Τα όπλα των μ..τσων είναι μαγικά!!

Υποθέσεις εγκλημάτων και περιστατικά ποινικής φύσης (σοβαρά), όπως δολοφονίες, απαγωγές, υπεξαιρέσεις, ληστείες κ.ά., στην ελληνική κοινωνία.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32769
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Τα όπλα των μ..τσων είναι μαγικά!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 18 Νοέμ 2023, 09:53

Frappezitis έγραψε:
17 Νοέμ 2023, 20:44
Ασέβαστος έγραψε:
17 Νοέμ 2023, 17:29
Frappezitis έγραψε:
17 Νοέμ 2023, 14:55
Τί λέει ό Μοντελοπνίχτης.??-Δέν ήταν Roma-τελικά.??

-Εέ,τότε εντάξει ρέ παιδγιά,.Κατά λάθος έγινε,μπερδεύτηκε ό αστυνομικός,. Τόν πέρασε γιά Roma &' πυροβόλησε.!! 'Ολοι Κάνουμε Λάθη.!!!
ρε αχρηστεροι, μην κλαιτε που δε σας βγαινει το οτι ολοι οι μπατσοι ειναι ρατσιστες. συμβαινουν αυτα.

απο την αλλη, παρολο που ο νεκρος δεν ηταν γιουφτος, οι σκαρμογυφτοι καταφεραν ακομη κι ετσι να δειξουν οτι δεν ανηκουν στο ανθρωπινο ειδος. απο τη μια αρχισαν να βανδαλιζουν και να καινε, απο δηθεν αγανακτηση, και απο την αλλη τραμπουκισαν την οικογενεια του πεθαμενου, επειδη τολμησαν να πουν οτι ειναι μπαλαμοι.
Εισαι που εισαι ενας αποτυχημενος καπιταληστης των....3,60 ,πρεπει να διαλαλεις ποσο ντιπ για ντιπ purple εισαι ;;;;;;;;;;
Και παρακαλας να σου δωσω και σημασια αποτυχημενε ; :102::wave:
ποια ειναι τα κριτηρια αποτυχιας/επιτυχιας, και ποτε εδωσα εγω στοιχεια για να δεις που ανηκω;

επισης, ποτε ζητησα να μου δωθει σημασια;
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Πτολεμαίος
Δημοσιεύσεις: 4531
Εγγραφή: 08 Ιουν 2020, 01:07
Phorum.gr user: Last Veteran

Re: Τα όπλα των μ..τσων είναι μαγικά!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πτολεμαίος » 18 Νοέμ 2023, 10:26

Πλέριος έγραψε:
18 Νοέμ 2023, 06:52
Πτολεμαίος έγραψε:
18 Νοέμ 2023, 01:40
runner έγραψε:
17 Νοέμ 2023, 23:35


Κατ' αρχήν, που είδες εγώ προσωπικά να υποστηρίζω εγκληματίες και συγκεκριμένα Ρομά εγκληματίες;
Βρες μου 1-2 δικά μου σχόλια που υποστηρίζω Ρομά ή άλλους παραβατικούς.
Εσύ αντιθέτως μια χαρά υποστηρίζεις καταδικασμένους εγκληματίες νεοναζί.
Που είδες στο ποστ μου να υποστηρίζω τη ΧΑ;
Εσύ απεναντίας σκούζεις για το γύφτο.
Δεν χρειάζονται ανθρωπισμούς. Ανθρωπισμούς χρειάζονται οι άνθρωποι, όχι τα παράσιτα.
Ακους/διαβάζεις ότι πυροβολήθηκε γύφτος; Η σωστή αντίδραση είναι χαρά και ανακούφιση. Τελεια και παύλα.
Κατα πως φαίνεται δεν ήταν γύφτος οπότε πήγε στράφι η χαρά μου και ένα νέο παληκαρακι έχασε τη ζωή του επειδή ήταν μαλακας.
:smt005: ρε ναζιδες, ειπαμε να ειστε ντουρντουβακια αλλα οχι κι ετσι
Τράβα φτιάξε μπιλιες με τις μυξες σου ρε βλαμμένο.
Αξία αν είχαν τα σκατά, χαρά, που θα'χαν όλοι
Μα στων φτωχών τα σώματα, δεν θα υπήρχαν κώλοι

Άβαταρ μέλους
Ναύτης
Δημοσιεύσεις: 13510
Εγγραφή: 12 Φεβ 2021, 10:50

Re: Τα όπλα των μ..τσων είναι μαγικά!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ναύτης » 18 Νοέμ 2023, 10:26

Ασέβαστος έγραψε:
17 Νοέμ 2023, 14:18
Ναύτης έγραψε:
17 Νοέμ 2023, 09:34
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
17 Νοέμ 2023, 09:24
Αυτά θα είπαν να φανταστώ στο δικαστήριο και άφησαν ελεύθερο τον φονιά μπάτσο. τελειωμένη εγκληματική μπανανία.
Ο αστυνομικός, καθώς φαίνεται, την είδε ντέρτιχαρι και εκτέλεσε τον νεαρό, αλλά οι προϋποθέσεις για να επιβληθεί προσωρινή κράτηση, αντί για περιοριστικούς όρους, είναι συγκεκριμένοι και δεν συνέτρεχαν στην περίπτωσή του. Μαλακία νόμος, αλλά νόμος.
καπου ακουσα ενα ηχητικο, οπου ο μπατσος λεει "κανε πισω".

ε, μαλλον δε εκανε. :102:
Η πραγματικότητα είναι ότι το θύμα ουδέποτε βγήκε από το αυτοκίνητο, ούτε απείλησε τους αστυνομικούς που τον κατεδίωκαν. Ο γουαναμπί ντέρτιχαρι δεν άφησε πρωτόκολλο για πρωτόκολλο και κώδικα για κώδικα που να μην παραβιάσει και στο τέλος βρέθηκε με το αίμα του παιδιού στα χέρια και 10-15 χρόνια στην πλάτη.

Άβαταρ μέλους
Frappezitis
Δημοσιεύσεις: 8176
Εγγραφή: 19 Απρ 2021, 12:11

Re: Τα όπλα των μ..τσων είναι μαγικά!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Frappezitis » 18 Νοέμ 2023, 11:02

Ναύτης έγραψε:
18 Νοέμ 2023, 10:26
Ασέβαστος έγραψε:
17 Νοέμ 2023, 14:18
Ναύτης έγραψε:
17 Νοέμ 2023, 09:34

Ο αστυνομικός, καθώς φαίνεται, την είδε ντέρτιχαρι και εκτέλεσε τον νεαρό, αλλά οι προϋποθέσεις για να επιβληθεί προσωρινή κράτηση, αντί για περιοριστικούς όρους, είναι συγκεκριμένοι και δεν συνέτρεχαν στην περίπτωσή του. Μαλακία νόμος, αλλά νόμος.
καπου ακουσα ενα ηχητικο, οπου ο μπατσος λεει "κανε πισω".

ε, μαλλον δε εκανε. :102:
Η πραγματικότητα είναι ότι το θύμα ουδέποτε βγήκε από το αυτοκίνητο, ούτε απείλησε τους αστυνομικούς που τον κατεδίωκαν. Ο γουαναμπί ντέρτιχαρι δεν άφησε πρωτόκολλο για πρωτόκολλο και κώδικα για κώδικα που να μην παραβιάσει και στο τέλος βρέθηκε με το αίμα του παιδιού στα χέρια και 10-15 χρόνια στην πλάτη.

Χε χε χε καπου το ακουσε ο ρεζιλας .
Αξιοι διάδοχοι των ναζί οι :078: ισραηλινοι.

Άβαταρ μέλους
Πλέριος
Δημοσιεύσεις: 1584
Εγγραφή: 29 Οκτ 2022, 21:15
Phorum.gr user: aytos

Re: Τα όπλα των μ..τσων είναι μαγικά!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πλέριος » 18 Νοέμ 2023, 11:02

Πτολεμαίος έγραψε:
18 Νοέμ 2023, 10:26
Πλέριος έγραψε:
18 Νοέμ 2023, 06:52
Πτολεμαίος έγραψε:
18 Νοέμ 2023, 01:40


Που είδες στο ποστ μου να υποστηρίζω τη ΧΑ;
Εσύ απεναντίας σκούζεις για το γύφτο.
Δεν χρειάζονται ανθρωπισμούς. Ανθρωπισμούς χρειάζονται οι άνθρωποι, όχι τα παράσιτα.
Ακους/διαβάζεις ότι πυροβολήθηκε γύφτος; Η σωστή αντίδραση είναι χαρά και ανακούφιση. Τελεια και παύλα.
Κατα πως φαίνεται δεν ήταν γύφτος οπότε πήγε στράφι η χαρά μου και ένα νέο παληκαρακι έχασε τη ζωή του επειδή ήταν μαλακας.
:smt005: ρε ναζιδες, ειπαμε να ειστε ντουρντουβακια αλλα οχι κι ετσι
Τράβα φτιάξε μπιλιες με τις μυξες σου ρε βλαμμένο.
με τα καρκαδια γινοντε τα μπιλακια μπομπο (μεγαλυτερος σου ειμαι)

Άβαταρ μέλους
Ναύτης
Δημοσιεύσεις: 13510
Εγγραφή: 12 Φεβ 2021, 10:50

Re: Τα όπλα των μ..τσων είναι μαγικά!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ναύτης » 18 Νοέμ 2023, 11:10

Frappezitis έγραψε:
18 Νοέμ 2023, 11:02
Ναύτης έγραψε:
18 Νοέμ 2023, 10:26
Ασέβαστος έγραψε:
17 Νοέμ 2023, 14:18


καπου ακουσα ενα ηχητικο, οπου ο μπατσος λεει "κανε πισω".

ε, μαλλον δε εκανε. :102:
Η πραγματικότητα είναι ότι το θύμα ουδέποτε βγήκε από το αυτοκίνητο, ούτε απείλησε τους αστυνομικούς που τον κατεδίωκαν. Ο γουαναμπί ντέρτιχαρι δεν άφησε πρωτόκολλο για πρωτόκολλο και κώδικα για κώδικα που να μην παραβιάσει και στο τέλος βρέθηκε με το αίμα του παιδιού στα χέρια και 10-15 χρόνια στην πλάτη.

Χε χε χε καπου το ακουσε ο ρεζιλας .
Όντως, ακούγεται αυτό στο ηχητικό που κυκλοφόρησε στη δημοσιότητα, αλλά ο αστυνομικός το λέει για το αυτοκίνητο, να κάνει πίσω το αυτοκίνητο δηλαδή, και όχι το θύμα που ουδέποτε βγήκε απ' αυτό, για την ακρίβεια ούτε το τζάμι δεν κατέβασε ποτέ.

Άβαταρ μέλους
Frappezitis
Δημοσιεύσεις: 8176
Εγγραφή: 19 Απρ 2021, 12:11

Re: Τα όπλα των μ..τσων είναι μαγικά!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Frappezitis » 18 Νοέμ 2023, 11:44

Ναύτης έγραψε:
18 Νοέμ 2023, 11:10
Frappezitis έγραψε:
18 Νοέμ 2023, 11:02
Ναύτης έγραψε:
18 Νοέμ 2023, 10:26

Η πραγματικότητα είναι ότι το θύμα ουδέποτε βγήκε από το αυτοκίνητο, ούτε απείλησε τους αστυνομικούς που τον κατεδίωκαν. Ο γουαναμπί ντέρτιχαρι δεν άφησε πρωτόκολλο για πρωτόκολλο και κώδικα για κώδικα που να μην παραβιάσει και στο τέλος βρέθηκε με το αίμα του παιδιού στα χέρια και 10-15 χρόνια στην πλάτη.

Χε χε χε καπου το ακουσε ο ρεζιλας .
Όντως, ακούγεται αυτό στο ηχητικό που κυκλοφόρησε στη δημοσιότητα, αλλά ο αστυνομικός το λέει για το αυτοκίνητο, να κάνει πίσω το αυτοκίνητο δηλαδή, και όχι το θύμα που ουδέποτε βγήκε απ' αυτό, για την ακρίβεια ούτε το τζάμι δεν κατέβασε ποτέ.
Ναι,βρε συ αλλα οπως καταλαβαινεις ο ρεζιλας το ερμηνευει συμφωνα με οτι του εχουν υπαγορεψει ....



Ασέβαστος έγραψε:
13 Νοέμ 2023, 09:14
...

το βλεπω απιθανο ακομη και να προσπαθησε ο γιουφτος να παρει το οπλο. ολα ειναι μαλλον ψεμματα του μπατσου.

ο γιουφτος απλως επιτεθηκε στον μπατσο. αυτος δικαια και τιμια του τη μπουμπουνησε, και πολυ καλα εκανε.

αλλα με τη νομοθεσια που εχουμε, αναγκαζεται να λεει μαλακιες για εκπυρσοκροτησεις, για να γλυτωσει το τομαρι του, αντι να του πουμε μπραβο και να του δωσουμε και παρασημο.
Αξιοι διάδοχοι των ναζί οι :078: ισραηλινοι.

Άβαταρ μέλους
Πτολεμαίος
Δημοσιεύσεις: 4531
Εγγραφή: 08 Ιουν 2020, 01:07
Phorum.gr user: Last Veteran

Re: Τα όπλα των μ..τσων είναι μαγικά!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πτολεμαίος » 18 Νοέμ 2023, 13:16

Πλέριος έγραψε:
18 Νοέμ 2023, 11:02
Πτολεμαίος έγραψε:
18 Νοέμ 2023, 10:26
Πλέριος έγραψε:
18 Νοέμ 2023, 06:52


:smt005: ρε ναζιδες, ειπαμε να ειστε ντουρντουβακια αλλα οχι κι ετσι
Τράβα φτιάξε μπιλιες με τις μυξες σου ρε βλαμμένο.
με τα καρκαδια γινοντε τα μπιλακια μπομπο (μεγαλυτερος σου ειμαι)
Είσαι πάνω από 48;
Αυτο το κάνει ακόμα χειρότερο.
Αξία αν είχαν τα σκατά, χαρά, που θα'χαν όλοι
Μα στων φτωχών τα σώματα, δεν θα υπήρχαν κώλοι

Άβαταρ μέλους
Πλέριος
Δημοσιεύσεις: 1584
Εγγραφή: 29 Οκτ 2022, 21:15
Phorum.gr user: aytos

Re: Τα όπλα των μ..τσων είναι μαγικά!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πλέριος » 18 Νοέμ 2023, 13:32

Πτολεμαίος έγραψε:
18 Νοέμ 2023, 13:16
Πλέριος έγραψε:
18 Νοέμ 2023, 11:02
Πτολεμαίος έγραψε:
18 Νοέμ 2023, 10:26


Τράβα φτιάξε μπιλιες με τις μυξες σου ρε βλαμμένο.
με τα καρκαδια γινοντε τα μπιλακια μπομπο (μεγαλυτερος σου ειμαι)
Είσαι πάνω από 48;
Αυτο το κάνει ακόμα χειρότερο.
ειμαι ηλικια (λιγο παραπανω) σου παιζει να εχεις φαει αγκωνια μου σε κανα λαιβ

ακου βλακακο, οταν εσυ μπουσουλουσες στα ΛΑΟΣ και ολα αυτα τα μυξιαρικα εγω τραβαγα σκοπετο
και κατι ντουντουκες σαν του λογου σου τα βαζαμε να κλανουν την καλιοπη για να μαλακωσουν τα σκατα

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32769
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Τα όπλα των μ..τσων είναι μαγικά!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 18 Νοέμ 2023, 13:41

Ναύτης έγραψε:
18 Νοέμ 2023, 10:26
Ασέβαστος έγραψε:
17 Νοέμ 2023, 14:18
Ναύτης έγραψε:
17 Νοέμ 2023, 09:34

Ο αστυνομικός, καθώς φαίνεται, την είδε ντέρτιχαρι και εκτέλεσε τον νεαρό, αλλά οι προϋποθέσεις για να επιβληθεί προσωρινή κράτηση, αντί για περιοριστικούς όρους, είναι συγκεκριμένοι και δεν συνέτρεχαν στην περίπτωσή του. Μαλακία νόμος, αλλά νόμος.
καπου ακουσα ενα ηχητικο, οπου ο μπατσος λεει "κανε πισω".

ε, μαλλον δε εκανε. :102:
Η πραγματικότητα είναι ότι το θύμα ουδέποτε βγήκε από το αυτοκίνητο, ούτε απείλησε τους αστυνομικούς που τον κατεδίωκαν. Ο γουαναμπί ντέρτιχαρι δεν άφησε πρωτόκολλο για πρωτόκολλο και κώδικα για κώδικα που να μην παραβιάσει και στο τέλος βρέθηκε με το αίμα του παιδιού στα χέρια και 10-15 χρόνια στην πλάτη.
ποσιμπολ :102:

παντως ουτε το μπιστολι εριξε μονο του, ουτε ειδε γυφτο και αρχισε να μπιστολαει γιατι ειναι ρατσισταρος.

τι ακριβως εγινε, ας το βρει η δικαιοσυνη.

και ας γινει μαθημα για τους μπατσους να μην τραβανε χωρις λογο, αλλα και για τους υπολοιπους, να σταματανε το οχημα και ν ασυμμορφονωνται με οτι λενε οι μπατσοι.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32769
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Τα όπλα των μ..τσων είναι μαγικά!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 18 Νοέμ 2023, 13:47

Frappezitis έγραψε:
18 Νοέμ 2023, 11:44
Ναύτης έγραψε:
18 Νοέμ 2023, 11:10
Frappezitis έγραψε:
18 Νοέμ 2023, 11:02



Χε χε χε καπου το ακουσε ο ρεζιλας .
Όντως, ακούγεται αυτό στο ηχητικό που κυκλοφόρησε στη δημοσιότητα, αλλά ο αστυνομικός το λέει για το αυτοκίνητο, να κάνει πίσω το αυτοκίνητο δηλαδή, και όχι το θύμα που ουδέποτε βγήκε απ' αυτό, για την ακρίβεια ούτε το τζάμι δεν κατέβασε ποτέ.
Ναι,βρε συ αλλα οπως καταλαβαινεις ο ρεζιλας το ερμηνευει συμφωνα με οτι του εχουν υπαγορεψει ....



Ασέβαστος έγραψε:
13 Νοέμ 2023, 09:14
...

το βλεπω απιθανο ακομη και να προσπαθησε ο γιουφτος να παρει το οπλο. ολα ειναι μαλλον ψεμματα του μπατσου.

ο γιουφτος απλως επιτεθηκε στον μπατσο. αυτος δικαια και τιμια του τη μπουμπουνησε, και πολυ καλα εκανε.

αλλα με τη νομοθεσια που εχουμε, αναγκαζεται να λεει μαλακιες για εκπυρσοκροτησεις, για να γλυτωσει το τομαρι του, αντι να του πουμε μπραβο και να του δωσουμε και παρασημο.
δεν ειμαι κομμουνιστης, και αρα δεν μου υπαγορευουν. ξερεις εσυ.

κρινω αναλογα με το τι μαθαινω, και η πρωτη πληροφορια ηταν οτι προκειται για γυφτους. δε φταιω γω που γαμιουνται οι δημοσιογραφοι :102:

και βεβαιως η εκτιμηση μου δεν ειναι μακρια απο την αληθεια. δυσκολο να αρχισε το μπιστολιδι χωρις λογο και αφορμη. κατι κινηση εκανε ο μικρος, η κατι καταλαβε λαθος ο μπατσος.

το ποσο δικαια του τη μπουμπουνησε μενει να το δουμε, απ οτι φαινεται τουλαχιστον προειδοποισε, να κανει πισω.

φυσιικα αυτο το ειπα πριν βγει το ηχητικο. οποτε σε καποιο βαθμο επιβαιβαιωθηκε αυτο που φανταζομουν.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Scouser
Δημοσιεύσεις: 11691
Εγγραφή: 13 Αύγ 2020, 23:18

Re: Τα όπλα των μ..τσων είναι μαγικά!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scouser » 18 Νοέμ 2023, 16:29

''That's not what your fucking job is. You are bullshiting people, you are acting as a propagandist. It's not 'mostly peaceful' when a car is on fire''. Joe Rogan

Άβαταρ μέλους
panos291
Δημοσιεύσεις: 14118
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 19:36

Re: Τα όπλα των μ..τσων είναι μαγικά!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panos291 » 18 Νοέμ 2023, 17:55

Scouser έγραψε:
18 Νοέμ 2023, 16:29

panos291
Ειναι έλλειψη παιδείας. Το πανεπιστήμιο του Μπουχενβαλντ θα τον ειιχε αναμορφωσει πληρως. :hebit:

nemo
Δημοσιεύσεις: 7229
Εγγραφή: 04 Ιούλ 2018, 11:08

Re: Τα όπλα των μ..τσων είναι μαγικά!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nemo » 18 Νοέμ 2023, 18:11

Ασέβαστος έγραψε:
15 Νοέμ 2023, 14:00
nemo έγραψε:
14 Νοέμ 2023, 11:53

γιατι καποιοι σαν και σας πιστευαν οτι τα οπλα δεν εκπυρσοκροτουν αν δεν πατησουμε την σκανδαλη
εχουμε καπου ενα βιντεο που οπλο να ριχνει χωρις καποιος να πατησει τη σκανδαλη;
οκ θελεις και αναλυση !! οταν λεμε οτι ενα οπλο ριχνει σημαινει οτι με το παραμικρο κραδασμο
εκπυρσοκροτει ..πχ το αφηνουμε στο πισω καθισμα γεματο και σε μια μικρη λακουβα που θα πεσουν οι τροχοι πυροβολει!! αυτο ετυχε σε δυο φιλους μου που ο ενας εβαλε την καραμπινα γεματη στο πισω καθισμα για να αλλαξουν σημειο κυνηγιου και να μην χρειαστει να ξαναγεμισει
εκανε την πισω πορτα καινουργια -παμε και σε ενα αλλο περιστατικο προχωρας σε ανωμαλο εδαφος
εχεις το οπλο γεματο και με ασφαλεια μαλιστα και σε ενα κραδασμο ξαφνικα καιχωρις να ακουμπησεις
την σκανδαλη αυτο το μαλακισμενο πυροβολει -αυτο ετυχε σε εμενα και ευτυχως μπροστα μου
δεν ηταν καποιος ανθρωπος ...ετσι εχουν γινει απειρα ατυχηματα μεταξυ κυνηγων
φυσικα απο τοτε δεν εμπιστευομαι κανενα οπλο και παντα την κανη την κρατω ψηλα ή χαμηλα στο εδαφος
και ποτε μα ποτε σε ευθεια ή στραμμενη σε ανθρωπους ή ζωα
και για αυτο οι ειδικοι μας λενε οτι και με πατημενη την ασφαλεια κανεναν οπλο δεν ειναι ασφαλες
και αυτο συμβαινει γιατι οι πίροι ή τα ελλατηρια ειναι εξασθενημενα το καταλαβες τωρα μπουφο;
ή θελεις και ιδιαιτερα σεμινάρια; και αυτο που σου λεω δεν ειναι μονο για σενα
αλλα για ολους τους μπουφους που νομιζουν οτι ειναι ασφαλες να προχωρουν πισω απο αλλους
με τις κανες στραμμενες κατα πανω τους ή να κανουν παιγνιδια με γεματα οπλα
φυσικα ειχα και αλλα παραδειγματα να σου πω οπως και για διπλοπυροβολισμους
ή με καθυστερημενη αναφλεξη φυσιγγιων οκ ;προσεχετε με τα οπλα !

Άβαταρ μέλους
Frappezitis
Δημοσιεύσεις: 8176
Εγγραφή: 19 Απρ 2021, 12:11

Re: Τα όπλα των μ..τσων είναι μαγικά!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Frappezitis » 18 Νοέμ 2023, 19:22

Ας taggαρουμε τωρα που αποκαλυφθηκε οτι δεν ηταν Ρομα-Γυφτος και τους ρεζιληδες μισανθρωπους, οπως υποσχεθηκα,που ηταν στην γραμμη της αστυνομιας και των Πετσωμενων ΜΜΕ για να δικαιολογησουν την δολοφονια " Αφου ειναι Ρομα-Γυφτος καλα του κανανε".....

Πρωτος και καλυτερος ο νεοΝΑΖΙ ....
Golden Age έγραψε:
12 Νοέμ 2023, 14:11
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
12 Νοέμ 2023, 14:09
Golden Age έγραψε:
12 Νοέμ 2023, 14:04
Προσπάθησε να αποσπάσει το όπλο του αστυνομικού. Αυτό για κάποιο λόγο περνάει στο ντούκου.
Ε καλά , αφού ήσουν μπροστά, θα έβγαλες και βίντεο φαντάζομαι. Περιμένουμε.
Τα ίδια παραμύθια λένε πάντως τόσες δεκαετίες οι μπάτσοι φονιάδες , για να μην έχουν ούτε κατηγορία.
Ναι, παραμύθια λένε με διάφορους παραβατικούς. Και τότε που προσπάθησαν να τους διεμβολίσουν και τώρα που προσπάθησαν να τους αποσπάσουν το όπλο.
nostromos έγραψε:
12 Νοέμ 2023, 14:23
παλι προβληματα με τους γυφτους ... αναπαντεχο
Hector Buas έγραψε:
12 Νοέμ 2023, 16:43
nyxtovios έγραψε:
12 Νοέμ 2023, 16:27
https://www.newsbreak.gr/ellada/528320/ ... e=friendly

Άνοιξε την πόρτα ο αδερφός μου, δεν πρόλαβε να κατέβει και ο αστυνομικός του έριξε δύο κλωτσιές στα πλευρά, μια στα πόδια, στο καλάμι, τον άρπαξε από την μπλούζα και τον πυροβόλησε.


Δυνατο σενάριο
Ας μην έχουμε γυφτοφοβία...

Άλλωστε, δεν έχουν δώσει αφορμές...
Καβαλάρης έγραψε:
12 Νοέμ 2023, 17:46
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
12 Νοέμ 2023, 17:42
Άνοιξε ο άλλος την πόρτα με το όπλο του στο χερι ενώ τους κυνηγούσε μισή ωρα. Επαγγελματίας. Το να κρατά αποστάσεις και να δίνει εντολές, δεν το ξέρει;
Αυτό έκανε αλλά οι Γύφτοι δεν φημίζονται για την συμμόρφωσή τους.
Unique έγραψε:
13 Νοέμ 2023, 09:26
Ό,τι και αν πουν οι Ρομά ή οι αλλοδαποί είναι ψέμα
georgebi έγραψε:
13 Νοέμ 2023, 18:08
Εικόνα
Εικόνα
https://www.in.gr/2023/11/13/greece/o-p ... onou-roma/

«Μέχρι πριν από λίγες ώρες η προανάκριση – που είναι αρκετά επιμελής – δεν είχε ολοκληρωθεί και αυτό δείχνει την ακεραιότητα των αστυνομικών που την διεξάγουν. Ο πυροβολισμός ήταν εξ επαφής.

Δεν έχει κανένα λόγο ένας αστυνομικός με τρία παιδιά και γυναίκα εκπαιδευτικό να σκοτώσει εξ επαφής.

Εγώ θέλω να εκφράσω τα συλλυπητήρια μου στην οικογένεια.

Αλλά δεν μπορούμε να χαρακτηρίσουμε ρατσιστή έναν άνθρωπο που έχει δείξει κάτι άλλο στη ζωή του» :102::102::102:
Δημοκράτης έγραψε:
13 Νοέμ 2023, 21:44
Κάποια στιγμή οι γύφτοι πρέπει να μάθουν να μη κλέβουν και να σταματούν στους ελέγχους της αστυνομιας
Ασέβαστος έγραψε:
13 Νοέμ 2023, 09:14
Golden Age έγραψε:
12 Νοέμ 2023, 14:18


Πιο πιθανό το θεωρώ να συνέβη κάτι στην διάρκεια της πάλης του αστυνομικού να κρατήσει το όπλο του απο τον άλλο που προσπαθούσε να του το πάρει, παρά να πυροβόλησε αυθαίρετα και στα καλά καθούμενα ο αστυνομικός.
το βλεπω απιθανο ακομη και να προσπαθησε ο γιουφτος να παρει το οπλο. ολα ειναι μαλλον ψεμματα του μπατσου.

ο γιουφτος απλως επιτεθηκε στον μπατσο. αυτος δικαια και τιμια του τη μπουμπουνησε, και πολυ καλα εκανε.
Αξιοι διάδοχοι των ναζί οι :078: ισραηλινοι.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εγκληματικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών