59 συλλήψεις από τη Θύρα 7 για τη δολοφονία του αστυνομικού Λυγγερίδη

Υποθέσεις εγκλημάτων και περιστατικά ποινικής φύσης (σοβαρά), όπως δολοφονίες, απαγωγές, υπεξαιρέσεις, ληστείες κ.ά., στην ελληνική κοινωνία.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Εμπεδοκλής
Δημοσιεύσεις: 21116
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 13:13

Re: 59 συλλήψεις από τη Θύρα 7 για τη δολοφονία του αστυνομικού Λυγγερίδη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εμπεδοκλής » 23 Απρ 2024, 21:45

Κρατήστε μικρό καλάθι. Τους βλέπω να αθωώνονται και να αποζημιώνονται και για την προφυλάκιση κιόλας...

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 15158
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: 59 συλλήψεις από τη Θύρα 7 για τη δολοφονία του αστυνομικού Λυγγερίδη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 23 Απρ 2024, 21:52

Lugozzi έγραψε:
23 Απρ 2024, 16:22
Αυτά έπρεπε να γίνουν πριν 17 χρόνια για να μη φτάσουμε εδώ.

Το Μάιο του 2007, εννέα άτομα κατηγορήθηκαν ως υπεύθυνοι για την ανθρωποκτονία του Φιλόπουλου: ο Μιχάλης Κουντούρης (μέλος του διοικητικού συμβουλίου του Ολυμπιακού, μέλος της θύρας 7, μετέπειτα πρόεδρος του ερασιτέχνη Ολυμπιακού και αντιπρόεδρος της Π.Α.Ε. Ολυμπιακός), ο Μιχάλης Μπεκάκος (μετέπειτα υπεύθυνος ασφαλείας στο γήπεδο "Γεώργιος Καραϊσκάκης"), ο Ιωάννης Ανδρόνικος (παρατσούκλι «Χάρος / Θάνατος»), ο Αναστάσιος Πούλος (παρατσούκλι «Γκοτζίλα», επίσης μετέπειτα υπεύθυνος ασφαλείας στο γήπεδο "Γεώργιος Καραϊσκάκης"), ο Βασίλης Ρουμπέτης, ο Χρήστος Σακάτης, ο Βασίλης Ψυκάκος, ο Απόστολος Κοράκης και ο Νικόλαος Βαγιόπουλος

Όλα τα μουνια παρέα
Τιποτα απολυτως δεν θα γινει. Δεν θα πειραξουν κανενα παρα μονο κανα ναρκομανη ετοιμοθανατο. Εδω κοτζαμ χασισοκαραβο καιδεν ανοιξε μυτη. Ξεφτιλα και δυσωδια...
ΑΠοχαιρεταμε και κουλη. ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙ, ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑ. ΤΟΥ ΤΗ ΓΑΜΗΣΕ ΤΟ ΠΟΥΛΕΝ ΤΟΥ Ο ΠΡΕΖΕ. Ετσιιιιιι , να μαθει αλλη φορα να καλυπτει πρεζεμπορους χασαπηδες.
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 15158
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: 59 συλλήψεις από τη Θύρα 7 για τη δολοφονία του αστυνομικού Λυγγερίδη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 23 Απρ 2024, 21:53

Εμπεδοκλής έγραψε:
23 Απρ 2024, 21:45
Κρατήστε μικρό καλάθι. Τους βλέπω να αθωώνονται και να αποζημιώνονται και για την προφυλάκιση κιόλας...
Θα γινει το σοου κανα εξαμηνο και μετα τελος. ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΡΟΥΘΟΥΝΙ.
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 15158
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: 59 συλλήψεις από τη Θύρα 7 για τη δολοφονία του αστυνομικού Λυγγερίδη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 23 Απρ 2024, 21:54

Οποιος σπερνει ανεμους , θεριζει θυελλες. Ετσι πανε αυτα.
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

runner
Δημοσιεύσεις: 2695
Εγγραφή: 08 Ιουν 2020, 21:11

Re: 59 συλλήψεις από τη Θύρα 7 για τη δολοφονία του αστυνομικού Λυγγερίδη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από runner » 23 Απρ 2024, 21:56

Όλοι οι αρχιχουλιγκαν είχαν πιστοποίηση για να μπαίνουν στο γήπεδο και δούλευαν στον Δήμο Πειραιά ή στην ΠΑΕ ή στο Καραϊσκάκη.
Πέσαμε από τα σύννεφα......

Άβαταρ μέλους
O I
Δημοσιεύσεις: 4299
Εγγραφή: 17 Νοέμ 2018, 22:11
Phorum.gr user: Ο.Ι.
Τοποθεσία: Χαλκιδική

Re: 59 συλλήψεις από τη Θύρα 7 για τη δολοφονία του αστυνομικού Λυγγερίδη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από O I » 23 Απρ 2024, 23:34

Ήρθε η ώρα να αλληλοκατηγορηθούν για να πέσουν στα μαλακά, με ήδη τρεις προστατευόμενους μάρτυρες και έχει συνέχεια με τα αντράκια

O I @ Τραυματισμός αστυνομικού χτες από χουλιγκάνια

:g030:
Η μεγάλη ιδέα που έχουμε για τον εαυτό μας, είναι το μεγάλο κενό που θα πέσουμε μέσα.

Άβαταρ μέλους
jason0
Δημοσιεύσεις: 10194
Εγγραφή: 29 Ιαν 2020, 19:41

Re: 59 συλλήψεις από τη Θύρα 7 για τη δολοφονία του αστυνομικού Λυγγερίδη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jason0 » 23 Απρ 2024, 23:44

Στον 10ο όροφο της ΓΑΔΑ Καραπαπάς και Κουντούρης
Καταθέτουν για όσα τους προσάπτει το παραπεμπτικό του διαβιβαστικού της ΕΛ.ΑΣ. προς τον εισαγγελέα για την υπόθεση της δολοφονίας του Γιώργου Λυγγερίδη

Αργά του απόγευμα της Τρίτης κλήθηκαν στη ΓΑΔΑ ο αντιπρόεδρος της ΠΑΕ Ολυμπιακός Κώστας Καραπαπάς καθώς και ο πρόεδρος τους ερασιτέχνη Ολυμπιακού Μιχάλης Κουντούρης προκειμένου να καταθέσουν για όσα τους προσάπτει το παραπεμπτικό του διαβιβαστικού της ΕΛ.ΑΣ. προς τον εισαγγελέα αναφορικά με την δολοφονία του Γιώργου Λυγγερίδη.

Όπως αποκάλυψε η «Ζούγκλα», σύμφωνα με το διαβιβαστικό της αστυνομίας, η ηγεσία της ΠΑΕ Ολυμπιακός φέρεται να εμπλέκεται στον τρόπο με τον οποίο λειτουργεί η εγκληματική οργάνωση των οργανωμένων οπαδών της ομάδας

:popc:

Έλα ρε Κουλη μου, και αν γράψαμε καμια μαλακία παραπάνω
Ναι Βαγγέλη μου αλλά φτάνει τώρα

Άβαταρ μέλους
Πλέριος
Δημοσιεύσεις: 1600
Εγγραφή: 29 Οκτ 2022, 21:15
Phorum.gr user: aytos

Re: 59 συλλήψεις από τη Θύρα 7 για τη δολοφονία του αστυνομικού Λυγγερίδη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πλέριος » 23 Απρ 2024, 23:46

ο Κουντουρης την γλυτωσε τοτε με τον Φιλοπουλο, σταρχιδιατ

Άβαταρ μέλους
Λευκός Λύκος
Δημοσιεύσεις: 3600
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:06
Phorum.gr user: Λευκός Λύκος
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη-Μακεδονία

Re: 59 συλλήψεις από τη Θύρα 7 για τη δολοφονία του αστυνομικού Λυγγερίδη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λευκός Λύκος » 23 Απρ 2024, 23:50

Πλέριος έγραψε:
23 Απρ 2024, 23:46
ο Κουντουρης την γλυτωσε τοτε με τον Φιλοπουλο, σταρχιδιατ
Μόνο ο Κουντούρης την γλύτωσε τότε;

Άβαταρ μέλους
Πλέριος
Δημοσιεύσεις: 1600
Εγγραφή: 29 Οκτ 2022, 21:15
Phorum.gr user: aytos

Re: 59 συλλήψεις από τη Θύρα 7 για τη δολοφονία του αστυνομικού Λυγγερίδη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πλέριος » 23 Απρ 2024, 23:53

Λευκός Λύκος έγραψε:
23 Απρ 2024, 23:50
Πλέριος έγραψε:
23 Απρ 2024, 23:46
ο Κουντουρης την γλυτωσε τοτε με τον Φιλοπουλο, σταρχιδιατ
Μόνο ο Κουντούρης την γλύτωσε τότε;
μονο ο Σακατης την εφαγε τοτε

Άβαταρ μέλους
jason0
Δημοσιεύσεις: 10194
Εγγραφή: 29 Ιαν 2020, 19:41

Re: 59 συλλήψεις από τη Θύρα 7 για τη δολοφονία του αστυνομικού Λυγγερίδη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jason0 » 24 Απρ 2024, 10:02

Οι αποκαλύψεις από τα όσα συνέβησαν στο Ρέντη το μοιραίο βράδυ δεν έχουν τελειωμό. Σειρά παίρνει ο κατηγορούμενος με τον αριθμό 99 στο διαβιβαστικό της Αστυνομίας για την Εγκληματική Οργάνωση της Θύρας 7. Μεταξύ άλλων έχει καταγράφει ο ρόλος ενός βασικού στελέχους στα επεισόδια αλλά και τα όσα έλεγε μετά τη δολοφονία. Μια συνομιλία που δείχνει πως η επίθεση και ο φόνος ήταν μια πράξη προμελετημένη και διόλου τυχαία.

Ο Οπαδός 1 εξήλθε του Κ.Γ. Ρέντη «Μελίνα Μερκούρη», μαζί με την υπόλοιπη ομάδα των δραστών και από κοινού διενεργήσαν επιθέσεις εναντίων των αστυνομικών της Υ.Α.Τ. Από μεταγενέστερες της επίθεσης συνομιλίες με φιλικά του πρόσωπα, προκύπτει ότι συμμετείχε στους δράστες των επιθέσεων, καθώς τοποθετεί τον εαυτό του, ανάμεσά τους, σε χρόνους και τόπους που λάμβαναν χώρα οι επιθέσεις εναντίων των αστυνομικών δυνάμεων, αναφέροντας χαρακτηριστικά:

Οπαδός 1: Με το Ρέντη;
Οπαδός 2: Στου Ρέντη;
Οπαδός 1: Πω πω μας ζαλίσαν τα αρχ@@ ρε μαλα.... Γιναν τα επεισόδια τέλος πάντων.
Οπαδός 2: Μμμμ
Οπαδός 1: Ε μπαίνουμε πάλι μέσα.
Οπαδός 2: Μμμμ
Οπαδός 1: Και σε κάποια φάση σκάνε πάλι ματ και ρίχνουνε δακρυγόνα πάνω στην πόρτα.
Οπαδός 2: Μμμμ
Οπαδός 1: Και μας και είχαμε κλειστεί μέσα και είχε είχαν πέσει δακρυγόνα μέσα. Πάμε να βγούμε από μια έξοδο κινδύνου εκεί πέρα και τους βλέπουμε να είναι ακόμα έξω. Πάω να πηδήξω ένα φράχτη και βλέπω ματατζήδες και μου λένε εσένα σε έχουμε σταμπάρει θα σε γαμήσουμε, κατεβαίνω αρχίζω να τρέχω δεν μπορούσα να φύγω με τίποτα, κανείς δεν μπορούσε και απλά μας κυκλώσανε φέρανε κλούβες.

Οπαδός 3: Για..Ήσουν έξω;
Οπαδός 1: Μόνο σε κάποια φάση ρε φίλε δεν ήμουνα από την αρχή.».


Στη συνέχεια της συνομιλίας του με τον τρίτο οπαδό προσβάλει τη μνήμη του νεκρού Υπαρχιφύλακα αναφέροντας χαρακτηριστικά:

Οπαδός 3: Κρίμα όμως έτσι;
Οπαδός 1: Να πάει να γαμηθεί το αρχίδι ρε.
Οπαδός 3: Ε εντάξει τώρα και αυτός ρε φίλε την δουλεία του πάει να κάνει και να πούμε βρέθηκε νεκρός.
Οπαδός 1: Ε τώρα ε έχει ένα δείπνο εκεί ψηλά με τον Φιλόπουλο και με τον Μιχάλη και με τον Άλκη δειπνούν όλοι μαζί.


Οπαδός 3: Και ευθεία βολή ε; Μπαμ.
Οπαδός 1: Ναι.
Οπαδός 3: Και όποιον πάρει ο χάρος
Οπαδός 1: Τα πήγανε δέκα άτομα εκεί τα αδειάσαν όλα. Εδώ ρε μαλάκα είχανε σαράντα δυναμίτες ΑΚ. Δεν ήταν μόνο ναυτικές ήταν πολλά τα πράγματα εκείνη την ημέρα. Ξέρεις τι είναι να φας σαράντα δυναμίτες τώρα;
Οπαδός 3: Πήγανε για θάνατο δηλαδή; Πήγαν να σκοτώσουν
Οπαδός 1: Ναι πήγαν να γαμήσουν τα ματ και ήταν λίγα τα ματ. Είχε μόνο δύο διμοιρίες ΥΜΕΤ κάτι τέτοιο.
Οπαδός 3: Εγώ είχα ακούσει είχα διαβάσει βασικά ότι και καλά είχαν έρθει βάζελοι έξω από το γήπεδο εκείνη την μέρα για αυτό.
Οπαδός 1: Μαλακίες ρε όχι δεν ισχύει αυτό καν.
Οπαδός 3: Ψέματα ε; Μόνο με Αστυνομία δηλαδή;
Οπαδός 1: Παραμύθια ήταν τέτοιο ήταν στημένο ρε μαλάκα. Εγώ στην αρχή είχα ακούσει για έξι διμοιρίες. Είχα ακούσει ότι ήταν έξι οι διμοιρίες και κάτι θα γίνει απλά με τις έξι διμοιρίες.
Οπαδός 3: Και εκείνη την ώρα τους έριχναν ξύλο; Τους μπάτσους;
Οπαδός 1: Ναι ρε φάγανε πολύ π@@τσα οι μπάτσοι ρε σου λέω ρε βάλαν πόδια κεφάλι και φύγαν».

Στη συνέχεια τις συνομιλίας εμφαίνεται να ανησυχεί καθώς έχει συλληφθεί κατά το παρελθόν για παράβαση του Ν. 2725/1999:
Οπαδός 1: Μας βάλανε σε μια αίθουσα και καθόμασταν σαν μαλάκες, μας πήραν πυρίτιδα, μετά μας πήγαν αλλού για δαχτυλικά και το βράδυ της επόμενης ημέρας μας αφήσαν. Η μαλακία είναι ότι έχω άλλο ένα για οπαδική βία.
Οπαδός 3: Ε;
Οπαδός 1: Έχω ένα δικαστήριο για οπαδική βία.
Οπαδός 3: Για ποιο τέτοιο; Για ποιο αγώνα;
Οπαδός 1: Για το Νέα Ιωνία Ηράκλειο.
Οπαδός 3: Α καλά τι έκανες εκεί;
Οπαδός 1: Που έγινε πριν δυό μήνες ρε μας πιάσανε στην μέση του δρόμου και βρήκανε πράγματα. Επειδή πηγαίναμε για τέτοιο».

Επίσης, εμφανίζεται περήφανος για τη πράξη της ανθρωποκτονίας κατά συναυτουργία, καθώς, όπως αναφέρει, αυτή η πράξη αποτελεί ισχυρό επίτευγμα έναντι των αντίστοιχων, των οπαδών αντίπαλων ομάδων. Μάλιστα, αναφερόμενος στην πράξη ανθρωποκτονίας μιλάει στο πρώτο πληθυντικό πρόσωπο με τη φράση «Σκοτώσαμε άνθρωπο».

Συγκεκριμένα αναφέρονται τα εξής:
Οπαδός 3: Δεν μου λες τώρα ποιο δυνατοί οπαδικά ποιοι είναι στην Αθήνα;
Οπαδός 1: Αυτή την στιγμή;
Οπαδός 3: Ναι.
Οπαδός 1: Εμείς ρε μαλάκα.
Οπαδός 3: Σωστός.
Οπαδός 1: Σκοτώσαμε άνθρωπο τι μου λές τώρα. Εμείς και οι παοκτζήδες. Εμείς και οι παοκτζήδες.
Οπαδός 3: Εγκληματικές οργανώσεις
Οπαδός 1: Ετσι οι άλλοι φλώροι είναι. Οι αεκτζήδες σφαχτήκαν μεταξύ τους. Πείτε το ρε μαλάκες ότι ο Αριστείδης τον έχει σκοτώσει τον Μιχάλη μην ντρέπεστε.


Πέσαμε απ τα συννεφα, δεν το ξέραμε :popc:

πατησιωτης
Δημοσιεύσεις: 34960
Εγγραφή: 06 Ιαν 2019, 06:41
Phorum.gr user: πατησιωτης
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: 59 συλλήψεις από τη Θύρα 7 για τη δολοφονία του αστυνομικού Λυγγερίδη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πατησιωτης » 24 Απρ 2024, 11:33

Οργισμένος έγραψε:
23 Απρ 2024, 21:52
Τιποτα απολυτως δεν θα γινει. Δεν θα πειραξουν κανενα παρα μονο κανα ναρκομανη ετοιμοθανατο. Εδω κοτζαμ χασισοκαραβο καιδεν ανοιξε μυτη. Ξεφτιλα και δυσωδια...
ΑΠοχαιρεταμε και κουλη. ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙ, ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑ. ΤΟΥ ΤΗ ΓΑΜΗΣΕ ΤΟ ΠΟΥΛΕΝ ΤΟΥ Ο ΠΡΕΖΕ. Ετσιιιιιι , να μαθει αλλη φορα να καλυπτει πρεζεμπορους χασαπηδες.
Μου αρέσει που ως Οργισμένος οργίζεσαι την ημέρα ακριβώς που έγιναν οι συλλήψεις. :D Από κοντά και όλη η συνωμοσιολογική κομπανία των Τεμπικών.



Άβαταρ μέλους
Arisvilla
Δημοσιεύσεις: 9339
Εγγραφή: 13 Μάιος 2019, 16:40

Re: 59 συλλήψεις από τη Θύρα 7 για τη δολοφονία του αστυνομικού Λυγγερίδη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Arisvilla » 24 Απρ 2024, 11:43

Σκοτώσαμε άνθρωπο εμείς και οι παοκτζήδες λέει ο γαβρος χούλιγκαν. Και το ερώτημα μου είναι γιατί δεν πήγαν κατηγορούμενοι για ΕΟ οι υπεύθυνοι της θύρας 4 που από εκεί ξεκίνησαν οι δολοφόνοι του Αλκη? Γιατί δεν εγινε τίποτε με τους διοικούντες της παε ενώ τώρα καλούν τον Καραπαπαπά? Επειδή τώρα τους κάνει πόλεμο ο Βαγγέλας?

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 15158
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: 59 συλλήψεις από τη Θύρα 7 για τη δολοφονία του αστυνομικού Λυγγερίδη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 24 Απρ 2024, 12:42

πατησιωτης έγραψε:
24 Απρ 2024, 11:33
Οργισμένος έγραψε:
23 Απρ 2024, 21:52
Τιποτα απολυτως δεν θα γινει. Δεν θα πειραξουν κανενα παρα μονο κανα ναρκομανη ετοιμοθανατο. Εδω κοτζαμ χασισοκαραβο καιδεν ανοιξε μυτη. Ξεφτιλα και δυσωδια...
ΑΠοχαιρεταμε και κουλη. ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙ, ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑ. ΤΟΥ ΤΗ ΓΑΜΗΣΕ ΤΟ ΠΟΥΛΕΝ ΤΟΥ Ο ΠΡΕΖΕ. Ετσιιιιιι , να μαθει αλλη φορα να καλυπτει πρεζεμπορους χασαπηδες.
Μου αρέσει που ως Οργισμένος οργίζεσαι την ημέρα ακριβώς που έγιναν οι συλλήψεις. :D Από κοντά και όλη η συνωμοσιολογική κομπανία των Τεμπικών.


τι θες να πεις;;; Φυσικα και οργιζομαι διοτι κανουν τωρα, κατοπιν εορτης-αυτα μπορουν αυτα γινονται οπως ελεγες- το πανηγυρι και σε 2ο χρονο ολα αυτα τα αποβρασμετα μαζι με τις κεφαλες της ΕΟ θα την βγαλουν λαδι οπως εδω και 5 χρονακια. Οποτε εγω ναι οργιζομαι, ας χαιρεσαι συ.
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 15158
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: 59 συλλήψεις από τη Θύρα 7 για τη δολοφονία του αστυνομικού Λυγγερίδη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 24 Απρ 2024, 12:43

Arisvilla έγραψε:
24 Απρ 2024, 11:43
Σκοτώσαμε άνθρωπο εμείς και οι παοκτζήδες λέει ο γαβρος χούλιγκαν. Και το ερώτημα μου είναι γιατί δεν πήγαν κατηγορούμενοι για ΕΟ οι υπεύθυνοι της θύρας 4 που από εκεί ξεκίνησαν οι δολοφόνοι του Αλκη? Γιατί δεν εγινε τίποτε με τους διοικούντες της παε ενώ τώρα καλούν τον Καραπαπαπά? Επειδή τώρα τους κάνει πόλεμο ο Βαγγέλας?
Πρεζεμπορα , αγαπη μου!!!
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εγκληματικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών