Ερωτευμένος με την κολλητή μου

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 28540
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: Ερωτευμένος με την κολλητή μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 23 Δεκ 2019, 01:55

Ενταξει κερδισατε μια μαχη,κλαιν μαιν ημουν νεος
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29724
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Ερωτευμένος με την κολλητή μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 23 Δεκ 2019, 01:59

GoBack έγραψε:
23 Δεκ 2019, 01:55
Ενταξει κερδισατε μια μαχη,κλαιν μαιν ημουν νεος
Μου έφτιαξες τη διάθεση απόψε.

Να είσαι χαρούμενος.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Γενιά της Αμαρτίας
Δημοσιεύσεις: 9229
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 23:03
Phorum.gr user: Γενιά των 700
Τοποθεσία: Εμπροσθοφυλακή.

Re: Ερωτευμένος με την κολλητή μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γενιά της Αμαρτίας » 23 Δεκ 2019, 02:00

GoBack έγραψε:
23 Δεκ 2019, 01:50
Το ποιντ της ιστοριας ειναι οτι με τη συγκεκριμενη πρεπει να ειχαμε κανει σεξ πανω απο 1500 φορες,την ειχα σιχαθει.Αλλα δυστυχως οταν ερχεται εκεινη η στιγμη δεν μπορεις με τιποτα να πας κοντρα στη φυση.
Είναι δίκαιο

Γιατί δεν μπορεις καν να εισαι μονος σου με μια γυναικα σε ενα δωματιο και να μην παιχτεί κάτι
Έτσι πρέπει να γίνει, έτσι θα γίνει.

Dorian
Δημοσιεύσεις: 2835
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 22:13

Re: Ερωτευμένος με την κολλητή μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dorian » 23 Δεκ 2019, 02:58

Λόρδος Ταντρίδης έγραψε:
22 Δεκ 2019, 21:26
Λοιπόν , μπορώ να γράψω τρεις ώρες , αλλά θα είμαι συνοπτικός :
Παρέα εφτά χρόνια .
Ξέρουμε τα πάντα ο ένας για τον άλλον .
Πάντα κάτι με έκαιγε αλλά το καταπίεζα .
Ε εδώ και ένα χρόνο δεν γίνεται .
Κλαίω , πίνω , την σκέφτομαι 24/7 .
Αν το μάθει το πιθανότερο είναι να μην μου ξαναμιλήσει .
Αλλά δεν μπορώ πλέον να ακούω τα ερωτικά της και να την βλέπω με άλλους άνδρες . Εδώ όταν ξέρω ότι κοιμάται με κάποιον , μέχρι το πρωί ακούω Ρέμο και καπνίζω .
Δεν μου έχει δώσε ποτέ κανένα δικαίωμα , ούτε πεταχτό .
Δεν θέλω να την χάσω , επειδή μου έχει φερθεί πιο ξηγημένα από πολλούς άνδρες φίλους .
Αλλά μου φτάνει να την βλέπω , να την ακούω , να την καμαρώνω .
Παράλληλα δύσκολα μπορώ να κάνω κάτι με γυναίκα χωρίς να την σκέφτομαι . Την έχω εξιδανικεύσει και συγκρίνω τις γνωριμίες μου με την φίλη μου .
Τι να κάνω ;
Tην ερωτευτηκες, πες της το,και να την χάσεις από φίλη δεν έγινε και τίποτα , φιλίες έρχονται και φεύγουν. Εκτός αν είσαι εντελώς απομονωμένος κοινωνικά, χωρίς δουλειά κύκλο κλπ, οπότε δεν σε παίρνει να διώχνεις κόσμο.
https://youtu.be/-VhIL6Ld9qI?t=1166 Πράξη ΑΝΑΘΕΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΩΝ ΒΟΥΛΕΥΤΩΝ Κατσαφάδου Κωνσταντίνου, Μιχαηλίδου Δόμνας, Βλαχάκου Νικολάου http://tinyurl.com/4hwb2kra

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ερωτευμένος με την κολλητή μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 23 Δεκ 2019, 06:53

Γενιά της Αμαρτίας έγραψε:
23 Δεκ 2019, 01:46

Ναιδα τρολ δεν προκειται για απλο τριψιμο αλλα γυναικειο τριψιμο ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΕΣΑΝΣ
Εσύ είσαι τρολ. Εγώ καλά τα λέω.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ερωτευμένος με την κολλητή μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 23 Δεκ 2019, 06:55

GoBack έγραψε:
23 Δεκ 2019, 01:44
Πριν πολλα χρονια ειχε προσφερθει να με φιλοξενησει μια πρωην για μια νυχτα,να μην πληρωνω ξενοδοχεια λεει,καπου μακρια απο δω.Δεν ειχαμε κανενα μηνα που ειχαμε χωρισει,μιλαγαμε που και που,ηταν και πρωτοετης,ηθελε χρονο προσαρμογης(μεχρι να βρει κανενα γκομενο δηλαδη).Της λεω οκ θα ερθω αλλα φιλικα.Ναι ρε μου λεει μη μασας ετσι και αλλιως εχω περιοδο.Αυτο δεν λεει κατι της απανταω αλλα οκ μη σε προσβαλλω κιολας.Τελειωνω τις δουλειες που ειχα παω απο εκει,ηταν καπως προκλητικα ντυμενη,το προσπερασα.Παω να ξαπλωσω στον καναπε μου λεει τι κανεις εκει σιγα,ελα να κοιμηθουμε μαζι μεσα στο κρεβατι αφου ειπαμε δεν υπαρχει θεμα.Παω δειλα δειλα και ξαπλωνω,σβηνει το φως γυρναει στα πλαγια και κολαει πανω μου με την οπισθεν.Ζυγισα τις επιλογες και αποφασισα να το συνεχισω μη μπορωντας να παω κοντρα στη φυση.Περασε κανενα δεκαλεπτο με προκαταρκτικα,και πανω που παω να κανω κινηση για να μπουμε στο κυριως πιατο,μου λεει "ελα ρε σταματα αφου ειπαμε",απομακρυνεται και με καληνυχτιζει.Πηγα στον καναπε,δεν με επιανε υπνος για καμια ωρα,περναει σε μια φαση να παει στο μπανιο και λεει,ελα ρε γιατι εφυγες μεσα ηταν πιο ανετα.

Σκεψεις;Περα απο το οτι ηταν δυνατο τρολινγκ.
Όταν λες προκαταρκτικά; Μήπως ήταν φιλικές κινήσεις και παρεξήγησες;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

don't speak
Γενική Γραμματέας Συντονισμού
Δημοσιεύσεις: 6674
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:04

Re: Ερωτευμένος με την κολλητή μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από don't speak » 23 Δεκ 2019, 07:02

1500 :o
Αστρονομικό :roll:

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40853
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Ερωτευμένος με την κολλητή μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 23 Δεκ 2019, 07:22

Bipsco έγραψε:
22 Δεκ 2019, 22:24
Δημοκράτης έγραψε:
22 Δεκ 2019, 22:20
ρε το έχετε χάσει εντελώς; Άντρας έχιε κολλητή γκόμενα; Για ποιο λόγο; Να πείτε τι;
Δηλαδή φοράει η άλλη τα μίνια ή κανένα ανοιχτό ντεκολτέ και εσύ δεν θες να χωθείς ας πούμε.
Σε ήρθε έτσι μετά από χρόοοονια να καταλάβεις ότι η τύπισα έχει βυζιά και δεν είναι ο τάκης που παίζετε μόρταλ κόμπατ, προ και συζητάτε για γκόμενες
Η φιλία με γκόμενα σημαίνει απλώς ότι κάποιος είναι πολύ κότα για να την πέσει ανοιχτά σε γυναίκα και ελπίιιιιιζει ότι κάποια στιγμή θα κάνει η γκόμενα την πρώτη κίνηση ή ότι η γκόμενα είναι άσχημη.
Επίσης οι γκόμενες σας παίζουν ως φίλους γιατί πολύ απλά σας θεωρούν πολύ φλώρους για να σας έχουν γκόμενους
σοβαρευτείτε

Σωστά. Εκεί που θα καθοσαστε και θα συζητάτε για τo πως θα περάσετε τις γιορτες, να της πεις πως έχεις ένα δώρο για τα Χριστούγεννα. Και να τον πετάξεις έξω για να τυφλωθεί.
:bravo:
Βλακείες. Δεν ήμουν ποτέ φίλος με καμμιά από τις σχέσεις μου και είχα διάφορες φίλες στην ζωή μου -κι ακόμα έχω. Το να σου έρχεται να χωθείς σε ό,τι φοράει τακούνια και έχει βυζιά μάλλον πείνα δείχνει. Δεν χρειάζεται να βλέπεις άσχημη μια γυναίκα για να μην την βλέπεις ερωτικά. Πώς γίνεται να βλέπεις ερωτικά χιλιάδες άτομα εντελώς διαφορετικά μεταξύ τους που το μόνο τους κοινό σημείο είναι το φύλο;
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Ορέστης 35

Re: Ερωτευμένος με την κολλητή μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 23 Δεκ 2019, 07:33

Λόρδος Ταντρίδης έγραψε:
22 Δεκ 2019, 21:26
Λοιπόν , μπορώ να γράψω τρεις ώρες , αλλά θα είμαι συνοπτικός :
Παρέα εφτά χρόνια .
Ξέρουμε τα πάντα ο ένας για τον άλλον .
Πάντα κάτι με έκαιγε αλλά το καταπίεζα .
Ε εδώ και ένα χρόνο δεν γίνεται .
Κλαίω , πίνω , την σκέφτομαι 24/7 .
Αν το μάθει το πιθανότερο είναι να μην μου ξαναμιλήσει .
Αλλά δεν μπορώ πλέον να ακούω τα ερωτικά της και να την βλέπω με άλλους άνδρες . Εδώ όταν ξέρω ότι κοιμάται με κάποιον , μέχρι το πρωί ακούω Ρέμο και καπνίζω .
Δεν μου έχει δώσε ποτέ κανένα δικαίωμα , ούτε πεταχτό .
Δεν θέλω να την χάσω , επειδή μου έχει φερθεί πιο ξηγημένα από πολλούς άνδρες φίλους .
Αλλά μου φτάνει να την βλέπω , να την ακούω , να την καμαρώνω .
Παράλληλα δύσκολα μπορώ να κάνω κάτι με γυναίκα χωρίς να την σκέφτομαι . Την έχω εξιδανικεύσει και συγκρίνω τις γνωριμίες μου με την φίλη μου .
Τι να κάνω ;
Οσο εσυ ομως ακους Ρεμο και πινεις, εκεινη χαιρεται, διασκεδαζει, γελαει, ξεφαντωνει οπως σε λουνα παρκ. Γιατι να μην χαιρεσαι με τη χαρα της;

Άβαταρ μέλους
aLiCat
Δημοσιεύσεις: 16055
Εγγραφή: 10 Σεπ 2018, 22:00

Re: Ερωτευμένος με την κολλητή μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από aLiCat » 23 Δεκ 2019, 08:22

Ορέστης 35 έγραψε:
23 Δεκ 2019, 07:33
Λόρδος Ταντρίδης έγραψε:
22 Δεκ 2019, 21:26
Λοιπόν , μπορώ να γράψω τρεις ώρες , αλλά θα είμαι συνοπτικός :
Παρέα εφτά χρόνια .
Ξέρουμε τα πάντα ο ένας για τον άλλον .
Πάντα κάτι με έκαιγε αλλά το καταπίεζα .
Ε εδώ και ένα χρόνο δεν γίνεται .
Κλαίω , πίνω , την σκέφτομαι 24/7 .
Αν το μάθει το πιθανότερο είναι να μην μου ξαναμιλήσει .
Αλλά δεν μπορώ πλέον να ακούω τα ερωτικά της και να την βλέπω με άλλους άνδρες . Εδώ όταν ξέρω ότι κοιμάται με κάποιον , μέχρι το πρωί ακούω Ρέμο και καπνίζω .
Δεν μου έχει δώσε ποτέ κανένα δικαίωμα , ούτε πεταχτό .
Δεν θέλω να την χάσω , επειδή μου έχει φερθεί πιο ξηγημένα από πολλούς άνδρες φίλους .
Αλλά μου φτάνει να την βλέπω , να την ακούω , να την καμαρώνω .
Παράλληλα δύσκολα μπορώ να κάνω κάτι με γυναίκα χωρίς να την σκέφτομαι . Την έχω εξιδανικεύσει και συγκρίνω τις γνωριμίες μου με την φίλη μου .
Τι να κάνω ;
Οσο εσυ ομως ακους Ρεμο και πινεις, εκεινη χαιρεται, διασκεδαζει, γελαει, ξεφαντωνει οπως σε λουνα παρκ. Γιατι να μην χαιρεσαι με τη χαρα της;
Τι λες βρε Ορέστη μου; Για να γίνει αυτό, χρειάζεται να υπερβεί το ερωτικο-σεξουαλικό στάδιο.
Εϊναι δυνατόν ερωτευμένος να χαίρεται που η καλή του ξεφαντώνει με άλλον; :xena:
ᓚᕠᗢ ᗢᕡᓗ

Ορέστης 35

Re: Ερωτευμένος με την κολλητή μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 23 Δεκ 2019, 08:26

aLiCat έγραψε:
23 Δεκ 2019, 08:22
Ορέστης 35 έγραψε:
23 Δεκ 2019, 07:33
Λόρδος Ταντρίδης έγραψε:
22 Δεκ 2019, 21:26
Λοιπόν , μπορώ να γράψω τρεις ώρες , αλλά θα είμαι συνοπτικός :
Παρέα εφτά χρόνια .
Ξέρουμε τα πάντα ο ένας για τον άλλον .
Πάντα κάτι με έκαιγε αλλά το καταπίεζα .
Ε εδώ και ένα χρόνο δεν γίνεται .
Κλαίω , πίνω , την σκέφτομαι 24/7 .
Αν το μάθει το πιθανότερο είναι να μην μου ξαναμιλήσει .
Αλλά δεν μπορώ πλέον να ακούω τα ερωτικά της και να την βλέπω με άλλους άνδρες . Εδώ όταν ξέρω ότι κοιμάται με κάποιον , μέχρι το πρωί ακούω Ρέμο και καπνίζω .
Δεν μου έχει δώσε ποτέ κανένα δικαίωμα , ούτε πεταχτό .
Δεν θέλω να την χάσω , επειδή μου έχει φερθεί πιο ξηγημένα από πολλούς άνδρες φίλους .
Αλλά μου φτάνει να την βλέπω , να την ακούω , να την καμαρώνω .
Παράλληλα δύσκολα μπορώ να κάνω κάτι με γυναίκα χωρίς να την σκέφτομαι . Την έχω εξιδανικεύσει και συγκρίνω τις γνωριμίες μου με την φίλη μου .
Τι να κάνω ;
Οσο εσυ ομως ακους Ρεμο και πινεις, εκεινη χαιρεται, διασκεδαζει, γελαει, ξεφαντωνει οπως σε λουνα παρκ. Γιατι να μην χαιρεσαι με τη χαρα της;
Τι λες βρε Ορέστη μου; Για να γίνει αυτό, χρειάζεται να υπερβεί το ερωτικο-σεξουαλικό στάδιο.
Εϊναι δυνατόν ερωτευμένος να χαίρεται που η καλή του ξεφαντώνει με άλλον; :xena:
Αν το σκεφτει με τον τροπο που λεω, ισως.

Άβαταρ μέλους
Custom_F
Δημοσιεύσεις: 9262
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 02:12

Re: Ερωτευμένος με την κολλητή μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Custom_F » 23 Δεκ 2019, 08:42

Άσε τις γιορτές να περασουν καταρχάς.
Μετά Πέστης ότι θέλεις να μιλήσετε.
Να είσαι έτοιμος για κάθε ενδεχόμενο.
Αν δε θέλει αυτό που θες εσύ, να είσαι έτοιμος να απομακρυνθεις.
Να μην πιέσεις. Να μην παρακαλέσεις. Να μην κλάψεις.
Να πεις ακριβώς τι νιώθεις, αλλά πώς σου είναι δύσκολο πλέον όλο αυτο.
Να είσαι ειλικρινής.
Με κείνη κ με τον εαυτό σου.

Είσαι 25. Όλοι σε κείνη την ηλικία θα νιώθαμε ότι καταστραφηκαμε αν χάναμε τον ερωτα της ζωής μας. Σε δέκα, είκοσι χρόνια, θα κοιτάς πίσω κ θα γελάς.
Η ζωή σου τώρα αρχίζει ουσιαστικά.
Προσπάθησε να τη φτιάξεις όπως εσύ θες για να είσαι χαρούμενος.
Ξεκινώντας απο το να μιλήσεις.
Μετά... θα έρθουν άλλες προσπάθειες.

HaTeRs GoNnA hAtE... :102:
νύχτα έγραψε:
23 Δεκ 2019, 09:51
...η φιλία γενικώς μας εξημερώνει

nowhere
Δημοσιεύσεις: 14745
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: Ερωτευμένος με την κολλητή μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 23 Δεκ 2019, 08:47

Custom_F έγραψε:
23 Δεκ 2019, 08:42
Να είσαι ειλικρινής.
θα τον κάψεις το άνθρωπο :lol:

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ερωτευμένος με την κολλητή μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 23 Δεκ 2019, 08:48

hellegennes έγραψε:
23 Δεκ 2019, 07:22
Bipsco έγραψε:
22 Δεκ 2019, 22:24
Δημοκράτης έγραψε:
22 Δεκ 2019, 22:20
ρε το έχετε χάσει εντελώς; Άντρας έχιε κολλητή γκόμενα; Για ποιο λόγο; Να πείτε τι;
Δηλαδή φοράει η άλλη τα μίνια ή κανένα ανοιχτό ντεκολτέ και εσύ δεν θες να χωθείς ας πούμε.
Σε ήρθε έτσι μετά από χρόοοονια να καταλάβεις ότι η τύπισα έχει βυζιά και δεν είναι ο τάκης που παίζετε μόρταλ κόμπατ, προ και συζητάτε για γκόμενες
Η φιλία με γκόμενα σημαίνει απλώς ότι κάποιος είναι πολύ κότα για να την πέσει ανοιχτά σε γυναίκα και ελπίιιιιιζει ότι κάποια στιγμή θα κάνει η γκόμενα την πρώτη κίνηση ή ότι η γκόμενα είναι άσχημη.
Επίσης οι γκόμενες σας παίζουν ως φίλους γιατί πολύ απλά σας θεωρούν πολύ φλώρους για να σας έχουν γκόμενους
σοβαρευτείτε

Σωστά. Εκεί που θα καθοσαστε και θα συζητάτε για τo πως θα περάσετε τις γιορτες, να της πεις πως έχεις ένα δώρο για τα Χριστούγεννα. Και να τον πετάξεις έξω για να τυφλωθεί.
:bravo:
Βλακείες. Δεν ήμουν ποτέ φίλος με καμμιά από τις σχέσεις μου και είχα διάφορες φίλες στην ζωή μου -κι ακόμα έχω. Το να σου έρχεται να χωθείς σε ό,τι φοράει τακούνια και έχει βυζιά μάλλον πείνα δείχνει. Δεν χρειάζεται να βλέπεις άσχημη μια γυναίκα για να μην την βλέπεις ερωτικά. Πώς γίνεται να βλέπεις ερωτικά χιλιάδες άτομα εντελώς διαφορετικά μεταξύ τους που το μόνο τους κοινό σημείο είναι το φύλο;
Η φωνή της λογικής.
Εικόνα
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
taliban
Δημοσιεύσεις: 12031
Εγγραφή: 26 Ιουν 2018, 13:28
Phorum.gr user: Πνεύμα Αντιλογίας
Τοποθεσία: Καραβλαχία

Re: Ερωτευμένος με την κολλητή μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taliban » 23 Δεκ 2019, 08:50

Να της το πεις οταν θα παίζεται pubg duo. :003:

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών