Αυνανίζονται μέσα στα σώματά μας

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
aljawn
Δημοσιεύσεις: 6237
Εγγραφή: 19 Απρ 2019, 20:19
Phorum.gr user: aljawn

Αυνανίζονται μέσα στα σώματά μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από aljawn » 19 Ιαν 2020, 20:42

Παρακαλώ πολύ τον σύντροφο Eθνικοκοινωνιστης σε αποκωδικοποίηση των κάτωθι γιολαντισμών:
Στοματικό δεν ήξερε ΚΑΝΕΙΣ απο αυτούς που γνώρισα. Τρείς το προσπάθησαν και κατέβαιναν με μια βαρεμάρα, μια ξενερωσιά προς τα κάτω, ακούμπαγαν για κανένα λεπτάκι την κλειτορίδα με λάθος τρόπο και τα παράταγαν, επέστρεφαν στην παρτάρα τους.
Εδώ και χρόνια έχουμε και την άλλη μόδα, το deep throating. Ναι μωρέ και δεν πνίγεσαι, ποιος χέστηκε;
Κοπέλες που έχει χαλαρώσει ο πρωκτός τους απ’ το κάθε μέρα πρωκτικό, αλλα δε μας νοιάζει μωρέ που ειναι 25 χρονών και ο πρωκτός είναι ανοιχτός ή έχει πρόπτωση ή που βγάζει αίμα ή που θα τα κάνουν επάνω τους σε λίγα χρόνια.
Αφού σε χαλάνε όλα κορίτσι μου, τι ασχολείσαι με το άθλημα;
Και φυσικά πρωκτικό μόνο η γυναίκα, εκείνοι όχι.
:o:o:o

Ακολουθεί η παράκρουση:
Αυτά πρέπει να αλλάξουν συλλογικά. Δεν εξαρτάται από εμένα και ΜΟΝΟ. Απο όλους μας εξαρτάται. Εγώ απορρίπτω τον Τακη που νομίζει οτι το πρωκτικό και το ντιπ θρόουτινγκ και το bdsm που είδε στις τσόντες (σε βάρος ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΜΟΝΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ) είναι εξ’ορισμού στο μενού, απορρίπτω τον Τάκη που περιμένει ότι θα πλένω τα σώβρακα του γιατί αυτά είναι γυναικείες δουλειές, οκ, παρακάτω τί γίνεται; Πόσοι αντι-Τάκηδες φαντάζεστε οτι υπάρχουν; Και οι Τάκηδες παρακάτω γνωρίζουν άλλες Μαρίες μικρότερες ή μεγαλύτερες με τη νοοτροπία “υπηρετώ τις ανάγκες του άνδρα για να είμαι αποδεκτή, για να με επιλέγουν, για να με πούν καυτή γυναίκα και άξια”. Αυτή είναι η νόρμα.
Οπότε αυτή τη μαλακία “γιατί το ανέχεσαι, είναι δική σου επιλογή κτλ” έτσι ανέμελα επειδή δεν αφορά εσάς, κόφτε την! Επίσης τα γενικόλογα “υπάρχουν και οι άλλοι”, που υποννούν πολλές φορές οτι εσύ κάνεις κάποιο λάθος, δεν μου λέει τίποτα! ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ αυτοι οι άλλοι;; Εσύ μπορεί να βρήκες τον Πελοπίδα που δεν σε πιέζει να κάνετε σέξ στο μπαλκόνι για να τον θαυμάσει η γειτονιά και να τον πεί άνδρα με πέταλα, αλλά βρήκες ΕΝΑΝ! ΕΝΑΝ!! Η νόρμα δεν είναι αυτή. ΕΓΩ και πολλές γυναίκες δεν τους βρίσκουμε! Το “υπάρχουν, ψάξε” δεν βοηθάει και εν πάση περιπτώσει ουτε Σερλοκ Χολμς είμαι, ούτε μέντιουμ για να ξέρω τί άνθρωποι είναι αυτοί που γνωρίζω ή πώς θα μου φερθούν στο σεξ ή στην συγκατοίκοιση εκ των προτέρων! Γιατί αν δεν το καταλαβαίνετε, αυτό μας ζητούν. Να προσέχουμε ΑΝΑ ΠΑΣΑ στιγμή, να είμαστε ντεντεκτιβς και μέντιουμ! Σε λένε και χαζή, που δεν κατάλαβες εκ των προτέρων. Έχουμε καταλήξει να φοβόμαστε και τη σκιά μας!
Ευτυχώς:
Πρόκειται να μετοικίσω σε άλλη χώρα Ευρωπαική για δουλειά. Εχω την περιέργεια να δω τί φρούτα θα συναντήσω κι εκεί…
Εν κατακλείδι:
Για όσες έχουμε καταλάβει την αδικία που βιώνουμε εμείς οι γυναίκες τα πράγματα είναι δύσκολα. Οι γνωριμίες γίνονται από τύχη, υπάρχουν τόσες παράμετροι. Δεν είναι έτσι απλά “άντε βρες άλλον, υπάρχουν άλλοι, κανε σωστές επιλογές” κτλ. Οι γυναίκες δεν έχουμε στάνταρ όχι επειδή είμαστε χαζές, αλλά επειδή δεν υπάρχουν άνδρες που προσφέρουν, μας το έβαλαν στο κεφάλι από μικρά και το βλέπαμε στη ζωή μας.
δηλαδή, με λίγα λόγια:
SpoilerShow
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
andy12gr
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: 08 Δεκ 2019, 09:20
Τοποθεσία: Πειραιάς

Re: Αυνανίζονται μέσα στα σώματά μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από andy12gr » 19 Ιαν 2020, 20:49

Ποιο ειναι το ερωτημα?
Αγάπης δε ουδέν μείζον ούτε ίσον εστί.

Άβαταρ μέλους
Βλήμα
Δημοσιεύσεις: 5555
Εγγραφή: 04 Ιαν 2020, 15:32

Re: Αυνανίζονται μέσα στα σώματά μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Βλήμα » 19 Ιαν 2020, 21:01

Κι εσένα τι σε πειράζει;
Θε' να πω και να ισχύουν όλα αυτά κατά πολύ λιγότερο απ' όσο λέει το άρθρο δεν λέει κάτι που να είναι κοινωνικά επιζήμιο. Αντιθέτως, αν κυκλοφορούν τέτοια άρθρα μπορείς να κάνεις τα απολύτως ελάχιστα και να φαντάζεις ως πρίγκηπας του παραμυθιού.
Ρε, τον Σιμπλίκιο Σιμπλικίσιμο τον διαβάσατε ή ακόμα;

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Αυνανίζονται μέσα στα σώματά μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 19 Ιαν 2020, 21:08

Δεν χρειάζεται ν' αναπαράγουμε με ποστ την αρρώστια, νομίζω..

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 22915
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Αυνανίζονται μέσα στα σώματά μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 19 Ιαν 2020, 21:12

Post in an epic thread
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
Lord Brum
Δημοσιεύσεις: 14671
Εγγραφή: 08 Δεκ 2018, 00:27
Phorum.gr user: coriander

Re: Αυνανίζονται μέσα στα σώματά μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lord Brum » 19 Ιαν 2020, 21:16

100 σελίδες +
Σκότωσε τον ζαίο που κρύβεις μέσα σου!

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Αυνανίζονται μέσα στα σώματά μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 19 Ιαν 2020, 21:18

ampa ε? :smt047
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37586
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Αυνανίζονται μέσα στα σώματά μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 19 Ιαν 2020, 21:51

η αλήθεια είναι ότι πολλοί άντρες είναι όπως τους περιγράφει η χίπισσα, αλλά δε περίμενα να μη δέχονται τόσοι πολλοί να τον παίρνουν από τον κώλο, αυτό ναι, είναι υπερβολικό, σεξιστικό και ναζί, αν είναι δυνατόν δηλαδή, σιγά τι θα πάθουνε.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29355
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Αυνανίζονται μέσα στα σώματά μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 19 Ιαν 2020, 21:54

Μόνο στο πρώτο έχει δίκιο η μαντάμ.

Τα υπόλοιπα, ασχολίαστα.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48026
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Αυνανίζονται μέσα στα σώματά μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 19 Ιαν 2020, 21:58

Στοματικό δεν ήξερε ΚΑΝΕΙΣ απο αυτούς που γνώρισα. Τρείς το προσπάθησαν
ταυτόχρονα? :o
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Αυνανίζονται μέσα στα σώματά μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 19 Ιαν 2020, 21:59

Kauldron έγραψε:
19 Ιαν 2020, 21:58
Στοματικό δεν ήξερε ΚΑΝΕΙΣ απο αυτούς που γνώρισα. Τρείς το προσπάθησαν
ταυτόχρονα? :o
λογικοι οι προβληματισμοι,δεν εχουν γνωρισει ομως πραγματικους ανδρες,μονο αγοριτσια soy boys :102:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Eθνικοκοινωνιστης την 19 Ιαν 2020, 21:59, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 27807
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: Αυνανίζονται μέσα στα σώματά μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 19 Ιαν 2020, 21:59

θα απαντησω στα βασικα γιατι ο εθνι αναλυει κατι συστηματα
aljawn έγραψε:
19 Ιαν 2020, 20:42

Στοματικό δεν ήξερε ΚΑΝΕΙΣ απο αυτούς που γνώρισα. Τρείς το προσπάθησαν και κατέβαιναν με μια βαρεμάρα, μια ξενερωσιά προς τα κάτω, ακούμπαγαν για κανένα λεπτάκι την κλειτορίδα με λάθος τρόπο και τα παράταγαν, επέστρεφαν στην παρτάρα τους.
στ αρχιδια μας
Εδώ και χρόνια έχουμε και την άλλη μόδα, το deep throating. Ναι μωρέ και δεν πνίγεσαι, ποιος χέστηκε;
relax your throat and make eye contact
Κοπέλες που έχει χαλαρώσει ο πρωκτός τους απ’ το κάθε μέρα πρωκτικό, αλλα δε μας νοιάζει μωρέ που ειναι 25 χρονών και ο πρωκτός είναι ανοιχτός ή έχει πρόπτωση ή που βγάζει αίμα ή που θα τα κάνουν επάνω τους σε λίγα χρόνια.
μυθος
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

Άβαταρ μέλους
νύχτα
Δημοσιεύσεις: 8657
Εγγραφή: 03 Μαρ 2019, 12:18

Re: Αυνανίζονται μέσα στα σώματά μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από νύχτα » 19 Ιαν 2020, 22:00

ελάχιστοι άνθρωποι αφιερώνουν χρόνο στα κορμιά των ανθρώπων
που ισχυρίζονται πως αγαπούν/ ποθούν
fear as night can’t be shut off

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48026
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Αυνανίζονται μέσα στα σώματά μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 19 Ιαν 2020, 22:01

Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
19 Ιαν 2020, 21:59
Kauldron έγραψε:
19 Ιαν 2020, 21:58
Στοματικό δεν ήξερε ΚΑΝΕΙΣ απο αυτούς που γνώρισα. Τρείς το προσπάθησαν
ταυτόχρονα? :o
λογικοι οι προβληματισμοι,δεν εχουν γνωρισει ομως πραγματικους ανδρες,μονο αγοριτσια soy boys :102:
Ε, τώρα που έρχονται οι μωαμεθανοί θ' "απελευθερωθούν".
Τις βλέπω να λένε η μια στην άλλη στο τηλέφωνο, "Ο Χασάν μ' αγαπάει, μου αγόρασε καινούργια αλυσίδα, τρία μέτρα. Σχεδόν μπορώ να βγώ απ' το δωμάτιο".
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Βλήμα
Δημοσιεύσεις: 5555
Εγγραφή: 04 Ιαν 2020, 15:32

Re: Αυνανίζονται μέσα στα σώματά μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Βλήμα » 19 Ιαν 2020, 22:01

To deep throating είναι τόσο διαδεδομένο όσο λέει η αρθογράφος;
Μου φαίνεται εξτρίμ. Ελπίζω να υπερβάλλει.
Ρε, τον Σιμπλίκιο Σιμπλικίσιμο τον διαβάσατε ή ακόμα;

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών