Δολοφονια τριανταπενταχρονης αναζητειται ο πακιστανος συντροφος της

Υποθέσεις εγκλημάτων και περιστατικά ποινικής φύσης (σοβαρά), όπως δολοφονίες, απαγωγές, υπεξαιρέσεις, ληστείες κ.ά., στην ελληνική κοινωνία.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22818
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Δολοφονια τριανταπενταχρονης αναζητειται ο πακιστανος συντροφος της

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 12 Σεπ 2022, 09:44

Ασέβαστος έγραψε:
12 Σεπ 2022, 09:36
Naida έγραψε:
11 Σεπ 2022, 15:57

Όχι δεν έτρωγαν όλες. Αλλά δεν μου απάντησες, έστω μια γυναίκα που τρώει ξύλο, γιατί δεν φεύγει πιστεύεις;
εγω αδυνατω να καταλαβω. αλλα οποιος κι αν ειναι ο λογος, αυτο που κανει ειναι λαθος.
εγώ με οποία θύμα έχω μιλήσει , μου λέει γι αυτήν τη σαχλαμάρα περί έρωτα που δεν έχει λογική, άρα εσύ που αναφέρεις ορθολογικά επιχειρήματα, είσαι ψυχρός και κυνικος χωρίς να κατανοείς το πάθος, μπλα μπλα.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32786
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Δολοφονια τριανταπενταχρονης αναζητειται ο πακιστανος συντροφος της

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 12 Σεπ 2022, 09:46

Parrot έγραψε:
12 Σεπ 2022, 09:40
Ασέβαστος έγραψε:
12 Σεπ 2022, 09:36
εγω αδυνατω να καταλαβω. αλλα οποιος κι αν ειναι ο λογος, αυτο που κανει ειναι λαθος.
Ο ορισμός της ακολασίας το άρθρο στην υπογραφή σου.. :011:
δεν υπαρχει κολαση, και το αρθρο γαμει.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Δολοφονια τριανταπενταχρονης αναζητειται ο πακιστανος συντροφος της

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 12 Σεπ 2022, 09:51

Ασέβαστος έγραψε:
12 Σεπ 2022, 09:25
Naida έγραψε:
11 Σεπ 2022, 11:29


Ε αφού είναι στα @@ σου το τι γίνεται στο πακισταν, μπορούμε να εστιάσουμε στις εδώ 30 γυναικοκτονίες μέσα σε 1.5 χρόνο και την αιτία τους; Η αιτία τους δεν μπορεί να είναι οι Πακιστανοι ούτε η εισροή των μεταναστών. Μας απασχολεί γιατί Έλληνες δολοφονούν τις συντρόφους τους;
καθε φονικο ειναι διαφορετικο. ας πουμε το συγκεκριμμενο, επειδη ειναι και οι 2 πρεζακια, μπορει και να εγινε για λογους εντελως εξω απο πατριαρχια, ισλαμ, κλπ.

οι λογοι που καθενας (και καθεμια) καταληγουν στο φονο, δεν ειναι σωστο να μπαινουν κατω απο μια ομπρελα, "πατριαρχια", λες και δεν υπαρχουν ξεχωριστα χαρακτηριστικα στο καθε φονικο.
:smt005:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Parrot
Δημοσιεύσεις: 7074
Εγγραφή: 31 Ιούλ 2019, 19:48

Re: Δολοφονια τριανταπενταχρονης αναζητειται ο πακιστανος συντροφος της

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Parrot » 12 Σεπ 2022, 09:51

Ασέβαστος έγραψε:
12 Σεπ 2022, 09:46
Parrot έγραψε:
12 Σεπ 2022, 09:40
Ασέβαστος έγραψε:
12 Σεπ 2022, 09:36
εγω αδυνατω να καταλαβω. αλλα οποιος κι αν ειναι ο λογος, αυτο που κανει ειναι λαθος.
Ο ορισμός της ακολασίας το άρθρο στην υπογραφή σου.. :011:
δεν υπαρχει κολαση, και το αρθρο γαμει.
Ο ορισμός της Βαβυλώνος λέμε..!
Το σεξ δεν έχει δοθεί από τον Θεό για ευχαρίστηση αλλά για τεκνοποίηση και διαιώνιση του είδους και όταν ο άνθρωπος αρχίζει να το ελευθεριοποιεί ξεκινάν και οι ασθένειες ως αντίποινα του Θεού, μέχρι να καταντήσει η κοινωνία εντελώς βούρκος και να καταστραφεί απ' τον Θεό (όπως τα Σόδομα και τα Γόμορρα και άλλες αρχαίες έκφυλες κοινωνίες)..

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32786
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Δολοφονια τριανταπενταχρονης αναζητειται ο πακιστανος συντροφος της

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 12 Σεπ 2022, 10:13

Parrot έγραψε:
12 Σεπ 2022, 09:51

Ο ορισμός της Βαβυλώνος λέμε..!
Το σεξ δεν έχει δοθεί από τον Θεό για ευχαρίστηση αλλά για τεκνοποίηση και διαιώνιση του είδους και όταν ο άνθρωπος αρχίζει να το ελευθεριοποιεί ξεκινάν και οι ασθένειες ως αντίποινα του Θεού, μέχρι να καταντήσει η κοινωνία εντελώς βούρκος και να καταστραφεί απ' τον Θεό (όπως τα Σόδομα και τα Γόμορρα και άλλες αρχαίες έκφυλες κοινωνίες)..
δεν υπαρχει θεος, και αρα μπορουμε να γλενταμε με τους πουτσους και τα μουνια μας οσο θελουμε, χωρις κανενα φοβο.

μεγαλο καθικι ο θεος που πιστευεις παντως. ακους εκει αντιποινα επειδη γαμιομαστε...
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Parrot
Δημοσιεύσεις: 7074
Εγγραφή: 31 Ιούλ 2019, 19:48

Re: Δολοφονια τριανταπενταχρονης αναζητειται ο πακιστανος συντροφος της

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Parrot » 12 Σεπ 2022, 10:30

Ασέβαστος έγραψε:
12 Σεπ 2022, 10:13
Parrot έγραψε:
12 Σεπ 2022, 09:51

Ο ορισμός της Βαβυλώνος λέμε..!
Το σεξ δεν έχει δοθεί από τον Θεό για ευχαρίστηση αλλά για τεκνοποίηση και διαιώνιση του είδους και όταν ο άνθρωπος αρχίζει να το ελευθεριοποιεί ξεκινάν και οι ασθένειες ως αντίποινα του Θεού, μέχρι να καταντήσει η κοινωνία εντελώς βούρκος και να καταστραφεί απ' τον Θεό (όπως τα Σόδομα και τα Γόμορρα και άλλες αρχαίες έκφυλες κοινωνίες)..
δεν υπαρχει θεος, και αρα μπορουμε να γλενταμε με τους πουτσους και τα μουνια μας οσο θελουμε, χωρις κανενα φοβο.

μεγαλο καθικι ο θεος που πιστευεις παντως. ακους εκει αντιποινα επειδη γαμιομαστε...
Το ακόλαστο σεξ κάνει κακό στην ψυχή μας και έχει και φυσικές συνέπειες στο σώμα μας (ασθένειες κλπ)..
Όπως και το φαγητό μπορεί να μας χορταίνει πρόσκαιρα και να νιώθουμε χορτάτοι, αλλά η μη νηστεία, οι μεγάλες ποσότητες και η λαιμαργία καταλήγουν σε ένα σωρό προβλήματα, παχυσαρκίες, καρδιακά και τέτοια..

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32786
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Δολοφονια τριανταπενταχρονης αναζητειται ο πακιστανος συντροφος της

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 12 Σεπ 2022, 10:40

Parrot έγραψε:
12 Σεπ 2022, 10:30
Ασέβαστος έγραψε:
12 Σεπ 2022, 10:13
Parrot έγραψε:
12 Σεπ 2022, 09:51

Ο ορισμός της Βαβυλώνος λέμε..!
Το σεξ δεν έχει δοθεί από τον Θεό για ευχαρίστηση αλλά για τεκνοποίηση και διαιώνιση του είδους και όταν ο άνθρωπος αρχίζει να το ελευθεριοποιεί ξεκινάν και οι ασθένειες ως αντίποινα του Θεού, μέχρι να καταντήσει η κοινωνία εντελώς βούρκος και να καταστραφεί απ' τον Θεό (όπως τα Σόδομα και τα Γόμορρα και άλλες αρχαίες έκφυλες κοινωνίες)..
δεν υπαρχει θεος, και αρα μπορουμε να γλενταμε με τους πουτσους και τα μουνια μας οσο θελουμε, χωρις κανενα φοβο.

μεγαλο καθικι ο θεος που πιστευεις παντως. ακους εκει αντιποινα επειδη γαμιομαστε...
Το ακόλαστο σεξ κάνει κακό στην ψυχή μας και έχει και φυσικές συνέπειες στο σώμα μας (ασθένειες κλπ)..
Όπως και το φαγητό μπορεί να μας χορταίνει πρόσκαιρα και να νιώθουμε χορτάτοι, αλλά η μη νηστεία, οι μεγάλες ποσότητες και η λαιμαργία καταλήγουν σε ένα σωρό προβλήματα, παχυσαρκίες, καρδιακά και τέτοια..
δεν υπαρχει ψυχη, και το σεξ, ειδικα το ακολαστο, κανει πολυ καλο στην υγεια.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25915
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Δολοφονια τριανταπενταχρονης αναζητειται ο πακιστανος συντροφος της

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 12 Σεπ 2022, 11:57

Naida έγραψε:
11 Σεπ 2022, 19:16
Αγις έγραψε:
11 Σεπ 2022, 19:03
Naida έγραψε:
11 Σεπ 2022, 18:58


Δεν είπα ότι μου αρέσουν μόνο οι χοντρούληδες. Ο συγκεκριμένος δεν είναι χοντρούλης. Είναι Θεόγκομενος απλά.
σημασια δεν εχει τι σ αρεσει αλλα τι μπορεις να εχεις κ πως
οποτε συνεχισε να βγαζεις χολη επειδη η πουτανα η φυση σε αδικησε κ η καριολα η ζωη σε αφησε στην αποξω
Έλα Παναγιά μου. Σε τι με άφησε απ' έξω η ζωή; φάε την γλώσσα σου άνθρωπε μου. Και την οικογένειά μου την έχω και τους φίλους μου τους έχω και την δουλειά μου την έχω και από γκόμενακι για σεξακι και τα συναφή δεν έχω ξεμείνει ποτέ και ωραίες και άσχημες εμπειρίες έχω. Γιατί να βγάλω χολή σώνει και ντε;
επειδη αυτα που θελεις αλλα δεν μπορεις να τα εχεις ;
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70088
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Δολοφονια τριανταπενταχρονης αναζητειται ο πακιστανος συντροφος της

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 12 Σεπ 2022, 12:01

Λάρισα: Η 35χρονη είχε καταγγείλει τον Πακιστανό την ημέρα που τη δολοφόνησε
https://eleftherostypos.gr/ellada/laris ... dolofonise
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
ΠΑΓΧΡΗΣΤΟΣ
Δημοσιεύσεις: 2173
Εγγραφή: 24 Σεπ 2019, 15:07

Re: Δολοφονια τριανταπενταχρονης αναζητειται ο πακιστανος συντροφος της

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΠΑΓΧΡΗΣΤΟΣ » 12 Σεπ 2022, 12:40

Naida έγραψε:
11 Σεπ 2022, 18:44
Κατάλαβα, αποφεύγεις να μας πεις αν είναι οι Έλληνες όλοι κορμαρες και γκομενοι. Υποπτεύομαι τον λόγο.
Για "γκόμενοι" δεν μπορώ να εκτιμήσω.

Για "κορμάρες" έχω σχηματίσει αντίληψη, την οποία ανανεώνω κάθε χρόνο στις παραλίες που χαζεύω τον κοσμάκη.
Ανεξαρτήτως ηλικίας, στα δικά μου μάτια ο πλειοψηφικός αντρικός πληθυσμός από "κορμάρα" είναι ασ' τα να πάνε στο διάολο. Ακόμα και οι μη υπέρβαροι που βλέπω, δεν έχουν ρίξει ούτε ένα μισάωρο άθλησης στη ζωή τους.
Εν συνόψει, θα έλεγα ότι ένα 10% χονδρικά, στα δικά μου μάτια, συγκεντρώνει τα χαρακτηριστικά μιας φυσικής κατάστασης/εικόνας σώματος που να βλέπεις και να λές: "γεια σου λεβέντη μου!"
Από την αποπλανητική έλξη στον σημειωτικό τυχοδιωκτισμό μια αμφίκρημνη παλινδρομία

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Δολοφονια τριανταπενταχρονης αναζητειται ο πακιστανος συντροφος της

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 12 Σεπ 2022, 17:52

Αγις έγραψε:
12 Σεπ 2022, 11:57
Naida έγραψε:
11 Σεπ 2022, 19:16
Αγις έγραψε:
11 Σεπ 2022, 19:03


σημασια δεν εχει τι σ αρεσει αλλα τι μπορεις να εχεις κ πως
οποτε συνεχισε να βγαζεις χολη επειδη η πουτανα η φυση σε αδικησε κ η καριολα η ζωη σε αφησε στην αποξω
Έλα Παναγιά μου. Σε τι με άφησε απ' έξω η ζωή; φάε την γλώσσα σου άνθρωπε μου. Και την οικογένειά μου την έχω και τους φίλους μου τους έχω και την δουλειά μου την έχω και από γκόμενακι για σεξακι και τα συναφή δεν έχω ξεμείνει ποτέ και ωραίες και άσχημες εμπειρίες έχω. Γιατί να βγάλω χολή σώνει και ντε;
επειδη αυτα που θελεις αλλα δεν μπορεις να τα εχεις ;
Εννοείς τον καφετζη; μα πας καλά παιδί μου; θα άλλαζα εγώ τον δικό μου που είναι κορυφαίος στο σεξ (για μένα) με τον καφετζη επειδή είναι πιο ωραίος; Άη βρε. Το παίζεις και έμπειρος με τις γυναίκες τρομάρα σου.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Δολοφονια τριανταπενταχρονης αναζητειται ο πακιστανος συντροφος της

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 12 Σεπ 2022, 17:53

ολο και καλυτερο γινεται :giggle:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Δολοφονια τριανταπενταχρονης αναζητειται ο πακιστανος συντροφος της

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 12 Σεπ 2022, 17:58

ΠΑΓΧΡΗΣΤΟΣ έγραψε:
12 Σεπ 2022, 12:40
Naida έγραψε:
11 Σεπ 2022, 18:44
Κατάλαβα, αποφεύγεις να μας πεις αν είναι οι Έλληνες όλοι κορμαρες και γκομενοι. Υποπτεύομαι τον λόγο.
Για "γκόμενοι" δεν μπορώ να εκτιμήσω.

Για "κορμάρες" έχω σχηματίσει αντίληψη, την οποία ανανεώνω κάθε χρόνο στις παραλίες που χαζεύω τον κοσμάκη.
Ανεξαρτήτως ηλικίας, στα δικά μου μάτια ο πλειοψηφικός αντρικός πληθυσμός από "κορμάρα" είναι ασ' τα να πάνε στο διάολο. Ακόμα και οι μη υπέρβαροι που βλέπω, δεν έχουν ρίξει ούτε ένα μισάωρο άθλησης στη ζωή τους.
Εν συνόψει, θα έλεγα ότι ένα 10% χονδρικά, στα δικά μου μάτια, συγκεντρώνει τα χαρακτηριστικά μιας φυσικής κατάστασης/εικόνας σώματος που να βλέπεις και να λές: "γεια σου λεβέντη μου!"
Κοίτα η νέα γενιά είναι φουλ αναβαθμισμενη σε όλα της. Αγόρια και κορίτσια. Οι άντρες άνω των 30 και αυτοί έχουν βελτιωθεί στο κομμάτι προσέχω την εικόνα μου, όπως και οι άνω των 40. Στους άνω των 50 βλέπουμε πιο πολύ την παραίτηση στην εικόνα τους, πιο κουρασμένοι ίσως, πιο χαμένοι. Ενώ οι γυναίκες στην αντίστοιχη ηλικία, άνω των 50 είναι φουλ έξτρα περιποίηση.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
ΠΑΓΧΡΗΣΤΟΣ
Δημοσιεύσεις: 2173
Εγγραφή: 24 Σεπ 2019, 15:07

Re: Δολοφονια τριανταπενταχρονης αναζητειται ο πακιστανος συντροφος της

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΠΑΓΧΡΗΣΤΟΣ » 12 Σεπ 2022, 19:35

Προσωπικά δεν κρίνω "φουλ έξτρα περιποίηση" και "προσέχω την εικόνα μου" -πολύ απροσδιόριστα μου φαίνονται.
Εγώ κρίνω εκεί που έχω "ειδικευθεί": στο τι σώμα έχει "πετύχει" κάποιος (μιλάμε για άντρες τώρα).
Ε, εκεί και οι κάτω των τριάντα, κατά την υποκειμενική μου πρόσληψη πάντα, είναι στην πλειονότητά τους κάτω του μετρίου...
Από την αποπλανητική έλξη στον σημειωτικό τυχοδιωκτισμό μια αμφίκρημνη παλινδρομία

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εγκληματικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών