Τα όπλα των μ..τσων είναι μαγικά!!

Υποθέσεις εγκλημάτων και περιστατικά ποινικής φύσης (σοβαρά), όπως δολοφονίες, απαγωγές, υπεξαιρέσεις, ληστείες κ.ά., στην ελληνική κοινωνία.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Ναύτης
Δημοσιεύσεις: 13542
Εγγραφή: 12 Φεβ 2021, 10:50

Re: Τα όπλα των μ..τσων είναι μαγικά!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ναύτης » 17 Νοέμ 2023, 12:20

Πτολεμαίος έγραψε:
17 Νοέμ 2023, 11:04
Ναύτης έγραψε:
17 Νοέμ 2023, 09:46
Frappezitis έγραψε:
17 Νοέμ 2023, 09:39
Συγκάλυψη απο ενα ολόκληρο σύστημα και την πολιτική ηγεσία ... τι οχι..;

Εικόνα

Μετά από αυτή την εξέλιξη,να δούμε τι άλλο θα σκαρφιστεί ο Κούγιας για να γλυτώσει τον δολοφόνο.
Άσχετο με τα υπόλοιπα, αλλά το θύμα δεν ήταν ρομά.
Τότε γιατί βγήκαν γύφτοι, συνομοσπονδιες κλπ και γκρίνιαζαν;
Γιατί έτσι έπαιξαν αρχικά την είδηση τα αρδάκια στα τελεβίζια.
Πέρα από τις δηλώσεις Κούγια, βγήκαν στο τελεβίζιο οι συγγενείς του θύματος (η μητέρα του, η αδελφή του, η νονά του, η θεία του), καθώς και οι συμμαθητές και οι φίλοι του, και ξεκαθάρισαν ότι το παιδί δεν ήταν ρομά.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32795
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Τα όπλα των μ..τσων είναι μαγικά!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 17 Νοέμ 2023, 14:18

Ναύτης έγραψε:
17 Νοέμ 2023, 09:34
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
17 Νοέμ 2023, 09:24
Αυτά θα είπαν να φανταστώ στο δικαστήριο και άφησαν ελεύθερο τον φονιά μπάτσο. τελειωμένη εγκληματική μπανανία.
Ο αστυνομικός, καθώς φαίνεται, την είδε ντέρτιχαρι και εκτέλεσε τον νεαρό, αλλά οι προϋποθέσεις για να επιβληθεί προσωρινή κράτηση, αντί για περιοριστικούς όρους, είναι συγκεκριμένοι και δεν συνέτρεχαν στην περίπτωσή του. Μαλακία νόμος, αλλά νόμος.
καπου ακουσα ενα ηχητικο, οπου ο μπατσος λεει "κανε πισω".

ε, μαλλον δε εκανε. :102:
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22833
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Τα όπλα των μ..τσων είναι μαγικά!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 17 Νοέμ 2023, 14:21

Ασέβαστος έγραψε:
17 Νοέμ 2023, 14:18
Ναύτης έγραψε:
17 Νοέμ 2023, 09:34
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
17 Νοέμ 2023, 09:24
Αυτά θα είπαν να φανταστώ στο δικαστήριο και άφησαν ελεύθερο τον φονιά μπάτσο. τελειωμένη εγκληματική μπανανία.
Ο αστυνομικός, καθώς φαίνεται, την είδε ντέρτιχαρι και εκτέλεσε τον νεαρό, αλλά οι προϋποθέσεις για να επιβληθεί προσωρινή κράτηση, αντί για περιοριστικούς όρους, είναι συγκεκριμένοι και δεν συνέτρεχαν στην περίπτωσή του. Μαλακία νόμος, αλλά νόμος.
καπου ακουσα ενα ηχητικο, οπου ο μπατσος λεει "κανε πισω".

ε, μαλλον δε εκανε. :102:
Τι πίσω να κάνει; αυτός πήγε και άνοιξε την πόρτα με το όπλο στο χέρι ενώ δεν πρέπει να το κάνεις αυτό, οι ίδιοι οι μπάτσοι το λένε.

Άβαταρ μέλους
Frappezitis
Δημοσιεύσεις: 8210
Εγγραφή: 19 Απρ 2021, 12:11

Re: Τα όπλα των μ..τσων είναι μαγικά!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Frappezitis » 17 Νοέμ 2023, 14:55

Τί λέει ό Μοντελοπνίχτης.??-Δέν ήταν Roma-τελικά.??

-Εέ,τότε εντάξει ρέ παιδγιά,.Κατά λάθος έγινε,μπερδεύτηκε ό αστυνομικός,. Τόν πέρασε γιά Roma &' πυροβόλησε.!! 'Ολοι Κάνουμε Λάθη.!!!
Αξιοι διάδοχοι των ναζί οι :078: ισραηλινοι.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32795
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Τα όπλα των μ..τσων είναι μαγικά!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 17 Νοέμ 2023, 17:29

Frappezitis έγραψε:
17 Νοέμ 2023, 14:55
Τί λέει ό Μοντελοπνίχτης.??-Δέν ήταν Roma-τελικά.??

-Εέ,τότε εντάξει ρέ παιδγιά,.Κατά λάθος έγινε,μπερδεύτηκε ό αστυνομικός,. Τόν πέρασε γιά Roma &' πυροβόλησε.!! 'Ολοι Κάνουμε Λάθη.!!!
ρε αχρηστεροι, μην κλαιτε που δε σας βγαινει το οτι ολοι οι μπατσοι ειναι ρατσιστες. συμβαινουν αυτα.

απο την αλλη, παρολο που ο νεκρος δεν ηταν γιουφτος, οι σκαρμογυφτοι καταφεραν ακομη κι ετσι να δειξουν οτι δεν ανηκουν στο ανθρωπινο ειδος. απο τη μια αρχισαν να βανδαλιζουν και να καινε, απο δηθεν αγανακτηση, και απο την αλλη τραμπουκισαν την οικογενεια του πεθαμενου, επειδη τολμησαν να πουν οτι ειναι μπαλαμοι.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
The Rebel
Δημοσιεύσεις: 29274
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:18
Phorum.gr user: Wild Rebel

Re: Τα όπλα των μ..τσων είναι μαγικά!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Rebel » 17 Νοέμ 2023, 19:47

Ναύτης έγραψε:
17 Νοέμ 2023, 09:34
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
17 Νοέμ 2023, 09:24
Αυτά θα είπαν να φανταστώ στο δικαστήριο και άφησαν ελεύθερο τον φονιά μπάτσο. τελειωμένη εγκληματική μπανανία.
Ο αστυνομικός, καθώς φαίνεται, την είδε ντέρτιχαρι και εκτέλεσε τον νεαρό, αλλά οι προϋποθέσεις για να επιβληθεί προσωρινή κράτηση, αντί για περιοριστικούς όρους, είναι συγκεκριμένοι και δεν συνέτρεχαν στην περίπτωσή του. Μαλακία νόμος, αλλά νόμος.
17 Νοεμβρίου, 2023
Γκελεστάθη: Όσοι ψάχνουν τις αιτίες για τις στατιστικά πολλές καταδιώξεις Γύφτων, ας ψάξουν στην αυξημένη παραβατικότητα των Γύφτων.

Εικόνα

Απάντηση σε όσους κατηγορούν την Αστυνομία για ρατσισμό λόγω των επιχειρήσεων ελέγχου σε Γύφτους έκανε η βουλευτής της ΝΔ, Ιωάννα Γκελεστάθη.


«Η Αστυνομία δεν καταδιώκει τους Γύφτους επειδή είναι Γύφτοι αλλά επειδή είτε παρανόμησαν είτε δεν σταμάτησαν σε έλεγχο. Όσοι ψάχνουν τις αιτίες για τις στατιστικά πολλές καταδιώξεις Γύφτων ας μην ψάχνουν στον δήθεν ρατσισμό της Αστυνομίας ας ψάξουν στην αυξημένη παραβατικότητα των Γύφτων», ανέφερε στο Twitter.

Εικόνα
https://lawandorder.gr/gkelestathi-osoi ... -ton-roma/

Άβαταρ μέλους
Σπύρος
Δημοσιεύσεις: 4428
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:50
Phorum.gr user: Σπυρος1
Τοποθεσία: έρημος
Επικοινωνία:

Re: Τα όπλα των μ..τσων είναι μαγικά!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σπύρος » 17 Νοέμ 2023, 20:18

Κι εμένα μου έκανε εντύπωση όταν το άκουσα. Γύφτος από Αρβανιτιοχώρι όπως το Κασκαβέλι πρώτη φορά ακούω.
ΕΙΜΙ Η ΖΩΗ = ΙΗΣΟΥΣ = 888

Άβαταρ μέλους
Frappezitis
Δημοσιεύσεις: 8210
Εγγραφή: 19 Απρ 2021, 12:11

Re: Τα όπλα των μ..τσων είναι μαγικά!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Frappezitis » 17 Νοέμ 2023, 20:44

Ασέβαστος έγραψε:
17 Νοέμ 2023, 17:29
Frappezitis έγραψε:
17 Νοέμ 2023, 14:55
Τί λέει ό Μοντελοπνίχτης.??-Δέν ήταν Roma-τελικά.??

-Εέ,τότε εντάξει ρέ παιδγιά,.Κατά λάθος έγινε,μπερδεύτηκε ό αστυνομικός,. Τόν πέρασε γιά Roma &' πυροβόλησε.!! 'Ολοι Κάνουμε Λάθη.!!!
ρε αχρηστεροι, μην κλαιτε που δε σας βγαινει το οτι ολοι οι μπατσοι ειναι ρατσιστες. συμβαινουν αυτα.

απο την αλλη, παρολο που ο νεκρος δεν ηταν γιουφτος, οι σκαρμογυφτοι καταφεραν ακομη κι ετσι να δειξουν οτι δεν ανηκουν στο ανθρωπινο ειδος. απο τη μια αρχισαν να βανδαλιζουν και να καινε, απο δηθεν αγανακτηση, και απο την αλλη τραμπουκισαν την οικογενεια του πεθαμενου, επειδη τολμησαν να πουν οτι ειναι μπαλαμοι.
Εισαι που εισαι ενας αποτυχημενος καπιταληστης των....3,60 ,πρεπει να διαλαλεις ποσο ντιπ για ντιπ purple εισαι ;;;;;;;;;;
Και παρακαλας να σου δωσω και σημασια αποτυχημενε ; :102::wave:
Αξιοι διάδοχοι των ναζί οι :078: ισραηλινοι.

runner
Δημοσιεύσεις: 2686
Εγγραφή: 08 Ιουν 2020, 21:11

Re: Τα όπλα των μ..τσων είναι μαγικά!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από runner » 17 Νοέμ 2023, 23:35

Πτολεμαίος έγραψε:
16 Νοέμ 2023, 17:44
Ωραία. Αφού ήρθες λοιπόν στα νερά μου γιατί εξακολουθειτε και υποστηρίζετε μια φυλή η οποία πράττει δεκάδες χιλιάδες κλοπές, χιλιάδες ληστείες, βασανίζει εκατοντάδες γέρους, δολοφονει εκατοντάδες άτομα και κλέβει εκατοντάδες οχήματα κάθε χρονιά;
Πες μας αγόρι μου. Σε ακούμε. :8)
Κατ' αρχήν, που είδες εγώ προσωπικά να υποστηρίζω εγκληματίες και συγκεκριμένα Ρομά εγκληματίες;
Βρες μου 1-2 δικά μου σχόλια που υποστηρίζω Ρομά ή άλλους παραβατικούς.
Εσύ αντιθέτως μια χαρά υποστηρίζεις καταδικασμένους εγκληματίες νεοναζί.

40τακατο της ζωής μ σπατάλησα
Δημοσιεύσεις: 2286
Εγγραφή: 15 Σεπ 2023, 00:39

Re: Τα όπλα των μ..τσων είναι μαγικά!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από 40τακατο της ζωής μ σπατάλησα » 17 Νοέμ 2023, 23:40

runner έγραψε:
17 Νοέμ 2023, 23:35
Πτολεμαίος έγραψε:
16 Νοέμ 2023, 17:44
Ωραία. Αφού ήρθες λοιπόν στα νερά μου γιατί εξακολουθειτε και υποστηρίζετε μια φυλή η οποία πράττει δεκάδες χιλιάδες κλοπές, χιλιάδες ληστείες, βασανίζει εκατοντάδες γέρους, δολοφονει εκατοντάδες άτομα και κλέβει εκατοντάδες οχήματα κάθε χρονιά;
Πες μας αγόρι μου. Σε ακούμε. :8)
Κατ' αρχήν, που είδες εγώ προσωπικά να υποστηρίζω εγκληματίες και συγκεκριμένα Ρομά εγκληματίες;
Βρες μου 1-2 δικά μου σχόλια που υποστηρίζω Ρομά ή άλλους παραβατικούς.
Εσύ αντιθέτως μια χαρά υποστηρίζεις καταδικασμένους εγκληματίες νεοναζί.
σκάσε ηλίθια

Άβαταρ μέλους
Πτολεμαίος
Δημοσιεύσεις: 4531
Εγγραφή: 08 Ιουν 2020, 01:07
Phorum.gr user: Last Veteran

Re: Τα όπλα των μ..τσων είναι μαγικά!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πτολεμαίος » 18 Νοέμ 2023, 01:40

runner έγραψε:
17 Νοέμ 2023, 23:35
Πτολεμαίος έγραψε:
16 Νοέμ 2023, 17:44
Ωραία. Αφού ήρθες λοιπόν στα νερά μου γιατί εξακολουθειτε και υποστηρίζετε μια φυλή η οποία πράττει δεκάδες χιλιάδες κλοπές, χιλιάδες ληστείες, βασανίζει εκατοντάδες γέρους, δολοφονει εκατοντάδες άτομα και κλέβει εκατοντάδες οχήματα κάθε χρονιά;
Πες μας αγόρι μου. Σε ακούμε. :8)
Κατ' αρχήν, που είδες εγώ προσωπικά να υποστηρίζω εγκληματίες και συγκεκριμένα Ρομά εγκληματίες;
Βρες μου 1-2 δικά μου σχόλια που υποστηρίζω Ρομά ή άλλους παραβατικούς.
Εσύ αντιθέτως μια χαρά υποστηρίζεις καταδικασμένους εγκληματίες νεοναζί.
Που είδες στο ποστ μου να υποστηρίζω τη ΧΑ;
Εσύ απεναντίας σκούζεις για το γύφτο.
Δεν χρειάζονται ανθρωπισμούς. Ανθρωπισμούς χρειάζονται οι άνθρωποι, όχι τα παράσιτα.
Ακους/διαβάζεις ότι πυροβολήθηκε γύφτος; Η σωστή αντίδραση είναι χαρά και ανακούφιση. Τελεια και παύλα.
Κατα πως φαίνεται δεν ήταν γύφτος οπότε πήγε στράφι η χαρά μου και ένα νέο παληκαρακι έχασε τη ζωή του επειδή ήταν μαλακας.
Αξία αν είχαν τα σκατά, χαρά, που θα'χαν όλοι
Μα στων φτωχών τα σώματα, δεν θα υπήρχαν κώλοι

Άβαταρ μέλους
Πλέριος
Δημοσιεύσεις: 1600
Εγγραφή: 29 Οκτ 2022, 21:15
Phorum.gr user: aytos

Re: Τα όπλα των μ..τσων είναι μαγικά!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πλέριος » 18 Νοέμ 2023, 06:52

Πτολεμαίος έγραψε:
18 Νοέμ 2023, 01:40
runner έγραψε:
17 Νοέμ 2023, 23:35
Πτολεμαίος έγραψε:
16 Νοέμ 2023, 17:44
Ωραία. Αφού ήρθες λοιπόν στα νερά μου γιατί εξακολουθειτε και υποστηρίζετε μια φυλή η οποία πράττει δεκάδες χιλιάδες κλοπές, χιλιάδες ληστείες, βασανίζει εκατοντάδες γέρους, δολοφονει εκατοντάδες άτομα και κλέβει εκατοντάδες οχήματα κάθε χρονιά;
Πες μας αγόρι μου. Σε ακούμε. :8)
Κατ' αρχήν, που είδες εγώ προσωπικά να υποστηρίζω εγκληματίες και συγκεκριμένα Ρομά εγκληματίες;
Βρες μου 1-2 δικά μου σχόλια που υποστηρίζω Ρομά ή άλλους παραβατικούς.
Εσύ αντιθέτως μια χαρά υποστηρίζεις καταδικασμένους εγκληματίες νεοναζί.
Που είδες στο ποστ μου να υποστηρίζω τη ΧΑ;
Εσύ απεναντίας σκούζεις για το γύφτο.
Δεν χρειάζονται ανθρωπισμούς. Ανθρωπισμούς χρειάζονται οι άνθρωποι, όχι τα παράσιτα.
Ακους/διαβάζεις ότι πυροβολήθηκε γύφτος; Η σωστή αντίδραση είναι χαρά και ανακούφιση. Τελεια και παύλα.
Κατα πως φαίνεται δεν ήταν γύφτος οπότε πήγε στράφι η χαρά μου και ένα νέο παληκαρακι έχασε τη ζωή του επειδή ήταν μαλακας.
:smt005: ρε ναζιδες, ειπαμε να ειστε ντουρντουβακια αλλα οχι κι ετσι

Άβαταρ μέλους
Frappezitis
Δημοσιεύσεις: 8210
Εγγραφή: 19 Απρ 2021, 12:11

Re: Τα όπλα των μ..τσων είναι μαγικά!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Frappezitis » 18 Νοέμ 2023, 08:23

«Ο νεαρός δεν προσπάθησε ποτέ να μου πάρει το όπλο. Το μόνο το οποίο έκανε πιθανώς από φόβο ήταν η μοιραία κίνηση για την εκπυρσοκρότηση του όπλου. Με το αριστερό του χέρι, επειδή η κάννη ήταν πολύ κοντά στο σώμα του πιθανότατα απο φόβο προσπάθησε να την απομακρύνει με αποτέλεσμα να προκληθεί η εκπυρσοκρότηση αφού το πιστόλι αυτό έχει πολυ ευαίσθητη σκανδάλη η οποία ακουμπούσε στο δάκτυλό μου»,λέει ο αστυνομικός



https://www.enikos.gr/society/voiotia-d ... o/2062566/

Ας taggαρουμε εναν-εναν αυτους που ...πιανουν πουλια στον αερα :smt005:
(μετα αναρωτιεστε γιατι χρεωκοπησε η χωρα με τοσο εξυπνους ψηφοφορους :102: )

Golden Age έγραψε:
12 Νοέμ 2023, 14:04
Προσπάθησε να αποσπάσει το όπλο του αστυνομικού. Αυτό για κάποιο λόγο περνάει στο ντούκου.
Καβαλάρης έγραψε:
12 Νοέμ 2023, 16:56
«Φώναζα στον οδηγό του οχήματος, να ανοίξει την πόρτα, καθώς είχε κριθεί έλεγχος υψηλού κινδύνου, καθώς δεν είχε σταματήσει στο σήμα των συναδέλφων και τις δικές μας υποδείξεις. Κρατούσα το όπλο μου, γιατί δεν ήξερα ποιος βρισκόταν στο εσωτερικό του οχήματος και αν φέρει όπλο. Άνοιξα την πόρτα του οχήματος και με αιφνιδίασε, με απόπειρα να μου αποσπάσει το όπλο από το χέρι. Τράβηξα το πιστόλι και άκουσα την εκπυρσοκρότηση».

https://www.nantiareport.gr/leontari-vo ... sokrotisi/
Για κάποιο λόγο αυτό μού ακούγεται ελαφρώς πιο πιστευτό από το σενάριο με τα κλωτσομπουνίδια. Μη βαράτε. Ελαφρώς είπα.
Unique έγραψε:
13 Νοέμ 2023, 09:26
Ό,τι και αν πουν οι Ρομά ή οι αλλοδαποί είναι ψέμα

Εδω εχουμε 2 σε 1
waldorf έγραψε:
13 Νοέμ 2023, 17:55
Ασέβαστος έγραψε:
13 Νοέμ 2023, 09:14
...

το βλεπω απιθανο ακομη και να προσπαθησε ο γιουφτος να παρει το οπλο. ολα ειναι μαλλον ψεμματα του μπατσου.

ο γιουφτος απλως επιτεθηκε στον μπατσο. αυτος δικαια και τιμια του τη μπουμπουνησε, και πολυ καλα εκανε.

αλλα με τη νομοθεσια που εχουμε, αναγκαζεται να λεει μαλακιες για εκπυρσοκροτησεις, για να γλυτωσει το τομαρι του, αντι να του πουμε μπραβο και να του δωσουμε και παρασημο.
Απλά πράγματα και πολύ πιο κοντά στην πραγματικότητα.
Υγ....αφηνω για αργοτερα να ταγγαρω και οσυς γραφαν περι Ρομα και γυφτων μετα την αποκαλυψη οτι ΔΕΝ ειναι.
Να τους δωσουμε και λιγο χρονο μηπως φιλοτιμηθουν και σβησουν τα ρεζιλικια τους οι μισανθρωποι.
Αξιοι διάδοχοι των ναζί οι :078: ισραηλινοι.

Άβαταρ μέλους
Καβαλάρης
Δημοσιεύσεις: 1743
Εγγραφή: 01 Ιαν 2019, 18:07
Phorum.gr user: Doc McCoy
Τοποθεσία: Άγρια Δύση

Re: Τα όπλα των μ..τσων είναι μαγικά!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καβαλάρης » 18 Νοέμ 2023, 09:01

Frappezitis έγραψε:
18 Νοέμ 2023, 08:23
Να τους δωσουμε και λιγο χρονο μηπως φιλοτιμηθουν και σβησουν τα ρεζιλικια τους οι μισανθρωποι.
Μη μιλάς εσύ για ρεζιλίκια σούργελο.
Frappezitis έγραψε:
12 Νοέμ 2023, 18:44
Ο αδερφός του 17χρονου νεκρού και αυτόπτης μάρτυρας υποστηρίζει ότι «ο αστυνομικός κατέβηκε από το αμάξι με νεύρα, πλησίασε, χτύπησε με το όπλο το τζάμι, από την μεριά του αδερφού μου με δύναμη. Άνοιξε την πόρτα ο αδερφός μου, δεν πρόλαβε να κατέβει και ο αστυνομικός του έριξε δύο κλωτσιές στα πλευρά, μια στα πόδια, στο καλάμι, τον άρπαξε από την μπλούζα και τον πυροβόλησε. Γέμισε η άσφαλτος αίματα του αδερφού μου. Χωρίς να κάνει τίποτα. Υπάρχουν μαρτυρίες. Ούτε καταδίωξη, ούτε τίποτα.
Και είχατε βγάλει φυσικά πόρισμα ότι τον σκότωσε επειδή ήταν Γύφτος.

Οπότε ναι, με τους φραπεζίτες λογικό να χρεωκοπήσει η χώρα.
Αριστερά: Διανοητική γάγγραινα διαλύουσα τα εγκεφαλικά κύτταρα. Παράδειγμα:
Ναύτης έγραψε:
18 Μαρ 2024, 11:04
οι πρόγονοί σου -και οι δικοί μου- στην πλειονότητά τους δεν μιλούσαν τα ελληνικά στην καθημερινότητά τους.

Άβαταρ μέλους
ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ
Δημοσιεύσεις: 8174
Εγγραφή: 12 Μάιος 2018, 23:44
Phorum.gr user: ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ

Re: Τα όπλα των μ..τσων είναι μαγικά!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ » 18 Νοέμ 2023, 09:36

.

Μάχες Ηλιθίων Πανηλιθίων..... :vp2: .:alright: . :popc:

.
Ταφόπλακα τού Μέλλοντος τών Παιδιών μας η Γραφειοκρατεία καί οί Συντάξεις άνω τών 400 € ....

Δουλειά δέν έχει ό Διάολος γαμάει τά Παιδιά του .... Έλληνική Λαική Σοφία

Δέν ξέρεις κάν τό Λόγο ..........γιά νά μάς Ύποτάξης .........Σαδιστάκο ...

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εγκληματικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών