Κλαψα ζαιων

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29355
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Κλαψα ζαιων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 01 Μαρ 2020, 00:37

blackpaint έγραψε:
01 Μαρ 2020, 00:31
ηθελε να κανει καταγγελια ενος αλλου πολιτη στη ΔΗΕ

Ακόμα και έτσι να είναι, σου "ξέφυγαν" μερικές λεπτομέρειες.

Ενός πολίτη λοιπόν, που ζητούσε οι Έλληνες στρατιώτες να αρνηθούν εκτέλεση διαταγής και ζητούσε από τους συναδέλφους τους, αν δεν αρνηθούν, να του δώσουν τα ονόματα των στρατιωτών να τα δημοσιοποιήσει.

Άρα μιλάμε στην καλύτερη για έναν ρουφιάνο που καλεί τους στρατιώτες σε στάση και ζητάει τα ονόματα των υπολοίπων να τα δημοσιοποιήσει.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
blackpaint
Δημοσιεύσεις: 9596
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 00:37

Re: Κλαψα ζαιων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από blackpaint » 01 Μαρ 2020, 00:53

Otto Weininger έγραψε:
01 Μαρ 2020, 00:37
blackpaint έγραψε:
01 Μαρ 2020, 00:31
ηθελε να κανει καταγγελια ενος αλλου πολιτη στη ΔΗΕ

Ακόμα και έτσι να είναι, σου "ξέφυγαν" μερικές λεπτομέρειες.

Ενός πολίτη λοιπόν, που ζητούσε οι Έλληνες στρατιώτες να αρνηθούν εκτέλεση διαταγής και ζητούσε από τους συναδέλφους τους, αν δεν αρνηθούν, να του δώσουν τα ονόματα των στρατιωτών να τα δημοσιοποιήσει.

Άρα μιλάμε στην καλύτερη για έναν ρουφιάνο που καλεί τους στρατιώτες σε στάση και ζητάει τα ονόματα των υπολοίπων να τα δημοσιοποιήσει.
συγκινηθηκα τωρα απο τη φιλοτιμη προσπαθεια να περισωσεις οτι μπορεις, αλλα φευ, οι αγαπητοι μας ρουφιανοι ουτε που νοιαστηκαν γι αυτα

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29355
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Κλαψα ζαιων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 01 Μαρ 2020, 00:57

blackpaint έγραψε:
01 Μαρ 2020, 00:53
Otto Weininger έγραψε:
01 Μαρ 2020, 00:37
blackpaint έγραψε:
01 Μαρ 2020, 00:31
ηθελε να κανει καταγγελια ενος αλλου πολιτη στη ΔΗΕ

Ακόμα και έτσι να είναι, σου "ξέφυγαν" μερικές λεπτομέρειες.

Ενός πολίτη λοιπόν, που ζητούσε οι Έλληνες στρατιώτες να αρνηθούν εκτέλεση διαταγής και ζητούσε από τους συναδέλφους τους, αν δεν αρνηθούν, να του δώσουν τα ονόματα των στρατιωτών να τα δημοσιοποιήσει.

Άρα μιλάμε στην καλύτερη για έναν ρουφιάνο που καλεί τους στρατιώτες σε στάση και ζητάει τα ονόματα των υπολοίπων να τα δημοσιοποιήσει.
συγκινηθηκα τωρα απο τη φιλοτιμη προσπαθεια να περισωσεις οτι μπορεις, αλλα φευ, οι αγαπητοι μας ρουφιανοι ουτε που νοιαστηκαν γι αυτα
Σε αφήνω τώρα, γιατί πονάς πολύ μαζί τα άλλα συντρόφια σου.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
blackpaint
Δημοσιεύσεις: 9596
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 00:37

Re: Κλαψα ζαιων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από blackpaint » 01 Μαρ 2020, 00:59

Otto Weininger έγραψε:
01 Μαρ 2020, 00:57
blackpaint έγραψε:
01 Μαρ 2020, 00:53
Otto Weininger έγραψε:
01 Μαρ 2020, 00:37



Ακόμα και έτσι να είναι, σου "ξέφυγαν" μερικές λεπτομέρειες.

Ενός πολίτη λοιπόν, που ζητούσε οι Έλληνες στρατιώτες να αρνηθούν εκτέλεση διαταγής και ζητούσε από τους συναδέλφους τους, αν δεν αρνηθούν, να του δώσουν τα ονόματα των στρατιωτών να τα δημοσιοποιήσει.

Άρα μιλάμε στην καλύτερη για έναν ρουφιάνο που καλεί τους στρατιώτες σε στάση και ζητάει τα ονόματα των υπολοίπων να τα δημοσιοποιήσει.
συγκινηθηκα τωρα απο τη φιλοτιμη προσπαθεια να περισωσεις οτι μπορεις, αλλα φευ, οι αγαπητοι μας ρουφιανοι ουτε που νοιαστηκαν γι αυτα
Σε αφήνω τώρα, γιατί πονάς πολύ μαζί τα άλλα συντρόφια σου.
περιμενω νεα απο την εκβαση της καταγγελιας. ετσι;

Άβαταρ μέλους
Lord Brum
Δημοσιεύσεις: 14671
Εγγραφή: 08 Δεκ 2018, 00:27
Phorum.gr user: coriander

Re: Κλαψα ζαιων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lord Brum » 01 Μαρ 2020, 03:53

Highlander έγραψε:
29 Φεβ 2020, 15:53
Otto Weininger έγραψε:
29 Φεβ 2020, 15:50
Highlander έγραψε:
29 Φεβ 2020, 15:31


Ελπίζω να μη βρεθείς ποτέ εσύ και η οικογένειά σου σε ανάλογη θέση π.χ. στα γερμανικά σύνορα.
Για να βρεθεί στην Γερμανία από την Ελλάδα, σημαίνει ότι θα έχει περάσει ένα σωρό άλλες χώρες που δεν έχουν πόλεμο.
Άρα θα είναι λαθρομετανάστης.

Αντί να αμολάς βλακείες όλη την ώρα δεν πας να ενημερωθείς λίγο;
Δε σημαίνει ότι θα καταφέρει να στεριώσει σε αυτές τις ενδιάμεσες χώρες.
στα @@ μας. Αν εσένα σε νοιάζει να τους πάρεις να στεριώσουν σπίτι σου
Σκότωσε τον ζαίο που κρύβεις μέσα σου!

Άβαταρ μέλους
Lord Brum
Δημοσιεύσεις: 14671
Εγγραφή: 08 Δεκ 2018, 00:27
Phorum.gr user: coriander

Re: Κλαψα ζαιων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lord Brum » 01 Μαρ 2020, 04:05

blackpaint έγραψε:
29 Φεβ 2020, 17:07
metaxoskolikas έγραψε:
29 Φεβ 2020, 17:02
εφόσον είναι πλέον κάτι παραπάνω από ξεκάθαρο και εμφανώς δηλωμένο ότι όλοι αυτοί οι λαθρομετανάστες υποκινούνται από τον ερντογαν, είναι εθνική προδοσία όλες αυτές οι υπέρ τους δηλώσεις.
τουλάχιστον δεν έχουμε δει ακόμα τον επίσημο συριζα να προβαίνει σε τέτοιες δηλώσεις, φοβούνται.
Τοτε δηλωνω προδοτης του εθνικου κορμου
πέφτουμε απ'τα σύννεφα, ποιος το περίμενε?
Έχω αναφέρει τη δημοσίευσή σου στη ΔΗΕ όπως και την τυπισα στο φορουμ. Αν σε ενοχλήσουν ή σε περάσουν για γραφικό και σε αφήσουν θέμα δικό τους εγώ το καθήκον μου το έκανα και με πολλή χαρά
Σκότωσε τον ζαίο που κρύβεις μέσα σου!

Άβαταρ μέλους
Lord Brum
Δημοσιεύσεις: 14671
Εγγραφή: 08 Δεκ 2018, 00:27
Phorum.gr user: coriander

Re: Κλαψα ζαιων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lord Brum » 01 Μαρ 2020, 04:14

aljawn έγραψε:
29 Φεβ 2020, 19:16
Dwarven Blacksmith έγραψε:
29 Φεβ 2020, 16:43
Πάντως για μένα είναι πολύ σημαντικό θέμα η αποθράσυνση. Δηλαδή μέσα σε 24 ώρες φτάσαμε από την αποτροπή του οργανωμένου αυτού κύματος, στην απόλυτη σκατοψυχια και το κυνήγι οποίου δεν θέλει πυροβολισμούς. Προσπαθείς δηλαδή να φερθεις ορθολογικά αλλά το μίσος ξεπροβάλλει και πάλι.
Δεν είναι σκατοψυχιά, ονειρώξεις είναι (και φτηνή προπαγάνδα για τα μποτάκια, ένθεν κακείθεν).

Είναι ξεκάθαρο ότι αν χρειαστεί να ανοίξουν, και ανοίξουν πυρ θα μας σοδομίσει η διεθνής κοινότητα.
Στο μεταξύ να δούμε αν στην επερχόμενη διάσκεψη / συνομιλίες για τις ροές θα μας καλέσουν ή θα φάμε πόρτα όπως στο Βερολίνο.
ποια διεθνής κοινότητα ρε ψεκασμένε? όσο σοδομίζουν την ιταλία που βύθιζε βάρκες, την τουρκία που εισβάλει στη συρία και την αμερική που πυροβολεί μεξικανούς στα σύνορα.
Σκότωσε τον ζαίο που κρύβεις μέσα σου!

Άβαταρ μέλους
blackpaint
Δημοσιεύσεις: 9596
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 00:37

Re: Κλαψα ζαιων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από blackpaint » 01 Μαρ 2020, 04:42

Lord Brum έγραψε:
01 Μαρ 2020, 04:05
blackpaint έγραψε:
29 Φεβ 2020, 17:07
metaxoskolikas έγραψε:
29 Φεβ 2020, 17:02
εφόσον είναι πλέον κάτι παραπάνω από ξεκάθαρο και εμφανώς δηλωμένο ότι όλοι αυτοί οι λαθρομετανάστες υποκινούνται από τον ερντογαν, είναι εθνική προδοσία όλες αυτές οι υπέρ τους δηλώσεις.
τουλάχιστον δεν έχουμε δει ακόμα τον επίσημο συριζα να προβαίνει σε τέτοιες δηλώσεις, φοβούνται.
Τοτε δηλωνω προδοτης του εθνικου κορμου
πέφτουμε απ'τα σύννεφα, ποιος το περίμενε?
Έχω αναφέρει τη δημοσίευσή σου στη ΔΗΕ όπως και την τυπισα στο φορουμ. Αν σε ενοχλήσουν ή σε περάσουν για γραφικό και σε αφήσουν θέμα δικό τους εγώ το καθήκον μου το έκανα και με πολλή χαρά
εκανες επωνυμη καταγγελια :lol: ;

Άβαταρ μέλους
Lord Brum
Δημοσιεύσεις: 14671
Εγγραφή: 08 Δεκ 2018, 00:27
Phorum.gr user: coriander

Re: Κλαψα ζαιων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lord Brum » 01 Μαρ 2020, 04:44

blackpaint έγραψε:
01 Μαρ 2020, 04:42
Lord Brum έγραψε:
01 Μαρ 2020, 04:05
blackpaint έγραψε:
29 Φεβ 2020, 17:07


Τοτε δηλωνω προδοτης του εθνικου κορμου
πέφτουμε απ'τα σύννεφα, ποιος το περίμενε?
Έχω αναφέρει τη δημοσίευσή σου στη ΔΗΕ όπως και την τυπισα στο φορουμ. Αν σε ενοχλήσουν ή σε περάσουν για γραφικό και σε αφήσουν θέμα δικό τους εγώ το καθήκον μου το έκανα και με πολλή χαρά
εκανες επωνυμη καταγγελια :lol: ;
Όχι ρε μπάρμπα 2 το πρωί έχω καλύτερα πράγματα να κάνω. Αν θες όμως κάνω δεν έχω πρόβλημα
Σκότωσε τον ζαίο που κρύβεις μέσα σου!

Άβαταρ μέλους
blackpaint
Δημοσιεύσεις: 9596
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 00:37

Re: Κλαψα ζαιων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από blackpaint » 01 Μαρ 2020, 04:46

Lord Brum έγραψε:
01 Μαρ 2020, 04:44
blackpaint έγραψε:
01 Μαρ 2020, 04:42
Lord Brum έγραψε:
01 Μαρ 2020, 04:05


πέφτουμε απ'τα σύννεφα, ποιος το περίμενε?
Έχω αναφέρει τη δημοσίευσή σου στη ΔΗΕ όπως και την τυπισα στο φορουμ. Αν σε ενοχλήσουν ή σε περάσουν για γραφικό και σε αφήσουν θέμα δικό τους εγώ το καθήκον μου το έκανα και με πολλή χαρά
εκανες επωνυμη καταγγελια :lol: ;
Όχι ρε μπάρμπα 2 το πρωί έχω καλύτερα πράγματα να κάνω. Αν θες όμως κάνω δεν έχω πρόβλημα
κανε, κανε, γουσταρω!

Άβαταρ μέλους
Lord Brum
Δημοσιεύσεις: 14671
Εγγραφή: 08 Δεκ 2018, 00:27
Phorum.gr user: coriander

Re: Κλαψα ζαιων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lord Brum » 01 Μαρ 2020, 04:47

blackpaint έγραψε:
01 Μαρ 2020, 04:46
Lord Brum έγραψε:
01 Μαρ 2020, 04:44
blackpaint έγραψε:
01 Μαρ 2020, 04:42


εκανες επωνυμη καταγγελια :lol: ;
Όχι ρε μπάρμπα 2 το πρωί έχω καλύτερα πράγματα να κάνω. Αν θες όμως κάνω δεν έχω πρόβλημα
κανε, κανε, γουσταρω!
Περίεργα γούστα έχεις
Σκότωσε τον ζαίο που κρύβεις μέσα σου!

Άβαταρ μέλους
blackpaint
Δημοσιεύσεις: 9596
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 00:37

Re: Κλαψα ζαιων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από blackpaint » 01 Μαρ 2020, 04:51

Lord Brum έγραψε:
01 Μαρ 2020, 04:47
blackpaint έγραψε:
01 Μαρ 2020, 04:46
Lord Brum έγραψε:
01 Μαρ 2020, 04:44


Όχι ρε μπάρμπα 2 το πρωί έχω καλύτερα πράγματα να κάνω. Αν θες όμως κάνω δεν έχω πρόβλημα
κανε, κανε, γουσταρω!
Περίεργα γούστα έχεις
κανε εσυ επωνυμη καταγγελια και να δεις τι ωραια που θα περασουμε τα δυο μας. Ειδικα εσυ.

Άβαταρ μέλους
Pedro
Δημοσιεύσεις: 3599
Εγγραφή: 14 Ιουν 2018, 00:17
Phorum.gr user: Pedro
Τοποθεσία: Dachau

Re: Κλαψα ζαιων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Pedro » 01 Μαρ 2020, 07:32

Αλληλεγγυη στον ΜΠΛΑΚΙ!

Να πατε στον ντεϊβιλ παλιο ρουφιανοι κοκοτες.
Golden Age έγραψε:
28 Νοέμ 2019, 16:42
NKVD_SMERSH έγραψε:
28 Νοέμ 2019, 16:41


Εξωκοινοβουλευτικέ ακροδεξιέ στηρίζεις Μάρτυρες του Ιαχωβά;
Εγώ απλά αγωνίζομαι για τη δημοκρατία.

Άβαταρ μέλους
under
Δημοσιεύσεις: 18482
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 17:02

Re: Κλαψα ζαιων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από under » 01 Μαρ 2020, 11:33

Δεν αποθνήσκουν οι θεοί. Η πίστις αποθνήσκει του αχαρίστου όχλου των θνητών.

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20144
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Κλαψα ζαιων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 01 Μαρ 2020, 12:15

http://tsak-giorgis.blogspot.com/2020/03/blog-post.html “Διδάσκουμε μπολιτισμό” - Βίντεο από τον Εβρο με ΜΑΤ να πυροβολούν. Τα ΜΑΤ κι ο Πολύφημος. Που δεν ήθελε ξένους στη χώρα του, γιατί θα του έπαιρναν τα πρόβατα, που πηδούσε. Χώρα των Κυκλώπων καταντήσαμε!

Ας κάνουν ένα κόπο τα ακροδεξιά ούγκανα, που πήραν εντολή να υποστηρίξουν τα ΜΑΤ - γιατί αυτά είναι το κράτος - να δουν πως σχολιάζουν οι ξένοι την Ελλάδα.
Την όμορφη χώρα, την ξακουστή για τη φιλοξενία της! Μεταφράζω ένα σχόλιο:
“Όπου αν βρίσκονται, οι Έλληνες, που αποκαλούν "βάρβαρους" τους Τούρκους, ρίχνουν σήμερα δακρυγόνα σε γυναίκες και παιδιά και σφαίρες στον αέρα. Αυτό δείχνει ποιοι είναι οι πραγματικοί βάρβαροι. Αυτό που κάνουν είναι απάνθρωπο και εγκληματικό".
Δυστυχώς έχει δίκιο. Και δεν το μοναδικό σχόλιο εναντίον μας.

Μας τη λένε οι Τούρκοι. Κι η σημερινή βαρβαρότητα, το έγκλημα εναντίον αθώων προσφύγων, που δεν πείραξαν κανένα, δεν μπορεί να δικαιολογηθεί, επειδή κι η Τουρκία παραβιάζει ανθρώπινα δικαιώματα.
Όπως δεν δικαιολογείται οποιοδήποτε εγκληματίας να έχει άλλοθι παρόμοια εγκλήματα άλλων κακούργων.

Τα ΜΑΤ χτύπησαν βρέφη! Τα φλόμωσαν τα χημικά. Αν ήταν το δικό τους παιδί και εισέπνεε δηλητήρια, πως θα αισθάνονταν; Αν έχουν μείνει αισθήματα.

Τα Γκρίζα Λυκόσκυλα πανηγυρίζουν! Την χρειάζονταν ο Σουλτάνος αυτή την αθλιότητα, που έκανε η Ελληνική κυβέρνηση. Τον ισχυροποιεί στο εσωτερικό την ώρα που έχει σοβαρό πρόβλημα εξ αιτίας των απωλειών που έχουν τα στρατεύματα του στο μέτωπο της Συρίας.

Γιατί τι λέει; Πως η Τουρκία έχει πάρα πολλούς πρόσφυγες, πως τάχα φροντίζει γι αυτούς, ενώ η Χριστιανική Ευρώπη και ιδιαίτερα η Ελλάδα, δεν τους θέλει επειδή είναι Μουσουλμάνοι!
Ποιος ωφελείται λοιπόν από τα δακρυγόνα στον Έβρο; Ο ίδιος ο Ερντογάν, που παρουσιάζεται μέσα ως ηγέτης - προστάτης των Μουσουλμάνων! Που λέει πως δήθεν σηκώνει τα βάρη της ΕΕ! Άρα ισχυροποιείται η Τουρκία και στο εξωτερικό. Πολύ “καλό” αυτό για μας, όταν θα πάμε Χάγη.

Βεβαίως είναι άθλιο κι ανήθικο αυτό που έκανε η Τουρκική κυβέρνηση, να στίσει τέτοια παγίδα στην Ελλάδα χρησιμοποιώντας εξαθλιωμένους ανθρώπους.

Φυσικά δεν με ενδιαφέρουν τα παιχνίδια. Η Ελλάδα παραβίασε κατάφωρα τα ανθρώπινα δικαιώματα. Φερθήκαμε σα ζώα, σαν κτήνη, σαν άγρια θηρία! Σαν τέρατα, σαν τον Κύκλωπα!

Να το βάλουμε στη διαφήμιση για τον Τουρισμό μας. “Γνωρίστε την Ελληνική φιλοξενία”!
Εμένα μου λες; Μόνο αν είναι φραγκάτοι. Αν έχουν πολλά λεφτά, δεν πειράζει, ας είναι Μουσουλμάνοι. Και μάλιστα χρηματοδότες του ISIS, όπως κάτι σοβινιστές Σεΐχηδες...

Γυναίκες τρομοκρατημένες με μωρά στην αγκαλιά, άνθρωποι τρέχουν με σπασμένα κεφάλια, γιατί θέλουν να έρθουν στην Ελλάδα! Γιατί φοβούνται στην Τουρκία, γιατί δεν μπορούν να μείνουν στις χώρες τους, αφού κάποιοι, στους οποίους η κυβέρνηση κάνει τεμενάδες, προκάλεσαν πόλεμο και καταστροφή!
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών