Αυνανίζονται μέσα στα σώματά μας

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Αυνανίζονται μέσα στα σώματά μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 20 Ιαν 2020, 15:36

Manos87 έγραψε:
20 Ιαν 2020, 15:26
aljawn έγραψε:
19 Ιαν 2020, 20:42
Παρακαλώ πολύ τον σύντροφο Eθνικοκοινωνιστης σε αποκωδικοποίηση των κάτωθι γιολαντισμών:
Στοματικό δεν ήξερε ΚΑΝΕΙΣ απο αυτούς που γνώρισα. Τρείς το προσπάθησαν και κατέβαιναν με μια βαρεμάρα, μια ξενερωσιά προς τα κάτω, ακούμπαγαν για κανένα λεπτάκι την κλειτορίδα με λάθος τρόπο και τα παράταγαν, επέστρεφαν στην παρτάρα τους.
Εδώ και χρόνια έχουμε και την άλλη μόδα, το deep throating. Ναι μωρέ και δεν πνίγεσαι, ποιος χέστηκε;
Κοπέλες που έχει χαλαρώσει ο πρωκτός τους απ’ το κάθε μέρα πρωκτικό, αλλα δε μας νοιάζει μωρέ που ειναι 25 χρονών και ο πρωκτός είναι ανοιχτός ή έχει πρόπτωση ή που βγάζει αίμα ή που θα τα κάνουν επάνω τους σε λίγα χρόνια.
Αφού σε χαλάνε όλα κορίτσι μου, τι ασχολείσαι με το άθλημα;
Και φυσικά πρωκτικό μόνο η γυναίκα, εκείνοι όχι.
:o:o:o

Ακολουθεί η παράκρουση:
Αυτά πρέπει να αλλάξουν συλλογικά. Δεν εξαρτάται από εμένα και ΜΟΝΟ. Απο όλους μας εξαρτάται. Εγώ απορρίπτω τον Τακη που νομίζει οτι το πρωκτικό και το ντιπ θρόουτινγκ και το bdsm που είδε στις τσόντες (σε βάρος ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΜΟΝΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ) είναι εξ’ορισμού στο μενού, απορρίπτω τον Τάκη που περιμένει ότι θα πλένω τα σώβρακα του γιατί αυτά είναι γυναικείες δουλειές, οκ, παρακάτω τί γίνεται; Πόσοι αντι-Τάκηδες φαντάζεστε οτι υπάρχουν; Και οι Τάκηδες παρακάτω γνωρίζουν άλλες Μαρίες μικρότερες ή μεγαλύτερες με τη νοοτροπία “υπηρετώ τις ανάγκες του άνδρα για να είμαι αποδεκτή, για να με επιλέγουν, για να με πούν καυτή γυναίκα και άξια”. Αυτή είναι η νόρμα.
Οπότε αυτή τη μαλακία “γιατί το ανέχεσαι, είναι δική σου επιλογή κτλ” έτσι ανέμελα επειδή δεν αφορά εσάς, κόφτε την! Επίσης τα γενικόλογα “υπάρχουν και οι άλλοι”, που υποννούν πολλές φορές οτι εσύ κάνεις κάποιο λάθος, δεν μου λέει τίποτα! ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ αυτοι οι άλλοι;; Εσύ μπορεί να βρήκες τον Πελοπίδα που δεν σε πιέζει να κάνετε σέξ στο μπαλκόνι για να τον θαυμάσει η γειτονιά και να τον πεί άνδρα με πέταλα, αλλά βρήκες ΕΝΑΝ! ΕΝΑΝ!! Η νόρμα δεν είναι αυτή. ΕΓΩ και πολλές γυναίκες δεν τους βρίσκουμε! Το “υπάρχουν, ψάξε” δεν βοηθάει και εν πάση περιπτώσει ουτε Σερλοκ Χολμς είμαι, ούτε μέντιουμ για να ξέρω τί άνθρωποι είναι αυτοί που γνωρίζω ή πώς θα μου φερθούν στο σεξ ή στην συγκατοίκοιση εκ των προτέρων! Γιατί αν δεν το καταλαβαίνετε, αυτό μας ζητούν. Να προσέχουμε ΑΝΑ ΠΑΣΑ στιγμή, να είμαστε ντεντεκτιβς και μέντιουμ! Σε λένε και χαζή, που δεν κατάλαβες εκ των προτέρων. Έχουμε καταλήξει να φοβόμαστε και τη σκιά μας!
Ευτυχώς:
Πρόκειται να μετοικίσω σε άλλη χώρα Ευρωπαική για δουλειά. Εχω την περιέργεια να δω τί φρούτα θα συναντήσω κι εκεί…
Εν κατακλείδι:
Για όσες έχουμε καταλάβει την αδικία που βιώνουμε εμείς οι γυναίκες τα πράγματα είναι δύσκολα. Οι γνωριμίες γίνονται από τύχη, υπάρχουν τόσες παράμετροι. Δεν είναι έτσι απλά “άντε βρες άλλον, υπάρχουν άλλοι, κανε σωστές επιλογές” κτλ. Οι γυναίκες δεν έχουμε στάνταρ όχι επειδή είμαστε χαζές, αλλά επειδή δεν υπάρχουν άνδρες που προσφέρουν, μας το έβαλαν στο κεφάλι από μικρά και το βλέπαμε στη ζωή μας.
δηλαδή, με λίγα λόγια:
SpoilerShow
Εικόνα
Ο ένοπλος αγώνας δεν τελειώνει ποτέ. Είναι μέχρι να τους τσιμπήσουμε στο ποπό ή το μπράτσο χωρίς να διακινδεύσουμε να μας καύσουν μαζικά σαν τα βατράχια μια ωραία πρωία σε κάποια ενδιαφέρουσα μάζωξη.
Όχι παιδιά τσιμπησιές έτσι ανεξέλεγκτα. Ρωτήστε πρώτα.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Naida την 20 Ιαν 2020, 15:39, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24531
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Αυνανίζονται μέσα στα σώματά μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 20 Ιαν 2020, 15:37

εγώ αρνούμαι να συμμετάσχω άλλο σε αυτό το νήμα γιατί κατέθεσα απλές αποστασιοποιημένες απόψεις χωρίς αξιολογικές κρίσεις για οποιονδήποτε, συμφωνώντας κατά βάση με τις παρατηρήσεις των κοριτσιών του Α Μπα και το γεγονός ότι διάφορες βλαμμένες[*] δε θα καταλάβαιναν τι έλεγα ακόμα και αν τους το έκανες κλύσμα μέχρι να πάθει πρόπτωση ο νωτιαίος μυελός των οστών το πληρώνω με επιθέσεις κατά της οικογένειάς μου.

[*] εδώ εννοώ _και_ εσένα μπλάκι, έχεις το δικαίωμα να πεταχτείς αν θες

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24531
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Αυνανίζονται μέσα στα σώματά μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 20 Ιαν 2020, 15:40

sys3x έγραψε:
20 Ιαν 2020, 15:24
foscilis έγραψε:
20 Ιαν 2020, 13:40
sys3x έγραψε:
20 Ιαν 2020, 13:24


Έλα ρε άντι τώρα, μόνο 30;
Δεν είναι εξωφρενικό αυτό τώρα;
Δεν το θεωρεί κανένας εξωφρενικό νούμερο.

Εξωφρενικό είναι να μην είναι τουλάχιστον οι 29 μαλάκες.

Τι στο διάολο σας αφαιρούν το κύκλωμα κατανόησης κειμένου στην κολυμπήθρα;
:smt023

Αυτό ακριβώς +το γεγονός ότι από τους 30 έβγαλε το συμπέρασμα για όλους.
Η γιαλός ή η βάρκα παιδιά.
σπάω προσωρινά τη σιωπή μου για να σου πω ότι έχεις δίκιο αλλά ματαιοπονείς.

Άβαταρ μέλους
blackpaint
Δημοσιεύσεις: 9596
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 00:37

Re: Αυνανίζονται μέσα στα σώματά μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από blackpaint » 20 Ιαν 2020, 15:44

foscilis έγραψε:
20 Ιαν 2020, 15:37
εγώ αρνούμαι να συμμετάσχω άλλο σε αυτό το νήμα γιατί κατέθεσα απλές αποστασιοποιημένες απόψεις χωρίς αξιολογικές κρίσεις για οποιονδήποτε, συμφωνώντας κατά βάση με τις παρατηρήσεις των κοριτσιών του Α Μπα και το γεγονός ότι διάφορες βλαμμένες[*] δε θα καταλάβαιναν τι έλεγα ακόμα και αν τους το έκανες κλύσμα μέχρι να πάθει πρόπτωση ο νωτιαίος μυελός των οστών το πληρώνω με επιθέσεις κατά της οικογένειάς μου.

[*] εδώ εννοώ _και_ εσένα μπλάκι, έχεις το δικαίωμα να πεταχτείς αν θες
με το συμπαθειο, αλλα εγραψες μονο ανυποστατες σεξιστικες μαλακιες, οπως κανεις συστηματικα τελευταια, με αποκορυφωση τις επικ παπαριες για την προπτωση.

Άβαταρ μέλους
A0ANACIVC
Δημοσιεύσεις: 663
Εγγραφή: 03 Ιαν 2020, 18:45

Re: Αυνανίζονται μέσα στα σώματά μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από A0ANACIVC » 20 Ιαν 2020, 15:46

Τσαγκαρουσιάνικη γραφή...

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24719
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Αυνανίζονται μέσα στα σώματά μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 20 Ιαν 2020, 15:49

Alien666 έγραψε:
20 Ιαν 2020, 14:53
Δημοκράτης έγραψε:
20 Ιαν 2020, 14:46
Alien666 έγραψε:
20 Ιαν 2020, 13:42
Εντωμεταξύ μου προέκυψε και μία απορία για τον Δημοκράτης

Αν ο άντρας έχει πάει με 30 είναι το ίδιο πόρνος με τη γυναίκα που έχει πάει με 30, ή μήπως τον θεωρείς μάγκα;

Γιατί αν έχει μόνο ο άντρας δικαίωμα να το κάνει και όχι η γυναίκα, τότε δεν νομίζω ότι είναι τόσο...δημοκρατικό.
Ποποοοο αρχίσαμε τις παπαριες ολκις. Δεν χρησιμοποίησα πουθενά τον όρο πορνη. Από χριστιανικής απόψεως σαφέστατα και ο άντρας και οι γυναίκα που γαμιουνται αβέρτα πορνοι είσαι αν και σε ανθρώπινο επίπεδο ελάχιστοι το κάνουν για την ηδονή, μάλλον έχουν προβλήματα να αποδεχθούν οι ίδιοι τους εαυτούς τους. Εγώ μίλησα καθαρά ως αξία ανθρώπου, αν μπορείς να τον την δεις σοβαρά κτλ.υπαρχει βέβαια μια διαφορά στο ότι στατιστικά υπάρχουν πολύ περισσότερες γυναίκες από ότι άντρες που δεν θα έχουν θέμα αν ο σύντροφος τους έχει πάρει την μισή Αθήνα και Θεσσαλονίκη. Πολλές μάλιστα γυναίκες θα πουν 'α εγώ θα τον αλλάξω' θα τον κάνω πιστό ενώ οι άντρες μάλλον θα πουν ότι η παρόλα είναι για ένα βραδυ Από βιολογικής άποψης επίσης είναι πιο χαζό να το κάνει μια γυναίκα γιατί κολλάει πολύ πιο εύκολα std. Στην τελική όμως όπως και να έχει οποίος ζει έτσι δικαίωμα του και ώρα του καλεί να κάνει παρέα με τον ερπη και τα άλλα παιδιά
Ε και οι άντρες που πηδάνε πολλές, ρισκάρουν να κολλήσουν σύφιλη και άλλα.

Ισότητα σημαίνει ότι θα κάνουμε (ως άνθρωποι) τα αδύνατα δυνατά, ώστε στην κοινωνική συμπεριφορά και στις επιλογές, να ισχύουν ακριβώς τα ίδια και για τα δύο φύλα.

Αν σε κάποιον δεν αρέσει η δικιά του να έχει πάει με 30 πριν από αυτόν, πρόβλημά του. Ας την χωρίσει ή ας συμβιβαστεί με την ιδέα.
Οι άντρες και οι γυναίκες δεν κολλάνε το ίδιο εύκολα τα std. Επίσης μάντεψε ο άντρας δεν μπορεί να πιάσει παιδί
Η ισότητα είναι μια μαλάκια και μισή του 20ου μισού του 20 αιώνα. Οι άντρες και οι γυναίκες δεν είναι φτιαγμένοι ίδιοι, δεν βιώνουν το σεξ και γενικώς την ζωή με το ίδιο τρόπο γιατί πολύ απλά ο ένας ζει με την επήρεια της τεστοστερωνης και η άλλη των οιστρογωνψν. Και εκεί είναι το όλο θέμα αντί να προσπαθήσουμε να κάνουμε τους άντρες πιο υπεύθυνους πήγαμε στο να κάνουμε τις γκόμενές πιο ανευθύνες.
Περαστικά σας

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24531
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Αυνανίζονται μέσα στα σώματά μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 20 Ιαν 2020, 15:58

Δε συμφωνώ με αυτή τη λογική στο σύνολό της αλλά συμφωνώ ότι υπάρχει μια ασυμμετρία ειδικά στο σεξ, αναρωτηθείτε γιατί το λενε ΣΕΞισμό και όχι π.χ. ΙΣΟΤισμό.

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23112
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Αυνανίζονται μέσα στα σώματά μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 20 Ιαν 2020, 16:00

Δημοκράτης έγραψε:
20 Ιαν 2020, 15:49
Alien666 έγραψε:
20 Ιαν 2020, 14:53
Δημοκράτης έγραψε:
20 Ιαν 2020, 14:46

Ποποοοο αρχίσαμε τις παπαριες ολκις. Δεν χρησιμοποίησα πουθενά τον όρο πορνη. Από χριστιανικής απόψεως σαφέστατα και ο άντρας και οι γυναίκα που γαμιουνται αβέρτα πορνοι είσαι αν και σε ανθρώπινο επίπεδο ελάχιστοι το κάνουν για την ηδονή, μάλλον έχουν προβλήματα να αποδεχθούν οι ίδιοι τους εαυτούς τους. Εγώ μίλησα καθαρά ως αξία ανθρώπου, αν μπορείς να τον την δεις σοβαρά κτλ.υπαρχει βέβαια μια διαφορά στο ότι στατιστικά υπάρχουν πολύ περισσότερες γυναίκες από ότι άντρες που δεν θα έχουν θέμα αν ο σύντροφος τους έχει πάρει την μισή Αθήνα και Θεσσαλονίκη. Πολλές μάλιστα γυναίκες θα πουν 'α εγώ θα τον αλλάξω' θα τον κάνω πιστό ενώ οι άντρες μάλλον θα πουν ότι η παρόλα είναι για ένα βραδυ Από βιολογικής άποψης επίσης είναι πιο χαζό να το κάνει μια γυναίκα γιατί κολλάει πολύ πιο εύκολα std. Στην τελική όμως όπως και να έχει οποίος ζει έτσι δικαίωμα του και ώρα του καλεί να κάνει παρέα με τον ερπη και τα άλλα παιδιά
Ε και οι άντρες που πηδάνε πολλές, ρισκάρουν να κολλήσουν σύφιλη και άλλα.

Ισότητα σημαίνει ότι θα κάνουμε (ως άνθρωποι) τα αδύνατα δυνατά, ώστε στην κοινωνική συμπεριφορά και στις επιλογές, να ισχύουν ακριβώς τα ίδια και για τα δύο φύλα.

Αν σε κάποιον δεν αρέσει η δικιά του να έχει πάει με 30 πριν από αυτόν, πρόβλημά του. Ας την χωρίσει ή ας συμβιβαστεί με την ιδέα.
Οι άντρες και οι γυναίκες δεν κολλάνε το ίδιο εύκολα τα std. Επίσης μάντεψε ο άντρας δεν μπορεί να πιάσει παιδί
Η ισότητα είναι μια μαλάκια και μισή του 20ου μισού του 20 αιώνα. Οι άντρες και οι γυναίκες δεν είναι φτιαγμένοι ίδιοι, δεν βιώνουν το σεξ και γενικώς την ζωή με το ίδιο τρόπο γιατί πολύ απλά ο ένας ζει με την επήρεια της τεστοστερωνης και η άλλη των οιστρογωνψν. Και εκεί είναι το όλο θέμα αντί να προσπαθήσουμε να κάνουμε τους άντρες πιο υπεύθυνους πήγαμε στο να κάνουμε τις γκόμενές πιο ανευθύνες.
Περαστικά σας
Η αντισύλληψη και οι προφυλάξεις έχουν προχωρήσει σε μεγάλο βαθμό. Δε λέω ότι δεν υπάρχουν κίνδυνοι για τη γυναίκα, αυτό που λέω είναι να μη χρησιμοποιούμε το ρίσκο (που είναι δικός της λογαριασμός) για να δικαιολογήσουμε τις δικές μας απαιτήσεις και προτιμήσεις.
Ζούμε σε μια οικονομία.

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22741
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Αυνανίζονται μέσα στα σώματά μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 20 Ιαν 2020, 16:01

Όποιος κάθεται και ασχολειται με πόσους πηδηχτηκε ο καθένας και η καθεμία, είναι κομπλεξικός κρετινος. Ούτε να ασχοληθείς δεν πρέπει με τέτοια γελοία άτομα, απλά προσπερνας γελώντας. Χάρη τους κανείς που πιάνεις και κουβέντα κιόλας, και γεμίζουν και άλλες σελίδες με την απύθμενη καφρίλα τους.

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24719
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Αυνανίζονται μέσα στα σώματά μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 20 Ιαν 2020, 16:09

Alien666 έγραψε:
20 Ιαν 2020, 16:00
Δημοκράτης έγραψε:
20 Ιαν 2020, 15:49
Alien666 έγραψε:
20 Ιαν 2020, 14:53


Ε και οι άντρες που πηδάνε πολλές, ρισκάρουν να κολλήσουν σύφιλη και άλλα.

Ισότητα σημαίνει ότι θα κάνουμε (ως άνθρωποι) τα αδύνατα δυνατά, ώστε στην κοινωνική συμπεριφορά και στις επιλογές, να ισχύουν ακριβώς τα ίδια και για τα δύο φύλα.

Αν σε κάποιον δεν αρέσει η δικιά του να έχει πάει με 30 πριν από αυτόν, πρόβλημά του. Ας την χωρίσει ή ας συμβιβαστεί με την ιδέα.
Οι άντρες και οι γυναίκες δεν κολλάνε το ίδιο εύκολα τα std. Επίσης μάντεψε ο άντρας δεν μπορεί να πιάσει παιδί
Η ισότητα είναι μια μαλάκια και μισή του 20ου μισού του 20 αιώνα. Οι άντρες και οι γυναίκες δεν είναι φτιαγμένοι ίδιοι, δεν βιώνουν το σεξ και γενικώς την ζωή με το ίδιο τρόπο γιατί πολύ απλά ο ένας ζει με την επήρεια της τεστοστερωνης και η άλλη των οιστρογωνψν. Και εκεί είναι το όλο θέμα αντί να προσπαθήσουμε να κάνουμε τους άντρες πιο υπεύθυνους πήγαμε στο να κάνουμε τις γκόμενές πιο ανευθύνες.
Περαστικά σας
Η αντισύλληψη και οι προφυλάξεις έχουν προχωρήσει σε μεγάλο βαθμό. Δε λέω ότι δεν υπάρχουν κίνδυνοι για τη γυναίκα, αυτό που λέω είναι να μη χρησιμοποιούμε το ρίσκο (που είναι δικός της λογαριασμός) για να δικαιολογήσουμε τις δικές μας απαιτήσεις και προτιμήσεις.
Η φάση είναι ότι νομίζεις ότι προσπαθώ να δικαιολογήσω το οτιδήποτε :lol:
Ανθρ πε μου στο είπε εξ αρχής θέλει κάποια να πάει με την μισή Αθήνα; ας πάει, αν περιμένει τώρα να μη τη δω ως προβληματική τότε δεν παίζει. Και όχι μόνο εγώ οι περισσότεροι άντρες δεν πρόκειται να δουν σοβαρά την πατρόλα. Είναι καθαρά θέμα εμπυστοαηνης

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24531
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Αυνανίζονται μέσα στα σώματά μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 20 Ιαν 2020, 16:16

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
20 Ιαν 2020, 16:01
Όποιος κάθεται και ασχολειται με πόσους πηδηχτηκε ο καθένας και η καθεμία, είναι κομπλεξικός κρετινος. Ούτε να ασχοληθείς δεν πρέπει με τέτοια γελοία άτομα, απλά προσπερνας γελώντας. Χάρη τους κανείς που πιάνεις και κουβέντα κιόλας, και γεμίζουν και άλλες σελίδες με την απύθμενη καφρίλα τους.
ορίστε και μετά λέτε ότι εγώ έχω άσχημη γνώμη για αυτές στο Α Μπα. ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ είμαι σε αυτό το νήμα σε σχέση με ό,τι τους έσουρε ο σοσιαλμπαχαλάκης.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37781
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Αυνανίζονται μέσα στα σώματά μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 20 Ιαν 2020, 16:23

foscilis έγραψε:
20 Ιαν 2020, 16:16
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
20 Ιαν 2020, 16:01
Όποιος κάθεται και ασχολειται με πόσους πηδηχτηκε ο καθένας και η καθεμία, είναι κομπλεξικός κρετινος. Ούτε να ασχοληθείς δεν πρέπει με τέτοια γελοία άτομα, απλά προσπερνας γελώντας. Χάρη τους κανείς που πιάνεις και κουβέντα κιόλας, και γεμίζουν και άλλες σελίδες με την απύθμενη καφρίλα τους.
ορίστε και μετά λέτε ότι εγώ έχω άσχημη γνώμη για αυτές στο Α Μπα. ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ είμαι σε αυτό το νήμα σε σχέση με ό,τι τους έσουρε ο σοσιαλμπαχαλάκης.
:D
Ναι αλλά πόσο πιθανό είναι να καταλάβει αυτό που έγραψες; *
Ματαιοπονώ αλλά δεν είμαι μόνος μου, ήθελα να πω δηλαδή ότι το ξέρω και αν και δεν έχει και ιδιαίτερη σημασία, ευχαριστώ.


*την ίδια στιγμή που ο ίδιος δεν καταλαβαίνει τι λέει αυτό ε.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37781
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Αυνανίζονται μέσα στα σώματά μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 20 Ιαν 2020, 16:26

Τέλος πάντων, όλοι είμαστε καλοί φίλοι εδώ μέσα και προσπαθούμε να βοηθάμε, όσο μπορούμε βέβαια.
😊
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24531
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Αυνανίζονται μέσα στα σώματά μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 20 Ιαν 2020, 16:40

και πάνω σε αυτό που είπε ο φίλος μπλάκι, το αγαπημένο μου αντιπαράδειγμα σαν βοθρομπλόγκερ έγραφε για κάμποσα χρόνια με το νι και με το σίγμα πώς πήγε με κάθε μα κάθε γκόμενο που βγήκε/συναντήθηκε/έκανε σεξ. Δηλαδή βασικά το tag cloud όπου το μέγεθος της κάθε λέξης είναι ανάλογο με τη συχνότητά του ήταν έτσι:


Εικόνα

Αντίθετα με τον ισχυρισμό του μπλάκι δεν ξέρω ούτε έναν άντρα να το έχει κάνει αυτό. Το πολύ πολύ να λέει για τα γαμήσια του και τα ραντεβού του στους φίλους του. Όχι σε ολόκληρο το Ιντερνετ. Γιατί θα τον θεωρήσουν βαθύτατα προβληματικό, σεξιστή και ανώμαλο. Και καλά θα του κάνουν.

Ενώ στις γυναίκες είναι ολόκληρο genre και θεωρείται και αντισεξιστικό.

Φανταστείτε μόνο τι θα ακούγαμε αν είχε ανοίξει θέμα με κάποιον 32 χρονών να παραπονιέται ότι έχει γαμήσει 30 γυναικες και καμία δεν ξέρει να κάνει ενα τσιμπούκι της προκοπής, όλες θέλουν τις μαλακίες που βλέπουν στα τούρκικα σήριαλ κλπ κλπ.

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Αυνανίζονται μέσα στα σώματά μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 20 Ιαν 2020, 16:41

ενα ολοκληρο νημα αντεγκλησεων ωστε να δωθει η απαντηση καταληγοντας στο προφανες και να ειμαστε ολοι ευχαριστημενοι :102:

Εικόνα

Εικόνα

:g030:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών