Στο κλαμπ πηγε να την φιλήσει κάπως απότομα.Τον έπιασα και του είπα πως καλώ τώρα το 100

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
blackpaint
Δημοσιεύσεις: 9596
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 00:37

Re: Στο κλαμπ πηγε να την φιλήσει κάπως απότομα.Τον έπιασα και του είπα πως καλώ τώρα το 100

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από blackpaint » 13 Φεβ 2020, 19:57

Feindflug έγραψε:
13 Φεβ 2020, 19:48

Μήπως είναι λίγο πατριαρχικό όμως το ξύλο, η γυμναστική και η μάτσο νοοτροπία του κλαμπ, πορτιέρη, νύχτα κτλ.;
ο παραπανω χρηστης φιλοι και φιλες ειναι ενα τυπικο δειγμα συνομιλητη μου στο φορουμ και αποδειξη ποσο κακο κανω στον εαυτο μου με το να συχναζω εδω.

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 22905
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Στο κλαμπ πηγε να την φιλήσει κάπως απότομα.Τον έπιασα και του είπα πως καλώ τώρα το 100

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 13 Φεβ 2020, 19:58

Για να μπεις μες στο κλαμπ
κάνε ντου
Για να ακουσεις το ραπ
κάνε ντου
στον πορτιερη του γκρουπ
κανε ντου
στα μωρά που κοιτούν
κάνε ντου

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19092
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Στο κλαμπ πηγε να την φιλήσει κάπως απότομα.Τον έπιασα και του είπα πως καλώ τώρα το 100

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 13 Φεβ 2020, 20:01

vantono έγραψε:
13 Φεβ 2020, 19:58
Για να μπεις μες στο κλαμπ
κάνε ντου
Για να ακουσεις το ραπ
κάνε ντου
στον πορτιερη του γκρουπ
κανε ντου
στα μωρά που κοιτούν
κάνε ντου
..τι άλλο θα χρειαστεί να κάνει ένας νέος άνδρας προκειμένου να ..γ_μ_σει ; :102:

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40350
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Στο κλαμπ πηγε να την φιλήσει κάπως απότομα.Τον έπιασα και του είπα πως καλώ τώρα το 100

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 13 Φεβ 2020, 20:07

Feindflug έγραψε:
13 Φεβ 2020, 19:33
Νύχτα. Άλλο ένα θέμα που κατέχουν οι πχωρουμίτες.
Για την συμφορουμίτισσα λες;
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40350
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Στο κλαμπ πηγε να την φιλήσει κάπως απότομα.Τον έπιασα και του είπα πως καλώ τώρα το 100

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 13 Φεβ 2020, 20:15

Alien666 έγραψε:
13 Φεβ 2020, 19:43
Δεν είναι εδώ η ενότητα με τα ντοκιμαντέρ.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40350
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Στο κλαμπ πηγε να την φιλήσει κάπως απότομα.Τον έπιασα και του είπα πως καλώ τώρα το 100

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 13 Φεβ 2020, 20:17

blackpaint έγραψε:
13 Φεβ 2020, 19:57
Feindflug έγραψε:
13 Φεβ 2020, 19:48

Μήπως είναι λίγο πατριαρχικό όμως το ξύλο, η γυμναστική και η μάτσο νοοτροπία του κλαμπ, πορτιέρη, νύχτα κτλ.;
ο παραπανω χρηστης φιλοι και φιλες ειναι ενα τυπικο δειγμα συνομιλητη μου στο φορουμ και αποδειξη ποσο κακο κανω στον εαυτο μου με το να συχναζω εδω.
Πράγματι, κάνεις κακό στον εαυτό σου.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14631
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Στο κλαμπ πηγε να την φιλήσει κάπως απότομα.Τον έπιασα και του είπα πως καλώ τώρα το 100

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 13 Φεβ 2020, 20:32

hellegennes έγραψε:
13 Φεβ 2020, 20:07
Feindflug έγραψε:
13 Φεβ 2020, 19:33
Νύχτα. Άλλο ένα θέμα που κατέχουν οι πχωρουμίτες.
Για την συμφορουμίτισσα λες;
Διόλου περίεργο κάποιοι εδώ μέσα να μας πουν ότι ξέρουν και για μας ρε δικέ μου. Ως γνωστόν, εδώ μέσα όλοι τα ξέρουμε όλα, χώρια που είμαστε και εμπειριών συλλέκτες.
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40350
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Στο κλαμπ πηγε να την φιλήσει κάπως απότομα.Τον έπιασα και του είπα πως καλώ τώρα το 100

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 13 Φεβ 2020, 21:13

Feindflug έγραψε:
13 Φεβ 2020, 20:32
hellegennes έγραψε:
13 Φεβ 2020, 20:07
Feindflug έγραψε:
13 Φεβ 2020, 19:33
Νύχτα. Άλλο ένα θέμα που κατέχουν οι πχωρουμίτες.
Για την συμφορουμίτισσα λες;
Διόλου περίεργο κάποιοι εδώ μέσα να μας πουν ότι ξέρουν και για μας ρε δικέ μου. Ως γνωστόν, εδώ μέσα όλοι τα ξέρουμε όλα, χώρια που είμαστε και εμπειριών συλλέκτες.
Φυσικά και ξέρουμε. Από συλλογές άλλωστε εσύ γνωρίζεις. Ποιο ήταν το αγαπημένο σου γραμματόσημο; Δεν θυμάμαι. Ήταν εκείνο το αγγλικό που είχες πολλές φορές;
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14631
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Στο κλαμπ πηγε να την φιλήσει κάπως απότομα.Τον έπιασα και του είπα πως καλώ τώρα το 100

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 13 Φεβ 2020, 21:20

hellegennes έγραψε:
13 Φεβ 2020, 21:13
Feindflug έγραψε:
13 Φεβ 2020, 20:32
hellegennes έγραψε:
13 Φεβ 2020, 20:07


Για την συμφορουμίτισσα λες;
Διόλου περίεργο κάποιοι εδώ μέσα να μας πουν ότι ξέρουν και για μας ρε δικέ μου. Ως γνωστόν, εδώ μέσα όλοι τα ξέρουμε όλα, χώρια που είμαστε και εμπειριών συλλέκτες.
Φυσικά και ξέρουμε. Από συλλογές άλλωστε εσύ γνωρίζεις. Ποιο ήταν το αγαπημένο σου γραμματόσημο; Δεν θυμάμαι. Ήταν εκείνο το αγγλικό που είχες πολλές φορές;
Αυτό λες, τύπε;



Εικόνα
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
Custom_F
Δημοσιεύσεις: 9262
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 02:12

Re: Στο κλαμπ πηγε να την φιλήσει κάπως απότομα.Τον έπιασα και του είπα πως καλώ τώρα το 100

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Custom_F » 13 Φεβ 2020, 21:28

Feindflug έγραψε:
13 Φεβ 2020, 21:20
hellegennes έγραψε:
13 Φεβ 2020, 21:13
Feindflug έγραψε:
13 Φεβ 2020, 20:32


Διόλου περίεργο κάποιοι εδώ μέσα να μας πουν ότι ξέρουν και για μας ρε δικέ μου. Ως γνωστόν, εδώ μέσα όλοι τα ξέρουμε όλα, χώρια που είμαστε και εμπειριών συλλέκτες.
Φυσικά και ξέρουμε. Από συλλογές άλλωστε εσύ γνωρίζεις. Ποιο ήταν το αγαπημένο σου γραμματόσημο; Δεν θυμάμαι. Ήταν εκείνο το αγγλικό που είχες πολλές φορές;
Αυτό λες, τύπε;



Εικόνα
Πωωω τι μου θύμισες ρε άνθρωπε...
Δύο σελίδες τέτοια είχα... Διαφορετικά. Μόνο δύο ήταν ίδια, οκ. Είχα κ ένα τέτοιο αλλά μεγαλύτερο σε μέγεθος.
Τα αγαπημένα μου όμως ήταν αυτά της Τσεχοσλοβακίας! Ήταν τα πιο όμορφα, τα πιο καλόγουστα. Ήταν υπέροχα.
Πριν μερικά χρόνια το κοριτσάκι μου το όμορφο, αποφάσισε νανοιξει το συρτάρι του κομοδίνου μου που είχα τα τρία βιβλια με τα γραμματόσημα μου κ να τα σκορπισει. Αλλά τσαλωκωθηκαν, αλλά σκιστηκαν. Βρίσκονταν παντού κ είχαν χωθεί όπου να ναι. Δεν είχα τότε το κουράγιο για πολλά. Τα σκούπισα κ τα πεταξα... Ήταν από τα χειρότερα συναισθήματα αυτό που ενιωσα... Δυστυχώς τότε δεν είχα το κουράγιο για κάτι άλλο...

HaTeRs GoNnA hAtE... :102:
νύχτα έγραψε:
23 Δεκ 2019, 09:51
...η φιλία γενικώς μας εξημερώνει

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14631
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Στο κλαμπ πηγε να την φιλήσει κάπως απότομα.Τον έπιασα και του είπα πως καλώ τώρα το 100

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 13 Φεβ 2020, 21:31

Custom_F έγραψε:
13 Φεβ 2020, 21:28
Feindflug έγραψε:
13 Φεβ 2020, 21:20
hellegennes έγραψε:
13 Φεβ 2020, 21:13


Φυσικά και ξέρουμε. Από συλλογές άλλωστε εσύ γνωρίζεις. Ποιο ήταν το αγαπημένο σου γραμματόσημο; Δεν θυμάμαι. Ήταν εκείνο το αγγλικό που είχες πολλές φορές;
Αυτό λες, τύπε;



Εικόνα
Πωωω τι μου θύμισες ρε άνθρωπε...
Δύο σελίδες τέτοια είχα... Διαφορετικά. Μόνο δύο ήταν ίδια, οκ. Είχα κ ένα τέτοιο αλλά μεγαλύτερο σε μέγεθος.
Τα αγαπημένα μου όμως ήταν αυτά της Τσεχοσλοβακίας! Ήταν τα πιο όμορφα, τα πιο καλόγουστα. Ήταν υπέροχα.
Πριν μερικά χρόνια το κοριτσάκι μου το όμορφο, αποφάσισε νανοιξει το συρτάρι του κομοδίνου μου που είχα τα τρία βιβλια με τα γραμματόσημα μου κ να τα σκορπισει. Αλλά τσαλωκωθηκαν, αλλά σκιστηκαν. Βρίσκονταν παντού κ είχαν χωθεί όπου να ναι. Δεν είχα τότε το κουράγιο για πολλά. Τα σκούπισα κ τα πεταξα... Ήταν από τα χειρότερα συναισθήματα αυτό που ενιωσα... Δυστυχώς τότε δεν είχα το κουράγιο για κάτι άλλο...
Ξυπνάς το κτήνος μέσα μου, τύπισσα


Εικόνα
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40350
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Στο κλαμπ πηγε να την φιλήσει κάπως απότομα.Τον έπιασα και του είπα πως καλώ τώρα το 100

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 13 Φεβ 2020, 22:20

Feindflug έγραψε:
13 Φεβ 2020, 21:20
hellegennes έγραψε:
13 Φεβ 2020, 21:13
Feindflug έγραψε:
13 Φεβ 2020, 20:32


Διόλου περίεργο κάποιοι εδώ μέσα να μας πουν ότι ξέρουν και για μας ρε δικέ μου. Ως γνωστόν, εδώ μέσα όλοι τα ξέρουμε όλα, χώρια που είμαστε και εμπειριών συλλέκτες.
Φυσικά και ξέρουμε. Από συλλογές άλλωστε εσύ γνωρίζεις. Ποιο ήταν το αγαπημένο σου γραμματόσημο; Δεν θυμάμαι. Ήταν εκείνο το αγγλικό που είχες πολλές φορές;
Αυτό λες, τύπε;



Εικόνα
Α, μπράβο. Καλά θυμόμουν τις προτιμήσεις σου.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20178
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Στο κλαμπ πηγε να την φιλήσει κάπως απότομα.Τον έπιασα και του είπα πως καλώ τώρα το 100

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 14 Φεβ 2020, 10:57

https://ampa.lifo.gr/koinotita/egina-dy ... ati-kreas/ Η φίλη μου και εγώ είμαστε σε συναυλία στο Λονδίνο. Έχουμε έρθει νωρίς, είμαστε στην πρώτη σειρά και ανυπομονούμε να ξεκινήσει η μουσική. Ενώ συζητάμε, ένας πολύ entitled άνδρας :smt017 προσπαθεί να μας πιάσει κουβέντα με τον πιο γλοιώδη τρόπο: αρχίζει να μας πετάει ισπανικές λέξεις, να μας φωνάζει girls κλπ. Μετά από αρκετές αποτυχημένες προσπάθειες, ήταν εξαντλητικό να τον ακούμε. Επειδή ευτυχώς ήμασταν πρώτη σειρά, φωνάζω τον security που ήταν μπροστά μου και του αναφέρω την παρενόχληση που μας έκανε ο τύπος. Η φίλη μου φοβήθηκε: “Μήπως έπρεπε να του το πούμε εμείς πρώτα? Και αν μας δημιουργήσει πρόβλημα μετά τη συναυλία;”

Ο security τον επιπλήττει, και ο τύπος πλέον στέκεται πιο μακριά μας. Ενώ αρχίζει η συναυλία και έχουμε ξεχάσει το περιστατικό, μια άλλη κοπέλα περνάει μέσα από το πλήθος στην πρώτη σειρά και φωνάζει και εκείνη τον security. Όπως υποψιαστήκαμε σωστά, ο τύπος είχε πάρει τα κουβαδάκια του σε άλλη παραλία και παρενοχλούσε πλέον μια άλλη κοπέλα. Ο security λοιπόν τον διώχνει πλέον από το οπτικό μας πεδίο (ενώ βλέπουμε με την άκρη του ματιού μας τον τύπο να προσπαθεί αρχικά να τραμπουκίσει τον security…) και ανενόχλητες απολαμβάνουμε την μουσική.

Στο τέλος της βραδιάς συζητάμε με την φίλη μου: “Είδες και την άλλη κοπέλα που παραπονέθηκε; Μπορεί να μην το είχε κάνει αν δεν είχαμε παραπονεθεί εμείς πρώτα! Δεν ξέρω γιατί δυσκολεύομαι να γίνω και εγώ δυσάρεστη” μου λέει.

Το περιστατικό είναι άλλη μια απόδειξη ότι η μια πρέπει να δίνει κουράγιο στην άλλη, απέναντι στους άνδρες που μας βλέπουν σαν ένα κομμάτι κρέας, :+1:του οποίου τα συναισθήματα δεν μετρούν, παρά μόνο η υποταγή του στον μισογυνισμό και στο male entitlement. :smt017 Η υποταγή, έπειτα από την ψυχική εξάντληση και την τρομοκρατία που μας επιβάλουν. Η αντίσταση της μιας εμπνέει την αντίσταση της άλλης, και έτσι η δύναμη μας πολλαπλασιάζεται.
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Athos
Δημοσιεύσεις: 4044
Εγγραφή: 20 Μάιος 2018, 17:30
Phorum.gr user: Athos

Re: Στο κλαμπ πηγε να την φιλήσει κάπως απότομα.Τον έπιασα και του είπα πως καλώ τώρα το 100

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Athos » 14 Φεβ 2020, 11:09

vantono έγραψε:
13 Φεβ 2020, 19:58
Για να μπεις μες στο κλαμπ
κάνε ντου
Για να ακουσεις το ραπ
κάνε ντου
στον πορτιερη του γκρουπ
κανε ντου
στα μωρά που κοιτούν
κάνε ντου
Μπουκάρουμε

Εικόνα
θα το δουλεύετε σκληρά το εξηνταράκι σας

Athos
Δημοσιεύσεις: 4044
Εγγραφή: 20 Μάιος 2018, 17:30
Phorum.gr user: Athos

Re: Στο κλαμπ πηγε να την φιλήσει κάπως απότομα.Τον έπιασα και του είπα πως καλώ τώρα το 100

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Athos » 14 Φεβ 2020, 11:11

georgebi έγραψε:
14 Φεβ 2020, 10:57
προσπαθεί να μας πιάσει κουβέντα με τον πιο γλοιώδη τρόπο: αρχίζει να μας πετάει ισπανικές λέξεις, να μας φωνάζει girls κλπ.
ελληνικές λέξεις δεν θα ήξερε, το girls τι κακό έχει ;
θα το δουλεύετε σκληρά το εξηνταράκι σας

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών