Βιασμός σε αστυνομικό τμήμα από ομάδα διας

Υποθέσεις εγκλημάτων και περιστατικά ποινικής φύσης (σοβαρά), όπως δολοφονίες, απαγωγές, υπεξαιρέσεις, ληστείες κ.ά., στην ελληνική κοινωνία.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
nowhere
Δημοσιεύσεις: 14626
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: Βιασμός σε αστυνομικό τμήμα από ομάδα διας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 17 Οκτ 2022, 12:56

είσαι στο σωστό μέρος,θα το διαβάσει σίγουρα ο άρης σου

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 21003
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Βιασμός σε αστυνομικό τμήμα από ομάδα διας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 17 Οκτ 2022, 12:59

nowhere έγραψε:
17 Οκτ 2022, 12:56
είσαι στο σωστό μέρος,θα το διαβάσει σίγουρα ο άρης σου
Σ ευχαριστώ ζαιε, που κρατάς τα νήματα στα οποία ποστάρω, ψηλά :smt023
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

nowhere
Δημοσιεύσεις: 14626
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: Βιασμός σε αστυνομικό τμήμα από ομάδα διας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 17 Οκτ 2022, 13:03

κάτσε να τον τσιγκλισω λίγο γιατί κάνει το κορόιδο.άρη αν δεν απαντήσεις στον γιώργο τον μπάι είσαι μεγάλος φλώρος

Άβαταρ μέλους
La Bourgeoisie
Δημοσιεύσεις: 826
Εγγραφή: 17 Μαρ 2021, 09:43

Re: Βιασμός σε αστυνομικό τμήμα από ομάδα διας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από La Bourgeoisie » 17 Οκτ 2022, 16:06

Φωτογραφίες και ονόματα των μπάτσων βιαστών θα βγουν στην δημοσιότητα. Δεν είναι ούτε περιέργεια, ούτε θέμα κλειδαρότρυπας είναι ζήτημα μήπως αναγνωριστούν κι από άλλα θύματα.
Νομίζω πως είναι κι ο μοναδικός λόγος που βγαίνουν από την εισαγγελία στην δημοσιότητα.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70111
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Βιασμός σε αστυνομικό τμήμα από ομάδα διας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 17 Οκτ 2022, 17:28

stavmanr έγραψε:
17 Οκτ 2022, 12:06
ΓΑΛΗ έγραψε:
17 Οκτ 2022, 11:39
nowhere έγραψε:
17 Οκτ 2022, 11:07
για τον λάθος χώρο μιλάμε.ακόμα και να υπήρχε συναίνεση [που δεν νομίζω] μπορεί να δηλώσει ότι θέλει
Σαφώς και μιλάμε για τον χώρο και σαφέστατα θα τιμωρηθούν γι' αυτό.

Αν το ίδιο σκηνικό έπαιζε σε κάποιο ιδιωτικό αυτοκίνητο (όχι περιπολικό :) ), ξενοδοχείο ή διαμέρισμα, θα ήταν αστείο.
Αστείος ο βιασμός σε αυτοκίνητο;
Επανάληψη.
SpoilerShow
Καλησπέρα αμπα και παρέα.. Στέλνω σήμερα γιατί δεν είμαι καθόλου καλά, ξύπνησα με ένα τεράστιο βάρος.. Είμαι στα χωρίσματα με το αγόρι μου και χθες βράδυ κανόνισα να βγω με έναν παιδικό μου φίλο..ειχα να τον δω καιρό, μου έστειλε τυχαία μήνυμα για να βρεθούμε, του οκ, έλα για συμπαράσταση γιατί είμαι ψιλό χάλια.. Να σας δώσω λίγο να καταλάβετε.. Αυτό ο φίλος μου, είναι μεν παιδικός αλλά μόνοι μας δεν εχουμε μέχρι χθες βγει ποτέ,μονο μέσα σε παρέα. Λοιπόν το προφίλ του τύπου ειναι” είμαι ωραίος και το ξέρω, μιλάω πολύ για την παρταρα μου, Νάρκισσος και μπλέκω σε ερωτικά τρίγωνα, τετράγωνα, πολύγωνα γτ όλες με θέλουν ”. Λοιπόν ο τύπος μου την έπεσε χοντρά, αρχικα ξεκίνησε να μου θάβει την κοπελα του (ξερνάω), προσπαθούσα να τον αποφύγω, να παω αλλού την κουβέντα τπτ, να μου λέει ότι είμαι το απωθημένο του (BTW από τα πιο παλιακα και ξενέρωτα πεσίματα.. Γλίτσας εντελώς ) , και το αποκορύφωμα μου λέει ενώ έχουν πέσει κάτι φιλιά από την πλευρά του και του εξηγώ ότι δεν είμαι σε φάση,μου λέει παμε για μια μπύρα στο πάρκο, του λέω θέλω να φύγω.. Σχεδόν με σβερκωνει και πάμε.. Το κακό είναι ότι από την πολλή εξάντληση και όλη αυτή την πίεση ενέδωσα.. Δηλαδή έγινε πιο χοντρό, εγώ έλεγα φτάνει και σε κάποιες στιγμές ένιωθα ακινητοποιημενη. Τα γράφω και αναγουλιαζω. Ξύπνησα σήμερα και ξενέρωσα νιώθω χρησιμοποιημενη και βιασμενη. Εχω την βάφτιση του παιδιού ενός κοινού μας φίλου σε λίγες ημέρες και επειδή είναι κουμπάρος αυτός ο τύπος που μου την έπεσε νιώθω χάλια και δεν θέλω να πάω.. Φοβήθηκα μην γίνω απότομη και δυσάρεστη και έκατσα να με γ@μησει ρε αμπα.. Σας παρακαλώ έχετε κάποια συμβουλή; κάτι να νοιώσω καλύτερα; όταν δω τον μ@λακα πως να λειτουργήσω;; Είμαι πολύ απογοητευμένη από τον εαυτό μου😢😢

-Τι άλλο να έκανα;;;

https://ampa.lifo.gr/apantiseis/agapiti ... -viasmeni/
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

nowhere
Δημοσιεύσεις: 14626
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: Βιασμός σε αστυνομικό τμήμα από ομάδα διας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 17 Οκτ 2022, 17:40

αλέξη αποκαλύφθηκα.να αλλάξω λογαριασμό ή να συνεχίσω?περιμένω οδηγίες

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 21003
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Βιασμός σε αστυνομικό τμήμα από ομάδα διας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 17 Οκτ 2022, 20:14

看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 21003
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Βιασμός σε αστυνομικό τμήμα από ομάδα διας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 17 Οκτ 2022, 20:17

:e040::e040::e040:



看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

runner
Δημοσιεύσεις: 2683
Εγγραφή: 08 Ιουν 2020, 21:11

Re: Βιασμός σε αστυνομικό τμήμα από ομάδα διας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από runner » 17 Οκτ 2022, 21:01

Ελεύθεροι με περιοριστικούς όρους οι δυο ύποπτοι για βιασμό αστυνομικοί της ΔΙΑΣ.
Δεν απαλλάχθηκαν ούτε αθωώθηκαν από το αδίκημα.
Προς τι οι πανηγυρισμοί δεν είναι κατανοητό.

Άβαταρ μέλους
Passager
Δημοσιεύσεις: 1204
Εγγραφή: 25 Σεπ 2022, 21:44
Phorum.gr user: Passager

Re: Βιασμός σε αστυνομικό τμήμα από ομάδα διας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Passager » 17 Οκτ 2022, 23:34

Μεγαλο νουμερο αυτος ο Σπυρος Δαπεργκολας απο πανω...

Ειναι δυσαρεστημενος γιατι "προφυλακυστηκε η μανα" "με αστεια στοιχεια" και μετα λεει "αν ειναι αυτα αλλα δεν ξερω"

Αφου δεν ξερεις τι μιλας ρε μαλακα ; Και αμα θες να το πεις στους φιλους σου τι το δημοσιευεις και εκτιθεσαι με ταμπελα "ειμαι μαλακας" ;

Ξερεις πες, δεν ξερεις παρε τον πουλο και ασε τις πολυσημαντες εκτιμησεις σου... χαιστηκαμε ποια ειναι τα "αισθηματα σου" για οσους δεν συμπαθεις.
Προκειται για δικαστικη διαδικασια.... αφου δε ξερεις μη πεταγεσαι σαν την πορδη συνεχεια.

Καλα και ο αλλος απο πανω με τις "ντροπες των ντροπων"....αλλο σουργελο. Αυτον περιμενε η ανθρωποτητα να της δωσει ηθικα διδαγματα.
Που χεστηκε η ντροπη για να βγεις εσυ να πεις την αποψαρα σου σαν αληθεια εξ ουρανου ρε νουμερο ; Εχεις προσβαση στον φακελο της ερευνας και ευγαλες και αποφαση ; Σουργελο...

Α ρε ψωναρες "του χωρου"... δε σας βγαζουν σε καμμια πλατεια για διασκεδαση να δει ο κοσμος ποιοι ειστε...

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 21003
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Βιασμός σε αστυνομικό τμήμα από ομάδα διας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 18 Οκτ 2022, 00:18

Passager έγραψε:
17 Οκτ 2022, 23:34
:smt005::smt005::_::blm:
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
Unique
Δημοσιεύσεις: 7305
Εγγραφή: 07 Νοέμ 2020, 01:26

Re: Βιασμός σε αστυνομικό τμήμα από ομάδα διας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Unique » 18 Οκτ 2022, 00:24

Passager έγραψε:
17 Οκτ 2022, 23:34
Μεγαλο νουμερο αυτος ο Σπυρος Δαπεργκολας απο πανω...

Ειναι δυσαρεστημενος γιατι "προφυλακυστηκε η μανα" "με αστεια στοιχεια" και μετα λεει "αν ειναι αυτα αλλα δεν ξερω"

Αφου δεν ξερεις τι μιλας ρε μαλακα ; Και αμα θες να το πεις στους φιλους σου τι το δημοσιευεις και εκτιθεσαι με ταμπελα "ειμαι μαλακας" ;

Ξερεις πες, δεν ξερεις παρε τον πουλο και ασε τις πολυσημαντες εκτιμησεις σου... χαιστηκαμε ποια ειναι τα "αισθηματα σου" για οσους δεν συμπαθεις.
Προκειται για δικαστικη διαδικασια.... αφου δε ξερεις μη πεταγεσαι σαν την πορδη συνεχεια.

Καλα και ο αλλος απο πανω με τις "ντροπες των ντροπων"....αλλο σουργελο. Αυτον περιμενε η ανθρωποτητα να της δωσει ηθικα διδαγματα.
Που χεστηκε η ντροπη για να βγεις εσυ να πεις την αποψαρα σου σαν αληθεια εξ ουρανου ρε νουμερο ; Εχεις προσβαση στον φακελο της ερευνας και ευγαλες και αποφαση ; Σουργελο...

Α ρε ψωναρες "του χωρου"... δε σας βγαζουν σε καμμια πλατεια για διασκεδαση να δει ο κοσμος ποιοι ειστε...
:+1::goodpost::bravo:
Κάθε λαός έχει τους ηγέτες που του αξίζουν. Οι πολίτες δεν θέλουν εξάλειψη της διαφθοράς, θέλουν περισσότερες ευκαιρίες να συμμετέχουν σ΄ αυτή. Δεν θέλουν ευνομία, θέλουν ανοχή της δικής τους ανομίας.

Θάνος Τζήμερος.

Άβαταρ μέλους
Υδράργυρος
Δημοσιεύσεις: 25529
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 17:47

Re: Βιασμός σε αστυνομικό τμήμα από ομάδα διας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υδράργυρος » 18 Οκτ 2022, 00:26

Απολοτιστη χωρα
Ελλας ελληνων βιαστων

Άβαταρ μέλους
JohnnyB
Δημοσιεύσεις: 342
Εγγραφή: 05 Απρ 2020, 08:03
Επικοινωνία:

Re: Βιασμός σε αστυνομικό τμήμα από ομάδα διας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από JohnnyB » 18 Οκτ 2022, 00:27

O Δαπεργολας ειναι ενας γελοιος που το μονο που κάνει ειναι να προκαλεί με ανοησίες για προσοχή στο Twitter!!!
Ευτυχώς δεν αντιπροσωπέυει όλους τους αναρχικούς ενα παρακμιακό μέρος του αντιεξουσιαστικού κόσμου που λέγεται ΡΟΥΒΙΚΩΝΑΣ
ΥΓ
Ελλας Ελληνων Μαλακισμένων σε μια χώρα που έχει χαθεί το μέτρο σε πολλά θέματα
Το αρχαιότερο και βαθύτερο συναίσθημα του ανθρώπου είναι αυτό του φόβου, και ο αρχαιότερος και βαθύτερος φόβος είναι αυτός του αγνώστου.
h. p. lovecraft

Άβαταρ μέλους
Unique
Δημοσιεύσεις: 7305
Εγγραφή: 07 Νοέμ 2020, 01:26

Re: Βιασμός σε αστυνομικό τμήμα από ομάδα διας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Unique » 18 Οκτ 2022, 00:28

Η 19αρα είναι πουτανιτσα. Επιδίωξε γνωριμία με τα παιδια που την κάλεσαν στο τμήμα για ένα ποτο. Ξέρετε πολλα κορίτσια που το κάνουν αυτό; τους κουνήθηκε το αίμα βράζει, όμως δεν επρεπε νά της κάνουν δακτυλοσκοπηση στο ΑΤ. Τόσα ξενοδοχεία έχει γύρω.
Κάθε λαός έχει τους ηγέτες που του αξίζουν. Οι πολίτες δεν θέλουν εξάλειψη της διαφθοράς, θέλουν περισσότερες ευκαιρίες να συμμετέχουν σ΄ αυτή. Δεν θέλουν ευνομία, θέλουν ανοχή της δικής τους ανομίας.

Θάνος Τζήμερος.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εγκληματικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών