Τι γνώμη έχετε για την υπόθεση Φιλιππίδη;

Υποθέσεις εγκλημάτων και περιστατικά ποινικής φύσης (σοβαρά), όπως δολοφονίες, απαγωγές, υπεξαιρέσεις, ληστείες κ.ά., στην ελληνική κοινωνία.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.

;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Είναι ένοχος.
19
53%
Είναι ένας γλοιώδης μαλάκας, αλλά δεν έχει κάνει αυτά για τα οποία τον κατηγορούν. Απλώς κάποιες γκόμενες θέλαν λεφτά/εκδίκηση κτλ.
15
42%
Είναι αθώος του αίματος. Τον έφαγε το σύστημα.
2
6%
Άλλο.
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
 
Σύνολο ψήφων: 36

Άβαταρ μέλους
βοθρατζης
Δημοσιεύσεις: 788
Εγγραφή: 03 Οκτ 2018, 18:49

Re: Τι γνώμη έχετε για την υπόθεση Φιλιππίδη;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από βοθρατζης » 22 Φεβ 2023, 16:02

Φιλη μου , μόνη , που ψάχνει για άντρα , παραπονιέται ότι μετά τα μι του και κάτι με τον φιλιπίδη,
δεν την πλησιάζει ούτε αρσενικός γάτος
έχει κοπεί το δια ζώσης καμάκι
μου λέει
τι να κάνω;
που να βρω άντρα;

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19188
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Τι γνώμη έχετε για την υπόθεση Φιλιππίδη;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 22 Φεβ 2023, 16:08

βοθρατζης έγραψε:
22 Φεβ 2023, 16:02
Φιλη μου , μόνη , που ψάχνει για άντρα , παραπονιέται ότι μετά τα μι του και κάτι με τον φιλιπίδη,
δεν την πλησιάζει ούτε αρσενικός γάτος
έχει κοπεί το δια ζώσης καμάκι
μου λέει
τι να κάνω;
που να βρω άντρα;
Γιατί , έχει κανείς αντίρρηση ότι όλη αυτή ή κατάσταση θα αποβεί εις βάρος των γυναικών;
(Όσο και εάν προσπαθεί ή όμορφη και φιλόδοξη υπάλληλος να κάνει τα γλυκά μάτια στον διευθυντή της προκειμένου να εννοηθεί στην εκτέλεση της υπηρεσίας έναντι των ανδρών συναδέλφων της ..ο διευθυντής της θα φοβάται το metoo)

Χωρια που οι φιλόδοξες γυναίκες ηθοποιοί θα πρέπει να βασίζονται στο ...ταλέντο τους και όχι στην ομορφιά τους για να κάνουν καριέρα !!!

Άβαταρ μέλους
βοθρατζης
Δημοσιεύσεις: 788
Εγγραφή: 03 Οκτ 2018, 18:49

Re: Τι γνώμη έχετε για την υπόθεση Φιλιππίδη;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από βοθρατζης » 22 Φεβ 2023, 16:32

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
22 Φεβ 2023, 16:08
βοθρατζης έγραψε:
22 Φεβ 2023, 16:02
Φιλη μου , μόνη , που ψάχνει για άντρα , παραπονιέται ότι μετά τα μι του και κάτι με τον φιλιπίδη,
δεν την πλησιάζει ούτε αρσενικός γάτος
έχει κοπεί το δια ζώσης καμάκι
μου λέει
τι να κάνω;
που να βρω άντρα;
Γιατί , έχει κανείς αντίρρηση ότι όλη αυτή ή κατάσταση θα αποβεί εις βάρος των γυναικών;
(Όσο και εάν προσπαθεί ή όμορφη και φιλόδοξη υπάλληλος να κάνει τα γλυκά μάτια στον διευθυντή της προκειμένου να εννοηθεί στην εκτέλεση της υπηρεσίας έναντι των ανδρών συναδέλφων της ..ο διευθυντής της θα φοβάται το metoo)

Χωρια που οι φιλόδοξες γυναίκες ηθοποιοί θα πρέπει να βασίζονται στο ...ταλέντο τους και όχι στην ομορφιά τους για να κάνουν καριέρα !!!
προβλέπω σε λίγο να βγαίνουν οι γυναίκες και να διαδηλώνουν ενάντια στο μι του,

εναλλακτικά μπορούν να κυκλοφορούν με έγγραφη παραίτηση απο τα δικαιώματά τους έναντι σε αρσενική πρόσκληση...

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19188
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Τι γνώμη έχετε για την υπόθεση Φιλιππίδη;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 22 Φεβ 2023, 16:36

βοθρατζης έγραψε:
22 Φεβ 2023, 16:32
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
22 Φεβ 2023, 16:08
βοθρατζης έγραψε:
22 Φεβ 2023, 16:02
Φιλη μου , μόνη , που ψάχνει για άντρα , παραπονιέται ότι μετά τα μι του και κάτι με τον φιλιπίδη,
δεν την πλησιάζει ούτε αρσενικός γάτος
έχει κοπεί το δια ζώσης καμάκι
μου λέει
τι να κάνω;
που να βρω άντρα;
Γιατί , έχει κανείς αντίρρηση ότι όλη αυτή ή κατάσταση θα αποβεί εις βάρος των γυναικών;
(Όσο και εάν προσπαθεί ή όμορφη και φιλόδοξη υπάλληλος να κάνει τα γλυκά μάτια στον διευθυντή της προκειμένου να εννοηθεί στην εκτέλεση της υπηρεσίας έναντι των ανδρών συναδέλφων της ..ο διευθυντής της θα φοβάται το metoo)

Χωρια που οι φιλόδοξες γυναίκες ηθοποιοί θα πρέπει να βασίζονται στο ...ταλέντο τους και όχι στην ομορφιά τους για να κάνουν καριέρα !!!
προβλέπω σε λίγο να βγαίνουν οι γυναίκες και να διαδηλώνουν ενάντια στο μι του,

εναλλακτικά μπορούν να κυκλοφορούν με έγγραφη παραίτηση απο τα δικαιώματά τους έναντι σε αρσενική πρόσκληση...
Πάντως θα λειτουργήσει εις βάρος τους ειδικά στον επαγγελματικό τομέα :D

Το σούπερ πλεονέκτημα που είχε μία όμορφη φιλόδοξη υπάλληλος έναντι κάποιου χονδρου φαλακρου άνδρα συναδέλφου της ενώπιον της διοίκησης της υπηρεσίας της ή της εταιρίας της χάνεται
Και ή οποιαδήποτε διοίκηση θα είναι πολύ επιφυλακτική και αρνητική έναντι του γυναικείου φύλλου και αυτό δεν ειβαι απαραίτητα θετικό για το ίδιο το γυναικείο φύλο

axilmar
Δημοσιεύσεις: 8358
Εγγραφή: 08 Απρ 2019, 11:48
Phorum.gr user: axilmar

Re: Τι γνώμη έχετε για την υπόθεση Φιλιππίδη;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από axilmar » 22 Φεβ 2023, 17:01

Πως μπορουμε εμεις να ξερουμε εαν ειναι αθωος ή ενοχος και σε ποιο βαθμο;

Τετοια πολλ δεν εχουν νοημα.

runner
Δημοσιεύσεις: 2682
Εγγραφή: 08 Ιουν 2020, 21:11

Re: Τι γνώμη έχετε για την υπόθεση Φιλιππίδη;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από runner » 22 Φεβ 2023, 19:37

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
22 Φεβ 2023, 15:01
Σε ανήλικες γυναίκες είχε κάνει αγαρμπο καμάκι ο Φιλιππιδης;

Γιατί κάποιοι προκειμένου να κάνουν την προπαγάνδα τους μπερδεύουν τις βούρτσες με τις οδοντόβουρτσες ;
Τώρα ειλικρινά, τι να σου απαντήσω;
Άλλα γράφω άλλα καταλαβαίνεις.
Εννοώ πως τα επιχειρήματα αυτά είναι εξίσου βλακωδη και αστεία.
Παρεμπιπτόντως, αλήθεια πιστεύεις ότι ο τύπος καταδικάστηκε επειδή......έκανε καμάκι το οποίο απαγορεύεται;

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εγκληματικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών