιούλ 2022, 23:32
nyxtovios έγραψε:
10 Ιούλ 2022, 23:30
Κακώς αντιστάθηκε μπορούσε να του είχε δώσει καμία ο πρεζάκιας.
Εγώ θα του τα έδινα όλα, και καθώς θα γύρναγε να φύγει θα έβγαζα το ρόπαλο του μπειζμπολ.
Γαμανε τα ρόπαλα του μπέιζμπολ. Έχω δει και κάτι μικρά αλουμινίου, ότι πρέπει
διπλα στο ταμειο μου, απο την μεσα μερια, ειναι ενα σταντ με τσεκουρια.

για να τα βλεπουν οι πελατες, την ωρα που πληρωνουν, μην και αποφασισουν τελευταια στιγμη οτι χρειαζονται ενα. μονο για αυτο το λογο. αληθεια. για κανεναν αλλο. :003:
:lol:


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23374
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Καρέ-Καρέ η μάχη σώμα με σώμα υπαλλήλου και αδίστακτου ληστή με κουζινομάχαιρο..!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 11 Ιούλ 2022, 11:40

Jimmy81 έγραψε:
11 Ιούλ 2022, 02:49
Συμφωνώ κι εγώ με αυτούς που έγραψαν ότι δεν αξίζει το ρίσκο όταν ο αντίπαλος έχει μαχαίρι. Στην περίπτωση όμως που δεν μπορείς να το αποφύγεις θα πρότεινα κλωτσιά στο γόνατο με το πέλμα στραμμένο πλάγια. Πιθανότατα δεν θα του σπάσετε το γόνατο αλλά ένα διάστρεμμα είναι εφικτό ώστε να μη μπορεί να σταθεί καλά στα πόδια του, συνεπώς ούτε να χειριστεί το μαχαίρι αποτελεσματικά.
Εικόνα

Θέλέι βέβαια εξάσκηση για να είναι αποτελεσματικό το χτύπημα και να τελειώσει την πάλη άμεσα. Δείτε το παρακάτω βίντεο στα λεπτά 3:18-4:02
Ισχύει. Το έχω κάνει σε άτομο αρκετά χρονια παλιοτερα ως πιτσιρικάς (ακριβως αυτο που δειχνει στη φωτο πανω, οχι τα άλλα στο βιντεο), οταν ειχα βρεθεί σε θέση άμυνας κάποτε, και τον ακινητοποίησα πολύ απρόσμενα. Τράπηκε σε φυγή βαδίζοντας σαν μαριονέτα.

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23374
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Καρέ-Καρέ η μάχη σώμα με σώμα υπαλλήλου και αδίστακτου ληστή με κουζινομάχαιρο..!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 11 Ιούλ 2022, 11:41

ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
10 Ιούλ 2022, 21:02
του κρατάς το χέρι και ταυτόχρονα πατάς κουτουλίδι με το μέτωπο στη μύτη/στόμα του
Στο κουτουλούδι πλεονεκτούν οι κοντοί/κοντύτεροι. Αν ο άλλος είναι μισό κεφάλι κατω από σένα, σου συνθλίβει τη μυτη, αν ειναι ακομα πιο κοντός το σαγόνι κτλ. Αν ειναι ακομα πιο κοντος και δεν σε φτανει καν, οκ, το πλεονέκτημά του εκμηδενίζεται εντελως. Αλλα γενικά ο ψηλός (ή ψηλότερος στον καυγά τελος πάντων) δεν εχει να κανει πολλά με το κουτουλούδι.

Gewponos90
Δημοσιεύσεις: 9848
Εγγραφή: 17 Φεβ 2020, 16:18
Phorum.gr user: Gewponos90

Re: Καρέ-Καρέ η μάχη σώμα με σώμα υπαλλήλου και αδίστακτου ληστή με κουζινομάχαιρο..!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gewponos90 » 11 Ιούλ 2022, 11:53

Θα καλέσω την αστυνομία λέει ρε μλκ μου :smt005:
dtri2020 έγραψε:
23 Οκτ 2021, 22:56
Ενώ, ας πούμε στα άλλα κόμματα αυτό σπανίζει.
Δήλωση για γνωστή υπόθεση παιδεραστίας

Davidian
Δημοσιεύσεις: 350
Εγγραφή: 17 Δεκ 2020, 20:33

Re: Καρέ-Καρέ η μάχη σώμα με σώμα υπαλλήλου και αδίστακτου ληστή με κουζινομάχαιρο..!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Davidian » 11 Ιούλ 2022, 11:54

Υδράργυρος έγραψε:
11 Ιούλ 2022, 09:10
Ασέβαστος έγραψε:
11 Ιούλ 2022, 08:59

εγω με τα λιγα που καταλαβαινω, το βλεπω ολο λαθος απο την αρχη. καταρχην δεν επρεπε να εμπλακει. τα λεφτα δεν ηταν δικα του, και δεν αξιζει τον κοπο να σε φανε, η να φας τον αλλο και να τραβιεσαι. μαλλον το εκανε παρορμητικα, και το καταλαβαινω.
Άμα ήμουν ιδιοκτήτης του μαγαζιού θα του έλεγα κράτα μερικά λεφτά στο ταμείο και άμα έρθει ληστής δώστου τα να φύγει. Ψυχρά υπολογιστικά από τη μεριά του ιδιοκτήτη να το δεις, δε σε συμφέρει να σκοτωθεί άνθρωπος μέσα στο μαγαζί σου (είτε υπάλληλος είτε ληστής) γιατί μετά το μαγαζί θα κλείσει και θα έχεις πολλαπλάσια ζημιά.
Αν δεν έχεις κάποιο τέιζερ, κάποιο σπρέι, κάτι που τέλος πάντων σε συνδυασμό με τον αιφνιδιασμό να σου δίνει υπεροχή έναντι του ληστή, δεν πάς να συμπλακείς με οπλισμένο ληστή. Αυτον τον έσωσαν οι κάμερες και το γεγονός οτι λειτούργησε ένα ψήγμα λογικής στα κρανία των ληστών. Σου λέει άμα τον σκοτώσουμε θα μας βρούν από τις κάμερες και θα πάμε ισόβια.
Μαρεσει που πιστευεις στα ψήγματα λογικής. ΣωΝουμε καμια 5-6 απ'αυτους σε κάθε εφημερία από θάνατο (απο νομική υποχρέωση) , το 1ο πραγμα που κανουν όταν ξυπνάνε ;πτο κώμα είναι να επιτέθουν στην πιο κοντινή νοσηλευτρια.

Εντωμεταξυ, περασαν κ οι εποχες που οι γιατροι ξεχνουσαν τις Ναρκαν κ τις Ανεξεητ κ πλεον βλέπουμε πρεζακηδες 60 χρονων

Άβαταρ μέλους
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ
Δημοσιεύσεις: 21441
Εγγραφή: 28 Ιουν 2018, 23:56
Phorum.gr user: ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ

Re: Καρέ-Καρέ η μάχη σώμα με σώμα υπαλλήλου και αδίστακτου ληστή με κουζινομάχαιρο..!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ » 11 Ιούλ 2022, 11:55

Gewponos90 έγραψε:
11 Ιούλ 2022, 11:53
Θα καλέσω την αστυνομία λέει ρε μλκ μου :smt005:
μα να μη μπορείς να κάνεις μια ληστεία σαν άνθρωπος
έχουν αποθρασυνθεί οι υπάλληλοι και φέρουν αντίσταση λες και είναι δικό τους το κατάστημα
και οι ληστές τι θα κάνουν; κλέφτες θα γίνουν;
"Ο φασισμός δεν είναι ιδεολογία, είναι νοοτροπία."
Τζίμης Πανούσης

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23374
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Καρέ-Καρέ η μάχη σώμα με σώμα υπαλλήλου και αδίστακτου ληστή με κουζινομάχαιρο..!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 11 Ιούλ 2022, 11:56

Gewponos90 έγραψε:
11 Ιούλ 2022, 11:53
Θα καλέσω την αστυνομία λέει ρε μλκ μου :smt005:
Πρεζοτακτική αποπροσανατολισμού. Μου το εχει πει και εμένα ένας, χωρις καν να τον αγγίξω. Επειδή δεν του έδινα ψιλά.

Άβαταρ μέλους
Υδράργυρος
Δημοσιεύσεις: 25529
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 17:47

Re: Καρέ-Καρέ η μάχη σώμα με σώμα υπαλλήλου και αδίστακτου ληστή με κουζινομάχαιρο..!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υδράργυρος » 11 Ιούλ 2022, 12:31

vantono έγραψε:
11 Ιούλ 2022, 11:56
Gewponos90 έγραψε:
11 Ιούλ 2022, 11:53
Θα καλέσω την αστυνομία λέει ρε μλκ μου :smt005:
Πρεζοτακτική αποπροσανατολισμού. Μου το εχει πει και εμένα ένας, χωρις καν να τον αγγίξω. Επειδή δεν του έδινα ψιλά.
Όλοι ρουφιάνοι είναι

Άβαταρ μέλους
nyxtovios
Δημοσιεύσεις: 12813
Εγγραφή: 15 Ιουν 2018, 19:14

Re: Καρέ-Καρέ η μάχη σώμα με σώμα υπαλλήλου και αδίστακτου ληστή με κουζινομάχαιρο..!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nyxtovios » 11 Ιούλ 2022, 12:37

Πτολεμαίος έγραψε:
11 Ιούλ 2022, 01:09
nyxtovios έγραψε:
10 Ιούλ 2022, 23:54
Το θέμα είναι ότι και όταν τον πιάσουν αντί να τον κλείσουν μόνιμα σε δομή, θα ξαναβγεί έξω σε μια βδομάδα.
Αυτό είναι το χειρότερο.

Μας είχε κλέψει ένα πρεζόνι δύο μηχανάκια σε διάστημα 4 ημερών από ένα μότο παρκιν.
Εκλεβε παπιά που είχαν απλά κλειδωμένο το τιμονι.
Καθόταν πάνω τους σαν να είναι δικό του να κάνει - και καλα- ένα τσιγάρο και έσπρωχνε με το γόνατο το τιμονι.

Μετά από 2 μήνες ξανάρθε να κλέψει, του την είχαμε στημένη και τον πιάσαμε.
Έφαγε χοντρο τραμπουκισμα, 3-4 ψιλές και φέραμε τους μπάτσους και τον μάζεψαν.

Λέμε οκ, γλιτώσαμε από το τσογλάνι.
Ε σε 2 μήνες ξανάρθε, δεν τον περιμέναμε ότι θα ξαναερχοταν μετά το στραπάτσο που έφαγε.
Μας ξέφυγε (ακριβώς διότι δεν φανταζομασταν ότι θα ξανάρθει) χωρίς να κλέψει.

Το δικαστήριο τον έβγαλε και αυτό το τσογλάνι παρόλο το χουνέρι ξανάρθε. Ε αντε γαμηθειτε.
Κατ'εμε αυτά τα σκουπίδια δεν θα έπρεπε να ζουν. Θα έπρεπε να υπάρχει μια υπηρεσία να τα μαζεύει για σκραπ/σκυλοτροφη.
Για αυτά όλα φταίει το σύστημα δικαιοσύνης όπου αν σου καταστρέψει ή κλέψει την περιουσία οποιοσδήποτε, συνήθως ευπαθής, ακόμα και αν συλληφθεί δεν αποζημιώνεσαι ποτέ επειδή δεν έχει τίποτα στο όνομα του.
Όλα αυτά θα άλλαζαν αν έπρεπε να κάνει κάτεργο 1 χρόνο για σου πάρει άλλο μηχανάκι. Ούτε μαχαιρώματα, ούτε ρόπαλα, ούτε τίποτα δε χρειάζεται.
Φυσικά αυτό δεν ενδιαφέρει τους δικαστικούς οι οποίοι λαμβάνουν σύνταξη μόνο 5000 ευρώ που δεν ανταποκρίνεται στο κύρος τους, καθώς αυτοί δεν είναι πλεμπαίοι να κυκλοφορόυν με μηχανάκια και να παρκάρουν σε ανοιχτούς χώρους.

Άβαταρ μέλους
ΠΑΓΧΡΗΣΤΟΣ
Δημοσιεύσεις: 2173
Εγγραφή: 24 Σεπ 2019, 15:07

Re: Καρέ-Καρέ η μάχη σώμα με σώμα υπαλλήλου και αδίστακτου ληστή με κουζινομάχαιρο..!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΠΑΓΧΡΗΣΤΟΣ » 11 Ιούλ 2022, 13:01

Ευχαριστούμε τον Όττο για τις συμβουλές!
Όντως πολύ το ρίσκαρε ο υπάλληλος όντας άπειρος από συμπλοκές. Τυχερός ήταν...
Το παρατράγουδο που μπούκαρε μετά ήταν για πολλές μπούφλες :102:
Από την αποπλανητική έλξη στον σημειωτικό τυχοδιωκτισμό μια αμφίκρημνη παλινδρομία

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24770
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Καρέ-Καρέ η μάχη σώμα με σώμα υπαλλήλου και αδίστακτου ληστή με κουζινομάχαιρο..!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 11 Ιούλ 2022, 13:16

Parrot έγραψε:
10 Ιούλ 2022, 20:42
Στις 5 το πρωΐ, σε μίνι-μάρκετ στο Νέο Ηράκλειο..
https://www.protothema.gr/greece/articl ... ni-market/

 
 στο τέλος λέει ότι ο ληστής το έχει ξανακάνει αλλά για κάποιο λόγο έιναι έξω
προφανώς για να συνεχίσει την καριέρα του, κολλάει ένσημα για σύνταξη

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24770
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Καρέ-Καρέ η μάχη σώμα με σώμα υπαλλήλου και αδίστακτου ληστή με κουζινομάχαιρο..!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 11 Ιούλ 2022, 13:20

Ασέβαστος έγραψε:
11 Ιούλ 2022, 09:13
Otto Weininger έγραψε:
10 Ιούλ 2022, 23:32
nyxtovios έγραψε:
10 Ιούλ 2022, 23:30
Κακώς αντιστάθηκε μπορούσε να του είχε δώσει καμία ο πρεζάκιας.
Εγώ θα του τα έδινα όλα, και καθώς θα γύρναγε να φύγει θα έβγαζα το ρόπαλο του μπειζμπολ.
Γαμανε τα ρόπαλα του μπέιζμπολ. Έχω δει και κάτι μικρά αλουμινίου, ότι πρέπει
διπλα στο ταμειο μου, απο την μεσα μερια, ειναι ενα σταντ με τσεκουρια.

για να τα βλεπουν οι πελατες, την ωρα που πληρωνουν, μην και αποφασισουν τελευταια στιγμη οτι χρειαζονται ενα. μονο για αυτο το λογο. αληθεια. για κανεναν αλλο. :003:
:smt005::smt005::smt005::smt005:

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εγκληματικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών