Σχόλια Επισκεπτών

Για όσους δεν μπορούν ή δεν θέλουν να εγγραφούν
Άβαταρ μέλους
ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 17016
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:44

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ » 22 Φεβ 2020, 22:39

Με την ονομασία πχορουμικο Χαρακίρι, ή πχορουμικο Σεπούκου, ονομάζεται ο τελετουργικός τρόπος αυτοτιμωριας μιας συντονιζουσας περσονας ,ως μοναδική επιτρεπτή διέξοδο σε περίπτωση ήττας ή ατίμωσής της
Κατά το τελετουργικό αυτό ο αυτοτιμωρουμενος στρέφεται προς τον τον εαυτο του και γονατίζοντας και πατα το κομβιοι της αποστολης αφου πρωτα εχει συνταξει κειμενο παραιτησης απο τα καθηκοντα του για λογους ευθιξιας Ο τρόπος αυτός φέρεται να αποτελεί κωδικοποιημένη ηθική συμπεριφορά από το λεγόμενο «δορουμιντο , το οποίο αποτελεί τον ηθικό κώδικα των φορουμ και γενικότερα της υψηλής συντονιστικης ελίτ της φορουμικης κοινωνίας.
Αρίστος for Tsirpas
Eχουμε ΔΙΠΛΗ πολιτειακη εκτροπη
Μια γιατι ο πρωθυπουργος επραξε αντιθετα στο ΟΧΙ του δημοψηφισματος...
Και δευτερη γιατι μεσω του Ταμειου Ξεπουληματος Χωρας παρεδωσε την εθνικη κυριαρχια και τον εθνικο πλουτο στους δανειστες

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37589
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 22 Φεβ 2020, 22:42

ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
22 Φεβ 2020, 22:39
Με την ονομασία πχορουμικο Χαρακίρι, ή πχορουμικο Σεπούκου, ονομάζεται ο τελετουργικός τρόπος αυτοτιμωριας μιας συντονιζουσας περσονας ,ως μοναδική επιτρεπτή διέξοδο σε περίπτωση ήττας ή ατίμωσής της
Κατά το τελετουργικό αυτό ο αυτοτιμωρουμενος στρέφεται προς τον τον εαυτο του και γονατίζοντας και πατα το κομβιοι της αποστολης αφου πρωτα εχει συνταξει κειμενο παραιτησης απο τα καθηκοντα του για λογους ευθιξιας Ο τρόπος αυτός φέρεται να αποτελεί κωδικοποιημένη ηθική συμπεριφορά από το λεγόμενο «δορουμιντο , το οποίο αποτελεί τον ηθικό κώδικα των φορουμ και γενικότερα της υψηλής συντονιστικης ελίτ της φορουμικης κοινωνίας.
Βάλε και τη πηγή ρε άθρωπε.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 17016
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:44

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ » 22 Φεβ 2020, 22:43

Αγραφοι κανονες
Αρίστος for Tsirpas
Eχουμε ΔΙΠΛΗ πολιτειακη εκτροπη
Μια γιατι ο πρωθυπουργος επραξε αντιθετα στο ΟΧΙ του δημοψηφισματος...
Και δευτερη γιατι μεσω του Ταμειου Ξεπουληματος Χωρας παρεδωσε την εθνικη κυριαρχια και τον εθνικο πλουτο στους δανειστες

Άβαταρ μέλους
vagabondo
Δημοσιεύσεις: 9903
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vagabondo » 22 Φεβ 2020, 22:44

sys3x έγραψε:
22 Φεβ 2020, 22:34
Beria έγραψε:
22 Φεβ 2020, 16:07
Εικόνα
ω Μπέρι, ω Μπέρι Μπέρι
:smt038
Αυτό το σύνθημα ήταν για τον Μπάνε.
Για το Μπέρι πήγαινε αλλιώς: Στάζει πιπέρι... :003:
Occasio facit furem
Εγώ δεν είμαι χριστιανός, για να μην πω πως είμαι και άθεος!
Ο κόσμον ασοί γραμματισμέντς θα διαβαίν.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40339
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 22 Φεβ 2020, 22:52

Highlander έγραψε:
22 Φεβ 2020, 13:33
hellegennes έγραψε:
22 Φεβ 2020, 13:27
alekhine έγραψε:
22 Φεβ 2020, 13:13


για δωσε μια περιληψη αν θες
Θα το αφήσω στην διακριτική ευχέρεια των συντονιστών, αν θέλουν να απαντήσουν.

Πάντως η ποινή είναι τέτοια γιατί αν δεν κάνω λάθος το προηγούμενο μπαν ήταν φρέσκο και στους όρους χρήσης αναγράφεται αυτό:
Μέλος το οποίο μετά την επιστροφή του από ποινή αποκλεισμού, στο Σύστημα Δημοσίων Συζητήσεων του φόρουμ:
Υποπέσει ξανά σε παραβάσεις που δικαιολογούν Κίτρινη Κάρτα ή Λάβει 2 προειδοποιήσεις σε διάστημα 15 ημερών από την λήξη του αποκλεισμού του, δέχεται νέα ποινή Αποκλεισμού Μέλους και η διάρκεια της ορίζεται διπλάσια από αυτή της προηγούμενης ποινής του.

Αν η παραπάνω διαδικασία επαναληφθεί και δεύτερη φορά, επιβάλλεται στο μέλος Οριστικός Αποκλεισμός
Ναι αλλά το μπαν έπεσε στις 20 και απ' ότι βλέπω από τα ποστ του το προηγούμενο είχε λήξει τουλάχιστον από την 1 Φεβρουαρίου αν όχι νωρίτερα.

Κι απ ό,τι λέει ο ίδιος δεν πήρε καν προειδοποιηση.
Η συμπεριφορά του ήταν προκλητική με το που γύρισε από το μπαν. Δεν περίμενε καν να κρυώσει. Ακόμα και στα ποστ του που δεν έχουν διαγραφεί μπορείς να δεις απίστευτα και συνεχόμενα εριστική συμπεριφορά. Αποκαλεί συνεχώς άλλους χρήστες σφουγγαρόπανα και ερπετά. Εμένα, δε, κάθε φορά που έγραφα κάτι που δεν του άρεσε, μού έλεγε «τράβα να πλύνεις κάνα πιάτο» για παντοπώλες (τσάκω ένα ζβαν, πήγαινε πλύνε κάνα μαρούλι, κ.α.).
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Highlander
Δημοσιεύσεις: 17451
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2018, 16:43

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Highlander » 22 Φεβ 2020, 22:55

hellegennes έγραψε:
22 Φεβ 2020, 22:52
Highlander έγραψε:
22 Φεβ 2020, 13:33
hellegennes έγραψε:
22 Φεβ 2020, 13:27


Θα το αφήσω στην διακριτική ευχέρεια των συντονιστών, αν θέλουν να απαντήσουν.

Πάντως η ποινή είναι τέτοια γιατί αν δεν κάνω λάθος το προηγούμενο μπαν ήταν φρέσκο και στους όρους χρήσης αναγράφεται αυτό:

Ναι αλλά το μπαν έπεσε στις 20 και απ' ότι βλέπω από τα ποστ του το προηγούμενο είχε λήξει τουλάχιστον από την 1 Φεβρουαρίου αν όχι νωρίτερα.

Κι απ ό,τι λέει ο ίδιος δεν πήρε καν προειδοποιηση.
Η συμπεριφορά του ήταν προκλητική με το που γύρισε από το μπαν. Δεν περίμενε καν να κρυώσει. Ακόμα και στα ποστ του που δεν έχουν διαγραφεί μπορείς να δεις απίστευτα και συνεχόμενα εριστική συμπεριφορά. Αποκαλεί συνεχώς άλλους χρήστες σφουγγαρόπανα και ερπετά. Εμένα, δε, κάθε φορά που έγραφα κάτι που δεν του άρεσε, μού έλεγε «τράβα να πλύνεις κάνα πιάτο» για παντοπώλες (τσάκω ένα ζβαν, πήγαινε πλύνε κάνα μαρούλι, κ.α.).
Α μιλάμε για τέτοια εγκλήματα
Ότι διαβάζουμε τρισχειρότερα και στο φόρουμ και στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης ακόμα περισσότερο, δηλαδή...

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 26961
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 22 Φεβ 2020, 22:58

Highlander έγραψε:
22 Φεβ 2020, 22:55
hellegennes έγραψε:
22 Φεβ 2020, 22:52
Highlander έγραψε:
22 Φεβ 2020, 13:33


Ναι αλλά το μπαν έπεσε στις 20 και απ' ότι βλέπω από τα ποστ του το προηγούμενο είχε λήξει τουλάχιστον από την 1 Φεβρουαρίου αν όχι νωρίτερα.

Κι απ ό,τι λέει ο ίδιος δεν πήρε καν προειδοποιηση.
Η συμπεριφορά του ήταν προκλητική με το που γύρισε από το μπαν. Δεν περίμενε καν να κρυώσει. Ακόμα και στα ποστ του που δεν έχουν διαγραφεί μπορείς να δεις απίστευτα και συνεχόμενα εριστική συμπεριφορά. Αποκαλεί συνεχώς άλλους χρήστες σφουγγαρόπανα και ερπετά. Εμένα, δε, κάθε φορά που έγραφα κάτι που δεν του άρεσε, μού έλεγε «τράβα να πλύνεις κάνα πιάτο» για παντοπώλες (τσάκω ένα ζβαν, πήγαινε πλύνε κάνα μαρούλι, κ.α.).
Α μιλάμε για τέτοια εγκλήματα
Ότι διαβάζουμε τρισχειρότερα και στο φόρουμ και στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης ακόμα περισσότερο, δηλαδή...
Έτσι μιλάτε μεταξύ σας στην Κουμουνδούρου; :003:
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29374
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 22 Φεβ 2020, 22:58

Highlander έγραψε:
22 Φεβ 2020, 22:55


Α μιλάμε για τέτοια εγκλήματα
Ότι διαβάζουμε τρισχειρότερα και στο φόρουμ και στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης ακόμα περισσότερο, δηλαδή...
Μιλάμε για κανονικο μποτ. Δεν έκανε τίποτα άλλο παρά να σπαμαρει τουιτς άλλων συριζομποτ.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40339
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 22 Φεβ 2020, 23:01

Highlander έγραψε:
22 Φεβ 2020, 22:55
Α μιλάμε για τέτοια εγκλήματα
Ότι διαβάζουμε τρισχειρότερα και στο φόρουμ και στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης ακόμα περισσότερο, δηλαδή...
Δεν ξέρω ποιους χρήστες του φόρουμ ξέρεις που να αποκαλούν τους υπόλοιπους ερπετά, να έχεις κάνει καταγγελία και να παραμένουν. Θα ήθελα όμως να μου πεις έναν χοντρικό αριθμό.

Για τα κοινωνικά δίκτυα δεν φέρει ευθύνη το φόρουμ ούτε είναι σκόπιμο να τα έχουμε σαν πρότυπο.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37589
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 22 Φεβ 2020, 23:05

vagabondo έγραψε:
22 Φεβ 2020, 22:44
sys3x έγραψε:
22 Φεβ 2020, 22:34
Beria έγραψε:
22 Φεβ 2020, 16:07
Εικόνα
ω Μπέρι, ω Μπέρι Μπέρι
:smt038
Αυτό το σύνθημα ήταν για τον Μπάνε.
Για το Μπέρι πήγαινε αλλιώς: Στάζει πιπέρι... :003:
:003:
:lol:
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
alekhine
Δημοσιεύσεις: 12465
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:36
Phorum.gr user: alekhine
Τοποθεσία: Highway to ΚΤΕΛ

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από alekhine » 22 Φεβ 2020, 23:32

hellegennes έγραψε:
22 Φεβ 2020, 22:24
alekhine έγραψε:
22 Φεβ 2020, 13:43
μπορω να σου πω συγκεκριμενο χρηστη ο οποιος υποτιθεται οτι ειχε μπαναριστει για συστηματικη παραβιαση του παραπανω ορου ,9/10 δημοσιευσεις που κανει εξακολουθουν και παραβιαζουν αυτον τον κανονα και παρολα αυτα δεν τρεχει καστανο
Αν δεν τα καταγγέλλεις, δεν θα γίνεται τίποτα. Αν δεν θες ο ίδιος, πες μου για ποιον χρήστη πρόκειται για να παρακολουθώ τα γραφόμενά του και να καταγγέλλω ό,τι πέφτει στην αντίληψή μου. Σε διαβεβαιώ ότι θα χαιρετίσει αν δεν συμμορφωθεί με τους κανονισμούς.
μα το κατηγγειλα και το μονο που εβλεπα ηταν απλα να σβηνονται οι δημοσιευσεις που εκανα report
ε μετα την 10η φορα που σβηστηκε δημοσιευση και ο χρηστης συνεχισε να γραφει τα ιδια και τα ιδια απλα βαρεθηκα και τα παρατησα

στην τελικη εδω ειμαστε σε ενα χωρο φιλοξενουμενοι και οι κανονες διαμορφωνονται και εφαρμοζονται απο τους ιδιοκτητες
και δεν εχω καμια διαθεση να πω στον οποιονδηποτε πως θα τρεχει το μερος που του ανηκει
απλα γραφω τι δεν μου αρεσει και η ζωη συνεχιζεται
πατησιωτης έγραψε:
10 Μαρ 2021, 20:59
Ο Σημίτης είναι η συνέχεια του Κωνσταντίνου Καραμανλή,στην Ευρώπη,στα ελληνοτουρκικά,στο ανήκομεν εις την Δύσιν,στην οικονομία,παντού.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37589
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 22 Φεβ 2020, 23:39

Πάντως ο πμ είναι ένα καλό μπέντσμαρκ για το πχώρουμ, δεν μπορέσαμε να τον φτιάξουμε (ακόμα), καλό είναι να γνωρίζουμε τα όρια μας.
Πάντως είμαι εναντίον των μακροχρόνιων μπάνιων, ας παίρνει πιο συχνά και μικρά μπάνια, βοηθάει περισσότερο στην εκπαίδευση του εκάστοτε μποτ και δεν θίγει και την γαματοσύνη μας ταυτόχρονα, ε Beria, συμφωνάς;
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 26961
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 23 Φεβ 2020, 00:20

sys3x έγραψε:
22 Φεβ 2020, 23:39
Πάντως ο πμ είναι ένα καλό μπέντσμαρκ για το πχώρουμ, δεν μπορέσαμε να τον φτιάξουμε (ακόμα), καλό είναι να γνωρίζουμε τα όρια μας.
Πάντως είμαι εναντίον των μακροχρόνιων μπάνιων, ας παίρνει πιο συχνά και μικρά μπάνια, βοηθάει περισσότερο στην εκπαίδευση του εκάστοτε μποτ και δεν θίγει και την γαματοσύνη μας ταυτόχρονα, ε Beria, συμφωνάς;
Πρώτα βγαίνει η ψυχή κι ύστερα το χούι!
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 17016
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:44

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ » 23 Φεβ 2020, 00:29

sys3x έγραψε:
22 Φεβ 2020, 23:39
Πάντως ο πμ είναι ένα καλό μπέντσμαρκ για το πχώρουμ, δεν μπορέσαμε να τον φτιάξουμε (ακόμα), καλό είναι να γνωρίζουμε τα όρια μας.
Πάντως είμαι εναντίον των μακροχρόνιων μπάνιων, ας παίρνει πιο συχνά και μικρά μπάνια, βοηθάει περισσότερο στην εκπαίδευση του εκάστοτε μποτ και δεν θίγει και την γαματοσύνη μας ταυτόχρονα, ε Beria, συμφωνάς;
Εικόνα
Αρίστος for Tsirpas
Eχουμε ΔΙΠΛΗ πολιτειακη εκτροπη
Μια γιατι ο πρωθυπουργος επραξε αντιθετα στο ΟΧΙ του δημοψηφισματος...
Και δευτερη γιατι μεσω του Ταμειου Ξεπουληματος Χωρας παρεδωσε την εθνικη κυριαρχια και τον εθνικο πλουτο στους δανειστες

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 24860
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 23 Φεβ 2020, 00:40






ΑΠΟΨΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΝ
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ενότητα Επισκεπτών”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών