Μην ενοχλειτε ,μην επιβαρυνετε το συστημα υγειας,ΠΕΘΑΝΕΤΕ ΣΠΙΤΙ > Νεκρη 40χρονη απο τον ιο..της ειπαν να ΜΕΙΝΕΙ ΣΠΙΤΙ

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
Σουβλίτσα
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6091
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:31

Re: Μην ενοχλειτε ,μην επιβαρυνετε το συστημα υγειας,ΠΕΘΑΝΕΤΕ ΣΠΙΤΙ > Νεκρη 40χρονη απο τον ιο..της ειπαν να ΜΕΙΝΕΙ ΣΠΙΤ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σουβλίτσα » 25 Μαρ 2020, 18:35

Cecily Anne έγραψε:
25 Μαρ 2020, 18:29
Σουβλίτσα έγραψε:
25 Μαρ 2020, 18:28
δέκατα ανεβάζω από τον Φεβρουάριο (τουλάχιστον, απλά τότε άρχισα να τα μετράω)
Κάτσε μαρή θα μας στείλεις αδιάβαστους. Έχεις ένα μήνα δέκατα και δεν πήγες να σε δει γιατρός;
Όχι, δεν θέλω άλλους γιατρούς
Κι έτσι κι αλλιώς δεν προλαβαινω, την μια αρρωσταίνει ο μπαμπας, την άλλη ξαναρρωσταίνει ο μπαμπάς, μετά ξανααρρωσταίνει ο μπαμπάς, μετά θα αρρωστήσει λίγο και η μαμά
Καταλαβαίνεις

Αν πεθάνω, θέλω να πεθάνω ήσυχη σπιτάκι μου
Αλλά ήσυχη!

Τεσπα, όταν είχα τα δέκατα για συνεχόμενες ημέρες είπε ο γιατρός μέτρα για πεντε ημέρες, κανονικά το πρωι θα είναι κατεβασμένα το βράδυ ανεβασμένα, εγώ του λέω γιατρέ μου έχω όλη την ημέρα, ξεκινάω να μετράω, το πρωί ανεβασμένα το βράδυ κατεβασμένα (μια ζωή ανάποδη), εντάξει, μερικοί άνθρωποι έχουν υψηλότερη θερμοκρασία (όταν λέω δέκατα εννοώ μεταξύ 37 και 37,2)
Άλλωστε πάντα θυμάμαι σε περιόδους με άγχος να τα ανεβάζω
Αλλά για να πάω σε γιατρό και νοσκομείο ξανά. ΟΧΙ.
Μετά το πέρας του χρόνου
Θεού θέλοντος δηλαδή
...δι᾿ ἐσόπτρου ἐν αἰνίγματι...

Άβαταρ μέλους
ΜπλεΜπουμπυς
Δημοσιεύσεις: 20369
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 07:28
Τοποθεσία: Πανταχου παρων

Re: Μην ενοχλειτε ,μην επιβαρυνετε το συστημα υγειας,ΠΕΘΑΝΕΤΕ ΣΠΙΤΙ > Νεκρη 40χρονη απο τον ιο..της ειπαν να ΜΕΙΝΕΙ ΣΠΙΤ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΜπλεΜπουμπυς » 25 Μαρ 2020, 18:38

Εικόνα
Οι ΗΠΑ θα πολεμανε την Ρωσια μεχρι τον ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ Ουκρανο !

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Μην ενοχλειτε ,μην επιβαρυνετε το συστημα υγειας,ΠΕΘΑΝΕΤΕ ΣΠΙΤΙ > Νεκρη 40χρονη απο τον ιο..της ειπαν να ΜΕΙΝΕΙ ΣΠΙΤ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 25 Μαρ 2020, 18:42

Σουβλίτσα έγραψε:
25 Μαρ 2020, 18:35
Cecily Anne έγραψε:
25 Μαρ 2020, 18:29
Σουβλίτσα έγραψε:
25 Μαρ 2020, 18:28
δέκατα ανεβάζω από τον Φεβρουάριο (τουλάχιστον, απλά τότε άρχισα να τα μετράω)
Κάτσε μαρή θα μας στείλεις αδιάβαστους. Έχεις ένα μήνα δέκατα και δεν πήγες να σε δει γιατρός;
Όχι, δεν θέλω άλλους γιατρούς
Κι έτσι κι αλλιώς δεν προλαβαινω, την μια αρρωσταίνει ο μπαμπας, την άλλη ξαναρρωσταίνει ο μπαμπάς, μετά ξανααρρωσταίνει ο μπαμπάς, μετά θα αρρωστήσει λίγο και η μαμά
Καταλαβαίνεις

Αν πεθάνω, θέλω να πεθάνω ήσυχη σπιτάκι μου
Αλλά ήσυχη!

Τεσπα, όταν είχα τα δέκατα για συνεχόμενες ημέρες είπε ο γιατρός μέτρα για πεντε ημέρες, κανονικά το πρωι θα είναι κατεβασμένα το βράδυ ανεβασμένα, εγώ του λέω γιατρέ μου έχω όλη την ημέρα, ξεκινάω να μετράω, το πρωί ανεβασμένα το βράδυ κατεβασμένα (μια ζωή ανάποδη), εντάξει, μερικοί άνθρωποι έχουν υψηλότερη θερμοκρασία (όταν λέω δέκατα εννοώ μεταξύ 37 και 37,2)
Άλλωστε πάντα θυμάμαι σε περιόδους με άγχος να τα ανεβάζω
Αλλά για να πάω σε γιατρό και νοσκομείο ξανά. ΟΧΙ.
Μετά το πέρας του χρόνου
Θεού θέλοντος δηλαδή
Εχεις τον εαυτό σου και ανθρώπους πίσω σου. Δεν γίνεται να αφεθείς όσο κουρασμένη και να είσαι :102:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Μην ενοχλειτε ,μην επιβαρυνετε το συστημα υγειας,ΠΕΘΑΝΕΤΕ ΣΠΙΤΙ > Νεκρη 40χρονη απο τον ιο..της ειπαν να ΜΕΙΝΕΙ ΣΠΙΤ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 25 Μαρ 2020, 18:42

Σουβλίτσα έγραψε:
25 Μαρ 2020, 18:35
Cecily Anne έγραψε:
25 Μαρ 2020, 18:29
Σουβλίτσα έγραψε:
25 Μαρ 2020, 18:28
δέκατα ανεβάζω από τον Φεβρουάριο (τουλάχιστον, απλά τότε άρχισα να τα μετράω)
Κάτσε μαρή θα μας στείλεις αδιάβαστους. Έχεις ένα μήνα δέκατα και δεν πήγες να σε δει γιατρός;
Όχι, δεν θέλω άλλους γιατρούς
Κι έτσι κι αλλιώς δεν προλαβαινω, την μια αρρωσταίνει ο μπαμπας, την άλλη ξαναρρωσταίνει ο μπαμπάς, μετά ξανααρρωσταίνει ο μπαμπάς, μετά θα αρρωστήσει λίγο και η μαμά
Καταλαβαίνεις

Αν πεθάνω, θέλω να πεθάνω ήσυχη σπιτάκι μου
Αλλά ήσυχη!

Τεσπα, όταν είχα τα δέκατα για συνεχόμενες ημέρες είπε ο γιατρός μέτρα για πεντε ημέρες, κανονικά το πρωι θα είναι κατεβασμένα το βράδυ ανεβασμένα, εγώ του λέω γιατρέ μου έχω όλη την ημέρα, ξεκινάω να μετράω, το πρωί ανεβασμένα το βράδυ κατεβασμένα (μια ζωή ανάποδη), εντάξει, μερικοί άνθρωποι έχουν υψηλότερη θερμοκρασία (όταν λέω δέκατα εννοώ μεταξύ 37 και 37,2)
Άλλωστε πάντα θυμάμαι σε περιόδους με άγχος να τα ανεβάζω
Αλλά για να πάω σε γιατρό και νοσκομείο ξανά. ΟΧΙ.
Μετά το πέρας του χρόνου
Θεού θέλοντος δηλαδή
Φυσιολογική αλληλεπίδραση του οργανισμού σ' ένα μη ομοιοσταθές περιβάλλον.
Εύχομαι να πάνε όλα καλά :wave:

Όταν είχα τον πατέρα μου στο νοσοκομείο 3 μήνες,είχα τα ίδια συμπτώματα.

Άβαταρ μέλους
Σουβλίτσα
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6091
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:31

Re: Μην ενοχλειτε ,μην επιβαρυνετε το συστημα υγειας,ΠΕΘΑΝΕΤΕ ΣΠΙΤΙ > Νεκρη 40χρονη απο τον ιο..της ειπαν να ΜΕΙΝΕΙ ΣΠΙΤ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σουβλίτσα » 25 Μαρ 2020, 18:47

Στύγιος έγραψε:
25 Μαρ 2020, 18:42

Φυσιολογική αλληλεπίδραση του οργανισμού σ' ένα μη ομοιοσταθές περιβάλλον.
Εύχομαι να πάνε όλα καλά :wave:
Ευχαριστώ
Για πες



Νάιδα, το ξέρω, μερικές φορές όμως κλαταρεις :102:
Ευτυχώς, υπάρχει και δεύτερο άτομο να κρατήσει καπως την κατάσταση
...δι᾿ ἐσόπτρου ἐν αἰνίγματι...

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Μην ενοχλειτε ,μην επιβαρυνετε το συστημα υγειας,ΠΕΘΑΝΕΤΕ ΣΠΙΤΙ > Νεκρη 40χρονη απο τον ιο..της ειπαν να ΜΕΙΝΕΙ ΣΠΙΤ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 25 Μαρ 2020, 18:49

Σουβλίτσα έγραψε:
25 Μαρ 2020, 18:47
Στύγιος έγραψε:
25 Μαρ 2020, 18:42

Φυσιολογική αλληλεπίδραση του οργανισμού σ' ένα μη ομοιοσταθές περιβάλλον.
Εύχομαι να πάνε όλα καλά :wave:
Ευχαριστώ
Για πες



Νάιδα, το ξέρω, μερικές φορές όμως κλαταρεις :102:
Ευτυχώς, υπάρχει και δεύτερο άτομο να κρατήσει καπως την κατάσταση
Εντάξει λογικό κι αυτό. Για λίγο όμως. Άμα είναι κάτι που παρατηρούμε όμως δεν το αφήνουμε ε.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Μην ενοχλειτε ,μην επιβαρυνετε το συστημα υγειας,ΠΕΘΑΝΕΤΕ ΣΠΙΤΙ > Νεκρη 40χρονη απο τον ιο..της ειπαν να ΜΕΙΝΕΙ ΣΠΙΤ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 25 Μαρ 2020, 18:53

Σουβλίτσα έγραψε:
25 Μαρ 2020, 18:47
Στύγιος έγραψε:
25 Μαρ 2020, 18:42

Φυσιολογική αλληλεπίδραση του οργανισμού σ' ένα μη ομοιοσταθές περιβάλλον.
Εύχομαι να πάνε όλα καλά :wave:
Ευχαριστώ
Για πες



Νάιδα, το ξέρω, μερικές φορές όμως κλαταρεις :102:
Ευτυχώς, υπάρχει και δεύτερο άτομο να κρατήσει καπως την κατάσταση
'Ο,τι σε βγάζει απ' την κανονικότητα σου. Για 3 μήνες ,παρά την αγωγή, είχα πίεση και δυσφορία κάθε μέρα με τον πατέρα στο νοσοκομείο κι από πίσω οικογένεια με παιδιά..

Άβαταρ μέλους
Σουβλίτσα
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6091
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:31

Re: Μην ενοχλειτε ,μην επιβαρυνετε το συστημα υγειας,ΠΕΘΑΝΕΤΕ ΣΠΙΤΙ > Νεκρη 40χρονη απο τον ιο..της ειπαν να ΜΕΙΝΕΙ ΣΠΙΤ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σουβλίτσα » 25 Μαρ 2020, 18:55

Ναι ρε Στύγιε, ναι...


Νάιδα, ευχαριστώ να είσαι καλά
Θα κρατήσω λίγο καιρό "δικαίωμα" :P:wave:
...δι᾿ ἐσόπτρου ἐν αἰνίγματι...

Άβαταρ μέλους
ΜπλεΜπουμπυς
Δημοσιεύσεις: 20369
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 07:28
Τοποθεσία: Πανταχου παρων

Re: Μην ενοχλειτε ,μην επιβαρυνετε το συστημα υγειας,ΠΕΘΑΝΕΤΕ ΣΠΙΤΙ > Νεκρη 40χρονη απο τον ιο..της ειπαν να ΜΕΙΝΕΙ ΣΠΙΤ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΜπλεΜπουμπυς » 25 Μαρ 2020, 19:06

Νεκρός 77χρονος από κοροναϊό στην Ξάνθη - Μετά θάνατον βγήκε θετικός στο τεστ

Το τεστ για τον κοροναϊό έγινε στον ηλικιωμένο έγινε πριν το θάνατο καθώς υπήρξε συσχέτιση και με άλλα κρούσματα στον οικισμό και το αποτέλεσμα ήρθε μετά το θάνατο, επιβεβαιώνοντας ότι ήταν θετικός στον κοροναϊό.




υγ.Σε καραντίνα λέει το χωριό Εχίνος. Σε καραντίνα κρατάει το ελληνικό κράτος, τον Εχίνο και τα υπόλοιπα πομακοχώρια, εδώ και πολλές δεκαετίες.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ΜπλεΜπουμπυς την 25 Μαρ 2020, 19:09, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Οι ΗΠΑ θα πολεμανε την Ρωσια μεχρι τον ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ Ουκρανο !

Άβαταρ μέλους
Arisvilla
Δημοσιεύσεις: 9086
Εγγραφή: 13 Μάιος 2019, 16:40

Re: Μην ενοχλειτε ,μην επιβαρυνετε το συστημα υγειας,ΠΕΘΑΝΕΤΕ ΣΠΙΤΙ > Νεκρη 40χρονη απο τον ιο..της ειπαν να ΜΕΙΝΕΙ ΣΠΙΤ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Arisvilla » 25 Μαρ 2020, 19:08

Επειδή η λογική βιάζεται όποιος περιμενει στο σπίτι του και περιμένει να πάει στο νοσοκομείο όταν τον πιάσει δύσπνοια, κατά 90% είναι πεθαμένος αν ανήκει σε ευπαθείς ομάδες ή αν είναι πάνω από 65. Για αυτό και άσχετα τι σας λένε οι μαλάκες από τον ΕΟΔΥ, όποιος ανήκει σε ευπαθή ομάδα ή είναι άνω των 65 με τα πρώτα συμπτώματα παει νοσοκομείο. Τέλος. Ούτε επικοινωνία με ΕΟΔΥ και οικογενειακό γιατρό και μπούρδες. επειδή δεν θέλουν οι κυβερνώντες να φρακάρει το σύστημα για να βγάζουν μικρά νούμερα νοσηλευομένων και διασωληνωμένων δεν γίνεται να πεθάνουν κάποιοι στο σπίτι. Υπάρχουν και διαθέσιμες κλίνες στα νοσοκομεία και ΜεΘ ακόμα. Οσον αφορά αυτό που φοβούνται για διασπορά του ιού στα νοσοκομεία δεν θα πεθάνει κόσμος αβοήθητος στο σπίτι γιατί αυτοί δεν θωράκισαν το σύστημα.

ksmyrn
Δημοσιεύσεις: 1569
Εγγραφή: 21 Μάιος 2018, 16:16

Re: Μην ενοχλειτε ,μην επιβαρυνετε το συστημα υγειας,ΠΕΘΑΝΕΤΕ ΣΠΙΤΙ > Νεκρη 40χρονη απο τον ιο..της ειπαν να ΜΕΙΝΕΙ ΣΠΙΤ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ksmyrn » 25 Μαρ 2020, 20:14

Custom_F έγραψε:
25 Μαρ 2020, 13:01
ksmyrn έγραψε:
25 Μαρ 2020, 11:54
Custom_F έγραψε:
25 Μαρ 2020, 11:43


Αυτός αλλού το πάει...
Θα έλεγα να μην ασχοληθείς...
Είναι εκτός τόπου κ χρόνου...
Είμαι σίγουρος ότι εσύ πίστευες ότι έλεγε η Τρέμη στο Mega και μόνο αυτό θεωρούσες έγκυρο :giggle:
Τώρα το Mega ξανάνοιξε κρίμα που η Τρέμη είναι ηλικιωμένη και δεν θα σε ενημερώνει για τα εντός τόπου και χρόνου :(
Ακομη ένα συμπέρασμα χωρίς βάση.
Ο καθένας σε ο, τι είναι καλός.
Κλασικό γνώρισμα κλασικού είδους γυναίκας, κατηγορεί άδικα άλλους για κάτι που κάνει αυτή... Επειδή δεν έχει την απαραίτητη αντίληψη.

Άβαταρ μέλους
Namrail
Δημοσιεύσεις: 10608
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 09:29

Re: Μην ενοχλειτε ,μην επιβαρυνετε το συστημα υγειας,ΠΕΘΑΝΕΤΕ ΣΠΙΤΙ > Νεκρη 40χρονη απο τον ιο..της ειπαν να ΜΕΙΝΕΙ ΣΠΙΤ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Namrail » 25 Μαρ 2020, 20:19

Arisvilla έγραψε:
25 Μαρ 2020, 19:08
Επειδή η λογική βιάζεται όποιος περιμενει στο σπίτι του και περιμένει να πάει στο νοσοκομείο όταν τον πιάσει δύσπνοια, κατά 90% είναι πεθαμένος αν ανήκει σε ευπαθείς ομάδες ή αν είναι πάνω από 65. Για αυτό και άσχετα τι σας λένε οι μαλάκες από τον ΕΟΔΥ, όποιος ανήκει σε ευπαθή ομάδα ή είναι άνω των 65 με τα πρώτα συμπτώματα παει νοσοκομείο. Τέλος. Ούτε επικοινωνία με ΕΟΔΥ και οικογενειακό γιατρό και μπούρδες. επειδή δεν θέλουν οι κυβερνώντες να φρακάρει το σύστημα για να βγάζουν μικρά νούμερα νοσηλευομένων και διασωληνωμένων δεν γίνεται να πεθάνουν κάποιοι στο σπίτι. Υπάρχουν και διαθέσιμες κλίνες στα νοσοκομεία και ΜεΘ ακόμα. Οσον αφορά αυτό που φοβούνται για διασπορά του ιού στα νοσοκομεία δεν θα πεθάνει κόσμος αβοήθητος στο σπίτι γιατί αυτοί δεν θωράκισαν το σύστημα.
Άμα πας με ήπια συμπτώματα στο νοσοκομείο και χωρίς δύσπνοια θα σε διώξουν και πιθανότατα θα σου κάνουν και.μανουρα.

Το θέμα δεν είναι να αποφασίσουν μεμονωμένα οι άνθρωποι να παν στα νοσοκομεία. Το θέμα είναι το κράτος να αλλάξει πλάνο αντιμετώπισης.

Άβαταρ μέλους
A0ANACIVC
Δημοσιεύσεις: 663
Εγγραφή: 03 Ιαν 2020, 18:45

Re: Μην ενοχλειτε ,μην επιβαρυνετε το συστημα υγειας,ΠΕΘΑΝΕΤΕ ΣΠΙΤΙ > Νεκρη 40χρονη απο τον ιο..της ειπαν να ΜΕΙΝΕΙ ΣΠΙΤ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από A0ANACIVC » 25 Μαρ 2020, 20:29

Κύριος οίδε πόσοι αθώοι Έλληνες αποδήμησαν εις Κύριον από τα σουρταφέρτα τόσες μέρες του τσευδού Μένγκελε και των ομοίων του γυφτοδεξιών τσαρλατάνων...
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος A0ANACIVC την 25 Μαρ 2020, 20:43, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
EKPLIKTIKOS
Δημοσιεύσεις: 12884
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 00:15

Re: Μην ενοχλειτε ,μην επιβαρυνετε το συστημα υγειας,ΠΕΘΑΝΕΤΕ ΣΠΙΤΙ > Νεκρη 40χρονη απο τον ιο..της ειπαν να ΜΕΙΝΕΙ ΣΠΙΤ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από EKPLIKTIKOS » 25 Μαρ 2020, 20:43

Namrail έγραψε:
25 Μαρ 2020, 20:19

Άμα πας με ήπια συμπτώματα στο νοσοκομείο και χωρίς δύσπνοια θα σε διώξουν και πιθανότατα θα σου κάνουν και.μανουρα.
Θα κανουν μανουρα σε ηλικιωμένο που πηγε με συμπτώματα τυπου πυρετος και βηχας;

Άβαταρ μέλους
Custom_F
Δημοσιεύσεις: 9262
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 02:12

Re: Μην ενοχλειτε ,μην επιβαρυνετε το συστημα υγειας,ΠΕΘΑΝΕΤΕ ΣΠΙΤΙ > Νεκρη 40χρονη απο τον ιο..της ειπαν να ΜΕΙΝΕΙ ΣΠΙΤ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Custom_F » 26 Μαρ 2020, 01:01

ksmyrn έγραψε:
25 Μαρ 2020, 20:14
Custom_F έγραψε:
25 Μαρ 2020, 13:01
ksmyrn έγραψε:
25 Μαρ 2020, 11:54


Είμαι σίγουρος ότι εσύ πίστευες ότι έλεγε η Τρέμη στο Mega και μόνο αυτό θεωρούσες έγκυρο :giggle:
Τώρα το Mega ξανάνοιξε κρίμα που η Τρέμη είναι ηλικιωμένη και δεν θα σε ενημερώνει για τα εντός τόπου και χρόνου :(
Ακομη ένα συμπέρασμα χωρίς βάση.
Ο καθένας σε ο, τι είναι καλός.
Κλασικό γνώρισμα κλασικού είδους γυναίκας, κατηγορεί άδικα άλλους για κάτι που κάνει αυτή... Επειδή δεν έχει την απαραίτητη αντίληψη.
:bored:

HaTeRs GoNnA hAtE... :102:
νύχτα έγραψε:
23 Δεκ 2019, 09:51
...η φιλία γενικώς μας εξημερώνει

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών