Μια κατ' ουσίαν προαναγγελθείσα ανθρώπινη απώλεια.

Υποθέσεις εγκλημάτων και περιστατικά ποινικής φύσης (σοβαρά), όπως δολοφονίες, απαγωγές, υπεξαιρέσεις, ληστείες κ.ά., στην ελληνική κοινωνία.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
nowhere
Δημοσιεύσεις: 14624
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: Μια κατ' ουσίαν προαναγγελθείσα ανθρώπινη απώλεια.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 18 Δεκ 2023, 14:38

αυτόν εδώ τι να τον κάνουν έτσι και τον πετύχουν?να του ρίξουν καμία αν δεν γουστάρει να σταματήσει,να τον αφήσουν και να τον πιάσουν αργότερα,για πείτε


Άβαταρ μέλους
Mel
Δημοσιεύσεις: 981
Εγγραφή: 31 Ιούλ 2021, 18:04

Re: Μια κατ' ουσίαν προαναγγελθείσα ανθρώπινη απώλεια.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Mel » 18 Δεκ 2023, 14:54

Scouser έγραψε:
18 Δεκ 2023, 13:52
Εγώ απορώ γιατί οι μπάτσοι μπαίνουν στη διαδικασία και ασχολούνται, απο τη στιγμή που έχουν μηδενική κάλυψη από το κράτος. Έδωσε εντολή το κέντρο για καταδίωξη; Ακολουθείς για λίγο με μέτρια ταχύτητα και μετά ενημερώνεις ότι τον έχασες. Σάμπως θα σου δώσουν καμία προαγωγή ή μπόνους άμα τον πιάσεις; Ή μπορούν να σου κάνουν τίποτα άμα τον χάσεις;
Οι περισσότεροι δεν μπαίνουν στη διαδικασία.Αυτα που ακούς στο αστυνομικό δελτίο είναι από αυτούς που είτε λόγω αδρεναλίνης,αίσθησης καθήκοντος,χαζομαρας ,νεαρού ηλικίας κλπ μπήκαν στη διαδικασία.

Άβαταρ μέλους
Υδράργυρος
Δημοσιεύσεις: 25529
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 17:47

Re: Μια κατ' ουσίαν προαναγγελθείσα ανθρώπινη απώλεια.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υδράργυρος » 18 Δεκ 2023, 16:07

nowhere έγραψε:
18 Δεκ 2023, 14:38
αυτόν εδώ τι να τον κάνουν έτσι και τον πετύχουν?να του ρίξουν καμία αν δεν γουστάρει να σταματήσει,να τον αφήσουν και να τον πιάσουν αργότερα,για πείτε

Με τόσο επιδέξιο πιστόλι που είναι αυτός, άμα τον συναντήσουν οι Έλληνες αστυνομικοί θα τρέχουν προς την αντίθετη κατεύθυνση. Παρακαλάνε να την έχει κοπανήσει στην Αλβανία για να βγάλουν οι Αλβανοί το φίδι από την τρύπα. Είδες με τον Κατσίφα, μια που πυροβόλησε και μέσα σε 20 λεπτά είχαν έρθει με ελικόπτερο και τον έκαναν σουρωτήρι.

Εμπεδοκλής
Δημοσιεύσεις: 21108
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 13:13

Re: Μια κατ' ουσίαν προαναγγελθείσα ανθρώπινη απώλεια.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εμπεδοκλής » 18 Δεκ 2023, 16:12

Υδράργυρος έγραψε:
18 Δεκ 2023, 16:07
nowhere έγραψε:
18 Δεκ 2023, 14:38
αυτόν εδώ τι να τον κάνουν έτσι και τον πετύχουν?να του ρίξουν καμία αν δεν γουστάρει να σταματήσει,να τον αφήσουν και να τον πιάσουν αργότερα,για πείτε

Με τόσο επιδέξιο πιστόλι που είναι αυτός, άμα τον συναντήσουν οι Έλληνες αστυνομικοί θα τρέχουν προς την αντίθετη κατεύθυνση. Παρακαλάνε να την έχει κοπανήσει στην Αλβανία για να βγάλουν οι Αλβανοί το φίδι από την τρύπα. Είδες με τον Κατσίφα, μια που πυροβόλησε και μέσα σε 20 λεπτά είχαν έρθει με ελικόπτερο και τον έκαναν σουρωτήρι.
Εξαρτάται. Υπάρχουν πολλοί καυλωμένοι αστυνομικοί με αίσθηση καθήκοντος που παρακαλάνε να τους δωθεί η ευκαιρία να ξαπλώσουν κάτι τέτοιους. Το πρόβλημα είναι ότι οι κάτι τέτοιοι έχουν καλά κονέ με δικηγόρους και κινδυνεύεις από τους δικηγόρους. Τον ξέχασες τον άλλο τον αλβανό που πιάστηκε με σκάφος με κιλά κόκα και ο γνωστός για το παραδικαστικό ποινικολόγος τους πήγε και κατηγορούμενους;

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: Μια κατ' ουσίαν προαναγγελθείσα ανθρώπινη απώλεια.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 18 Δεκ 2023, 16:18

Υδράργυρος έγραψε:
18 Δεκ 2023, 16:07
nowhere έγραψε:
18 Δεκ 2023, 14:38
αυτόν εδώ τι να τον κάνουν έτσι και τον πετύχουν?να του ρίξουν καμία αν δεν γουστάρει να σταματήσει,να τον αφήσουν και να τον πιάσουν αργότερα,για πείτε

Με τόσο επιδέξιο πιστόλι που είναι αυτός, άμα τον συναντήσουν οι Έλληνες αστυνομικοί θα τρέχουν προς την αντίθετη κατεύθυνση. Παρακαλάνε να την έχει κοπανήσει στην Αλβανία για να βγάλουν οι Αλβανοί το φίδι από την τρύπα. Είδες με τον Κατσίφα, μια που πυροβόλησε και μέσα σε 20 λεπτά είχαν έρθει με ελικόπτερο και τον έκαναν σουρωτήρι.
Ξεροχυσατε αριστεριντζηδες με την δολοφονία του
Κατσιφα.

Στα καθ ημάς τώρα αν κάποιος αστυνομικός ξεπαστρέψει έναν οποιοδήποτε κακοποιό το
ΚΚΕ μαζί με το ΣΎΡΙΖΑ θα κλαίνε γοερά τι όχι;

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 21003
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Μια κατ' ουσίαν προαναγγελθείσα ανθρώπινη απώλεια.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 18 Δεκ 2023, 18:32

''Οδηγούν σωρηδόν τους αστυνομικούς στον θάνατο. Τις πταίει; Οι γελοίοι κανόνες εμπλοκής, η φοβικότητα απέναντι στην αριστερίλα, η κατάπτυστη αντίληψη πως οι αστυνομικοί είναι αναλώσιμοι και οι υπόγειες σχέσεις υποκόσμου (ποδοσφαιρικού, γύφτων κ.λπ.) & εξουσίας.''

Θάνος Τζήμερος

https://x.com/ThanosTzimeros/status/173 ... 52089?s=20
:goodpost::bravo::+1:
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17045
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: Μια κατ' ουσίαν προαναγγελθείσα ανθρώπινη απώλεια.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 18 Δεκ 2023, 18:42

Ναύτης έγραψε:
18 Δεκ 2023, 08:23
Οι γύφτοι φταίνε που οι αστυνομικοί δεν ακολουθούν ποτέ τα πρωτόκολλα καταδίωξης ενός οχήματος;
Όχι βρε Ίανε, δεν φταίνε οι γύφτοι.
Αυτοί απλώς πάνε να κλέψουν και να μαχαιρώσουν τον ιδιοκτήτη, αν πάει να τους σταματήσει ο παλιοφασίστας!
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48680
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Μια κατ' ουσίαν προαναγγελθείσα ανθρώπινη απώλεια.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 18 Δεκ 2023, 18:48

plouf έγραψε:
18 Δεκ 2023, 08:10
Εμπεδοκλής έγραψε:
18 Δεκ 2023, 07:59
Γύφτοι; Το έχουμε πει. Αν πυροβολούσαν τους γύφτους δε θα είχε πεθάνει κανένας άνθρωπος.
Φτου κακα αν ειχαν ξεπαστρεψει τον γυφτο ο νηματοθετης μαζι με ολους τους αριστεριτζηδες θα ουρλιαζαν για τους
κακους μπατσους που ειναι χασαπηδες κι εγκληματιες. :102:
Και να χαθεί ένας ψηφοφόρος της νουδού? :102:
Είχα ανοίξει, σε ανύποπτο χρόνο νήμα στο οποίο προσπαθούσα να εντοπίσω τις διαφορές μεταξύ νεοφιλελέ και γύφτου, και είναι ελάχιστες.
Φαίνεται πως υπάρχουν αρκετά υπο-είδη στο ανθρώπινο είδος. Στην αιώνια σύγκρουση μεταξύ Ανθρώπου και Γύφτου, φαίνεται πως ο δεύτερος έχει αρκετούς συμμάχους.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29849
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Μια κατ' ουσίαν προαναγγελθείσα ανθρώπινη απώλεια.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 18 Δεκ 2023, 18:55

nowhere έγραψε:
18 Δεκ 2023, 14:38
αυτόν εδώ τι να τον κάνουν έτσι και τον πετύχουν?να του ρίξουν καμία αν δεν γουστάρει να σταματήσει,να τον αφήσουν και να τον πιάσουν αργότερα,για πείτε



"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 14033
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: Μια κατ' ουσίαν προαναγγελθείσα ανθρώπινη απώλεια.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 18 Δεκ 2023, 19:01

Otto Weininger έγραψε:
18 Δεκ 2023, 14:25
southern έγραψε:
18 Δεκ 2023, 13:54
Otto Weininger έγραψε:
18 Δεκ 2023, 13:29


Κανείς δεν έχει ίδιες πολιτικές με τον ΣΥΡΙΖΑ.
Αντίθετα εσύ, χαφτεις τα πάντα.
Σε τι διαφέρει ο Μητσοτάκης από τον κασελακη και τον Ανδρουλάκη στα θέματα των ομοφυλόφιλων και των λαθρο; ίδια πράγματα στηρίζετε. Η ΝΔ είναι το μεγαλύτερο κεντροαριστερο κόμμα της Ευρώπης
Στα θέματα των λάθρο, ρώτα όλους αυτούς που κλαίγονται 4 χρόνια, που κάνουν καταγγελίες στην ευρωβουλή κλπ. Ρώτα τις ΜΚΟ που πήραν πόδι.
Και πολλά άλλα.

Πέρα από όλα τα άλλα σε κάθε τομέα. Είναι ντροπή και βλακεία να το λέει κάποιος αυτό, εκτός και αν ανήκει στα λιμά εκ δεξιών που το λένε μπας και τσιμπήσουν τίποτα ίσα για να πάρουν επιχορήγηση.
σου εχω απαντησει στο αλλο νημα τις αντιρρησεις μου για το λαθρονομοσχεδιο, ας μην γραφω τα ιδια τωρα. θα προσθεσω απλα και τις ενστασεις του Πλευρη και του Καραγκουνη που διαβασα στον τυπο. ο Μητσοτακης το εχει στριψει φουλ κεντροαριστερα. ας τον ψηφισουν οι σημιτικοι και οι ομοφυλοφιλοι. εγω δεν θα παρω, δικαιωμα μου νομιζω :) και δεν ειμαι ισοπεδωτικος γιατι εχω αναγνωρισει σωστα που εχετε κανει. σαν ψηφοφορος ομως ειμαι πολυ συντηρητικος για τη ΝΔ του Μητσοτακη. ουτε ποσταρω θεωριες συνομωσιας κλπ. θεωρω πως ειμαι ηπιος για τον χωρο που στηριζω πλεον. Εγω θα στηριξω τη Λατινοπουλου πλεον ως ψηφοφορος και θα παω στη συγκεντρωση της. καποτε πηγαινα στις συγκεντρωσεις της ΝΔ και ημουν εκλογικος της αντιπροσωπος. καλες γιορτες να εχεις
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29849
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Μια κατ' ουσίαν προαναγγελθείσα ανθρώπινη απώλεια.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 18 Δεκ 2023, 19:03

southern έγραψε:
18 Δεκ 2023, 19:01
Otto Weininger έγραψε:
18 Δεκ 2023, 14:25
southern έγραψε:
18 Δεκ 2023, 13:54

Σε τι διαφέρει ο Μητσοτάκης από τον κασελακη και τον Ανδρουλάκη στα θέματα των ομοφυλόφιλων και των λαθρο; ίδια πράγματα στηρίζετε. Η ΝΔ είναι το μεγαλύτερο κεντροαριστερο κόμμα της Ευρώπης
Στα θέματα των λάθρο, ρώτα όλους αυτούς που κλαίγονται 4 χρόνια, που κάνουν καταγγελίες στην ευρωβουλή κλπ. Ρώτα τις ΜΚΟ που πήραν πόδι.
Και πολλά άλλα.

Πέρα από όλα τα άλλα σε κάθε τομέα. Είναι ντροπή και βλακεία να το λέει κάποιος αυτό, εκτός και αν ανήκει στα λιμά εκ δεξιών που το λένε μπας και τσιμπήσουν τίποτα ίσα για να πάρουν επιχορήγηση.
σου εχω απαντησει στο αλλο νημα τις αντιρρησεις μου για το λαθρονομοσχεδιο, ας μην γραφω τα ιδια τωρα. θα προσθεσω απλα και τις ενστασεις του Πλευρη και του Καραγκουνη που διαβασα στον τυπο. ο Μητσοτακης το εχει στριψει φουλ κεντροαριστερα. ας τον ψηφισουν οι σημιτικοι και οι ομοφυλοφιλοι. εγω δεν θα παρω, δικαιωμα μου νομιζω :) και δεν ειμαι ισοπεδωτικος γιατι εχω αναγνωρισει σωστα που εχετε κανει. σαν ψηφοφορος ομως ειμαι πολυ συντηρητικος για τη ΝΔ του Μητσοτακη. ουτε ποσταρω θεωριες συνομωσιας κλπ. θεωρω πως ειμαι ηπιος για τον χωρο που στηριζω πλεον. Εγω θα στηριξω τη Λατινοπουλου πλεον ως ψηφοφορος και θα παω στη συγκεντρωση της. καποτε πηγαινα στις συγκεντρωσεις της ΝΔ και ημουν εκλογικος της αντιπροσωπος. καλες γιορτες να εχεις
Θα προτιμούσες την Λατινοπουλου πρωθυπουργό έναντι του Μητσοτάκη;


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17045
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: Μια κατ' ουσίαν προαναγγελθείσα ανθρώπινη απώλεια.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 18 Δεκ 2023, 19:04

Υδράργυρος έγραψε:
18 Δεκ 2023, 08:32
Αστυνομια της πλάκας
Σωστός! Μια φορά συμφωνούμε.
Αν η αστυνομία ρίχνει σε όποιον δεν συμμορφώνεται, θα δεις πώς θα μαζευτούν.
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 14033
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: Μια κατ' ουσίαν προαναγγελθείσα ανθρώπινη απώλεια.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 18 Δεκ 2023, 19:05

Otto Weininger έγραψε:
18 Δεκ 2023, 19:03
southern έγραψε:
18 Δεκ 2023, 19:01
Otto Weininger έγραψε:
18 Δεκ 2023, 14:25


Στα θέματα των λάθρο, ρώτα όλους αυτούς που κλαίγονται 4 χρόνια, που κάνουν καταγγελίες στην ευρωβουλή κλπ. Ρώτα τις ΜΚΟ που πήραν πόδι.
Και πολλά άλλα.

Πέρα από όλα τα άλλα σε κάθε τομέα. Είναι ντροπή και βλακεία να το λέει κάποιος αυτό, εκτός και αν ανήκει στα λιμά εκ δεξιών που το λένε μπας και τσιμπήσουν τίποτα ίσα για να πάρουν επιχορήγηση.
σου εχω απαντησει στο αλλο νημα τις αντιρρησεις μου για το λαθρονομοσχεδιο, ας μην γραφω τα ιδια τωρα. θα προσθεσω απλα και τις ενστασεις του Πλευρη και του Καραγκουνη που διαβασα στον τυπο. ο Μητσοτακης το εχει στριψει φουλ κεντροαριστερα. ας τον ψηφισουν οι σημιτικοι και οι ομοφυλοφιλοι. εγω δεν θα παρω, δικαιωμα μου νομιζω :) και δεν ειμαι ισοπεδωτικος γιατι εχω αναγνωρισει σωστα που εχετε κανει. σαν ψηφοφορος ομως ειμαι πολυ συντηρητικος για τη ΝΔ του Μητσοτακη. ουτε ποσταρω θεωριες συνομωσιας κλπ. θεωρω πως ειμαι ηπιος για τον χωρο που στηριζω πλεον. Εγω θα στηριξω τη Λατινοπουλου πλεον ως ψηφοφορος και θα παω στη συγκεντρωση της. καποτε πηγαινα στις συγκεντρωσεις της ΝΔ και ημουν εκλογικος της αντιπροσωπος. καλες γιορτες να εχεις
Θα προτιμούσες την Λατινοπουλου πρωθυπουργό έναντι του Μητσοτάκη;
πως να ψηφισω ανθρωπο που κινειται αντιθετα σε θεματα που εχω υψηλα στην ιεραρχια ως ψηφοφορος; καλλιτερα μικρο κομμα παρα να μουρμουραω μετα
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29849
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Μια κατ' ουσίαν προαναγγελθείσα ανθρώπινη απώλεια.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 18 Δεκ 2023, 19:07

southern έγραψε:
18 Δεκ 2023, 19:05
Otto Weininger έγραψε:
18 Δεκ 2023, 19:03
southern έγραψε:
18 Δεκ 2023, 19:01

σου εχω απαντησει στο αλλο νημα τις αντιρρησεις μου για το λαθρονομοσχεδιο, ας μην γραφω τα ιδια τωρα. θα προσθεσω απλα και τις ενστασεις του Πλευρη και του Καραγκουνη που διαβασα στον τυπο. ο Μητσοτακης το εχει στριψει φουλ κεντροαριστερα. ας τον ψηφισουν οι σημιτικοι και οι ομοφυλοφιλοι. εγω δεν θα παρω, δικαιωμα μου νομιζω :) και δεν ειμαι ισοπεδωτικος γιατι εχω αναγνωρισει σωστα που εχετε κανει. σαν ψηφοφορος ομως ειμαι πολυ συντηρητικος για τη ΝΔ του Μητσοτακη. ουτε ποσταρω θεωριες συνομωσιας κλπ. θεωρω πως ειμαι ηπιος για τον χωρο που στηριζω πλεον. Εγω θα στηριξω τη Λατινοπουλου πλεον ως ψηφοφορος και θα παω στη συγκεντρωση της. καποτε πηγαινα στις συγκεντρωσεις της ΝΔ και ημουν εκλογικος της αντιπροσωπος. καλες γιορτες να εχεις
Θα προτιμούσες την Λατινοπουλου πρωθυπουργό έναντι του Μητσοτάκη;
πως να ψηφισω ανθρωπο που κινειται αντιθετα σε θεματα που εχω υψηλα στην ιεραρχια ως ψηφοφορος; καλλιτερα μικρο κομμα παρα να μουρμουραω μετα
Δε μου απάντησες.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 14033
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: Μια κατ' ουσίαν προαναγγελθείσα ανθρώπινη απώλεια.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 18 Δεκ 2023, 19:11

Otto Weininger έγραψε:
18 Δεκ 2023, 19:07
southern έγραψε:
18 Δεκ 2023, 19:05
Otto Weininger έγραψε:
18 Δεκ 2023, 19:03


Θα προτιμούσες την Λατινοπουλου πρωθυπουργό έναντι του Μητσοτάκη;
πως να ψηφισω ανθρωπο που κινειται αντιθετα σε θεματα που εχω υψηλα στην ιεραρχια ως ψηφοφορος; καλλιτερα μικρο κομμα παρα να μουρμουραω μετα
Δε μου απάντησες.
σου απαντησα. 1) δεν με καλυπτει ο ανθρωπος. 2) μαζι με τον Μητσοτακη παιρνω πακετο τη Βιβιαν και τη Δημαδαμα. εχω ξεγραψει τη ΝΔ ως ψηφοφορος πλεον. με ενδιαφερει η alt right
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εγκληματικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών