Παντρεύτηκε η Πάμελα!

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Nero

Παντρεύτηκε η Πάμελα!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nero » 11 Φεβ 2020, 20:46

ωπ, δεν πρόλαβα. Μέχρι να πατήσω "υποβολή" χώρισε η Πάμελα :a040:
«Δεν υπάρχει χειρότερος βλάκας από τον γέρο - βλάκα», λέει για τον εαυτό του ο 74χρονος παραγωγός Τζον Πίτερς.

Ο παραγωγός του Χόλιγουντ Τζον Πίτερς ξεσπά για τον γάμο-εξπρές που είχε με την Πάμελα Άντερσον και αποκαλύπτει το λόγο που αποφάσισαν να ακολουθήσουν διαφορετικούς δρόμους μετά από 12 μόλις μέρες έγγαμου βίου. Θυμίζουμε ότι το πρώην ζευγάρι παντρεύτηκε μυστικά στις 20 Ιανουαρίου στο Μαλιμπού και την 1η Φεβρουαρίου ανακοίνωσαν το χωρισμό τους.

Συγκεκριμένα λοιπόν ο Πίτερς ισχυρίζεται ότι αφού πλήρωσε όλα τα χρέη της ηθοποιού, τα οποία ανέρχονταν σε 200.000 δολάρια περίπου, εκείνη αποφάσισε να τον χωρίσει: «Δεν υπάρχει χειρότερος βλάκας από τον γέρο - βλάκα» ξεσπά ο 74χρονος παραγωγός.

Θυμίζουμε ότι για τον χωρισμό της με τον Πίτερς η Πάμελα ανέφερε ότι έκανε «ένα τεράστιο λάθος» και πως εκείνος «ήταν πολύ χειριστικός».

Σε ένα ένα email με τίτλο «Όλα όσα σας είπαν είναι ψέματα» ο 74χρονος μεταξύ άλλων υποστηρίζει ότι δεν ήταν αυτός που έκανε πρόταση γάμου στην Πάμελα, αλλά εκείνη μέσω γραπτού μηνύματος.

«Δεν χρειάζεται να πω ότι όταν έλαβα το μήνυμά της ότι θέλει να παντρευτούμε, ήταν σαν ένα όνειρο που έγινε πραγματικότητα πάρα το γεγονός ότι ήμουν αρραβωνιασμένος με άλλη γυναίκα, η οποία μάλιστα ετοιμαζόταν να μετακομίσει στο σπίτι μου» γράφει ο Πίτερς και συνεχίζει: «Τα παράτησα όλα για την Πάμελα. Είχε χρέη σχεδόν 200.000 δολαρίων, δεν είχε τρόπο να τα ξεπληρώσει και έτσι τα πλήρωσα εγώ. Αυτό ήταν το ευχαριστώ που πήρα από εκείνη» αναφέρει.

Ο Πίτερς επισύναψε ένα αντίγραφο των όσων έγραψε στην Πάμελα Άντερσον το οποίο όπως λέει ο ίδιος τα εξηγεί όλα. «Υπάρχουν πολλά ακόμη σε αυτή την ιστορία αλλά νομίζω αυτό το μήνυμα είναι αυτο-εξηγούμενο.

Τις τελευταίες εννέα ημέρες ήταν μια όμορφη και υπέροχη γιορτή αγάπης. Αλλά όλος αυτός ο γάμος με τους δικηγόρους και τα χρέη με φόβισαν. Με έκαναν να καταλάβω ότι στα 74 μου χρειάζομαι μια απλή ήρεμη ζωή και όχι ένα παγκόσμιο ειδύλλιο. Νόμιζα ότι το να χτίσουμε μια αυτοκρατορία μαζί θα είχε πλάκα, αλλά έκανα λάθος. Είμαι ένας απλός άνθρωπος που αγαπά τα παιδιά του. Δεν θέλω να πετάω προς και από τον Καναδά. Όσο όμορφο κι αν είναι αυτό το μέρος δεν μου αρέσουν τα ταξίδια. Λυπάμαι. Θέλω ακόμη να είσαι στην ταινία μου... Είναι μια υπέροχη ευκαιρία για εσένα. Μπορώ να σε αγαπώ με το να σου δώσω μια καινούρια καριέρα. Θα χρειαστώ μερικές εβδομάδες για να συντονιστώ και μετά μπορούμε να μιλήσουμε. Σε αγαπώ. JP.

Υστερόγραφο: Έχτισα μια οικονομική αυτοκρατορία τα τελευταία 50 χρόνια, την οποία άφησα στα παιδιά μου. Είναι κάτι προσωπικό και αφορά την ιδιωτικότητά μου. Η σκέψη ότι οι δικηγόροι θα αρχίσουν να ελέγχουν την επιχείρηση μου με κάνει να θέλω να κάνω εμετό. Θέλω ένα διάλειμμα. Θέλω χρόνο να σκεφτώ. Σε αγαπώ αλλά δεν ξέρω πώς οι άνθρωποι μένουν μαζί όταν υπάρχει τόση ενέργεια γύρω από το ζευγάρι», καταλήγει.

Για το «χειριστικός» που ανέφερε η ηθοποιός ο Πίτερς απαντά: «την υποδέχθηκα στη ζωή του με ανοιχτή αγκαλιά και αγάπη και την φρόντιζα για πολλά χρόνια. Αν εννοούσε χειριστικό ότι πλήρωσα τους λογαριασμούς και τα χρέη της, αφού είναι απένταρη, ναι. Της αγόρασα μια νέα γκαρναρόμπα. Δεν ήθελα να πω κάτι μιας και ο καθένας θα τραβήξει τον δρόμο του, αλλά όταν διάβασα το άρθρο ένιωσα ότι έπρεπε να πω την πραγματική ιστορία».

https://www.reader.gr/life/showbiz/3199 ... 0-dolarion

:smt005::smt005::smt005:

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Παντρεύτηκε η Πάμελα!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 11 Φεβ 2020, 20:49

:lol:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23094
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Παντρεύτηκε η Πάμελα!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 11 Φεβ 2020, 20:50

γεροντοέρωτας
Ζούμε σε μια οικονομία.

Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Δημοσιεύσεις: 42862
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:08
Τοποθεσία: Maiore Patria

Re: Παντρεύτηκε η Πάμελα!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dwarven Blacksmith » 11 Φεβ 2020, 20:54

Boomers gonna boomer.
🔻I would have lived in peace. But my enemies brought me war.🔻

Nero

Re: Παντρεύτηκε η Πάμελα!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nero » 11 Φεβ 2020, 20:59

Dwarven Blacksmith έγραψε:
11 Φεβ 2020, 20:54
Boomers gonna boomer.
η αλήθεια είναι έχει υπερβολικά πολλά στοιχεία ακραίου μπουμερισμού η ιστορία. Τόσα που ίσως να μην τα έχω εντοπίσει όλα :-?

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23261
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Παντρεύτηκε η Πάμελα!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 11 Φεβ 2020, 21:03

A ρε Παμελάρα πως του ξηγήθηκες του ανθρώπου! :e040:
Σίγουρα ο μπαρμπαμπούμερ δεν θα ειχε και το φλεβοπυρόξανθο κτήνος του μοτλεικρουά ελ που μας έκανε περήφανους πριν χρόνια με το πασίγνωστο τέηπ, για να υποστηρίξει τα κυβικά της Παμελάρας μας. Οι Παμελάρες θέλουν Λόχνες για να νιώσουν.

Nero

Re: Παντρεύτηκε η Πάμελα!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nero » 11 Φεβ 2020, 21:10

τουλάχιστον τώρα μπορεί να αφοσιωθεί στον αγώνα του ΜΕΡΑ25

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23261
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Παντρεύτηκε η Πάμελα!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 11 Φεβ 2020, 21:12

Στα ~25 ναι, έχει μια έφεση γενικώς. Για "μερα" συγκεκριμένα δεν ξέρω.

Nero

Re: Παντρεύτηκε η Πάμελα!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nero » 11 Φεβ 2020, 21:14

vantono έγραψε:
11 Φεβ 2020, 21:12
Στα ~25 ναι, έχει μια έφεση γενικώς. Για "μερα" συγκεκριμένα δεν ξέρω.
ε πως :102:




axilmar
Δημοσιεύσεις: 8343
Εγγραφή: 08 Απρ 2019, 11:48
Phorum.gr user: axilmar

Re: Παντρεύτηκε η Πάμελα!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από axilmar » 13 Φεβ 2020, 11:41

200 χιλιαρικα για 12 μερες, δλδ 16.6 χιλιαρικα την ημερα, δλδ 694 την ωρα.

Νομιζω ειναι η τιμη μεσα στα στανταρντ της αγορας.

zteo
Δημοσιεύσεις: 10134
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 02:36

Re: Παντρεύτηκε η Πάμελα!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από zteo » 13 Φεβ 2020, 11:45

Τον Tommy Lee τον ενημερώσατε η οχι :003:
Όποιος σπέρνει Τσιπρες και ραντίζει Ανδρουλακηδες θερίζει Μητσοτακιδες και μια γκέισα Παναγία.

Άβαταρ μέλους
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ
Δημοσιεύσεις: 21409
Εγγραφή: 28 Ιουν 2018, 23:56
Phorum.gr user: ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ

Re: Παντρεύτηκε η Πάμελα!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ » 13 Φεβ 2020, 12:05

Nero έγραψε:
11 Φεβ 2020, 21:14



αυτό πρέπει να κατέχει μια τιμητική εκθεσιακή θέση στο μουσείον
"Ο φασισμός δεν είναι ιδεολογία, είναι νοοτροπία."
Τζίμης Πανούσης

nowhere
Δημοσιεύσεις: 14583
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: Παντρεύτηκε η Πάμελα!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 13 Φεβ 2020, 12:05

Dwarven Blacksmith έγραψε:
11 Φεβ 2020, 20:54
Boomers gonna boomer.
άκου αυτό μια φορά την μέρα και σε 2 βδομάδες το πολύ θα είσαι καλά


Άβαταρ μέλους
Custom_F
Δημοσιεύσεις: 9262
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 02:12

Re: Παντρεύτηκε η Πάμελα!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Custom_F » 13 Φεβ 2020, 12:17

Τον πετσοκοψε.

HaTeRs GoNnA hAtE... :102:
νύχτα έγραψε:
23 Δεκ 2019, 09:51
...η φιλία γενικώς μας εξημερώνει

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών