Μαροκινός δράστης, με Αιγύπτιο τσιλιαδόρο (!), επετέθη σε Ελληνίδα δημοσιογράφο στα Εξάρχεια κι επιχείρησε να την βιάσει

Υποθέσεις εγκλημάτων και περιστατικά ποινικής φύσης (σοβαρά), όπως δολοφονίες, απαγωγές, υπεξαιρέσεις, ληστείες κ.ά., στην ελληνική κοινωνία.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70088
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Μαροκινός δράστης, με Αιγύπτιο τσιλιαδόρο (!), επετέθη σε Ελληνίδα δημοσιογράφο στα Εξάρχεια κι επιχείρησε να την βι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 26 Ιούλ 2022, 12:22

πατησιωτης έγραψε:
26 Ιούλ 2022, 11:39
Οι περίοικοι που λέει η δημοσιογράφος ότι κυνήγησαν τους δράστες τι δουλειά είχαν να ανακατευθούν;μήπως ήταν αυτοδικία;δική τους αρμοδιότητα ήταν ή της αστυνομίας;δεν είδαν τι αποφάσισε το δικαστήριο στην περίπτωση του ληστή κοσμηματοπωλείων Ζακ για τους εκεί περίοικους που του επιτέθηκαν; :smt017
Πως κυνηγάς έτσι στα καλά καθούμενα έναν ευάλωτο μετανάστη επειδή μια ρατσίστρια φωνάζει ότι δήθεν προσπάθησε να την βιάσει;Καυτά ερωτήματα. :lol:
Ε ναι. Eυτυχώς που οι κυρπαντελήδες δεν τραυμάτισαν τον ευάλωτο γιατί θα γινόταν του αϊγιαννιού από τους ευαισθητοποιημένοι πολίται.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29843
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Μαροκινός δράστης, με Αιγύπτιο τσιλιαδόρο (!), επετέθη σε Ελληνίδα δημοσιογράφο στα Εξάρχεια κι επιχείρησε να την βι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 26 Ιούλ 2022, 12:24

πατησιωτης έγραψε:
26 Ιούλ 2022, 11:39
Οι περίοικοι που λέει η δημοσιογράφος ότι κυνήγησαν τους δράστες τι δουλειά είχαν να ανακατευθούν;μήπως ήταν αυτοδικία;δική τους αρμοδιότητα ήταν ή της αστυνομίας;δεν είδαν τι αποφάσισε το δικαστήριο στην περίπτωση του ληστή κοσμηματοπωλείων Ζακ για τους εκεί περίοικους που του επιτέθηκαν; :smt017
Πως κυνηγάς έτσι στα καλά καθούμενα έναν ευάλωτο μετανάστη επειδή μια ρατσίστρια φωνάζει ότι δήθεν προσπάθησε να την βιάσει;Καυτά ερωτήματα. :lol:
:lol:

+1


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22816
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Μαροκινός δράστης, με Αιγύπτιο τσιλιαδόρο (!), επετέθη σε Ελληνίδα δημοσιογράφο στα Εξάρχεια κι επιχείρησε να την βι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 26 Ιούλ 2022, 12:36

Το να μην είσαι ρατσιστής και να μη θεωρείς κάποιον εγκλήματια εκ των προτέρων λόγω της εθνικότητας του, σημαίνει πως και να εγκληματισει δεν τρέχει μια και ζητάμε να είναι ελεύθερος να βιάζει και να σκοτώνει. Μόνο στην ατελείωτη βλακεια ενός δεξιού μυαλού όλα αυτά έχουν λογική.

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 25199
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: Μαροκινός δράστης, με Αιγύπτιο τσιλιαδόρο (!), επετέθη σε Ελληνίδα δημοσιογράφο στα Εξάρχεια κι επιχείρησε να την βι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 26 Ιούλ 2022, 12:36

Otto Weininger έγραψε:
26 Ιούλ 2022, 12:16
Beria έγραψε:
26 Ιούλ 2022, 11:55
Μετά την επίθεση της αστυνομίας στην πορεία κατά των βιασμών πήραν αέρα οι βιαστές
τρολάρεις έτσι;
Έστω ότι εγώ τρολαρω, εσύ μπορείς να μου πεις τι μήνυμα έδωσε η αστυνομία όταν επιτέθηκε σε πορεία κατά των βιασμών;
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Άβαταρ μέλους
kongrosian
Δημοσιεύσεις: 4461
Εγγραφή: 30 Μάιος 2020, 13:26
Τοποθεσία: πάω για τσιγάρα

Re: Μαροκινός δράστης, με Αιγύπτιο τσιλιαδόρο (!), επετέθη σε Ελληνίδα δημοσιογράφο στα Εξάρχεια κι επιχείρησε να την βι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από kongrosian » 26 Ιούλ 2022, 12:46

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
26 Ιούλ 2022, 12:36
Το να μην είσαι ρατσιστής και να μη θεωρείς κάποιον εγκλήματια εκ των προτέρων λόγω της εθνικότητας του, σημαίνει πως και να εγκληματισει δεν τρέχει μια και ζητάμε να είναι ελεύθερος να βιάζει και να σκοτώνει. Μόνο στην ατελείωτη βλακεια ενός δεξιού μυαλού όλα αυτά έχουν λογική.
:goodpost:
Beria έγραψε:
26 Ιούλ 2022, 12:36
Otto Weininger έγραψε:
26 Ιούλ 2022, 12:16
Beria έγραψε:
26 Ιούλ 2022, 11:55
Μετά την επίθεση της αστυνομίας στην πορεία κατά των βιασμών πήραν αέρα οι βιαστές
τρολάρεις έτσι;
Έστω ότι εγώ τρολαρω, εσύ μπορείς να μου πεις τι μήνυμα έδωσε η αστυνομία όταν επιτέθηκε σε πορεία κατά των βιασμών;
:goodpost:

Άβαταρ μέλους
akirav
Δημοσιεύσεις: 2614
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 05:47
Phorum.gr user: akirav

Re: Μαροκινός δράστης, με Αιγύπτιο τσιλιαδόρο (!), επετέθη σε Ελληνίδα δημοσιογράφο στα Εξάρχεια κι επιχείρησε να την βι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από akirav » 26 Ιούλ 2022, 13:19

Beria έγραψε:
26 Ιούλ 2022, 12:36
Otto Weininger έγραψε:
26 Ιούλ 2022, 12:16
Beria έγραψε:
26 Ιούλ 2022, 11:55
Μετά την επίθεση της αστυνομίας στην πορεία κατά των βιασμών πήραν αέρα οι βιαστές
τρολάρεις έτσι;
Έστω ότι εγώ τρολαρω, εσύ μπορείς να μου πεις τι μήνυμα έδωσε η αστυνομία όταν επιτέθηκε σε πορεία κατά των βιασμών;
εννοας οτι ο μεταναστουλης πηγε να βιασει
επειδή η αστυνομία επιτεθηκε σε πορεία ?
Merlinus Sum, Qui Me Tangit Turbat Mundum

Volk
Δημοσιεύσεις: 4950
Εγγραφή: 01 Νοέμ 2021, 18:52

Re: Μαροκινός δράστης, με Αιγύπτιο τσιλιαδόρο (!), επετέθη σε Ελληνίδα δημοσιογράφο στα Εξάρχεια κι επιχείρησε να την βι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Volk » 26 Ιούλ 2022, 13:23

Να παρω μαζι παγωμενα νερα χυμους και αναψυκτικα;

Πηρε η θεια και ειπε οτι εφτιαξε σπανακοτυροπιτα, να φερω ολοκληρο το ταψι; Ποσα ατομα θα μαστε περιπου; Εχει ενα γαμηστερο φουρνο που φτιαχνει τελεια γεμιστα κουλουρια, να φερω και απο αυτα;

:102:
Whatever the mind can conceive and believe, it can achieve.

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29843
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Μαροκινός δράστης, με Αιγύπτιο τσιλιαδόρο (!), επετέθη σε Ελληνίδα δημοσιογράφο στα Εξάρχεια κι επιχείρησε να την βι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 26 Ιούλ 2022, 13:28

Beria έγραψε:
26 Ιούλ 2022, 12:36
Otto Weininger έγραψε:
26 Ιούλ 2022, 12:16
Beria έγραψε:
26 Ιούλ 2022, 11:55
Μετά την επίθεση της αστυνομίας στην πορεία κατά των βιασμών πήραν αέρα οι βιαστές
τρολάρεις έτσι;
Έστω ότι εγώ τρολαρω, εσύ μπορείς να μου πεις τι μήνυμα έδωσε η αστυνομία όταν επιτέθηκε σε πορεία κατά των βιασμών;
Εδώσε το μήνυμα ότι δεν μπορείς να κάνεις ο,τι θες όπου θεα,.όποιος και αν εξ αν ο λόγος που διαδηλώνεις. Πολλώ δε μάλλον, να πετάς μάρμαρα στα μούτρα των αστυνομικών.

Αν είναι δυνατόν να μες ότι έδωσε μήνυμα στους βιαστές η αστυνομία ότι "όλα καλά, σκιστε κωλαράκια αβέρτα".


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


runner
Δημοσιεύσεις: 2682
Εγγραφή: 08 Ιουν 2020, 21:11

Re: Μαροκινός δράστης, με Αιγύπτιο τσιλιαδόρο (!), επετέθη σε Ελληνίδα δημοσιογράφο στα Εξάρχεια κι επιχείρησε να την βι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από runner » 26 Ιούλ 2022, 13:29

Χαρά οι "αγανακτισμένοι" και οι κυρ-Παντεληδες που ο κατηγορούμενος είναι ξένος.
Μέχρι και νήμα άνοιξαν.
Στο Πρώτο Θέμα έχει ήδη 99 σχόλια με καθυστερημένους που βρίζουν.
Μερικοί από δαυτους πιθανόν να αυνανίζονται κιόλας διαβάζοντας τη λέξη Μαροκινός.

Volk
Δημοσιεύσεις: 4950
Εγγραφή: 01 Νοέμ 2021, 18:52

Re: Μαροκινός δράστης, με Αιγύπτιο τσιλιαδόρο (!), επετέθη σε Ελληνίδα δημοσιογράφο στα Εξάρχεια κι επιχείρησε να την βι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Volk » 26 Ιούλ 2022, 13:33

Otto Weininger έγραψε:
26 Ιούλ 2022, 13:28
Beria έγραψε:
26 Ιούλ 2022, 12:36
Otto Weininger έγραψε:
26 Ιούλ 2022, 12:16


τρολάρεις έτσι;
Έστω ότι εγώ τρολαρω, εσύ μπορείς να μου πεις τι μήνυμα έδωσε η αστυνομία όταν επιτέθηκε σε πορεία κατά των βιασμών;
Εδώσε το μήνυμα ότι δεν μπορείς να κάνεις ο,τι θες όπου θεα,.όποιος και αν εξ αν ο λόγος που διαδηλώνεις. Πολλώ δε μάλλον, να πετάς μάρμαρα στα μούτρα των αστυνομικών.

Αν είναι δυνατόν να μες ότι έδωσε μήνυμα στους βιαστές η αστυνομία ότι "όλα καλά, σκιστε κωλαράκια αβέρτα".

Τσαμπα οι σπανακοτυροπιτες και τα γεμιστα κουλουρια; Οι χυμοι; Τα αναψυκτικα;

Και καλα ολα αυτα, νταξει χαλαλι δεν θα παμε θα πανε στραφι.

Τα παγωμενα νερα, τι θα απογινουν μεσα στη ζεστη;;;;;;;;;;;

Τοσο κοπο εκανα να τα μαζεψω τυπε, κριμας ειναι!

Ελα βοηθα στις μασες τωρα να μη πανε χαμενα, παμε στο παρκο, εχω βρει γαματο σημειο με ισκιο και δροσια!

:102:
Whatever the mind can conceive and believe, it can achieve.

Άβαταρ μέλους
John Dear
Δημοσιεύσεις: 1225
Εγγραφή: 03 Δεκ 2018, 01:21

Re: Μαροκινός δράστης, με Αιγύπτιο τσιλιαδόρο (!), επετέθη σε Ελληνίδα δημοσιογράφο στα Εξάρχεια κι επιχείρησε να την βι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από John Dear » 26 Ιούλ 2022, 13:36

kongrosian έγραψε:
26 Ιούλ 2022, 08:49
οι μαροκινοί και οι αιγύπτιοι θέλουν το κακό μας. δεν ξαναπαίρνω πατάτες αιγύπτου.
:smt005:

Άβαταρ μέλους
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ
Δημοσιεύσεις: 21446
Εγγραφή: 28 Ιουν 2018, 23:56
Phorum.gr user: ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ

Re: Μαροκινός δράστης, με Αιγύπτιο τσιλιαδόρο (!), επετέθη σε Ελληνίδα δημοσιογράφο στα Εξάρχεια κι επιχείρησε να την βι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ » 26 Ιούλ 2022, 13:46

Beria έγραψε:
26 Ιούλ 2022, 12:36
Otto Weininger έγραψε:
26 Ιούλ 2022, 12:16
Beria έγραψε:
26 Ιούλ 2022, 11:55
Μετά την επίθεση της αστυνομίας στην πορεία κατά των βιασμών πήραν αέρα οι βιαστές
τρολάρεις έτσι;
Έστω ότι εγώ τρολαρω, εσύ μπορείς να μου πεις τι μήνυμα έδωσε η αστυνομία όταν επιτέθηκε σε πορεία κατά των βιασμών;
δηλαδή θες να μας πεις ότι επιτέθηκε στη πορεία επειδή η πορεία ήταν κατά των βιασμών και οι μπάτσοι δεν γουστάραν
beria αυτό περιμένω να το ακούσω από τους καμένους αριστερούς του πχώρουμ, σίγουρα όμως όχι από σένα
"Ο φασισμός δεν είναι ιδεολογία, είναι νοοτροπία."
Τζίμης Πανούσης

Άβαταρ μέλους
John Dear
Δημοσιεύσεις: 1225
Εγγραφή: 03 Δεκ 2018, 01:21

Re: Μαροκινός δράστης, με Αιγύπτιο τσιλιαδόρο (!), επετέθη σε Ελληνίδα δημοσιογράφο στα Εξάρχεια κι επιχείρησε να την βι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από John Dear » 26 Ιούλ 2022, 13:46

akirav έγραψε:
26 Ιούλ 2022, 13:19
Beria έγραψε:
26 Ιούλ 2022, 12:36
Otto Weininger έγραψε:
26 Ιούλ 2022, 12:16


τρολάρεις έτσι;
Έστω ότι εγώ τρολαρω, εσύ μπορείς να μου πεις τι μήνυμα έδωσε η αστυνομία όταν επιτέθηκε σε πορεία κατά των βιασμών;
εννοας οτι ο μεταναστουλης πηγε να βιασει
επειδή η αστυνομία επιτεθηκε σε πορεία ?
Ρωτάει τι μήνυμα περνάει η αστυνομία με την επίθεση σε διαδηλωτές κατά των βιασμών. Το επειδή που λες εσύ τί σημαίνει; ότι είναι η άμεση αιτία του γεγονότος; Άμα βαριέστε να σκέφτεστε πιο σύνθετα αφού σύνθετη είναι η πραγματικότητα, δείτε σαρβάιβορ και μην μπλέκεστε σε συζητήσεις.

Άβαταρ μέλους
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ
Δημοσιεύσεις: 21446
Εγγραφή: 28 Ιουν 2018, 23:56
Phorum.gr user: ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ

Re: Μαροκινός δράστης, με Αιγύπτιο τσιλιαδόρο (!), επετέθη σε Ελληνίδα δημοσιογράφο στα Εξάρχεια κι επιχείρησε να την βι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ » 26 Ιούλ 2022, 13:47

Otto Weininger έγραψε:
26 Ιούλ 2022, 13:28
Beria έγραψε:
26 Ιούλ 2022, 12:36
Otto Weininger έγραψε:
26 Ιούλ 2022, 12:16


τρολάρεις έτσι;
Έστω ότι εγώ τρολαρω, εσύ μπορείς να μου πεις τι μήνυμα έδωσε η αστυνομία όταν επιτέθηκε σε πορεία κατά των βιασμών;
Εδώσε το μήνυμα ότι δεν μπορείς να κάνεις ο,τι θες όπου θεα,.όποιος και αν εξ αν ο λόγος που διαδηλώνεις. Πολλώ δε μάλλον, να πετάς μάρμαρα στα μούτρα των αστυνομικών.

Αν είναι δυνατόν να μες ότι έδωσε μήνυμα στους βιαστές η αστυνομία ότι "όλα καλά, σκιστε κωλαράκια αβέρτα".
ο σκοπός της πορείας είναι σωστός/καλός άρα οι συμμετέχοντες στην πορεία έχουν το ελεύθερο να γαμήσουν το σύμπαν
λογική αριστεράς
"Ο φασισμός δεν είναι ιδεολογία, είναι νοοτροπία."
Τζίμης Πανούσης

Άβαταρ μέλους
John Dear
Δημοσιεύσεις: 1225
Εγγραφή: 03 Δεκ 2018, 01:21

Re: Μαροκινός δράστης, με Αιγύπτιο τσιλιαδόρο (!), επετέθη σε Ελληνίδα δημοσιογράφο στα Εξάρχεια κι επιχείρησε να την βι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από John Dear » 26 Ιούλ 2022, 13:48

Otto Weininger έγραψε:
26 Ιούλ 2022, 08:44
Υδράργυρος έγραψε:
26 Ιούλ 2022, 08:19
Ρατσιστική κωλοφυλλάδα
Αυτή είναι η απάντηση σου σε απόπειρα βιασμού;
Την κωλοφυλλάδα την ρώτησες το ίδιο πράγμα; Αν αυτά είναι τα σχόλια της σε απόπειρα βιασμού;

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εγκληματικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών