Στο κλαμπ πηγε να την φιλήσει κάπως απότομα.Τον έπιασα και του είπα πως καλώ τώρα το 100

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Σέλευκας
Δημοσιεύσεις: 8923
Εγγραφή: 04 Αύγ 2018, 01:00
Phorum.gr user: Seleykos
Τοποθεσία: Sapan

Re: Στο κλαμπ πηγε να την φιλήσει κάπως απότομα.Τον έπιασα και του είπα πως καλώ τώρα το 100

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σέλευκας » 13 Φεβ 2020, 12:13

:lol: η διαφορά είναι ότι δεν θα έρθουν όλοι αλλά όποιος θέλει
Ιδιωτικές δομές παιδιών. Πως είναι δυνατόν;
Greece, Woke free

Άβαταρ μέλους
blackpaint
Δημοσιεύσεις: 9596
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 00:37

Re: Στο κλαμπ πηγε να την φιλήσει κάπως απότομα.Τον έπιασα και του είπα πως καλώ τώρα το 100

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από blackpaint » 13 Φεβ 2020, 14:49

Αυτο που θα επρεπε να κανουν οι δυο κοπελες θα ηταν να ενημερωσουν και να ζητησουν την βοηθεια των πορτιερηδων/σεκιουριτι/μπραβων του κλαμπ. Ο πεφτουλας θα πετιοταν εξω με συνοπτικες διαδικασιες και δεν θα ξαναμπαινε ποτε στο κλαμπ. Εΐναι ενα θεμα που ολα τα κλαμπ παιρνουν πολυ στα σοβαρα, κι εχω δει αναλογες φασεις να συμβαινουν.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40653
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Στο κλαμπ πηγε να την φιλήσει κάπως απότομα.Τον έπιασα και του είπα πως καλώ τώρα το 100

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 13 Φεβ 2020, 15:18

Naida έγραψε:
13 Φεβ 2020, 09:52
Ασέβαστος έγραψε:
13 Φεβ 2020, 09:49
παρτε κι αλλο.

αγγλιδα, δουλευαμε μαζι σε μπαρ στη ζακυνθο για μια σαιζον, 25 χρονια πριν. δεν ειχε γινει κατι, ουτε ειχε φανει να υπαρχει ενδιαφερον.

προ λιγων ετων, με βρισκει στο φβ, και λεει θαρθει ενα ταξιδι εδω, θα μαζεψει και μερικους αλλους απο τα παλια, και θελει να παμε boyzoykia. το χειροτερο μου, αλλα δε γαμιε 20 χρονια εχω να τη δω την παλιοπαρεα εκεινη, θα το υποστω. ξεμπερδευουμε χαραματα, και οπως αποχαιρετιομαστε για να μπει στο αυτοκινητο να φυγει και πιθανοτατα να μην ειδωθουμε ποτε ξανα, με βουταει και μου ριχνει ενα γλωσσοφιλο, μου χαιδευει μετα το μαγουλο και λεει "long overdue". μπροστα στη γυναικα μου.
Η γυναίκα σου ΤΙ ΈΚΑΝΕ;
Αυτό έχεις να σχολιάσεις ή πού τον έπιασε απότομα και τον φίλησε χωρίς να τον ρωτήσει; Και του χάιδεψε και το μάγουλο.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Cavaliere
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 15685
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 04:07
Τοποθεσία: HH

Re: Στο κλαμπ πηγε να την φιλήσει κάπως απότομα.Τον έπιασα και του είπα πως καλώ τώρα το 100

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cavaliere » 13 Φεβ 2020, 15:24

Εσείς είστε πολύ προχώ, αν το είχε κάνει μία μπροστά στη γυναίκα μου θα είχαμε Βιετκόνγκ.
Ordem e Progresso.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Στο κλαμπ πηγε να την φιλήσει κάπως απότομα.Τον έπιασα και του είπα πως καλώ τώρα το 100

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 13 Φεβ 2020, 15:29

hellegennes έγραψε:
13 Φεβ 2020, 15:18

Αυτό έχεις να σχολιάσεις ή πού τον έπιασε απότομα και τον φίλησε χωρίς να τον ρωτήσει; Και του χάιδεψε και το μάγουλο.
Φυσικά είναι λάθος. Εγώ έχω τοποθετηθεί για αυτά τα θέματα.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Στο κλαμπ πηγε να την φιλήσει κάπως απότομα.Τον έπιασα και του είπα πως καλώ τώρα το 100

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 13 Φεβ 2020, 15:30

Cavaliere έγραψε:
13 Φεβ 2020, 15:24
Εσείς είστε πολύ προχώ, αν το είχε κάνει μία μπροστά στη γυναίκα μου θα είχαμε Βιετκόνγκ.
Ε μα. Και μ' αυτή και μ'αυτόν.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40653
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Στο κλαμπ πηγε να την φιλήσει κάπως απότομα.Τον έπιασα και του είπα πως καλώ τώρα το 100

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 13 Φεβ 2020, 15:52

Naida έγραψε:
13 Φεβ 2020, 15:29
hellegennes έγραψε:
13 Φεβ 2020, 15:18

Αυτό έχεις να σχολιάσεις ή πού τον έπιασε απότομα και τον φίλησε χωρίς να τον ρωτήσει; Και του χάιδεψε και το μάγουλο.
Φυσικά είναι λάθος. Εγώ έχω τοποθετηθεί για αυτά τα θέματα.
Λάθος; Απλώς λάθος; Την αστυνομία δεν έπρεπε να πάρει;
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29730
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Στο κλαμπ πηγε να την φιλήσει κάπως απότομα.Τον έπιασα και του είπα πως καλώ τώρα το 100

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 13 Φεβ 2020, 15:52

Εικόνα


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Στο κλαμπ πηγε να την φιλήσει κάπως απότομα.Τον έπιασα και του είπα πως καλώ τώρα το 100

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 13 Φεβ 2020, 16:04

hellegennes έγραψε:
13 Φεβ 2020, 15:52
Naida έγραψε:
13 Φεβ 2020, 15:29
hellegennes έγραψε:
13 Φεβ 2020, 15:18

Αυτό έχεις να σχολιάσεις ή πού τον έπιασε απότομα και τον φίλησε χωρίς να τον ρωτήσει; Και του χάιδεψε και το μάγουλο.
Φυσικά είναι λάθος. Εγώ έχω τοποθετηθεί για αυτά τα θέματα.
Λάθος; Απλώς λάθος; Την αστυνομία δεν έπρεπε να πάρει;
Την αστυνομία είναι υπερβολή να την πάρει. Όπως είπα και για το περιστατικό το αρχικό. Μια αναστροφή όμως μπορούσε να της την δώσει να δει αστεράκια να το σκεφτεί την επόμενη φορά που θα θελήσει να το κάνει.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Απολλώνιος
Δημοσιεύσεις: 252
Εγγραφή: 26 Ιαν 2020, 13:36

Re: Στο κλαμπ πηγε να την φιλήσει κάπως απότομα.Τον έπιασα και του είπα πως καλώ τώρα το 100

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Απολλώνιος » 13 Φεβ 2020, 16:09

Μόνο η αμόρφωτη πλεμπα πάει σε bars ,clubs και μπουζούκια για "διασκέδαση". Γιατί δεν μπορεί να θεωρείται διασκέδαση να πίνεις δηλητήριο, να καπνίζεις, να ακούς κάτι σκουπιδοτραγουδα από άχρηστους ατάλαντους κοπριτες τύπου Σνικ. Και οι γυναίκες πάνε για να βρουν άντρα και οι άντρες το ίδιο. Και αναρωτιέμαι τι σόι ταίρι θα βρεις στα clubs...
Από την άλλη υπάρχουν άντρες σαν και εμένα που δεν έχουν πιεί ποτέ αλκοόλ, δεν έχουν καπνίσει και γυμνάζονται 2 ώρες κάθε μέρα. Είμαι 34 ετών και ξεφτιλιζω σε τρέξιμο ,αντοχή όλους τους 20χρονους τεμπελχαναδες που συναντώ. Και 70 ετών να πάω πάλι μεγαλύτερη δύναμη και αντοχή θα έχω από τους νεοέλληνες κοπριτες.

.Συγκρινετε τώρα τον 65χρονο σε αυτό το βίντεο με τον αγυμναστο 18αρι καγκουρό με το παπί.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40653
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Στο κλαμπ πηγε να την φιλήσει κάπως απότομα.Τον έπιασα και του είπα πως καλώ τώρα το 100

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 13 Φεβ 2020, 16:16

Απολλώνιος έγραψε:
13 Φεβ 2020, 16:09
Και αναρωτιέμαι τι σόι ταίρι θα βρεις στα clubs.
Ταίρι για ένα πράγμα που μοιάζει με άθλημα, αλλά που αντί να κερδίσεις μάζα, χάνεις (ελάχιστη).
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32534
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Στο κλαμπ πηγε να την φιλήσει κάπως απότομα.Τον έπιασα και του είπα πως καλώ τώρα το 100

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 13 Φεβ 2020, 18:02

blackpaint έγραψε:
13 Φεβ 2020, 14:49
Αυτο που θα επρεπε να κανουν οι δυο κοπελες θα ηταν να ενημερωσουν και να ζητησουν την βοηθεια των πορτιερηδων/σεκιουριτι/μπραβων του κλαμπ. Ο πεφτουλας θα πετιοταν εξω με συνοπτικες διαδικασιες και δεν θα ξαναμπαινε ποτε στο κλαμπ. Εΐναι ενα θεμα που ολα τα κλαμπ παιρνουν πολυ στα σοβαρα, κι εχω δει αναλογες φασεις να συμβαινουν.
αυτο που προτεινεις ειναι επικινδυνο, μπορει να πεθανει κανενας πορτιερης











απο τα γελια.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32534
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Στο κλαμπ πηγε να την φιλήσει κάπως απότομα.Τον έπιασα και του είπα πως καλώ τώρα το 100

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 13 Φεβ 2020, 18:04

Naida έγραψε:
13 Φεβ 2020, 16:04
hellegennes έγραψε:
13 Φεβ 2020, 15:52
Naida έγραψε:
13 Φεβ 2020, 15:29


Φυσικά είναι λάθος. Εγώ έχω τοποθετηθεί για αυτά τα θέματα.
Λάθος; Απλώς λάθος; Την αστυνομία δεν έπρεπε να πάρει;
Την αστυνομία είναι υπερβολή να την πάρει. Όπως είπα και για το περιστατικό το αρχικό. Μια αναστροφή όμως μπορούσε να της την δώσει να δει αστεράκια να το σκεφτεί την επόμενη φορά που θα θελήσει να το κάνει.
το κραταω αυτο για οταν ανοιξουμε παλι τη συζητηση οπου οι αντρες δε βαραμε γυναικες ουτε με τριανταφυλλο.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40653
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Στο κλαμπ πηγε να την φιλήσει κάπως απότομα.Τον έπιασα και του είπα πως καλώ τώρα το 100

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 13 Φεβ 2020, 18:07

Ασέβαστος έγραψε:
13 Φεβ 2020, 18:04
οι αντρες δε βαραμε γυναικες ουτε με τριανταφυλλο.
Πρέπει να είσαι τελείως μαλάκας για να χτυπήσεις γυναίκα με τριαντάφυλλο. Ξέρεις τι εύκολα σού μπήγεται το αγκάθι αν δεν το πιάσεις σωστά;
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
blackpaint
Δημοσιεύσεις: 9596
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 00:37

Re: Στο κλαμπ πηγε να την φιλήσει κάπως απότομα.Τον έπιασα και του είπα πως καλώ τώρα το 100

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από blackpaint » 13 Φεβ 2020, 18:09

Ασέβαστος έγραψε:
13 Φεβ 2020, 18:02
blackpaint έγραψε:
13 Φεβ 2020, 14:49
Αυτο που θα επρεπε να κανουν οι δυο κοπελες θα ηταν να ενημερωσουν και να ζητησουν την βοηθεια των πορτιερηδων/σεκιουριτι/μπραβων του κλαμπ. Ο πεφτουλας θα πετιοταν εξω με συνοπτικες διαδικασιες και δεν θα ξαναμπαινε ποτε στο κλαμπ. Εΐναι ενα θεμα που ολα τα κλαμπ παιρνουν πολυ στα σοβαρα, κι εχω δει αναλογες φασεις να συμβαινουν.
αυτο που προτεινεις ειναι επικινδυνο, μπορει να πεθανει κανενας πορτιερης











απο τα γελια.
Μιλησε τωρα κι ο τυπος που χει να παει σε κλαμπ απο το 97.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών