Τα όπλα των μ..τσων είναι μαγικά!!

Υποθέσεις εγκλημάτων και περιστατικά ποινικής φύσης (σοβαρά), όπως δολοφονίες, απαγωγές, υπεξαιρέσεις, ληστείες κ.ά., στην ελληνική κοινωνία.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Πτολεμαίος
Δημοσιεύσεις: 4531
Εγγραφή: 08 Ιουν 2020, 01:07
Phorum.gr user: Last Veteran

Re: Τα όπλα των μ..τσων είναι μαγικά!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πτολεμαίος » 19 Νοέμ 2023, 15:30

Πλέριος έγραψε:
19 Νοέμ 2023, 15:21
Πτολεμαίος έγραψε:
19 Νοέμ 2023, 15:19
xioni έγραψε:
19 Νοέμ 2023, 10:31


Έλα ρε φίλε, είσαι νάζουλας; :lol:

Με τους ανθρώπους είμαι δημοκρατης.
οι ρομα, οι εβραιοι και οι ομοφυλοφιλοι ειναι ανθρωπες
Εβραίοι και γκεη ναι. Οι γύφτοι όχι. Είναι κλασικό δείγμα παρασίτων και μεις οι ξενιστες τους.
Αξία αν είχαν τα σκατά, χαρά, που θα'χαν όλοι
Μα στων φτωχών τα σώματα, δεν θα υπήρχαν κώλοι

Άβαταρ μέλους
Πλέριος
Δημοσιεύσεις: 1592
Εγγραφή: 29 Οκτ 2022, 21:15
Phorum.gr user: aytos

Re: Τα όπλα των μ..τσων είναι μαγικά!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πλέριος » 19 Νοέμ 2023, 15:33

Πτολεμαίος έγραψε:
19 Νοέμ 2023, 15:30
Πλέριος έγραψε:
19 Νοέμ 2023, 15:21
Πτολεμαίος έγραψε:
19 Νοέμ 2023, 15:19



Με τους ανθρώπους είμαι δημοκρατης.
οι ρομα, οι εβραιοι και οι ομοφυλοφιλοι ειναι ανθρωπες
Εβραίοι και γκεη ναι. Οι γύφτοι όχι. Είναι κλασικό δείγμα παρασίτων και μεις οι ξενιστες τους.
ααα εισαι φασις ημιναζι...οκ

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13370
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Τα όπλα των μ..τσων είναι μαγικά!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 19 Νοέμ 2023, 15:36

Πτολεμαίος έγραψε:
19 Νοέμ 2023, 15:28
Πασιφάη έγραψε:
19 Νοέμ 2023, 15:23
Πτολεμαίος έγραψε:
19 Νοέμ 2023, 15:19



Με τους ανθρώπους είμαι δημοκρατης.
Όχι, δεν είσαι.
Δεν θα παίξουμε την κολοκύθια τώρα.
Με τους γύφτους δεν μπορείς να είσαι "Δημοκράτης".
Αν αντιμετωπίζεις τον γύφτο όπως και τον κανονικό τότε είσαι άδικος και προβληματικό άτομο.
Όχι ρε Πτολεμαίε, κάτσε, να την παίξουμε τη ρημάδα.
Ποιός είσαι εσύ που θα αποφασίσεις ποιοί άνθρωποι πρέπει να εξαλειφθούν και πως πρέπει να γίνουν εκκαθαρίσεις σε όσους δεν γουστάρεις;
Διάβασε τις μαλακίες που γράφεις παραπάνω και να σε ενημερώσω ρε άρχοντα πως το ποστ σου, πάει κουβά κι εσύ μπανάρεσαι για ρητορική μίσους.

Το πως θα διαχειριστείς τους Ρομά, είναι άλλο τροπάρι. Εκτός κι αν γουστάρεις να πάρεις το όπλο σου και να πας μπουζού να σηκώνεις σαπούνια.Έλα πάνε να το κάνεις. Τί; Κολώνεις λεβέντη μου; Έλα να σε δω με τα παχειά τα λόγια. Αρχιδόμαγκες.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13370
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Τα όπλα των μ..τσων είναι μαγικά!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 19 Νοέμ 2023, 15:38

Πτολεμαίος έγραψε:
19 Νοέμ 2023, 15:30
Πλέριος έγραψε:
19 Νοέμ 2023, 15:21
Πτολεμαίος έγραψε:
19 Νοέμ 2023, 15:19



Με τους ανθρώπους είμαι δημοκρατης.
οι ρομα, οι εβραιοι και οι ομοφυλοφιλοι ειναι ανθρωπες
Εβραίοι και γκεη ναι. Οι γύφτοι όχι. Είναι κλασικό δείγμα παρασίτων και μεις οι ξενιστες τους.
Καλά το πας. Έλα, δώσε πόνο.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
Πτολεμαίος
Δημοσιεύσεις: 4531
Εγγραφή: 08 Ιουν 2020, 01:07
Phorum.gr user: Last Veteran

Re: Τα όπλα των μ..τσων είναι μαγικά!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πτολεμαίος » 19 Νοέμ 2023, 15:46

Πλέριος έγραψε:
19 Νοέμ 2023, 15:33
Πτολεμαίος έγραψε:
19 Νοέμ 2023, 15:30
Πλέριος έγραψε:
19 Νοέμ 2023, 15:21


οι ρομα, οι εβραιοι και οι ομοφυλοφιλοι ειναι ανθρωπες
Εβραίοι και γκεη ναι. Οι γύφτοι όχι. Είναι κλασικό δείγμα παρασίτων και μεις οι ξενιστες τους.
ααα εισαι φασις ημιναζι...οκ
Παιδιά καλός ο καναπές αλλά να βγάζετε και λίγο τον κώλο σας έξω να βλέπετε με ρεαλισμό το τι και πως.
Είναι ολοφάνερο ότι στους περισσότερους ανθρωπιστες από σας, η μόνη συναναστροφη που έχετε με γύφτους είναι από τον Καιρό των Τσιγγάνων του Κουστουρίτσα.
Και στην τελική εγώ (τα έχω γράψει και παλαιότερα) έχω βοηθήσει και γύφτους παλιά. Τους έχω δώσει σίδερα, λεφτά, φούντα, λάδι.
Εχω βλέπεις το ελατωμμα, σε κάποιες περιπτώσεις να υπερισχύει η συμπόνια μέσα μου, όταν πρέπει να υπερισχυσει η πραγματικότητα του ρατσιστή.

Εσείς από την άλλη, μέσω του καναπέ και ενός πληκτρολογιου σταζετε εγνο ανθρωπισμο.

Η φυλή αυτή είναι μόνο για Μαδαγασκάρη.
Αξία αν είχαν τα σκατά, χαρά, που θα'χαν όλοι
Μα στων φτωχών τα σώματα, δεν θα υπήρχαν κώλοι

Άβαταρ μέλους
Πλέριος
Δημοσιεύσεις: 1592
Εγγραφή: 29 Οκτ 2022, 21:15
Phorum.gr user: aytos

Re: Τα όπλα των μ..τσων είναι μαγικά!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πλέριος » 19 Νοέμ 2023, 16:03

Πτολεμαίος έγραψε:
19 Νοέμ 2023, 15:46
Πλέριος έγραψε:
19 Νοέμ 2023, 15:33
Πτολεμαίος έγραψε:
19 Νοέμ 2023, 15:30

Εβραίοι και γκεη ναι. Οι γύφτοι όχι. Είναι κλασικό δείγμα παρασίτων και μεις οι ξενιστες τους.
ααα εισαι φασις ημιναζι...οκ
Παιδιά καλός ο καναπές αλλά να βγάζετε και λίγο τον κώλο σας έξω να βλέπετε με ρεαλισμό το τι και πως.
Είναι ολοφάνερο ότι στους περισσότερους ανθρωπιστες από σας, η μόνη συναναστροφη που έχετε με γύφτους είναι από τον Καιρό των Τσιγγάνων του Κουστουρίτσα.
Και στην τελική εγώ (τα έχω γράψει και παλαιότερα) έχω βοηθήσει και γύφτους παλιά. Τους έχω δώσει σίδερα, λεφτά, φούντα, λάδι.
Εχω βλέπεις το ελατωμμα, σε κάποιες περιπτώσεις να υπερισχύει η συμπόνια μέσα μου, όταν πρέπει να υπερισχυσει η πραγματικότητα του ρατσιστή.

Εσείς από την άλλη, μέσω του καναπέ και ενός πληκτρολογιου σταζετε εγνο ανθρωπισμο.

Η φυλή αυτή είναι μόνο για Μαδαγασκάρη.
ζω σε κωμοπολη που διπλα εχουμε δυο γυφτοχωρια
εχω κανει δουλειες με γυφτους, χερισιες δουλειες ε? χωραφια και μπετα

τα πληκτρολογεια κλπ να τα κρατησεις για την ΓΑΛΗ που τα σπαει

Άβαταρ μέλους
Πτολεμαίος
Δημοσιεύσεις: 4531
Εγγραφή: 08 Ιουν 2020, 01:07
Phorum.gr user: Last Veteran

Re: Τα όπλα των μ..τσων είναι μαγικά!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πτολεμαίος » 19 Νοέμ 2023, 16:20

Πλέριος έγραψε:
19 Νοέμ 2023, 16:03
Πτολεμαίος έγραψε:
19 Νοέμ 2023, 15:46
Πλέριος έγραψε:
19 Νοέμ 2023, 15:33


ααα εισαι φασις ημιναζι...οκ
Παιδιά καλός ο καναπές αλλά να βγάζετε και λίγο τον κώλο σας έξω να βλέπετε με ρεαλισμό το τι και πως.
Είναι ολοφάνερο ότι στους περισσότερους ανθρωπιστες από σας, η μόνη συναναστροφη που έχετε με γύφτους είναι από τον Καιρό των Τσιγγάνων του Κουστουρίτσα.
Και στην τελική εγώ (τα έχω γράψει και παλαιότερα) έχω βοηθήσει και γύφτους παλιά. Τους έχω δώσει σίδερα, λεφτά, φούντα, λάδι.
Εχω βλέπεις το ελατωμμα, σε κάποιες περιπτώσεις να υπερισχύει η συμπόνια μέσα μου, όταν πρέπει να υπερισχυσει η πραγματικότητα του ρατσιστή.

Εσείς από την άλλη, μέσω του καναπέ και ενός πληκτρολογιου σταζετε εγνο ανθρωπισμο.

Η φυλή αυτή είναι μόνο για Μαδαγασκάρη.
ζω σε κωμοπολη που διπλα εχουμε δυο γυφτοχωρια
εχω κανει δουλειες με γυφτους, χερισιες δουλειες ε? χωραφια και μπετα

τα πληκτρολογεια κλπ να τα κρατησεις για την ΓΑΛΗ που τα σπαει
Ζεις δίπλα σε γύφτους, δεν σε έχουν κλέψει ποτέ, είτε εσένα, είτε γείτονες και έχετε κάνει και δουλειές μαζί;
Δηλαδή έχεις δει γύφτους να δουλεύουν μεροκαματα;
:smt005::smt005::smt005::smt005:
Αξία αν είχαν τα σκατά, χαρά, που θα'χαν όλοι
Μα στων φτωχών τα σώματα, δεν θα υπήρχαν κώλοι

Άβαταρ μέλους
Πλέριος
Δημοσιεύσεις: 1592
Εγγραφή: 29 Οκτ 2022, 21:15
Phorum.gr user: aytos

Re: Τα όπλα των μ..τσων είναι μαγικά!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πλέριος » 19 Νοέμ 2023, 16:46

Πτολεμαίος έγραψε:
19 Νοέμ 2023, 16:20
Πλέριος έγραψε:
19 Νοέμ 2023, 16:03
Πτολεμαίος έγραψε:
19 Νοέμ 2023, 15:46


Παιδιά καλός ο καναπές αλλά να βγάζετε και λίγο τον κώλο σας έξω να βλέπετε με ρεαλισμό το τι και πως.
Είναι ολοφάνερο ότι στους περισσότερους ανθρωπιστες από σας, η μόνη συναναστροφη που έχετε με γύφτους είναι από τον Καιρό των Τσιγγάνων του Κουστουρίτσα.
Και στην τελική εγώ (τα έχω γράψει και παλαιότερα) έχω βοηθήσει και γύφτους παλιά. Τους έχω δώσει σίδερα, λεφτά, φούντα, λάδι.
Εχω βλέπεις το ελατωμμα, σε κάποιες περιπτώσεις να υπερισχύει η συμπόνια μέσα μου, όταν πρέπει να υπερισχυσει η πραγματικότητα του ρατσιστή.

Εσείς από την άλλη, μέσω του καναπέ και ενός πληκτρολογιου σταζετε εγνο ανθρωπισμο.

Η φυλή αυτή είναι μόνο για Μαδαγασκάρη.
ζω σε κωμοπολη που διπλα εχουμε δυο γυφτοχωρια
εχω κανει δουλειες με γυφτους, χερισιες δουλειες ε? χωραφια και μπετα

τα πληκτρολογεια κλπ να τα κρατησεις για την ΓΑΛΗ που τα σπαει
Ζεις δίπλα σε γύφτους, δεν σε έχουν κλέψει ποτέ, είτε εσένα, είτε γείτονες και έχετε κάνει και δουλειές μαζί;
Δηλαδή έχεις δει γύφτους να δουλεύουν μεροκαματα;
:smt005::smt005::smt005::smt005:
βασικα, εχω δει γυφτους να ειναι δημοσιοι υπαλληλοι και γενικα να κανουν δουλειες που κανεις κι εσυ, κανονικες, αν εισαι κανονικος ανθρωπος

Άβαταρ μέλους
Frappezitis
Δημοσιεύσεις: 8181
Εγγραφή: 19 Απρ 2021, 12:11

Re: Τα όπλα των μ..τσων είναι μαγικά!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Frappezitis » 19 Νοέμ 2023, 22:17

Εικόνα
Αξιοι διάδοχοι των ναζί οι :078: ισραηλινοι.

Άβαταρ μέλους
Gordian Knot
Δημοσιεύσεις: 3979
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:00
Phorum.gr user: Gordian Knot

Re: Τα όπλα των μ..τσων είναι μαγικά!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gordian Knot » 20 Νοέμ 2023, 05:48

Πτολεμαίος έγραψε:
19 Νοέμ 2023, 15:46
Πλέριος έγραψε:
19 Νοέμ 2023, 15:33
Πτολεμαίος έγραψε:
19 Νοέμ 2023, 15:30

Εβραίοι και γκεη ναι. Οι γύφτοι όχι. Είναι κλασικό δείγμα παρασίτων και μεις οι ξενιστες τους.
ααα εισαι φασις ημιναζι...οκ
Παιδιά καλός ο καναπές αλλά να βγάζετε και λίγο τον κώλο σας έξω να βλέπετε με ρεαλισμό το τι και πως.
Είναι ολοφάνερο ότι στους περισσότερους ανθρωπιστες από σας, η μόνη συναναστροφη που έχετε με γύφτους είναι από τον Καιρό των Τσιγγάνων του Κουστουρίτσα.
Και στην τελική εγώ (τα έχω γράψει και παλαιότερα) έχω βοηθήσει και γύφτους παλιά. Τους έχω δώσει σίδερα, λεφτά, φούντα, λάδι.
Εχω βλέπεις το ελατωμμα, σε κάποιες περιπτώσεις να υπερισχύει η συμπόνια μέσα μου, όταν πρέπει να υπερισχυσει η πραγματικότητα του ρατσιστή.

Εσείς από την άλλη, μέσω του καναπέ και ενός πληκτρολογιου σταζετε εγνο ανθρωπισμο.

Η φυλή αυτή είναι μόνο για Μαδαγασκάρη.
Τώρα πως σου ’ρθε αυτό; Τι σου φταίνε οι κάτοικοι του νησιού;
Αμ οι συμπαθέστατοι λεμούριοι που ζουν σε πλήρη αρμονία με το ανθρώπινο στοιχείο; Θες να έχουν κι αυτοί την τύχη των ακανθόχοιρων;
Να λύσουμε το πρόβλημα, δεν λέω. Αλλά όχι φορτώνοντας ☣️☠️ τοξικά απόβλητα ☠️☣️ σε μια χώρα που δεν μας έχει κάνει τίποτα.
Υπάρχουν άλλες μέθοδοι... 🚿απολύμανσης 🚿 που δεν προκαλούν οικολογική καταστροφή.
© Αντιτουρκική μούργα, γνωστός και ως «Βλαχάραπας της θαλάσσης» - Ανάθεμά με κι αν καταλαβαίνω τι πάει να πεί αυτό...
Σας μερσώ μαντάμ, ορέν ντουβάρ :lol:

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32779
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Τα όπλα των μ..τσων είναι μαγικά!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 21 Νοέμ 2023, 08:56

nemo έγραψε:
18 Νοέμ 2023, 18:11
Ασέβαστος έγραψε:
15 Νοέμ 2023, 14:00
nemo έγραψε:
14 Νοέμ 2023, 11:53

γιατι καποιοι σαν και σας πιστευαν οτι τα οπλα δεν εκπυρσοκροτουν αν δεν πατησουμε την σκανδαλη
εχουμε καπου ενα βιντεο που οπλο να ριχνει χωρις καποιος να πατησει τη σκανδαλη;
οκ θελεις και αναλυση !! οταν λεμε οτι ενα οπλο ριχνει σημαινει οτι με το παραμικρο κραδασμο
εκπυρσοκροτει ..πχ το αφηνουμε στο πισω καθισμα γεματο και σε μια μικρη λακουβα που θα πεσουν οι τροχοι πυροβολει!! αυτο ετυχε σε δυο φιλους μου που ο ενας εβαλε την καραμπινα γεματη στο πισω καθισμα για να αλλαξουν σημειο κυνηγιου και να μην χρειαστει να ξαναγεμισει
εκανε την πισω πορτα καινουργια -παμε και σε ενα αλλο περιστατικο προχωρας σε ανωμαλο εδαφος
εχεις το οπλο γεματο και με ασφαλεια μαλιστα και σε ενα κραδασμο ξαφνικα καιχωρις να ακουμπησεις
την σκανδαλη αυτο το μαλακισμενο πυροβολει -αυτο ετυχε σε εμενα και ευτυχως μπροστα μου
δεν ηταν καποιος ανθρωπος ...ετσι εχουν γινει απειρα ατυχηματα μεταξυ κυνηγων
φυσικα απο τοτε δεν εμπιστευομαι κανενα οπλο και παντα την κανη την κρατω ψηλα ή χαμηλα στο εδαφος
και ποτε μα ποτε σε ευθεια ή στραμμενη σε ανθρωπους ή ζωα
και για αυτο οι ειδικοι μας λενε οτι και με πατημενη την ασφαλεια κανεναν οπλο δεν ειναι ασφαλες
και αυτο συμβαινει γιατι οι πίροι ή τα ελλατηρια ειναι εξασθενημενα το καταλαβες τωρα μπουφο;
ή θελεις και ιδιαιτερα σεμινάρια; και αυτο που σου λεω δεν ειναι μονο για σενα
αλλα για ολους τους μπουφους που νομιζουν οτι ειναι ασφαλες να προχωρουν πισω απο αλλους
με τις κανες στραμμενες κατα πανω τους ή να κανουν παιγνιδια με γεματα οπλα
φυσικα ειχα και αλλα παραδειγματα να σου πω οπως και για διπλοπυροβολισμους
ή με καθυστερημενη αναφλεξη φυσιγγιων οκ ;προσεχετε με τα οπλα !
δεν πιστευω λεξη.΄

ΞΕΡΩ. εχω δει με τα ματια μου, εχω λυσει μηχανισμο σκανδαλης, και ξερω πως λειτουργει.

οποτε, οχι, δε ριχνει μονο του.-
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32779
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Τα όπλα των μ..τσων είναι μαγικά!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 21 Νοέμ 2023, 09:04

Ναύτης έγραψε:
19 Νοέμ 2023, 00:18
Ασέβαστος έγραψε:
18 Νοέμ 2023, 13:41
Ναύτης έγραψε:
18 Νοέμ 2023, 10:26

Η πραγματικότητα είναι ότι το θύμα ουδέποτε βγήκε από το αυτοκίνητο, ούτε απείλησε τους αστυνομικούς που τον κατεδίωκαν. Ο γουαναμπί ντέρτιχαρι δεν άφησε πρωτόκολλο για πρωτόκολλο και κώδικα για κώδικα που να μην παραβιάσει και στο τέλος βρέθηκε με το αίμα του παιδιού στα χέρια και 10-15 χρόνια στην πλάτη.
ποσιμπολ :102:

παντως ουτε το μπιστολι εριξε μονο του, ουτε ειδε γυφτο και αρχισε να μπιστολαει γιατι ειναι ρατσισταρος.

τι ακριβως εγινε, ας το βρει η δικαιοσυνη.

και ας γινει μαθημα για τους μπατσους να μην τραβανε χωρις λογο, αλλα και για τους υπολοιπους, να σταματανε το οχημα και ν ασυμμορφονωνται με οτι λενε οι μπατσοι.
Μα ξέρουμε τι έγινε, τα είπαν οι μάρτυρες (ένας εκ των οποίων είναι ο άλλος αστυφύλακας του περιπολικού). Ο τύπος, όταν το αυτοκίνητο του νεαρού εγκλωβίστηκε, πετάχτηκε έξω, έβγαλε το περίστροφο, το όπλισε, πήγε στο αυτοκίνητο των παιδιών με προτεταμένο όπλο, χτύπησε πρώτα το τζάμι του πίσω παράθυρου με τη βάση του όπλου και, όταν ο νεαρός δεν βγήκε, άνοιξε την πόρτα (πάντα με το οπλισμένο και ανασφάλιστο περίστροφο στο χέρι), βούτηξε το παιδί και επιχείρησε να το σύρει έξω από το αυτοκίνητο. Την ώρα που εκπυρσοκρότησε το όπλο, το παιδί είχε κολλημένα τα χέρια στο κεφάλι του, προσπαθώντας να καλυφθεί.
Επειδή αυτό είναι ο ορισμός της δολοφονικής εκτέλεσης κι επειδή, τελικά, καμιά σημασία δεν είχε αν το παιδί ήταν ή δεν ήταν ρομά (δεν ήταν), καλά θα κάνεις να σκεφτείς ότι αύριο-μεθαύριο στην ίδια θέση μπορεί να βρεθεί οποιοδήποτε παιδί που προσπαθεί να αποφύγει έναν έλεγχο της αστυνομίας, επειδή έχει πάρει κρυφά το αυτοκίνητο του μπαμπά ή της μαμάς και οδηγεί χωρίς δίπλωμα.
δεν παρακολουθω απο καπου αλλου την υποθεση, και δεν ξερω αν αυτα που λες ειναι αληθεια, η δημοσιογραφικες πιπες.

αν ειναι αληθεια, ισοβια στον σκατιμπατσο.

αυτο που λεω ομως εξακολουθει να ισχυει. αμα σου λενε οι μπατσοι να σταματησεις, σταματας. αμα σου λενε να ανοιξεις την πορτα, την ανοιγεις. πολυ περισσοτερο αμα βλεπεις να κρατανε και κουμπουρι στο χερι.

α, και εξακολουθω να πιστευω οτι το οπλο δεν εκπυρσοκροτησε, συνειδητα πατησε τη σκανδαλη ο μπατσος, ειτε επειδη ειδε καποια κινηση, ειτε επειδη νομισε οτι ειδε, ειτε επιδη ειναι εντελως καθαρμα, ας το βρει η δικαιοσυνη.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32779
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Τα όπλα των μ..τσων είναι μαγικά!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 21 Νοέμ 2023, 09:06

Πλέριος έγραψε:
19 Νοέμ 2023, 15:21
Πτολεμαίος έγραψε:
19 Νοέμ 2023, 15:19
xioni έγραψε:
19 Νοέμ 2023, 10:31


Έλα ρε φίλε, είσαι νάζουλας; :lol:

Με τους ανθρώπους είμαι δημοκρατης.
οι ρομα, οι εβραιοι και οι ομοφυλοφιλοι ειναι ανθρωπες
οι γυφτοι δεν ειναι. οπως και κατα τη γνωμη τους, δεν ειναι οι μπαλαμοι. :102:
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Ναύτης
Δημοσιεύσεις: 13510
Εγγραφή: 12 Φεβ 2021, 10:50

Re: Τα όπλα των μ..τσων είναι μαγικά!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ναύτης » 21 Νοέμ 2023, 09:09

Ασέβαστος έγραψε:
21 Νοέμ 2023, 09:04
Ναύτης έγραψε:
19 Νοέμ 2023, 00:18
Ασέβαστος έγραψε:
18 Νοέμ 2023, 13:41

ποσιμπολ :102:

παντως ουτε το μπιστολι εριξε μονο του, ουτε ειδε γυφτο και αρχισε να μπιστολαει γιατι ειναι ρατσισταρος.

τι ακριβως εγινε, ας το βρει η δικαιοσυνη.

και ας γινει μαθημα για τους μπατσους να μην τραβανε χωρις λογο, αλλα και για τους υπολοιπους, να σταματανε το οχημα και ν ασυμμορφονωνται με οτι λενε οι μπατσοι.
Μα ξέρουμε τι έγινε, τα είπαν οι μάρτυρες (ένας εκ των οποίων είναι ο άλλος αστυφύλακας του περιπολικού). Ο τύπος, όταν το αυτοκίνητο του νεαρού εγκλωβίστηκε, πετάχτηκε έξω, έβγαλε το περίστροφο, το όπλισε, πήγε στο αυτοκίνητο των παιδιών με προτεταμένο όπλο, χτύπησε πρώτα το τζάμι του πίσω παράθυρου με τη βάση του όπλου και, όταν ο νεαρός δεν βγήκε, άνοιξε την πόρτα (πάντα με το οπλισμένο και ανασφάλιστο περίστροφο στο χέρι), βούτηξε το παιδί και επιχείρησε να το σύρει έξω από το αυτοκίνητο. Την ώρα που εκπυρσοκρότησε το όπλο, το παιδί είχε κολλημένα τα χέρια στο κεφάλι του, προσπαθώντας να καλυφθεί.
Επειδή αυτό είναι ο ορισμός της δολοφονικής εκτέλεσης κι επειδή, τελικά, καμιά σημασία δεν είχε αν το παιδί ήταν ή δεν ήταν ρομά (δεν ήταν), καλά θα κάνεις να σκεφτείς ότι αύριο-μεθαύριο στην ίδια θέση μπορεί να βρεθεί οποιοδήποτε παιδί που προσπαθεί να αποφύγει έναν έλεγχο της αστυνομίας, επειδή έχει πάρει κρυφά το αυτοκίνητο του μπαμπά ή της μαμάς και οδηγεί χωρίς δίπλωμα.
δεν παρακολουθω απο καπου αλλου την υποθεση, και δεν ξερω αν αυτα που λες ειναι αληθεια, η δημοσιογραφικες πιπες.

αν ειναι αληθεια, ισοβια στον σκατιμπατσο.

αυτο που λεω ομως εξακολουθει να ισχυει. αμα σου λενε οι μπατσοι να σταματησεις, σταματας. αμα σου λενε να ανοιξεις την πορτα, την ανοιγεις. πολυ περισσοτερο αμα βλεπεις να κρατανε και κουμπουρι στο χερι.

α, και εξακολουθω να πιστευω οτι το οπλο δεν εκπυρσοκροτησε, συνειδητα πατησε τη σκανδαλη ο μπατσος, ειτε επειδη ειδε καποια κινηση, ειτε επειδη νομισε οτι ειδε, ειτε επιδη ειναι εντελως καθαρμα, ας το βρει η δικαιοσυνη.
Έλα τώρα, μιλάμε για ένα ανήλικο παιδί που πανικοβλήθηκε επειδή είχε πάρει στη ζούλα το αυτοκίνητο της μάνας του και οδηγούσε χωρίς δίπλωμα.
Σού είπα: ο αστυνομικός δεν άφησε πρωτόκολλο για πρωτόκολλο και κώδικα για κώδικα που να μην παραβιάσει, την είδε ντερτιχάρι, και τώρα έχει το αίμα του παιδιού στα χέρια και 10-15 χρόνια στην πλάτη.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32779
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Τα όπλα των μ..τσων είναι μαγικά!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 21 Νοέμ 2023, 09:09

Πλέριος έγραψε:
19 Νοέμ 2023, 16:46

βασικα, εχω δει γυφτους να ειναι δημοσιοι υπαλληλοι και γενικα να κανουν δουλειες που κανεις κι εσυ, κανονικες, αν εισαι κανονικος ανθρωπος
ισχυει οτι οι γυφτοι μπορουν να γινουν ανθρωποι. εχουν τη δυνατοτητα, και σπανιως, συμβαινει.

μεχρι να ανεβουν αυτο το λεβελ ομως, θα ειναι αυτοι γυφτοι και εμεις μπαλαμοι.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εγκληματικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών