γερμανια μακελειο με 9 νεκρους

Πολιτικά θέματα εκτός Ελλάδας
Zoomer
Δημοσιεύσεις: 112
Εγγραφή: 21 Φεβ 2020, 17:52

Re: γερμανια μακελειο με 9 νεκρους

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Zoomer » 21 Φεβ 2020, 18:01

Μακελειό εννοείτε τη γνωστή μετριοπαθή εφημερίδα;

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 28692
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: γερμανια μακελειο με 9 νεκρους

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 21 Φεβ 2020, 18:10

Οι πράξεις του δράστη δεν έχουν καμμία απολύτως σχέση με τις αρχές, τις αξίες, τα ιδανικά και τα οράματα της ακροδεξιάς και του νεοναζισμού.

Zoomer
Δημοσιεύσεις: 112
Εγγραφή: 21 Φεβ 2020, 17:52

Re: γερμανια μακελειο με 9 νεκρους

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Zoomer » 21 Φεβ 2020, 18:23

Golden Age έγραψε:
21 Φεβ 2020, 18:10
Οι πράξεις του δράστη δεν έχουν καμμία απολύτως σχέση με τις αρχές, τις αξίες, τα ιδανικά και τα οράματα της ακροδεξιάς και του νεοναζισμού.
Γιατί?

Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Δημοσιεύσεις: 42513
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:08
Τοποθεσία: Maiore Patria

Re: γερμανια μακελειο με 9 νεκρους

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dwarven Blacksmith » 21 Φεβ 2020, 18:28

Golden Age έγραψε:
21 Φεβ 2020, 18:10
τις αρχές, τις αξίες, τα ιδανικά και τα οράματα της ακροδεξιάς και του νεοναζισμού.
:smt005::smt005::smt005:
Πως κατάφερες να την πληκτρολογήσεις αυτή τη φράση;
🔻I would have lived in peace. But my enemies brought me war.🔻

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32127
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: γερμανια μακελειο με 9 νεκρους

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 21 Φεβ 2020, 18:34

Antares έγραψε:
20 Φεβ 2020, 13:13
Για ποιες συνωμοσίες μιλάτε; Για μένα πολύ πιθανό τέτοιοι δολοφόνοι να έχουν εμφύτευμα στον εγκέφαλο. Δεν είναι επιστημονική φαντασία, χρησιμοποιούνται ήδη πειραματικά για ασθενείς, εν γνώση τους.
Ζούμε στον αγγελικό κόσμο δηλαδή όπου όλα γίνονται από μερικούς κακούς και ψυχοπαθείς; Αυτά άντε να τα πιστέψουν οι νέοι, οι μεγαλύτεροι είναι και θα έπρεπε να είναι υποψιασμένοι.
Εξάλλου περνάω κάτι τέτοιο, αλλά γνωρίζω περί τίνος πρόκειται (είχα βοήθεια στο να γνωρίσω βέβαια). Αν γίνονται πειράματα σε ανυποψίαστα άτομα μπορούν να μεγαλώσουν την οργή επί 100 και επί 1000 και επί όσο χρειάζεται για να πάρουν το όπλο και να πυροβολήσουν εναντίον αυτών που θεωρούν υπεύθυνους.
Το καλό είναι ότι τα εμφυτεύματα φαίνονται στην αξονική τομογραφία αλλά σιγά μην δούμε την αληθινή νεκροψία ποτέ.
σαχλαμαρες.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32127
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: γερμανια μακελειο με 9 νεκρους

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 21 Φεβ 2020, 18:35

Antares έγραψε:
20 Φεβ 2020, 13:32
Καλά, θα είχε φτάσει η επιστήμη σε σημείο να φτιάξει και να χρησιμοποιήσει εμφυτεύματα για λόγους υγείας και δεν θα έχουν κάνει και θα συνεχίζουν να κάνουν πειράματα οι μαλακοπίτουρες και οι εγκληματίες του κόσμου τούτου; Πως αλλιώς θα κυβερνούσαν και θα είχαν σε καταστολή τον πληθυσμό; Τα ψυχοφάρμακα βοηθάνε επίσης για την καταστολή.
Το έβαλα και σε άλλο νήμα
https://msutoday.msu.edu/news/2018/its- ... JEKJ333yDw
Η ίδια το παρακολουθώ εδώ και χρόνια. Σας εγγυώμαι ότι αν δεν ξέρεις τι είναι, γίνεσαι τζιχαντιστής και βομβιστής αυτοκτονίας. Ελπίζω να αποζημιωθώ και να βοηθήσω και άλλους ατυχείς συνανθρώπους και την δημοκρατία μας εν τέλει. Βασικά είμαι και εγώ επιστήμονας, που θα μου κάνει η κάθε αμόρφωτη κυράτσα την πολύξερη για την ψυχολογία μου. Ξου και παραξού. Δεν περνάει εδώ. Και η κάθε "μορφωμένη" ή "μορφωμένος" να συμπληρώσω, ψυχολόγα/ος ή ψυχίατρος.
σαχλαμαρες στο τετραγωνο.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Nero

Re: γερμανια μακελειο με 9 νεκρους

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nero » 21 Φεβ 2020, 18:37

Dwarven Blacksmith έγραψε:
21 Φεβ 2020, 18:28
Golden Age έγραψε:
21 Φεβ 2020, 18:10
τις αρχές, τις αξίες, τα ιδανικά και τα οράματα της ακροδεξιάς και του νεοναζισμού.
:smt005::smt005::smt005:
Πως κατάφερες να την πληκτρολογήσεις αυτή τη φράση;
Μπήκε ήδη υπογραφή. Ο,τι καλύτερο έχει γραφτεί ποτέ στο πχορουμ, παλιό ή νέο

Άβαταρ μέλους
enterprise-psi
Υπερσυντονιστής
Δημοσιεύσεις: 12514
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 07:29
Phorum.gr user: enterprise-psi
Τοποθεσία: Sector 001
Επικοινωνία:

Re: γερμανια μακελειο με 9 νεκρους

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enterprise-psi » 21 Φεβ 2020, 18:38

Antares έγραψε:
20 Φεβ 2020, 13:13
Για ποιες συνωμοσίες μιλάτε; Για μένα πολύ πιθανό τέτοιοι δολοφόνοι να έχουν εμφύτευμα στον εγκέφαλο. Δεν είναι επιστημονική φαντασία, χρησιμοποιούνται ήδη πειραματικά για ασθενείς, εν γνώση τους.
Ζούμε στον αγγελικό κόσμο δηλαδή όπου όλα γίνονται από μερικούς κακούς και ψυχοπαθείς; Αυτά άντε να τα πιστέψουν οι νέοι, οι μεγαλύτεροι είναι και θα έπρεπε να είναι υποψιασμένοι.
Εξάλλου περνάω κάτι τέτοιο, αλλά γνωρίζω περί τίνος πρόκειται (είχα βοήθεια στο να γνωρίσω βέβαια). Αν γίνονται πειράματα σε ανυποψίαστα άτομα μπορούν να μεγαλώσουν την οργή επί 100 και επί 1000 και επί όσο χρειάζεται για να πάρουν το όπλο και να πυροβολήσουν εναντίον αυτών που θεωρούν υπεύθυνους.
Το καλό είναι ότι τα εμφυτεύματα φαίνονται στην αξονική τομογραφία αλλά σιγά μην δούμε την αληθινή νεκροψία ποτέ.
Εδώ και σίγουρα δύο δεκαετίες γίνεται αυτό.

Εικόνα
People blow their minds ,They choose to resign
This deformed society is part of a design
It'll never go away , It's in the cards that way
The masses of humanity have always had to suffer

Άβαταρ μέλους
Antares
Δημοσιεύσεις: 7852
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 10:46
Phorum.gr user: Ακταία

Re: γερμανια μακελειο με 9 νεκρους

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antares » 21 Φεβ 2020, 18:53

Αν είναι όλα σαχλαμάρες θα ήθελα πάρα πολύ να διαβάσω μια ολοκληρωμένη μελέτη της προσωπικότητας τέτοιων ατόμων από ψυχιάτρους. Να μας πείσει και η ψυχιατρική ότι έχει εξελιχθεί και γνωρίζει πολύ περισσότερα από ότι πριν από μισό αιώνα ώστε να προλαβαίνει αυτές τις μαζικές δολοφονίες.
Οι μουσουλμάνοι που γίνονται βομβιστές αυτοκτονίες ίσως έχουν ζήσει πολύ ακραίες καταστάσεις. Και εγώ αν έβλεπα το παιδί μου διαμελισμένο από βόμβα βομβίστρια αυτοκτονίας θα γινόμουν.
Κάποιος όμως που μεγάλωσε και έζησε σε περιβάλλον όπου πιθανόν δεν υπέστη καμία καταστροφή από Κούρδους στην συγκεκριμένη περίπτωση (οι Κούρδοι έχουν υποστεί) πως κάνει μια τέτοια κίνηση εναντίον αθώων;

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 22699
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: γερμανια μακελειο με 9 νεκρους

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 21 Φεβ 2020, 19:08

Antares έγραψε:
20 Φεβ 2020, 13:32
Καλά, θα είχε φτάσει η επιστήμη σε σημείο να φτιάξει και να χρησιμοποιήσει εμφυτεύματα για λόγους υγείας και δεν θα έχουν κάνει και θα συνεχίζουν να κάνουν πειράματα οι μαλακοπίτουρες και οι εγκληματίες του κόσμου τούτου; Πως αλλιώς θα κυβερνούσαν και θα είχαν σε καταστολή τον πληθυσμό; Τα ψυχοφάρμακα βοηθάνε επίσης για την καταστολή.
Το έβαλα και σε άλλο νήμα
https://msutoday.msu.edu/news/2018/its- ... JEKJ333yDw
Η ίδια το παρακολουθώ εδώ και χρόνια. Σας εγγυώμαι ότι αν δεν ξέρεις τι είναι, γίνεσαι τζιχαντιστής και βομβιστής αυτοκτονίας. Ελπίζω να αποζημιωθώ και να βοηθήσω και άλλους ατυχείς συνανθρώπους και την δημοκρατία μας εν τέλει. Βασικά είμαι και εγώ επιστήμονας, που θα μου κάνει η κάθε αμόρφωτη κυράτσα την πολύξερη για την ψυχολογία μου. Ξου και παραξού. Δεν περνάει εδώ. Και η κάθε "μορφωμένη" ή "μορφωμένος" να συμπληρώσω, ψυχολόγα/ος ή ψυχίατρος.
Σου συνιστώ να διαβάσεις το μυστήριο της chip chan στη δεύτερη σελίδα με τα μυστήρια του ίντερνετ.

Μυστήρια από το ίντερνετ

Είναι μία που ισχυρίζεται ότι τη βάλανε τσιπάκι και κοιμάται συνέχεια.
Ζούμε σε μια οικονομία.

Άβαταρ μέλους
Northern Spirit
Δημοσιεύσεις: 10759
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 22:19

Re: γερμανια μακελειο με 9 νεκρους

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Northern Spirit » 21 Φεβ 2020, 19:11

Golden Age έγραψε:
21 Φεβ 2020, 18:10
Οι πράξεις του δράστη δεν έχουν καμμία απολύτως σχέση με τις αρχές, τις αξίες, τα ιδανικά και τα οράματα της ακροδεξιάς και του νεοναζισμού.
Nεοκομμουνιστης δηλαδη ητανε ο δραστης ή νεοισλαμιστης; :lol:
"Έκαστος τόπος έχει την πληγήν του: Η Αγγλία την ομίχλην, η Αίγυπτος τας οφθαλμίας, η Βλαχία τας ακρίδας και η Ελλάς τους Έλληνας".

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 28692
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: γερμανια μακελειο με 9 νεκρους

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 21 Φεβ 2020, 19:12

Northern Spirit έγραψε:
21 Φεβ 2020, 19:11
Golden Age έγραψε:
21 Φεβ 2020, 18:10
Οι πράξεις του δράστη δεν έχουν καμμία απολύτως σχέση με τις αρχές, τις αξίες, τα ιδανικά και τα οράματα της ακροδεξιάς και του νεοναζισμού.
Nεοκομμουνιστης δηλαδη ητανε ο δραστης ή νεοισλαμιστης; :lol:
Ψυχοπαθής

Nero

Re: γερμανια μακελειο με 9 νεκρους

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nero » 21 Φεβ 2020, 19:13

Golden Age έγραψε:
21 Φεβ 2020, 19:12
Northern Spirit έγραψε:
21 Φεβ 2020, 19:11
Golden Age έγραψε:
21 Φεβ 2020, 18:10
Οι πράξεις του δράστη δεν έχουν καμμία απολύτως σχέση με τις αρχές, τις αξίες, τα ιδανικά και τα οράματα της ακροδεξιάς και του νεοναζισμού.
Nεοκομμουνιστης δηλαδη ητανε ο δραστης ή νεοισλαμιστης; :lol:
Ψυχοπαθής
όπως όλοι οι νεοναζιστες(και οι κλασικοί ναζιστές δηλαδή)

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 28692
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: γερμανια μακελειο με 9 νεκρους

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 21 Φεβ 2020, 19:17

Nero έγραψε:
21 Φεβ 2020, 19:13
Golden Age έγραψε:
21 Φεβ 2020, 19:12
Northern Spirit έγραψε:
21 Φεβ 2020, 19:11


Nεοκομμουνιστης δηλαδη ητανε ο δραστης ή νεοισλαμιστης; :lol:
Ψυχοπαθής
όπως όλοι οι νεοναζιστες(και οι κλασικοί ναζιστές δηλαδή)
Απο αυτά που διαβάζω δεν φαίνεται αν υπάρχει κάποια ιδεολογική κατεύθυνση προς εκεί.

Αλλά ακόμη κι έτσι να ήταν, πως μπορεί να στοχοποιείται και να κατηγορείται ένας ολόκληρος πολιτικός χώρος;

Για τις δράσεις της κόκκινης τρομοκρατίας, έφταιγε η Αριστερά;

Άβαταρ μέλους
Antares
Δημοσιεύσεις: 7852
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 10:46
Phorum.gr user: Ακταία

Re: γερμανια μακελειο με 9 νεκρους

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antares » 21 Φεβ 2020, 19:21

Alien666 έγραψε:
21 Φεβ 2020, 19:08

Σου συνιστώ να διαβάσεις το μυστήριο της chip chan στη δεύτερη σελίδα με τα μυστήρια του ίντερνετ.

Μυστήρια από το ίντερνετ

Είναι μία που ισχυρίζεται ότι τη βάλανε τσιπάκι και κοιμάται συνέχεια.
Για να γνωρίζεις κάνεις αξονική τομογραφία. Μπορείς να εμπιστευτείς τους γιατρούς στον αν θα σου δώσουν τα δικά σου αποτελέσματα ή αν θα τα μαγειρέψουν;
Λόγω αυτών που έχω περάσει δεν έχω μεγάλη εμπιστοσύνη.
Το ποσοστό αναπηρίας για ψύχωση επίσης έχει περιοριστεί στα 1-3 χρόνια, από εφ΄όρου ζωής. Αν σε έχει κάνει ο άλλος πειραματόζωο (έχω διαβάσει σχετικά περιστατικά) και έχεις σοβαρό πρόβλημα και δεν δικαιούσαι τίποτα εφ΄όρου ζωής (όταν δεν το γνωρίζεις εννοώ, αλλιώς δικαιούσαι αποζημίωση). Κατασταλτικά φάρμακα και δούλεψε.
Εγώ εξάλλου μετά τον καρκίνο μαστού έχω υποστεί μπούλινγκ στην δουλειά, στον δρόμο, στα μέσα μαζικής μεταφοράς και στο σπίτι μου πολύ ανοικτά. Τρελή δεν είμαι. Αυτό το πράγμα είναι μπίζνα, βγάζει η πλέμπα λεφτά, πως νομίζεις πλούτισαν όλοι οι αμόρφωτοι στην Ελλάδα και οι μορφωμένοι μετανάστευσαν ή κατάντησαν προλετάριοι εργαζόμενοι; Είναι μια αισχρότατη μπίζνα.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Antares την 21 Φεβ 2020, 19:26, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Διεθνής πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών