Οι ισχυροί του χρήματος προφήτευσαν την επιδημία κορονοϊού ένα μήνα πριν εμφανιστεί;

Θέματα υγείας και ευεξίας, ιατρικά νέα και εξελίξεις.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Οι πληροφορίες, οι συμβουλές και γενικότερα το υλικό που δημοσιεύεται σε αυτή την ενότητα έχουν αποκλειστικά ενημερωτικό χαρακτήρα και εκφράζουν τις προσωπικές απόψεις των αρχικών συγγραφέων στα πλαίσια της δημόσιας συζήτησης. Σε καμία περίπτωση δεν αποτελούν επιστημονική ιατρική πληροφόρηση. Το Phorum.com.gr δεν παρέχει ιατρικές συμβουλές, ούτε φέρει ευθύνη για το υλικό που δημοσιεύεται εδώ ή σε άλλη ενότητα της κοινότητας, ή μεταφέρεται ως πληροφορία με τη χρήση προσωπικών μηνυμάτων, e-mail και άλλων τρόπων. Δεν φέρουμε καμία απολύτως ευθύνη για οποιαδήποτε τυχόν σωματική / ψυχική βλάβη λόγω εσφαλμένης πληροφόρησης. Συστήνουμε πάντοτε να συμβουλεύεστε γιατρό για θέματα υγείας.

Η ανάγνωση ή/και η συμμετοχή σας στην παρούσα ενότητα συνεπάγεται ότι συμφωνείτε και αποδέχεστε ανεπιφύλακτα τους παραπάνω όρους.
Άβαταρ μέλους
Γενιά της Αμαρτίας
Δημοσιεύσεις: 9229
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 23:03
Phorum.gr user: Γενιά των 700
Τοποθεσία: Εμπροσθοφυλακή.

Re: Οι ισχυροί του χρήματος προφήτευσαν την επιδημία κορονοϊού ένα μήνα πριν εμφανιστεί;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γενιά της Αμαρτίας » 08 Απρ 2020, 22:50

bluerose έγραψε:
08 Απρ 2020, 22:49
Γενιά της Αμαρτίας έγραψε:
08 Απρ 2020, 22:44
Έχεις πει μεγάλες βλακείες για μεγάλα θέματα και σου γυρνάει η ατυχία.
Δόξα το Θεό!
Θα έχω κότες


Εμ κόψιμο θελήματος μας
Αυτό είναι που ενοχλεί περισσότερο κι όχι η πείνα που θα έρθει
Εύχομαι ο Κύριος να μας λυπηθεί
Κάτσε με τις κότες και αστην Πόλη.
Έτσι πρέπει να γίνει, έτσι θα γίνει.

bluerose
Δημοσιεύσεις: 9426
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 22:08

Re: Οι ισχυροί του χρήματος προφήτευσαν την επιδημία κορονοϊού ένα μήνα πριν εμφανιστεί;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από bluerose » 08 Απρ 2020, 22:51

ΓΑΛΗ έγραψε:
08 Απρ 2020, 22:47
bluerose έγραψε:
08 Απρ 2020, 22:40
ΓΑΛΗ έγραψε:
08 Απρ 2020, 22:32


Με λίγα λόγια, είναι κι ο φίλος σου υποστηρικτής της ανοσίας της αγέλης. Καθόλου περίεργο.
Καλέ πως θα πληρώσει τα έξοδα;
Για να πληρωθούν και οι δημόσιοι κι οι συντάξεις;
Αυτή τη φορά όλους θα τους πάρει η μπάλα
Έσχατα χρόνια είναι

Δε θέλει ο άνθρωπος να κολλήσουν κορονοιο
Ας μπαίνουν λίγοι λίγοι
Πλάκα κάνουμε;;;; Στα σούπερ πως γίνεται;
Στη λιανική έτσι κι αλλιώς πάνω από 5-20 άντε 30 δε μπαίνουν όλη μερα
Σαφώς και θα τους (μας) πάρει όλους η μπάλα. Με σειρά προτεραιότητας για ένα χ χρονικό διάστημα αλλά από ένα σημείο και μετά, θέλουμε δεν θέλουμε θα προσαρμοσθούμε.

Με τον ίδιο τρόπο που προσαρμόζονται όλες οι κοινωνίες τόσο στη διάρκεια όσο και στις συνέπειες ενός πραγματικού πολέμου. Κάποιοι πέρασαν πολύ χειρότερα από εμάς, χωρίς τόση γκρίνια.
Πόλεμος
Κινητή βόμβα ο άνθρωπος μπορεί να έχει ιο
Κλεινόμαστε στα καταφυγια-σπιτια να μην ερχόμαστε σε επαφή

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 68630
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Οι ισχυροί του χρήματος προφήτευσαν την επιδημία κορονοϊού ένα μήνα πριν εμφανιστεί;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 08 Απρ 2020, 22:52

bluerose έγραψε:
08 Απρ 2020, 22:49
Γενιά της Αμαρτίας έγραψε:
08 Απρ 2020, 22:44
Έχεις πει μεγάλες βλακείες για μεγάλα θέματα και σου γυρνάει η ατυχία.
Δόξα το Θεό!
Θα έχω κότες

Εμ κόψιμο θελήματος μας
Αυτό είναι που ενοχλεί περισσότερο κι όχι η πείνα που θα έρθει
Εύχομαι ο Κύριος να μας λυπηθεί
Ναι, θα στείλει αγγέλους για να ασχολούνται με τις κότες, γιατί εμείς είμαστε χάι κλας χριστιανοί και δεν μπορούμε τις λάσπες.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

bluerose
Δημοσιεύσεις: 9426
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 22:08

Re: Οι ισχυροί του χρήματος προφήτευσαν την επιδημία κορονοϊού ένα μήνα πριν εμφανιστεί;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από bluerose » 08 Απρ 2020, 22:55

ΓΑΛΗ έγραψε:
08 Απρ 2020, 22:52
bluerose έγραψε:
08 Απρ 2020, 22:49
Γενιά της Αμαρτίας έγραψε:
08 Απρ 2020, 22:44
Έχεις πει μεγάλες βλακείες για μεγάλα θέματα και σου γυρνάει η ατυχία.
Δόξα το Θεό!
Θα έχω κότες

Εμ κόψιμο θελήματος μας
Αυτό είναι που ενοχλεί περισσότερο κι όχι η πείνα που θα έρθει
Εύχομαι ο Κύριος να μας λυπηθεί
Ναι, θα στείλει αγγέλους για να ασχολούνται με τις κότες, γιατί εμείς είμαστε χάι κλας χριστιανοί και δεν μπορούμε τις λάσπες.
Γιατί βρε ΓΑΛΗ
Εσύ μπορείς να πας σε μαντρί;
Εγώ ούτε σε φωτογραφία έχω δει
Ποια Χάι κλας
Είμαστε απροετοίμαστοι κι άσχετοι

Κυρίως πνευματικά

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 38768
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Οι ισχυροί του χρήματος προφήτευσαν την επιδημία κορονοϊού ένα μήνα πριν εμφανιστεί;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 08 Απρ 2020, 23:03

Σε ευχαριστω Μπουμπουκο.

Να ξερω να το τσονταρω στο αρθρο που ετοιμαζω.



Γεωργιάδης: Η οικονομία χάνει 6 δισ. ευρώ για κάθε μήνα καραντίνας

https://www.tribune.gr/politics/news/ar ... tinas.html


Βεβαια ο ΟΟΣΑ μιλαει για πολυ μεγαλυτερα νουμερα.

ΟΟΣΑ: Ακόμα και -35% φέτος το ΑΕΠ, ενώ η κυβέρνηση “εφησυχάζει”!!!

https://iskra.gr/%CE%BF%CE%BF%CF%83%CE% ... %AD%CF%81/

.

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 38768
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Οι ισχυροί του χρήματος προφήτευσαν την επιδημία κορονοϊού ένα μήνα πριν εμφανιστεί;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 08 Απρ 2020, 23:05

Με αυτη τη ζημια της οικονομιας να ξεχασετε και τους εξοπλισμους για την αμυνα της χωρας.

Τουτεστιν γαλλικες φρεγατες γιοκ και φυσικα F-35 επισης γιοκ.

.

bluerose
Δημοσιεύσεις: 9426
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 22:08

Re: Οι ισχυροί του χρήματος προφήτευσαν την επιδημία κορονοϊού ένα μήνα πριν εμφανιστεί;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από bluerose » 08 Απρ 2020, 23:13

Τα λεγα
https://www.protothema.gr/economy/artic ... heiriseis/


Κοτουλες κοτουλες, κηπακος, και μερικά μεροκάματα, ευχαριστούμε δε θα πάρουμε
Το ΕΝΦΙΑ πως θα βγει έχει ο Θεός



Αυτή είναι παγιδοδιευκολυνση

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 68630
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Οι ισχυροί του χρήματος προφήτευσαν την επιδημία κορονοϊού ένα μήνα πριν εμφανιστεί;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 08 Απρ 2020, 23:14

bluerose έγραψε:
08 Απρ 2020, 22:55
ΓΑΛΗ έγραψε:
08 Απρ 2020, 22:52
bluerose έγραψε:
08 Απρ 2020, 22:49


Δόξα το Θεό!
Θα έχω κότες

Εμ κόψιμο θελήματος μας
Αυτό είναι που ενοχλεί περισσότερο κι όχι η πείνα που θα έρθει
Εύχομαι ο Κύριος να μας λυπηθεί
Ναι, θα στείλει αγγέλους για να ασχολούνται με τις κότες, γιατί εμείς είμαστε χάι κλας χριστιανοί και δεν μπορούμε τις λάσπες.
Γιατί βρε ΓΑΛΗ
Εσύ μπορείς να πας σε μαντρί;
Εγώ ούτε σε φωτογραφία έχω δει
Ποια Χάι κλας
Είμαστε απροετοίμαστοι κι άσχετοι

Κυρίως πνευματικά
Σαφώς και έχω πάει σε μαντριά. Αλλά έχω πολύ πιο λιτές βλέψεις. Και μ' αρέσει το χώμα. Βασικό. :lol:
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

bluerose
Δημοσιεύσεις: 9426
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 22:08

Re: Οι ισχυροί του χρήματος προφήτευσαν την επιδημία κορονοϊού ένα μήνα πριν εμφανιστεί;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από bluerose » 08 Απρ 2020, 23:17

Εγώ δεν είχα χωριό
Ήρθα εδώ ήδη για σφάξιμο σα τα αρνιά
Δεν έχω ιδέα από τίποτε
Το θεώρησα σημάδι εκ Θεού και δικαιώθηκα τελικά αν και δε μου αρέσει καθόλου
Σημαίνει ότι θα κάτσω να μάθω τι θα κάνω;

Οι βλέψεις...ανάλογα τη δουλειά και τις υποχρεώσεις
Αναγκαστικά πρέπει να βλέπεις μπροστά να είσαι τυπική στις υποχρεώσεις να τρέχεις
Κι εγώ λιτή είμαι

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 68630
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Οι ισχυροί του χρήματος προφήτευσαν την επιδημία κορονοϊού ένα μήνα πριν εμφανιστεί;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 08 Απρ 2020, 23:20

Αρίστος έγραψε:
08 Απρ 2020, 23:05
Με αυτη τη ζημια της οικονομιας να ξεχασετε και τους εξοπλισμους για την αμυνα της χωρας.

Τουτεστιν γαλλικες φρεγατες γιοκ και φυσικα F-35 επισης γιοκ.
.
Εδώ τα έπαιξες με ένα μήνα καραντίνα σε ειρηνική περίοδο βρε Αρίστο.

Μόνον για εθνικούς θούριους δεν ενδείκνυται η συγκεκριμένη φάση.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Who is The 4th man
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 4465
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 17:44

Re: Οι ισχυροί του χρήματος προφήτευσαν την επιδημία κορονοϊού ένα μήνα πριν εμφανιστεί;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Who is The 4th man » 09 Απρ 2020, 05:21

hellegennes έγραψε:
05 Απρ 2020, 13:03
Αρίστος έγραψε:
05 Απρ 2020, 12:42
Καμια προσομοιωση δεν επεσε ποτε μεσα στα 5 απο τα 6 του σεναριου της
Όλες έχουν πέσει μέσα.
Αρίστος έγραψε:
05 Απρ 2020, 12:42
Τελος ο βασικος διοργανωτης της ηταν ο ανθρωπος που εχει φαγωθει να εμβολιασει ψηφιακα ολο τον πλανητη και ο βασικος χρηματοδοτης του ΠΟΥ.
Δεν καταλαβαίνω τι σημαίνει η κοκκινισμένη σάχλα ούτε ποιο είναι το πιθανό κέρδος.
σωστά τό τσίμπησες αυτό τό σημείο καί τό κοκίνισες,μόνο νά ρίξουμε μιά ματιά στίς
καινούργιες έρευνες, εδώ
https://www.tovima.gr/2014/01/03/scienc ... mi-to-dna/

θά καταλάβουμε ότι όσο ανακαλύπτουμε γιά τά μυστικά τής ζωής,τόσο τά ερωτήματα πολλ/ζονται...
τά πάντα είναι σέ κίνηση,πληροφορίες καί οδηγίες διπλής κατ/νσης,πληροφορίες καί οδηγίες πώς
θά εκφραστούν τά γονίδια τά οποία είναι επί πλέον σέ κίνηση...πράγματα πού δέν τά ξέραμε μέχρι
σήμερα,οπότε τό νά λένε οί συνομωσιολόγοι γιά "ψηφιακό εμβόλιο" ξεπερνά καί τή πιό καλπάζουσα
φαντασία(ακόμα καί στίς ταινίες επιστ.φαντασίας θρίλερ φοράνε ένα βραχιολάκι ή κολάρο κ.λ.π)
δηλ αυτό πού δείχνει εδώ ό τύπος.....


ότι θά βάλουν ένα νανοτσίπ στό κύταρο DNA-RNA μέσω εμβολιου στό αίμα,ξεπερνάει κάθε όριο επιστ.φαντασίας,
εδώ μιλάμε ότι υπήρξε προβληματισμός στή επιστ.κοινότητα γιά κάποια πειράματα πού έγιναν τό 2015
γιά ερευνητικούς σκοπούς μέ τόν ιό τής νυχτερίδας γιά νά μελετήσουν τή συμπεριφορά του όπου όπως
λέει ό Γενετιστής Αθ.Τσαυτάρης(καθ.ΑΠΘ) "έχουμε πολύ δρόμο ακόμα νά διανύσουμε γιά νά μάθουμε πράγματα
γιά τή "ζωή" τού RNA καί θά έπρεπε νά είμαστε πολύ προσεκτικοί"...... βιντεο


εδώ τό επίμαχο κομμάτι


ή δημοσίευση τού έγκριτου επιστ. NATURE
https://www.nature.com/news/engineered- ... ch-1.18787






όσον αφορά τόν όρο "ψηφιακό εμβόλιο" δηλ.όρος πού χρησιμοποιούν οί Ηλ-Μηχαν/HY
https://success.trendmicro.com/solution ... ccines-DVs
Αυτομπαναρισμενος επ αόριστον

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 38768
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Οι ισχυροί του χρήματος προφήτευσαν την επιδημία κορονοϊού ένα μήνα πριν εμφανιστεί;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 09 Απρ 2020, 06:03

ΓΑΛΗ έγραψε:
08 Απρ 2020, 23:20
Αρίστος έγραψε:
08 Απρ 2020, 23:05
Με αυτη τη ζημια της οικονομιας να ξεχασετε και τους εξοπλισμους για την αμυνα της χωρας.

Τουτεστιν γαλλικες φρεγατες γιοκ και φυσικα F-35 επισης γιοκ.
.
Εδώ τα έπαιξες με ένα μήνα καραντίνα σε ειρηνική περίοδο βρε Αρίστο.

Μόνον για εθνικούς θούριους δεν ενδείκνυται η συγκεκριμένη φάση.


Εσεις τα παιξατε, οχι εγω. Εγω καθημερινα περπαταω 5-7 χιλιομετρα με το παγουρι μου και την εφημεριδα η το βιβλιο μου και με ηθικο ακμαιοτατο.

Ο βασικοτερος βεβαια λογος που ΔΕΝ θελω να μιλαω μαζι σου ειναι η ελεεινη συνηθεια σου οπου δεν σε συμφερει το θεμα της συζητησης (βλεπε παραπανω κουοτ) να το γυρνας με προσβολες επι προσωπικου. Δεν θες να σου πω και γιατι το κανεις.

.

Άβαταρ μέλους
Πρετεντέρης
Δημοσιεύσεις: 11617
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 14:13
Phorum.gr user: Φωτιά στα τόπια
Τοποθεσία: Μακεδονία ξακουστή

Re: Οι ισχυροί του χρήματος προφήτευσαν την επιδημία κορονοϊού ένα μήνα πριν εμφανιστεί;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πρετεντέρης » 09 Απρ 2020, 10:02

Αν και δε μου αρέσει η συνωμοσιολογία, αφήνω εδώ αυτό:
Τετάρτη, 8 Απριλίου 2020
Ισραηλινή συγγραφέας έγραψε πριν από 23 χρόνια βιβλίο για μια πανδημία που θα ερχόταν το 2020!



Με τον τίτλο «Υπάρχουν εβραϊκές προφητείες για τον κοροναϊό;» η Israel Today (ανάλογο άρθρο ανέβασε και η Haaretz) γράφει για κάποιους άγνωστους Εβραίους "προφήτες" που προείπαν την έκρηξη μιας παγκόσμιας πανδημίας.


Η Hamutal Shabtai, ψυχίατρος και κόρη του φημισμένου Ισραηλινού συγγραφέα Ya'akov Shabtai, έγραψε ένα μυθιστόρημα φαντασίας το 1986-87 για έναν ιό που θα μπορούσε να προκαλέσει το θάνατο χιλιάδων ανθρώπων σε όλο τον κόσμο. Το 1994, το σενάριό της δημοσιεύθηκε σε ένα βιβλίο 600 σελίδων.

Το έτος 2020 (αυτός είναι και ο τίτλος του βιβλίου) ορίστηκε από την Shabtai ως η εποχή κατά την οποία ο κόσμος θα υποστεί αυτή την πανώλη. Εκείνη την εποχή φαινόταν σαν το μακρινό μέλλον. Η συγγραφέας προσπάθησε να ανακουφίσει τους αναγνώστες της ότι ο ιός θα επιτεθεί, αλλά το 2020 είναι πολύ μακριά.


Στο βιβλίο γράφει ότι ο κόσμος θα χωριστεί σε δύο, τους υγιείς ανθρώπους και τους άρρωστους ή τα άτομα που είναι σε κίνδυνο. Θα υπάρχει ένας κατάλογος όσων βρίσκονται σε κίνδυνο ή είναι ήδη άρρωστοι και θα παραμείνουν απομονωμένοι.

Η Σαμπτάι περιγράφει περαιτέρω στο βιβλίο της πως ο κόσμος θα διοικείται από ένα ολοκληρωτικό σύστημα, μια παγκόσμια δικτατορία για την υγεία. Οι άνθρωποι θα πρέπει να εξετάζονται καθημερινά σε σχολεία, νηπιαγωγεία, σούπερ μάρκετ, επιχειρήσεις, παντού. Η είσοδος σε όλους τους δημόσιους χώρους θα γίνεται μέσω βιομετρικών θυρών. Αν οι άνθρωποι εμφανιστούν μπλε στην οθόνη, θα μεταφερθούν αμέσως σε κλειστά κέντρα απομόνωσης.

Το βιβλίο προβλέπει επίσης ότι οι άνθρωποι δεν δίνουν το χέρι σε κανέναν και ότι κάθε επαφή μπορεί να προκαλέσει τον θάνατο. Θα υπάρξει επίσης μια παγκόσμια συνθήκη για την υγεία που θα απαιτεί από όλους να συμμορφώνονται με τους νόμους της.

Υπάρχει ένας άλλος συγγραφέας, ο Shlomit Miron, ο οποίος έγραψε ένα βιβλίο πριν από 5 χρόνια που ονομάζεται "Μορατόριουμ", στο οποίο περιγράφει έναν ιό που προέρχεται από νυχτερίδες και που θα έλθει από την Ασία και θα καταστρέψει την ανθρωπότητα.

Στο διαδίκτυο επίσης υπάρχουν αναφορές για Τον Γαλλοεβραίο «προφήτη», αστρολόγο και ποιητή Νοστράδαμο ο οποίος «προέβλεψε» τον 16ο αιώνα ότι «πολλές πόλεις στην Ιταλία και στη Γαλλία θα πληγούν από μια θανατηφόρα επιδημία».

http://redskywarning.blogspot.com/2020/04/23-2020.html
Ο χρήστης που γκρέμισε τον Τσιπρισμό.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 68630
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Οι ισχυροί του χρήματος προφήτευσαν την επιδημία κορονοϊού ένα μήνα πριν εμφανιστεί;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 09 Απρ 2020, 11:05

Αρίστος έγραψε:
09 Απρ 2020, 06:03
ηθικο ακμαιοτατο.
.
Αν το ηθικό σου είναι ακμαιότατο, όλα καλά. :lol:
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Antares
Δημοσιεύσεις: 7852
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 10:46
Phorum.gr user: Ακταία

Re: Οι ισχυροί του χρήματος προφήτευσαν την επιδημία κορονοϊού ένα μήνα πριν εμφανιστεί;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antares » 09 Απρ 2020, 11:32

ΠΑΓΧΡΗΣΤΟΣ έγραψε:
08 Απρ 2020, 22:09
bluerose έγραψε:
08 Απρ 2020, 22:05

Οκ συνεχίζουμε τα σχετικά του νηματος
Α, όχι, δεν θα ξεφύγεις τόσο εύκολα...
Για την Πόλη, πες για την Πόλη!
Συγγνώμη που σας κάνω παράθεση αλλά μιλάω και εγώ θρησκειολογικά.
Τον πρόεδρο των Η.Π.Α. πρέπει κάποιοι να τον έχουν δικό τους, για να κάνουν τα δικά τους. Όπως και της Μ.Βρετανίας. Βλέπουμε και την ΕΕ που μας έχουν βάλει όλα τα ξόανα να την διοικούν.
Ειδικά ο πρόεδρος των Η.Π.Α είναι σημαντικός. Οικογένεια Κένεντι π.χ.
Στην Ελλάδα, ούτε Γερμανοί είμαστε, ούτε άλλος λαός και σε κανέναν εχθρό δεν πρέπει να περνάνε οι πονηριές και τα εγκλήματα που κατεργάζεται.
Εγώ δεν είμαι οπαδός της κατάκτησης μόνο της Πόλης, είμαι όλης της Γης, όπως παλιά (πολύ παλιά) αναίμακτα. Μας τα έχουν κάνει τσουρέκια με το συμπάθειο. :003:
Όπως γουστάρουν μερικά ξόανα παγκόσμια κυβέρνηση, έτσι γουστάρω και εγώ, όχι ότι "αν ερχόταν ο Φοίβος και έμενε για πάντα" δεν θα γούσταρε όλος ο κόσμος.
Αυτή είναι η διαφορά μας, θέλουμε όλη την Γη. :003:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Antares την 09 Απρ 2020, 14:29, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ιατρική και θέματα Υγείας”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών