Χίος: Κάτοικος πυροβόλησε με καραμπίνα δυο 16χρονα ανήλικα προσφυγοπουλάκια

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Fluffy
Δημοσιεύσεις: 21735
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2019, 08:54

Re: Χίος: Κάτοικος πυροβόλησε με καραμπίνα δυο 16χρονα ανήλικα προσφυγοπουλάκια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Fluffy » 02 Απρ 2020, 00:35

Belisarius έγραψε:
02 Απρ 2020, 00:32
Βλήμα έγραψε:
01 Απρ 2020, 22:39
Κάποιος πυροβόλησε δυο προσφυγομετανάστες γιατί είχαν πάει να του κλέψουν φαγητό να φάνε.
ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ έγραψε:
01 Απρ 2020, 22:38
Μπραβο στον κωλογερο. Θα παει φυλακη για 2 κιλα ντοματες. Ευχαριστα νεα που δε θα κυκλοφορει εξω.
Ενήλικοι άνθρωποι είμαστε. Ξέρουμε όλοι ότι το θέμα δεν είναι ουτε να τους δώσει φαί ουτε τα 2 κιλά ντομάτες. Δεν θα μείνει κολυμπιθρόξυλο στο θερμοκήπιο και όπου αλλού. Δεν ξέρω τι έγινε στη συγκεκριμένη περίπτωση αλλά αν αρχίσουν και σου κλέβουν, μετά δεν τους σταματάς με την αγάπη.
λαθος, εδωσα παραδειγμα

Άβαταρ μέλους
Βλήμα
Δημοσιεύσεις: 5555
Εγγραφή: 04 Ιαν 2020, 15:32

Re: Χίος: Κάτοικος πυροβόλησε με καραμπίνα δυο 16χρονα ανήλικα προσφυγοπουλάκια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Βλήμα » 02 Απρ 2020, 00:39

blackpaint έγραψε:
02 Απρ 2020, 00:38
Είσαι κι εσύ μαλάκας όμως. Φαντάσου να το διαβάσει αυτό κάποιος που νοσούν οι γονείς του.
Σαράντα δύο δεν είναι μπούμερ, είναι τζενερέισον εξ.
Ρε, τον Σιμπλίκιο Σιμπλικίσιμο τον διαβάσατε ή ακόμα;

Άβαταρ μέλους
blackpaint
Δημοσιεύσεις: 9596
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 00:37

Re: Χίος: Κάτοικος πυροβόλησε με καραμπίνα δυο 16χρονα ανήλικα προσφυγοπουλάκια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από blackpaint » 02 Απρ 2020, 00:42

Βλήμα έγραψε:
02 Απρ 2020, 00:39
blackpaint έγραψε:
02 Απρ 2020, 00:38
Είσαι κι εσύ μαλάκας όμως. Φαντάσου να το διαβάσει αυτό κάποιος που νοσούν οι γονείς του.
Σαράντα δύο δεν είναι μπούμερ, είναι τζενερέισον εξ.
αν ηταν κανενας απο αυτους που γραφανε "να κατσουνε στις χωρες τους να πολεμησουν" ή "πυροβοληστε τους", πριν αδειασουν τα ραφια στο σουπερ μαρκετ, δεν θα τον λυπηθω καθολου.

Άβαταρ μέλους
Βλήμα
Δημοσιεύσεις: 5555
Εγγραφή: 04 Ιαν 2020, 15:32

Re: Χίος: Κάτοικος πυροβόλησε με καραμπίνα δυο 16χρονα ανήλικα προσφυγοπουλάκια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Βλήμα » 02 Απρ 2020, 00:43

blackpaint έγραψε:
02 Απρ 2020, 00:42
Βλήμα έγραψε:
02 Απρ 2020, 00:39
blackpaint έγραψε:
02 Απρ 2020, 00:38
Είσαι κι εσύ μαλάκας όμως. Φαντάσου να το διαβάσει αυτό κάποιος που νοσούν οι γονείς του.
Σαράντα δύο δεν είναι μπούμερ, είναι τζενερέισον εξ.
αν ηταν κανενας απο αυτους που γραφανε "να κατσουνε στις χωρες τους να πολεμησουν" ή "πυροβοληστε τους", πριν αδειασουν τα ραφια στο σουπερ μαρκετ, δεν θα τον λυπηθω καθολου.
Είναι η ίδια λογική με τους φασίστες που λένε "ΑΝ πήγαιναν να τον σκοτώσουν, καλά να πάθουν".
Με απογοητεύει να βλέπω τόση βλακεία και μίσος σε εξωφασιστικούς κύκλους.
Ρε, τον Σιμπλίκιο Σιμπλικίσιμο τον διαβάσατε ή ακόμα;

Άβαταρ μέλους
Highlander
Δημοσιεύσεις: 17451
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2018, 16:43

Re: Χίος: Κάτοικος πυροβόλησε με καραμπίνα δυο 16χρονα ανήλικα προσφυγοπουλάκια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Highlander » 02 Απρ 2020, 00:43

Βλήμα έγραψε:
02 Απρ 2020, 00:39
blackpaint έγραψε:
02 Απρ 2020, 00:38
Είσαι κι εσύ μαλάκας όμως. Φαντάσου να το διαβάσει αυτό κάποιος που νοσούν οι γονείς του.
Σαράντα δύο δεν είναι μπούμερ, είναι τζενερέισον εξ.
+1

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25903
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Χίος: Κάτοικος πυροβόλησε με καραμπίνα δυο 16χρονα ανήλικα προσφυγοπουλάκια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 02 Απρ 2020, 00:44

Βλήμα έγραψε:
02 Απρ 2020, 00:32
Αγις έγραψε:
02 Απρ 2020, 00:30
Οποτε οποιος θελει μπουκαρει - αρπαζει οτι γουσταρει και τον κοιταμε ( + τον φτυνουμε μην τον ματιασουμε - τον βρει κανενα κακο και μας τρεχουν στις αστυνομιες )
Έχουμε καλή περίφραξη + παίρνουμε κανέναν σκύλο + καλούμε την αστυνομία.
Συνήθως με ένα αρκετά καλό μπινελίκι θα χεστεί και θα φύγει. Ιδίως αν κουβαλά και καραμπίνα αυτός που το ρίχνει είναι τελείως αχρείαστο να την χρησιμοποιήσει.
δλδ να χτυπαμε σκοπιες 24 ωρα σε κτηματα - σπιτια - καταστηματα - εξοχικα- γκαραζ ..... - γιατι δεκαετιες γουσταρετε κ υπερασπιζεστε παρανομια - την ζωη που ειναι πανω απ ολα - τη λευτερια που δεν χωραει σε κελια - την ατιμωρησια - την αναμπουμπουλα μηπως χαρειτε στη ζωη σας την καταστροφη των νοικοκυραιων και των αστικοτσιφλικαδων με τελευταια προσθηκη στο οπλοστασιο του χαους τους εισβολεις βαζιβαζουκους .
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Βλήμα
Δημοσιεύσεις: 5555
Εγγραφή: 04 Ιαν 2020, 15:32

Re: Χίος: Κάτοικος πυροβόλησε με καραμπίνα δυο 16χρονα ανήλικα προσφυγοπουλάκια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Βλήμα » 02 Απρ 2020, 00:50

Αγις έγραψε:
02 Απρ 2020, 00:44
Βλήμα έγραψε:
02 Απρ 2020, 00:32
Αγις έγραψε:
02 Απρ 2020, 00:30
Οποτε οποιος θελει μπουκαρει - αρπαζει οτι γουσταρει και τον κοιταμε ( + τον φτυνουμε μην τον ματιασουμε - τον βρει κανενα κακο και μας τρεχουν στις αστυνομιες )
Έχουμε καλή περίφραξη + παίρνουμε κανέναν σκύλο + καλούμε την αστυνομία.
Συνήθως με ένα αρκετά καλό μπινελίκι θα χεστεί και θα φύγει. Ιδίως αν κουβαλά και καραμπίνα αυτός που το ρίχνει είναι τελείως αχρείαστο να την χρησιμοποιήσει.
δλδ να χτυπαμε σκοπιες 24 ωρα σε κτηματα - σπιτια - καταστηματα - εξοχικα- γκαραζ ..... - γιατι δεκαετιες γουσταρετε κ υπερασπιζεστε παρανομια - την ζωη που ειναι πανω απ ολα - τη λευτερια που δεν χωραει σε κελια - την ατιμωρησια - την αναμπουμπουλα μηπως χαρειτε στη ζωη σας την καταστροφη των νοικοκυραιων και των αστικοτσιφλικαδων με τελευταια προσθηκη στο οπλοστασιο του χαους τους εισβολεις βαζιβαζουκους .
Εγώ λέω πως αν μπούνε να σου κλέψουν ζαρζαβατικά δεν γίνεται να τους πυροβολείς με καραμπίνα. Δεν λέω ότι δεν πρέπει να τιμωρηθούν, ιδίως αν το κάνουν κατ' επανάληψη, αλλά ότι δεν γίνεται να τους πυροβολείς, να τους τραυματίζεις και να διακινδυνεύεις την ζωή τους.
Εσύ αντιθέτως λες ότι είναι κουλ να πυροβολείς σε αυτή την περίπτωση.
Ποιος από τους δυο μας είναι ακραίος; Ποιος είναι υπέρ της έννομης τάξης;
Ρε, τον Σιμπλίκιο Σιμπλικίσιμο τον διαβάσατε ή ακόμα;

Άβαταρ μέλους
blackpaint
Δημοσιεύσεις: 9596
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 00:37

Re: Χίος: Κάτοικος πυροβόλησε με καραμπίνα δυο 16χρονα ανήλικα προσφυγοπουλάκια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από blackpaint » 02 Απρ 2020, 00:52

Βλήμα έγραψε:
02 Απρ 2020, 00:43
blackpaint έγραψε:
02 Απρ 2020, 00:42
Βλήμα έγραψε:
02 Απρ 2020, 00:39


Είσαι κι εσύ μαλάκας όμως. Φαντάσου να το διαβάσει αυτό κάποιος που νοσούν οι γονείς του.
Σαράντα δύο δεν είναι μπούμερ, είναι τζενερέισον εξ.
αν ηταν κανενας απο αυτους που γραφανε "να κατσουνε στις χωρες τους να πολεμησουν" ή "πυροβοληστε τους", πριν αδειασουν τα ραφια στο σουπερ μαρκετ, δεν θα τον λυπηθω καθολου.
Είναι η ίδια λογική με τους φασίστες που λένε "ΑΝ πήγαιναν να τον σκοτώσουν, καλά να πάθουν".
Με απογοητεύει να βλέπω τόση βλακεία και μίσος σε εξωφασιστικούς κύκλους.
Οι φασιστες σταθερα υπερασπιζονται το παθος τους για σκοτωμους με την προφαση της κλοπης ή της "εισβολης", οπως γινεται εδω και χρονια εδω μεσα, αλλα με την προσφατη υποθεση στα συνορα ξεφυγαν τελειως. Θα ευχαριστιομουν ιδιαιτερα να μαθω πως αυτοι οι ανθρωποι που ξερνανε τοσο μισος και βλακεια εβρισκαν φριχτο και αγωνιωδη θανατο, κι αυτο φιλε μου δεν ειναι μισος, ειναι αγαπη για την υπολοιπη ανθρωποτητα. Κακο ψοφο τους ευχομαι.

Άβαταρ μέλους
Χουργιατς
Δημοσιεύσεις: 6700
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 02:06

Re: Χίος: Κάτοικος πυροβόλησε με καραμπίνα δυο 16χρονα ανήλικα προσφυγοπουλάκια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χουργιατς » 02 Απρ 2020, 00:53

blackpaint έγραψε:
02 Απρ 2020, 00:38
για καποιες τετοιες ειδησεις, ειμαι χαρουμενος με τον μπουμερ ρεμουβερ ακα κοβιντ19.

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Βλήμα
Δημοσιεύσεις: 5555
Εγγραφή: 04 Ιαν 2020, 15:32

Re: Χίος: Κάτοικος πυροβόλησε με καραμπίνα δυο 16χρονα ανήλικα προσφυγοπουλάκια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Βλήμα » 02 Απρ 2020, 00:54

blackpaint έγραψε:
02 Απρ 2020, 00:52
Οι φασιστες σταθερα υπερασπιζονται το παθος τους για σκοτωμους με την προφαση της κλοπης ή της "εισβολης", οπως γινεται εδω και χρονια εδω μεσα, αλλα με την προσφατη υποθεση στα συνορα ξεφυγαν τελειως. Θα ευχαριστιομουν ιδιαιτερα να μαθω πως αυτοι οι ανθρωποι που ξερνανε τοσο μισος και βλακεια εβρισκαν φριχτο και αγωνιωδη θανατο, κι αυτο φιλε μου δεν ειναι μισος, ειναι αγαπη για την υπολοιπη ανθρωποτητα. Κακο ψοφο τους ευχομαι.
Ναι ρε παιδί μου, αλλά κάνεις την παραδοχή boomer = φασίστας = να ψοφήσει, οπότε κάνε σε παρακαλώ έντιτ γιατί αν πατήσω δεύτερη φορά σε μια μέρα το ρουφιανόκουμπο μπορεί να μου αρέσει και να μου μείνει κανένα κουσούρι.
Ρε, τον Σιμπλίκιο Σιμπλικίσιμο τον διαβάσατε ή ακόμα;

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25903
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Χίος: Κάτοικος πυροβόλησε με καραμπίνα δυο 16χρονα ανήλικα προσφυγοπουλάκια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 02 Απρ 2020, 00:56

Βλήμα έγραψε:
02 Απρ 2020, 00:50
Αγις έγραψε:
02 Απρ 2020, 00:44
Βλήμα έγραψε:
02 Απρ 2020, 00:32


Έχουμε καλή περίφραξη + παίρνουμε κανέναν σκύλο + καλούμε την αστυνομία.
Συνήθως με ένα αρκετά καλό μπινελίκι θα χεστεί και θα φύγει. Ιδίως αν κουβαλά και καραμπίνα αυτός που το ρίχνει είναι τελείως αχρείαστο να την χρησιμοποιήσει.
δλδ να χτυπαμε σκοπιες 24 ωρα σε κτηματα - σπιτια - καταστηματα - εξοχικα- γκαραζ ..... - γιατι δεκαετιες γουσταρετε κ υπερασπιζεστε παρανομια - την ζωη που ειναι πανω απ ολα - τη λευτερια που δεν χωραει σε κελια - την ατιμωρησια - την αναμπουμπουλα μηπως χαρειτε στη ζωη σας την καταστροφη των νοικοκυραιων και των αστικοτσιφλικαδων με τελευταια προσθηκη στο οπλοστασιο του χαους τους εισβολεις βαζιβαζουκους .
Εγώ λέω πως αν μπούνε να σου κλέψουν ζαρζαβατικά δεν γίνεται να τους πυροβολείς με καραμπίνα. Δεν λέω ότι δεν πρέπει να τιμωρηθούν, ιδίως αν το κάνουν κατ' επανάληψη, αλλά ότι δεν γίνεται να τους πυροβολείς, να τους τραυματίζεις και να διακινδυνεύεις την ζωή τους.
Εσύ αντιθέτως λες ότι είναι κουλ να πυροβολείς σε αυτή την περίπτωση.
Ποιος από τους δυο μας είναι ακραίος; Ποιος είναι υπέρ της έννομης τάξης;
που εγραψα να πυροβολω ; Ποιος ανεφερε καραμπινα ;
ποιος τιμωρειται - που σουλατσαρουν ολοι εξω ''αποσυμφορημενοι'' η δεν φυλακιζονται καθολου ;
μαζεψε την μπαλλα νομιμοφρονα :smt005: και κατσε παγκο
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20914
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Χίος: Κάτοικος πυροβόλησε με καραμπίνα δυο 16χρονα ανήλικα προσφυγοπουλάκια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 02 Απρ 2020, 00:58

看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
Βλήμα
Δημοσιεύσεις: 5555
Εγγραφή: 04 Ιαν 2020, 15:32

Re: Χίος: Κάτοικος πυροβόλησε με καραμπίνα δυο 16χρονα ανήλικα προσφυγοπουλάκια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Βλήμα » 02 Απρ 2020, 01:00

Αγις έγραψε:
02 Απρ 2020, 00:56
που εγραψα να πυροβολω ; Ποιος ανεφερε καραμπινα ;
ποιος τιμωρειται - που σουλατσαρουν ολοι εξω ''αποσυμφορημενοι'' η δεν φυλακιζονται καθολου ;
μαζεψε την μπαλλα νομιμοφρονα :smt005: και κατσε παγκο
Τίτλος νήματος: Κάτοικος πυροβόλησε δυο προσφυγόπουλα. Πρώτη σου απάντηση σε εμένα:
Αγις έγραψε:
02 Απρ 2020, 00:30
Βλήμα έγραψε:
02 Απρ 2020, 00:26

Όποιος έχει κτήμα ξέρει ότι το να μπούνε στο κτήμα σου να σου κλέψουν είναι πολύ μακριά από το να σε σκοτώσουν. Άλλο κτήμα, άλλο σπίτι. Αν πετύχω εγώ την καργιόλα την γειτόνισσα που δεν μου αφήνει κυδώνι για κυδώνι και της την μπουμπουνίσω θα λέτε "αυτοάμυνα"; Διότι αν το λέτε θα έχετε άδικο.
Οποτε οποιος θελει μπουκαρει - αρπαζει οτι γουσταρει και τον κοιταμε ( + τον φτυνουμε μην τον ματιασουμε - τον βρει κανενα κακο και μας τρεχουν στις αστυνομιες )
Δεν βλέπεις πού μπαίνεις ή είσαι υπερβολικά κοτάρα για να λες τα σύκα- σύκα και την σκάφη - σκάφη;
Ρε, τον Σιμπλίκιο Σιμπλικίσιμο τον διαβάσατε ή ακόμα;

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25903
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Χίος: Κάτοικος πυροβόλησε με καραμπίνα δυο 16χρονα ανήλικα προσφυγοπουλάκια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 02 Απρ 2020, 01:04

Βλήμα έγραψε:
02 Απρ 2020, 01:00
Αγις έγραψε:
02 Απρ 2020, 00:56
που εγραψα να πυροβολω ; Ποιος ανεφερε καραμπινα ;
ποιος τιμωρειται - που σουλατσαρουν ολοι εξω ''αποσυμφορημενοι'' η δεν φυλακιζονται καθολου ;
μαζεψε την μπαλλα νομιμοφρονα :smt005: και κατσε παγκο
Τίτλος νήματος: Κάτοικος πυροβόλησε δυο προσφυγόπουλα. Πρώτη σου απάντηση σε εμένα:
Αγις έγραψε:
02 Απρ 2020, 00:30
Βλήμα έγραψε:
02 Απρ 2020, 00:26

Όποιος έχει κτήμα ξέρει ότι το να μπούνε στο κτήμα σου να σου κλέψουν είναι πολύ μακριά από το να σε σκοτώσουν. Άλλο κτήμα, άλλο σπίτι. Αν πετύχω εγώ την καργιόλα την γειτόνισσα που δεν μου αφήνει κυδώνι για κυδώνι και της την μπουμπουνίσω θα λέτε "αυτοάμυνα"; Διότι αν το λέτε θα έχετε άδικο.
Οποτε οποιος θελει μπουκαρει - αρπαζει οτι γουσταρει και τον κοιταμε ( + τον φτυνουμε μην τον ματιασουμε - τον βρει κανενα κακο και μας τρεχουν στις αστυνομιες )
Δεν βλέπεις πού μπαίνεις ή είσαι υπερβολικά κοτάρα για να λες τα σύκα- σύκα και την σκάφη - σκάφη;
μπαινω σε διαλογο με κνιταμπουρα με τα συνηθισμενα αποτελεσματα - αφριζει - παραλογιζεται - διαλεκτικες σοφιστειες- προσωπικες επιθεσεις ....
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
blackpaint
Δημοσιεύσεις: 9596
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 00:37

Re: Χίος: Κάτοικος πυροβόλησε με καραμπίνα δυο 16χρονα ανήλικα προσφυγοπουλάκια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από blackpaint » 02 Απρ 2020, 01:06

Βλήμα έγραψε:
02 Απρ 2020, 00:54
blackpaint έγραψε:
02 Απρ 2020, 00:52
Οι φασιστες σταθερα υπερασπιζονται το παθος τους για σκοτωμους με την προφαση της κλοπης ή της "εισβολης", οπως γινεται εδω και χρονια εδω μεσα, αλλα με την προσφατη υποθεση στα συνορα ξεφυγαν τελειως. Θα ευχαριστιομουν ιδιαιτερα να μαθω πως αυτοι οι ανθρωποι που ξερνανε τοσο μισος και βλακεια εβρισκαν φριχτο και αγωνιωδη θανατο, κι αυτο φιλε μου δεν ειναι μισος, ειναι αγαπη για την υπολοιπη ανθρωποτητα. Κακο ψοφο τους ευχομαι.
Ναι ρε παιδί μου, αλλά κάνεις την παραδοχή boomer = φασίστας = να ψοφήσει, οπότε κάνε σε παρακαλώ έντιτ γιατί αν πατήσω δεύτερη φορά σε μια μέρα το ρουφιανόκουμπο μπορεί να μου αρέσει και να μου μείνει κανένα κουσούρι.
μα δεν εχω κατι με τους μπουμερ ειδικα, και οι τζεν εξερς οπως και δαυτος και πολλοι εδω μεσα, οπως και ολοι οι υποστηρικτες του Τραμπ και των ευρωπαιων αντιστοιχων, ανεξαρτητως ηλικιας, καθως και οι υποστηρικτες της ελευθερης οπλοκατοχης και οπλοχρησιας για αυτοδικια, αξιζουν τα χειροτερα. Τι ζορι τραβας;

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών