Κλειστά σύνορα στον Έβρο

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.

Για το κλείσιμο των συνόρων στον Έβρο

1. Στηρίζω ανεπιφύλακτα, μπράβο στην κυβέρνηση
123
64%
2. Στηρίζω κριτικά
36
19%
3. Στηρίζω αναγκαστικά γιατί το κάνει η κυβέρνηση, θα προτιμούσα συνεννόηση με Ε.Ε. και ΝΑΤΟ
7
4%
3. Είμαι αντίθετος, αλλά έτσι και αλλιώς είμαστε χαμένοι
4
2%
4. Είμαι αντίθετος, το θέμα είναι να πέσει η κυβέρνηση
3
2%
5. Είμαι αντίθετος, πάνω από όλα είμαστε άνθρωποι
20
10%
 
Σύνολο ψήφων: 193

Άβαταρ μέλους
Τοξοβόλος_UK
Δημοσιεύσεις: 2853
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 11:32

Re: Κλειστά σύνορα στον Έβρο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τοξοβόλος_UK » 03 Μαρ 2020, 22:47

Ερμής έγραψε:
03 Μαρ 2020, 22:45
Πώς και δεν έχει επιχειρήσει να τους περάσει από Βουλγαρια; γιατί θέλει αποκλειστικά Ελλαδα;
Είναι ανθρωπιστής. Οι Βούλγαροι τον έχουν πιο μεγάλο και δε θέλει να τους πονέσει τόσο.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37816
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Κλειστά σύνορα στον Έβρο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 03 Μαρ 2020, 22:49

τεν τεν έγραψε:
03 Μαρ 2020, 22:39
ΓΑΛΗ έγραψε:
03 Μαρ 2020, 22:31
Fuerte έγραψε:
03 Μαρ 2020, 22:13
Εμένα η απορία μου είναι πού σκατα θα πάνε όλοι αυτοί αν καταφέρουν να περάσουν τα σύνορα;

Όλα τα ελληνικά καμπ είναι τίγκα και σίγουρα κάνεις δεν θέλει να καταλήξει σε αυτα. Όποτε τι; Θα φτάσουν ποδαράτο μέχρι την κεντρική Ευρώπη; Πώς, αφού και στη συνέχεια πάλι κλειστά σύνορα θα βρουν.
Αυτοί που είναι στον Έβρο, δεν θα περάσουν τα σύνορα, εκτός κάποιων μηδαμινών ποσοστών

Αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί εστιάσαμε στον Έβρο από τη στιγμή που ένα πολλαπλάσιο νούμερο θα περάσει τα θαλάσσια σύνορα την επόμενη περίοδο.

Στον Έβρο παίχτηκε το πλαν Α. Και με κάποιο τρόπο αντιμετωπίστηκε.
Με το πλαν Β του Αιγαίου τι γίνεται όταν λήξει ο συναγερμός;

Οκ, θα πάρουμε λέει οικονομική ενίσχυση. Και ηθική στήριξη, βασικό. :D

Για ποιο λόγο μας δίνουν την οικονομική ενίσχυση χωρίς να διευκρινήσουν τον αριθμό ανθρώπων στον οποίο αναλογεί;

Γιατί σίγουρα δεν αφορά σε όσους είναι ΗΔΗ εδώ. Κατά τα άλλα, ηθικόν ακμαιότατον. :lol:
Σίγουρα το θέμα μετανάστευση δεν θα λυθεί εύκολα.
Ο Έβρος είναι σπουδαίος σημειολογικά, ο Ερντογάν ήθελε κατάρρευση συνόρων για να δείξει νίκη στο εσωτερικό. Δεν το κατάφερε και θα προσπαθήσει να τα καταφέρει έστω και με μεγάλη όξυνση. Γι'αυτό πιστεύω ειμαι σπουδαίος ο Έβρος.
Έξτρα το ότι γίνεται γνωστό και στον τελευταίο μετανάστη ότι δεν υπάρχουν ανοιχτά σύνορα και ότι δεν είναι επιθυμητός
Ναι πουλί μου, αλλά η Γαλή νομίζω σε λέει ότι οκ στον Έβρο, με τα λεφούσια από το Αιγαίο τι θα γίνει είναι το θέμα, και συμφωνώ φυσικά με αυτήν, ελπίζω να μην έχει δίκιο.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
τεν τεν
Δημοσιεύσεις: 5403
Εγγραφή: 09 Οκτ 2018, 14:38
Phorum.gr user: τεν τεν

Re: Κλειστά σύνορα στον Έβρο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από τεν τεν » 03 Μαρ 2020, 22:53

sys3x έγραψε:
03 Μαρ 2020, 22:49
τεν τεν έγραψε:
03 Μαρ 2020, 22:39
ΓΑΛΗ έγραψε:
03 Μαρ 2020, 22:31


Αυτοί που είναι στον Έβρο, δεν θα περάσουν τα σύνορα, εκτός κάποιων μηδαμινών ποσοστών

Αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί εστιάσαμε στον Έβρο από τη στιγμή που ένα πολλαπλάσιο νούμερο θα περάσει τα θαλάσσια σύνορα την επόμενη περίοδο.

Στον Έβρο παίχτηκε το πλαν Α. Και με κάποιο τρόπο αντιμετωπίστηκε.
Με το πλαν Β του Αιγαίου τι γίνεται όταν λήξει ο συναγερμός;

Οκ, θα πάρουμε λέει οικονομική ενίσχυση. Και ηθική στήριξη, βασικό. :D

Για ποιο λόγο μας δίνουν την οικονομική ενίσχυση χωρίς να διευκρινήσουν τον αριθμό ανθρώπων στον οποίο αναλογεί;

Γιατί σίγουρα δεν αφορά σε όσους είναι ΗΔΗ εδώ. Κατά τα άλλα, ηθικόν ακμαιότατον. :lol:
Σίγουρα το θέμα μετανάστευση δεν θα λυθεί εύκολα.
Ο Έβρος είναι σπουδαίος σημειολογικά, ο Ερντογάν ήθελε κατάρρευση συνόρων για να δείξει νίκη στο εσωτερικό. Δεν το κατάφερε και θα προσπαθήσει να τα καταφέρει έστω και με μεγάλη όξυνση. Γι'αυτό πιστεύω ειμαι σπουδαίος ο Έβρος.
Έξτρα το ότι γίνεται γνωστό και στον τελευταίο μετανάστη ότι δεν υπάρχουν ανοιχτά σύνορα και ότι δεν είναι επιθυμητός
Ναι πουλί μου, αλλά η Γαλή νομίζω σε λέει ότι οκ στον Έβρο, με τα λεφούσια από το Αιγαίο τι θα γίνει είναι το θέμα, και συμφωνώ φυσικά με αυτήν, ελπίζω να μην έχει δίκιο.
Δεν ξέρω αν και αυτοι που τσιμπαν στα νησιά συλλαμβάνονται και καταδικάζονται.
Εχω ξαναγράψει η κατάσταση θα σταματήσει όταν ο Μοχάμεντ θα πάρει τηλέφωνο τον αμπντουλ και του πει ότι δεν αξίζει να έρθει. Δεν τον περιμένουν επιδόματα αλλά μπουζου.
Ολιγόστευαν οι σκύλοι,
και Αλλά εφώναζαν, Αλλά
και των Χριστιανών τα χείλη
φωτιά εφώναζαν, φωτιά.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70078
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Κλειστά σύνορα στον Έβρο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 03 Μαρ 2020, 22:53

τεν τεν έγραψε:
03 Μαρ 2020, 22:39
ΓΑΛΗ έγραψε:
03 Μαρ 2020, 22:31
Fuerte έγραψε:
03 Μαρ 2020, 22:13
Εμένα η απορία μου είναι πού σκατα θα πάνε όλοι αυτοί αν καταφέρουν να περάσουν τα σύνορα;

Όλα τα ελληνικά καμπ είναι τίγκα και σίγουρα κάνεις δεν θέλει να καταλήξει σε αυτα. Όποτε τι; Θα φτάσουν ποδαράτο μέχρι την κεντρική Ευρώπη; Πώς, αφού και στη συνέχεια πάλι κλειστά σύνορα θα βρουν.
Αυτοί που είναι στον Έβρο, δεν θα περάσουν τα σύνορα, εκτός κάποιων μηδαμινών ποσοστών

Αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί εστιάσαμε στον Έβρο από τη στιγμή που ένα πολλαπλάσιο νούμερο θα περάσει τα θαλάσσια σύνορα την επόμενη περίοδο.

Στον Έβρο παίχτηκε το πλαν Α. Και με κάποιο τρόπο αντιμετωπίστηκε.
Με το πλαν Β του Αιγαίου τι γίνεται όταν λήξει ο συναγερμός;

Οκ, θα πάρουμε λέει οικονομική ενίσχυση. Και ηθική στήριξη, βασικό. :D

Για ποιο λόγο μας δίνουν την οικονομική ενίσχυση χωρίς να διευκρινήσουν τον αριθμό ανθρώπων στον οποίο αναλογεί;

Γιατί σίγουρα δεν αφορά σε όσους είναι ΗΔΗ εδώ. Κατά τα άλλα, ηθικόν ακμαιότατον. :lol:
Σίγουρα το θέμα μετανάστευση δεν θα λυθεί εύκολα.
Ο Έβρος είναι σπουδαίος σημειολογικά, ο Ερντογάν ήθελε κατάρρευση συνόρων για να δείξει νίκη στο εσωτερικό. Δεν το κατάφερε και θα προσπαθήσει να τα καταφέρει έστω και με μεγάλη όξυνση. Γι'αυτό πιστεύω ειμαι σπουδαίος ο Έβρος.
Έξτρα το ότι γίνεται γνωστό και στον τελευταίο μετανάστη ότι δεν υπάρχουν ανοιχτά σύνορα και ότι δεν είναι επιθυμητός
Ακριβώς, στο σημειολογικό πεδίο, τα πήγαμε εξαιρετικά.
Και δεν το υποτιμώ καθόλου αυτό.

Στο πρακτικό πεδίο, δεν άλλαξε τίποτα γιατί ακόμη και ο τελευταίος μετανάστης δεν ψάχνεται για το τι λέμε εμεις αλλά ενημερώνεται από τα δικά του δίκτυα επικοινωνίας, στα οποία εκτός των ερντογανικών και λοιπών μουσουλμανικών φορέων παίζουν σημαντικό ρόλο και όλοι οι παρατρεχάμενοι ύπατοι, ξύπατοι δυτικοί συμβουλάτορες που του δίνουν πλήρη ηθική και νομική υποστήριξη. Αυτά τα sos είναι οι πραγματικές σωσίβιοι λέμβοι για όσους ναυαγήσουν στη στεριά.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29724
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Κλειστά σύνορα στον Έβρο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 03 Μαρ 2020, 22:54

Ερμής έγραψε:
03 Μαρ 2020, 22:45
Πώς και δεν έχει επιχειρήσει να τους περάσει από Βουλγαρια; γιατί θέλει αποκλειστικά Ελλαδα;
Γιατί τα έχουν συμφωνήσει μεταξύ τους Μπορίσοφ και Ερντογάν πως δεν θα τους στείλει από Βουλγαρία.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Μαυροβασίλης
Δημοσιεύσεις: 7804
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:45

Re: Κλειστά σύνορα στον Έβρο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μαυροβασίλης » 03 Μαρ 2020, 22:58

η διασκεδαστική στιγμή που οι μουφτήδες διδάσκουν πατριωτισμό στους ζαίους 🤣

https://www.iefimerida.gr/ellada/ebros- ... n-kai-oria

πάει και στους ΕΛΙΓΜΟΥΣ, βέβαια
Χάρε, μην ψάχνεις να με βρεις στα πέρατα του κόσμου
μα σαν περάσω τα εκατό θαν έρθω αμοναχός μου

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29834
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Κλειστά σύνορα στον Έβρο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 03 Μαρ 2020, 23:00

Μαυροβασίλης έγραψε:
03 Μαρ 2020, 22:58
η διασκεδαστική στιγμή που οι μουφτήδες διδάσκουν πατριωτισμό στους ζαίους 🤣

https://www.iefimerida.gr/ellada/ebros- ... n-kai-oria

πάει και στους ΕΛΙΓΜΟΥΣ, βέβαια
Δεν είδες τον πίκο; Είπε ότι καλά έκαναν και έκλεισαν τα σύνορα. Δε του βγαινε η φραση με τίποτα,θα την είχε κάνει πρόβα 30 φορές στον καθρέφτη.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
Μαυροβασίλης
Δημοσιεύσεις: 7804
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:45

Re: Κλειστά σύνορα στον Έβρο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μαυροβασίλης » 03 Μαρ 2020, 23:02

Otto Weininger έγραψε:
03 Μαρ 2020, 23:00
Μαυροβασίλης έγραψε:
03 Μαρ 2020, 22:58
η διασκεδαστική στιγμή που οι μουφτήδες διδάσκουν πατριωτισμό στους ζαίους 🤣

https://www.iefimerida.gr/ellada/ebros- ... n-kai-oria

πάει και στους ΕΛΙΓΜΟΥΣ, βέβαια
Δεν είδες τον πίκο; Είπε ότι καλά έκαναν και έκλεισαν τα σύνορα. Δε του βγαινε η φραση με τίποτα,θα την είχε κάνει πρόβα 30 φορές στον καθρέφτη.
για πικο τα εξηγούν ωραία οι ινσαηντερς
Χάρε, μην ψάχνεις να με βρεις στα πέρατα του κόσμου
μα σαν περάσω τα εκατό θαν έρθω αμοναχός μου

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23309
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Κλειστά σύνορα στον Έβρο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 03 Μαρ 2020, 23:04

Διαβάστε ρε αρίστο να φτιάξετε διάθεση
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
Μαυροβασίλης
Δημοσιεύσεις: 7804
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:45

Re: Κλειστά σύνορα στον Έβρο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μαυροβασίλης » 03 Μαρ 2020, 23:05

Ερμής έγραψε:
03 Μαρ 2020, 23:04
Διαβάστε ρε αρίστο να φτιάξετε διάθεση
τουμπεκιάζομαι κι ακούω να μαθαίνω :oops:

Μαυροβασίλης @ Είπε ο Τσίπρας το αυτονόητο και κλάμα οι αλληλέγγυοι
Χάρε, μην ψάχνεις να με βρεις στα πέρατα του κόσμου
μα σαν περάσω τα εκατό θαν έρθω αμοναχός μου

opsimasmenos
Δημοσιεύσεις: 845
Εγγραφή: 19 Αύγ 2018, 23:48

Re: Κλειστά σύνορα στον Έβρο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από opsimasmenos » 03 Μαρ 2020, 23:09

Namrail έγραψε:
03 Μαρ 2020, 18:06
opsimasmenos έγραψε:
03 Μαρ 2020, 17:50

Η Τουρκία σαν χώρα δεν είναι εχθρό
Το αμέσως προσεχές διάστημα θα δείτε γιατί δεν είναι εχθρός μας ή Τουρκία.
Για πες τι ψυχανεμιζεσαι ότι θα γίνει το αμέσως προσεχές διάστημα; Γιατί μοιάζει να έχει πλάκα αυτό που εννοείς.
θα τους εγκλωβίσει στη ζώνη χωρίς υποστήριξη με πιο δυνατό πους μπακ απο το δικό σου για οπεν δε μπορτερς.
Αν δεν αποσχιστούν δυνάμεις του να υποστηρίξουν τους εγκλωβισμένους έστω και εν κρυπτώ θα αναγκαστείς να ανοίξεις ένα κομμάτι συνόρων για κλειστό κέντρο.
Πιστεύω πως θα διχαστεί η κοινή γνώμη της γείτονος. αυτούς δεν μπορεις να τους θεωρείς εχθρούς, αυτό λέω.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70078
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Κλειστά σύνορα στον Έβρο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 03 Μαρ 2020, 23:12

τεν τεν έγραψε:
03 Μαρ 2020, 22:53
τι δεν είναι επιθυμητός

Δεν ξέρω αν και αυτοι που τσιμπαν στα νησιά συλλαμβάνονται και καταδικάζονται.
Εχω ξαναγράψει η κατάσταση θα σταματήσει όταν ο Μοχάμεντ θα πάρει τηλέφωνο τον αμπντουλ και του πει ότι δεν αξίζει να έρθει. Δεν τον περιμένουν επιδόματα αλλά μπουζου.
Ρε συ, πόσες φορές πρέπει να επαναλάβω ότι οι συλλήψεις χωρίς καταγραφή κλπ είναι ένα μέτρο που το πολύ θα κρατήσει έναν μήνα;

Και ότι η αν κυβέρνηση δεν ξεκαθαρίσει ΤΩΡΑ κάποια πράγματα για το ΜΕΤΑ, θα ξαναρχίσει ή ίδια ακριβώς ιστορία και ο κάθε παράτυπος αν περνάει με βάρκα θα έχει ΚΑΘΕ δικαίωμα να μείνει επ' αόριστον. Οπότε σαφώς θα ενημερωθεί ΚΑΙ για τα επιδόματα που ΔΙΚΑΙΟΥΤΑΙ και θα αδιαφορήσει τελείως για τις παπαριές για τη μπουζού.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

stergiosbik
Δημοσιεύσεις: 16969
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:22
Τοποθεσία: Λαρισα-Ορεινη Καλαμπακα

Re: Κλειστά σύνορα στον Έβρο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stergiosbik » 03 Μαρ 2020, 23:13

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
kameron
Δημοσιεύσεις: 8055
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 00:47
Phorum.gr user: kameron

Re: Κλειστά σύνορα στον Έβρο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από kameron » 03 Μαρ 2020, 23:15

ΓΑΛΗ έγραψε:
03 Μαρ 2020, 23:12
τεν τεν έγραψε:
03 Μαρ 2020, 22:53
τι δεν είναι επιθυμητός

Δεν ξέρω αν και αυτοι που τσιμπαν στα νησιά συλλαμβάνονται και καταδικάζονται.
Εχω ξαναγράψει η κατάσταση θα σταματήσει όταν ο Μοχάμεντ θα πάρει τηλέφωνο τον αμπντουλ και του πει ότι δεν αξίζει να έρθει. Δεν τον περιμένουν επιδόματα αλλά μπουζου.
Ρε συ, πόσες φορές πρέπει να επαναλάβω ότι οι συλλήψεις χωρίς καταγραφή κλπ είναι ένα μέτρο που το πολύ θα κρατήσει έναν μήνα;

Και ότι η αν κυβέρνηση δεν ξεκαθαρίσει ΤΩΡΑ κάποια πράγματα για το ΜΕΤΑ, θα ξαναρχίσει ή ίδια ακριβώς ιστορία και ο κάθε παράτυπος αν περνάει με βάρκα θα έχει ΚΑΘΕ δικαίωμα να μείνει επ' αόριστον. Οπότε σαφώς θα ενημερωθεί ΚΑΙ για τα επιδόματα που ΔΙΚΑΙΟΥΤΑΙ και θα αδιαφορήσει τελείως για τις παπαριές για τη μπουζού.
Γαλή, θα διαψευσθείς και πάλι.
Η γραμμή θα συνεχίσει να είναι η ίδια και πιο σκληρή.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37816
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Κλειστά σύνορα στον Έβρο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 03 Μαρ 2020, 23:20

ΓΑΛΗ έγραψε:
03 Μαρ 2020, 23:12
τεν τεν έγραψε:
03 Μαρ 2020, 22:53
τι δεν είναι επιθυμητός

Δεν ξέρω αν και αυτοι που τσιμπαν στα νησιά συλλαμβάνονται και καταδικάζονται.
Εχω ξαναγράψει η κατάσταση θα σταματήσει όταν ο Μοχάμεντ θα πάρει τηλέφωνο τον αμπντουλ και του πει ότι δεν αξίζει να έρθει. Δεν τον περιμένουν επιδόματα αλλά μπουζου.
Ρε συ, πόσες φορές πρέπει να επαναλάβω ότι οι συλλήψεις χωρίς καταγραφή κλπ είναι ένα μέτρο που το πολύ θα κρατήσει έναν μήνα;

Και ότι η αν κυβέρνηση δεν ξεκαθαρίσει ΤΩΡΑ κάποια πράγματα για το ΜΕΤΑ, θα ξαναρχίσει ή ίδια ακριβώς ιστορία και ο κάθε παράτυπος αν περνάει με βάρκα θα έχει ΚΑΘΕ δικαίωμα να μείνει επ' αόριστον. Οπότε σαφώς θα ενημερωθεί ΚΑΙ για τα επιδόματα που ΔΙΚΑΙΟΥΤΑΙ και θα αδιαφορήσει τελείως για τις παπαριές για τη μπουζού.
Ο κύριος Κυριάκος Μητσοτάκης ο πρωθυπουργός της Ελλάδος καλά θα κάνει να ημιμονιμοποιήσει αυτήν την ομολογουμένως καλή αρχική αντίδραση του διότι η συνέχεια δεν θα είναι καλή, όπως και να έχει είμαστε στην αρχή και από εδώ και πέρα, έστω από εδώ και πέρα επαναλαμβάνω, δεν αρκεί η άμεση και δυναμική αντίδραση, θέλει ετοιμότητα και σωστές πρωτοβουλίες, αυτές αρχικά οι πρωτοβουλίες ήταν τόσο αυτονόητες όσο και αναγκαίες και όπως λέει και να αρχαιολληνικό ρητό, ντοντ φιξ ιτ ιφ ιτ έηντ μπρόκεν.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών