34χρονη βιάστηκε περιμένοντας σε στάση λεωφορείου

Υποθέσεις εγκλημάτων και περιστατικά ποινικής φύσης (σοβαρά), όπως δολοφονίες, απαγωγές, υπεξαιρέσεις, ληστείες κ.ά., στην ελληνική κοινωνία.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32787
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: 34χρονη βιάστηκε περιμένοντας σε στάση λεωφορείου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 07 Νοέμ 2022, 09:03

Ναύτης έγραψε:
06 Νοέμ 2022, 21:43
nostromos έγραψε:
06 Νοέμ 2022, 21:41
Ναύτης έγραψε:
06 Νοέμ 2022, 21:33

Μόνο που θα πρέπει να είσαι μπροστά. Ο πατέρας της κοπέλας δεν ήταν μπροστά. Ήσαν μπροστά μερικοί και μερικές που "κοιτούσαν τη δουλίτσα τους". Κυνικά.
τα αναλυσαμε παλιοτερα ... διαβασε ολες τις σελιδες

Καρέ-Καρέ η μάχη σώμα με σώμα υπαλλήλου και αδίστακτου ληστή με κουζινομάχαιρο..!
Δεν ξέρω τι αναλύσατε, πάντως άνθρωπος που βλέπει μπροστά στα μάτια του, μέρα μεσημέρι μέσα στο τραμ, μια κοπελίτσα 16 χρονών να δέχεται σεξουαλική επίθεση και δεν αντιδρά, δεν κάνει το παραμικρό και απλώς κοιτά αδιάφορα έξω από το παράθυρο, έχει πάψει να είναι άνθρωπος.
:goodpost:
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
The Rebel
Δημοσιεύσεις: 29245
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:18
Phorum.gr user: Wild Rebel

Re: 34χρονη βιάστηκε περιμένοντας σε στάση λεωφορείου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Rebel » 07 Νοέμ 2022, 18:32

07.11.2022
Συνελήφθη ο Αλβανός «δράκος του Πειραιά» ενώ προσπαθούσε να βιάσει 20χρονηΔρούσε παράλληλα με τον βιαστή του Φαλήρου.
Την χτύπησε με γροθιές στο πρόσωπο.

Εικόνα

Στη σύλληψη ενός Αλβανού κακοποιού που είχε πραγματοποιήσει επτά σεξουαλικές επιθέσεις κατά γυναικών στην ευρύτερη περιοχή του Πειραιά, προχώρησε η Ελληνική Αστυνομία.


Ο «δράκος του Πειραιά» που συνελήφθη τα ξημερώματα της Κυριακής (6/11) είχε προκαλέσει τον φόβο και τον τρόμο.

Του αντιστάθηκε & άρχισε να την χτυπάει με γροθιές στο πρόσωπο.

Η τελευταία επίθεση, κατά την οποία σημειώθηκε και η σύλληψη του δράστη, έγινε στις 2:30 τα ξημερώματα της Κυριακής (6/11) κοντά στην πλατεία 25ης Μαρτίου στη Νίκαια, όταν ο άνδρας αλβανικής καταγωγής, επιτέθηκε σε μια 20χρονη λίγο πριν μπει στο σπίτι της.

Η κοπέλα προσπάθησε να αντιδράσει και τότε ο αλλοδαπός, άρχισε να την χτυπάει με γροθιές στο πρόσωπο. Από τις φωνές της κοπέλας, ενας ένοικος της πολυκατοικίας κάλεσε την αστυνομία, αναφέροντας ότι κακοποιείται μία γυναίκα.

Μόλις έφτασε στο σημείο, η ομάδα ΔΙΑΣ με περιπολικό, λόγω της κακοκαιρίας, εντόπισαν τον άνδρα περίπου ένα χιλιόμετρο από το σημείο της επίθεσης, καθώς οι περιγραφές της κοπέλας ταίριαζαν στην εμφάνιση του άνδρα.

Ήταν κοντοκουρεμένος, φορούσε μπεζ παντελόνι και μαύρο μπουφάν, ενώ είχε και αμυχές στο πρόσωπο από τα νύχια της 20χρονης.

Χαρακτηριστικό, σύμφωνα με την αστυνομία ήταν ότι είχε τη στιγμή της σύλληψης, το φερμουάρ του παντελονιού του ανοιχτό.

Οι αρχές μετέφεραν τον συλληφθέντα στο Α.Τ., τον φωτογράφισαν και έπειτα πήγαν στο Γενικό Κρατικό Νίκαιας, όπου νοσηλευόταν η κοπέλα καθώς αντιμετώπισε μεγάλο πρόβλημα στο μάτι από τα χτυπήματα, με την κοπέλα να τον αναγνωρίζει και να ξεσπά σε λυγμούς.

Επιτέθηκε σε μια 15χρονη -Την ξεγύμνωσε από πάνω.


Μάλιστα, ο 28χρονος δράστης φέρεται να είναι ο βασικός ύποπτος για άλλες 6 σεξουαλικές επιθέσεις στην περιοχή του Πειραιά.

Οι δύο εξ αυτών φέρεται να έγιναν στα Ταμπούρια σε βάρος μια 15χρονη την οποία ξεγύμνωσε από τη μέση και πάνω και μία άλλη επίθεση έξω από ένα μίνι μάρκετ.

Ο 28χρονος φαίνεται να δρούσε παράλληλα με τον βιαστή του Φαλήρου.
https://www.pronews.gr/amyna-asfaleia/e ... i-20xroni/

Άβαταρ μέλους
The Rebel
Δημοσιεύσεις: 29245
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:18
Phorum.gr user: Wild Rebel

Re: 34χρονη βιάστηκε περιμένοντας σε στάση λεωφορείου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Rebel » 08 Νοέμ 2022, 19:07

07.11.2022
Παλαιό Φάληρο: «Τον έχουν σπάσει στο ξύλο» λέει ο αδερφός του «βιαστή με το τατουάζ»
«Να πάει στη φυλακή να πληρώσει τα πάντα. Γιατί τον δέρνουνε;»

Εικόνα

Ο καθ’ ομολογίαν βιαστής του Παλαιού Φαλήρου (https://www.pronews.gr/amyna-asfaleia/v ... kano-seks/), ο 45χρονος βιαστής με το τατουάζ που κακοποίησε μία γυναίκα σε πάρκο της περιοχής και επιτέθηκε σε άλλη μία που γλίτωσε την τελευταία στιγμή, παραμένει στη φυλακή, με τον αδερφό του να καταγγέλλει τους αστυνομικούς για βία.


Όπως λέει ο αδερφός του δράστη, ο 45χρονος πρέπει να πληρώσει για αυτά που έκανε, πάντα όμως σύμφωνα με αυτά που προβλέπουν οι νόμοι.

«Τον έχουν σπάσει στο ξύλο. Τον έχουν κάνει μαύρο. Είναι ντροπή. Έκανε ό,τι έκανε. Να πάει στη φυλακή να πληρώσει τα πάντα. Γιατί τον δέρνουνε;

Ένας φίλος του που με ξέρει κι εμένα με πήρε τηλέφωνο και μου λέει: ‘τον έχουν καταντήσει σαν τον σκύλο. Δεν μπορεί να περπατήσει. Είναι σοβαρό’. Το κάνατε θέμα που έκανε αυτό το πράγμα και τώρα που τον δέρνουνε δεν κάνατε θέμα»
, είπε αρχικά μιλώντας στο MEGA και την εκπομπή LIVE NEWS.

«Πόσο να αντέξει ο άνθρωπος. Και έναν γάιδαρο να τον δέρνεις 24 ώρες στο τέλος θα ψοφήσει. Δεν είμαι από αυτούς που λέω ‘έκανε ο αδερφός μου και καλά έκανε, δεν έκανε καλά’», συνεχίζει ο αδερφός του 45χρονου και προσθέτει:

«Είναι ντροπή αυτό που έκανε. Έκαναν ό,τι έκαναν οι αστυνομικοί στην Αλβανία. Τον έκαναν εκεί. Και καλά που τον φέρανε και τους τον δώσανε στο χέρι.

Τώρα γιατί τον κάνουν αυτό το πράγμα και τον δέρνουνε. Ο άνθρωπος δε θα πάει ούτε στον Κορυδαλλό, ούτε στο Μαλανδρίνο, ούτε στη Λάρισα, ούτε στην Πάτρα. Θα πάει πεθαμένος».

«Ζητώ συγγνώμη»
Ο αδερφός του 45χρονου καθ’ ομολογίαν βιαστή αισθάνεται την ανάγκη να ζητήσει όπως λέει μια μεγάλη συγγνώμη από τις δύο γυναίκες που έζησαν τον τρόμο πριν από λίγες μέρες.

«Εγώ δε χαίρομαι που έκανε ο αδερφός μου αυτό το πράγμα. Σου λέω την αλήθεια, ειλικρινά. Κι εγώ έχω δύο κορίτσια. Να έκανε κάποιος άλλος στα κορίτσια μου αυτό το πράγμα, εγώ θα είχα πεθάνει ή θα τον είχα φάει ζωντανό. Να πάει στη φυλακή. Να πάει 20χρόνια, 30, 40 αλλά όχι και να πεθάνει», ανέφερε ο ίδιος.

Και πρόσθεσε:

«Ζητάω και χίλια συγγνώμη στα κορίτσια και σε όλες αυτές που έχει κάνει αυτός αυτό το πράγμα, ζητάω χίλια συγγνώμη, αλλά όχι να μου τον δέρνουνε και να πεθάνει, γιατί πονάει η ψυχή μου, πονάει η καρδιά μου».

Κάτοικοι της περιοχής που διέμενε στο Παλιό Φάληρο, ανέφεραν ότι στο παρελθόν είχε επιτεθεί σε ακόμα μία γυναίκα, που σώθηκε μετά από δική τους παρέμβαση.

Μετά τις καταγγελίες για αστυνομική βία σε βάρος του 45χρονου, αναμένονται με ενδιαφέρον οι επίσημες απαντήσεις των ελληνικών αλλά και αλβανικών Αρχών, για τα όσα έγιναν από τη στιγμήν που ο καθ’ ομολογίαν βιαστής συνελήφθη και πήρε τον δρόμο για την Ελλάδα.
https://www.pronews.gr/amyna-asfaleia/e ... o-tatouaz/

Άβαταρ μέλους
The Rebel
Δημοσιεύσεις: 29245
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:18
Phorum.gr user: Wild Rebel

Re: 34χρονη βιάστηκε περιμένοντας σε στάση λεωφορείου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Rebel » 09 Νοέμ 2022, 19:51

09.11.2022
Πύργος: 28χρονη με νοητικά προβλήματα βιάστηκε από 12 άνδρες και έμεινε έγκυος.
Σύμφωνα με μαρτυρίες ανθρώπων η κοπέλα έπεσε θύμα βιασμού από 12 άνδρες.

Εικόνα

Μια αδιανόητη και φρικιαστική τραγωδία βιώνει μια 28χρονη κοπέλα με ειδικές ανάγκες στον Πύργο.


Όλα ξεκίνησαν πριν αρκετά χρόνια, όταν το συγκεκριμένο κορίτσι μαζί με τον πατέρα της, τη μητέρα της και τα οκτώ αδέλφια, εκ των οποίων ορισμένα αντιμετώπιζαν επίσης νοητικά προβλήματα, ζούσαν σε χωριό του δήμου Πύργου.

Η μητέρα της 29χρονης σήμερα κοπέλας, μετά από κάποια χρόνια εγκατέλειψε τον άνδρα της και τα παιδιά της να ζουν σε τραγικές συνθήκες διαβίωσης.

Όταν μάλιστα, το σπίτι που έμεναν, γκρεμίστηκε, η οικογένεια στεγάστηκε σε μια αποθήκη του Δημοτικού Σχολείου της περιοχής, όπου παραμένει μέχρι και σήμερα αφού οι όποιες ενέργειες έγιναν προκειμένου να εξασφαλιστεί έστω ένα λυόμενο για την διαμονή τους, ακόμα βρίσκεται σε εκκρεμότητα παρά τις προσπάθειες του προέδρου της κοινότητας.

Από τα εννιά αδέλφια, κάποια βρήκαν τον τρόπο και την δύναμη να ξεφύγουν και να ζήσουν αξιοπρεπώς την ζωή τους, κάποια μάλιστα βρίσκονται στο εξωτερικό και κάποια άλλα κανείς δεν γνωρίζει τι απέγιναν.

O πατέρας μαζί με δύο αγόρια και την συγκεκριμένη κοπέλα που αναφέραμε έμειναν πίσω αντιμετωπίζοντας όλοι τους, νοητικά προβλήματα αλλά και αδυναμία να εξασφαλίσουν έστω τα βασικά για μια αξιοπρεπή διαβίωση.

Πριν έξι χρόνια, η 28χρονη, σύμφωνα με μαρτυρίες ανθρώπων που επιχείρησαν να την βοηθήσουν και τους άνοιξε την καρδιά της, έπεσε θύμα βιασμού από 12 άνδρες οι οποίοι φορώντας κουκούλες ασέλγησαν στο κορμί της με αποτέλεσμα να μείνει έγκυος και εννιά μήνες μετά να φέρει στον κόσμο ένα παιδάκι το οποίο σήμερα ζει σε ίδρυμα στην Αθήνα.

Γνωρίζοντας τις συνθήκες διαβίωσής της, κάποιοι άνθρωποι ενδιαφέρθηκαν για την κατάστασή της και θέλησαν να τη βοηθήσουν. Έτσι, η 28χρονη μετέβη στον Πύργο και ξεκίνησε η αναζήτηση μιας οικογένειας που θα μπορούσε να την περιθάλψει και να της προσφέρει ένα σπίτι και τα βασικά.

Αυτό έγινε, όμως τα προβλήματα δεν άργησαν εκ νέου να φανούν αφού η συγκεκριμένη κοπέλα μην έχοντας τη δύναμη αλλά και την ενσυναίσθηση να φροντίζει τον εαυτό της αλλά και να αποφασίζει για το σώμα και την σεξουαλική της συμπεριφορά, έγινε γρήγορα έρμαιο ανδρών που την εκμεταλλεύονταν και πολλές φορές της προσέφεραν χρήματα για να τη δελεάσουν, με την ίδια να μην έχει τη νοητική διαύγεια για να αρνηθεί.

Οι υποψίες για το δράμα που βίωνε -εν αγνοία της- η 29χρονη ξεκίνησαν όταν η οικογένεια που την φιλοξενούσε παρατήρησε κάποιες ύποπτες κινήσεις.

Η κοπέλα έφευγε από το σπίτι και μόλις επέστρεφε μετά από ώρες, χωρίς να πει τίποτα σε κανέναν έτρεχε σε άσχημη κατάσταση στο μπάνιο προκειμένου να πλυθεί.

Παράλληλα, στην αντίληψη ανθρώπων που έχουν αναλάβει την φροντίδα της αλλά και την μεταφορά της σε κάποιο ίδρυμα, υπέπεσε διακίνηση πορνογραφικού υλικού από και προς την ίδια στο κινητό της, στην οποία εμπλέκονταν άνθρωποι που ήθελαν να κλείσουν ραντεβού μαζί της.

Σύμφωνα με πληροφορίες της εφημερίδα «Πατρίς», για όλα αυτά τα γεγονότα είναι ενημερωμένη και η Αστυνομία, ενώ σήμερα αναμένονται καταθέσεις από άτομα που γνωρίζουν την κατάσταση που βιώνει η 29χρονη και προσπαθούν να βρεθεί μια λύση.
https://www.pronews.gr/amyna-asfaleia/e ... ne-egkyos/

Άβαταρ μέλους
Allah
Δημοσιεύσεις: 799
Εγγραφή: 08 Ιαν 2023, 14:40
Phorum.gr user: Άγιος Παπάριος, Άγιος, Έσχατόγερος
Τοποθεσία: Mecca
Επικοινωνία:

Re: 34χρονη βιάστηκε περιμένοντας σε στάση λεωφορείου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Allah » 07 Ιουν 2023, 14:44

The Rebel έγραψε:
09 Νοέμ 2022, 19:51
09.11.2022
Πύργος: 28χρονη με νοητικά προβλήματα βιάστηκε από 12 άνδρες και έμεινε έγκυος.


Μια κλασική, τυπική μέρα στον Πύργο Ηλείας. Δεν αποτελεί ακριβώς είδηση αυτό.
nik_killthemall έγραψε:
23 Νοέμ 2023, 21:03
Είμαστε μαζί με το Ισραηλ μπραβο στην γενοκτονία - εθνοκαθαρση που ετοιμάζει !
! ٱللَّٰهُ أَكْبَرُ

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48677
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: 34χρονη βιάστηκε περιμένοντας σε στάση λεωφορείου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 07 Ιουν 2023, 14:52

Juno έγραψε:
26 Οκτ 2022, 16:34
Άρα να κυκλοφορούμε με μαχαίρι και εμείς.
Κάτι μ' εμβέλεια. Επειδή το αέριο πιπεριού είναι παράτυπο, :003: μπορεί κανείς να κυκλοφορεί με κανένα εντομοκτόνεν.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: 34χρονη βιάστηκε περιμένοντας σε στάση λεωφορείου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 07 Ιουν 2023, 15:04

Ασέβαστος έγραψε:
07 Νοέμ 2022, 09:03
Ναύτης έγραψε:
06 Νοέμ 2022, 21:43
nostromos έγραψε:
06 Νοέμ 2022, 21:41


τα αναλυσαμε παλιοτερα ... διαβασε ολες τις σελιδες

Καρέ-Καρέ η μάχη σώμα με σώμα υπαλλήλου και αδίστακτου ληστή με κουζινομάχαιρο..!
Δεν ξέρω τι αναλύσατε, πάντως άνθρωπος που βλέπει μπροστά στα μάτια του, μέρα μεσημέρι μέσα στο τραμ, μια κοπελίτσα 16 χρονών να δέχεται σεξουαλική επίθεση και δεν αντιδρά, δεν κάνει το παραμικρό και απλώς κοιτά αδιάφορα έξω από το παράθυρο, έχει πάψει να είναι άνθρωπος.
:goodpost:
Ναι και όχι μόνο αυτό αλλά οι παρευρισκόμενοι τραβάνε βίντεο και δεν κάνουν απολύτως
τίποτα όμορφος κόσμος αγγελικά πλασμένος. :giggle:

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70092
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: 34χρονη βιάστηκε περιμένοντας σε στάση λεωφορείου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 07 Ιουν 2023, 15:07

plouf έγραψε:
07 Ιουν 2023, 15:04
Ασέβαστος έγραψε:
07 Νοέμ 2022, 09:03
Ναύτης έγραψε:
06 Νοέμ 2022, 21:43

Δεν ξέρω τι αναλύσατε, πάντως άνθρωπος που βλέπει μπροστά στα μάτια του, μέρα μεσημέρι μέσα στο τραμ, μια κοπελίτσα 16 χρονών να δέχεται σεξουαλική επίθεση και δεν αντιδρά, δεν κάνει το παραμικρό και απλώς κοιτά αδιάφορα έξω από το παράθυρο, έχει πάψει να είναι άνθρωπος.
:goodpost:
Ναι και όχι μόνο αυτό αλλά οι παρευρισκόμενοι τραβάνε βίντεο και δεν κάνουν απολύτως
τίποτα όμορφος κόσμος αγγελικά πλασμένος. :giggle:
Και τα ελληνόπαιδα, το ίδιο ακριβώς κάνουν αλλά ουδείς τους έκοψε τον κώλο.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48677
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: 34χρονη βιάστηκε περιμένοντας σε στάση λεωφορείου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 07 Ιουν 2023, 15:08

The Rebel έγραψε:
08 Νοέμ 2022, 19:07
07.11.2022
Παλαιό Φάληρο: «Τον έχουν σπάσει στο ξύλο» λέει ο αδερφός του «βιαστή με το τατουάζ»
«Να πάει στη φυλακή να πληρώσει τα πάντα. Γιατί τον δέρνουνε;»

Εικόνα

Ο καθ’ ομολογίαν βιαστής του Παλαιού Φαλήρου (https://www.pronews.gr/amyna-asfaleia/v ... kano-seks/), ο 45χρονος βιαστής με το τατουάζ που κακοποίησε μία γυναίκα σε πάρκο της περιοχής και επιτέθηκε σε άλλη μία που γλίτωσε την τελευταία στιγμή, παραμένει στη φυλακή, με τον αδερφό του να καταγγέλλει τους αστυνομικούς για βία.


Όπως λέει ο αδερφός του δράστη, ο 45χρονος πρέπει να πληρώσει για αυτά που έκανε, πάντα όμως σύμφωνα με αυτά που προβλέπουν οι νόμοι.

«Τον έχουν σπάσει στο ξύλο. Τον έχουν κάνει μαύρο. Είναι ντροπή. Έκανε ό,τι έκανε. Να πάει στη φυλακή να πληρώσει τα πάντα. Γιατί τον δέρνουνε;

Ένας φίλος του που με ξέρει κι εμένα με πήρε τηλέφωνο και μου λέει: ‘τον έχουν καταντήσει σαν τον σκύλο. Δεν μπορεί να περπατήσει. Είναι σοβαρό’. Το κάνατε θέμα που έκανε αυτό το πράγμα και τώρα που τον δέρνουνε δεν κάνατε θέμα»
, είπε αρχικά μιλώντας στο MEGA και την εκπομπή LIVE NEWS.

«Πόσο να αντέξει ο άνθρωπος. Και έναν γάιδαρο να τον δέρνεις 24 ώρες στο τέλος θα ψοφήσει. Δεν είμαι από αυτούς που λέω ‘έκανε ο αδερφός μου και καλά έκανε, δεν έκανε καλά’», συνεχίζει ο αδερφός του 45χρονου και προσθέτει:

«Είναι ντροπή αυτό που έκανε. Έκαναν ό,τι έκαναν οι αστυνομικοί στην Αλβανία. Τον έκαναν εκεί. Και καλά που τον φέρανε και τους τον δώσανε στο χέρι.

Τώρα γιατί τον κάνουν αυτό το πράγμα και τον δέρνουνε. Ο άνθρωπος δε θα πάει ούτε στον Κορυδαλλό, ούτε στο Μαλανδρίνο, ούτε στη Λάρισα, ούτε στην Πάτρα. Θα πάει πεθαμένος».

«Ζητώ συγγνώμη»
Ο αδερφός του 45χρονου καθ’ ομολογίαν βιαστή αισθάνεται την ανάγκη να ζητήσει όπως λέει μια μεγάλη συγγνώμη από τις δύο γυναίκες που έζησαν τον τρόμο πριν από λίγες μέρες.

«Εγώ δε χαίρομαι που έκανε ο αδερφός μου αυτό το πράγμα. Σου λέω την αλήθεια, ειλικρινά. Κι εγώ έχω δύο κορίτσια. Να έκανε κάποιος άλλος στα κορίτσια μου αυτό το πράγμα, εγώ θα είχα πεθάνει ή θα τον είχα φάει ζωντανό. Να πάει στη φυλακή. Να πάει 20χρόνια, 30, 40 αλλά όχι και να πεθάνει», ανέφερε ο ίδιος.

Και πρόσθεσε:

«Ζητάω και χίλια συγγνώμη στα κορίτσια και σε όλες αυτές που έχει κάνει αυτός αυτό το πράγμα, ζητάω χίλια συγγνώμη, αλλά όχι να μου τον δέρνουνε και να πεθάνει, γιατί πονάει η ψυχή μου, πονάει η καρδιά μου».

Κάτοικοι της περιοχής που διέμενε στο Παλιό Φάληρο, ανέφεραν ότι στο παρελθόν είχε επιτεθεί σε ακόμα μία γυναίκα, που σώθηκε μετά από δική τους παρέμβαση.

Μετά τις καταγγελίες για αστυνομική βία σε βάρος του 45χρονου, αναμένονται με ενδιαφέρον οι επίσημες απαντήσεις των ελληνικών αλλά και αλβανικών Αρχών, για τα όσα έγιναν από τη στιγμήν που ο καθ’ ομολογίαν βιαστής συνελήφθη και πήρε τον δρόμο για την Ελλάδα.
https://www.pronews.gr/amyna-asfaleia/e ... o-tatouaz/
Ελπίζω οτι εκτός απ' το ξύλο θα του έχουν ρίξει και μερικούς λούτσους.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: 34χρονη βιάστηκε περιμένοντας σε στάση λεωφορείου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 07 Ιουν 2023, 15:09

ΓΑΛΗ έγραψε:
07 Ιουν 2023, 15:07
plouf έγραψε:
07 Ιουν 2023, 15:04
Ασέβαστος έγραψε:
07 Νοέμ 2022, 09:03


:goodpost:
Ναι και όχι μόνο αυτό αλλά οι παρευρισκόμενοι τραβάνε βίντεο και δεν κάνουν απολύτως
τίποτα όμορφος κόσμος αγγελικά πλασμένος. :giggle:
Και τα ελληνόπαιδα, το ίδιο ακριβώς κάνουν αλλά ουδείς τους έκοψε τον κώλο.
Για όλους ανεξαιρέτως πάει και δεν είναι μόνο ελληνικό φαινόμενο αλλά παγκόσμιο
δυστυχώς. :102:

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70092
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: 34χρονη βιάστηκε περιμένοντας σε στάση λεωφορείου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 07 Ιουν 2023, 15:14

plouf έγραψε:
07 Ιουν 2023, 15:09
ΓΑΛΗ έγραψε:
07 Ιουν 2023, 15:07
plouf έγραψε:
07 Ιουν 2023, 15:04

Ναι και όχι μόνο αυτό αλλά οι παρευρισκόμενοι τραβάνε βίντεο και δεν κάνουν απολύτως
τίποτα όμορφος κόσμος αγγελικά πλασμένος. :giggle:
Και τα ελληνόπαιδα, το ίδιο ακριβώς κάνουν αλλά ουδείς τους έκοψε τον κώλο.
Για όλους ανεξαιρέτως πάει και δεν είναι μόνο ελληνικό φαινόμενο αλλά παγκόσμιο
δυστυχώς. :102:
Εντάξει, σαφώς και είναι παγκόσμιο φαινόμενο αλλά δεν παίζει σε όλα τα συστήματα δικαιοσύνης η ίδια αντιμετώπιση. Και αναφέρομαι στον δυτικό κόσμο.

Το θέμα είναι να μην... στιγματιστεί ο δράστης, είτε είναι ενήλικος είτε ανήλικος.
Είτε άπορος είτε εύπορος.
Είτε σε επάλ είτε σε ιδιωτικά.

Μαγκιά, κλανιά και παρλαπίπες, γενικώς.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: 34χρονη βιάστηκε περιμένοντας σε στάση λεωφορείου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 07 Ιουν 2023, 15:18

ΓΑΛΗ έγραψε:
07 Ιουν 2023, 15:14
plouf έγραψε:
07 Ιουν 2023, 15:09
ΓΑΛΗ έγραψε:
07 Ιουν 2023, 15:07


Και τα ελληνόπαιδα, το ίδιο ακριβώς κάνουν αλλά ουδείς τους έκοψε τον κώλο.
Για όλους ανεξαιρέτως πάει και δεν είναι μόνο ελληνικό φαινόμενο αλλά παγκόσμιο
δυστυχώς. :102:
Εντάξει, σαφώς και είναι παγκόσμιο φαινόμενο αλλά δεν παίζει σε όλα τα συστήματα δικαιοσύνης η ίδια αντιμετώπιση. Και αναφέρομαι στον δυτικό κόσμο.

Το θέμα είναι να μην... στιγματιστεί ο δράστης, είτε είναι ενήλικος είτε ανήλικος.
Είτε άπορος είτε εύπορος.
Είτε σε επάλ είτε σε ιδιωτικά.

Μαγκιά, κλανιά και παρλαπίπες, γενικώς.
Ναι στην προχώ και μπγοοδευτική Ευγωπη υπάρχει και η πρόνοια για τα δικαιώματα
των βιαστών και των δολοφόνων οποία έκπληξις. :giggle:

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70092
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: 34χρονη βιάστηκε περιμένοντας σε στάση λεωφορείου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 07 Ιουν 2023, 15:19

Kauldron έγραψε:
07 Ιουν 2023, 15:08


Ο καθ’ ομολογίαν βιαστής του Παλαιού Φαλήρου (https://www.pronews.gr/amyna-asfaleia/v ... kano-seks/), ο 45χρονος βιαστής με το τατουάζ που κακοποίησε μία γυναίκα σε πάρκο της περιοχής και επιτέθηκε σε άλλη μία που γλίτωσε την τελευταία στιγμή, παραμένει στη φυλακή, με τον αδερφό του να καταγγέλλει τους αστυνομικούς για βία.[/b]

Όπως λέει ο αδερφός του δράστη, ο 45χρονος πρέπει να πληρώσει για αυτά που έκανε, πάντα όμως σύμφωνα με αυτά που προβλέπουν οι νόμοι.

«Τον έχουν σπάσει στο ξύλο. Τον έχουν κάνει μαύρο. Είναι ντροπή. Έκανε ό,τι έκανε. Να πάει στη φυλακή να πληρώσει τα πάντα. Γιατί τον δέρνουνε;

Ένας φίλος του που με ξέρει κι εμένα με πήρε τηλέφωνο και μου λέει: ‘τον έχουν καταντήσει σαν τον σκύλο. Δεν μπορεί να περπατήσει. Είναι σοβαρό’. Το κάνατε θέμα που έκανε αυτό το πράγμα και τώρα που τον δέρνουνε δεν κάνατε θέμα»
, είπε αρχικά μιλώντας στο MEGA και την εκπομπή LIVE NEWS.

«Πόσο να αντέξει ο άνθρωπος. Και έναν γάιδαρο να τον δέρνεις 24 ώρες στο τέλος θα ψοφήσει. Δεν είμαι από αυτούς που λέω ‘έκανε ο αδερφός μου και καλά έκανε, δεν έκανε καλά’», συνεχίζει ο αδερφός του 45χρονου και προσθέτει:

«Είναι ντροπή αυτό που έκανε. Έκαναν ό,τι έκαναν οι αστυνομικοί στην Αλβανία. Τον έκαναν εκεί. Και καλά που τον φέρανε και τους τον δώσανε στο χέρι.

Τώρα γιατί τον κάνουν αυτό το πράγμα και τον δέρνουνε. Ο άνθρωπος δε θα πάει ούτε στον Κορυδαλλό, ούτε στο Μαλανδρίνο, ούτε στη Λάρισα, ούτε στην Πάτρα. Θα πάει πεθαμένος».

«Ζητώ συγγνώμη»
Ο αδερφός του 45χρονου καθ’ ομολογίαν βιαστή αισθάνεται την ανάγκη να ζητήσει όπως λέει μια μεγάλη συγγνώμη από τις δύο γυναίκες που έζησαν τον τρόμο πριν από λίγες μέρες.

«Εγώ δε χαίρομαι που έκανε ο αδερφός μου αυτό το πράγμα. Σου λέω την αλήθεια, ειλικρινά. Κι εγώ έχω δύο κορίτσια. Να έκανε κάποιος άλλος στα κορίτσια μου αυτό το πράγμα, εγώ θα είχα πεθάνει ή θα τον είχα φάει ζωντανό. Να πάει στη φυλακή. Να πάει 20χρόνια, 30, 40 αλλά όχι και να πεθάνει», ανέφερε ο ίδιος.

Και πρόσθεσε:

«Ζητάω και χίλια συγγνώμη στα κορίτσια και σε όλες αυτές που έχει κάνει αυτός αυτό το πράγμα, ζητάω χίλια συγγνώμη, αλλά όχι να μου τον δέρνουνε και να πεθάνει, γιατί πονάει η ψυχή μου, πονάει η καρδιά μου».

Κάτοικοι της περιοχής που διέμενε στο Παλιό Φάληρο, ανέφεραν ότι στο παρελθόν είχε επιτεθεί σε ακόμα μία γυναίκα, που σώθηκε μετά από δική τους παρέμβαση.

Μετά τις καταγγελίες για αστυνομική βία σε βάρος του 45χρονου, αναμένονται με ενδιαφέρον οι επίσημες απαντήσεις των ελληνικών αλλά και αλβανικών Αρχών, για τα όσα έγιναν από τη στιγμήν που ο καθ’ ομολογίαν βιαστής συνελήφθη και πήρε τον δρόμο για την Ελλάδα.
https://www.pronews.gr/amyna-asfaleia/e ... o-tatouaz/
Κλασσικός μαλάκας. Αυτός θα είχε φάει ζωντανό όποιον πείραζε τα κορίτσια ΤΟΥ αλλά είναι ντροπή που οι άλλοι έδειραν το αίμα ΤΟΥ.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70092
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: 34χρονη βιάστηκε περιμένοντας σε στάση λεωφορείου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 07 Ιουν 2023, 15:21

Προσοχή στο ιχώρ είπαμε; Δεν είπαμε.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37822
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: 34χρονη βιάστηκε περιμένοντας σε στάση λεωφορείου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 07 Ιουν 2023, 15:23

Είναι ο, Ο Ιχώρ *αμώ το κεφάλι μου.
:011:
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εγκληματικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών