Στα χέρια της ΕΛΑΣ Ιταλός για συμμετοχή σε διεθνες κύκλωμα λαθρεμπόριου καυσίμων με τεράστιο τζίρο

Υποθέσεις εγκλημάτων και περιστατικά ποινικής φύσης (σοβαρά), όπως δολοφονίες, απαγωγές, υπεξαιρέσεις, ληστείες κ.ά., στην ελληνική κοινωνία.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.


Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29843
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Στα χέρια της ΕΛΑΣ Ιταλός για συμμετοχή σε διεθνες κύκλωμα λαθρεμπόριου καυσίμων με τεράστιο τζίρο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 31 Μαρ 2024, 10:34

Δημοκράτης έγραψε:
31 Μαρ 2024, 10:32
Να δούμε τις σχέσεις είχε με τον οσε
χθες λέγανε για 21 δις κέρδη.
αυτός θα μπορούσε να έχει δικά του διυλιστήρια, δικά του tanker και δεν ξέρω εγώ τι άλλο.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24774
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Στα χέρια της ΕΛΑΣ Ιταλός για συμμετοχή σε διεθνες κύκλωμα λαθρεμπόριου καυσίμων με τεράστιο τζίρο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 31 Μαρ 2024, 10:39

Otto Weininger έγραψε:
31 Μαρ 2024, 10:34
Δημοκράτης έγραψε:
31 Μαρ 2024, 10:32
Να δούμε τις σχέσεις είχε με τον οσε
χθες λέγανε για 21 δις κέρδη.
αυτός θα μπορούσε να έχει δικά του διυλιστήρια, δικά του tanker και δεν ξέρω εγώ τι άλλο.
Καλά προφανώς στο όλο παιχνίδι συμμετεχουν και Έλληνες ιδιοκτήτες ποδοσφαιρικων ομαδων και καναλιων

runner
Δημοσιεύσεις: 2682
Εγγραφή: 08 Ιουν 2020, 21:11

Re: Στα χέρια της ΕΛΑΣ Ιταλός για συμμετοχή σε διεθνες κύκλωμα λαθρεμπόριου καυσίμων με τεράστιο τζίρο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από runner » 31 Μαρ 2024, 12:33

Κάπου διάβαζα πως μάλλον πρόκειται για φιάσκο.
Ο τύπος είχε κατηγορηθεί στο Ντουμπάι και είχε αθωωθεί.για την ίδια υπόθεση.
Η υποτιθέμενη δράση του ήταν εκτός Ελλάδος.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εγκληματικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών