Συγνωμη

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
elchav
Δημοσιεύσεις: 8659
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 16:27

Re: Συγνωμη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από elchav » 31 Μαρ 2020, 22:54

zteo έγραψε:
31 Μαρ 2020, 22:33
Θελω να ζητησω συγνωμη απο το πχορουμ για την κλαψα μου.Εχει δικιο ο ΝΑΜ πολλοι ειναι στην ιδια κατασταση με μενα.Απλα η κριση επιδεινωσε την κατασταση που βιωνα.Ειμαι 42 ετων εχω ενα βιογραφικο ΓΤΠΚ λογω δικων μου λαθων.Αναγκαστηκα να γραψω ψεματα στο βιογραφικο μου και να προσθεσω προυπηρεσια σε ενα οπτικο καταστημα που ειχε κλεισει μπας και δελεασω κανεναν αλλα.....απετυχα.
Ειμαι σε μια κατασταση που νιωθω οτι τα εχω χασει ολα και ποιο πολλη νιωθω οτι εχω χασει πολυτιμο χρονο κανωντας λαθασμενες επιλογες που δεν μπορω να διορθωσω.Ελπιζω να μην σας κουρασα η ενοχλησα με την κλαψα μου.
Ωραίος.

Μόλις έκανες το πρώτο βήμα αποτινασσοντας τη μίρλα και τη μιζέρια από πάνω σου.

Εκτίμησε όσα έχεις, μη στεναχωριέσαι για αυτά που έχασες και κοίτα τι μπορείς να κερδίσεις.

Μακάρι να σου πάνε όλα καλά
Άγνωστος Πατέρας Χελώνων

Άβαταρ μέλους
νύχτα
Δημοσιεύσεις: 8702
Εγγραφή: 03 Μαρ 2019, 12:18

Re: Συγνωμη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από νύχτα » 31 Μαρ 2020, 22:55

Myrsini έγραψε:
31 Μαρ 2020, 22:47
Τι γλυκιά φωτό στο προφίλ! :g094:
μυρσί Μυρσίνημ
fear as night can’t be shut off

Άβαταρ μέλους
panos291
Δημοσιεύσεις: 14093
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 19:36

Re: Συγνωμη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panos291 » 31 Μαρ 2020, 22:55

Εντάξει, εχεις χασει πολυτιμο χρονο κανωντας λαθασμενες επιλογες που δεν μπορεις να διορθωσεις.
Μόνος σου το είπες.
Δεν μπορείς να αλλάξεις το παρελθόν οπότε αποδεξου το, μάθε από τα λάθη σου, και προχώρα.
Μην ανακυκλώνεις την μιζέρια.

Άβαταρ μέλους
Myrsini
Δημοσιεύσεις: 895
Εγγραφή: 22 Μαρ 2020, 15:15

Re: Συγνωμη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Myrsini » 31 Μαρ 2020, 22:56

νύχτα έγραψε:
31 Μαρ 2020, 22:55
Myrsini έγραψε:
31 Μαρ 2020, 22:47
Τι γλυκιά φωτό στο προφίλ! :g094:
μυρσί Μυρσίνημ
Δικό σου το γατσούλι είναι ή φωτο απο νετ; :g094:

Άβαταρ μέλους
Λεγεών
Δημοσιεύσεις: 11348
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:23

Re: Συγνωμη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λεγεών » 31 Μαρ 2020, 22:58

zteo έγραψε:
31 Μαρ 2020, 22:50
Dwarven Blacksmith έγραψε:
31 Μαρ 2020, 22:47
Συγνώμη και από μένα αν σε έκανα να νιώσεις χειρότερα.
Μακάρι και είχα και συμβουλή για σένα που να μην είναι γενικολογία. Πριν δύο χρόνια έτσι ένιωθα κι εγώ πάντως και έκανα το μεγαλύτερο comeback της ζωής μου. (Δε θα απαντήσω σε όποιον με ρωτήσει γιατί δε θέλω να κλέψω προσοχή)
Θα σε ρωτησω εγω ομως.
Διορθωσες τα λαθη σου η πατησες ενα reset και εκανες restart?
Συνήθως τα λάθη δεν διορθώνονται, όλα όσα έκανες ή δεν έκανες και σε οδήγησαν σε κάτι "λάθος" έχουν ήδη λάβει χώρα και είναι στο παρελθόν. Πάρε την γνώση και προχώρα με ρισέτ και ριστάρτ.

Τα μοναδικά λάθη που μπορείς να διορθώσεις είναι όσα έχουν να κάνουν με ανθρώπους, και αυτά ακόμα διορθώνονται όταν δεν το περιμένεις και ωριμάσουν οι συνθήκες στο μέλλον. Αν δεν "διορθωθούν", είναι επειδή εν τέλει μάλλον δεν ήταν λάθη.
Ο χρήστης που γκρέμισε τον ηλονμασκισμό.

Χαῖρε, τὸ τῶν Δαιμόνων πολυθρύλητον θαῦμα·
χαῖρε, τὸ τῶν αγγέλων πολυθρήνητον τραῦμα.


FUCK DONALD TRUMP

Άβαταρ μέλους
Μιλλένιαλ
Δημοσιεύσεις: 793
Εγγραφή: 24 Ιαν 2020, 13:54

Re: Συγνωμη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μιλλένιαλ » 31 Μαρ 2020, 23:00

zteo έγραψε:
31 Μαρ 2020, 22:41
Papa John έγραψε:
31 Μαρ 2020, 22:36
Για το ΑΣΔ που λέγαμε πριν,επαναλαμβάνω ότι μπορείς να κλείσεις ραντεβού μέσω της σελίδας του ΟΑΕΔ.
Μην σε παίρνει από κάτω,δεν είσαι ο μοναδικός που βρίσκεσαι σε δύσκολη κατάσταση.
Εγγραφή στο Μητρώο Ανέργων
Αίτηση για Τακτική Επιδότηση Ανεργίας
Δήλωση Παρουσίας: Δηλώνω την παρουσία μου και ότι πληρώ τις προϋποθέσεις είσπραξης των μηνιαίων επιδομάτων
Ρε συ μου βγαζει αυτες τις τρεις επιλογες για ραντεβου.Δεν ξερω ποια ειναι για ΑΣΔ.
Πάρε αύριο τηλέφωνο στο κατάστημα που ανήκεις και ρώτα αν μπορείς να μιλήσεις τηλεφωνικά με τη/τον σύμβουλο σου. Πλέον με τον ιό προσπαθούν να αποφύγουν κάθε φυσική παρουσία, ενδέχεται να μη χρειαστεί να κλείσεις ραντεβού. Στη χειρότερη αν χρειαστεί θα σε καθοδηγήσουν.
Το μίσος για τη μπουμεργιά είναι δυνατότερο απ' τα ασφαλιστικά
~~~~
Μίμα για χρήμα

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23223
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Συγνωμη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 31 Μαρ 2020, 23:01

zteo έγραψε:
31 Μαρ 2020, 22:33
Θελω να ζητησω συγνωμη απο το πχορουμ για την κλαψα μου.Εχει δικιο ο ΝΑΜ πολλοι ειναι στην ιδια κατασταση με μενα.Απλα η κριση επιδεινωσε την κατασταση που βιωνα.Ειμαι 42 ετων εχω ενα βιογραφικο ΓΤΠΚ λογω δικων μου λαθων.Αναγκαστηκα να γραψω ψεματα στο βιογραφικο μου και να προσθεσω προυπηρεσια σε ενα οπτικο καταστημα που ειχε κλεισει μπας και δελεασω κανεναν αλλα.....απετυχα.
Ειμαι σε μια κατασταση που νιωθω οτι τα εχω χασει ολα και ποιο πολλη νιωθω οτι εχω χασει πολυτιμο χρονο κανωντας λαθασμενες επιλογες που δεν μπορω να διορθωσω.Ελπιζω να μην σας κουρασα η ενοχλησα με την κλαψα μου.
Όπως έχω ξαναπεί εδώ είναι ένα καφενείο που παίζουν όλα. Θυμώνεις ποτέ σε ένα καφενείο; οχι. Απογοητεύεσαι από αυτά που σου λένε; Ναι. Θα επρεπε; οχι. Γιατι; στα είπαν οι άλλοι παραπάνω, μην επαναλαμβάνομαι.
Keep on.
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
νύχτα
Δημοσιεύσεις: 8702
Εγγραφή: 03 Μαρ 2019, 12:18

Re: Συγνωμη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από νύχτα » 31 Μαρ 2020, 23:01

Myrsini έγραψε:
31 Μαρ 2020, 22:56

Δικό σου το γατσούλι είναι ή φωτο απο νετ; :g094:
:D
SpoilerShow
Εικόνα

Εικόνα
σόρρυ γκάιζ
fear as night can’t be shut off

Άβαταρ μέλους
Papa John
Δημοσιεύσεις: 7868
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 23:08

Re: Συγνωμη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Papa John » 31 Μαρ 2020, 23:03

zteo έγραψε:
31 Μαρ 2020, 22:41
Papa John έγραψε:
31 Μαρ 2020, 22:36
Για το ΑΣΔ που λέγαμε πριν,επαναλαμβάνω ότι μπορείς να κλείσεις ραντεβού μέσω της σελίδας του ΟΑΕΔ.
Μην σε παίρνει από κάτω,δεν είσαι ο μοναδικός που βρίσκεσαι σε δύσκολη κατάσταση.
Εγγραφή στο Μητρώο Ανέργων
Αίτηση για Τακτική Επιδότηση Ανεργίας
Δήλωση Παρουσίας: Δηλώνω την παρουσία μου και ότι πληρώ τις προϋποθέσεις είσπραξης των μηνιαίων επιδομάτων
Ρε συ μου βγαζει αυτες τις τρεις επιλογες για ραντεβου.Δεν ξερω ποια ειναι για ΑΣΔ.
Αγόρι μου,στην κεντρική σελίδα του ΟΑΕΔ θα πας και εκεί θα επιλέξεις το "Μένουμε Σπίτι" και θα το βρεις κάπου εκεί.Αν δεν μπορέσεις τηλεφωνικά να το κάνεις,μπορείς να στείλεις e-mail,κάποια στιγμή θα σου στείλουν απάντηση.
Αυτές τις μέρες έτσι κι αλλιώς γίνεται χαμός,μην περιμένεις την ίδια ημέρα απάντηση.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Συγνωμη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 31 Μαρ 2020, 23:03

Εγώ δεν αισθάνθηκα να με κουράζεις πάντως. Μην πανικοβαλεσαι, συζήτα με τον εαυτό σου τα επόμενα βηματα σου. Ξεκινάς απο την αρχη.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Δημοσιεύσεις: 42844
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:08
Τοποθεσία: Maiore Patria

Re: Συγνωμη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dwarven Blacksmith » 31 Μαρ 2020, 23:04

zteo έγραψε:
31 Μαρ 2020, 22:50
Dwarven Blacksmith έγραψε:
31 Μαρ 2020, 22:47
Συγνώμη και από μένα αν σε έκανα να νιώσεις χειρότερα.
Μακάρι και είχα και συμβουλή για σένα που να μην είναι γενικολογία. Πριν δύο χρόνια έτσι ένιωθα κι εγώ πάντως και έκανα το μεγαλύτερο comeback της ζωής μου. (Δε θα απαντήσω σε όποιον με ρωτήσει γιατί δε θέλω να κλέψω προσοχή)
Θα σε ρωτησω εγω ομως.
Διορθωσες τα λαθη σου η πατησες ενα reset και εκανες restart?
Τα λάθη δεν διορθώνονται γιατί έχουν γίνει, ανήκουν στο παρελθόν. Και είναι και μέρος του εαυτού σου πλέον.
Ούτε κουμπιά ρισέτ υπάρχουν.
Οι αδυναμίες όμως καλύπτονται. Η έλλειψη εμπειρίας καλύπτεται. Καλές συνήθειες αποκτούνται.
Δεν πρέπει να πέσεις στην παγίδα "αυτό ήταν έφτασα στις Πανελλήνιες και δεν ξέρω ούτε να διαβάζω".
Όχι, υπάρχουν κι άλλοι δρόμοι. Ένας δρόμος, δε δίνεις εξετάσεις, κάνεις κάτι τελείως άλλο. Δεύτερος δρόμος αποδέχεσαι ότι δεν θα δώσεις τώρα αλλά σε 8 χρόνια, γιατί εκεί είσαι αυτή τη στιγμή, δεν ισχύει για σένα η ψεύτικη ημερομηνία εξετάσεων. Το αποδέχεσαι και πας παρακάτω.
🔻I would have lived in peace. But my enemies brought me war.🔻

Άβαταρ μέλους
Awesomatic
Δημοσιεύσεις: 6511
Εγγραφή: 16 Μάιος 2018, 00:11
Phorum.gr user: Awesomatic

Re: Συγνωμη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Awesomatic » 31 Μαρ 2020, 23:06

zteo έγραψε:
31 Μαρ 2020, 22:33
Θελω να ζητησω συγνωμη απο το πχορουμ για την κλαψα μου.Εχει δικιο ο ΝΑΜ πολλοι ειναι στην ιδια κατασταση με μενα.Απλα η κριση επιδεινωσε την κατασταση που βιωνα.Ειμαι 42 ετων εχω ενα βιογραφικο ΓΤΠΚ λογω δικων μου λαθων.Αναγκαστηκα να γραψω ψεματα στο βιογραφικο μου και να προσθεσω προυπηρεσια σε ενα οπτικο καταστημα που ειχε κλεισει μπας και δελεασω κανεναν αλλα.....απετυχα.
Ειμαι σε μια κατασταση που νιωθω οτι τα εχω χασει ολα και ποιο πολλη νιωθω οτι εχω χασει πολυτιμο χρονο κανωντας λαθασμενες επιλογες που δεν μπορω να διορθωσω.Ελπιζω να μην σας κουρασα η ενοχλησα με την κλαψα μου.
:e045:

Μη σε παίρνει από κάτω ρεεεεε. Οι μέρες που ζούμε είναι σκατά αλλά τι άλλο να κάνουμε εκτός από να κολυμπήσουμε; Κάπως θα βγει.
νύχτα έγραψε:
31 Μαρ 2020, 23:01
SpoilerShow
Εικόνα

Εικόνα
σόρρυ γκάιζ
Καλύτερα από ψυχοθεραπεία :g094:
"Taxation is theft, purely and simply even though it is theft on a grand and colossal scale which no acknowledged criminals could hope to match. It is a compulsory seizure of the property of the State’s inhabitants, or subjects."

Άβαταρ μέλους
Papa John
Δημοσιεύσεις: 7868
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 23:08

Re: Συγνωμη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Papa John » 31 Μαρ 2020, 23:06

Μιλλένιαλ έγραψε:
31 Μαρ 2020, 23:00
zteo έγραψε:
31 Μαρ 2020, 22:41
Papa John έγραψε:
31 Μαρ 2020, 22:36
Για το ΑΣΔ που λέγαμε πριν,επαναλαμβάνω ότι μπορείς να κλείσεις ραντεβού μέσω της σελίδας του ΟΑΕΔ.
Μην σε παίρνει από κάτω,δεν είσαι ο μοναδικός που βρίσκεσαι σε δύσκολη κατάσταση.
Εγγραφή στο Μητρώο Ανέργων
Αίτηση για Τακτική Επιδότηση Ανεργίας
Δήλωση Παρουσίας: Δηλώνω την παρουσία μου και ότι πληρώ τις προϋποθέσεις είσπραξης των μηνιαίων επιδομάτων
Ρε συ μου βγαζει αυτες τις τρεις επιλογες για ραντεβου.Δεν ξερω ποια ειναι για ΑΣΔ.
Πάρε αύριο τηλέφωνο στο κατάστημα που ανήκεις και ρώτα αν μπορείς να μιλήσεις τηλεφωνικά με τη/τον σύμβουλο σου. Πλέον με τον ιό προσπαθούν να αποφύγουν κάθε φυσική παρουσία, ενδέχεται να μη χρειαστεί να κλείσεις ραντεβού. Στη χειρότερη αν χρειαστεί θα σε καθοδηγήσουν.
Ίσα ίσα,τώρα είναι που λειτουργεί αποκλειστικά με ραντεβού,για να αποφεύγουν το συνωστισμό.
Επίσης,αν επιχειρήσει να πάρει τηλ στο τοπικό του κατάστημα το πιο πιθανό είναι να περιμένει αιώνια πάνω από το ακουστικό.
Με e-mail είναι μάλλον ο πιο ενδεδειγμένος τρόπος αυτή τη στιγμή.

Άβαταρ μέλους
Fluffy
Δημοσιεύσεις: 21735
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2019, 08:54

Re: Συγνωμη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Fluffy » 31 Μαρ 2020, 23:07

νύχτα έγραψε:
31 Μαρ 2020, 23:01
Myrsini έγραψε:
31 Μαρ 2020, 22:56

Δικό σου το γατσούλι είναι ή φωτο απο νετ; :g094:
:D
SpoilerShow
Εικόνα

Εικόνα
σόρρυ γκάιζ
εντελως βλαμμενο :P

Άβαταρ μέλους
Papa John
Δημοσιεύσεις: 7868
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 23:08

Re: Συγνωμη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Papa John » 31 Μαρ 2020, 23:08

Dwarven Blacksmith έγραψε:
31 Μαρ 2020, 22:47
Συγνώμη και από μένα αν σε έκανα να νιώσεις χειρότερα.
Μακάρι και είχα και συμβουλή για σένα που να μην είναι γενικολογία. Πριν δύο χρόνια έτσι ένιωθα κι εγώ πάντως και έκανα το μεγαλύτερο comeback της ζωής μου. (Δε θα απαντήσω σε όποιον με ρωτήσει γιατί δε θέλω να κλέψω προσοχή)
Εσένα πάντως όλα αυτά τα χρόνια σε είχα για υπερ-πάμπλουτο που δεν έχει ανάγκη.
Ελπίζω βέβαια να είσαι τώρα :8)

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών