Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 24 Ιαν 2020, 13:11

Alien666 έγραψε:
24 Ιαν 2020, 13:06
Naida έγραψε:
24 Ιαν 2020, 13:03
Alien666 έγραψε:
24 Ιαν 2020, 12:50


fixed. Εκεί που διαφωνώ με σένα και με τη don 't speak που μίλησε προηγουμένως, είναι ότι αυτός που έχει διαταραγμένη λίμπιντο, δεν πρόκειται να διορθωθεί με κατήχηση και με κύρηγμα.

Η φεμινιστική λογική που λέει "διδάξτε τους άντρες να μη βιάζουν" είναι εκτός πραγματικότητας απ' όλες τις απόψεις.
Οχι δεν λέει κανείς ότι θα συνετιστει ο άρρωστος. Αυτό που λέμε είναι ότι πρέπει να αλλάξει η στάση της κοινωνίας απέναντι στα θύματα αλλά και στην ανεκτικότητα απέναντι σε συμπεριφορές παραβιάζουν όρια και ελευθερίες.
Αυτό το λες εσύ κι εγώ και είναι πολύ σωστό. Αυτό που είπες παραπάνω (και που το λέτε οι φεμινίστριες) είναι ότι η νοοτροπία της κοινωνίας ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ τους βιαστές. Αρα ότι αν αλλάξει η νοοτροπία, θα εξαλειφθούν οι βιασμοί. Αυτό δεν ισχύει.
Και όμως δημιουργεί ή αν θες καλύτερα καλλιεργεί το έδαφος να θεωρήσουν ας πούμε δικαίωμα τους να βιάσουν; να δικαιολογήσουν τον εαυτό τους; κάπως έτσι.
Σε πολλά μυαλά τριγυρνούν διάφορες ιδέες. Δεν τις πραγματοποιούν όλοι.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14599
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 24 Ιαν 2020, 13:11

sys3x έγραψε:
24 Ιαν 2020, 13:09
Έχω καταφέρει χρυσαυγίτη να τον κάνω να ψηφίσει σρζ και ζαίο να ψηφίσει βαρουφάκερ, από το ένα άκρο στο άλλο δηλαδή, πιστεύω ότι σε 2 με 3 συνεδρίες θα τις κάνω να πούνε μόνες τους στο τέλος ότι είναι λευκά προνομιούχα σκουπίδια και χωρίς να τις φέρω καν αντίρρηση αυτό :003:, αν δε προχωρήσουμε λίγο ακόμα παίζει να ξαναβάλω την ΧΑ στην βουλή με αυτές τις παλαβιάρες, είναι εντελώς ανισόρροπες.
Βασικά είναι μικρά τρομαγμένα και ταυτόχρονα τρομερά επιθετικά κοριτσάκια, αυτό που μου έκανε τεράστια εντύπωση είναι τα δύο με τρία αγοράκια που κουβαλάνε πάντα μαζί τους, τόσες φορές που ήρθανε δεν έχουμε ακούσει καν, καν την φωνή τους ρε μαλάκες.
:lol:
Απίθανα πράματα.
:D
Εσύ τι ψηφίζεις, τύπε;
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 24 Ιαν 2020, 13:13

Εσείς που λέτε για νταντι ισουζ, σκεφτείτε όσοι λένε για φεμιναζι, πρόκληση από το θύμα κτλ το μαμι ισουζ που έχετε.

Feindflug έγραψε:
24 Ιαν 2020, 13:11
sys3x έγραψε:
24 Ιαν 2020, 13:09
Έχω καταφέρει χρυσαυγίτη να τον κάνω να ψηφίσει σρζ και ζαίο να ψηφίσει βαρουφάκερ, από το ένα άκρο στο άλλο δηλαδή, πιστεύω ότι σε 2 με 3 συνεδρίες θα τις κάνω να πούνε μόνες τους στο τέλος ότι είναι λευκά προνομιούχα σκουπίδια και χωρίς να τις φέρω καν αντίρρηση αυτό :003:, αν δε προχωρήσουμε λίγο ακόμα παίζει να ξαναβάλω την ΧΑ στην βουλή με αυτές τις παλαβιάρες, είναι εντελώς ανισόρροπες.
Βασικά είναι μικρά τρομαγμένα και ταυτόχρονα τρομερά επιθετικά κοριτσάκια, αυτό που μου έκανε τεράστια εντύπωση είναι τα δύο με τρία αγοράκια που κουβαλάνε πάντα μαζί τους, τόσες φορές που ήρθανε δεν έχουμε ακούσει καν, καν την φωνή τους ρε μαλάκες.
:lol:
Απίθανα πράματα.
:D
Εσύ τι ψηφίζεις, τύπε;
Για τον εαυτό του λέει.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Naida την 24 Ιαν 2020, 13:15, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37505
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 24 Ιαν 2020, 13:14

Feindflug έγραψε:
24 Ιαν 2020, 13:11
sys3x έγραψε:
24 Ιαν 2020, 13:09
Έχω καταφέρει χρυσαυγίτη να τον κάνω να ψηφίσει σρζ και ζαίο να ψηφίσει βαρουφάκερ, από το ένα άκρο στο άλλο δηλαδή, πιστεύω ότι σε 2 με 3 συνεδρίες θα τις κάνω να πούνε μόνες τους στο τέλος ότι είναι λευκά προνομιούχα σκουπίδια και χωρίς να τις φέρω καν αντίρρηση αυτό :003:, αν δε προχωρήσουμε λίγο ακόμα παίζει να ξαναβάλω την ΧΑ στην βουλή με αυτές τις παλαβιάρες, είναι εντελώς ανισόρροπες.
Βασικά είναι μικρά τρομαγμένα και ταυτόχρονα τρομερά επιθετικά κοριτσάκια, αυτό που μου έκανε τεράστια εντύπωση είναι τα δύο με τρία αγοράκια που κουβαλάνε πάντα μαζί τους, τόσες φορές που ήρθανε δεν έχουμε ακούσει καν, καν την φωνή τους ρε μαλάκες.
:lol:
Απίθανα πράματα.
:D
Εσύ τι ψηφίζεις, τύπε;
Βαρουφάκερ στις εβροεκλογές.
Είναι το ίνδαλμα μου, θέλω όταν μεγαλώσω να γίνω σαν αυτόν.
Εσύ;
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37505
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 24 Ιαν 2020, 13:16

Naida έγραψε:
24 Ιαν 2020, 13:13
Εσείς που λέτε για νταντι ισουζ, σκεφτείτε όσοι λένε για φεμιναζι, πρόκληση από το θύμα κτλ το μαμι ισουχ έχετε.

Feindflug έγραψε:
24 Ιαν 2020, 13:11
sys3x έγραψε:
24 Ιαν 2020, 13:09
Έχω καταφέρει χρυσαυγίτη να τον κάνω να ψηφίσει σρζ και ζαίο να ψηφίσει βαρουφάκερ, από το ένα άκρο στο άλλο δηλαδή, πιστεύω ότι σε 2 με 3 συνεδρίες θα τις κάνω να πούνε μόνες τους στο τέλος ότι είναι λευκά προνομιούχα σκουπίδια και χωρίς να τις φέρω καν αντίρρηση αυτό :003:, αν δε προχωρήσουμε λίγο ακόμα παίζει να ξαναβάλω την ΧΑ στην βουλή με αυτές τις παλαβιάρες, είναι εντελώς ανισόρροπες.
Βασικά είναι μικρά τρομαγμένα και ταυτόχρονα τρομερά επιθετικά κοριτσάκια, αυτό που μου έκανε τεράστια εντύπωση είναι τα δύο με τρία αγοράκια που κουβαλάνε πάντα μαζί τους, τόσες φορές που ήρθανε δεν έχουμε ακούσει καν, καν την φωνή τους ρε μαλάκες.
:lol:
Απίθανα πράματα.
:D
Εσύ τι ψηφίζεις, τύπε;
Για τον εαυτό του λέει.
Μην μιλάς εκ μέρους μου σε παρακαλώ.
Εδώ είμαι.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14599
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 24 Ιαν 2020, 13:16

sys3x έγραψε:
24 Ιαν 2020, 13:14
Feindflug έγραψε:
24 Ιαν 2020, 13:11
sys3x έγραψε:
24 Ιαν 2020, 13:09
Έχω καταφέρει χρυσαυγίτη να τον κάνω να ψηφίσει σρζ και ζαίο να ψηφίσει βαρουφάκερ, από το ένα άκρο στο άλλο δηλαδή, πιστεύω ότι σε 2 με 3 συνεδρίες θα τις κάνω να πούνε μόνες τους στο τέλος ότι είναι λευκά προνομιούχα σκουπίδια και χωρίς να τις φέρω καν αντίρρηση αυτό :003:, αν δε προχωρήσουμε λίγο ακόμα παίζει να ξαναβάλω την ΧΑ στην βουλή με αυτές τις παλαβιάρες, είναι εντελώς ανισόρροπες.
Βασικά είναι μικρά τρομαγμένα και ταυτόχρονα τρομερά επιθετικά κοριτσάκια, αυτό που μου έκανε τεράστια εντύπωση είναι τα δύο με τρία αγοράκια που κουβαλάνε πάντα μαζί τους, τόσες φορές που ήρθανε δεν έχουμε ακούσει καν, καν την φωνή τους ρε μαλάκες.
:lol:
Απίθανα πράματα.
:D
Εσύ τι ψηφίζεις, τύπε;
Βαρουφάκερ στις εβροεκλογές.
Είναι το ίνδαλμα μου, θέλω όταν μεγαλώσω να γίνω σαν αυτόν.
Εσύ;
Δεν ψηφίζω, τύπε.
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 24 Ιαν 2020, 13:17

sys3x έγραψε:
24 Ιαν 2020, 13:16
Naida έγραψε:
24 Ιαν 2020, 13:13
Εσείς που λέτε για νταντι ισουζ, σκεφτείτε όσοι λένε για φεμιναζι, πρόκληση από το θύμα κτλ το μαμι ισουχ έχετε.

Feindflug έγραψε:
24 Ιαν 2020, 13:11

Εσύ τι ψηφίζεις, τύπε;
Για τον εαυτό του λέει.
Μην μιλάς εκ μέρους μου σε παρακαλώ.
Εδώ είμαι.
Δε μπορώ, με προκαλούν τα ρούχα που φοράς.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37505
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 24 Ιαν 2020, 13:18

Ω μάμι, ω μάμι μάμι, ωχ παναήαμ.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 68216
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 24 Ιαν 2020, 13:19

Naida έγραψε:
24 Ιαν 2020, 12:55
ΓΑΛΗ έγραψε:
24 Ιαν 2020, 12:47
Naida έγραψε:
24 Ιαν 2020, 12:44
Ούτε η ομορφιά ούτε το ντύσιμο. Το άρρωστο μυαλό σε συνδυασμό με την νοοτροπία της εκαστοτε κοινωνίας.
Εσύ θεωρείς όλες τις τσιρλίντερς των πλατειών, ως φορείς υγιών μυαλών;
Αυτά που διατυπώνουν σαφώς. Εδώ υπάρχουν ανάμεσα μας άνθρωποι που θεωρούν ένα κομμάτι ύφασμα ή την έλλειψη του αφορμή να γίνει συνέπεια ο βιασμός. Αντε βγάλε άκρη με δαύτους.
Όταν αναφέρεσαι σε "αυτά που διατυπώνουν" τι εννοείς ακριβώς;

Το ποιηματάκι της πλατείας ή και τις επί μέρους αναλύσεις για το θέμα, από συγκεκριμένα πρόσωπα ή φορείς;
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 22577
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 24 Ιαν 2020, 13:20

ΓΑΛΗ έγραψε:
24 Ιαν 2020, 13:04
Alien666 έγραψε:
24 Ιαν 2020, 12:54
ΓΑΛΗ έγραψε:
24 Ιαν 2020, 12:40


Ναι, αλλά δεν μπορούμε να παίρνουμε ως σοβαρό επιχείρημα τους βιασμούς σε χώρες που οι γυναίκες καλύπτονται πατόκορφα για να αποδείξουμε ότι το προκλητικό ντύσιμο δεν επηρεάζει τους εν δυνάμει βιαστές στις δυτικές χώρες.

Αυτό θα μέτραγε μόνον αν υπήρχαν στατιστικά για τη σύγκριση των βιασμών μεταξύ καλυμμένων πατόκορφα γυναικών και γυναικών με προκλητικό ντύσιμο στις ίδιες χώρες.

Αλλά σιγά μην μπουν σε διαδικασία ανάλυσης αυτών των ασήμαντων λεπτομερειών, οι έγκυροι αναλυτές. :lol:

Οι έγκυροι αναλυτές, σου λένε το εξής απλό: Αν θεωρείς εσύ, ο Ελληγενής κλπ ότι το προκλητικό ντύσιμο λειτουργεί σαν πρόκληση για τους βιαστές, έχεις κάθε δικαίωμα να το υποστηρίζεις. Η έρευνα αφορά μόνο τα δεδομένα που υπάρχουν ήδη.

Απλώς σου λέει ότι τα θύματα που έχουν βιαστεί ως τώρα, δεν ήταν όλα προκλητικά ντυμένα.

Αρα σου λέει να μη θεωρείς ότι όσες βιάστηκαν ήδη ήταν προκλητικά ντυμένες.
Κι εγώ λέω ότι το δείγμα είναι απολύτως αναξιόπιστο γιατί συγκρίνει και ισοπεδώνει ταυτοχρόνως, δύο τελείως διαφορετικά πεδία.

Είναι σα να λέει κάποιος ότι επειδή το χ% ποσοστό γυναικών παγκοσμίως υπέστησαν κλειτοριδεκτομή, το ίδιο ποσοστό των Ελλήνων, Ισλανδών ή Βέλγων πολιτών, έχει νοοτροπία κλειτοριδεκτομής.
Οι αναλύσεις που περιλαμβάνουν τη μέση ανατολή, έχουν γίνει χωριστά. Στη δύση, αυτές που έχουν βιασθεί, έχουν βιασθεί ανεξαρτήτως ντυσίματος.
Ζούμε σε μια οικονομία.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37505
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 24 Ιαν 2020, 13:21

Feindflug έγραψε:
24 Ιαν 2020, 13:16
sys3x έγραψε:
24 Ιαν 2020, 13:14
Feindflug έγραψε:
24 Ιαν 2020, 13:11

Εσύ τι ψηφίζεις, τύπε;
Βαρουφάκερ στις εβροεκλογές.
Είναι το ίνδαλμα μου, θέλω όταν μεγαλώσω να γίνω σαν αυτόν.
Εσύ;
Δεν ψηφίζω, τύπε.
Καλά κάνεις, έτσι δείχνεις εμπιστοσύνη στην κρίση των συμπολιτών σου, μέχρι στιγμής πως σε πάει; λαό λακά;
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 24 Ιαν 2020, 13:23

ΓΑΛΗ έγραψε:
24 Ιαν 2020, 13:19
Naida έγραψε:
24 Ιαν 2020, 12:55
ΓΑΛΗ έγραψε:
24 Ιαν 2020, 12:47


Εσύ θεωρείς όλες τις τσιρλίντερς των πλατειών, ως φορείς υγιών μυαλών;
Αυτά που διατυπώνουν σαφώς. Εδώ υπάρχουν ανάμεσα μας άνθρωποι που θεωρούν ένα κομμάτι ύφασμα ή την έλλειψη του αφορμή να γίνει συνέπεια ο βιασμός. Αντε βγάλε άκρη με δαύτους.
Όταν αναφέρεσαι σε "αυτά που διατυπώνουν" τι εννοείς ακριβώς;

Το ποιηματάκι της πλατείας ή και τις επί μέρους αναλύσεις για το θέμα, από συγκεκριμένα πρόσωπα ή φορείς;
Εσύ σε τι αναφέρεσαι;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37505
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 24 Ιαν 2020, 13:27

Η ναδάη παιδιά που λέτε χαίρεται που πνίγονται μικρά παιδάκια στο Αιγαίο, δε ξέρω κιόλας δηλαδή αν το εννοεί αλλά έτσι λέει, ότι χαίρεται.
Συμφωνήσαμε με την ναδάη να μιλάω εκ μέρους της γι αυτό σας το λέω και επειδή ντρέπεται να το πει μόνη της και επειδή σας σέβεται θέλει να το γνωρίζετε όλοι αυτό και με είπε να σας το πω εγώ.
:D

Είμαστε πολύ καλοί φίλοι και όπως την επιτρέπω εγώ να μιλάει εκ μέρους μου έτσι κάνει κι αυτή.
Μόνο φίλοι όμως ε.
:wink
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37505
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 24 Ιαν 2020, 13:29

Η ναδάη επίσης θέλει να ξέρετε όλοι τι ψηφίζει, όποιος ενδιαφέρεται ας με ρωτήσει να του πω.
:D
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37505
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 24 Ιαν 2020, 13:35

stargazer έγραψε:
24 Ιαν 2020, 13:03
sys3x έγραψε:
24 Ιαν 2020, 12:58

Αν ξεπεράσεις το θρέσχολντ του δεκάλεπτου (όσο είναι για σένα τέλος πάντων) είναι αγνή αγνότατη απόλαυση.
Δε κάνω καθόλου πλάκα, έχουν να φανούν δύο τρεις βδομάδες και μου χουν λείψει.
:D
Δεν είμαι σίγουρος αν δεν το λες για πλάκα, αλλά έτσι είναι
Σοβαρότατα το λέω αλλά δεν έχει πολύ πλάκα;
:D
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών