Λαικες πολιτοφυλακες: να δω πώς θα τους μαζεψει ο Κουλης

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
Northern Spirit
Δημοσιεύσεις: 10759
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 22:19

Re: Λαικες πολιτοφυλακες: να δω πώς θα τους μαζεψει ο Κουλης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Northern Spirit » 10 Μαρ 2020, 15:42

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
10 Μαρ 2020, 15:40


Το ότι δεν υπάρχει κίνδυνος το λες εσύ από την ασφάλεια του καναπέ σου και όχι αυτοί που έχουν το πρόβλημα μέσα στα πόδια τους ..
Εχω ζησει και δει παμπολους ξενους προσφυγες στην Βρετανια..Μια χαρα ατομα ειναι οι περισσοτεροι...Οι κλαψουριζοντες ειναι απλα προκατειλημενοι..

Αν τους τσεκαρεις θα δεις οτι ειναι κυριως ακροδεξιοι ή με αντιληψεις του στυλ ολοι οι ξενοι ειναι τζιχαντιστες, ολοι οι μουσουλμανοι παιδεραστες και αλλες τετοιες μλκιες..
"Έκαστος τόπος έχει την πληγήν του: Η Αγγλία την ομίχλην, η Αίγυπτος τας οφθαλμίας, η Βλαχία τας ακρίδας και η Ελλάς τους Έλληνας".

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19529
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Λαικες πολιτοφυλακες: να δω πώς θα τους μαζεψει ο Κουλης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 10 Μαρ 2020, 15:43

Northern Spirit έγραψε:
10 Μαρ 2020, 15:39
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
10 Μαρ 2020, 15:37
Northern Spirit έγραψε:
10 Μαρ 2020, 15:35
Μετα οταν γραφει ο διεθνης τυπος για vigilantes kαι τραμπουκους ορισμενοι ψαχνουνε αθελληνες και οπαδους του...Ερντογαν.
Είδες τι κάνει η ανεξέλεγκτη παράνομη μετανάστευση ;;
Καμια παρανομη μεταναστευση δεν φταιει..Οι κυβερνητικες πολιτικες σε συνδυασμο με την προπαγανδα των μηντια φταινε.

Τους εχουνε καταντησει να βλεπουνε γυναικοπαιδα να πνιγονται στη θαλασσα και μερικοι να θελουνε να πανε να τα σπρωξουνε πιο βαθια..Αυτο λεγεται αποκτηνωση.
..πως λέμε ...καίγεται το σπίτι μου , και εγώ θα περιορίζομαι στο να καλώ την πυροσβεστική ...

Είμαι ο τελευταίος , σαν πρώην στρατιωτικός που θα υποστηρίξω τέτοιες ανεξέλεγκτες ομάδες πολιτών που θα κάνουν του κεφαλιού τους ερήμην του επίσημου κράτους
Το οποιο όμως οφείλει να μην χάσει τον έλεγχο της κατάστασης ...

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19529
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Λαικες πολιτοφυλακες: να δω πώς θα τους μαζεψει ο Κουλης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 10 Μαρ 2020, 15:44

Northern Spirit έγραψε:
10 Μαρ 2020, 15:42
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
10 Μαρ 2020, 15:40


Το ότι δεν υπάρχει κίνδυνος το λες εσύ από την ασφάλεια του καναπέ σου και όχι αυτοί που έχουν το πρόβλημα μέσα στα πόδια τους ..
Εχω ζησει και δει παμπολους ξενους προσφυγες στην Βρετανια..Μια χαρα ατομα ειναι οι περισσοτεροι...Οι κλαψουριζοντες ειναι απλα προκατειλημενοι..

Αν τους τσεκαρεις θα δεις οτι ειναι κυριως ακροδεξιοι ή με αντιληψεις του στυλ ολοι οι ξενοι ειναι τζιχαντιστες, ολοι οι μουσουλμανοι παιδεραστες και αλλες τετοιες μλκιες..
Απάντησα
Εύχομαι η επίσημη κρατική εξουσία να μην χάσει τον έλεγχο της κατάστασης ..

Άβαταρ μέλους
Northern Spirit
Δημοσιεύσεις: 10759
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 22:19

Re: Λαικες πολιτοφυλακες: να δω πώς θα τους μαζεψει ο Κουλης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Northern Spirit » 10 Μαρ 2020, 15:45

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
10 Μαρ 2020, 15:43
Northern Spirit έγραψε:
10 Μαρ 2020, 15:39
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
10 Μαρ 2020, 15:37


Είδες τι κάνει η ανεξέλεγκτη παράνομη μετανάστευση ;;
Καμια παρανομη μεταναστευση δεν φταιει..Οι κυβερνητικες πολιτικες σε συνδυασμο με την προπαγανδα των μηντια φταινε.

Τους εχουνε καταντησει να βλεπουνε γυναικοπαιδα να πνιγονται στη θαλασσα και μερικοι να θελουνε να πανε να τα σπρωξουνε πιο βαθια..Αυτο λεγεται αποκτηνωση.
..πως λέμε ...καίγεται το σπίτι μου , και εγώ θα περιορίζομαι στο να καλώ την πυροσβεστική ...

Είμαι ο τελευταίος , σαν πρώην στρατιωτικός που θα υποστηρίξω τέτοιες ανεξέλεγκτες ομάδες πολιτών που θα κάνουν του κεφαλιού τους ερήμην του επίσημου κράτους
Το οποιο όμως οφείλει να μην χάσει τον έλεγχο της κατάστασης ...
οι ιδιοι ειναι που αντιμετωπιζανε σαν υπανθρωπους τους ελληνες Μικρασιατες..

Τους ελληνες τους ξερουμε δεν θα τους μαθουμε τωρα.

Τα ιδια λεγανε και οταν ερχονταν οι Αλβανοι: θα καταστραφει η Ελλαδα, θα μας καταλαβουνε οι Αλβανοι, Δουρειος Ιππος της Τουρκιας και αλλες τετοιες μλκιες...Τιποτε δεν εγινε...

Τα ιδια και τωρα..Νεοι μυθοι..
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Northern Spirit την 10 Μαρ 2020, 15:45, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
"Έκαστος τόπος έχει την πληγήν του: Η Αγγλία την ομίχλην, η Αίγυπτος τας οφθαλμίας, η Βλαχία τας ακρίδας και η Ελλάς τους Έλληνας".

stergiosbik
Δημοσιεύσεις: 17362
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:22
Τοποθεσία: Λαρισα-Ορεινη Καλαμπακα

Re: Λαικες πολιτοφυλακες: να δω πώς θα τους μαζεψει ο Κουλης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stergiosbik » 10 Μαρ 2020, 15:45

Northern Spirit έγραψε:
10 Μαρ 2020, 15:34
stergiosbik έγραψε:
10 Μαρ 2020, 15:25
Τράβα να τους τα πεις αυτά από κοντά Πιθηκα να δούμε κάτι.
Σωπα ρε χουλιγκανε. Θα μας δειρετε κι ολας; Αιντε μαζευτειτε και κοψτε τις απειλες γιατι α;ρκετα με τους ψευτονταηδες του πληκτρολογιου.
Τι έγινε αγορίνα μου;
Αγχωθηκες με την ιδέα και μόνο ότι θα σε αντιμετωπίσουν με τον τρόπο που αρμόζει στους προδότες;
Α,και που 'σαι.Εγω δεν έχω μάθει να λειτουργώ καλυμμενος πίσω από ένα πληκτρολόγιο.Αλλος είναι ο θρασύδειλος μεταξύ μας.

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19529
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Λαικες πολιτοφυλακες: να δω πώς θα τους μαζεψει ο Κουλης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 10 Μαρ 2020, 15:46

Northern Spirit έγραψε:
10 Μαρ 2020, 15:42
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
10 Μαρ 2020, 15:40


Το ότι δεν υπάρχει κίνδυνος το λες εσύ από την ασφάλεια του καναπέ σου και όχι αυτοί που έχουν το πρόβλημα μέσα στα πόδια τους ..
Εχω ζησει και δει παμπολους ξενους προσφυγες στην Βρετανια..Μια χαρα ατομα ειναι οι περισσοτεροι...Οι κλαψουριζοντες ειναι απλα προκατειλημενοι..

Αν τους τσεκαρεις θα δεις οτι ειναι κυριως ακροδεξιοι ή με αντιληψεις του στυλ ολοι οι ξενοι ειναι τζιχαντιστες, ολοι οι μουσουλμανοι παιδεραστες και αλλες τετοιες μλκιες..
Ειναι άνθρωποι οι οποίοι ανησυχούν για τις ζωές τους , τις δικές τους και των οικογενειών τους και για τις περιουσίες τους ...

Το σε το ιδεολογικες ακρότητες τους οδηγεί αυτή η κατάσταση είναι άλλο ζήτημα ..

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19529
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Λαικες πολιτοφυλακες: να δω πώς θα τους μαζεψει ο Κουλης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 10 Μαρ 2020, 15:48

Northern Spirit έγραψε:
10 Μαρ 2020, 15:45
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
10 Μαρ 2020, 15:43
Northern Spirit έγραψε:
10 Μαρ 2020, 15:39


Καμια παρανομη μεταναστευση δεν φταιει..Οι κυβερνητικες πολιτικες σε συνδυασμο με την προπαγανδα των μηντια φταινε.

Τους εχουνε καταντησει να βλεπουνε γυναικοπαιδα να πνιγονται στη θαλασσα και μερικοι να θελουνε να πανε να τα σπρωξουνε πιο βαθια..Αυτο λεγεται αποκτηνωση.
..πως λέμε ...καίγεται το σπίτι μου , και εγώ θα περιορίζομαι στο να καλώ την πυροσβεστική ...

Είμαι ο τελευταίος , σαν πρώην στρατιωτικός που θα υποστηρίξω τέτοιες ανεξέλεγκτες ομάδες πολιτών που θα κάνουν του κεφαλιού τους ερήμην του επίσημου κράτους
Το οποιο όμως οφείλει να μην χάσει τον έλεγχο της κατάστασης ...
οι ιδιοι ειναι που αντιμετωπιζανε σαν υπανθρωπους τους ελληνες Μικρασιατες..

Τους ελληνες τους ξερουμε δεν θα τους μαθουμε τωρα.

Τα ιδια λεγανε και οταν ερχονταν οι Αλβανοι: θα καταστραφει η Ελλαδα, θα μας καταλαβουνε οι Αλβανοι, Δουρειος Ιππος της Τουρκιας και αλλες τετοιες μλκιες...Τιποτε δεν εγινε...

Τα ιδια και τωρα..Νεοι μυθοι..
Άνθρωπε μου , σε ανθρώπους που αντιμετωπίζουν ένα άμεσο πρακτικό επικυνδινο ζήτημα που αφορά την επιβίωση τους εσύ τους μιλάς με ..γενικές θεωρητικολογιες !!!
Εγώ φοβάμαι να μην με σφάξουν και εσύ μου μιλάς για ..πρόσφυγες Μικρασιάτες η τι συμβαίνει στην Μεγάλη Βρετανία !!!!

Άβαταρ μέλους
Northern Spirit
Δημοσιεύσεις: 10759
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 22:19

Re: Λαικες πολιτοφυλακες: να δω πώς θα τους μαζεψει ο Κουλης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Northern Spirit » 10 Μαρ 2020, 15:48

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
10 Μαρ 2020, 15:46
Northern Spirit έγραψε:
10 Μαρ 2020, 15:42
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
10 Μαρ 2020, 15:40


Το ότι δεν υπάρχει κίνδυνος το λες εσύ από την ασφάλεια του καναπέ σου και όχι αυτοί που έχουν το πρόβλημα μέσα στα πόδια τους ..
Εχω ζησει και δει παμπολους ξενους προσφυγες στην Βρετανια..Μια χαρα ατομα ειναι οι περισσοτεροι...Οι κλαψουριζοντες ειναι απλα προκατειλημενοι..

Αν τους τσεκαρεις θα δεις οτι ειναι κυριως ακροδεξιοι ή με αντιληψεις του στυλ ολοι οι ξενοι ειναι τζιχαντιστες, ολοι οι μουσουλμανοι παιδεραστες και αλλες τετοιες μλκιες..
Ειναι άνθρωποι οι οποίοι ανησυχούν για τις ζωές τους , τις δικές τους και των οικογενειών τους και για τις περιουσίες τους ...

Το σε το ιδεολογικες ακρότητες τους οδηγεί αυτή η κατάσταση είναι άλλο ζήτημα ..
Αλλο το κινδυνευω αλο το "πιστευω" οτι κινδυνευω. Καποτε η μαζα πιστευε οτι κινδυνευανε και απο τις μαγισες και τις καιγανε στην πυρα.

Εμεις οι λογικοι οφειλουμε να τους βοηθησουμε να αντιληφθουνε την αληθεια και οφειλουμε να μην χαιδευουμε η δικαιολογουμε τον οχλο.
"Έκαστος τόπος έχει την πληγήν του: Η Αγγλία την ομίχλην, η Αίγυπτος τας οφθαλμίας, η Βλαχία τας ακρίδας και η Ελλάς τους Έλληνας".

Άβαταρ μέλους
Nostalgia
Δημοσιεύσεις: 9565
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:24
Phorum.gr user: Nostalgia

Re: Λαικες πολιτοφυλακες: να δω πώς θα τους μαζεψει ο Κουλης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nostalgia » 10 Μαρ 2020, 15:49

Στις δημοκρατιες δεν υπαρχουν αδιεξοδα, προφανως ουτε κενα.... :lol:
"Εγώ Μανιάτα φυσικιά. Θα στεϊρωθού 'ς τα γόνατα. Και όλους τους φίλους θα δεχτού κατά που πρέπει καθενού...."

Άβαταρ μέλους
Northern Spirit
Δημοσιεύσεις: 10759
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 22:19

Re: Λαικες πολιτοφυλακες: να δω πώς θα τους μαζεψει ο Κουλης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Northern Spirit » 10 Μαρ 2020, 15:50

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
10 Μαρ 2020, 15:48


Άνθρωπε μου , σε ανθρώπους που αντιμετωπίζουν ένα άμεσο πρακτικό επικυνδινο ζήτημα που αφορά την επιβίωση τους εσύ τους μιλάς με ..γενικές θεωρητικολογιες !!!
Εγώ φοβάμαι να μην με σφάξουν και εσύ μου μιλάς για ..πρόσφυγες Μικρασιάτες η τι συμβαίνει στην Μεγάλη Βρετανία !!!!
Για τους Αλβανους θυμασαι τι λεγανε; Τα ιδια δεν λεγανε; Οτι κινδυνευουνε; Ητανε βεβαια απο την αλλη πλευρα της χωρας τοτε...Τι εγινε τελικα; Καταστραφηκε το εθνος;
"Έκαστος τόπος έχει την πληγήν του: Η Αγγλία την ομίχλην, η Αίγυπτος τας οφθαλμίας, η Βλαχία τας ακρίδας και η Ελλάς τους Έλληνας".

Άβαταρ μέλους
Σέλευκας
Δημοσιεύσεις: 9377
Εγγραφή: 04 Αύγ 2018, 01:00
Phorum.gr user: Seleykos
Τοποθεσία: Sapan

Re: Λαικες πολιτοφυλακες: να δω πώς θα τους μαζεψει ο Κουλης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σέλευκας » 10 Μαρ 2020, 15:51

Η Ελλάδα έχει γίνει μαύρη τρύπα στο διάστημα. Τα ρουφάει όλα και τίποτε δεν βγαίνει έξω.
Ιδιωτικές δομές παιδιών. Πως είναι δυνατόν;
Κοινοβουλευτισμός είναι η εκπροσώπηση των φεουδαρχών απέναντι στον βασιλιά.
Azzurra Carnelos

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19529
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Λαικες πολιτοφυλακες: να δω πώς θα τους μαζεψει ο Κουλης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 10 Μαρ 2020, 15:52

Northern Spirit έγραψε:
10 Μαρ 2020, 15:48
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
10 Μαρ 2020, 15:46
Northern Spirit έγραψε:
10 Μαρ 2020, 15:42


Εχω ζησει και δει παμπολους ξενους προσφυγες στην Βρετανια..Μια χαρα ατομα ειναι οι περισσοτεροι...Οι κλαψουριζοντες ειναι απλα προκατειλημενοι..

Αν τους τσεκαρεις θα δεις οτι ειναι κυριως ακροδεξιοι ή με αντιληψεις του στυλ ολοι οι ξενοι ειναι τζιχαντιστες, ολοι οι μουσουλμανοι παιδεραστες και αλλες τετοιες μλκιες..
Ειναι άνθρωποι οι οποίοι ανησυχούν για τις ζωές τους , τις δικές τους και των οικογενειών τους και για τις περιουσίες τους ...

Το σε το ιδεολογικες ακρότητες τους οδηγεί αυτή η κατάσταση είναι άλλο ζήτημα ..
Αλλο το κινδυνευω αλο το "πιστευω" οτι κινδυνευω. Καποτε η μαζα πιστευε οτι κινδυνευανε και απο τις μαγισες και τις καιγανε στην πυρα.

Εμεις οι λογικοι οφειλουμε να τους βοηθησουμε να αντιληφθουνε την αληθεια και οφειλουμε να μην χαιδευουμε η δικαιολογουμε τον οχλο.
Καλά κρασιά !! :smt005:
Πήγαινε πες σε αυτόν που κινδυνεύει άμεσα ότι ..δεν κινδυνεύει πραγματικά από ανεξέλεγκτες ορδές πεινασμένων και καταπιεσμένων ανθρώπων στους οποίους βρίσκεται έρμαιο εάν το κράτος δεν κατορθώσει να αντιμετωπίσει το πρόβλημα ...

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19529
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Λαικες πολιτοφυλακες: να δω πώς θα τους μαζεψει ο Κουλης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 10 Μαρ 2020, 15:53

Northern Spirit έγραψε:
10 Μαρ 2020, 15:50
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
10 Μαρ 2020, 15:48


Άνθρωπε μου , σε ανθρώπους που αντιμετωπίζουν ένα άμεσο πρακτικό επικυνδινο ζήτημα που αφορά την επιβίωση τους εσύ τους μιλάς με ..γενικές θεωρητικολογιες !!!
Εγώ φοβάμαι να μην με σφάξουν και εσύ μου μιλάς για ..πρόσφυγες Μικρασιάτες η τι συμβαίνει στην Μεγάλη Βρετανία !!!!
Για τους Αλβανους θυμασαι τι λεγανε; Τα ιδια δεν λεγανε; Οτι κινδυνευουνε; Ητανε βεβαια απο την αλλη πλευρα της χωρας τοτε...Τι εγινε τελικα; Καταστραφηκε το εθνος;
Άνθρωπε μου εγώ κινδυνεύω να με σφάξουν οικογενειακώς και να λεηλατήσουν την περιουσία μου και εσύ μου μιλάς για Αλβανούς Μικρασιάτες και ..Βρετανούς !!!

Gewponos90
Δημοσιεύσεις: 9848
Εγγραφή: 17 Φεβ 2020, 16:18
Phorum.gr user: Gewponos90

Re: Λαικες πολιτοφυλακες: να δω πώς θα τους μαζεψει ο Κουλης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gewponos90 » 10 Μαρ 2020, 15:54

Northern Spirit έγραψε:
10 Μαρ 2020, 15:30
Gewponos90 έγραψε:
10 Μαρ 2020, 15:28
Northern Spirit έγραψε:
10 Μαρ 2020, 15:27


Δηλαδη εσυ θα ενιωθες ανετα αν σε σταματουσε στο δρομο ειδικα νυχτα ενας τυπος με πολιτικα που περναει τον ελευθερο..χρονο του και σου ζητουσε τα στοιχεια σου και σε ρωτουσε πού πηγαινεις και με ποιο σκοπο;
Είπε αντιποίηση αρχής. Αυτό που περιγράφεις είναι μεσα
Γιατι αυτοι τι κανουνε δηλαδη; Κοβουνε απλα βολτες ή τσεκαρουνε οποιο ειναι ξενος η μοιαζει με ξενο;
Μα δεν είπα ότι είμαι υπέρ. Κατά είμαι ακριβώς γιατί δεν είναι βέβαιο ότι θα κάνουν απλά αυτό που λες
dtri2020 έγραψε:
23 Οκτ 2021, 22:56
Ενώ, ας πούμε στα άλλα κόμματα αυτό σπανίζει.
Δήλωση για γνωστή υπόθεση παιδεραστίας

Άβαταρ μέλους
Northern Spirit
Δημοσιεύσεις: 10759
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 22:19

Re: Λαικες πολιτοφυλακες: να δω πώς θα τους μαζεψει ο Κουλης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Northern Spirit » 10 Μαρ 2020, 15:55

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
10 Μαρ 2020, 15:53
Northern Spirit έγραψε:
10 Μαρ 2020, 15:50
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
10 Μαρ 2020, 15:48


Άνθρωπε μου , σε ανθρώπους που αντιμετωπίζουν ένα άμεσο πρακτικό επικυνδινο ζήτημα που αφορά την επιβίωση τους εσύ τους μιλάς με ..γενικές θεωρητικολογιες !!!
Εγώ φοβάμαι να μην με σφάξουν και εσύ μου μιλάς για ..πρόσφυγες Μικρασιάτες η τι συμβαίνει στην Μεγάλη Βρετανία !!!!
Για τους Αλβανους θυμασαι τι λεγανε; Τα ιδια δεν λεγανε; Οτι κινδυνευουνε; Ητανε βεβαια απο την αλλη πλευρα της χωρας τοτε...Τι εγινε τελικα; Καταστραφηκε το εθνος;
Άνθρωπε μου εγώ κινδυνεύω να με σφάξουν οικογενειακώς και να λεηλατήσουν την περιουσία μου και εσύ μου μιλάς για Αλβανούς Μικρασιάτες και ..Βρετανούς !!!
Ποιος το λεει οτι κινδυνευεις να σε σφαξουνε; Το μυαλο σου μαλλον...Σαν εναν τυπο που ειχα γνωρισει πριν απο χρονια που ανησυχουσε επειδη ο σκατοφατσας γειτονας του τον κοιταζε λοξα..
"Έκαστος τόπος έχει την πληγήν του: Η Αγγλία την ομίχλην, η Αίγυπτος τας οφθαλμίας, η Βλαχία τας ακρίδας και η Ελλάς τους Έλληνας".

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών