Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40136
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 24 Ιαν 2020, 14:45

Naida έγραψε:
24 Ιαν 2020, 14:21
https://www.iefimerida.gr/news/378751/p ... ataggelies
Στη χώρα μας οι βιασμοί ξεπερνούν τους 4.500 τον χρόνο, αλλά ένα μικρό ποσοστό καταγγέλλεται στις αρχές, δηλώνει ο πρόεδρος της Ελληνικής Ιατροδικαστικής Εταιρείας, Γρηγόρης Λέων.

. «Κάποια θύματα πιστεύουν ότι το να καταγγείλουν την πράξη θα είναι μία επιπλέον ταλαιπωρία γι΄ αυτά και πιθανά δεν θα δικαιωθούν», συμπληρώνει.



Ξυπνάτε καμία φορά και προσγειωθείτε.
Πόσες βιασμένες γυναίκες γνωρίζεις; Γιατί στατιστικά θα πρέπει να ξέρεις καμμιά 10αριά με βάση αυτό το νούμερο. Προσωπικά δεν γνωρίζω καμμία, αλλά μπορεί να είμαι η εξαίρεση.

Επιπροσθέτως, αυτό δεν αλλάζει την αναλογία βιασμών. Είμαστε η πιο ασφαλής χώρα της Ευρώπης. Αυτό δεν αλλάζει.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 24 Ιαν 2020, 14:46

Ασέβαστος έγραψε:
24 Ιαν 2020, 14:39
Naida έγραψε:
24 Ιαν 2020, 14:21

https://www.iefimerida.gr/news/378751/p ... ataggelies
Στη χώρα μας οι βιασμοί ξεπερνούν τους 4.500 τον χρόνο, αλλά ένα μικρό ποσοστό καταγγέλλεται στις αρχές, δηλώνει ο πρόεδρος της Ελληνικής Ιατροδικαστικής Εταιρείας, Γρηγόρης Λέων.

. «Κάποια θύματα πιστεύουν ότι το να καταγγείλουν την πράξη θα είναι μία επιπλέον ταλαιπωρία γι΄ αυτά και πιθανά δεν θα δικαιωθούν», συμπληρώνει.



Ξυπνάτε καμία φορά και προσγειωθείτε.
ενω σε αλλες χωρες τους καταγγελουν ολους;

δεν μου ειπες ομως, ποια χωρα νομιζεις οτι εχει τη λιγοτερη κουλτουρα βιασμου, και αν θα ηθελες να εχουμε τα δικα τους ποσοστα βιασμων.
Κάτσε ρε ασέβαστε για να καταλάβω, εσένα σε απασχολεί αν έχουμε λιγότερους βιασμούς από άλλες χώρες ή περισσότερους;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
stargazer
Δημοσιεύσεις: 820
Εγγραφή: 24 Μάιος 2019, 11:55

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stargazer » 24 Ιαν 2020, 14:48

Naida έγραψε:
24 Ιαν 2020, 14:44
stargazer έγραψε:
24 Ιαν 2020, 14:40
Eγω στηρίζω με όλα το να πηγαίνει το θύμα βιασμού στην αστυνομία

Δεν είναι μόνο ότι πρέπει να τιμωρηθεί ο δράστης

Πρέπει να προστατευτεί και το επόμενο θύμα.

Δεν ξέρω αν υπάρχει κάτι ήδη, αλλά θα πρέπει και απ την πλευρά των αρχών να γίνεται αυτό σε ένα πολύ διακριτικό πλαίσιο


Μπορούμε να κάνουμε κάτι σε αυτή την κατεύθυνση, εκτός από υστερικές τσιρίδες για πατριαρχία;
Φυσικά.

Να πείτε σε μια κοπέλα που βιάστηκε ότι
" αν ντύνεσαι προκλητικά να είσαι έτοιμη να υποστείς τις συνέπειες"
Να το κάνετε διαφημιστικό να ξέρουν όλες οι κοπέλες πως θα χειριστούν μια τέτοια κατάσταση.
Είπα εκτός από υστερικές τσιρίδες

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 24 Ιαν 2020, 14:56

hellegennes έγραψε:
24 Ιαν 2020, 14:45
Naida έγραψε:
24 Ιαν 2020, 14:21
https://www.iefimerida.gr/news/378751/p ... ataggelies
Στη χώρα μας οι βιασμοί ξεπερνούν τους 4.500 τον χρόνο, αλλά ένα μικρό ποσοστό καταγγέλλεται στις αρχές, δηλώνει ο πρόεδρος της Ελληνικής Ιατροδικαστικής Εταιρείας, Γρηγόρης Λέων.

. «Κάποια θύματα πιστεύουν ότι το να καταγγείλουν την πράξη θα είναι μία επιπλέον ταλαιπωρία γι΄ αυτά και πιθανά δεν θα δικαιωθούν», συμπληρώνει.



Ξυπνάτε καμία φορά και προσγειωθείτε.
Πόσες βιασμένες γυναίκες γνωρίζεις; Γιατί στατιστικά θα πρέπει να ξέρεις καμμιά 10αριά με βάση αυτό το νούμερο. Προσωπικά δεν γνωρίζω καμμία, αλλά μπορεί να είμαι η εξαίρεση.

Επιπροσθέτως, αυτό δεν αλλάζει την αναλογία βιασμών. Είμαστε η πιο ασφαλής χώρα της Ευρώπης. Αυτό δεν αλλάζει.
Μιλά μου λίγο και με στατιστικά για το πόσα θύματα βιασμού ήταν προκλητικά ντυμένα.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40136
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 24 Ιαν 2020, 14:57

Εγώ σε ρώτησα. Περιμένω μια απάντηση για να δω αν θα συνεχίζεις να το υποστηρίζεις και μην πετάς την μπάλα στην εξέδρα. Να σέβεσαι τους κανόνες της συζήτησης.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 68224
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 24 Ιαν 2020, 14:58

Naida έγραψε:
24 Ιαν 2020, 14:44


Να πείτε σε μια κοπέλα που βιάστηκε ότι
" αν ντύνεσαι προκλητικά να είσαι έτοιμη να υποστείς τις συνέπειες"
Να το κάνετε διαφημιστικό να ξέρουν όλες οι κοπέλες πως θα χειριστούν μια τέτοια κατάσταση.
ΓΑΛΗ έγραψε:
24 Ιαν 2020, 11:40
Alien666 έγραψε:
24 Ιαν 2020, 11:25
Είδε κανείς σας ότι έχει αποδειχτεί ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΑ ότι το ντύσιμο δεν προκαλεί τους βιαστές; Το άρθρο το ανέβασα παραπάνω.
Έχουμε αναφέρει 200 φορές ότι

α) άλλο πράγμα το προκλητικό ντύσιμο και άλλο το συνολικό πακέτο (ντύσιμο + συμπεριφορά + χώρος)
β) άλλο το να επιτεθεί κάποιος άγνωστος στην οποιαδήποτε (προκλητικά ή σεμνά ντυμένη) και άλλο η κατάληξη μιας διαδικασίας που έχει ξεκινήσει ως συναινετική (ή μπορεί να εκληφθεί ως τέτοια)
γ) γενικώς, άλλο ο βιασμός που επιχειρείται ή καταλήγει μεταξύ αγνώστων, όπου ο δράστης δεν έχει προσωπική σχέση με το θύμα και άλλο μια ερωτική πράξη (βίαιη ή μη) που μπορεί να εκληφθεί ως βιασμός μεταξύ γνωστών.

Το 90% του θέματος παίζει στην επανάληψη "δηλαδή θεωρείτε ότι αν μια γυναίκα ντυθεί προκλητικά δικαιολογείται ο βιασμός της;"

Στο ίδιο ακριβώς πλαίσιο που παίζει το "α, ώστε θέλετε να πνίγουμε τους μετανάστες, εεεε;"

Και κατά τα φαινόμενα, θα συνεχίσει σε αυτόν τον ρυθμό. :lol:

Το μόνο που μένει είναι η χρονομέτρηση της επανάληψης. :lol:
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 24 Ιαν 2020, 15:00

stargazer έγραψε:
24 Ιαν 2020, 14:48
Naida έγραψε:
24 Ιαν 2020, 14:44
stargazer έγραψε:
24 Ιαν 2020, 14:40
Eγω στηρίζω με όλα το να πηγαίνει το θύμα βιασμού στην αστυνομία

Δεν είναι μόνο ότι πρέπει να τιμωρηθεί ο δράστης

Πρέπει να προστατευτεί και το επόμενο θύμα.

Δεν ξέρω αν υπάρχει κάτι ήδη, αλλά θα πρέπει και απ την πλευρά των αρχών να γίνεται αυτό σε ένα πολύ διακριτικό πλαίσιο


Μπορούμε να κάνουμε κάτι σε αυτή την κατεύθυνση, εκτός από υστερικές τσιρίδες για πατριαρχία;
Φυσικά.

Να πείτε σε μια κοπέλα που βιάστηκε ότι
" αν ντύνεσαι προκλητικά να είσαι έτοιμη να υποστείς τις συνέπειες"
Να το κάνετε διαφημιστικό να ξέρουν όλες οι κοπέλες πως θα χειριστούν μια τέτοια κατάσταση.
Είπα εκτός από υστερικές τσιρίδες
Ε εντάξει δεν τσιριζετε κιόλας. Εσείς είστε οι σοβαροί.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
stargazer
Δημοσιεύσεις: 820
Εγγραφή: 24 Μάιος 2019, 11:55

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stargazer » 24 Ιαν 2020, 15:03

Naida έγραψε:
24 Ιαν 2020, 15:00
stargazer έγραψε:
24 Ιαν 2020, 14:48
Naida έγραψε:
24 Ιαν 2020, 14:44


Φυσικά.

Να πείτε σε μια κοπέλα που βιάστηκε ότι
" αν ντύνεσαι προκλητικά να είσαι έτοιμη να υποστείς τις συνέπειες"
Να το κάνετε διαφημιστικό να ξέρουν όλες οι κοπέλες πως θα χειριστούν μια τέτοια κατάσταση.
Είπα εκτός από υστερικές τσιρίδες
Ε εντάξει δεν τσιριζετε κιόλας. Εσείς είστε οι σοβαροί.
Με θάμπωσες με το χιούμορ σου :roll:

Δεν απάντησε κανένας άλλος, μόνο εσύ :102:

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 24 Ιαν 2020, 15:10

hellegennes έγραψε:
24 Ιαν 2020, 14:57
Εγώ σε ρώτησα. Περιμένω μια απάντηση για να δω αν θα συνεχίζεις να το υποστηρίζεις και μην πετάς την μπάλα στην εξέδρα. Να σέβεσαι τους κανόνες της συζήτησης.
Πόσες βιασμένες γυναίκες γνωρίζω; ελπίζω καμία.

Θα μου απαντήσεις κι εσύ;
ΓΑΛΗ έγραψε:
24 Ιαν 2020, 14:58
Naida έγραψε:
24 Ιαν 2020, 14:44


Να πείτε σε μια κοπέλα που βιάστηκε ότι
" αν ντύνεσαι προκλητικά να είσαι έτοιμη να υποστείς τις συνέπειες"
Να το κάνετε διαφημιστικό να ξέρουν όλες οι κοπέλες πως θα χειριστούν μια τέτοια κατάσταση.
ΓΑΛΗ έγραψε:
24 Ιαν 2020, 11:40
Alien666 έγραψε:
24 Ιαν 2020, 11:25
Είδε κανείς σας ότι έχει αποδειχτεί ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΑ ότι το ντύσιμο δεν προκαλεί τους βιαστές; Το άρθρο το ανέβασα παραπάνω.
Έχουμε αναφέρει 200 φορές ότι

α) άλλο πράγμα το προκλητικό ντύσιμο και άλλο το συνολικό πακέτο (ντύσιμο + συμπεριφορά + χώρος)
β) άλλο το να επιτεθεί κάποιος άγνωστος στην οποιαδήποτε (προκλητικά ή σεμνά ντυμένη) και άλλο η κατάληξη μιας διαδικασίας που έχει ξεκινήσει ως συναινετική (ή μπορεί να εκληφθεί ως τέτοια)
γ) γενικώς, άλλο ο βιασμός που επιχειρείται ή καταλήγει μεταξύ αγνώστων, όπου ο δράστης δεν έχει προσωπική σχέση με το θύμα και άλλο μια ερωτική πράξη (βίαιη ή μη) που μπορεί να εκληφθεί ως βιασμός μεταξύ γνωστών.

Το 90% του θέματος παίζει στην επανάληψη "δηλαδή θεωρείτε ότι αν μια γυναίκα ντυθεί προκλητικά δικαιολογείται ο βιασμός της;"

Στο ίδιο ακριβώς πλαίσιο που παίζει το "α, ώστε θέλετε να πνίγουμε τους μετανάστες, εεεε;"

Και κατά τα φαινόμενα, θα συνεχίσει σε αυτόν τον ρυθμό. :lol:

Το μόνο που μένει είναι η χρονομέτρηση της επανάληψης. :lol:
Είσαι η ίδια που είπες αυτά

"ο αντρας είναι και όταν έρθει σε σεξουαλικη διέγερση έχασε τη συνειδητότητα του. Δε μπορει να σταματήσει.
" έχει ζωώδη ένστικτα ο άντρας ."
" έλα βρε ο γνωστός μαλακάς ήταν που τον συναντάμε παντού"
"ας πρόσεχε".

Και μου φέρνεις και τα παραπάνω. Όπως το γ.
Αλλο ο βιασμός από άγνωστο άλλο ο βιασμός μεταξύ γνωστών.
Ξέρεις οι τσιρλίντερς του συντάγματος υψωνουν το μεσαίο δάχτυλο με το μαύρο νυχάκι τους σε αυτές τις απόψεις. Απλά και λιτά.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19084
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 24 Ιαν 2020, 15:10

Naida έγραψε:
24 Ιαν 2020, 14:44
stargazer έγραψε:
24 Ιαν 2020, 14:40
Eγω στηρίζω με όλα το να πηγαίνει το θύμα βιασμού στην αστυνομία

Δεν είναι μόνο ότι πρέπει να τιμωρηθεί ο δράστης

Πρέπει να προστατευτεί και το επόμενο θύμα.

Δεν ξέρω αν υπάρχει κάτι ήδη, αλλά θα πρέπει και απ την πλευρά των αρχών να γίνεται αυτό σε ένα πολύ διακριτικό πλαίσιο


Μπορούμε να κάνουμε κάτι σε αυτή την κατεύθυνση, εκτός από υστερικές τσιρίδες για πατριαρχία;
Φυσικά.

Να πείτε σε μια κοπέλα που βιάστηκε ότι
" αν ντύνεσαι προκλητικά να είσαι έτοιμη να υποστείς τις συνέπειες"
Να το κάνετε διαφημιστικό να ξέρουν όλες οι κοπέλες πως θα χειριστούν μια τέτοια κατάσταση.
Αν τρέχεις με υπερβολική ταχύτητα μπορεί να σκοτωθείς
Αν δεν προσέχεις το πορτοφόλι σου μέσα στο μετρό μπορεί να σου το κλέψουν
Προσέχετε τα προσωπικά σας αντικείμενα ..φωνάζει το μεγάφωνο σε κάθε στάση του μετρό

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 24 Ιαν 2020, 15:12

stargazer έγραψε:
24 Ιαν 2020, 15:03
Naida έγραψε:
24 Ιαν 2020, 15:00
stargazer έγραψε:
24 Ιαν 2020, 14:48


Είπα εκτός από υστερικές τσιρίδες
Ε εντάξει δεν τσιριζετε κιόλας. Εσείς είστε οι σοβαροί.
Με θάμπωσες με το χιούμορ σου :roll:

Δεν απάντησε κανένας άλλος, μόνο εσύ :102:
Δεν έκανα χιούμορ. Το εννοώ. Δεν τσιρίζετε αλλά υστεριαζετε.
Ε αφού σε μένα έκανες παράθεση σου απάντησα :102:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
stargazer
Δημοσιεύσεις: 820
Εγγραφή: 24 Μάιος 2019, 11:55

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stargazer » 24 Ιαν 2020, 15:13

Το θρεντ είναι σαν την μέρα της μορμότας. Κοιμόμαστε, ξυπνάμε και πάλι ζούμε το ίδιο.

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19084
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 24 Ιαν 2020, 15:15

stargazer έγραψε:
24 Ιαν 2020, 15:13
Το θρεντ είναι σαν την μέρα της μορμότας. Κοιμόμαστε, ξυπνάμε και πάλι ζούμε το ίδιο.
Έχουν βάλει κασέτα
.υστερικης φεμινίστριας και δεν την αλλάζουν..
Σημασία έχει να βρίζουμε την ελληνική κοινωνία και τους άνδρες ως βιαστές ..

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40136
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 24 Ιαν 2020, 15:16

Naida έγραψε:
24 Ιαν 2020, 15:10
hellegennes έγραψε:
24 Ιαν 2020, 14:57
Εγώ σε ρώτησα. Περιμένω μια απάντηση για να δω αν θα συνεχίζεις να το υποστηρίζεις και μην πετάς την μπάλα στην εξέδρα. Να σέβεσαι τους κανόνες της συζήτησης.
Πόσες βιασμένες γυναίκες γνωρίζω; ελπίζω καμία.
Άρα η εκτίμηση του δόκτορα είναι αβάσιμη. Λογικό, γιατί δεν στηρίζεται σε κανένα υπαρκτό δεδομένο και θεωρώ ανήθικο και μόνο που δημοσιεύουν τέτοια κείμενα. Πετάνε τους αριθμούς σαν να είναι στραγάλια. Ελπίζω λοιπόν να την αποκηρύξεις.



Η απάντηση στην ερώτησή σου είναι: δεν έκανα πουθενά στο νήμα εκτίμηση για ποσοστό ή απόλυτο αριθμό έκφυλα ντυμένων γυναικών που έχουν βιαστεί. Αυξάνει τον κίνδυνο βιασμού, έχω πει, αρκετές φορές στο νήμα, αλλά δεν μίλησα πουθενά για αριθμούς ή ποσοστά.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος hellegennes την 24 Ιαν 2020, 15:16, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
stargazer
Δημοσιεύσεις: 820
Εγγραφή: 24 Μάιος 2019, 11:55

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stargazer » 24 Ιαν 2020, 15:16

Naida έγραψε:
24 Ιαν 2020, 15:12
stargazer έγραψε:
24 Ιαν 2020, 15:03
Naida έγραψε:
24 Ιαν 2020, 15:00


Ε εντάξει δεν τσιριζετε κιόλας. Εσείς είστε οι σοβαροί.
Με θάμπωσες με το χιούμορ σου :roll:

Δεν απάντησε κανένας άλλος, μόνο εσύ :102:
Δεν έκανα χιούμορ. Το εννοώ. Δεν τσιρίζετε αλλά υστεριαζετε.
Ε αφού σε μένα έκανες παράθεση σου απάντησα :102:
Δεν σου έκανα παράθεση, σου απάντησα στην λύση που έδωσες

Αυτό με τις γενικεύσεις καλό θα ήταν να το κόψεις.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών