Κουκουλοφόροι έκαψαν 15χρονο, στο Σύνταγμα, γιατί φορούσε μπουφάν με την Ελληνική Σημαία!

Υποθέσεις εγκλημάτων και περιστατικά ποινικής φύσης (σοβαρά), όπως δολοφονίες, απαγωγές, υπεξαιρέσεις, ληστείες κ.ά., στην ελληνική κοινωνία.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70080
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Κουκουλοφόροι έκαψαν 15χρονο, στο Σύνταγμα, γιατί φορούσε μπουφάν με την Ελληνική Σημαία!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 15 Φεβ 2023, 01:48

John Brown Gun Club έγραψε:
15 Φεβ 2023, 01:41
ΓΑΛΗ έγραψε:
15 Φεβ 2023, 01:30
John Brown Gun Club έγραψε:
15 Φεβ 2023, 01:19


Εσυ εισαι αγραμματη κυρα μου. Η ρηση αυτη που αποδιδεται στον Λεωνιδα κατα πασα πιθανοτητα δεν ειπωθηκε ποτε. Ο Πλουταρχος μοναχα το αναφερει, και δεν ηταν ακριβως ιστορικος και του αρεσε να νοστιμιζει τις αφηγησεις του.
Μα οι περισσότερες από τις ρήσεις που έχουν γίνει γνωστές, δεν έχουν σαφή στοιχειοθέτηση. Αλλά σαφέστατα αναφέρονται σε συγκεκριμένα ιστορικά γεγονότα, που το "λεχθέν" ταιριάζει απολύτως με το συγκεκριμένο περιστατικό.

Αλλά καλό μου κουρκουμπίνι, σου πέρασε έστω ως υπόθεση από το ακατοίκητο, ότι αν ισχύει αυτό που λες και η φράση δεν ειπώθηκε ποτέ, γιατί εσύ ή το κάθε βλημμένο της συνομοταξίας σου, χρησιμοποιεί κάτι που δεν ειπώθηκε ως φασιστικό τσιτάτο; :lol:

Μάλλον όχι, έτσι;

Αλλά ακριβώς γι' αυτό είστε και θα παραμείνετε βλάκες. Άντε λοιπόν να φας κανένα φρίσκι, πες ευχαριστώ στον Αλλάχ που το' χεις και άσε τις αναλύσεις και τα γαυγίσματα γιατί είναι και ώρα κοινής ησυχίας.
Δεν εχει καμια σημασια εαν ειπωθηκε η οχι, παρα μονο ως προς το ποιος απο τους δυο μας γνωριζει ιστορια. Επι της ουσιας τωρα, εαν κυκλοφορεις με ραφτο η μπλουζακι η τατουαζ μολων λαβε, εχει πλεον μια αλλη σημασια, πολυ προβληματικη, που απαιτει μετρα αυτοπροστασιας, για να μην εχουμε αλλους Φυσσες και Λουκμαν.
Ακόμα δεν βαρεθήκατε τους φυσσαλουκουμάδες, χαρούλες μου;

Ή θεωρείτε ότι δικαιούστε να δέρνετε ή να σκοτώνετε όποιον γουστάρετε εσείς και να μην τρέχει μία;

Άντε να πλύνετε κάποιο πιάτο σε καμμία συλλογική κουζίνα και τραγουδήστε εκεί τα μοιρολόγια σας.

Γελοίοι.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
John Brown Gun Club
Δημοσιεύσεις: 9178
Εγγραφή: 28 Ιουν 2020, 15:15

Re: Κουκουλοφόροι έκαψαν 15χρονο, στο Σύνταγμα, γιατί φορούσε μπουφάν με την Ελληνική Σημαία!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από John Brown Gun Club » 15 Φεβ 2023, 01:49

Kauldron έγραψε:
15 Φεβ 2023, 01:44
John Brown Gun Club έγραψε:
15 Φεβ 2023, 01:44
Kauldron έγραψε:
15 Φεβ 2023, 01:36


Μ' αυτούς δεν είσαι φίλος με τους Μπαντερίστας είσαι. Για πές. Επιτρέπεται? Αμα κάνει και τη μούρη του Μπαντέρα τατουάζ στο κωλομέρι, όλα εντάξει?
Εδω βλεπουμε σημαιες της ρωσσιας, της χυσαυγης και ενα μαυρο ηλιο. Τι Μπαντεριστας και μαλακιες;
Α, δεν έχεις ακουστά το Στέπαν Μπαντέρα, ε?
Την κολοκυθια θα παιξουμε; Μαυρους ηλιους ζητησες, ναζιστικοτατους, και στους εδωσα, και μαλιστα χρυσαυγιτικους. Οποτε τωρα τι θες; Ν αποδειξεις πως τ αυγα δεν γουσταρουν ναζι συμβολα η να το γυρισουμε στο ουκρανικο;
wooded glade έγραψε: Είπαμε ότι είμαστε υπέρ του πολυφυλετικού καθεστώτος - εσύ μας έβαλες και επί Ντάτσουν να πουλάμε καρπούζια.

Άβαταρ μέλους
John Brown Gun Club
Δημοσιεύσεις: 9178
Εγγραφή: 28 Ιουν 2020, 15:15

Re: Κουκουλοφόροι έκαψαν 15χρονο, στο Σύνταγμα, γιατί φορούσε μπουφάν με την Ελληνική Σημαία!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από John Brown Gun Club » 15 Φεβ 2023, 01:51

ΓΑΛΗ έγραψε:
15 Φεβ 2023, 01:48
John Brown Gun Club έγραψε:
15 Φεβ 2023, 01:41
ΓΑΛΗ έγραψε:
15 Φεβ 2023, 01:30


Μα οι περισσότερες από τις ρήσεις που έχουν γίνει γνωστές, δεν έχουν σαφή στοιχειοθέτηση. Αλλά σαφέστατα αναφέρονται σε συγκεκριμένα ιστορικά γεγονότα, που το "λεχθέν" ταιριάζει απολύτως με το συγκεκριμένο περιστατικό.

Αλλά καλό μου κουρκουμπίνι, σου πέρασε έστω ως υπόθεση από το ακατοίκητο, ότι αν ισχύει αυτό που λες και η φράση δεν ειπώθηκε ποτέ, γιατί εσύ ή το κάθε βλημμένο της συνομοταξίας σου, χρησιμοποιεί κάτι που δεν ειπώθηκε ως φασιστικό τσιτάτο; :lol:

Μάλλον όχι, έτσι;

Αλλά ακριβώς γι' αυτό είστε και θα παραμείνετε βλάκες. Άντε λοιπόν να φας κανένα φρίσκι, πες ευχαριστώ στον Αλλάχ που το' χεις και άσε τις αναλύσεις και τα γαυγίσματα γιατί είναι και ώρα κοινής ησυχίας.
Δεν εχει καμια σημασια εαν ειπωθηκε η οχι, παρα μονο ως προς το ποιος απο τους δυο μας γνωριζει ιστορια. Επι της ουσιας τωρα, εαν κυκλοφορεις με ραφτο η μπλουζακι η τατουαζ μολων λαβε, εχει πλεον μια αλλη σημασια, πολυ προβληματικη, που απαιτει μετρα αυτοπροστασιας, για να μην εχουμε αλλους Φυσσες και Λουκμαν.
Ακόμα δεν βαρεθήκατε τους φυσσαλουκουμάδες, χαρούλες μου;

Ή θεωρείτε ότι δικαιούστε να δέρνετε ή να σκοτώνετε όποιον γουστάρετε εσείς και να μην τρέχει μία;

Άντε να πλύνετε κάποιο πιάτο σε καμμία συλλογική κουζίνα και τραγουδήστε εκεί τα μοιρολόγια σας.

Γελοίοι.
Οχι αγαπη μου δεν βαρεθηκαμε καθολου. Η θεση του Κασιδιαρη ειναι στην φυλακη και οχι στις πλατειες να επιχειρει να αναβιωσει το κουφαρι της χρυσης αυγης.
wooded glade έγραψε: Είπαμε ότι είμαστε υπέρ του πολυφυλετικού καθεστώτος - εσύ μας έβαλες και επί Ντάτσουν να πουλάμε καρπούζια.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48663
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Κουκουλοφόροι έκαψαν 15χρονο, στο Σύνταγμα, γιατί φορούσε μπουφάν με την Ελληνική Σημαία!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 15 Φεβ 2023, 01:53

John Brown Gun Club έγραψε:
15 Φεβ 2023, 01:49
Kauldron έγραψε:
15 Φεβ 2023, 01:44
John Brown Gun Club έγραψε:
15 Φεβ 2023, 01:44


Εδω βλεπουμε σημαιες της ρωσσιας, της χυσαυγης και ενα μαυρο ηλιο. Τι Μπαντεριστας και μαλακιες;
Α, δεν έχεις ακουστά το Στέπαν Μπαντέρα, ε?
Την κολοκυθια θα παιξουμε; Μαυρους ηλιους ζητησες, ναζιστικοτατους, και στους εδωσα, και μαλιστα χρυσαυγιτικους. Οποτε τωρα τι θες; Ν αποδειξεις πως τ αυγα δεν γουσταρουν ναζι συμβολα η να το γυρισουμε στο ουκρανικο;
Περίεργο πράγμα, ένας "ανάρχας" να στηρίζει στρατιωτικό οργανισμό υπεύθυνο για αναρίθμητους θανάτους παγκοσμίως, και να είναι υπέρ ναζιστών που επί χρόνια καταπίεζαν και δολοφονούσαν μια μειονότητα.
Όταν μιλάμε για πρόβατα, μιλάμε για αντιφάδες.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
John Brown Gun Club
Δημοσιεύσεις: 9178
Εγγραφή: 28 Ιουν 2020, 15:15

Re: Κουκουλοφόροι έκαψαν 15χρονο, στο Σύνταγμα, γιατί φορούσε μπουφάν με την Ελληνική Σημαία!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από John Brown Gun Club » 15 Φεβ 2023, 01:57

Kauldron έγραψε:
15 Φεβ 2023, 01:53
John Brown Gun Club έγραψε:
15 Φεβ 2023, 01:49
Kauldron έγραψε:
15 Φεβ 2023, 01:44


Α, δεν έχεις ακουστά το Στέπαν Μπαντέρα, ε?
Την κολοκυθια θα παιξουμε; Μαυρους ηλιους ζητησες, ναζιστικοτατους, και στους εδωσα, και μαλιστα χρυσαυγιτικους. Οποτε τωρα τι θες; Ν αποδειξεις πως τ αυγα δεν γουσταρουν ναζι συμβολα η να το γυρισουμε στο ουκρανικο;
Περίεργο πράγμα, ένας "ανάρχας" να στηρίζει στρατιωτικό οργανισμό υπεύθυνο για αναρίθμητους θανάτους παγκοσμίως, και να είναι υπέρ ναζιστών που επί χρόνια καταπίεζαν και δολοφονούσαν μια μειονότητα.
Όταν μιλάμε για πρόβατα, μιλάμε για αντιφάδες.
Περιεργο πραγμα, ενας "αντιναζιστης" να στηριζει εγκληματικη οργανωση υπευθυνη για δολοφονιες και σακατεματα αντιφρονουντων, και να κανει την παλαβη οταν του δειχνεις τη χρηση ναζιστικων συμβολων απο μερους της.
wooded glade έγραψε: Είπαμε ότι είμαστε υπέρ του πολυφυλετικού καθεστώτος - εσύ μας έβαλες και επί Ντάτσουν να πουλάμε καρπούζια.

Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 11921
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: Κουκουλοφόροι έκαψαν 15χρονο, στο Σύνταγμα, γιατί φορούσε μπουφάν με την Ελληνική Σημαία!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sid Vicious » 15 Φεβ 2023, 02:01

Εγω παντως θα φορεσω σημαια στο τζακετ μου
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

Άβαταρ μέλους
Airman68
Δημοσιεύσεις: 9162
Εγγραφή: 09 Ιαν 2019, 20:22
Phorum.gr user: Airman68
Τοποθεσία: UK

Re: Κουκουλοφόροι έκαψαν 15χρονο, στο Σύνταγμα, γιατί φορούσε μπουφάν με την Ελληνική Σημαία!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Airman68 » 15 Φεβ 2023, 02:05

John Brown Gun Club έγραψε:
15 Φεβ 2023, 01:34
Golden Age έγραψε:
15 Φεβ 2023, 01:18

Τα ελληνικά σύμβολα δεν καταργούνται απο πολιτικές οικειοποιήσεις. Κατάργησαν οι ινδουιστές τη σβάστικα; Το γαμμάδιον ακόμη χρησιμοποείται σε αρχιτεκτονικές με αρχαιοελληνικούς σχεδιασμούς. Όπως και ο μαίανδρος, που χρησιμοποιείται και γενικότερα ως σύμβολο του ελληνικού πολιτισμού διαχρονικά. Κατάργησαν μήπως οι Καθολικοί τον κέλτικο σταυρό; Έτσι και τα ελληνικά σύμβολα και ρητά δεν καταργούνται.
Ναι, μονο που κανενας δεν τα φοραει αυτα στα ρουχα του, παρεκτος κι εαν θελει να κανει μια ρητη πολιτικη και ιδεολογικη δηλωση. Ως τετοια και καταργουνται και το κυριοτερο επιφερουν συνεπειες.
Να ρε συ.
Όρμα στα φασισταριά να δουν τις συνέπειες:

Εικόνα

Εικόνα
Yippie Kay Yay

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70080
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Κουκουλοφόροι έκαψαν 15χρονο, στο Σύνταγμα, γιατί φορούσε μπουφάν με την Ελληνική Σημαία!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 15 Φεβ 2023, 02:06

John Brown Gun Club έγραψε:
15 Φεβ 2023, 01:51
ΓΑΛΗ έγραψε:
15 Φεβ 2023, 01:48
John Brown Gun Club έγραψε:
15 Φεβ 2023, 01:41


Δεν εχει καμια σημασια εαν ειπωθηκε η οχι, παρα μονο ως προς το ποιος απο τους δυο μας γνωριζει ιστορια. Επι της ουσιας τωρα, εαν κυκλοφορεις με ραφτο η μπλουζακι η τατουαζ μολων λαβε, εχει πλεον μια αλλη σημασια, πολυ προβληματικη, που απαιτει μετρα αυτοπροστασιας, για να μην εχουμε αλλους Φυσσες και Λουκμαν.
Ακόμα δεν βαρεθήκατε τους φυσσαλουκουμάδες, χαρούλες μου;

Ή θεωρείτε ότι δικαιούστε να δέρνετε ή να σκοτώνετε όποιον γουστάρετε εσείς και να μην τρέχει μία;

Άντε να πλύνετε κάποιο πιάτο σε καμμία συλλογική κουζίνα και τραγουδήστε εκεί τα μοιρολόγια σας.

Γελοίοι.
Οχι αγαπη μου δεν βαρεθηκαμε καθολου. Η θεση του Κασιδιαρη ειναι στην φυλακη και οχι στις πλατειες να επιχειρει να αναβιωσει το κουφαρι της χρυσης αυγης.
Και ο Κουφοντίνας είναι στη φυλακή χαρά μου. Και μπορεί αυτός να μην κατάφερε να συγκινήσει το πανελλήνιο από την απίστευτη απώλεια που θα βίωνε με τα αυτοκτονικά του τερτίπια, ούτε και κάποιος άλλος άλλωστε και αυτό που θα μείνει στη συλλογική μνήμη είναι ο πνευματικός γόνος του (προσομοίωση του έφιππου Κολοκοτρώνη) και οι ξανθές ανταύγειες του συναγωνιστή.

Με λίγα λόγια, οι αγωνιστές με τον χ ή ψ τρόπο επιβίωσαν αλλά τα 17νοεμβριανά ιδεώδη, ψόφησαν τελειωτικώς.

Οι σημερινοί αγωνιστές, είναι μια απλή προσομοίωση της συγκεκριμένης αποτυχίας, σε πολύ πιο ευτελή απόδοση, κάτι σαν μπαλέτο που κάνει αρπαχτές τα σκ σε "τζόνυ ρίχτο" φάσεις, την τουριστική περίοδο.

Με λίγα λόγια, αν την έχεις δει καλλιτεχνικός επιμελητής, πρέπει να το δουλέψεις καλύτερα το πρότζεκτ.

Ε, αν ξεπερνάς αυτό στο χαλαρό και προσπαθείς να πνίξεις τον πόνο σου με το ότι ο Κασιδιάρης είναι φυλακή, χωρίς να έχει δολοφονήσει κάποιον, τί να πω;

Ο πνιγμένος, από την πλαστική περούκα του πιάνεται. Κράτα την καλά, να μη σου φύγει.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70080
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Κουκουλοφόροι έκαψαν 15χρονο, στο Σύνταγμα, γιατί φορούσε μπουφάν με την Ελληνική Σημαία!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 15 Φεβ 2023, 02:11

Sid Vicious έγραψε:
15 Φεβ 2023, 02:01
Εγω παντως θα φορεσω σημαια στο τζακετ μου
Η αλήθεια είναι ότι κι εγώ ποτέ δεν είχα πρόβλημα με το συγκεκριμένο θέμα.

Ούτε με τη σημαία ούτε με τις συγκεντρώσεις

Δηλαδή, μόνον και μόνον η ιδέα ότι θα πρέπει να νοιώσω υπόλογη και να δικαιολογηθώ στον κάθε μαλάκα, που τη βλέπει αλλιώς, μου φαίνεται πραγματικά αστεία. :lol:
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Airman68
Δημοσιεύσεις: 9162
Εγγραφή: 09 Ιαν 2019, 20:22
Phorum.gr user: Airman68
Τοποθεσία: UK

Re: Κουκουλοφόροι έκαψαν 15χρονο, στο Σύνταγμα, γιατί φορούσε μπουφάν με την Ελληνική Σημαία!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Airman68 » 15 Φεβ 2023, 02:13

ΓΑΛΗ έγραψε:
15 Φεβ 2023, 02:11
Sid Vicious έγραψε:
15 Φεβ 2023, 02:01
Εγω παντως θα φορεσω σημαια στο τζακετ μου
Η αλήθεια είναι ότι κι εγώ ποτέ δεν είχα πρόβλημα με το συγκεκριμένο θέμα.

Ούτε με τη σημαία ούτε με τις συγκεντρώσεις

Δηλαδή, μόνον και μόνον η ιδέα ότι θα πρέπει να νοιώσω υπόλογη και να δικαιολογηθώ στον κάθε μαλάκα, που τη βλέπει αλλιώς, μου φαίνεται πραγματικά αστεία. :lol:
:+1:
Yippie Kay Yay

Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 11921
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: Κουκουλοφόροι έκαψαν 15χρονο, στο Σύνταγμα, γιατί φορούσε μπουφάν με την Ελληνική Σημαία!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sid Vicious » 15 Φεβ 2023, 02:21

ΓΑΛΗ έγραψε:
15 Φεβ 2023, 02:11
Sid Vicious έγραψε:
15 Φεβ 2023, 02:01
Εγω παντως θα φορεσω σημαια στο τζακετ μου
Η αλήθεια είναι ότι κι εγώ ποτέ δεν είχα πρόβλημα με το συγκεκριμένο θέμα.

Ούτε με τη σημαία ούτε με τις συγκεντρώσεις

Δηλαδή, μόνον και μόνον η ιδέα ότι θα πρέπει να νοιώσω υπόλογη και να δικαιολογηθώ στον κάθε μαλάκα, που τη βλέπει αλλιώς, μου φαίνεται πραγματικά αστεία. :lol:
Και εγω πιστευω κακως γινεται τοση αναλυση, να δικαιολογηθει καποιος σε ποιους ειδικα στο κατω κατω; Μηπως τελικα ο τζονυ την εχει δει στυλιστας να υπαγορευει τι κανει να φοραει ο κοσμος;
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48663
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Κουκουλοφόροι έκαψαν 15χρονο, στο Σύνταγμα, γιατί φορούσε μπουφάν με την Ελληνική Σημαία!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 15 Φεβ 2023, 02:22

John Brown Gun Club έγραψε:
15 Φεβ 2023, 01:57
Kauldron έγραψε:
15 Φεβ 2023, 01:53
John Brown Gun Club έγραψε:
15 Φεβ 2023, 01:49


Την κολοκυθια θα παιξουμε; Μαυρους ηλιους ζητησες, ναζιστικοτατους, και στους εδωσα, και μαλιστα χρυσαυγιτικους. Οποτε τωρα τι θες; Ν αποδειξεις πως τ αυγα δεν γουσταρουν ναζι συμβολα η να το γυρισουμε στο ουκρανικο;
Περίεργο πράγμα, ένας "ανάρχας" να στηρίζει στρατιωτικό οργανισμό υπεύθυνο για αναρίθμητους θανάτους παγκοσμίως, και να είναι υπέρ ναζιστών που επί χρόνια καταπίεζαν και δολοφονούσαν μια μειονότητα.
Όταν μιλάμε για πρόβατα, μιλάμε για αντιφάδες.
Περιεργο πραγμα, ενας "αντιναζιστης" να στηριζει εγκληματικη οργανωση υπευθυνη για δολοφονιες και σακατεματα αντιφρονουντων, και να κανει την παλαβη οταν του δειχνεις τη χρηση ναζιστικων συμβολων απο μερους της.
Γι' αυτά που λές υπήρχε τιμωρία. Εγώ λέω όποιος έκανε τέτοια, να τιμωρηθεί.
Γι' αυτά που σου λέω εγώ, υπάρχει θαυμασμός από δικής σου πλευράς. Εσύ απ' τη μεριά σου αρνείσαι να καταδικάσεις τους Ουκρανούς ναζί, και κάνεις τη παλαβή με τουκβόκβε.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70080
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Κουκουλοφόροι έκαψαν 15χρονο, στο Σύνταγμα, γιατί φορούσε μπουφάν με την Ελληνική Σημαία!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 15 Φεβ 2023, 02:27

Airman68 έγραψε:
15 Φεβ 2023, 02:13
ΓΑΛΗ έγραψε:
15 Φεβ 2023, 02:11
Sid Vicious έγραψε:
15 Φεβ 2023, 02:01
Εγω παντως θα φορεσω σημαια στο τζακετ μου
Η αλήθεια είναι ότι κι εγώ ποτέ δεν είχα πρόβλημα με το συγκεκριμένο θέμα.

Ούτε με τη σημαία ούτε με τις συγκεντρώσεις

Δηλαδή, μόνον και μόνον η ιδέα ότι θα πρέπει να νοιώσω υπόλογη και να δικαιολογηθώ στον κάθε μαλάκα, που τη βλέπει αλλιώς, μου φαίνεται πραγματικά αστεία. :lol:
:+1:
Μα τα έχω γράψει πολλές φορές αυτά. Και φωτο με σημαία (μακεδονικό) είχα ανεβάσει στο παλιό με αφιέρωση στην Ίφιδα και πανώ με σημαία είχα ανοίξει στο παιχνίδι φαο-αχατε και με ματατζήδες έχω τσακωθεί που μου έλεγαν να την βάλω στη τσάντα μου για να μη μου την πέσουν οι μπάχαλοι και φυσικά έχω πάει και σε πορείες για τα Ίμια που διοργάνωνε μόνον η χα επειδή η κυβέρνηση έκρυβε το θέμα κάτω από το χαλί, για να τιμήσω τους χαμένους πιλότους. Μετά πηγαίναμε για ποτάκι στα Εξάρχεια.

Ε, όσους έβαζαν ως πρώτη προτεραιότητα το κακό όνομα που θα τους απέδιδε ο κάθε παπάρας με μεταπολιτευτικό ενοχικό σύνδρομο, τους θεωρώ γελοίους τύπους και αδιαφορώ παντελώς για τη γνώμη τους. Να κι αν εγκρίνουν, να κι αν δεν εγκρίνουν. Το αν με θεωρήσουν ναζί ή προφιτερόλ τα προχωκαγκούρια δεν με ενδιαφέρει. Τις δικές μου προτεραιότητες τις καθορίζω εγώ.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ΓΑΛΗ την 15 Φεβ 2023, 02:30, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 11921
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: Κουκουλοφόροι έκαψαν 15χρονο, στο Σύνταγμα, γιατί φορούσε μπουφάν με την Ελληνική Σημαία!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sid Vicious » 15 Φεβ 2023, 02:27

Και για να μην ξεχνιομαστε μιλαμε για τα φυραματα αυτα που πριν λιγα χρονια ειχαν επιτεθει σε παιδια γιατι ειχαν Ελληνικες σημαιες, το θυμαστε; Τις συνηθιζουν τις επιθεσεις σε παιδια, τα θεωρουν ευκολο στοχο.
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70080
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Κουκουλοφόροι έκαψαν 15χρονο, στο Σύνταγμα, γιατί φορούσε μπουφάν με την Ελληνική Σημαία!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 15 Φεβ 2023, 02:29

Sid Vicious έγραψε:
15 Φεβ 2023, 02:21
ΓΑΛΗ έγραψε:
15 Φεβ 2023, 02:11
Sid Vicious έγραψε:
15 Φεβ 2023, 02:01
Εγω παντως θα φορεσω σημαια στο τζακετ μου
Η αλήθεια είναι ότι κι εγώ ποτέ δεν είχα πρόβλημα με το συγκεκριμένο θέμα.

Ούτε με τη σημαία ούτε με τις συγκεντρώσεις

Δηλαδή, μόνον και μόνον η ιδέα ότι θα πρέπει να νοιώσω υπόλογη και να δικαιολογηθώ στον κάθε μαλάκα, που τη βλέπει αλλιώς, μου φαίνεται πραγματικά αστεία. :lol:
Και εγω πιστευω κακως γινεται τοση αναλυση, να δικαιολογηθει καποιος σε ποιους ειδικα στο κατω κατω; Μηπως τελικα ο τζονυ την εχει δει στυλιστας να υπαγορευει τι κανει να φοραει ο κοσμος;
Ο τζόνι, να πάει να κάνει τον στυλίστα στα τρανσκάτι, μέχρι εκεί τον παίρνει.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εγκληματικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών