Με ψείρισαν

Υποθέσεις εγκλημάτων και περιστατικά ποινικής φύσης (σοβαρά), όπως δολοφονίες, απαγωγές, υπεξαιρέσεις, ληστείες κ.ά., στην ελληνική κοινωνία.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Με ψείρισαν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 23 Ιούλ 2022, 14:51

Υπαρχουν και χειροτερα, ο Ζελενσκι πιχι που ψειριζει οπλα απο τις δυτικες χωρες και τα πουλαει με λαθρεμποριο σε Ισλαμιστες.

.

Άβαταρ μέλους
Dr Socrates
Δημοσιεύσεις: 1585
Εγγραφή: 25 Μαρ 2022, 23:16

Re: Με ψείρισαν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dr Socrates » 23 Ιούλ 2022, 14:59

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
23 Ιούλ 2022, 11:48
Dr Socrates έγραψε:
23 Ιούλ 2022, 01:44
Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
22 Ιούλ 2022, 15:25


:g094::g094:
Ιαπωνια :8)
Tokyo Athens comparison
https://www.numbeo.com/crime/compare_ci ... ity2=Tokyo

Tokyo Paris comparison
https://www.numbeo.com/crime/compare_ci ... ity2=Paris
Αν ισχυουν αυτοί οι πίνακες, πήγαινε μέχρι τη σοσιαλιστική λισαβονα. Τι φτανεις μέχρι το Τόκυο;
https://www.numbeo.com/crime/compare_ci ... Comparison

Γιατι αναφερθηκαν στην Ιαπωνια καποια μελη ρε μεγαλε, εχεις καποιο θεμα με την Ιαπωνια :lol:.Σοβαρεψου ρε σοσιαλμπαχαλακη. :fp:
Η Πορτογαλια και τα προηγουμενα χρονια μικρη εγκληματικοτητα ειχε δεν ειναι σημερινο,και με τις προηγουμενες κυβερνησεις δεν ειναι θεμα αριστερας δεξιας εκει.εχω παει αρκετες φορες δεν εχει τα πολυ σοβαρα προβληματα εγκληματικοτητας των αλλων Ευρωπαικων χωρων.Αλλη χωρα
με χαμηλους δεικτες ειναι η Ισλανδια.

https://www.numbeo.com/crime/compare_ci ... =Reykjavik

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22804
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Με ψείρισαν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 23 Ιούλ 2022, 15:02

Dr Socrates έγραψε:
23 Ιούλ 2022, 14:59
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
23 Ιούλ 2022, 11:48
Dr Socrates έγραψε:
23 Ιούλ 2022, 01:44


Ιαπωνια :8)
Tokyo Athens comparison
https://www.numbeo.com/crime/compare_ci ... ity2=Tokyo

Tokyo Paris comparison
https://www.numbeo.com/crime/compare_ci ... ity2=Paris
Αν ισχυουν αυτοί οι πίνακες, πήγαινε μέχρι τη σοσιαλιστική λισαβονα. Τι φτανεις μέχρι το Τόκυο;
https://www.numbeo.com/crime/compare_ci ... Comparison

Γιατι αναφερθηκαν στην Ιαπωνια καποια μελη ρε μεγαλε, εχεις καποιο θεμα με την Ιαπωνια :lol:.Σοβαρεψου ρε σοσιαλμπαχαλακη. :fp:
Η Πορτογαλια και τα προηγουμενα χρονια μικρη εγκληματικοτητα ειχε δεν ειναι σημερινο,και με τις προηγουμενες κυβερνησεις δεν ειναι θεμα αριστερας δεξιας εκει.εχω παει αρκετες φορες δεν εχει τα πολυ σοβαρα προβληματα εγκληματικοτητας των αλλων Ευρωπαικων χωρων.Αλλη χωρα
με χαμηλους δεικτες ειναι η Ισλανδια.

https://www.numbeo.com/crime/compare_ci ... =Reykjavik
Κάποιοι πονηροί θέλουν να χωσουν μέσα ρατσιστικές θεωρήσεις.

Άβαταρ μέλους
Dr Socrates
Δημοσιεύσεις: 1585
Εγγραφή: 25 Μαρ 2022, 23:16

Re: Με ψείρισαν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dr Socrates » 23 Ιούλ 2022, 15:03

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
23 Ιούλ 2022, 15:02
Dr Socrates έγραψε:
23 Ιούλ 2022, 14:59
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
23 Ιούλ 2022, 11:48


Αν ισχυουν αυτοί οι πίνακες, πήγαινε μέχρι τη σοσιαλιστική λισαβονα. Τι φτανεις μέχρι το Τόκυο;
https://www.numbeo.com/crime/compare_ci ... Comparison

Γιατι αναφερθηκαν στην Ιαπωνια καποια μελη ρε μεγαλε, εχεις καποιο θεμα με την Ιαπωνια :lol:.Σοβαρεψου ρε σοσιαλμπαχαλακη. :fp:
Η Πορτογαλια και τα προηγουμενα χρονια μικρη εγκληματικοτητα ειχε δεν ειναι σημερινο,και με τις προηγουμενες κυβερνησεις δεν ειναι θεμα αριστερας δεξιας εκει.εχω παει αρκετες φορες δεν εχει τα πολυ σοβαρα προβληματα εγκληματικοτητας των αλλων Ευρωπαικων χωρων.Αλλη χωρα
με χαμηλους δεικτες ειναι η Ισλανδια.

https://www.numbeo.com/crime/compare_ci ... =Reykjavik
Κάποιοι πονηροί θέλουν να χωσουν μέσα ρατσιστικές θεωρήσεις.
σε αυτο εχεις δικιο

Άβαταρ μέλους
Leporello
Δημοσιεύσεις: 14103
Εγγραφή: 07 Αύγ 2018, 19:09
Phorum.gr user: Leporello

Re: Με ψείρισαν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Leporello » 23 Ιούλ 2022, 15:08

Ζενίθεδρος έγραψε:
21 Ιούλ 2022, 20:49
Για αυτό και εγώ κουβαλάω δύο πορτοφόλια. Το ένα σε ένα ασφαλές σημείο, καλά κρυμμένο. Και το άλλο σε ένα εμφανές σημείο, γεμάτο με μονόλεπτα για να είναι βαρύ, και γεμάτο με χαρτιά στο μέγεθος χαρτονομισμάτων, για να είναι φουσκωμένο. Μπροστά μπροστά στα χαρτιά, έχω και μια φωτογραφία από τα παπάρια μου.
:bravo:
1.
hellegennes έγραψε:
13 Οκτ 2022, 21:35
Γνωρίζω πολύ καλύτερα στατιστική από σένα
2. Η λέξη υδρόφιλος είναι σύνθετη από δύο ελληνικές λέξεις το ύδωρ που σήμαινε νερό και το φίλος που σήμαινε φίλος.

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22804
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Με ψείρισαν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 23 Ιούλ 2022, 15:12

Εγώ το καλό κινητό το εχω σπίτι να χαζεύω ίντερνετ. Έξω παίρνω το σάπιο, κρατικό κινέζικο zte των 50 ευρώ πριν δύο χρόνια. Κρατάει ακόμα, σκυλί. Είδες ο σοσιαλισμός;

Άβαταρ μέλους
Leporello
Δημοσιεύσεις: 14103
Εγγραφή: 07 Αύγ 2018, 19:09
Phorum.gr user: Leporello

Re: Με ψείρισαν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Leporello » 23 Ιούλ 2022, 15:27

mao mao έγραψε:
22 Ιούλ 2022, 01:24
Πτολεμαίος έγραψε:
22 Ιούλ 2022, 01:21
Θέλουν προσοχή. Εγώ κινούμαι με 3 μέσα μέχρι να φτάσω στη δουλειά. Πάντα το σακίδιο μπροστά μου.
Σακίδια στην πλάτη σε γεμάτο μμμ είναι 20-40% να ψειριστει.
Εγώ απορώ με αυτούς που εχουν τα κινητά στην τσέπη.
Γιατί απορείς; θα σου βάλουν το χέρι στην τσέπη του τζίν και δεν θα πάρεις χαμπάρι; Εκτός αν φοράς κανά φαρδύ υφασμάτινο τρία νούμερα μεγαλύτερο.
2014 στο Παρίσι (last time I saw Paris) μαζί με την οικογένεια. Τα παιδιά ήταν τότε 11 ετών. Ξεκινάμε το πρωΐ με το μετρό να πάμε στον πύργο του Αϊφελ. Πάμε να μπούμε μέσα στο βαγόνι, εγώ όπως πάντα τελευταίος. Από πλάγια μπαίνει ανάμεσά μας κάποιος που με αποκόπτει από τους υπόλοιπους. Δεν προχωράει όμως στο εσωτερικό, αλλά στέκεται στην είσοδο και με εμποδίζει να μπώ προφασιζόμενος ότι συμβουλεύεται τον χάρτη που είναι πάνω από την είσοδο. Εκείνη την στιγμή, έρχεται από πίσω μου άλλος και βάζει το χέρι του στην τσέπη του τζήν μου. Ενστικτωδώς προφταίνω να πιάσω εγώ το πορτοφόλι μου πρώτος, του τραβάω ένα τσίμπημα δυνατό στο χέρι, ενώ ταυτοχρόνως σπρώχνω τον ψηλό και μπαίνω μέσα. Βάζω και τις φωνές, voleurs! voleurs! Ο ψηλός βγαίνει από το βαγόνι και μαζί με τον άλλο το βάζουν στα πόδια.

Φθάνουμε στον πύργο και εκεί περνάει από μπροστά μας ένας νεαρός αραβοειδής και αστυνομικοί που τον κυνηγούσαν. Αυτός πετάει ένα πορτοφόλι σε έναν κάδο και ανακατώνεται με το πλήθος.

Αντε τώρα να εξηγήσω στα παιδάκια που είχαν τρομοκρατηθεί ότι είχα ξαναπάει άλλες 25 φορές στο Παρίσι και δεν μου είχε συμβεί το παραμικρό.
1.
hellegennes έγραψε:
13 Οκτ 2022, 21:35
Γνωρίζω πολύ καλύτερα στατιστική από σένα
2. Η λέξη υδρόφιλος είναι σύνθετη από δύο ελληνικές λέξεις το ύδωρ που σήμαινε νερό και το φίλος που σήμαινε φίλος.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40718
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Με ψείρισαν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 23 Ιούλ 2022, 17:27

ΓΑΛΗ έγραψε:
23 Ιούλ 2022, 12:00
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
23 Ιούλ 2022, 11:56
Eντωμεταξυ Συμφωνα με αυτήν τη λίστα, η Αβάνα είναι πολύ πιο ασφαλής από την Αθήνα. :smt005:
https://www.numbeo.com/crime/compare_ci ... Comparison
Ε, προφανώς αυτό συμβαίνει επειδή δεν παίζει και κάτι ελκυστικό για κλοπή σε όσους κυκλοφορούν σε πολυσύχναστα μέρη.

Και στους καταυλισμούς των ρομά δεν πρέπει να παίζει ψηλό ποσοστό διαρρήξεων.
:smt005::smt005::smt005:

Και στην δεκαετία του '60, που έχουμε ακούσει πολλές φορές ότι άφηναν τις πόρτες ανοιχτές, οι κλοπές και οι διαρρήξεις ήταν ελάχιστες. Αφού δεν υπήρχε τίποτα για κλοπή. Τι να κλέψει ο άλλος; Τις καρέκλες, το θυμιατήρι ή τις γλάστρες με τον βασιλικό;
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 25189
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: Με ψείρισαν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 23 Ιούλ 2022, 17:40

hellegennes έγραψε:
23 Ιούλ 2022, 17:27
ΓΑΛΗ έγραψε:
23 Ιούλ 2022, 12:00
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
23 Ιούλ 2022, 11:56
Eντωμεταξυ Συμφωνα με αυτήν τη λίστα, η Αβάνα είναι πολύ πιο ασφαλής από την Αθήνα. :smt005:
https://www.numbeo.com/crime/compare_ci ... Comparison
Ε, προφανώς αυτό συμβαίνει επειδή δεν παίζει και κάτι ελκυστικό για κλοπή σε όσους κυκλοφορούν σε πολυσύχναστα μέρη.

Και στους καταυλισμούς των ρομά δεν πρέπει να παίζει ψηλό ποσοστό διαρρήξεων.
:smt005::smt005::smt005:

Και στην δεκαετία του '60, που έχουμε ακούσει πολλές φορές ότι άφηναν τις πόρτες ανοιχτές, οι κλοπές και οι διαρρήξεις ήταν ελάχιστες. Αφού δεν υπήρχε τίποτα για κλοπή. Τι να κλέψει ο άλλος; Τις καρέκλες, το θυμιατήρι ή τις γλάστρες με τον βασιλικό;
Μπουγαδες έκλεβαν
Εξ ου και η απαξιωτική φράση μπουγαδοκλεφτης
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Άβαταρ μέλους
Καραμελίτσα
Δημοσιεύσεις: 8907
Εγγραφή: 17 Σεπ 2020, 17:35

Re: Με ψείρισαν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καραμελίτσα » 23 Ιούλ 2022, 17:45

Beria έγραψε:
23 Ιούλ 2022, 17:40
hellegennes έγραψε:
23 Ιούλ 2022, 17:27
ΓΑΛΗ έγραψε:
23 Ιούλ 2022, 12:00


Ε, προφανώς αυτό συμβαίνει επειδή δεν παίζει και κάτι ελκυστικό για κλοπή σε όσους κυκλοφορούν σε πολυσύχναστα μέρη.

Και στους καταυλισμούς των ρομά δεν πρέπει να παίζει ψηλό ποσοστό διαρρήξεων.
:smt005::smt005::smt005:

Και στην δεκαετία του '60, που έχουμε ακούσει πολλές φορές ότι άφηναν τις πόρτες ανοιχτές, οι κλοπές και οι διαρρήξεις ήταν ελάχιστες. Αφού δεν υπήρχε τίποτα για κλοπή. Τι να κλέψει ο άλλος; Τις καρέκλες, το θυμιατήρι ή τις γλάστρες με τον βασιλικό;
Μπουγαδες έκλεβαν
Εξ ου και η απαξιωτική φράση μπουγαδοκλεφτης
Αλήθεια; Εγώ νόμιζα ότι η παραδοσιακή έκφραση είναι μπουγατσοκλέφτης.
Z

Άβαταρ μέλους
Scouser
Δημοσιεύσεις: 11691
Εγγραφή: 13 Αύγ 2020, 23:18

Re: Με ψείρισαν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scouser » 23 Ιούλ 2022, 17:49

Feindflug έγραψε:
23 Ιούλ 2022, 14:35
Το σακίδιο ασφαλείας, δεν είναι κακή ιδέα, αλλά δεν είναι η λύση που ζητάς.
H λύση για αυτό που ζητάω, δηλαδή να μηδενιστούν οι πιθανότητες κλοπής/ληστείας σε βάρος μου, δεν υπάρχει. Εδώ συζητάμε για το τι γίνεται, προκειμένου να μειωθούν οι πιθανότητες να ψειρίσματος στο μέλλον. Εν προκειμένω, συζητάμε για το τι κάνουμε στα ΜΜΜ, με δεδομένο ότι στο πανέμορφο κράτος που ζούμε η οδήγηση στις μεγάλες πόλεις (δηλαδή τις εξής 2) είναι μια αηδία και μισή, το δε ποδήλατο είναι out of the question. Ο Otto είχε μια χρήσιμη συνεισφορά στη συζήτηση με την παρατήρηση για το σακίδιο ασφαλείας. Εσύ τι έκανες; Πετάς εξυπνάδες συνοδευόμενες από τύπε, ως συνήθως. Σε λες και κουραστικό.
''That's not what your fucking job is. You are bullshiting people, you are acting as a propagandist. It's not 'mostly peaceful' when a car is on fire''. Joe Rogan

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37815
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Με ψείρισαν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 23 Ιούλ 2022, 17:50

Καραμελίτσα έγραψε:
23 Ιούλ 2022, 17:45
Beria έγραψε:
23 Ιούλ 2022, 17:40
hellegennes έγραψε:
23 Ιούλ 2022, 17:27


:smt005::smt005::smt005:

Και στην δεκαετία του '60, που έχουμε ακούσει πολλές φορές ότι άφηναν τις πόρτες ανοιχτές, οι κλοπές και οι διαρρήξεις ήταν ελάχιστες. Αφού δεν υπήρχε τίποτα για κλοπή. Τι να κλέψει ο άλλος; Τις καρέκλες, το θυμιατήρι ή τις γλάστρες με τον βασιλικό;
Μπουγαδες έκλεβαν
Εξ ου και η απαξιωτική φράση μπουγαδοκλεφτης
Αλήθεια; Εγώ νόμιζα ότι η παραδοσιακή έκφραση είναι μπουγατσοκλέφτης.
Όπως λέει και το άσθμα, κλέφτης μπουγάτσων να μην είσαι, ότι κι αν είσαι σ' αγαπώ, Λίτσα.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

runner
Δημοσιεύσεις: 2682
Εγγραφή: 08 Ιουν 2020, 21:11

Re: Με ψείρισαν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από runner » 23 Ιούλ 2022, 18:00

hellegennes έγραψε:
23 Ιούλ 2022, 17:27


:smt005::smt005::smt005:

Και στην δεκαετία του '60, που έχουμε ακούσει πολλές φορές ότι άφηναν τις πόρτες ανοιχτές, οι κλοπές και οι διαρρήξεις ήταν ελάχιστες. Αφού δεν υπήρχε τίποτα για κλοπή. Τι να κλέψει ο άλλος; Τις καρέκλες, το θυμιατήρι ή τις γλάστρες με τον βασιλικό;
Αυτοί βέβαια που είχαν εκείνες τις εποχές ζούσαν κυριολεκτικά κλειδαμπαρωμένοι.
Υπάρχει μια ενδιαφέρουσα ταινία αρχών του 1960 ''Συνοικία το όνειρο'' με Αλεξανδράκη και Κατράκη η οποία δείχνει την πραγματικότητα της εποχής εκείνης. Αν δεν κάνω λάθος είχε απαγορευτεί η προβολή της.

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14689
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Με ψείρισαν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 23 Ιούλ 2022, 18:02

Scouser έγραψε:
23 Ιούλ 2022, 17:49
Feindflug έγραψε:
23 Ιούλ 2022, 14:35
Το σακίδιο ασφαλείας, δεν είναι κακή ιδέα, αλλά δεν είναι η λύση που ζητάς.
H λύση για αυτό που ζητάω, δηλαδή να μηδενιστούν οι πιθανότητες κλοπής/ληστείας σε βάρος μου, δεν υπάρχει. Εδώ συζητάμε για το τι γίνεται, προκειμένου να μειωθούν οι πιθανότητες να ψειρίσματος στο μέλλον. Εν προκειμένω, συζητάμε για το τι κάνουμε στα ΜΜΜ, με δεδομένο ότι στο πανέμορφο κράτος που ζούμε η οδήγηση στις μεγάλες πόλεις (δηλαδή τις εξής 2) είναι μια αηδία και μισή, το δε ποδήλατο είναι out of the question. Ο Otto είχε μια χρήσιμη συνεισφορά στη συζήτηση με την παρατήρηση για το σακίδιο ασφαλείας. Εσύ τι έκανες; Πετάς εξυπνάδες συνοδευόμενες από τύπε, ως συνήθως. Σε λες και κουραστικό.
Τουλάχιστον ρε τύπε, εδώ και 38 χρόνια ούτε με φέρμαραν, ούτε με ψείρισαν ποτέ. Ούτε στην Θεσσαλονίκη, ούτε κάπου αλλού.

Το λες και κατόρθωμα, αν λάβεις υπόψιν ότι την έχουν πατήσει οι ευέλπιδες του έθνους.
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
EKPLIKTIKOS
Δημοσιεύσεις: 12884
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 00:15

Re: Με ψείρισαν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από EKPLIKTIKOS » 23 Ιούλ 2022, 18:07

Σε τι χρειάζεται το πορτοφόλι εν ετει 2022 ρε μάΝγκες μπορείτε να με πείτε?

Μια κάρτα θες αντε κ ένα 20ευρω με κάνα ψιλό για κάνα τιπ, το πετάς χύμα στην τσέπη. Άμα χάσεις κάρτα μπαίνεις καπακια στο ebanking/mobile banking κ την παγωνεις. Ούτε γάτα ούτε ζημιά. Αν θέλετε να είστε hard-core ούτε καν κάρτα δε χρειάζεται πληρώνεις απ το κινητό. Ultra mode: έχεις smartwatch με e-sim, δε χρειάζεσαι ούτε κινητο :-?

Παρόλα αυτά γιατί μπαίνετε στα ΜΜΜ? Πόσο μαζοχες παίζει να είστε? Δλδ να είσαι 15 το καταλαβαίνω ή παππούς που δεν κάνει να οδηγάει, αλλιώς καλύτερα με κινέζικο παπάκι πάρα μέσα στα κουτιά αυτά που μπαίνει η σάρα κ η μάρα
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος EKPLIKTIKOS την 23 Ιούλ 2022, 18:09, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Εγκληματικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών