Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 15 Ιαν 2020, 09:12

Ασέβαστος έγραψε:
15 Ιαν 2020, 08:55
Naida έγραψε:
14 Ιαν 2020, 23:33

Δηλαδή απ0 τα λεγόμενά σου να μην σας έχουμε εμπιστοσύνη όταν βγαίνουμε μαζί σας σαν παρέα. Να σας βλέπουμε σαν πιθανούς βιαστές να μην πίνουμε, να μην χαλαρώνουμε. Και εννοείται να μην φοράμε και τίποτα προκλητικό. Ούτε ευτυχώς δεν υπάρχει κουλτούρα βιασμού στην Ελλάδα. Και είχα πάρει.μια τρομάρα.
να μην εχετε εμπιστοσυνη στον εαυτο σας, αν το πιοτι σας σπρωχνει να κανετε πραγματα που μετα μετανιωνετε, ειδικα αν πινετε μεχρι αναισθησιας και κενου μνημης.
Στον εαυτό μας; Δεν φταίει η βιαζόμενη για τον βιασμό της, αφού δεν έχει τις αισθήσεις της. Φταίει ο βιαστής που εκμεταλλεύεται την αναισθησία .Με άλλα λόγια μας λέτε να μην έχουμε εμπιστοσύνη στους άντρες σε κανένα επίπεδο.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Naida την 15 Ιαν 2020, 09:13, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32738
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 15 Ιαν 2020, 09:13

stavmanr έγραψε:
15 Ιαν 2020, 09:04

Σοβαρά, όμως. Θα υπήρχε περίπτωση να θέλεις να έχεις σεξουαλική επαφή με ημιλιπόθυμη γυναίκα ρε συ Ασέβαστε;
Θεωρώ πως όχι. Κρύβει μία ανωμαλία το κόνσεπτ.
φυσικα οχι. τι να γαμησω, το ψοφιμι;

πριν λιποθυμησει ομως (το οποιο παιζει να ειναι απλως βαθυς μεθυσμενος υπνος) μπορει να βγαζει τρελλα γουστα, που δεν τα βγαζει ξενερωτη, και να κανει ομορφα, επικα γαμησια.
ε, μετα την ενταση, και τη σουρα, πεφτει και ξεραίνεται στον υπνο, και το πρωι που δε θυμαται, δηλωνει λιποθυμη;
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29724
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 15 Ιαν 2020, 09:14

Άλεξλαμπ έγραψε:
15 Ιαν 2020, 09:10
Gherschaagk έγραψε:
14 Ιαν 2020, 08:44
Άλεξλαμπ έγραψε:
14 Ιαν 2020, 08:36


Μην είσαι τόσο σίγουρος. Ο δικός μου σιχαίνεται να τον ξυπνάω. Για οτιδήποτε.
Μήπως εννοείς πως εκνευρίζεται; Δε μπορώ να καταλάβω γιατί να σιχαίνεται κάποιος να τον ξυπνάς.
Ναι εκνευρίζεται. Δεν τον ξυπνάω πλέον με σκοπό το σεξ. Δεν μου κάθεται. Ούτε τα σαββατοκύριακα.
Χμ.....

Οκ, αλλά σου κάθεται άλλες ώρες.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32738
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 15 Ιαν 2020, 09:15

Naida έγραψε:
15 Ιαν 2020, 09:12
Ασέβαστος έγραψε:
15 Ιαν 2020, 08:55
Naida έγραψε:
14 Ιαν 2020, 23:33

Δηλαδή απ0 τα λεγόμενά σου να μην σας έχουμε εμπιστοσύνη όταν βγαίνουμε μαζί σας σαν παρέα. Να σας βλέπουμε σαν πιθανούς βιαστές να μην πίνουμε, να μην χαλαρώνουμε. Και εννοείται να μην φοράμε και τίποτα προκλητικό. Ούτε ευτυχώς δεν υπάρχει κουλτούρα βιασμού στην Ελλάδα. Και είχα πάρει.μια τρομάρα.
να μην εχετε εμπιστοσυνη στον εαυτο σας, αν το πιοτι σας σπρωχνει να κανετε πραγματα που μετα μετανιωνετε, ειδικα αν πινετε μεχρι αναισθησιας και κενου μνημης.
Στον εαυτό μας; Δεν φταίει η βιαζόμενη για τον βιασμό της, αφού δεν έχει τις αισθήσεις της. Φταίει ο βιαστής που εκμεταλλεύεται την αναισθησία .Με άλλα λόγια μας λέτε να μην έχουμε εμπιστοσύνη στους άντρες σε κανένα επίπεδο.
δεν εχει μνημη. οποτε το αν ειχε η οχι τις αισθησεις της οταν γαμιοταν δεν το ξερει ουτε η ιδια. ισως το ξερει ο γαμιας, αν δεν εχει και αυτος κενο μνημης.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 15 Ιαν 2020, 09:19

Ασέβαστος έγραψε:
15 Ιαν 2020, 09:13
stavmanr έγραψε:
15 Ιαν 2020, 09:04

Σοβαρά, όμως. Θα υπήρχε περίπτωση να θέλεις να έχεις σεξουαλική επαφή με ημιλιπόθυμη γυναίκα ρε συ Ασέβαστε;
Θεωρώ πως όχι. Κρύβει μία ανωμαλία το κόνσεπτ.
φυσικα οχι. τι να γαμησω, το ψοφιμι;

πριν λιποθυμησει ομως (το οποιο παιζει να ειναι απλως βαθυς μεθυσμενος υπνος) μπορει να βγαζει τρελλα γουστα, που δεν τα βγαζει ξενερωτη, και να κανει ομορφα, επικα γαμησια.
ε, μετα την ενταση, και τη σουρα, πεφτει και ξεραίνεται στον υπνο, και το πρωι που δε θυμαται, δηλωνει λιποθυμη;
Άλλο να είσαι απλά σε μέθη κι άλλο το μεθύσι που δεν καταλαβαίνεις. Στην συγκεκριμένη περίπτωση σου λέει η άλλη ξερναγε. Και έπεσε αναίσθητη.
Ασέβαστος έγραψε:
15 Ιαν 2020, 09:15
Naida έγραψε:
15 Ιαν 2020, 09:12
Ασέβαστος έγραψε:
15 Ιαν 2020, 08:55
να μην εχετε εμπιστοσυνη στον εαυτο σας, αν το πιοτι σας σπρωχνει να κανετε πραγματα που μετα μετανιωνετε, ειδικα αν πινετε μεχρι αναισθησιας και κενου μνημης.
Στον εαυτό μας; Δεν φταίει η βιαζόμενη για τον βιασμό της, αφού δεν έχει τις αισθήσεις της. Φταίει ο βιαστής που εκμεταλλεύεται την αναισθησία .Με άλλα λόγια μας λέτε να μην έχουμε εμπιστοσύνη στους άντρες σε κανένα επίπεδο.
δεν εχει μνημη. οποτε το αν ειχε η οχι τις αισθησεις της οταν γαμιοταν δεν το ξερει ουτε η ιδια. ισως το ξερει ο γαμιας, αν δεν εχει και αυτος κενο μνημης.
Το κενό μνήμης φαντάζομαι το αποκτάς την χρονική περίοδο που είσαι αναίσθητος. Ο γαμημένος στο μυαλό και όχι γαμιάς, είχε τις αισθήσεις του και καταλάβαινε τι γινόταν.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άλεξλαμπ
Δημοσιεύσεις: 176
Εγγραφή: 14 Οκτ 2019, 11:10

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Άλεξλαμπ » 15 Ιαν 2020, 09:38

Gherschaagk έγραψε:
15 Ιαν 2020, 09:14
Άλεξλαμπ έγραψε:
15 Ιαν 2020, 09:10
Gherschaagk έγραψε:
14 Ιαν 2020, 08:44


Μήπως εννοείς πως εκνευρίζεται; Δε μπορώ να καταλάβω γιατί να σιχαίνεται κάποιος να τον ξυπνάς.
Ναι εκνευρίζεται. Δεν τον ξυπνάω πλέον με σκοπό το σεξ. Δεν μου κάθεται. Ούτε τα σαββατοκύριακα.
Χμ.....

Οκ, αλλά σου κάθεται άλλες ώρες.
Αραιά. Δεν είναι πολύ του σεξ ο δικός μου τελευταία. Έχει κάποια προβλήματα με τη δουλειά και είναι αγχωμένος. Οπότε, μια φορά το μήνα και αν. Δεν πειράζει όμως. Το συνηθίζεις.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 15 Ιαν 2020, 09:45

Άλεξλαμπ έγραψε:
15 Ιαν 2020, 09:38
Gherschaagk έγραψε:
15 Ιαν 2020, 09:14
Άλεξλαμπ έγραψε:
15 Ιαν 2020, 09:10


Ναι εκνευρίζεται. Δεν τον ξυπνάω πλέον με σκοπό το σεξ. Δεν μου κάθεται. Ούτε τα σαββατοκύριακα.
Χμ.....

Οκ, αλλά σου κάθεται άλλες ώρες.
Αραιά. Δεν είναι πολύ του σεξ ο δικός μου τελευταία. Έχει κάποια προβλήματα με τη δουλειά και είναι αγχωμένος. Οπότε, μια φορά το μήνα και αν. Δεν πειράζει όμως. Το συνηθίζεις.
Συμβαίνει στα ζευγάρια, λογικά θα πάρει τον χρόνο του και θα επανέλθει δριμύτερος :smt047 έχε βέβαια και τις κεραίες σου ανοιχτες για διάφορα ενδεχόμενα.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32738
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 15 Ιαν 2020, 09:46

Naida έγραψε:
15 Ιαν 2020, 09:19

Άλλο να είσαι απλά σε μέθη κι άλλο το μεθύσι που δεν καταλαβαίνεις. Στην συγκεκριμένη περίπτωση σου λέει η άλλη ξερναγε. Και έπεσε αναίσθητη.

Το κενό μνήμης φαντάζομαι το αποκτάς την χρονική περίοδο που είσαι αναίσθητος. Ο γαμημένος στο μυαλό και όχι γαμιάς, είχε τις αισθήσεις του και καταλάβαινε τι γινόταν.
δεν εχεις σουρωσει ποτε;

κενα μνημης εχεις χωρις να εισαι λιποθυμος. ειναι πολυ συχνο να κανεις πραγματα οντας μεθυσμενος που δεν τα θυμασαι μετα, και στα λενε οι φιλοι σου και γελας. η κλαις :102:
επισης ειναι πολυ συχνο να ξερνας, αλλα να εισαι σχετικα ενταξει, να μη λιποθυμας να μην εχεις ουτε κενα μνημης.

σε γενικες γραμμες, δε λιποθυμας. πεφτεις και κοιμασαι, βαρια. αν στ αληθεια λιποθυμησεις, εισαι για νοσοκομειο και πλυση στομαχου, και γρηγορα.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 15 Ιαν 2020, 09:47

Ασέβαστος έγραψε:
15 Ιαν 2020, 09:46
Naida έγραψε:
15 Ιαν 2020, 09:19

Άλλο να είσαι απλά σε μέθη κι άλλο το μεθύσι που δεν καταλαβαίνεις. Στην συγκεκριμένη περίπτωση σου λέει η άλλη ξερναγε. Και έπεσε αναίσθητη.

Το κενό μνήμης φαντάζομαι το αποκτάς την χρονική περίοδο που είσαι αναίσθητος. Ο γαμημένος στο μυαλό και όχι γαμιάς, είχε τις αισθήσεις του και καταλάβαινε τι γινόταν.
δεν εχεις σουρωσει ποτε;

κενα μνημης εχεις χωρις να εισαι λιποθυμος. ειναι πολυ συχνο να κανεις πραγματα οντας μεθυσμενος που δεν τα θυμασαι μετα, και στα λενε οι φιλοι σου και γελας. η κλαις :102:
επισης ειναι πολυ συχνο να ξερνας, αλλα να εισαι σχετικα ενταξει, να μη λιποθυμας να μην εχεις ουτε κενα μνημης.

σε γενικες γραμμες, δε λιποθυμας. πεφτεις και κοιμασαι, βαρια. αν στ αληθεια λιποθυμησεις, εισαι για νοσοκομειο και πλυση στομαχου, και γρηγορα.
Ναι έχω γίνει λιωμα όχι πολλές φορές και έχω κάνει υπέρτατες μαλακίες αλλά τα θυμάμαι ολα κανονικοτατα.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40713
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 15 Ιαν 2020, 10:22

Naida έγραψε:
15 Ιαν 2020, 08:03
[
Γιατί είναι αρχιδάκι; Για τα παρακάτω.
Πολλές φορές με υποτιμούμε, με έβριζε, με κορόιδευε, κάποτε με χτύπησε, με προσέβαλε, με πλήγωνε. Εγώ μεγάλωσα σε ένα πάρα πολύ κακοποιητικό περιβάλλον. Δεν είχα πάρει αγάπη από τους γονείς και δεν ήξερα να την αναγνωρίζω γύρω μου. Έτσι έμενα και μ’ αυτόν γιατί πίστευα ότι αυτό μου άξιζε και αφού δεν με δέρνει κάθε μέρα, δεν είναι και πολύ άσχημα. Με πίεζε πολύ στο σεξ.
Επίσης μου μοιάζει μουφοιστορια να καβλώνουν οι αναγνώστες, αλλά όπως και να έχει υπάρχουν πάρα μα πάρα πολλά αληθινά περιστατικά παρόμοια που έτσι γίνεται και αυτό άξιο αναφοράς σαν σε πραγματικό.
Φυσικά και είναι μουφοϊστορία. Το θέμα είναι ότι όλα αυτά είναι πρόλογος για να καταλήξει στην μαλακία στο τέλος, που εξήγησα γιατί είναι μαλακία.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40713
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 15 Ιαν 2020, 10:23

Γιάννης έγραψε:
15 Ιαν 2020, 01:47
hellegennes έγραψε:
15 Ιαν 2020, 01:42
Τα επιχειρήματά σου σε αυτό το νήμα συνοψίζονται όλα στο «έτσι είναι γιατί έτσι λέω».
Ρε παπαροβιόλη, όλα, μα ΟΛΑ σου τα επιχειρήματα, όχι μόνο σε αυτό το νήμα αλλά σε ολόκληρο αυτό το φόρουμ και στο προηγούμενο επίσης, συνοψίζονται σε αυτό ακριβώς το πράμα, συνεπώς άντε χέσε μας που θα μου την πεις κιόλας!
Όλα μου τα επιχειρήματα βασίζονται σε στοιχεία και λογική ανάλυση και όχι σ' αυτό που κάνεις εσύ «αυτό είναι Χ γιατί το λέω εγώ και σκάσε». :lol:
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40713
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 15 Ιαν 2020, 10:24

stavmanr έγραψε:
15 Ιαν 2020, 08:21
Ο στοιχηματισμός απαγορεύεται. Πολλώ δε μάλλον σε θέματα υγείας, ασφάλειας των συμμετεχόντων.
Αν σου έλεγα "βάζουμε στοίχημα το χέρι σου;" και δεχόσουν, θα είχα το δικαίωμα να σου κόψω το χέρι;
Άλλος που έχει παλαβώσει. Θέμα υγείας και ασφάλειας είναι το σεξ;
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40713
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 15 Ιαν 2020, 10:27

Naida έγραψε:
15 Ιαν 2020, 09:19
Άλλο να είσαι απλά σε μέθη κι άλλο το μεθύσι που δεν καταλαβαίνεις. Στην συγκεκριμένη περίπτωση σου λέει η άλλη ξερναγε. Και έπεσε αναίσθητη.
Αυτό είναι Σαββάτο βράδυ για κάθε φοιτητή στην Αγγλία. Άρα το σεξ μεταξύ φοιτητών είναι πάντα βιασμός.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 15 Ιαν 2020, 10:39

hellegennes έγραψε:
15 Ιαν 2020, 10:24
stavmanr έγραψε:
15 Ιαν 2020, 08:21
Ο στοιχηματισμός απαγορεύεται. Πολλώ δε μάλλον σε θέματα υγείας, ασφάλειας των συμμετεχόντων.
Αν σου έλεγα "βάζουμε στοίχημα το χέρι σου;" και δεχόσουν, θα είχα το δικαίωμα να σου κόψω το χέρι;
Άλλος που έχει παλαβώσει. Θέμα υγείας και ασφάλειας είναι το σεξ;
Το μη συναινετικό αποτελεί βιασμό.
Να συζητήσουμε αν ο βιασμός δημιουργεί πρόβλημα στην υγεία; :p2:

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 15 Ιαν 2020, 10:42

Naida έγραψε:
15 Ιαν 2020, 09:12
Ασέβαστος έγραψε:
15 Ιαν 2020, 08:55
Naida έγραψε:
14 Ιαν 2020, 23:33

Δηλαδή απ0 τα λεγόμενά σου να μην σας έχουμε εμπιστοσύνη όταν βγαίνουμε μαζί σας σαν παρέα. Να σας βλέπουμε σαν πιθανούς βιαστές να μην πίνουμε, να μην χαλαρώνουμε. Και εννοείται να μην φοράμε και τίποτα προκλητικό. Ούτε ευτυχώς δεν υπάρχει κουλτούρα βιασμού στην Ελλάδα. Και είχα πάρει.μια τρομάρα.
να μην εχετε εμπιστοσυνη στον εαυτο σας, αν το πιοτι σας σπρωχνει να κανετε πραγματα που μετα μετανιωνετε, ειδικα αν πινετε μεχρι αναισθησιας και κενου μνημης.
Στον εαυτό μας; Δεν φταίει η βιαζόμενη για τον βιασμό της, αφού δεν έχει τις αισθήσεις της. Φταίει ο βιαστής που εκμεταλλεύεται την αναισθησία .Με άλλα λόγια μας λέτε να μην έχουμε εμπιστοσύνη στους άντρες σε κανένα επίπεδο.
Σε αυτό το επίπεδο κακώς έχετε εμπιστοσύνη στους άντρες. :102:

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών