Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 14 Ιαν 2020, 14:30

Lord Brum έγραψε:
14 Ιαν 2020, 14:18
Naida έγραψε:
14 Ιαν 2020, 14:14
Lord Brum έγραψε:
14 Ιαν 2020, 14:13

ανάλογο του επιπέδου του δρώμενου στο οποίο πρωταγωνίστησαν οι κατά φαντασίαν βιασμένες
Και συνεχίζει.
περιμένεις σοβαρά επιχειρήματα σε μια συζήτηση όπου βιασμός θεωρείται όχι ένα πραγματικό γεγονός, ιατροδικαστικά επιβεβαιωμένο αλλά ό,τι έχει κάθε πυροβολημένη στο κεφάλι της ή ότι δεν της αρέσει. Σαν τις άλλες τις πουτάνες του χολυγουντ που πηδιόταν με τον παραγωγό για να πάρουν ρόλους και μετά από χρόνια και έχοντας τσεπώσει τις αμοιβές και έχοντας πάρει τους ρόλους θυμήθηκαν ότι τις βίασε. Ο τύπος μόνο λεφτά στο κομοδίνο δεν τις άφησε.
Νομίζω η διάκριση μεταξύ συναινετικού σεξ και μη συναινετικού σεξ άρα βιασμό, δεν είναι και τόσο ευδιάκριτη. Όπως επίσης και οι ευθύνες για έναν βιασμο είναι λίγο θολά το ποιος φταίει.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23079
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 14 Ιαν 2020, 14:34

Naida έγραψε:
14 Ιαν 2020, 14:30


Νομίζω η διάκριση μεταξύ συναινετικού σεξ και μη συναινετικού σεξ άρα βιασμό, δεν είναι και τόσο ευδιάκριτη. Όπως επίσης και οι ευθύνες για έναν βιασμο είναι λίγο θολά το ποιος φταίει.
Εδώ λένε κάποιοι ότι "η συναίνεση μπορεί να αρθεί και ΜΕΤΑ τη σεξουαλική πράξη". Θεωρητικά είναι σωστό, εφόσον ο καθένας μπορεί να αισθανθεί και να πει ό,τι του καπνίσει (αυτό θα πει "ελευθερία λόγου").

Στην πρακτική εφαρμογή του είναι που τα πράγματα γίνονται περίπλοκα.
Ζούμε σε μια οικονομία.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40664
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 14 Ιαν 2020, 14:34

blackpaint έγραψε:
14 Ιαν 2020, 14:28
hellegennes έγραψε:
14 Ιαν 2020, 14:23
blackpaint έγραψε:
14 Ιαν 2020, 14:19

:smt005::smt005:

5 εκατοστα το πολυ :smt005:
Εντάξει, η πλαστική χειρουργική κάνει θαύματα σήμερα, μην σε πιάνει πανικός.


Ξέρω, είναι πολύ παιδικό το καθρεφτάκι, αλλά απέναντι στον μπεμπεκισμό τι να αντιπαραθέσεις; «Αχ! Με έχει κάνει ρεντίκολο. Θα έχει μικρό τσουτσούνι». Νομίζω ούτε στο νηπιαγωγείο δεν πρέπει να έχω χρησιμοποιήσει αυτού του είδους την απόκριση.
ελα, γεμισε αλλες 7 σελιδες, μπορεις.
Ποτέ δεν χρειάστηκα 7 σελίδες. Σε 2 γραμμές πάντα σε τσιτώνω και μπαίνεις στο mode «θα του κάνω την μούρη κιμά λέγοντάς τον σαλαμέμπορα και μικροτσούτσουνο».
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19138
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 14 Ιαν 2020, 14:34

Naida έγραψε:
14 Ιαν 2020, 14:30
Lord Brum έγραψε:
14 Ιαν 2020, 14:18
Naida έγραψε:
14 Ιαν 2020, 14:14


Και συνεχίζει.
περιμένεις σοβαρά επιχειρήματα σε μια συζήτηση όπου βιασμός θεωρείται όχι ένα πραγματικό γεγονός, ιατροδικαστικά επιβεβαιωμένο αλλά ό,τι έχει κάθε πυροβολημένη στο κεφάλι της ή ότι δεν της αρέσει. Σαν τις άλλες τις πουτάνες του χολυγουντ που πηδιόταν με τον παραγωγό για να πάρουν ρόλους και μετά από χρόνια και έχοντας τσεπώσει τις αμοιβές και έχοντας πάρει τους ρόλους θυμήθηκαν ότι τις βίασε. Ο τύπος μόνο λεφτά στο κομοδίνο δεν τις άφησε.
Νομίζω η διάκριση μεταξύ συναινετικού σεξ και μη συναινετικού σεξ άρα βιασμό, δεν είναι και τόσο ευδιάκριτη. Όπως επίσης και οι ευθύνες για έναν βιασμο είναι λίγο θολά το ποιος φταίει.
Φίλη Ναιαδα :D το πρόβλημα με το συναινετικό η μη συναινετικο σεξ βρίσκεται στο να αποδειχθεί σε δικαστήριο
Ασφαλώς και θα συμφωνήσω στο ότι μια γυναίκα έχει το δικαίωμα να σταματήσει την σεξουαλική διαδικασία όταν το επιθυμεί και εγώ προσωπικά θα σεβομουν την επιθυμία της
Μιλάμε όμως για καταγγελία βιασμού η υπόθεση της οποιασυ εκδικάζεται σε δικαστήριο

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 69686
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 14 Ιαν 2020, 14:36

Naida έγραψε:
14 Ιαν 2020, 14:30
Νομίζω η διάκριση μεταξύ συναινετικού σεξ και μη συναινετικού σεξ άρα βιασμό, δεν είναι και τόσο ευδιάκριτη. Όπως επίσης και οι ευθύνες για έναν βιασμο είναι λίγο θολά το ποιος φταίει.
Σε κάποιες περιπτώσεις, δεν είναι καθόλου θολό το τοπίο. Ο βιαστής είναι πολύ συγκεκριμένος.

Το πρόβλημα είναι ότι το μόνο που καταφέρνουν οι υστερικές του συντάγματος με τους συμβολισμούς που επιχειρούν είναι το να θολώνουν την συγκεκριμένη και αναμφισβήτητη εικόνα του βιαστή.

Κι αυτό είναι όντως εγκληματικό.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ΓΑΛΗ την 14 Ιαν 2020, 14:37, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19138
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 14 Ιαν 2020, 14:37

Alien666 έγραψε:
14 Ιαν 2020, 14:34
Naida έγραψε:
14 Ιαν 2020, 14:30


Νομίζω η διάκριση μεταξύ συναινετικού σεξ και μη συναινετικού σεξ άρα βιασμό, δεν είναι και τόσο ευδιάκριτη. Όπως επίσης και οι ευθύνες για έναν βιασμο είναι λίγο θολά το ποιος φταίει.
Εδώ λένε κάποιοι ότι "η συναίνεση μπορεί να αρθεί και ΜΕΤΑ τη σεξουαλική πράξη". Θεωρητικά είναι σωστό, εφόσον ο καθένας μπορεί να αισθανθεί και να πει ό,τι του καπνίσει (αυτό θα πει "ελευθερία λόγου").

Στην πρακτική εφαρμογή του είναι που τα πράγματα γίνονται περίπλοκα.
Επαναλαμβάνω :D ότι το όλο θέμα αφορά σε υποθέσεις βιασμού σε δικαστήριο όπου κρίνεται η ενοχή η μη ενός κατηγορούμενου για βιασμό

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19138
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 14 Ιαν 2020, 14:39

Και κάπου που έχουμε μπερδέψει το θέμα εδώ μέσα ΔΕΝ συζητούμε το τι είναι βιασμός σε φιλοσοφικο επίπεδο η το επιτρέπεται β δεν επιτρέπεται από ηθικής πλευραε αλλά το πώς εκδικάζεται μια υπόθεση βιασμού από πλευράς αποδείξεων σύμφωνα με το ισχύον νομικό δικαιο

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23079
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 14 Ιαν 2020, 14:39

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
14 Ιαν 2020, 14:37
Alien666 έγραψε:
14 Ιαν 2020, 14:34
Naida έγραψε:
14 Ιαν 2020, 14:30


Νομίζω η διάκριση μεταξύ συναινετικού σεξ και μη συναινετικού σεξ άρα βιασμό, δεν είναι και τόσο ευδιάκριτη. Όπως επίσης και οι ευθύνες για έναν βιασμο είναι λίγο θολά το ποιος φταίει.
Εδώ λένε κάποιοι ότι "η συναίνεση μπορεί να αρθεί και ΜΕΤΑ τη σεξουαλική πράξη". Θεωρητικά είναι σωστό, εφόσον ο καθένας μπορεί να αισθανθεί και να πει ό,τι του καπνίσει (αυτό θα πει "ελευθερία λόγου").

Στην πρακτική εφαρμογή του είναι που τα πράγματα γίνονται περίπλοκα.
Επαναλαμβάνω :D ότι το όλο θέμα αφορά σε υποθέσεις βιασμού σε δικαστήριο όπου κρίνεται η ενοχή η μη ενός κατηγορούμενου για βιασμό
Καλά κάνεις και το επαναλαμβάνεις. Και εγώ το επαναλαμβάνω.

Απλώς υπάρχει κόσμος που εστιάζει στα συναισθήματα, παρά στα αντικειμενικά δεδομένα.

Εικόνα
Ζούμε σε μια οικονομία.

Manolis
Δημοσιεύσεις: 1985
Εγγραφή: 07 Σεπ 2018, 14:06

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Manolis » 14 Ιαν 2020, 14:43

hellegennes έγραψε:
14 Ιαν 2020, 14:23
blackpaint έγραψε:
14 Ιαν 2020, 14:19
hellegennes έγραψε:
14 Ιαν 2020, 14:17


Η χρήση είναι ολόσωστη και έγραψα ένα ή δύο ποστ σχετικά. Είσαι πολύ εύκολος στόχος. Θα μπορούσα να αναφερθώ στο πόσο αστείο είναι να μιλάς εσύ για σωστά ελληνικά, που δεν έχεις ιδέα από στίξη, κάνεις συχνά ορθογραφικά και η σύνταξή σου είναι μέτρια προς κακή. Βασικά το είπα από την αρχή αυτό. Απλά είναι κουραστικό να το λέω συνέχεια γιατί παραείναι εύκολο.
:smt005::smt005:

5 εκατοστα το πολυ :smt005:
Εντάξει, η πλαστική χειρουργική κάνει θαύματα σήμερα, μην σε πιάνει πανικός.


Ξέρω, είναι πολύ παιδικό το καθρεφτάκι, αλλά απέναντι στον μπεμπεκισμό τι να αντιπαραθέσεις; «Αχ! Με έχει κάνει ρεντίκολο. Θα έχει μικρό τσουτσούνι». Νομίζω ούτε στο νηπιαγωγείο δεν πρέπει να έχω χρησιμοποιήσει αυτού του είδους την απόκριση.
Μετράγατε και συγκρίνατε τα τσουτσούνια σας στο νηπιαγωγείο;; :003: Αυτά είναι κλασικές γυμνασιακές-λυκειακές ατάκες. Και γιατί όχι και των επόμενων ετών για τους χρόνιους κάφρους. :003:
Μπορείτε να με βρείτε και εδώ: https://www.forums.gr/member/63826-manolis-7

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 14 Ιαν 2020, 14:44

ΓΑΛΗ έγραψε:
14 Ιαν 2020, 14:36
Naida έγραψε:
14 Ιαν 2020, 14:30
Νομίζω η διάκριση μεταξύ συναινετικού σεξ και μη συναινετικού σεξ άρα βιασμό, δεν είναι και τόσο ευδιάκριτη. Όπως επίσης και οι ευθύνες για έναν βιασμο είναι λίγο θολά το ποιος φταίει.
Σε κάποιες περιπτώσεις, δεν είναι καθόλου θολό το τοπίο. Ο βιαστής είναι πολύ συγκεκριμένος.

Το πρόβλημα είναι ότι το μόνο που καταφέρνουν οι υστερικές του συντάγματος με τους συμβολισμούς που επιχειρούν είναι το να θολώνουν την συγκεκριμένη και αναμφισβήτητη εικόνα του βιαστή.

Κι αυτό είναι όντως εγκληματικό.
Όχι αυτό που κάνουν είναι να κεντρίζουν όσους έχουν πρόβλημα στο να αντιληφθούν τα αυτονόητα. Και λυσσάνε. Δε πειράζει,καλό σημάδι.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Manolis
Δημοσιεύσεις: 1985
Εγγραφή: 07 Σεπ 2018, 14:06

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Manolis » 14 Ιαν 2020, 14:44

Naida έγραψε:
14 Ιαν 2020, 14:30
Lord Brum έγραψε:
14 Ιαν 2020, 14:18
Naida έγραψε:
14 Ιαν 2020, 14:14


Και συνεχίζει.
περιμένεις σοβαρά επιχειρήματα σε μια συζήτηση όπου βιασμός θεωρείται όχι ένα πραγματικό γεγονός, ιατροδικαστικά επιβεβαιωμένο αλλά ό,τι έχει κάθε πυροβολημένη στο κεφάλι της ή ότι δεν της αρέσει. Σαν τις άλλες τις πουτάνες του χολυγουντ που πηδιόταν με τον παραγωγό για να πάρουν ρόλους και μετά από χρόνια και έχοντας τσεπώσει τις αμοιβές και έχοντας πάρει τους ρόλους θυμήθηκαν ότι τις βίασε. Ο τύπος μόνο λεφτά στο κομοδίνο δεν τις άφησε.
Νομίζω η διάκριση μεταξύ συναινετικού σεξ και μη συναινετικού σεξ άρα βιασμό, δεν είναι και τόσο ευδιάκριτη. Όπως επίσης και οι ευθύνες για έναν βιασμο είναι λίγο θολά το ποιος φταίει.
Πώς δεν είναι; Υπάρχει εξαναγκασμός ή όχι; Αυτό είναι το θέμα.
Μπορείτε να με βρείτε και εδώ: https://www.forums.gr/member/63826-manolis-7

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 69686
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 14 Ιαν 2020, 14:44

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
14 Ιαν 2020, 14:39
Και κάπου που έχουμε μπερδέψει το θέμα εδώ μέσα ΔΕΝ συζητούμε το τι είναι βιασμός σε φιλοσοφικο επίπεδο η το επιτρέπεται β δεν επιτρέπεται από ηθικής πλευραε αλλά το πώς εκδικάζεται μια υπόθεση βιασμού από πλευράς αποδείξεων σύμφωνα με το ισχύον νομικό δικαιο
Το έχω αναφέρει πολλές φορές (και με απτά παραδείγματα στα οποία έχω απευθύνει έκκληση συμμετοχής) αλλά φευ.

Οι τσιρλίντερς των τσιρλίντερς του συντάγματος επιμένουν εμμονικά να παραμένουν στο φιλοσοφικό επίπεδο, που αποφεύγει συστηματικά ή απλώς δεν αντιλαμβάνεται ακόμα και με σαφείς επαναλήψεις τη σαφήνεια των δικαστικών διαδικασιών.

Είναι γενικώς, πέραν του κόσμου τούτου.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Manolis
Δημοσιεύσεις: 1985
Εγγραφή: 07 Σεπ 2018, 14:06

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Manolis » 14 Ιαν 2020, 14:45

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
14 Ιαν 2020, 14:39
Και κάπου που έχουμε μπερδέψει το θέμα εδώ μέσα ΔΕΝ συζητούμε το τι είναι βιασμός σε φιλοσοφικο επίπεδο η το επιτρέπεται β δεν επιτρέπεται από ηθικής πλευραε αλλά το πώς εκδικάζεται μια υπόθεση βιασμού από πλευράς αποδείξεων σύμφωνα με το ισχύον νομικό δικαιο
Για τον βιασμό που είναι μία έκνομη πράξη πρέπει να υπάρχουν αποδεικτικά στοιχεία για να καταδικαστεί ο κατηγορούμενος όπως ισχύει και για κάθε άλλη έκνομη πράξη. Αυτό είναι προφανές.
Μπορείτε να με βρείτε και εδώ: https://www.forums.gr/member/63826-manolis-7

Άβαταρ μέλους
blackpaint
Δημοσιεύσεις: 9596
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 00:37

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από blackpaint » 14 Ιαν 2020, 14:48

hellegennes έγραψε:
14 Ιαν 2020, 14:34
blackpaint έγραψε:
14 Ιαν 2020, 14:28
hellegennes έγραψε:
14 Ιαν 2020, 14:23


Εντάξει, η πλαστική χειρουργική κάνει θαύματα σήμερα, μην σε πιάνει πανικός.


Ξέρω, είναι πολύ παιδικό το καθρεφτάκι, αλλά απέναντι στον μπεμπεκισμό τι να αντιπαραθέσεις; «Αχ! Με έχει κάνει ρεντίκολο. Θα έχει μικρό τσουτσούνι». Νομίζω ούτε στο νηπιαγωγείο δεν πρέπει να έχω χρησιμοποιήσει αυτού του είδους την απόκριση.
ελα, γεμισε αλλες 7 σελιδες, μπορεις.
Ποτέ δεν χρειάστηκα 7 σελίδες. Σε 2 γραμμές πάντα σε τσιτώνω και μπαίνεις στο mode «θα του κάνω την μούρη κιμά λέγοντάς τον σαλαμέμπορα και μικροτσούτσουνο».
αν δεν καταλαβες ειναι για να σε κανω να ξεκουμπιστεις. Δεν εχω καμια διαθεση να κανω διαλογο με κομπλεξικους ξερολες σαν και την παρτη σου και μου χεις γινει κολλιτσιδα.

Manolis
Δημοσιεύσεις: 1985
Εγγραφή: 07 Σεπ 2018, 14:06

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Manolis » 14 Ιαν 2020, 14:48

Alien666 έγραψε:
14 Ιαν 2020, 14:28
:scross: Παρακαλώ να μη γίνονται ad hominem για να διεξαχθεί ομαλά αυτή η συνεδρίασις

(Πρέπει να προστεθεί κάποιο "σοφιστικέ" εμότικον με γυαλιά, γιατί αυτά που υπάρχουν δεν καλύπτουν το συγκεκριμένο ύφος)
Εικόνα
Μπορείτε να με βρείτε και εδώ: https://www.forums.gr/member/63826-manolis-7

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών