Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Γιάννης

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γιάννης » 15 Ιαν 2020, 01:00

Otto Weininger έγραψε:
15 Ιαν 2020, 00:44
Αυτό με τις μπηχτές και τα υποκοριστικα για το επάγγελμα του καθενός και μάλιστα στο άσχετο, ένεκα απάντησης, να το κοιτάξετε.
Γιατί ρε φαρμακοτρίφτη, σε χαλάει; :8)

Άβαταρ μέλους
Lord Brum
Δημοσιεύσεις: 15577
Εγγραφή: 08 Δεκ 2018, 00:27
Phorum.gr user: coriander

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lord Brum » 15 Ιαν 2020, 01:25

Γιάννης έγραψε:
15 Ιαν 2020, 00:57
foscilis έγραψε:
15 Ιαν 2020, 00:48
Γιάννης έγραψε:
15 Ιαν 2020, 00:39


1. Υπάρχει βίντεο του περιστατικού που στοιχειοθετεί τέλεση βιασμού αλλα το δικαστήριο αρνείται να το δεχτεί ως αποδεικτικό στοιχείο βιασμού χωρίς να δώσει απολύτως καμμία εξήγηση.
Μήπως το βίντεο τη δείχνει να κάνει συναινετικότατο σεξ χαμογελώντας στην κάμερα και ζητώντας να κλείσουν την ανοιχτή πόρτα και ο δικηγόρος της δήλωσε πως το γεγονός ότι κυκλοφόρησε το βίντεο είναι εκδικητική πράξη χειρότερη από αυτήν για την οποία κατηγορείται η πελάτισσά του;
Το βίντεο δεν δείχνει μόνο αυτά που λες. Η ενημέρωσή σου είναι λίγο ελλιπής.
Δώστε λινκ να δούμε και να κρίνουμε
Σκότωσε τον ζαίο που κρύβεις μέσα σου!

Γιάννης

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γιάννης » 15 Ιαν 2020, 01:37

Δεν πρόκειται να διαπράξω τέτοιου είδους αθλιότητα, σε καμμία περίπτωση. Ας κρίνετε ό,τι θέτε.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 41257
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 15 Ιαν 2020, 01:42

Τα επιχειρήματά σου σε αυτό το νήμα συνοψίζονται όλα στο «έτσι είναι γιατί έτσι λέω».
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Γιάννης

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γιάννης » 15 Ιαν 2020, 01:47

hellegennes έγραψε:
15 Ιαν 2020, 01:42
Τα επιχειρήματά σου σε αυτό το νήμα συνοψίζονται όλα στο «έτσι είναι γιατί έτσι λέω».
Ρε παπαροβιόλη, όλα, μα ΟΛΑ σου τα επιχειρήματα, όχι μόνο σε αυτό το νήμα αλλά σε ολόκληρο αυτό το φόρουμ και στο προηγούμενο επίσης, συνοψίζονται σε αυτό ακριβώς το πράμα, συνεπώς άντε χέσε μας που θα μου την πεις κιόλας!

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 15 Ιαν 2020, 08:03

hellegennes έγραψε:
15 Ιαν 2020, 00:33
Naida έγραψε:
14 Ιαν 2020, 23:42
hellegennes έγραψε:
14 Ιαν 2020, 23:33


Το παρουσιάζει σαν άσχημο βίωμα του οποίου ήταν θύμα, όχι σαν μια συναινετική πράξη που απλά δεν της άρεσε τελικά.

Οπότε η σκέψη της είναι για τα σκουπίδια.
Για αυτήν ήταν μια άσχημη εμπειρία γιατί είχε μπλέξει με ένα αρχιδάκι τόσο δα μικρούτσικο και την είχε στην χειραγώγηση. Καλή εμπειρία για το μικρούτσικο αρχιδάκι κακή εμπειρία για την κοπέλα που ρίσκαρε και έβαλε το στοίχημα. Τώρα την πετάτε ή όχι στα σκουπίδια μου είναι αδιαφορο. Ο δικός μου κάδος έχει γεμίσει από μισογυνικες, σεξιστικές εκδηλώσεις ζωντοβολων στα σοσιαλ και στο ριάλ λαηφ. Οπότε :102:
Τι λες μωρέ; Έχεις παλαβώσει; Ο τύπος της είπε «πας στοίχημα»; Κι αυτή είπε «ναι». Από πού κι ως πού είναι αυτός αρχίδι; Την εξανάγκασε; Την εκβίασε; Της έβαλε το μαχαίρι στον λαιμό να βάλουν στοίχημα; Την ανάγκασε να αποδεχτεί το στοίχημα;

Επειδή μετά το μετάνιωσε ξαφνικά ο άλλος είναι μαλάκας;
Γιατί είναι αρχιδάκι; Για τα παρακάτω.
Πολλές φορές με υποτιμούμε, με έβριζε, με κορόιδευε, κάποτε με χτύπησε, με προσέβαλε, με πλήγωνε. Εγώ μεγάλωσα σε ένα πάρα πολύ κακοποιητικό περιβάλλον. Δεν είχα πάρει αγάπη από τους γονείς και δεν ήξερα να την αναγνωρίζω γύρω μου. Έτσι έμενα και μ’ αυτόν γιατί πίστευα ότι αυτό μου άξιζε και αφού δεν με δέρνει κάθε μέρα, δεν είναι και πολύ άσχημα. Με πίεζε πολύ στο σεξ.
Επίσης μου μοιάζει μουφοιστορια να καβλώνουν οι αναγνώστες, αλλά όπως και να έχει υπάρχουν πάρα μα πάρα πολλά αληθινά περιστατικά παρόμοια που έτσι γίνεται και αυτό άξιο αναφοράς σαν σε πραγματικό.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 15 Ιαν 2020, 08:21

hellegennes έγραψε:
15 Ιαν 2020, 00:33
Naida έγραψε:
14 Ιαν 2020, 23:42
hellegennes έγραψε:
14 Ιαν 2020, 23:33


Το παρουσιάζει σαν άσχημο βίωμα του οποίου ήταν θύμα, όχι σαν μια συναινετική πράξη που απλά δεν της άρεσε τελικά.

Οπότε η σκέψη της είναι για τα σκουπίδια.
Για αυτήν ήταν μια άσχημη εμπειρία γιατί είχε μπλέξει με ένα αρχιδάκι τόσο δα μικρούτσικο και την είχε στην χειραγώγηση. Καλή εμπειρία για το μικρούτσικο αρχιδάκι κακή εμπειρία για την κοπέλα που ρίσκαρε και έβαλε το στοίχημα. Τώρα την πετάτε ή όχι στα σκουπίδια μου είναι αδιαφορο. Ο δικός μου κάδος έχει γεμίσει από μισογυνικες, σεξιστικές εκδηλώσεις ζωντοβολων στα σοσιαλ και στο ριάλ λαηφ. Οπότε :102:
Τι λες μωρέ; Έχεις παλαβώσει; Ο τύπος της είπε «πας στοίχημα»; Κι αυτή είπε «ναι». Από πού κι ως πού είναι αυτός αρχίδι; Την εξανάγκασε; Την εκβίασε; Της έβαλε το μαχαίρι στον λαιμό να βάλουν στοίχημα; Την ανάγκασε να αποδεχτεί το στοίχημα;
Ο στοιχηματισμός απαγορεύεται. Πολλώ δε μάλλον σε θέματα υγείας, ασφάλειας των συμμετεχόντων.
Αν σου έλεγα "βάζουμε στοίχημα το χέρι σου;" και δεχόσουν, θα είχα το δικαίωμα να σου κόψω το χέρι;

Προχωρώντας το σκεπτικό σου περί συναινετικού στοιχήματος, σου τονιζω ότι δεν μπορεί να είναι συναινετικό κάτι στο οποίο τίθεται ζήτημα ασφάλειας και υγείας. Και φυσικά η συναίνεση στο συγκεκριμένο θέμα λύεται ανά πάσα στιγμή.
Με απλά λόγια, αν μπήκε στοίχημα, κακώς μπήκε, είναι παράνομο, κι επιπλέον κακώς μπήκε με όρο που υποβαθμίζει την υγεία ή ασφάλεια των συμμετεχόντων (είναι μορφή αναγκασμού). Και μόνο το γεγονός ότι η πράξη αυτή έγινε υπό τους όρους ενός στοιχηματισμού σημαίνει αυτόματα αναγκασμό στην πράξη (δεν έγινε για την πράξη καθαυτή, συναισθηματικά, αλλά ως όρος επιβολής).

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 33276
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 15 Ιαν 2020, 08:47

Naida έγραψε:
14 Ιαν 2020, 22:52
Έφταιγε και αυτή.
Μα να είσαι με την παρέα σου και να πίνεις; Και σίγουρα θα φόραγε και τίποτα προκλητικό. Αλλά τι λέω μωρέ, δεν βιάστηκε.
στην φαση με τους φιλους που εχει κενο μνημης, δεν ξερουμε ουτε αν φταιει ουτε αν βιαστηκε. πολλα μπορει να εκανε πανω στο μεθυσι της.

στη αλλη φαση βιαστηκε, εφοσον ειπε οχι. αλλα ειναι πρακτικα αδυνατον να το αποδειξει σε δικαστηριο. και οχι, δεν εχει μεριδιο ευθυνης, αλλα εχει κανει απροσεξια σε βαθμο ηλιθιοτητας, ειδικα εφοσον ειχε προηγουμενη εμπειρία.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 33276
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 15 Ιαν 2020, 08:50

hellegennes έγραψε:
14 Ιαν 2020, 23:00
georgebi έγραψε:
14 Ιαν 2020, 20:45
Τότε ήταν η πρώτη χρονιά που παιζόταν το next top model και είχα πάει στο σπίτι του για να δούμε τον τελικό. Αυτός υποστήριζε ότι θα κερδίσει η Σεράινα και εγώ έλεγα την Ιωάννα. Εκείνη τη μέρα μου είπε ότι θα βάλουμε ένα στοίχημα. Μου είπε ότι αν κερδίσει η Σεράινα, θα με πάρει από πίσω. Και η Σεράινα κέρδισε. Κι εγώ το μόνο που θυμάμαι είναι να είμαι ξαπλωμένη στο πλάι κι αυτός πίσω μου να με πονάει. Και απλά έμενα εκεί ακίνητη μέχρι να τελειώσει η διαδικασία, δηλαδή αυτός. Ήταν ολοφάνερο πως πονούσα, πως δεν ένιωθα καμία ευχαρίστηση. Αλλά είχα χάσει το στοίχημα που αυτός όρισε και έπρεπε να μείνω εκεί να υποστώ τις συνέπειες
Α, μάλιστα. Και γιατί το δέχτηκε το στοίχημα; Γιατί σαν φυσιολογικό άτομο δεν είπε «όχι, δεν βάζω τέτοιο στοίχημα»;
ασε που δεν ξερουμε την αλλη πλευρα του στοιχηματος. :roll: αν κερδιζε η δικια της, μηπως θα τον στραπονιαζε αυτη;
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 15 Ιαν 2020, 08:54

Ασέβαστος έγραψε:
15 Ιαν 2020, 08:47
Naida έγραψε:
14 Ιαν 2020, 22:52
Έφταιγε και αυτή.
Μα να είσαι με την παρέα σου και να πίνεις; Και σίγουρα θα φόραγε και τίποτα προκλητικό. Αλλά τι λέω μωρέ, δεν βιάστηκε.
στην φαση με τους φιλους που εχει κενο μνημης, δεν ξερουμε ουτε αν φταιει ουτε αν βιαστηκε. πολλα μπορει να εκανε πανω στο μεθυσι της.

στη αλλη φαση βιαστηκε, εφοσον ειπε οχι. αλλα ειναι πρακτικα αδυνατον να το αποδειξει σε δικαστηριο. και οχι, δεν εχει μεριδιο ευθυνης, αλλα εχει κανει απροσεξια σε βαθμο ηλιθιοτητας, ειδικα εφοσον ειχε προηγουμενη εμπειρία.
Ο άλλος δεν ήταν στον ίδιο βαθμό μεθυσμένος καταλαβαινε τι έκανε, η συγκεκριμένη όμως δεν είχε τις αισθήσεις της. Οπότε, τι συναίνεση ακριβώς να έδωσε;
Και στην δεύτερη περίπτωση να υποθέσω το θεωρείς βιασμό λόγω των μελανιών κτλ ε; Επίσης πάλι με φίλο της ήταν. Τι λάθος έκανε;
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Naida την 15 Ιαν 2020, 09:00, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 33276
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 15 Ιαν 2020, 08:55

Naida έγραψε:
14 Ιαν 2020, 23:33

Δηλαδή απ0 τα λεγόμενά σου να μην σας έχουμε εμπιστοσύνη όταν βγαίνουμε μαζί σας σαν παρέα. Να σας βλέπουμε σαν πιθανούς βιαστές να μην πίνουμε, να μην χαλαρώνουμε. Και εννοείται να μην φοράμε και τίποτα προκλητικό. Ούτε ευτυχώς δεν υπάρχει κουλτούρα βιασμού στην Ελλάδα. Και είχα πάρει.μια τρομάρα.
να μην εχετε εμπιστοσυνη στον εαυτο σας, αν το πιοτι σας σπρωχνει να κανετε πραγματα που μετα μετανιωνετε, ειδικα αν πινετε μεχρι αναισθησιας και κενου μνημης.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 33276
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 15 Ιαν 2020, 08:59

Naida έγραψε:
15 Ιαν 2020, 08:54
Ασέβαστος έγραψε:
15 Ιαν 2020, 08:47
Naida έγραψε:
14 Ιαν 2020, 22:52
Έφταιγε και αυτή.
Μα να είσαι με την παρέα σου και να πίνεις; Και σίγουρα θα φόραγε και τίποτα προκλητικό. Αλλά τι λέω μωρέ, δεν βιάστηκε.
στην φαση με τους φιλους που εχει κενο μνημης, δεν ξερουμε ουτε αν φταιει ουτε αν βιαστηκε. πολλα μπορει να εκανε πανω στο μεθυσι της.

στη αλλη φαση βιαστηκε, εφοσον ειπε οχι. αλλα ειναι πρακτικα αδυνατον να το αποδειξει σε δικαστηριο. και οχι, δεν εχει μεριδιο ευθυνης, αλλα εχει κανει απροσεξια σε βαθμο ηλιθιοτητας, ειδικα εφοσον ειχε προηγουμενη εμπειρία.
Ο άλλος δεν ήταν στον ίδιο βαθμό μεθυσμένος καταλαβαινε τι έκανε, η συγκεκριμένη όμως δεν είχε τις αισθήσεις της. Οπότε, τι συναίνεση ακριβώς να έδωσε;
σε σημειο αναισθησιας δε φτανεις γυριζοντας ενα διακοπτη, υπαρχει μια πορεια μεθυσιου. πριν φτασει στην αναισθησια μπορει να ελεγε "ψωλαρα μου σκισε με και πεταξε με στα βραχια". επισης δεν θυμαται, οποτε δεν ξερει αν το σεξ συνεβει πριν η κατα τη διαρκεια της αναισθησιας.

και στις 2 περιπτωσεις παντως, οι γαμιαδες μαλλον δεν ειχαν την εντυπωση οτι διεπραξαν κατι κακο, πηραν και τηλεφωνο μετα να ξαναβρεθουν. ειναι κι αυτο ενα σημαδι.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 15 Ιαν 2020, 09:04

Ασέβαστος έγραψε:
15 Ιαν 2020, 08:55
Naida έγραψε:
14 Ιαν 2020, 23:33

Δηλαδή απ0 τα λεγόμενά σου να μην σας έχουμε εμπιστοσύνη όταν βγαίνουμε μαζί σας σαν παρέα. Να σας βλέπουμε σαν πιθανούς βιαστές να μην πίνουμε, να μην χαλαρώνουμε. Και εννοείται να μην φοράμε και τίποτα προκλητικό. Ούτε ευτυχώς δεν υπάρχει κουλτούρα βιασμού στην Ελλάδα. Και είχα πάρει.μια τρομάρα.
να μην εχετε εμπιστοσυνη στον εαυτο σας, αν το πιοτι σας σπρωχνει να κανετε πραγματα που μετα μετανιωνετε, ειδικα αν πινετε μεχρι αναισθησιας και κενου μνημης.
Σοβαρά, όμως. Θα υπήρχε περίπτωση να θέλεις να έχεις σεξουαλική επαφή με ημιλιπόθυμη γυναίκα ρε συ Ασέβαστε;
Θεωρώ πως όχι. Κρύβει μία ανωμαλία το κόνσεπτ.

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 15 Ιαν 2020, 09:06

Naida έγραψε:
15 Ιαν 2020, 08:54
Ασέβαστος έγραψε:
15 Ιαν 2020, 08:47
Naida έγραψε:
14 Ιαν 2020, 22:52
Έφταιγε και αυτή.
Μα να είσαι με την παρέα σου και να πίνεις; Και σίγουρα θα φόραγε και τίποτα προκλητικό. Αλλά τι λέω μωρέ, δεν βιάστηκε.
στην φαση με τους φιλους που εχει κενο μνημης, δεν ξερουμε ουτε αν φταιει ουτε αν βιαστηκε. πολλα μπορει να εκανε πανω στο μεθυσι της.

στη αλλη φαση βιαστηκε, εφοσον ειπε οχι. αλλα ειναι πρακτικα αδυνατον να το αποδειξει σε δικαστηριο. και οχι, δεν εχει μεριδιο ευθυνης, αλλα εχει κανει απροσεξια σε βαθμο ηλιθιοτητας, ειδικα εφοσον ειχε προηγουμενη εμπειρία.
Ο άλλος δεν ήταν στον ίδιο βαθμό μεθυσμένος καταλαβαινε τι έκανε, η συγκεκριμένη όμως δεν είχε τις αισθήσεις της. Οπότε, τι συναίνεση ακριβώς να έδωσε;
Κάποιοι εκλαμβάνουν ως συναίνεση τον εξής διάλογο:
- Θα σε πηδήξω. Αν διαφωνείς πες καθαρά "όχι"
- {Χρρρρρρρρρρ}
- Οκ. Το ήξερα ότι υπήρχε κάτι ανάμεσά μας.

Άλεξλαμπ
Δημοσιεύσεις: 176
Εγγραφή: 14 Οκτ 2019, 11:10

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Άλεξλαμπ » 15 Ιαν 2020, 09:10

Gherschaagk έγραψε:
14 Ιαν 2020, 08:44
Άλεξλαμπ έγραψε:
14 Ιαν 2020, 08:36
Airman68 έγραψε:
09 Ιαν 2020, 12:43


Sorry Άλεξ, νόμιζα πως είσαι άντρας γι αυτό.
99,999999% των ανδρών θα απαντούσε ΝΑΙ!
Μην είσαι τόσο σίγουρος. Ο δικός μου σιχαίνεται να τον ξυπνάω. Για οτιδήποτε.
Μήπως εννοείς πως εκνευρίζεται; Δε μπορώ να καταλάβω γιατί να σιχαίνεται κάποιος να τον ξυπνάς.
Ναι εκνευρίζεται. Δεν τον ξυπνάω πλέον με σκοπό το σεξ. Δεν μου κάθεται. Ούτε τα σαββατοκύριακα.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών